چگونه با همسر خود عشق بازی کنیم؟ آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

۱,۲۰۹,۲۲۳
۴,۲۷۲
۴۲۰
شنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۵

چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

حال خطاب من به مردان است . اگر میخواهید در حین امیزش جنسی ، هم خود لذت ببرید و هم زن را به اوج لذت برسانید ، باید این نکات ساده ولی در عین حال موثر را انجام دهید. که اگر چنین کنید ، هیچ زنی تاب مقاومت ندارد و خود و تن خود را کاملاً در اختیار شما گذاشته و تسلیم شما میشود .

تحریکات و شور جنسی زن به هیچ وجه شبیه به مرد نیست . به همین دلیل غیرمنطقی است اگر مرد انتظار داشته باشید هر زمان که او تحریک شد ، زن هم به او پاسخ مثبت دهد و با او آمیزش کند .

البته زنان هم تا آنجا که می توانند باید در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را بگذارند ، اما بااینحال باز هم ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که شما آمادگی رابطه جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد . این مسئله ای کاملاً نرمال و طبیعی است و باید آن را بپذیرید .

اما آغاز فرآیند تحریک جنسی زن زمانی شروع میشود که همسر اندام تناسلی او را به طُرقِ مختلف تحریک بکند و یا اینکه احساس کند پوست بدنش با جریان نسیم هوا در نوازش است و یا لباسهایش یا اندام تناسلی وی در تماس و اصطکاک قرار بگیرند .

حال اگر اطمینان داشته باشید که همسرتان واقعاً دوستتان دارد و به شما توجه می کند ، با انجام اینکارها بهتر میتوانید او را ترغیب کرده و میل جنسی او را افزایش بدهید . اگر زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است. پس باید حق را به زوجین بدهیم که از این زندگی دلزده شوند.حتی مهیج ترین فرد در رابطه جنسی هم اگر رابطه جنسی برایش تکرار مکررات شده باشد ، از آن دلزده خواهد شد. اگر این مورد را در رابطه جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده می کنید ، پس وقتش رسیده که کمی تنوع وارد این رابطه کنید . برای جلوگیری از یکنواختی جنسی ، باید کمی خلاق باشید .

چند ساعت قبل از آمیزش جنسی با زن ، گفتن و بر زبان آوردن ( يك «دوستت دارم» ، يك شاخه گل ، يك اس ام اس عاشقانه و يك تك زنگ نيم روزي ، ميتواند در شب هنگام به طوفاني از شهوت تبديل شود ، باور نمي كنيد ، فردا صبح امتحان كنيد ! )

چگونه با همسر خود عشق بازی کنیم؟ آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

نوازش کردن :

بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آنها می دهد قرار گیری سر آنها روی سینه شما نیز بهترین حالت برای نوازش کردن موهای آنها می باشد. مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت می برند . این نكته را در نظر داشته باشید ، در معاشقه سعی در تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید . فقط به احساس دوست داشتن میان خود و عشقتان فکر کنید . زیاد از حد هم پیشروی نکنید . کلا ما ایرانی ها همه چیز را در اين زمينه خراب می کنيم و در روابط خود حد تعادل را رعايت نمي كنيم .

اکثر مشکلات نيز از همین افراط و تفریط بوجود می آيد . هر رفتاری جا و مکان خاص خود را دارد . اینو تو گوشتون فرو کنید فرق نمی کنه چه مرد و چه زن ، پیش نوازی مهمترین بخش برای لذت بخش تر کردن رابطه جنسی است . و اهمیت زیادی دارد چون به هر دو طرف کمک میکند قبل از شروع رابطه جنسی به خوبی تحریک شوند . یادتان باشد خانم ها حداقل 10 دقیقه عشقبازی لازم دارند تا بخوبی تحریک شوند . به همین علت پیش نوازی راه خیلی خوبی برای آقایان جهت طولانی تر کردن رابطه جنسی شان است. مردها باید به خانم ها اجازه دهند که در پیش نوازی به درجه ارگاسم برسند و بعد رابطه جنسی را شروع کنند تا هر دو نفر با هم ارضاء شوند .

به آرامي و با ملايمت عشق ورزي كنید . آتش شهوت را در زن به آرامی روشن کرده و آرام آرام این آتش را شعله ور کنید . تا این شعله های شهوت به مدت بیشتری زبانه بکشد .

مردها در بستر با زن صحبتهای عاشقانه بکنند. و احساساتشان را با كلمات عاشقانه در حين رابطه جنسی بيان كنند .

چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

بوسیدن قسمت های حساس :

بوسیدن هم روشهای زیادی دارد گاز گرفتن لب البته با فشار کم حس خوبی را منتقل می کند .

بوسه به اندام و صورت زن واقعاً معجزه می کند . و آتش شهوت را در او شعله ور می کند . دهانش را ببوسید ، گردنش را ببوسید، او را برگردانید و زبانتان را روی ستون فقراتش بکشید – این کارها او را دیوانه خواهد کرد

مردها با چشمان خود به همسرشان نشان دهند که او را دوست دارند و به او عشق مي ورزند . حرکات چشم میتواند چرخه شهوت را در زن به اوج برساند.لمس کردن و نوازش در تحريك كردن همسرتان بسیار موثر است.

چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

نوازش و عشقبازی

امروزه از نظر علم روانشناسی اثبات شده که بوسیدن لبها تاثیر مثبت زیادی در افراد دارد این به علت رشته های عصبی موجود در پشت لبها می باشد بوسیدن هم روشهای خاص خود را دارد .

مردهايي كه با موهاي همسرشان بازي مي كنند در به اوج رساندن زن بسیار موفق هستند.

خانم ها عاشق مردهای مرتب و تمیز هستند .

بدنتان را تمیز نگه دارید و اگر بدنتان بو می دهد حتماً از پودر یا اسپری استفاده کنید . قبل از رابطه جنسی یک دوش سریع بگیرید و هم بدنتان را خوب تمیز کنید . تمیزی بدن برای خانم اهمیت زیادی دارد و اگر بدنتان اینطور نباشد حتی ممکن است از رابطه جنسی کردن با شما خودداری کنند .

آقایون باید بدانند به جز اندام تناسلی ، بدن خانم ها قسمت های دیگری هم دارد که باید به آن توجه کنند. پس لطفاً به آنها هم توجه خاص داشته باشید . یادتان باشد با بدن او سخت و خشن برخورد نکنید ، نوازش ملایم هم او را تحریک خواهد کرد .

چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

انجام دخول در رابطه جنسی آخرین مرحله عشق بازی است .

و فقط زمانی باید زمانی انجام دهید که می خواهید لذت را به اوج خود برسانید . انجام زود هنگام رابطه جنسی تناسلی ، تحریک خانم ها را کم می کند . همچنین می تواند برایشان دردناک باشد.

چگونه با همسر خود عشق بازی کنیم؟ آموزش تحریک زن در رابطه جنسی

برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی میکنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی ، استفاده کنند . این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاً داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی برای تحریک بهتر خود استفاده کنند.

این "شروع گرم" می تواند برای به راحت تر رسیدن به "پایانی شاد " کمک کند) آرام باشید،خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.

كارهايي ماننده خوشبو كردن دهان، ازاله موهاي زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و ...

مي توانند براي آماده كردن جسمي و رضایت زن موثر باشند .

دائم حالات و عکس العمل های تن و چهره همسرتان خود را در نظر داشته باشید و از او در مورد احساسش نسبت به موقعیت حاضر سوال کنید.

ممکن است عده ی زیادی از اقایان از نقاط حساس زنان فقط لب، سینه و کلیتوریس را بشناسند، اما در واقع اینها تعداد ناچیزی از این نقاط هستند که همسرتان را دگرگون میکند، اگر بخواهید لذت رابطه را برای خودتان و همسرتان دو چندان تقدیم کنید، باید به نقاط حساس دیگر توجه نمائید. این نقاط میتواند: موهای سر، نرمه گوش، گردن، کمر، مچ دَستان، بازو، نواحی زیر بغل، زانوها، داخل رانها، باسن و پشت رانها، باشد .

