دلگرم
امروز: جمعه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
همه چیز درباره پرده بکارت و معرفی انواع پرده بکارت
2498
زمان مطالعه: 7 دقیقه
همه چیز درباره پرده بکارت و معرفی انواع پرده بکارت(تصویری)
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت

پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.


در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. در صورتیکه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.
بسیاری تصور می کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیکه اینطور نیست. پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

انداممان را چقدر می شناسیم؟

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای: پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ): این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.

در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود: این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.

بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

پرده بدون سوراخ یا بسته چیست؟ پرده ای که تنها با خروج نوزاد پاره می شود، اما به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند، در صورتیکه دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود در نتیجه باعث بروز درد می شود، اینگونه افراد باید به دکتر مراجعه کرده تا طی عمل جراحی و ایجاد برشی در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتیکه زن در هنگام سکس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین سکس تشخیص بدهند زن قبلا سکس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سکس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

نکات قابل توجه در مورد پرده بکارت:

رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.
عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیکی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند. زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. ضمن اینکه تحریک زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

ورزشهایی مانند سوارکاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط کرده و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت کند و موجب پارگی آن شود.

همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری)

اهمیت پرده بکارت

در بعضی فرهنگها این مسئله خیلی اهمیت دارد که دختر به هنگام ازدواج باکره بوده و پرده بکارت داشته باشد. دراین جوامع، پرده بدین معنی ست که وی قبل از ازدواج ارتباط جنسی نداشته است. هر چند که، پرده بکارت نشانه ضیعفی برای بکارت واقعی است، زیرا بیشتر زنان، این پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسی بر اثر خودارضائی، استفاده از تامپکس (نوعی نوار بهداشتی)، یا فعالیتهای غیر جنسی (مثل برخی حوادث ) از دست می دهند.

اما سوال اینجاست که حتی با وجود پرده بکارت چه کسی می تواند نعیین کند که آیا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر؟ غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باکره بودن فرد باشد در صورتیکه این نظریه توسط اطلاعات پزشکی رد شده زیرا همانطور که گفته شد یا به دلیل آرامش زن، یا عدم وجود پرده بکارت به طور مادرزاد، این خونریزی می تواند وجود نداشته باشد.

علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده بکارت از راههای مختلف ارتباط جنسی داشته باشد و یا حتی با وجود پاره شدن پرده بکارت برای تظاهر به باکره بودن، با عمل جراحی ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند. به همین دلیل وجود یا عدم وجود پرده بکارت، همیشه نمی تواند مدرک معتبری برای تعیین باکرگی شخص باشد. البته، اینکه نگرش باکره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیکه غالبا خود، پیش از اردواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ناشی از نظامی مردسالارانه، بحثی دیگر است که در این مقاله نمی گنجد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (2498 رای)  


۴۳۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

مریم | ۴ سال پیش
از حرفاتون یاد یه کشور افریقایی افتادم که رسم دارن پرده دختر رو تو مجردی پاره کنن
0
1
زهرا | ۶ سال پیش
با سلام به دختران پاک ایران زمین . من زهرا رضایی هستم فارغ التحصیل دانشکده بهداشت دانشگاه شهید بهشتی گرایش بهداشت زنان.
میتونید سوالتتون جنسی و بهداشتی خودتون رو بصورت خصوصی با ایمیل زیر با من در میان بزارید:
Zahra.rezaiy1990@gmail***
0
0
سارا | ۷ سال پیش
سلام سوال داشتم ممکنه دختری پرده نداشته باشه
0
0
مریم | ۷ سال پیش
تشکربابت مطالبتون
دخترایی که اینقدر جوشی شدین بابت این قضیه لطفا سعی کنید خودتونو کنترل کنید تا فردا کسی نتونه بهتون بگه بالا چشمت ابروئه
آقاپسرایی که دم از نجابت وپاکی میزنید لطفا به اونایی هم که ناخواسته وبه دلایلی به جز رابطه باکره نیستن هم فکرکنیدو خودتونوهم کنترل کنید

