alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
112
53K
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نعوظ در آقایان-نعوظ در مردان-نعوظ و سایز آلت تناسلی-نعوظ چیست-نعوظ یعنی چه-شق کردن-راست کردن-شق شدن آلت تناسلی-آلت تناسلی مردان-رابطه جنسی و نعوظ-رابطه جنسی-آقایان قبل از رابطه جنسی-آیا نعوظ خوب است؟-برانگیختگی آقایان قبل از رابطه جنسی-آمادگی برای…

توبیاس کوهلر استادیار دانشگاه پزشکی در یکی از ایالات آمریکا اظهار می دارد که نعوظ به طور مرتب باعث می شود که آلت تناسلی آقایان شکل و شمایل خود را حفظ کند و از حالت خوشایندش خارج نشود.

نعوظ و سایز آلت تناسلی مردان

نعوظ در مردان

برای اینکه بتوان آلت تناسلی را سالم نگاه داشت می بایست ماهیچه های نرم آلت در فواصل معین توسط جریان شدید خون پر از اکسیژن شود که همین امر سبب شق شدن آلت تناسلی آقایان می شود.اگر کسی از نظر جسمانی توانایی به نعوظ رسیدن را دارد اما هیچوقت اینکار را نکرده است و یا در فواصل زمانی طولانی به نعوظ می رسد جای نگرانی نیست چرا که مغز به صورت اتوماتیک وار آلت تناسلی را در حالتی مناسب قرار می دهد.

هنگامی که در خواب عمیق به سر می برید (مرحله REM) پیام هایی از مغز صادر می شود که باعث نعوظ می شود، فرقی نمی کند که خواب یک رابطه جنسی داغ را می بینید یا اینکه یک کابوس وحشتناک! در هر صورت در طول خواب، آلت تناسلی آقایان شق و سفت می شود و حالت نعوظ به خود می گیرد.


برخی از آقایان از نظر جسمی توانایی نعوظ ندارند برای مثال افرادی که دچار بیماری دیابت هستند و عروق خونیشان دچار آسیب شده است و یا افرادی که به سلول های عصبی شان آسیبی وارد شده است خیلی به سختی به نعوظ می رسند. اگر این افراد تلاشی برای به نعوظ رسیدن نکنند به مرور زمان آلت تناسلیشان کوتاه خواهد شد.

به عبارتی نعوظ اگر به طور مرتب صورت نگیرد بافت آلت مردانه حالت چروکیده به خود می گیرد و قابلیت انعطاف پذیری اش را از دست می دهد و 1 تا 2 سانتی متر کوتاهتر می شود.


استفاده از وسایل مخصوصی مثل پمپ هایی که خون را در آلت تناسلی به جریان می اندازد و باعث بزرگ شدن آن می شود برای آقایانی که به طور طبیعی به نعوظ نمی رسند توصیه می شود.


گرداوری و ترجمه:
گرو سلامت مجله دلگرم


۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
شسشی | ۳ سال پیش
نیاز به آموزش تصویری نیست . بطور عملی در رختخواب آموزش میبینند کفایت میکند
0
0
فرشاد | ۶ سال پیش
من یک پزشک عمومی هستم واستاد دانشگاه آمریکا که تازه به ایران آمدم و همه ی این ها را بلدم آموزش های تصویری نیز در این سایت بزارید تا مردم ببینند و لذت ببرند.
0
0
hits