علاوه بر اینها، ماساژ دادن هم بسیار در رابطه جنسی شما کمک خواهد کرد تا لذت جنسی را مهربانانه تقدیم عشقتان کنید.

سر و موهای سر، صورت و چشم و گونه [ که یکی از خواص ماساژ این نواحی این است که صورت دیرتر چروک می شود ]همچنین؛ گردن، سینه و پستان ها، نوک پستان ها [ که نقاط بسیار تحریک پذیری هستند که اگر به آرامی ماساژ داده شود ، برای زن بسیار ذلتبخش خواهد بود.] همچنین شکم، ناحیه زیر شکم، روی واژن [ قسمت واژینال و کلیتوریس را بهتر از با دستکش و مواد لیزکننده ماساژ دهید. این امر سبب رعایت بهداشت و افزایش لذت برای هردو طرف است.] ، کناره های کلیتوریس، کلیتوریس، ران ، ساق پا ،کف پا و بازو و دستان و باسن، که میتوانید این نواحی را برای ماساژ انتخاب کنید.

متاسفانه برخی از اقایان تصور دارند که در عرض 4 یا 5 دقیقه معاشقه کافیست، منتها سخت در اشتباهند. حداقل زمانی که میشود برای معاشقه تبیین کرد 30 دقیقه است که در این مدت همسرتان برانگیخته میشود و لذت بسیاری از رابطه با شما می برد و علاوه بر ان امادگی دخول را بیش از پیش دارد [ اگر معاشقه شما بیش از 30 دقیقه باشد که چه بهتر، کیفیت معاشقه و زمان ان بستگی به عشق و علاقه میان شما دارد. ]

اگر بخواهم بیشتر در مورد چگونگی معاشقه بدانیم :

- اقایان عزیز، تا جایی که امکانش است خودتان عریان نشوید، اجازه بدهید خانومتان آرام آرام این کار را برای شما انجام بدهد، خانمها عریان کردن را دوست دارند. و همچنین شما این کار را برای او انجام بدهید، البته آرام آرام.

- حرف بزنید، صبحت کنید، اما نه در مورد قبض آب و گاز و برق یا بدهکاری ها و گرفتاری ها، همانطور که میدانید مرد ها با تصویر به خودشان می آیند و زن ها با صدا ، پس سعی کنید عاشقانه با او حرف بزنید، جملات انرژی بخش بدهید، بگویید که همیشه در کنارت هستم، بگویید دوستت دارم، [ برای خانم ها جمله ای " دوستت دارم " همان قدر لذت بخش است ، که برای مرد " به تو افتخار میکنم " لذت بخش است. ]

- نقطه جی؛ همه خانمها در ديواره قدامي واژن، بخش حساس و تحريك پذيري به نام نقطه جي دارند. با تحریک این نقطه میتوانید همسرتان را به ارگاسم برسانید.

- شوخی های جنسی، بازی های جنسی، [ فانتزی های خودتان را در ذهنتان حبس نکنید، همین ایده ها هستند که رابطه را متنوع میکنند و به آن رنگ و لعاب می بخشند. ]

* خوابیدن مرد بعد از رابطه ، برای زن زیاد خوشایند نیست. زیرا در این لحظه زن نیاز به توجه همسرش دارد، حتی با در اغوش گرفتن هم مسئله حل میشود. سعی کنید پس از انزال به همسرتان توجه کنید. [ درست است، بعد از انزال دیگر حسش نیست؛ یا به عبارت منطقی تر بدن بعد از خروج منی سُست و ضعیف و بیحال میشود، اما توجه شما به همسرتان در این لحظه بسیار برای وی دلنشین خواهد بود. ]

خلاصه مطلب به زبان ساده تر:

آقایون قبل از شروع رابطه به دخول فکر نکنید. چون سریع عملیش میکنید. و این یعنی فقط شما و ابزار جنسی آقا مهم است !

به شما پیشنهاد میکنم یکبار رابطه را بر این اساس آغاز کنید که قرار نیست دخولی انجام شود.

الزام کنید که شما میبایست اینبار با ناز و نوازش و شیطنت خانم خود را به اوج لذت و نهایت ارگاسم برسانید. یعنی شما چیزی برای دخول کردن ندارید و باید بیخیال آن عضو شریف بشید !!

خب این موضوع را که برای خود تداعی کردید. حالا شما هستید و هنر عشق بازی کردنتان بدون دخول !

مراحل شروع عشقبازی :

 1. زمان حداقل 1 ساعت
 2. لباس زیبا تمیز و اندامی , لباس منزل ولی ( پیرجامعه و اینا نباشه ها !!! ) شلوارک شاید مایو ! زیر پوش اسپرت و آستین کوتاه و اندامی . لباس شما پیام رسان قدرت شما باشه
 3. , بدن استحمام شده و نظافت شده و خوش بو. ادکلن خالی نکنید رو خودتون باعث سردرد و استرس میشید از قبل به لباس بزنید و بگذارید جا بیفته. دهان مسواک زده شده و خوشبو
 4. آماده کردن صحبت ها و کلام های عاشقانه همراه با خنده و شوخی که هرکجا لازم شد استفاده کنید
  مثلا ( خوشگلم. عشقم . پرنسس کوچولو من , عسلم , نازدارم , بانوی من , عروسم یا عروسکم , زندگیم و ... چقدر زیبا شدی . این لباست چقدر بهت میاد چقدر اندامت زیباس یا زیباتر شده با این تاپ یا شلوار یا سوتینت. چقدر جذاب شدی امشب برام , چشمات دیونم میکنه , این نگاه شیطونت و دوست دارم. عاشق این شلوار یا مینیجوپتم چقدر جذابت کرده. امشب محشر شدی. این بووت داره بیهوشم میکنه , میخوامت , تو همه زندگیمی. باسنت قلمبه شده ها ( ها ها ها ) یه چیزی بگو بخندید. جذابیت جنسی داشته باشه و خنده دار. شاید یه جوک یا ... ) اینها بخشی از 10000 ان جمله است که میتونید تو چنته داشته باشید که تو زمان خودش استفاده کنید. کلا کلماتی را بگید که به همسرتون قدرت زنانه بده. قدرت جنسی بده. قدرت فریبندگی بده. بدونه دلربا شده تک شده محشره و از همه سره !!! تمرین کنید این کلمات را روزی 1000 بار !
 5. یا کادو کوچیک شامل چیزای که عاشقشه یا دوست داره ولی سوپرایزی باشه. ندونه براش گرفتید. آماده تو چنته داشته باشیدش. مثلا ( یه شاخه گل یا چندتا گل ساده. عطر مورد علاقه - بلیط سفر - طلا و جواهر - لوازم نقلی منزل و ... بسته به اوضاع مالیتون یه کادو شیک و هنرمندانه و سوپرایز کننده و متفاوت. هرچند کوچیک باشه ولی با احساس باشه تهیه کنید) تمرین کنید ...
 6. یه نوشیدنی آماده کنید خودتون و زمانی که لازم شد براش سرو کنید بصورت خیلی خلاقانه. شما میزبان پرنسس هستید

خب مواد لازم همینا کافی است فعلا.

شروع رابطه جنسی را اینگونه انجام دهید:

با در نظر گرفتن تمام شرایط که در ابتدای مقاله ذکر شده و مواد لازم , الان موقع شروع است بازی است , ولی فیلم بازی نکنید. عشق را بازی کنید , تکرار میکنم عشق بازی و بازی و بازی ....