البته من قصدتوهین به هیچکسو ندارم نه پسر نه دختر

خودارضایی یقه ی 95%ازدخترا وپسرامونوگرفته!
نامرد ول کنم نیستاااا
کاش بیشتراطلاع رسانی بشه دربارش
0
0
x | ۷ سال پیش
ممکن نیست کسی خودش سالم باشه از خدا سالم بخواد بهش نده
0
0
باران | ۷ سال پیش
سلام من این ماه پریود شده بودم ولی وقتی خیلی زیاد خوذ ارضایی کردم دوباره خون دیدم ممکن است پرده ام پاره شده باشد
0
0
باران | ۷ سال پیش
انواع نظرها داده شده فکر میکنم اون فردی که از لحاظ فکری در سطح بالا باشه به یک جمع بندی عاقلانه میرسه.
میخوام اینو در تکمیل همه نظرها بگم: زندگی متاهلی یک روز ، دو روز نیست که دختر یا پسر بخوان برای هم نقش بازی کنند.اگر دختر یا پسری اهله هر فرقه و گناهی باشه یک روی دستش رو میشه و گندش در میاد.دختریا پسری که اهله هوسبازی و خیانت باشه،حداقل بعد از چند ماه زندگی مشترک خودشو نشون میده.
امیدوارم جامعه از وجود هر خیانت کاری پاک بشه تا کسی جرات نکنه با احساسات پاک یک دختر یا پسر بازی کنه.
خیانت چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج درده الان جامعه ماست.
دلم به درد میاد از این همه خیانت.
0
0
سارا | ۷ سال پیش
سلام من پردم ارتجاعی هست اولین بارکه نزدیکی کردم نه درد داشتم ن خون هیچی انگارنه انگار میخام بدونم پرده ارتجاعی اگه ناچندمدت سکس نداشته باشی دوباره بسته میشه؟
0
0
amir | ۸ سال پیش
من 1 سال با دختری بودم بعدش فهمیدم با تنها کسی که رابطه نداشته خواجه حافظ شیرازیه بوده ولی خدارو شکر من یه اخلاق خوبی دارم به همین راحتیا دل به کسی نمیبندم همیشه اینو به خودم میگم که فکر کن عشق مثله بازی شطرنجه باید در بارش خیلی فکر کرد تو رو خدا به شماها هم دارم میگم عاشق قیافه نشید یه شبه عاشق نشید بی جنبه نباشید تا یه دختر گفت دوست دارم بری فاز بگیری بری خواستگاری همیشه کسایی که تو عشق ضربه ی سنگینی میخورن به خاطر درست فکر نکردنهفکره روشن زندگی بهتر
0
0
Morefa | ۸ سال پیش
سال 2015 هنوز دنبال قاتل بروسلی میگردیم!!!
روزی با دوستم از کنار دکه روزنامه فروشی. رد می شدیم
دوستم روزنامه ای خرید و مودبانه از مرد روزنامه فروش تشکر کرد اما آن مرد هیچ پاسخی به تشکر او نداد!همانطور که دور میشدیم به دوستم گفتم:"چه مرد عبوس و ترشرویی بود"دوستم گفت او همیشه این طور است!پرسیدم پس چرا تو به او احترام می گذاری؟!
دوستم با تعجب گفت"چراباید به او اجازه دهم که برای رفتار من تصمیم بگیرد؟!مأموریت انسان در زندگی،تغییر دادن جهان نیست.انسان مأمور تغییر خویشتن است.تو فرصتی برای دنیا هستی
قرار نیست کسی را تکرار کنی!
"به خاطر بسپار"زندگی بدون چالش ؛ مزرعه بدون حاصل است.زندگی ما با " تولد" شروع نمی شود؛ با "تحول" آغاز میشود.لازم نیست "بزرگ " باشی تا "شروع کنی"، شروع کن تا بزرگ شوی.باد با چراغ خاموش کاری ندارد ؛ اگر در سختی هستی بدان که روشنی..
