دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
انزال زودرس و راهکارهایی برای جلوگیری از انزال زودرس
122
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شریک جنسی جدید و تحریک کلیتوریس - آلت جنسی-زود انزالی-انزال سريع-مردان دچار انزال زودرس-علت های زود انزالی-ورزش برای درمان زود انزالی- اسطوخدوس- روابط جنسی نا مشروع
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

جلوگیری از انزال زودرس

خیانت و یافتن شریک جنسی جدید از علایم این بیماری ست. وقتی انسان کاملا ارضا نمی شود دچار عقده های روانی و افسردگی و ... شده و بالاخره تا حدی میتواند این وضعیت را تحمل نماید . در هر حال به نفر ثانی گرایش پیدا خواهد نمود..

انزال زودرس

اما اگر شما به این حالت دچارید تا زمانی که معالجه شوی سعی کنید قبل از دخول و تحریک آلت با نوازش نواحی حساس مثل لاله گوش و سینه ها و نواحی گردن و .... ( همه چی رو که نمیشه بهتون یاد بدم . استاد 4 تا ترفند هم واسه خودش نگه میداره !) و نیز تحریک کلیتوریس ( چوچوله ) که بنا به اعتقاد بسیاری از اهل فن حساسترین نقطه زن و در حقیقت آلت جنسی اوست که بسیار حساس می باشد و نباید با آن خشن رفتار نمود زن را ارضا نمود.

می توانید در صورت ارضا شدن با توسل به این اعمال موقتا شریک جنسی تان را ارضا نمایید تا درمان شوید.

زود انزالی يا انزال سريع يکی از مشکلات شايع در مردان است تقريبا يک سوم از مردان دچار انزال زودرس می باشند تعريف کاملا مشخص از زود انزالی نمی توان کرد.

انزال کمتر از يک تا دو دقيقه را انزال زودرس می نامند و يا در پنجاه درصد موارد مرد زودتر از زن ارضا شود مهم در اين زمينه احساس رضايت دو طرف پس از پايان نزديکی است بعضی از افراد با آن که طبيعی هستند انتظارات غيرطبيعی از نظر طول زمان نزديکی دارند.

علت های زود انزالی کاملا مشخص نشده است اما اضطراب، اختلالات سايکولوژيک (روانی) مطرح هستند. زود انزالی در اوايل تماس های جنسی بيشتر اتفاق می افتد و به تدريج با افزايش تجربه ميزان کنترل بهتر خواهد شد.

سرعت انزال (زود انزالی) میتواند به دلایل زیر پیدا شود ضعف نیروی ماسکه و زیادی میل به نزدیکی ، تندی منی و یا زیادی منی ،زیادی نیروی جذب کننده رحم زن ،در هنگام نزدیکی فرد به سرعت ارضا میشود و مدت زمان نزدیکی کم است.


ورزش برای درمان زود انزالی بسیار مناسب و مفید است .


موارد زیر را رعایت کنید تا دچار این مشکل نشوید
صبحانه مفصل و شام سر شب و نهار نصفه،انجیر شبی 7 عدد،دمکرده اسطوخدوس شبی یک لیوان،حجامت عام و کمر تحت نظر یک پزشک با تجربه،پرهیز از معاشرتها و روابط جنسی نا مشروع

چند توصیه مهم

- به هنگام ادرار كردن، 2 تا 3 بار و حتی بیشتر ادرار كردن را قطع و وصل كنید.

- از تغذیه مناسب بهره گرفته شود از خوردن ماست و ترشی و نیز مواد غذایی تحریك كننده غریزه جنسی خودداری شود.

- در شبانه روز به طور مرتب ورزش كنید و به تقویت عضلات بدنی خود بپردازید.

برگردان : مجله اینترنتی دلگرم

مترجم : نرگس زارعیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (122 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

مهدی جوون | ۱۰ سال پیش
بد نبود
0
0

hits