دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۲۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۲۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
مسائلی که میخواهید درباره بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بدانید
1118
زمان مطالعه: 7 دقیقه
بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و توضیح چگونگی بزرگ کردن آلت تناسلی مرد ها و اندازه آلت تناسلی مردانه و خصوصیات آلت تناسلی مردان و راه های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و سوال های در رابطه با اندازه آلت تناسلی مردها
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

اگر در اینترنت جستجو کرده باشید حتماً سایتها و مطالب زیادی در مورد ،، penis enlargement ,, یا همان بزرگ کردن آلت جنسی مردان دیده‌اید. شمار آنها آنقدر زیاد است که واقعاً به سختی میتوان تشخیص داد که کدامیک قابل اعتماد و عملی است. واقعاً که دنیای ترسناکی است. بعنوان یک مرد، از یک طرف می‌دانم مردان در مورد این موضوع چگونه فکر می‌کنند و چه احساسی دارد و اما از طرف دیگر بخواهیم به نظرات پزشکان متخصص رجوع کرده باشیم، ذکر موارد زیر مفید به نظر می‌رسد:

* اغلب مردانی که از نظر عملکرد جنسی دچار مشکل هستند، مخصوصاً آنهائی که مشکل راست شدن آلت دارند، با همسر خود به راحتی موضوع را مطرح نمی‌کنند.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* اغلب مردان سعی می‌کنند راه حل مشکل خود را با بحث و تبادل نظر در جمعهای مردانه مثل محیطهای کاری یا دوستان پیدا کنند یا در اینترنت دنبال جواب خود می‌گردند.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* زنان به مردان می‌گویند که اندازه آلت آنها اهمیتی ندارد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* راست شدن ناقص یا عدم آن (Erectile Dysfunction) در حدود یک سوم مردان وجود دارد، جدا از اینکه از چه نژاد یا رده سنی باشند.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* متوسط اندازه آلت مردانه حدود 5/5 اینچ (حدود 14 سانتیمتر) عنوان می‌شود.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* سرطان پروستات رایج‌ترین نوع سرطان در جهان می‌باشد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* هر سال 38000 مرد تنها در ایالات متحده جان خود را بر اثر سرطان پروستات از دست می‌دهند که این آمار در حال افزایش است.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* تورم خوش خیم پروستات (BPH) در 50 تا 75 درصد مردان وجود دارد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* نود درصد از مردان از اندازه یا طول کنونی و توانائی جنسی خود ناراضی هستند.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* اغلب مردان نسبت به افزایش اندازه آلت خود تمایل دارند.

ابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود.این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود .

اندازه آلت در حالات شل و راست شده

اندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد.در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود.

باید توجه داشت که تا کنون هیچ مدرک معتبرعلمی وجود ندارد که قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اثر دایمی در بزرگ کردن آلت داشته باشند
لطفا پول خود را پس انداز کنید

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

* اغلب مردان فکر می‌کنند تنها را واقعی برای داشتن آلتی بزرگتر استفاده از یکی از روشهای زیر است:

پمپ آلت

لوازم کششی یا وزنه آلت

عمل جراحی

پمپهای آلت

در حقیقت این پمپها توسط مردانی بکار می‌رود که از نارسائی‌های انسولین ناشی از دیابت یا اختلالات گردش خون رنج می‌برند. (بهمین دلیل در اکثر کشورها این پمپها تحت بیمه خدمات درمانی قرار دارند).مردانی که تحت چنین شرایطی قرار دارند از گردش خون ضعیف‌تری در نتیجه متابولیسم قند خون خود برخوردارند، تا حدی که حتی خون‌رسانی به ناحیه آلت بدرستی صورت نمی‌گیرد.

تنها کاری که پمپ برای این افراد انجام می‌دهد کشیدن پوست و بافتهای زیرین آن است تا جلوی جریان خون گرفته شود و در نتیجه مقدار خون بیشتری در آلت جنسی تمرکز پیدا کند. بدین ترتیب با محکم گرفته شدن این قسمت، آنها می‌توانند سکس مختصری داشته باشند.

با آزاد شدن فشار روی ناحیه، راست شدن آلت به پایان می‌رسد. با استفاده مکرر از این پمپها اندازه آلت افزایش نمی‌یابد و تنها راست شدن آلت وابسته به آن می‌گردد. پمپهائی با ویژگی FDA وجود دارند که فقط در شرایط بسیار خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.بنابراین آنچه که پمپها انجام می‌دهند این است که آلت را به حالت نیمه شق در می‌آورند تا بتوانید عمل دخول را انجام دهید.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

لوازم کششی

انواع زیادی از این وسایل در دنیا وجود دارند. اغلب این وسایل پزشکی مربوط به آلت مردانه برای کمک به بهبود بافتها پس از عمل جراحی (ختنه) هستند. چنین وسایلی بندرت و بمنظور بهبود جای زخم یا بخیه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین مگر در 24 الی 36 ساعت پس از عمل جراحی آلت، نیازی به لوازم کششی نیست.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