ما فقط برای یک بار جوان هستیم ؛ولی با یک تفکر غلط می توانیم برای همیشه نابالغ بمانیم..و در آخر :نمی توانیم پیش آمدن لحظات دشوار زندگی را متوقف کنیم؛ اما میتوانیم تصمیم بگیریم زندگی را کمتر سخت بگیریم
0
0
alireza | ۸ سال پیش
واقعا ممنون! خیالم راحت شد !!! والا منم پسرم نامردیم نمیکنم تا حالا با کلی دختر بودم ولی هیچ وقت اولین نفر کسی نبودم به خودم اجازه ندادم بخاطر هوس با پاکیه کسی بازی کنم خودم که پاک نیستم بی چاره اون بدبختایی که دل به امثال من میدن و میخوان باهام باشن خدایی خیلی پشیمونم! ناموسا اقا پسرا دست به کسی نزنید اگه میزنید بپرستیدش اینجا فیلمایه ترکیه ای و هالییوود نیس دخترا تا کسی گند نزنه به پاکیشون خودشون کاری نمیکنن!!
0
0
پاسخ ها:
giti | ۷ سال پیش
واقعا اقا علیرضا شما خیلی مردی که این تفکر رو داری لایک داری
0
0
alireza | ۸ سال پیش
che bahse shirini :)) man shodaaaam :D
0
0
دلسوز | ۸ سال پیش
دخترای عزیز چون دوستون دارم میگم عشق ورابطه جنسی رو بعد از ازذواج تجربه کنید اون موقع شیرینی واقعیشو درک مکنید
پسرای گل بهتون توصیه میکنم باتوکل به خدا یه دختر خوب انتخاب کنید وبه اون اعتماد کنید هر چند اکه از اون خون ندیدیدچرا که حتی ممکنه اون دختر پاک حتی ندونه کی باکرگیشو از دست داده
خدارو شکر میکنم که بهترین همسر دنیا رو به من دادکه وقتی بعد ازرابطه هر دومون فهمیدیم باکره نیستم چون از عفت من خبر داشت گذشت کرد واجازه ندادسنگینی این موضوع بیش از این منو اذیت کنه واین رازی شد همیشگی بین من وهمسرم
انتخاب درست کنید وبعد هم عاشقانه وصحیح زندگی کنید
خوشبخت باشید
0
0
مینو.ع | ۸ سال پیش
سلام ب همگی
من یه دختری هسم ک تو خانواده مذهبی و سنتی بزرگ شدم. 23 سالمه و تا الان خداروشکر این دغدغه هایی ک شماها حرفشو میزنیدرونداشتم.
این سایتو شانسکی پیداش کردم و فقط میخوام بهتون بگم بنظرمن هر انحراف اخلاقی ای سر منشاش خانواده س
توروخدا مواظب خودتونو خوبیاتون باشین خدا همه موجوداتو جفت آفریده متمئن باشین آخرش ازدواج میکنین و رابطه جنسی رم تجربه میکنین پس دلیل عجله تون چیه!!!!!
0
0
علیرضا جوانمرد | ۸ سال پیش
سلام و درود به همه چه زیاد سخت بگیری و چه سخت نگیری دنیا دو روزه بخوای نخوای باید بری چون این دنیا فقط محل گذراست موقعش که برسه باید پیاده شی از قطار خلاصه ما همه موش ازمایشگاهی هستیم معلوم نیست کی تو این آزمایش قبول میشه کی رد میشه:)
0
0
مصطفی | ۸ سال پیش
ازمسئولین سایت بخاطر بیان این واقعیتها که معمولاً تابو و خط قرمز است و همه جا نمی توان در مورد آن صحبت کرد تشکر می کنم .
به هر حال قضیه همان:
من سخن خود گفتم خواه پند گیر خواه ملال .
یعنی مردم باید خودشان قضاوت کنند.
0
0
مصطفی | ۸ سال پیش