 1. لباسی که آماده کردید را تن کنید
 2. با اون کلمات که آماده کردید صداش کنید .
 3. تو محیط خونه کنارش باشید و لمسش کنید و اون کلمه ها را جاهای مختلف بسته به جا و لباسش و شرایطی که داره بهش بگید
 4. اگه داره کاری میکنه تو خونه برید سراغش و دست کنید لای موهاش و دور کمرش و با اون کلماتی که آماده کردید اسمشو صدا بزنید و بگید بیا بشینیم , میخوام نگاهت کنم. میخواد امشب ( امروز یا هر زمان روزی که هست ) مال من باشی
 5. اگه نشسته کمی جلوش برید و بیاید تا کمی جلوه کنید . بعد سوال میکنه چیکار میکنی ؟ بگید عزیزم متوجه میشی چند دقیقه دیگه. کنجکاوش کنید. خلاقانه
 6. سوپرایزتون آماده کنید
 7. نوشیندنی را براش سرور کنید. خلاقانه و زیبا و متفاوت. مثلا تو لیوان یا گلس های میهمانی یا جداگانه خریداری کرده باشید مخصوص اینکار
 8. بشینیدش کنارش و دستاش بگیرید محکم
 9. نگاهش کنید. بهش بگید تاحالا گفتم چقدر دوستت دارم ؟؟ میگه نههه !! بگید خب الان میگم روم نشده ولی الان میگم تو عشق منی زندگیمی.
 10. در آغوش بگیریدش و سرشو رو شونتون قرار بدید
 11. دست کنید لای موهاش و اون حرفای که آماده کردید یا دقت و یک به یک هر کدوم که خوشگلتره و بیشتر دوست داره بهش بگید.
 12. ببریدش تو حال و هوای فیلم های هندی !! واقعا میگم. رمانتیکش کنید
 13. نوشیندنی رو براش بریزید تو لیوان - گیلاس یا ... اگه نی داره بگیرید بالا براش بگید به سلامتی عشقم که همیشه کنارش باشم و آروم و باعشق نوشیدنی رو بخورید.
 14. با صبر و بدون عجله کار کنید
 15. قسمت های دیگه بدنش را لمس کنید. مثلا رون پا. دست بزارید روی پاش و کمی با انگشت بازی کنید, سراغ جاهای آخر نریدها !!
 16. باز اون حرفهای که آماده کردید رو بزنید. به جز دوستت دارم. باقیش تکراری نباشه
 17. خب حالا نوبت کادوئه و سوپرایزه. بیا بغلم. چشماتو ببند . دستتون بندازید دور شونه هاش و رو گردنش و لمسش کنید
 18. دارید عشق بازی میکنید. کادئو را بزارید روی میز یا هرچی که جلوتون هست. ببوسیدش ارام و بگید چشماش باز کنه
 19. باز دستاش بگیرید و بگید ناقابله عشقم ارش تو بیشتر از اینه ولی دوست داشتم امشب. امروز ... این کادو را برات بگیرم. یا این شاخه گلها تقدیم به عشقم
 20. برید نزدیکتر. بچسبید بهش
 21. دست کنید لای موهاش و گردنش و شروع کنید به بوئیدنش
 22. و همانطور که بازی مکنید کلماتت عاشقانتون هم بگید
 23. دست کشید رو گونه هاش مدام ببوسیدش
 24. با واکنشها و صداها یا حرفهای که میزنه پاسخ بدید
 25. یهو جو گیر نشید. صبر و اعتماد به نفس داشته باشید
 26. عشق و علاقه را بهش دادید. الان باید تحریکش کنید
 27. با علاقه ببوسید هرجایی که میتونید . با دست و پا و هر قسمت بدنتون لمسش کنید و به اصطلاح ( مور مورش کنید )
 28. لبانش را ببوسید و ببوسید و ...
 29. برید سراغ سینه ها خیلی آرام و نوازش کنید
 30. دست کنید توی پشت لباسش و کمرش رو لمس کنید از بالا به پایین
 31. با نفستون لاله گوشش را ارام به داخل بکشید و ببوسید. اطراف گردن را ببوئید و ببوسید
 32. دست بکشید روی رون هاش
 33. از صحبت ها و کلمه های که آماده کرده بودید غافل نشید مدام تا آخر کار بهش بگید قسمت به قسمت
 34. بلندش کنید کمی ایستاده بازی کنید و نوازش کنید
 35. کمی تاب بخورید. روی اپن آشپزخانه یا میزی بنشونیدش و باز لمسش کنید
 36. خیلی با ارامی 1 دقیقه یکبار یکی از لباس ها را از تنش خارج کنید.
 37. و همچنان همه های بدنش را دست بکشید. باسنش را دست بکشید از گلو تو شکمش را دست بکشید
 38. با زبانتان گردنش را بازی دهید
 39. قسمت های مختلف بدن شامل ( گوش - لبها - گردن - موها - ران- سینه - باسن - شکم - اطراف ناف - بازو ها - بین ناف و واژن ) را نوازش - بوسه و لمش کنید هر کدام را که او بیشتر مایل است . سعی کنید برای شناخت بیشتر همه را انجام بدید.
 40. عجله نکنید و صبر داشته باشید. این نوازش ها و بازی های هنرمندانه شما باید حداقل 20 دقیقه بطول انجامد.
 41. همانطور که در ابتدا گفتیم. شما آلت مردانه برای دخول ندارید پس به فکر دخول نباشید همچنان
 42. اینقدر ادامه بدید ناز و نوازش را در حالت ها و جاهای مختلف منزل و به صداها و نفس کشیدن ها و عکس العمل هاش پاسخ بدید . هر بخشی را که بیشتر دوست دارد احتمالا به زبان میاره که اره اینو دوست دارم اونو براش با ملایمت و عشق بیشتر انجام بدید.
 43. وسط کار یهو وقفه نیفته به هیچ عنوان. برید آب بخورید . تلفن زنگ بزنه . چیزی فراموش کرده باشید و ... به هیچ عنوان از مسیر نباید فاصله بگیرید
 44. اینقدر ادامه بدید با صبر و دقت و خلاقیت تا خودش بگه چکار کنید. هرچی گفت انجام بدید
 45. هر طور خواست انجام بدید. ازش بخواهید که هر طور دوست داره بگه انجام بدید
 46. کلمات عاشقانه همچنان فراموش نشود. نوازش تا آخر آخر فراموش نشود
 47. زمانی که آتش شهوت در همسر شعله کشید و خودش خواست که دخول انجام بشه می تونید خیلی ارام و بدون عجله انجام بدید.
 48. اگر می دانید که زود انزال هستید باید از 1 ساعت قبل مواد تاخیری استفاده کنید که در داروخانه ها هست. دز مصرفش را باید بدانید که بیش از حد مسرف نکنید که تا صبح در گیر باشید ! و هیچ حسی هم نداشته باشید.
 49. سعی کنید با کنترل خودتون انزال را به تاخیر بیندازید. یعنی حتما باید امر دخول شما حتی اگه خانم با نوازش های شما به ارگاسم رسیده حداقل 15 دقیقه به طول انجامد.
 50. برای زود انزالی میتوانید کاندوم هم استفاده کنید. با این حال همه مواد در دسترس و نزدیک نزدیک باشد که نخواهید وسط کار برید بیارید !!!
 51. نباید آتش و به نفس افتادن همسرتان خاموش شود. لمس کردن را ادامه بدید با حالت های مختلف. پشت - رو - زیر - بالا - پائین و ...
 52. با در نظر گرفتن شرایط همسر. دخول را متوقف کنید و با بازی کردن با واژن و دهانه واژن و اطرافش با انگشت یا نوک آلت شهوت را درونش مجدد شعله ور کنید. می توانید اینکار را با متوقف کردن دفعات دخول و بازگست به مرحله قبل انجام دهید تا نهایت ارگاسم برای همسر انجام شود.
 53. زمانی که با مطمئن شدید به ارگاسم شدن همسر. می توانید خودتان نیز به اوج لذت رسیده و ارضاع شوید.

چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسیهمانطور که اعلام شد، برای زن یک مقدماتی در رابطه جنسی لازم است که در مرد وجود نداشته و یا حوصله ان را ندارد و جالب است بدانید اغلب مردان شکایت دارند که همسرانشان سرد و منفعلانه عمل میکند در صورتی که عامل مهم ان، خود مرد شاکی ست.

برخی زنان کاملا احساسی می باشند، پس بایست طوری رفتار نمود که مخالف احساس او هیچگونه اقدامی نشود با سیاست و رویه خاص زن را از هر حیث [ جنسی، روانی، عاطفی و غیره ] راضی نگه داشت.

مردی که زندگی جنسی مرتبی داشته باشد، در تمام مدت عمرش نوعی خوبی و راحتی احساس می کند که هیچ چیز دیگری نمی تواند ان را به او تقدیم کند. پیوسته با عزت و اعتماد بنفس و اطمینان خاطر زندگی میکند؛ زیرا در خود قدرت اقدام و تصمیم میبیند و مردانگی سراغ دارد و پیوسته آماده مبارزه با مشکلات زندگی ست. زندگی جنسی مرتب، وی را به خانه و زندگی اش پایبند میسازد؛ گذشته از ان، عشق و توافق متقابل جنسی سد قوی و محکمی در مقابل عدم قدم جنسی می سازد.

divider

مقالات مرتبط:

چگونه هنگام رابطه جنسی حرف های تحریک کننده بزنیم؟

چطور همسرم رو تحریک کنم؟

نقاط حساس بدن زنان برای تحریک جنسی (آقایان بخوانید و بدانید)

نقاط تحریک زنان در رابطه زناشویی ویژه متاهلین

نقاط تحریک زنان و چگونگی تحریک این نقاط

نقش لباس زیر در تحریک جنسی

5 بازی جنسی هات که خیلی بهتر از جرات یا حقیقت هستند

9 غذایی که قبل از رابطه جنسی نباید بخورید

10 خواسته زنان از مردان در رابطه جنسی

چنانچه از این مقاله راضی بودید , با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را با ما و دیگر مخاطبین دلگرم از طریق قسمت دیدگاه های پایین همین صفحه در میان بگذارید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4272 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  
 • برچسب ها:
 • چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم
 • آموزش تحریک زن در رابطه جنسی
 • تحریک زن
 • تحریک جنسی زن
 • چگونگی تحریک زن
 • چگونگی تحریک جنسی زن
 • عشق بازی
 • نحوه عشق بازی کردن
 • نحوه ی عشق بازی کردن با زن
 • نقاط حساس زن
 • چگونگی تحریک نقاط حساس زن
 • نوازش زن
 • نحوه بوسیدن در روابط جنسی
 • تحریک در روابط جنسی

۴۲۰ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
پارسا | ۱ ماه پیش
سلام خوب بود و به نظرم اینکه
۰
۰
 
 
us
m.mohsen | ۳ ماه پیش
ممنون از مطلب خوبتون.
مشکل من عدم تمایل همسرم در شروع رابطه و معاشقه است.
لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه همسر رو به رابطه بیشتر ترقیب کرد و در او ولع ارتباط ایجاد کرد؟؟
۰
۰
 
 
ir
اسماعیل | ۴ ماه پیش
سلام. مطالب کاملا خوب و درست ادا شده.
من بعنوان یک مرد با 17 سال سابقه زندگی زناشویی کاملا قبول دارم و افرادی که مشکلاتی از قبیل زود انزالی و ... دارند مطمئن باشن با رفتار درست و احساسی زناشویی حل میشه.
۰
۰
 
 
مرسی خوب بوده لذت بردیم
۰
۰
 
 
ir
اکبر | ۶ ماه پیش
سلام وقتی مرد میتواند عشق بازی کند با همسرش که آلت تناسلی اش بزرگ باشد، عشق بازی که هیچی کوه دنا را هم تخریب،میکند،اگر الت کوچک باشد،دیگه عشق بازی رابطه براش میشود سرطان،دیگه میل به عشق بازی ندارد،الت بزرگ حرف اول را میزند در را'بطه،جنسی عشق بازی،باید یک فکری برای بزرگ کردن الت کرد،الت ها بزرگ بشه بعد انگیزه جوانان برای ازدواج را ببینید،امتحانش مجانیه،ما مهمترین چیز را بهش توجه نمیکنیم من التم 15 سانته،کوچک به ازدواج فکر نمیکنم، اگر 25سانت بود حالا ازدواج هم کرده بوده زندگی میکردم فعلا ازدواج نکردن من بخاطر کوچکی الت هست،،
۱
۳
 
 
ir
teenbellebride@gmail | ۶ ماه پیش
سلام مقاله روشنگرانه خوب وبه جائی برای من بود.ممنون
۰
۰
 
 
ir
sina | ۷ ماه پیش
بروووو عامو....
۰
۰
 
 
ir
فرهاد جوکار | ۷ ماه پیش
مرسی ممنون عالی بود من که لذت بردم
۰
۰
 
 
ir
saman torres | ۸ ماه پیش
سلای برهمه ممنون بخاطرراهنمای.
۰
۰
 
 
ir
teenbellebride@gmail | ۸ ماه پیش
سلام مقاله خوبی بود.استفاده شد.ممنون
۰
۰
 
 
ir
علیرضا علیپور | ۸ ماه پیش
عالی بود من که کیف کردم
۰
۰
 
 
de
عرفان | ۱۰ ماه پیش
خیلی مفید بود واقعا موثر بود
۱
۰
 
 
ir
شایان | ۱ سال پیش
واقعا خیلی به دردم خورد این مطالب ممنونم.
۰
۰
 
 
ir
یک فرد دانا | ۱ سال پیش
اینا همش ماله تو فیلماس اصل موضوع آنه که زن عاشق رابطه باشه وقتی شوهرش می یاد خونه از سر کار زنش با التماس در خواست رابطه کنه مثلا این موضوع زمانی شروع می شه که زن یه فکری به ذهنش رسیده باشه و قبلا به شوهرش فکر کرده باشه و با خودش بازی کرده باشه این طوری بهتره مردا هم که تنشان می خاره برا این جور چیزا همیشه آمادن
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۱ سال پیش
عالی بود....
ولی به نظر من اگه از ته دل عاشق هم باشن...نیاز به خوندن این مطالب و تقلید از کسی نباشه...اینا خود بخود بوجود میان
۰
۰
 
 
ir
مهسا | ۱ سال پیش
ممون من این مطالب تلفنی برا دوستم خوندم ولی خودم هیچ حسی نسبت به این رابطه ندارم ، جوری که وقتی میرسه به حرف خیلی زود از کوره درمیام
۰
۰
 
 
ir
yasamin | ۱ سال پیش
من که ازدواجم نمی کنم فقط با دوست پسرام می گذرانم من الان 13 سالمه با دوست پسرم سر این موضوع کات کردم چون خیال ازدواج در سرش داشت معلمون گفته بود پسرا فکر شون س* ما می خندیدیو الانم دیگه باهیچ پسری که این خیال داره دوست نمی شم
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  خی | ۱ سال پیش
  حتمٱ بلا سرت بیارن تا ادم شی البته خودمم ۱۳سالمه پسرا رو هیچ تحویل نمیگیرم
  ۰
  ۰
 
 
de
امیر | ۱ سال پیش
عالی بود ممنون
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  خوب بود | ۶ ماه پیش
  اگه تصویر بود بهتر بود
  ۱
  ۰
 
 
ir
علیرضا | ۱ سال پیش
سلام دوستان.من واقعا از مطلباش راضیم...عالی بود...دعا کنید هیچ کس در هیچ شرایطی به خود ارضایی کشیده نشه...من تجربشو خیلی دارم...داره حالم از خودم بهم میخوره به مولا علی قسم...برام دعا کنید...فداییتون
۲
۰
 