وزنه‌های آویزان کردنی

وزنه‌هائی که از آلت آویزان می‌شوند برای مدت 2000 سال مورد استفاده قرار می‌گرفته است. شواهدی دال بر این مورد در قبایل آفریقای مرکزی دیده شده است. حتی فرض بر این است که فراعنه مصر باستان از این برای بزرگ کردن آلت خود استفاده می‌کردند. البته این روش عملاً جواب نمی‌دهد، زیرا مشاهده شده است که حتی اگر طول آلت در بلند مدت افزایش یابد، ضخامت و کلفتی آن قطعاً کاهش می‌یابد. با توجه به نوع وزنه، گردش خون نیز کاهش می‌یابد، که بنوبه خود می‌تواند باعث مرگ بافتها گردد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

جراحی آلت (phalloplasty)

این روش برای مردانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شرایط حادی دارند که ،،micro-penis ,, آلت بسیار کوچک نامیده می‌شود.
در این جراحی‌ها بوسیله بریدن رباط تعلیق (suspesory ligament) یا تزریق بافتهای چربی، عوارض و نافرمی‌های حاد را از یبن می‌برند.جراحی نمی‌تواند طول استحکام ماهیچه‌های آلت را افزایش دهد. همچنین نمی‌توانید توانائی شما در حفظ راست شدن آلت را زیاد کند و بالاخره جراحی نمی‌تواند توانایی انزال شما را افزایش دهد.

در حقیقت، برخی مطالعات نشان می‌دهد که بریدن رباط تعلیق بمنظور بزرگ کردن آلت، در واقع باعث کوتاه‌تر شدن آن در نتیجه اثری که از فقدان رباط بر جای می‌ماند خواهد شد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

روش طبیعی بزرگ کردن آلت


گروهی از پزشکان آمریکائی روش را بنام روش طبیعی بزرگ کردن آلت در مردان ابداع کرده‌اند که ادعا می‌کنند تنها روش مؤثر در این زمینه است. آنها علاوه بر چاپ کتبی در این زمینه، این روش را بصورت دریافت وجه از طریق کردیت کارد روی اینترنت نیز به علاقمندان ارائه می‌کنند. ما از چند و چون این روش اطلاعی نداریم اما به گفته این پزشکان روش مذکور طی مدت چهار سال می‌تواند نتایج زیر را برای شما به ارمغان بیاورد :


افزایش طول آلت بمیزان 2 اینچ (5 سانتیمتر)


افزایش قطر آلت بمیزان 25/1 اینچ (حدود 3 سانتیمتر)

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

سوالات رایج

آیاآلت به طور دایمی ممکن است کوچک تر شود؟
بله!آلت در سنین بالا-کهنسالی- ممکن است کوچک تر شود.همچنین شواهدی وجود دارد که ناتوانی جنسی طولانی مدت می‌تواند موجب کوچک شدن اندازه آلت شود.وقتی فردی چاق و سنگین وزن است ،آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آید.معمولا وقتی وزن کاهش می یابد اندازه آلت به وضعیت قبلی خود برمی گردد .

آیا روش جراحی برای بزرگ کردن آلت وجود دارد؟
بله!تعدادی تکنیک های جراحی وجود دارند که می توانند قطر و طول آلت را افزایش دهند.با آزاد کردن رباطی(لیگامنت)که آلت را در جای خود نگه می دارد می توان آن را تا حد ۵/۲ سانتی متر طولانی تر کرد.
ابمپلنت های پوستی نیز می توانند طول و قطر آلت را اضافه کنند.در مورد هر یک از مداخلات جراحی باید در نظر گرفت که آیا منافع جراحی برخطرات آن غلبه دارد یا خیر باید توجه داشت که در مقابل عوارض جانبی این اعمال،نتایج تزیینی آن ارزش نخواهد داشت.
اکثر اورولوژیست ها به جز در مواردی که بدشکلی(دفورمیتی)یا علت طبی خاصی وجود دارد ،اقدام به این نوع اعمال جراحی نمی کنند .

آیا دستگاه واکیوم، آلت تناسلی را بزرگ می کند؟
دستگاه های واکیوم اندازه آلت را بطور موقت افزایش می دهد(حداکثر ۲۴ ساعت ) البته این دستگاه ها نیز بویژه اگر از استاندارد لازم برخوردار نباشند،می توانند عوارضی همچون ترکاندن عروق خونی را به دنبال داشته باشند که موجب درد و تورم می شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (1118 رای)  
  • منبع
  • mihanblog.com
۲۰ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