به همه انسانها اعم از دختر یا پسر می گویم که داشتن بکارت دلیلی بر پاک بودن و نداشتن آن دلیلی بر ناپاکی یک دختر نیست این مسئله خیلی پیچیده است و به اخلاق و رفتار طرفین برمی گردد اگر خوش اخلاق بود و خوشت آمد همه چیز درست پیش میره چون در بقیه موارد همه دخترها و پسرها مثل هم هستند و مطابق جنسیتشان عمل می کنند.
متشکرم
0
0
روح الله سادات | ۸ سال پیش
تشكر از مطالب آموزنده شمااما بايدبگم دخترها هم مواظب خودشان باشند چون بسيار يك جسم نازم ولطيف دارند... وسلام
0
0
زهرا!!! | ۸ سال پیش
سلامبه همتون18 سالمه و نظرات همتونو خوندم..
عقیدهمن اینه که دختر برای ازدواج صددرصد و لزومانیازمنده پرده بکارتش هست...
اما...بیاید اینم در نظر بگیریم که
تو سرزمین ما دخترایی هستن که با حفظ پردشون ده ها مرد رو ارضامیکنن و فاحشگی میکنن به هزار روش دیگه....
پس تکلیف اوناچیه؟
بنظرتون در حق اونی که اینطوریه و باده ها مرد رابطه داشته وپردش سالمه و اونی ک بایک نفررابطه داشته و پردشو ازدست داده اجهاف نشده؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟
//پس یکم منطقی تر باشیم...ولطفـــ
ـــــــــــــــ
ــاپسران هرزه دنبال دختر پاک نباشن..نامردیه محضه....
0
0
Raha | ۸ سال پیش
ممنون مرسی عالی بود
0
0
Raha | ۸ سال پیش
مطالب جالبی بود....اما دخترا و پسرا چرا یک طرفه به قاضی میرید.....بعدم جوابتو الان میدم اقا حسن ببین اگه یه پسر پاک باشه و جلوی هوس هاشو بگیره نه به دختری تهمت میزنه و نه از رااااااه به درررررر میشه.....
0
0
مینی | ۸ سال پیش
سلام من یه مدتیه ناحیه ی تناسلی یهو درد میگیره میخواستم ببینم ربطی به بکارتم داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
0
0
فرناز | ۸ سال پیش
باشه شما بسرادرست میگید.امادیگ اینقدربی انصافی نکنید.ایادختری ک تاحالارابطه جنسی باکسی نداشته حق اینو نداره که بدونه همسر ایندش قبل از ازدواج باهاش باکسه دیگه ای رابطه داشته یان بسری که دوست نداشتی همسرایندت بدون برده باشه اینوبدون خیلی از دختراهم هستن ک دوست ندارن همسر ایندشون قبل از ازدواج باهاش باکسه دیگه ای خوابیده باشه اینم یه جور خیانت به زن باک ایندتونه
0
0
پاسخ ها:
رضا | ۸ سال پیش
پسری که همش توی خیابان وپارکهامی چرخه وچشمش دنبال دخترهاست ویادخترهایی که اینطورن فکرمیکنم دیگه نیاضی نباشه درموردپرده بکارت ویاخائن بودن ونبودن طرف مقابلشان زیادزوربزنن وفکرشون روناراحت کنن.چون انتظاربیجاییه.اینطورنیست.ضمناتحقیق کردن وبه نظربزرگترهاتوجه کردنبهترین راهه چون هیچ دوستی مثل خانواده آدم نمیشه.
0
1
ارتا | ۸ سال پیش
سلام...
من چند ساله ک خوداراضایی میکنم...میخواست
م بدونم در اینده برایه بچه دار شدن مشکل ایجاد میشه؟(موقع خودارضایی هیچی وارد واؤنم نکردم)
0
0
پاسخ ها:
نفس | ۷ سال پیش