 
ir
ایلین | ۱ سال پیش
عالی بود
۰
۰
 
 
ir
mania | ۱ سال پیش
عالی بود من و دوست پسرم بعد از خوندن این مطلب تصمیم به ازدواج گرفتیم
جذابه دخترا کمی میترسن
۰
۰
 
 
ir
علی | ۱ سال پیش
خیلی خوب بود ازحلال خدا استفاده کنید وازحرام او بپرهیزید من عاشق حلال های خداهستم
۲
۰
 
 
ir
اریانا | ۲ سال پیش
منو رلم قراره باهم ازدواج کنیم امیدوارم این مطالب بدرد بخوره
۰
۰
 
 
ir
ابوالفضل | ۲ سال پیش
خیلی هم عالیییییییییییی
ییییییییی بود
۰
۰
 
 
ir
ابوالفضل | ۲ سال پیش
خیلی هم عالیییییییییییی
ییییییییییییییی
ییییییی
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۲ سال پیش
من خجالت می کشم از اینکه شوهرم منوسکس کنه ....
۰
۱
پاسخ ها:
  af
  رضا | ۲ سال پیش
  سلام دوستان بندحقیررادرجمع تان قبول کند
  ۰
  ۰
  ir
  ناشناس | ۸ ماه پیش
  پس چجوری میخوای بچه دار شی؟
  ۲
  ۰
 
 
ir
zanra | ۲ سال پیش
چرا کسی جواب منو نمی ده ؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
zanra | ۲ سال پیش
من سکس رو خیلی نمی دونم چه کار بکنم ؟
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  فاطمه | ۵ ماه پیش
  همون بهتر ک نمیدونی چرا ازدواج کردی میفهمی تو دوران مجردی دونستن این چیزا بیشتر ادمو اذیت میکنه
  ۰
  ۰
 
 
ir
دلبر | ۲ سال پیش
من میترسم بدم
۰
۰
 
 
ir
سعیدی | ۲ سال پیش
سلام.
من 6 ماهه ازدواج کردم و قبل ازدواجم فکر میکردم زود انزالم ولی بعد ازدواج فهمیدم اینطور نیست.
اونایی که مشکل زود انزالی دارن بهترین راه برای درمانش اینه که در حین دخول مثلا فکر کنن روی دریاچه ای که یخ زده ایستادن و کف پاشون یخ زده یا دارن روی سنگریزه هایی راه میرن که کف پاشو خط میندازه یا هرچیزی که بتونه ذهنتون رو منحرف کنه که بهش میگن تلقین!
روی من کاملا جواب داد و به حدی رسیدم که هر وقت خودم بخوام میتونم ارضا بشم.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فطما | ۷ ماه پیش
  امیدوارم دیگر کسی اذیتت نکند
  ۰
  ۰
 
 
ir
yadegari.n | ۲ سال پیش
سلام من از شوهرم جدا شدم و با هرکسی دوس میشم فکر سکسه و برا همین تنهام کلا از مردا زده شدم و نیازمو با خود ارضایی رفع میکنم میخاستم بدونم دارویی هس که کلا میل جنسیمو نابود کنم؟
۰
۰
پاسخ ها:
  us
  vahid | ۲ سال پیش
  سلام
  منم مشکلی مشابه شما دارم! شاید بتونیم مکمل خوبی برای هم باشیم!؟
  برام ایمیل بزنید لطفا
  ۰
  ۰
 
 
ir
لیلا | ۲ سال پیش
بسیار اموزنده و مفید است
۰
۰
 
 
af
اسد | ۲ سال پیش
خیلی معلومات خوب اما ندانستم که بیشتر لذت را در ابتدا خانم میبرد یا شوهر. تشکر
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  شیلا | ۱ سال پیش
  باعرض سلام احتمال هردولذت میبرن
  ۰
  ۰
  ir
  ناشناس | ۱ سال پیش
  معلومه هر کی کرده بشه لذت میبرهالبته خانوما کمتر چون دیر تر تحریک میشوند
  ۰
  ۰
  fr
  Shrn | ۱ سال پیش
  ۷۰٪لذت واسه خانم هاست
  ۰
  ۰
 
 
ir
الیاس | ۲ سال پیش
خوب بود
۰
۰
 
 
ir
نانا | ۲ سال پیش
خیلی خیلی تکراری بود
۰
۰
 
 
ir
مهدی اسماعیلی | ۳ سال پیش
سپاس از بابت مطالبتون
۰
۰
 
 
ir
نفیسه | ۳ سال پیش
عالی
۰
۰
 
 
ir
سپیده | ۳ سال پیش
عالی بود ونظرمونسبت به ازدواج کرداینکه اگه دو طرف به هم احترام بذارن ودربرابر خواسته های هم دیگه بی توجه نباشن چون یک دختر وپسر بعد از ازدواج باید به جاش خانمومرد باشن بهموقش همسر باشن وبه وقتش مادر وپدر باشن واگه وظایف خودشونو درست انجام بدن هیچ مشکلی هم پیشنمیاد
۰
۰
 
 
ir
علی | ۳ سال پیش
واقعا عالی من و همسرم مشکلاتمون کاملا حل شد خیلی ممنون ازتون
۰
۰
 
 
ir
مهسا | ۳ سال پیش
عالی بود
۱
۰
 
 
ir
اتنا | ۳ سال پیش
سلام
من 16 سالمه و ازدواج کردم شوهرم 29 سالشه خیلی دوسش دارم اما از اینکه لمسم کنه متنفرم این رفتارام باعث عصبی شدن شوهرم شده چیکار کنم؟
۰
۰
 
 
ir
سعیدtiti | ۴ سال پیش
جالب بود مطالب مفید وارزشمندی بودن.قابل توجه متاهلین!!!
مجردین وقت تنگه!
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فاطمه | ۲ سال پیش
  واااااا چرا انقدر زود ازدواج کردی واین مرد خیلی ازتوبزرگتره
  ۰
  ۰
 
 
ir
نسترن | ۴ سال پیش
من خیلی میترسم اصلادوس ندارم ازدواج کنم ولی بعضی وقت ها وسوسه میشم ازدواج کنم چکارکنممن
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  پریسا | ۳ سال پیش
  منم اوایل همینطور بودم البته هنوز ازدواج نکردم و نامزدم اما لحظه شماری میکنم برا اون وقتی که بهش محرم شم..اگه کسی رو از ته دل دوست داشته باشی دیگه این مساعل ترسی برات نداره میسپری به خودش و پیش میری
  ۰
  ۰
  ir
  اسماعیل | ۸ ماه پیش
  چگونه شروع کنم و چه حرکاتی را انجام بدم ؟اگه میشه راهنمایم کنید
  ۱
  ۰
 
 
ir
کاووس | ۴ سال پیش
خوب بود
۰
۰
 
 
af
کیهان | ۴ سال پیش
تشکر
معلومات جالب و آموزنده بود.
۰
۰
 
 
ir
اسی | ۴ سال پیش
بسیار خوب بود
متشکرم
۰
۰
 
 
ir
ارمين 121 | ۴ سال پیش
خلي خوب است
۰
۰
 
 
ir
علی | ۴ سال پیش
عالی بوووووووووووووو
ووووووووووود
۰
۰
 
 
us
فنچ | ۴ سال پیش
نظرم درباره ی ازدواج عوض شد ممنون که گفتین چون من اگه نمیدونستم و الا ازدواج میکردم واقعا میترسیدم در عوض حالا دیگه تا چند سال دیگه ازدواج نمیکنم تا از بقیه ی چیزا باخبر بشم ممنون
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ناشناس | ۳ سال پیش
  خواهش میکنم
  ۰
  ۰
 