محمود بیضایی | ۳ سال پیش
سلام مطمئن باشید هیچ راهی برای بزرگ کردن الت نیست فعلا ،به جزء حرف پزشک متخصص کلیه و ادراری،حرف هیچ شرکتی دارو خانه ای و غیره را باور نکنید درباره بزرگ کردن الت بی تاثیر و کلاه برداری هست،
0
0
محمود، | ۳ سال پیش
سلام،من چند سال هست دنبال بزرگ کردن الت،هستم،بچه ها به خدا قسم من تمام راهها را امتحان کردم، بی نتیجه بوده، مثل، قرص، کپسول، روغن خراطین، ژل ،اکستندر، وکیوم،که الت را کبود،میکنه،همگی بی نتیجه، من بعد از 5سال،ولی،چون نه زبان،انگلیسی ام، خوبه، متاسفانه،نه روم میشه با کسی بگم کمکم کند، راهی پیدا کردمه،که میتواند الت را بزرگ کند،یک پزشکی،بنام دکتر،هندریسک،ام
ریکایی، راه روشی کشف کرده،برای بزرگ کردن الت،من بلد،نیستم، وارد سایت ،بشم ادرس سایت هم گذاشته،کسانی که وارد هست میتواند وارد سایت دکتر هندریکس،بشه،اگر کسی موفق،شد راه،روش،های دکتر هندریکس را پیدا کند، بیاد راه،روش،را اعلام کند،تا جوانانی،که کوتاهی الت دارد از این روش استفاده کند،موفق باشید،
0
0
امین | ۳ سال پیش
سلام باعرض سلام وخسته نباشید؟ من جوان24 ساله آلت کوچکی دارم همه منو مسخره میکنن باید چکار کنم . من موقع حرف زدن گیر میکنم نمیتوانم درست صحبت کنم .
0
0
a | ۴ سال پیش
آیا با گذشت چند سال از ازدواج و احساس گشادی واژن بزرگ کردن آلت از نظر خانمها چیست
تشکر
0
0
علیرضا | ۵ سال پیش
30ساله هستم طول التم 22کلفتیش خوبه عالیه هیچ کارخاصی دوره درمان ازجمله داروقرص کرم وغیرهاستفاده نکردم...وامای سوال ایااین ساختاربدن ب ژنتیک بستگی داره یاخیر.ممنون متشکر.
1
2
پاسخ ها:
f | ۵ سال پیش
سوالم اینه طول الت خیلی بلند ضرری نداره واسه خانم ها!! مثلا 22 یا 24 سانتی متر
0
0
http://sabzblog.tk | ۵ سال پیش
بزرگ کردن آلت تناسلی
0
0
غریبه آشنا | ۶ سال پیش
باسلام بهترین راه و بدون عوارضرض ترین راه طبعیی است به این شکل که در حالت ایستاده زمانی که آلت کوچک(خواب)است آلت خودراچرب کرده وبه سمت پایین بکشید(بدوشید) هفته سه مرتبه هردفعه 15دقیقه مواظب باشیدمنی خارج نشود وافراط و تفریط نکنید
0
0
امین | ۶ سال پیش
سلام من جوان 26ساله هستم سعی بر افزایش الت دارم چه روش بی خطری بهم پیشنهاد میکنید
0
1
احمدرضا | ۶ سال پیش
سلام خسته نباشین.پسری 20 ساله هستم سایز التم 17 هست.در کل راضی هستم.ولی چیزی که منو رنج میده قسمت سر(کلاهک)التم هست.سر التم چون منو دیر ختنه کردن خیلی زشته و خجالت میکشم.ی راهی بهم معرفی کنین تا درستش کنم.تو رو خدا سریع
0
0
نوید | ۷ سال پیش
اگر به ان خمیر دندان بمالیم چه می شود
0
0
علی | ۷ سال پیش
سلام 32 سال دارم اما طول الت من 12 سانتیمتر هستش .ایا امکانش هست که با داروهای گیاهی طول وقطر التم بیشتر بشه ممنون
0
0
علی کریمی | ۷ سال پیش
احسان جان هیچ راه دیگه ای نیست جزء عمل کردن
0
0
اسماعیل | ۷ سال پیش
با سلام و عرض ادب
جوانی 28 ساله هستم و به دنبال روشی مطمئن و بی خطر برای افزایش قطر آلت تناسلی و کلفت تر شدن آن هستم. خواهشمند است راهنمایی فرمایید
0
0
اریا | ۸ سال پیش
اقایون بهترین راه ماساژ دادن هستش فقط ماساژ اگه جنس مخلف این کارو بکنه بهتر
0
0
09377878989امیر | ۸ سال پیش
احسان جان هیچ راه دیگه ای نیست جزء عمل کردن .
0
0
123456789 | ۸ سال پیش
بی مزه
0
0
اجمل | ۸ سال پیش
سلام اندازه الت تناسلی من 16cm است به نظر شما
درست است ؟
یا خیر ؟
1
0
احسان | ۸ سال پیش
سلام پس بالاخر برای بزرگ شدن آلت چ راهیو پیشنهاد میکنید؟
0
0
پیام | ۸ سال پیش
این متون چندین جا در نت کپی شده بدون تغییر, اما هیچکسی نگفته که فلان قرص یا کرم یا گیاه در بزرگ نمودن اثر دارد یا استفاده شده و کارساز بوده
0
0