با این همه خود ارضا چه کنیم ؟؟
0
0
داریوش | ۸ سال پیش
درود به همه دوستان به نظر من باید به این مورد( پرده بکارت)با دید باز وعلمی نگاه کنیم که هیچ ربطی به ازدواج نکردن پسرها با دخترانی که باکره نیستن نداره_متاسفانه فرهنگ سازی نشده ومشکلاتی مانند جدایی وخودکشی و...را به همراه داشته_باید به این موضوع 2 طرفه نگاه کرد که باعث تمام این قضایاپسرها هستن که فکر میکنن دختریکه پرده بکارت نداره خرابه واین فکر اشتباست از خدا میخوام تا مارو یاری کنه
0
0
سیما | ۸ سال پیش
چرا همه پسرا شبیه هم هستن آشغالن من یه دختر 34 ساله هستم که 9 سال از زندگیم رو حروم یه پسری کردمو منتظرش موندم چون قسم خورده بود بدون من هرگز نمی تونه با کسی دیگه ای باشه جالب اینه که من از نظر جسمی کاملا سالمم و به روحم تجاوز شده اون الان زن داره و داره زندگی می کنه و من براش آرزویه بدترینها رو دارمپس بدونین مردها همشون پست و آشغالن
1
0
sagad | ۸ سال پیش
درضمن همیشه بایدفکرعاقبت کارروبکنی.مثلاف
کرکنی شایدپسره تصادف کردمردعاقبت توچی میشه پردتوپاره کرده
0
0
نسترن | ۸ سال پیش
آخه شما دخترا چرا اینقد ساده اید که خودتونو اندازه یک کالا بی ارزش می کنید پسر همینکه عقد کرد وظیفشه نصف مهریه باید بده و اگر نزدیکی کرد ربطی به باکره بودن یا نبودن نداره باید کل مهریه رو بده یعنی اگه بگه طلاقت میدم شما می تونید مهریه تونو بگیرید چون تا مرد خطایی را از نزدیک ندیده باشه نمیتونه حتی با نبود بکارت ادعایی بکنه اونم تازه باید شاهد داشته باشه برای مرد هم تست باکرگی هست ولی هم برای زن و هم برای مرد هیچ تستی 100 درصد نیست شما برای مهریه تون خیلی حقها دارید ولی مرد در قبال مهریه شما هیچ حقی نداره وظیفشه باید بده ضمنا تست باکرگی در تموم دنیا از دید حقوق بشر ممنوعه چون هیچ راه درستی برای تشخیص باکرگی وجود نداره ضمنا شما هم حقتونه مرد آینده تونو باکره بخواین چون احتمال انتقال بیماریهای شرکای جنسیش به شما هست شما هم زرنگ باشید باکره نبودن مرد از باکره نبودن زن فاجعه بارتره شما اختیار تام بدنتونو دارید
1
0
مریم | ۸ سال پیش
ممنون .مفید بود
0
0
س | ۸ سال پیش
تشکر
0
0
فریبا | ۸ سال پیش
به نظر منم باکره بودن دختر مهمه اما باید در نظر داشت که بعضی ها بدون این که بخوان بکارتشون رو از دست میدنو زمانی که براشون خواستگار میاد باید با طرف مقابل *** رو بگن یا باید عمل کنن و این مشکل رو پنهون کنن اگه پنهون بازی ها رو انجام بدن ایا میتونن تو زندگیشون موفق باشن و رابطه جنسی خوبی با شوهرشون داشته باشن یا نه
0
0
رامین | ۸ سال پیش
پاسخ به فرزانه:
با سلام خدمته همه دختر هرکی پاکتر باشه ب نفعه خودشه چرا برا ی دختر همچن اتفاقی بیوفته مگه من دختر نیستم چرا تاحالا برا من همچین اتفاقی نیوفتادهبعدشم چرا پسرا میاند تو این سایتا