 
ir
ali | ۴ سال پیش
خوب بود
۱
۰
 
 
ir
نفس | ۴ سال پیش
من بیشترش و بلدم........
۰
۰
 
 
ir
احمد | ۴ سال پیش
لایک داری
۰
۰
 
 
ir
عاشق | ۴ سال پیش
خیلی خوب بود ولی من خجالت میکشم
۰
۰
 
 
ir
نیلی | ۴ سال پیش
کسی که هیچ حسی نداره باید چکار کنه؟
۰
۰
 
 
ir
پرتوا | ۴ سال پیش
من خجالت میکشم ازشوهرم
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۴ سال پیش
مرسی اموزنده بود
۰
۰
 
 
ir
نفیسه | ۴ سال پیش
خوب بود ولی لطفا واضح تر بگین
۰
۰
 
 
ir
ماریچی | ۴ سال پیش
خیلی مزخرف بود همش چرت پرت بود
۰
۰
 
 
انصار | ۴ سال پیش
بسيار عالي اما يك چيزي كه متوجه نشده او اين است كه از ابتدا كار چگونه ميتوانيم اگر او به شدت نخواهد
۰
۰
 
 
ir
فافا | ۴ سال پیش
من دارم ازدواج میکنم با کسی دوسش دارم اماازسکس اصلا خوشم نمیادحتی بااینکه دوسش دارم خییییلی میترسم چیکارکنم .
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  عــلی | ۲ سال پیش
  قبل سکس خودتو اماده کن.تمیز کن خودتو
  یه وعده غذا 1 ساعت قبل سکس داشته باش اونم به مقدار کم و اخرش میتونی یکم کاکائو هم مصرف کنی
  اگه واقعا شوهرتو دوس داری و بهش اعتماد داری پس خیال پردازی های جذاب و قشنگ کن و تصویر درستی از رابطه تون بساز تو ذهنت
  خودت قبل رابطه بهش بگوکه من استرس دارم و باهات اروم برخورد کنه
  موقع پیش نوازی هر از چند گاهی دستاتو بذار دور گردنش و ببوسش
  ۰
  ۰
 
 
ir
mahia | ۴ سال پیش
پاسخ به ashkan:
خیلی خیلی عالی بود مرسی واقعا دستون درد نکنه این راهنماییتون باعث شد من وپریا هر روز بیشتر عاشق هم شیم پریا همسرمه این راهنماییتون کمک بزرگی در حق من کرد

این هاکه چیزی نبود میخوای بهت بیشتر یاد بدهم
۰
۱
 
 
ir
رضا | ۴ سال پیش
واضع تر بگید که بتونم یک هفته دیگه ازدواج کنم
۰
۰
 
 
ir
ashkan | ۴ سال پیش
پاسخ به الهام:
خداوكيلي چنتاتون ازدواج كردين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نصفشون مجردن
۰
۰
 
 
ir
ashkan | ۴ سال پیش
پاسخ به ارتین:
مرسی واسه من مجرد خیلی خوب بود

شیطون
۰
۰
پاسخ ها:
  سلام من 18 سالمه و مجرد خیلی علاقه داشتم در مورد روحیات زن و مرد بدونم..........ازتون ممنونم!!
  ۰
  ۰
 
 
ir
ashkan | ۴ سال پیش
خیلی خیلی عالی بود مرسی واقعا دستون درد نکنه این راهنماییتون باعث شد من وپریا هر روز بیشتر عاشق هم شیم پریا همسرمه این راهنماییتون کمک بزرگی در حق من کرد
۰
۰
 
 
ir
باران | ۴ سال پیش
خوب بود ولی همسرم خیلی اذیتم میکنههههههههههه
ههه
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۴ سال پیش
ما که همسر نداریم چه کنیم، کمک کنیدلطفا
۰
۰
 
 
ir
رز | ۴ سال پیش
عالی بود ولی راحت تر بیان شه بهتره ممنون
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
خوب
۰
۰
 
 
ir
abbas | ۴ سال پیش
اموزنده بود ممنون
۰
۰
 
 
ir
ebrahim khosravi | ۴ سال پیش
خوب بود
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
پاسخ به الهام:
اخه الان کسی هست که این چیزارو بلد نباشه

بعضی ها هستن... خخخخخخخخخخخخخ
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
خیلی آموزنده بود،فقط یه سوالی دارم...
توی رابطه ی جنسی،پسرا بیشتر حال می کنن یا دخترا؟؟؟
خیلی خیلی ممنون،دمـــــــ
ـــت گرم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ناشناس | ۱ سال پیش
  70درصد زن 30درصد مرد
  ۰
  ۱
 
 
ir
ارتیمس | ۴ سال پیش
خوب بود ولی حیفش که ما مجردیم
۰
۰
 
 
ir
نیلو | ۴ سال پیش
خوب بود.شوهر من چیزی واسم کم نمیذاره واقعا دوسم داره منم عاشقشم توی رابطمون هردوتامون خیلی لذت میبریم.ازش ممنونم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  عاشق | ۲ سال پیش
  ارتیمس انشالله شما هم ازدواج کنید البته من خودم هنوز مجردم ولی یکی دو ماه دیگه اگه خدا بخواد متاهل میشم
  ۰
  ۰
 
 
ir
مصطفی | ۴ سال پیش
بانظرزهراخانم موافقم
۰
۰
 
 
ir
زهرا | ۵ سال پیش
خوب بود ولی میشد واضج تر بگین مفید بود مر30 از راهنماییتون
۰
۰
 
 
ir
سینا | ۵ سال پیش
خیلی بد توضیح داده.باید خیلی دقیق و جزیی گفته شود.
۰
۰
 
 
ir
ادریس | ۵ سال پیش
خجالتی نداره
۰
۰
 
 
ir
ادریس | ۵ سال پیش
دیگه از این بهتر
۱
۰
 
 
ir
ارتین | ۵ سال پیش
مرسی واسه من مجرد خیلی خوب بود
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  رضا | ۳ سال پیش
  سلام من رضا هستم 13 ساله خیلی خوب بود برای اینده من
  ۰
  ۱
 
 
ir
آراز | ۵ سال پیش
ب دل نگیر شوخی کردم
۰
۰
 
 
ir
h:z | ۵ سال پیش
مطالب تحسین آمیزی بود.برا من ک دارم ازدواج میکنم واقعا خیلی مطالب یاد گرفتم مرسی از لطفتون دوکی جان.
۰
۰
 
 
us
مجید | ۵ سال پیش
خوب بود ولی حیف که مجردم، وگرنه خودم استاد این کارام،
۰
۰
 
 
ir
ugd | ۵ سال پیش
مرسی خیلی کمک کرد
۰
۰
 
 
us
جاوید | ۵ سال پیش
سلام- راه های خوبی هستن-پسندیدم
۰
۰
 
 
us
جاوید | ۵ سال پیش
آقای دکترسلام- مردی که بیضه هاش ضعیف باشن و اسپرمش کم باشه راه حلی به غیراز عمل کردن براش هست؟میتوان خوب شد؟لطف کنید ایمیل کنید برام کمک بزرگی کردید
۰
۰
 
 
us
جاوید | ۵ سال پیش
باسلام-مرسی آقای دکتر-مطالبتون بسیار آموزنده بودن
۰
۰
 
 
af
سیف الله | ۵ سال پیش
مطلب خوبی است من که مجرد هستم
۰
۰
 
 
ir
1414 | ۵ سال پیش
اخرشم نفمیدم ب چی میگین ارگاسم؟معنی ارگاسمو یکی بم بگه
۰
۰
 
 
ir
Mehdi | ۵ سال پیش
مممممممممرررررر
رررررسسسسسسسییی
ییییی خوب بود
۰
۰
 
 
ir
Mehdi | ۵ سال پیش
خوب بود تاثیر داشت مرسی از سایتتون
۰
۰
 
 
باتشکر فقط برای کسانی که خود ارضایی و با این و ان دوست هستند می گویم ازدواج و به همراه ان سکس بهترین راه برای از بین بردن خود ارضایی . چرا از این راه بسیار عالی استفاده نمی کنید ببینید که چه حالی میده با کسی واقعا دوست دارید خود این کار را انجام بدید
۰
۰
 
 
ir
فرزاد | ۵ سال پیش
ابن چیزها از ما دیکه گذشته.هه ههه هه هه هاهه
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۵ سال پیش
پاسخ به ماهی فرمز:
خوبه ولی خوب من خجل میکشم از شوهرم