الان میخوای بگی خیلی دختر پاک و معصومی هستی
0
0
نازیلا | ۸ سال پیش
سلام.خسته نباشین.من یه سوالی هس ک خیلی ذهنمو مشغول کرده.ممنون میشم کمکم کنین.میخواستم بدونم با سونوگرافی هم میشه تشخیص داد پرده سالمه؟ یا حتما بایدمعاینه کنن؟
0
0
نازینا | ۸ سال پیش
پاسخ به فرهاد:
این حرفا چیه تا دختر مشکل نداشته باشه تجاوزی در کار نیست

سلام اقا فرهاد نمیدونی
کی هستی کجایی هستی ولی من نخواستم ولی بهم تجاوز شد الانم از هر چی مرده میترسم اینو نگید
0
0
دوستدار همه جوانان ا | ۸ سال پیش
بچه هاحتما باماما صحبت کنید.دوران نامزدی بخاطر ترس وفرار از کتک وضرب وجرح.درباره بکارت بروید ماما تا تمام مسائل را بگوید.
0
0
حمید | ۸ سال پیش
پسرا دخترالذت لحظه ای ارزش ازبین بردن یه زندگی سالم وپاک رو نداره سعی کنید شرافت وانسانیت داشته باشید نه حیوان صفت
0
0
رکسانا | ۸ سال پیش
دخترا حرص نخورین پسری که ادمو دوس داشته باشه اینقد رو این چیزا حساس نمیشه
0
0
پاسخ ها:
mosayyeb | ۸ سال پیش
ببخشید که اینو میگم ولی مشکل ما همینه،که دیگه اهمیتی به این جیزا داده نمیشه،در حالی که از همه جیز واجبتره.
0
0
دختررررررررررررررررر | ۸ سال پیش
سلااااام. واقعا دوس دارم از حرفام استفاده کنید...دخترایه عزیز هر طور ک ب زندگی نگاه کنیم،می بینیم ک همه چی تو دنیا واسه مرداس.خداییش در حق خانم ها واقعا ظلم شده.و این چیزی نیست ک دس من و تو باشه.*** زندگی فقط مردارو می بینه.من خیلی وقته ب این نتیجه رسیدم.اگرم دختر تو این دنیا جایی داره فقط بخاطر لذت مرداس.
0
0
پاسخ ها:
احسان | ۷ سال پیش
سلام دختر.اگه تئوری اسلام رو قبول داشته باشی این حرفا رو نمیزنی.
0
0
فرهاد | ۸ سال پیش
این حرفا چیه تا دختر مشکل نداشته باشه تجاوزی در کار نیست
0
0
امید | ۸ سال پیش
سلام سحررررررررررررررررررررررررررررررر
اشتباه از تو بود
0
0
مونا | ۸ سال پیش
نظرات همه متین و قابل احترام ولی بعضی از دخترا هم هستن که براثر فعالیت های ورزشی یا چیز های دیگه پرده شونو از دست میدن بدون اینکه چیزی بدونن نداشتن پرده دلیلی بر وجو رابطه با جنس مخالف نیس مهمترین ملاک زندگی صداقته اگه صداقت نباشه 600000 تومن چیه همه دخترا میبرن پرده شونو عمل میکنن گول زدن که کاری نداره
0
0
فرزانه | ۸ سال پیش
اقا پویا همه دخترا مثه همنیستن کمی چشاتونو باز کنید دخترایه پا ک هم هستن که ترسه مثه شمارو دارنو میترسن که پسره گولش بزنه وپسرا و هم خواهشا کمی خوب بشن
0
0
فرزانه | ۸ سال پیش
با سلام خدمته همه دختر هرکی پاکتر باشه ب نفعه خودشه چرا برا ی دختر همچن اتفاقی بیوفته مگه من دختر نیستم چرا تاحالا برا من همچین اتفاقی نیوفتادهبعدشم چرا پسرا میاند تو این سایتا
0
0
زهرا | ۸ سال پیش
همچنین هزار تا راه دیگه هست که بشه ارتباط جنسی داشت که معلوم هم نمیشه پس چطور پرده رو ملاک پاکی میدونید؟
0
0
زهرا | ۸ سال پیش
بی انصافی نکنیدتوکشور ما دختری که مورد تجاوز قرارمیگیره وبخاطر حفظ آبروش نمیتونه به هیچ مرجعی مراجعه کنه تکلیفش چیه.باید تاآخر عمرش کسی اونونخواد بخاطر پردش؟کاش مرجعی بوداینجور مواقع دخترا میرفتن اونجابدون ترس اینکه پای خانوادشون به میان بیاد.
0
0
مریم | ۸ سال پیش
پاسخ به علی ب:
جواب بعضی ازافرادی که می گویند باید بکارت را نادیده گرفت .تعصبی نباشید.ببخشید و....می خواهم بگویم فرق دختر و زن چیه؟؟ .مگرفرقی بین زن ودختر نیست ؟؟ اگر هست آن فرق چیه ؟ .اگر نیست دیگه یا باید به همهء زن ها گفت دختر یا زن !!.چون دحتر وقتی ازدواج کرد به خانه شوهرش رفت دیگه دختر نیست .

حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟
0
0
یاس | ۸ سال پیش
ممنون ازمطالب اموزنده و خوبتان.باکره بودن درست است که میتونه دلیل پاک بودن دختر باشه اما خداییش باید اینو هم قبول داشته باشیم که نداشتن پرده بعضی مواقع دلیل بر هرزگی نیست.خواهشا در مورد پرده حلقوی بیشتر بنویسید.ممنون
0
0
life | ۸ سال پیش
پاسخ به سحر:
پس دلیل پاکی پسر چیه هان؟ چیه؟ شماالکی خودتونو طبرءه نکنیدو پاک ندونید که بارها ثابت شده پسرا هستند که نمیتونن خودشونو کنترل کنن و مزاحم دخترا میشن جالب اینجاست هر کاری میکنید پرو هم تشریف دارین

اگه شما پا ندین پسر نمی تونه پرو بازی کنه.
0
0
عالی جناب | ۸ سال پیش
پرده یک ملاک مهم برای ازدواج است چون خیلی چیزاروثابت میکنه.وفاداری.پ
اکی.باشخصیت بودن دختر.من ممکنه بایک زن بیوه ازدواج کنم ولی بایک دختری ک پرده نداره اصلا!
0
0
پاسخ ها:
مينا | ۸ سال پیش
تو يكي برو بمير با اين عقايدت
0
0
عالی جناب | ۸ سال پیش
باسلام به دوستان.من خودم شخصادلم برنمیداره ک بایه دختری ک پرده نداره ازدواج کنم.خداوکیلی دست خودم نیس،دست دلمه.قبول نمیکنه ک نمیکنه وبااکثرپسرام حرف زدم وبامن هم عقیده بودند.دختراقدرخ
ودتونوبدونید.خو
دتونوبدبخت نکنید.من دوریکیوکه خیلی دوس داشتم بخاطرهمین مساله خط کشیدم.فقط واقعامتاسفام.به هیچ عنوان نذاریددست نامحرم بهتون بخوره.ان شاا...نتیجه پاکیتونومیبینید
.
0
0
پاسخ ها:
hana | ۶ سال پیش
اونوقت اگه یه دختر بدون اینکه خودش بخواد به دلیل هوس یه مرد مورد تجاوز قرار گرفته باشه چی؟؟؟ اون دختر چه گناهی کرده؟؟؟
0
0
نازنین | ۸ سال پیش
من اگه مردبودم بکارتودلیل اصلی پاک بودن زن قرارنمیدادم مهم انسانیت وخوب بودنه زنه تومیخای بااخلاقش وخصوصیات خوبش یه عمرزندگی کنی نه بکارتش.آقایون بفهمید.فکرای غلط رواذهنتون بیرون کنید
0
0
نازنین | ۸ سال پیش
پاک بودن اصلابه بکارت نیس دختری که توتجاوزبکارتشوا
زدست میده یاازش سواستفاده میشه حقش این نیس.پس پسرای که خودشون هزارتارابطه کثیف دارن چرادنبال این جورکارامیرن که بعدش زنیوبخان که باهیچکی نبوده این نامردیه مگه دختراچه گناهی کردن
0
0
ناسپاس | ۸ سال پیش
کاش تمام شود این همه تبعیض که پسر حق دارد هرکاری کند اما دختر باید ........... چون پرده بکارت دارد . منظورم حمایت از زنا نیس". میدان دادن به مردهاست
0
0
بی نام | ۸ سال پیش
`پاک بودن دخترا اصلا به داشتن پرده بکارت نیست.چون نداشتن پرده میتونه هزار دلیل داشته باشه .من اگه بیاد خواستگاریم بگه بیا بریم پیش ماما.هرگز حاضر نمیشم باهاش ازدواج کنم اابرومو ببرم و حتما خودش آدم درستی نبوده که چنین حرفیو میزنه.آقایون وپسرا برید خودتون وذهنتونو اصلاح کنید
0
0
بی نام | ۸ سال پیش
پسرا که خودشون و ذاتشونو میشناسن همشون قبل ازدواج رابطه جنسی دارن و چند تا دخترو بی پرده کردن پس اگر موقع ازدواج داشتن و بودن پرده بکارت توجه میکنن در واقع دارن خودشونو گول میزنن
0
0
ی دوست | ۸ سال پیش
پاسخ به رها:
پاسخ به بی نام:
تا وقتی که پسرا برن خواستگاری حق دارن که بدونن زن اینده ومادر بچه های ایندش چجوریه چون اگه بد بوده یا فریب خورده باشه معنیش اینه که دوباره میتونه فریب بخوره تازه اگه فکر میکنید بعد از ازدواج درست میشن سخت در اشتباهید.پسره رفته خواستگاری 1000 سکه مهریه برای زنش گذاشتن و کلی پول خرج کرده(مثلا بیش از 1520 میلیون)کلی هم شرط و شروط برای پسره گذاشتن اونوقت حقه داشتنه یک دخترسالم رو نداره؟!!!


دختر حقد نداره ی پسر سالم پدر بچه هاش باشه؟؟؟؟ مردک مگه داری خرید میکنی دنبال سالم میگردی؟؟؟