تنها کسی که باید باهاش راحت باشی شوهره پس بجز شوهرت با کسی راحت نباش
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۵ سال پیش
دمتان گرم
۰
۰
 
 
ir
الهام | ۵ سال پیش
خداوكيلي چنتاتون ازدواج كردين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟
۰
۰
 
 
ir
بهار | ۵ سال پیش
خوب بود ملسی اقد بدم میاد ازون مردایی که اسم عشق ورزیدن به همسرمیذارن سوسول بازی اه اه
۰
۰
 
 
ir
سحر | ۵ سال پیش
همسرم با خوندن این مطلب خیلی خوب توبیت با من ارتباط برقرار کنه چون قبلا با اینکه زوج جوانی هستیم اصلا علاقه به س*ک*س نداشتیم اما الان خیلی خوب تونسیه منو درک کنه.ممنون
۰
۰
 
 
us
انیا | ۵ سال پیش
بعداز ازدواج به کارمیگیرم
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۵ سال پیش
الي بود ازين به بعدبه همسرم بيشتر عشق ميورذم
۰
۰
 
 
ir
ارمین | ۵ سال پیش
ای بابا دکتر اینا رو که متولدین قرن 20 هم میدونن یه چیز جدید بگو مثلا چکار کنیم که زمان رابطه جنسی بالا بره
۰
۰
 
 
ir
روشنا | ۵ سال پیش
خوب بود اما فعلا به درد ما نمی خوره.
۰
۰
 
 
ir
نوید سلیمی | ۵ سال پیش
سلام نویدم ازکرمانشاه دست شمادر نکنه خیلی خیلی ممنونم خداکنه خیر ببینی این مثال جنسیش خیلی بدرم خورد خداکنه هرآرزویی داری برآورده کنه مرسی من باین مثله جنسی خیلی مشکل داشتم
۱
۰
 
 
ir
مصطفي | ۵ سال پیش
لطفابيشتر توضيح بدين
۰
۰
 
 
ir
عاشق | ۵ سال پیش
پاسخ به فریال:
خدایادوسدارم ازدواج کنم همدم میخوام به ندای دلم جواب بده التماس دعا

منم خیلی دوس دارم ازدواج کنم.؟
۱
۰
 
 
ir
هدیه | ۵ سال پیش
چ اسونه ایناکاری نداره ک ولی مرسی
۱
۰
 
 
ir
ماهی فرمز | ۵ سال پیش
خوبه ولی خوب من خجل میکشم از شوهرم
۰
۰
 
 
ir
علیچپ | ۵ سال پیش
عالی بود
۰
۰
 
 
ir
یکی | ۵ سال پیش
خیلی جذاب بود
۰
۰
 
 
ir
علی | ۵ سال پیش
اگ درمورد مسایل جنسی واضح تر بگید بهتره
۰
۰
 
 
ir
ی غریبه | ۵ سال پیش
پاسخ به هنگامه:
همشو بلد بودم

اگه بلدی چرا دیگه دنبال اینطورمطالب میگردی
۱
۰
 
 
ir
آرش | ۵ سال پیش
مطالب بسیار جالبی بود
توصیه ام به متاهلها این است که اگه مشکلی بین روابط جنسی شما وجود دارد سعی بر از بین رفتن آن کنید نه اینکه به مجادله بپردازید.
مشکل را باید رفع کرد نه از کنار آن گذشت.
حل میشه باور کنید
امتحان کنید
یا علی (علیه السلام )
۰
۰
 
 
ir
فرزاد | ۵ سال پیش
عالي بود
۰
۰
 
 
ir
salomeh | ۵ سال پیش
کجای اقایون حساس نیس اخه من اینو میخوام بدونم؟
تا اونجایی که من دارم میبینم اقایون به محض انجام ی کار از خانم تحریک میشن
۰
۰
 
 
us
شهرام | ۵ سال پیش
پاسخ به مریم:
میشه یه مطالبی هم راجب تحریک کردن آقایون بذارین .... که به کجا حساس هستن و با چی تحریک میشن و توی سکس یا معاشقه از چی خوششون میاد...منتظرم که بذارین این مطلبو ممنون

سینه آقایون هم مثل خانمها حساسه
۰
۰
 
 
ir
ali&sara | ۵ سال پیش
name="المیرا"]خ
وب بود. ولی من به عنوان یه دختر خیلی میترسم از ازدواج هم میترسم
سلام المیرا چرا می ترسی
پاسخ به علی:
پاسخ به المیرا:
خوب بود. ولی من به عنوان یه دختر خیلی میترسم از ازدواج هم میترسم

سلام المیرا چرا می ترسی

خانوم منم قبل ازخواستگاری میترسیدچون فکرمیکردهمش دردورنج ولی بعدازچندمرتبه نوازش کردن فهمیدزیبایی که همراه شدن باجنس مخالف هیچ چیزدیگه ای تودنیانداره.
البته پسراخودتونوجمع کنید سعی کنیدبه بوی یه گل عادت کنید بهش وفادارباشید خدابزرگه
آبجیای گلم کسی که واقعاقصدازدواج داره باخانوادش میادنه...
در کل لحظه بغل کردن عشقمو به کل دنیا نمیدم حتی با قرقراش.
۰
۰
 
 
ir
محمد h1s111111 | ۵ سال پیش
خوب بود بسیاربا تاثیر بود
۰
۰
 
 
ir
ن | ۵ سال پیش
از اینکه سعی در بالا بردن اطلاعات اقایان از خواسته ی خانمها دارید متشکرم
۰
۰
 
 
ir
علی | ۵ سال پیش
جالب بود ممنوع
۰
۰
 
 
ir
shn | ۵ سال پیش
چیزی نمیگم

متاهل که نیستم

ولی خوب علمی و آموزنده بود
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۵ سال پیش
ای مارمولک
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۵ سال پیش
پاسخ به مینو:
خوب بود ولی باید بیشتر توضیح بدید نه که ما تا حالا از این شیطونیا نکردیم باید بیشتر بریم تو دل ماجرا

اخی....اره جون دلت..منم باورمممممم شد
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۵ سال پیش
پاسخ به مریم:
خوب بود ولی بعضیا خیلی ضدحالن اصن احساس ندارن اما منم تجربه نکردم چند بار مشروط شدم از این درس نمیتونم پاس کنم میترسم خخخخخخخخ

بیا خودم جوری اموزشت میدم که حتما پاس میشی
۰
۰
 
 
af
فیاض | ۵ سال پیش
معلومات شما بسیاردلچسپ بود.
۰
۰
 
 
ir
mahdi | ۵ سال پیش
خیلی ممنون عالی بود
۰
۰
 
 
us
ز هرا | ۵ سال پیش
ازدواج خوبه اما با این مردهای که نامرد از آب درمیآیند آدم می ترسد ازواج کند و طعم زندگی را بچشد
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۵ سال پیش
خوب بود ولی بعضیا خیلی ضدحالن اصن احساس ندارن اما منم تجربه نکردم چند بار مشروط شدم از این درس نمیتونم پاس کنم میترسم خخخخخخخخ
۰
۰
 
 
ir
ایمان | ۵ سال پیش
چون باها دوست شده حتما با کس دیگه دوست میشه پس به درد زندگی نمیخوره فقط به درد همین کار میخوره در جواب نسیم
۰
۰
 
 
ir
ایمان | ۵ سال پیش
خدا نسیب منم نکرد درکت میکنم
۰
۰
 
 
ir
مینو | ۵ سال پیش
خوب بود ولی باید بیشتر توضیح بدید نه که ما تا حالا از این شیطونیا نکردیم باید بیشتر بریم تو دل ماجرا
۰
۰
 