هم دخترحق داره ازپاکی همسرش مطمئن باشه هم پسر.واینکه دوست عزیز بجای توهین وادعای روشنفکری بهتره بطورجدی رو حرف ایشون فک کنی ایشون بیراهم نگفتن.درموردهرچ
یزی زودقضاوت نکنیم
0
0
پاسخ ها:
احمد | ۸ سال پیش
راست میگه. من 27 سالمه هنوز نتونستم داماد ایدئال باشم. یعنی خونه ماشین کار خوب 30 ملیون خرج عروسی رو ندارم. تصور اینکه بعد ازدواج با این همه بدبختی بفهمم همسرم به یه نفر قبل من بدون این همه امکانات که از من خاسته شده، پاکیشو هدیه داده دیوونم میکنه. تازه این استرس رو دارو که زنم بعد ازدواج با دیدن یه فیلم ماهواره ای جو گیر بشه زنگ بزنه به همون نفر قبلی بهش بگه عشقم، شوهرم رفته مسافرت پاشو بیا به یاد قدیم دور هم باشیم.... دیگه ترسش ازین کارا ریخته شده. بعدش من بدبخت دارم تو عسلویه واسش پول میففرستم که گوشیشو شارژ کنه زنگ بزنه به عشق قبلیش.... ترجیها میرم یه بیوه میگیرم که دیگه دروغ نگفته باشه حد اقل
0
0
setayesh | ۸ سال پیش
vaghean mer30 kheili be mn komak kard va javabe soalatamo0 gereftam vaghean mer30
0
0
جواد | ۸ سال پیش
نظرت واقعا عالی بود سارا خانم.
0
0
جواد | ۸ سال پیش
من خودم پسری هستم که از پسراییی که دختر مردم رو هرزه می کنند خیلی بدم میاد.دخترا فقط میگن همه پسرا مثل همن نه اینجوری که شماها فک میکنید نیس پسر خوبم زیاده.وامیدوارم هیچ پسر و دختری تن به ذلت و خواری نده .سلامتی پاکی برای پسرا و دخترای این جامعه. راستی مطالب هم خوب و جالب بود. ممنون
0
0
سپید | ۸ سال پیش
سلام من 18 سالمه و نظرهای همتون رو خوندم فقط این وسط واسم جالبه نه پسرا حرف دخترا رو گوش میکنن نه دخترا حرف اونا رو.پس لطفا بیخودی بحث نکنین.هیچکی از حرف خودش پایین نمیاد.هر کی هم تو قبر خودش میخوابه.به جای اینکع بقیه رو نصیحت کنی خودتو درست کن.
0
0
ندا | ۸ سال پیش
سلام.خیلی خوب بود امیدوارم هیچ دختری حماقت نکنه و تن به خواسته های این جور مردایی نده و اینکه خداوند تو قران اشاره کرده که ما صالحان را برای صالحان و خبیثان را برای خبیثان انتخاب کردیم شک نکنین که چوب خدا بی صداست موفق باشید
0
0
smn | ۸ سال پیش
آفرین سارا خانوم.خیلی از کامنتت خوشم اومد.واقعا خیلی ها بدون اطلاع قبلی همه رو مورد بازخواست قرار میدن.واقعا جای تاسف داره برای قشر جوان تحصیل کرده ی ما که اینقدر دم از روشنفکری و عاقل بودن میزنن.
0
0
smn | ۸ سال پیش
سحر خانوم واقعا برات ناراحت شدم.آخه چرا اینقدر دخترای امروزه که توی مسائل دیگه زبر وزرنگ اند توی این مساله به این مهمی سهل انگاری میکنن. عزیزم توکلت به خدا باشه ان شاالله عاقبت بخیر بشی.برای خوشبختیت همه مون دعا میکنیم.
خدا به همه دخترایی که دچار این مشکل بزرگ شدن کمک کنه.
0
0
kasra etemadi | ۸ سال پیش
این یه مطلب اموزنده هست یا نصیحت کردن دیگران به با حیا بودن .
0
0
سامان | ۸ سال پیش
خیلی اموزنده بود .
0
0
سحر | ۹ سال پیش
دختراتوراخدامرا
قب خودتون باشید 8 ساله ی نفرادوست دارم بخاطرعشق شدیدم بهش پردما از دس دادم حالاکه این بلاهاراسرم اورد ولم کردمن موندماعشقما پرده پارماخیلی چیزای دیگه که از دس دادم براعشقم باتموم بلاهاکه بسرم اورده هنوزم عاشقشم حالاانقدرخواستگ
ارخوب دارم اما مجبورم بخاطرابروم ردشون کنم حودمم خیلی خوشکلم هیچ کمبودی ندارم امااون هوس باز مشکوک ومعتاد بودتاازدواج نکردی توراخدا عاشق نشو که اگه عاشق شدی بخوای نخوای براعشقت هرکاری میکنیایمانتونا قوی کنیدبچه هاالتماس دعا منم دعام کنید
0
0
پاسخ ها:
احمد | ۸ سال پیش
سلام سحر. از لهجه ت معلومه اصفهانی همستی. آخه کدوم پسر اصفهانی میاد یه هکار زمین طبق رسوم شما واسه یه دختر بیپرده بده؟
0
0
سحر | ۹ سال پیش
مراقب خودتون باشید
0
0
smn | ۹ سال پیش
سلام. منم پرده ام ارتجاعی بود و وقتی شوهرم فهمید خیلی رفتار بدی باهام داشت ولی نمن جون از خودم مطمئن بودم همون موقع بردمش پیش متخصص زنان واونم بهش گفت که پرده من ارتجاعی بوده و هیچ اثری از رابطه قبلی وجود نداره.پیشنهاد میکنم اگه همجین اتفاقی برای شما هم افتاد حتما همین کار رو بکنید.حالا شوهرم کاملا بهم اعتماد داره چون نه تنها باکرگیم بهش ثابت شد بلکه از تمام رفتارهامم فهمید که چه اشتباه بزرگی در مورد من کرد.
بنظر من اگه از پرده دختری نفهمیدید که دختر پاکیه از رفتارهاش خیلی راحت میتونید اینو بفهمید.با تشکر از سایت خوبتون
0
0
هادی | ۹ سال پیش
به نظر من همه دخترای ایران عزیز پاک هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه و تمامی اتهامات رو رد می کنم.چ
0
0