 
ir
حسن پاشا | ۵ سال پیش
اول استراحت خوب دوم فکر آرام سوم مکان دنج چهارم همسر خوب . بقیه حله
۰
۰
 
 
ir
عبداله | ۵ سال پیش
جالب بود استفاده کردم مرسی
۰
۰
 
 
ir
masi | ۵ سال پیش
یه سوال از اقایونی که شاکی از نبود همسر خوب هستند!چرا وقتی یه دختر ساده و زندگی کن گیرتون میاد×بجای اینکه نگهش دارید×سریع میخاید ازش سوئ استفاده کنید!
۰
۰
 
 
ir
masi | ۵ سال پیش
راه حلش اسونه.میتونی ازدواج کنی
۰
۰
 
 
ir
مهنا | ۵ سال پیش
امتخان کردم خوب بود جالب بود
۰
۰
 
 
ir
عباد | ۵ سال پیش
زندگی میگن خیلی سخت شده
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۵ سال پیش
بستگی ب دخترش داره
۰
۰
 
 
ir
هتدهت | ۵ سال پیش
پاسخ به پروانه:
خوب بود اما مردا باید بدونن اکه تمام این کارها را برای خانم هاشون با عشق انجام بدن و زمان بگذارند حتما میتونن ارضا ش کنن

جون
۰
۰
 
 
ir
علی | ۵ سال پیش
خوب بودمتشکرم
۰
۰
 
 
ir
کیو | ۵ سال پیش
بد نیست به امتحانش می ارزه .واقعا جواب میده
۰
۰
 
 
ir
ترانه | ۵ سال پیش
پاسخ به محسن:
همه بلدن مخصوصا دخترای شیطون

دختراخوب بلدن ولی ماشالله پسرافقط به فکرخودشونن.درضم
ن خوبه مخاطب به پسرابود.
۰
۰
 
 
us
ali | ۵ سال پیش
مثبت بود
۰
۰
 
 
us
مهدی | ۵ سال پیش
اینا چیزای بودکه تقریبا همه
بلدن
۰
۰
 
 
ir
یه مرد خسته وعاشق | ۵ سال پیش
من که مجردم و نمیتونم حتی مجسم کنم این حس رو ،،،،،
حسودی میکنم به متاهل های گرامی
خوش به حالتون
داشتم منم متاهل میشدم ولی....
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Yz.p | ۵ ماه پیش
  انشاالله شماهم متاهل بشید.
  ۰
  ۰
 
 
ir
علی پاشا | ۵ سال پیش
پاسخ به هنگامه:
همشو بلد بودم

وارد هستیا.آفرین
۰
۰
 
 
ir
علی پاشا | ۵ سال پیش
چرا میترسی.ترس نداره که
۰
۰
 
 
ir
علی پاشا | ۵ سال پیش
جالب بود اما لطفا راحت تر توضیح بدید
۰
۰
 
 
ir
فائزه | ۵ سال پیش
خوببببببببببببب
بب بود
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سکسی | ۷ ماه پیش
  سکس خیلی بده پدری که سکس را آفرید بسوزه
  ۰
  ۰
 
 
ir
alexirani | ۵ سال پیش
بعنوان یک خانم باید چیکار کنیم؟
همیشه از مردا صحبت میشه
۰
۰
 
 
ir
محمدفرشاد | ۵ سال پیش
مرسي.
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۵ سال پیش
خوب بود ممنون
۰
۰
 
 
ir
مهیار | ۵ سال پیش
پسر هامنم پسرم ولی طاقت ندارم بادخترا بدرفتار کنین خواهش میکنم بادخترا خوب صحبت کنین مهدیه عشق منه فامیلیشونمیگم تاحالا تو عمرم باهاش بدحرف نزدم و ناراحتش نکردم وباهم عشق بازی هم کردیم من 17سالمه بووووووووووووس؟
؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
صادق | ۵ سال پیش
خیلی خوب بود چیزهای زیادی یاد گرفتم
۰
۰
 
 
ir
علی | ۵ سال پیش
پاسخ به محدثه:
خوب بود ولی من متاهل نیستم تازه زیر 18 سال هستم
ولی در کل خوب بود

به درک
۰
۰
 
 
ir
علی | ۵ سال پیش
پاسخ به Nadia:
ي رآه كاره تازه تر بگيد
همش تكراريه

چی !!!! میخوای خودش لخت شه بپره وسط؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
شقایق | ۵ سال پیش
سلام من زیر 18 سالمه و مجردم ولی انصافا خوشم اومد تو آینده دعاتون میکنم خخخخخ
۰
۰
 
 
ir
mohammad | ۵ سال پیش
من با مازیار موافقم اخه دخترا بیشترشون ناز میکنن فک می کنن مال ما خار داره سعی می کنن از این جور کارا فاصله بگیرن
۰
۰
 
 
ir
mohadese | ۵ سال پیش
مازیار خان بعله معلومه که مردا بلدن....اون که توش شکی نیس
۰
۰
 
 
gb
همدم | ۵ سال پیش
پاسخ به روژین:
این کار گناه نداره

اینجا گفته نشد برای ...با دوست پسر گفته شد برای همسر
۰
۰
 
 
gb
همدم | ۵ سال پیش
پاسخ به فاطی:
چرت بود همه میدونسن

خیلی هم عالی بود .
۰
۰
 
 
ir
مازیار | ۵ سال پیش
دخترا اگه ناز نکنن مردا کارشونو بلدن
۰
۰
 
 
ir
arash | ۵ سال پیش
سلام در كل مطالب خوبي بود
۰
۰
 
 
ir
فرهاد | ۵ سال پیش
کامل نبود
۰
۰
 
 
ca
علی.ط | ۵ سال پیش
خوب ولی تکراری بود.
۰
۰
 
 
ir
AMIR | ۵ سال پیش
bahal bod
۰
۰
 
 
ir
متین | ۵ سال پیش
سلام خیی اموزنده بود مرسی
۰
۰
 
 
ir
homan | ۵ سال پیش
me30 khoob bood
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۵ سال پیش
خوب بود
۰
۰
 
 
af
ساووش | ۵ سال پیش
آموزرنده بود بیشتر باشد خوبتر است
۰
۰
 
 
af
ساووش | ۵ سال پیش
آموزنده بود برای اشخاصیکه تابهال تجربه نکرده باشد .
۰
۰
 
 
us
rasool | ۵ سال پیش
برنامه شما بسیار آموزنده و مواثر بوده و باعث میشود اکثر ما مردهای متاهل با این روش مشکل جنسی خود را در رابطه همسرمان برطرف نمایم
۰
۰
 
 
ir
علی | ۵ سال پیش
مردبایدمردباشدن
ه سوسول
۰
۰
 
 
ir
الیاس | ۵ سال پیش
من این درس رو پاس کردم خخخخخخ
۰
۰
 
 
us
دانيال | ۵ سال پیش
پاسخ به هنگامه:
همشو بلد بودم

بسوزه پدر تجربه
۰
۰
 
 
ir
حبیب | ۵ سال پیش
خوب بود ولی زندگی زناشویی هرکس نسخه مخصوص خودش را میخاد ....خوشا به حال انان که باهم جورند.
۰
۰
 
 
ir
تک | ۵ سال پیش
پاسخ به مریم:
میشه یه مطالبی هم راجب تحریک کردن آقایون بذارین .... که به کجا حساس هستن و با چی تحریک میشن و توی سکس یا معاشقه از چی خوششون میاد...منتظرم که بذارین این مطلبو ممنون

مردها همه جاشون حساسه فقط کمی با عشق ایکار ممکن پذیره
۰
۰
 
 
ir
amir | ۵ سال پیش
عالی بود
ولی بعضیا لیاقت ندارن اینارو بخونن
۰
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter