دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی با این روش ها
2590
زمان مطالعه: 11 دقیقه
انزال زودرس ازمشکلات شایع جنسی مردان است که تاثیرات عمیقی بر زندگی زناشویی افراد دارد ، هرچه رابطه جنسی زوجین با کیفیت بیشتر و لذت بیشتری همراه باشد، نشاط و روحیه افراد در زندگی روزمره نیز بالا می رود.
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

انزال زودرس در اغلب موارد یک مشکل روانی محسوب می شود و در آن اندام‌های تناسلی فرد اصلا دچار اختلال نیستند. در واقع تصور می‌شود کسانی که دچار انزال زودرس هستند، در اولین تجربیات جنسی خود برای رسیدن به انزال زودتر به دلایل مختلف فرهنگی و گاهی مذهبی تحت استرس بوده اند و همین تصور و ذهنیت اولیه در طول زندگیشان باعث ایجاد انزال زودرس شده است.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


البته آنچه مسلم است ، این است که زنان معمولا دیرتر از مردان ارضا می‌شوند و عدم آگاهی زوجین از چگونگی ایجاد تطابق، زمان طولانی ارضا شدن زوجه و زمان کوتاه‌تر زوج، باعث نمود بیشتر و عذاب آورتر این مشکل می‌شود. در حالی که می‌توان با یک آموزش درست در این زمینه از احساس نارضایتی زوجین جلوگیری کرد.


مشکلات روانی که به اشکال مختلف می‌توانند باعث ایجاد انزال زودرس شوند زیادند. مثلا اضطراب، هیجان و استرس‌های روانی که فرد در زندگی روزمره خود دچار آنها می شود در بروز بیماری انزال زودرس نقش مهمی ایفا می‌کنند.

معمولا این هیجانات و استرس‌ها باعث می‌شوند تا فرد در حین نزدیکی توانایی خود را در راحتی و تمرکز روی رابطه جنسی از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. یکی دیگر از مسایلی که از طریق ایجاد مشکل روانی باعث بروز انزال زودرس می‌شود، ترس از بروز اختلا‌ل نعوظ است. در واقع ترسی که فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد باعث می‌شود تا به صورت ناخودآگاه انزال زودتر از موعد رخ دهد. البته در موارد نادری هم مصرف برخی داروها مثل بعضی از داروهای اعصاب باعث بروز انزال زودرس می‌شود.

تاخیر دلپذیر


برای درمان انزال زودرس باید ابتدا حجب و حیای کاذب را کنار گذاشت و به روانپزشک مراجعه کرد. روانپزشک بر اساس نتایج بررسی‌های که می‌کند معمولا دو یا هر سه روش درمان اصلی انزال زودرس را تجویز می‌کند، یعنی: آمیزش درمانی، دارو درمانی و روان درمانی.

روش درمان انزال زودرس چهار مرحله دارد.

  1. در مرحله اول، فعالیت جنسی شروع شده و به صورت معمول ادامه می‌یابد.
  2. در مرحله دوم، وقتی احساس انزال به فرد دست داد، فعالیت جنسی باید فورا متوقف شده و بیمار باید سر‌ آلت تناسلی خود را محکم فشار دهد وبرای چند ثانیه نگه دارد تا احساس انزال از بین برود.
  3. در مرحله سوم ، باید برای حدود 2 تا 3 دقیقه صبر کرد و سپس دوباره به فعالیت جنسی ادامه داد. این مراحل باید تا زمانی که دلخواه زوجین باشد، تکرار شود. انجام این روش به تدریج باعث طولانی شدن زمان انزال در مرد می‌شود، البته می توان به جای فشار دردناک سر آلت برای 2 تا 3 دقیقه رابطه جنسی را قطع کرد و دو مرتبه شروع کرد.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

به کمک این تکنیک می توانید از "آستانه ی غیر قابل کنترل انزال" خود مطلع شوید. زمانیکه از لحظه ی دقیق این امر اطلاع پیدا می کنید، به راحتی در هنگام برقراری رابطه جنسی می توانید تشخیص دهید که چه وقت در حال رسیدن به این نقطه هستید؛ پیرو این مهم به راحتی می توانید در لحظه ی مورد نظر از تحریک بیشتر خود دست بکشید تا انزال صورت نگرفته و مدت زمان بیشتری به ارتباط ادامه دهید.

برای به تعویق انداختن خروج مایع منی در این زمان، فرد باید برای چند لحظه بدون حرکت باقی بماند تا حس انزال به طور کلی برطرف گردد، پس از سپری شدن این زمان، وی مجاز می شود تا روند نرمال ارتباط را از سرگیرد. به منظور کسب آگاهی بیشتر پیرامون کلیه ی متدهای به تعویق انداختن انزال، به خواندن ادامه دهید.

فنون و ترفندهای تعویق انزال


درست لحظه ای که حس انزال به شما دست می دهد، باید آلت خود را از واژن خارج نموده و برای چند لحظه فشار جنسی موجود بر روی خودتان را کاهش دهید. این امر سبب می شود تا برانگیختگی قدری افت پیدا کند و راحت تر بتوان به ادامه ارتباط جنسی پرداخت.


یکی دیگر از روش های حیرت انگیز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرینه است. پرینه (یا میان دو راه) به حدفاصل میان بیضه و مقعد اطلاق می شود. در این قسمت یک نقطه ویژه وجود دارد که اگر با انگشت به آن فشار وارد شود، می تواند از انزال جلوگیری بعمل آورد. البته شاید قدری طول بکشد تا جای دقیق آنرا پیدا کنید، اما زمانیکه متوجه محل دقیق آن بشوید، می توان به طور شگفت انگیزی انزال را به تعویق انداخت.


شاید این شیوه تا حدی در به تعویق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هیچ گاه به عنوان بهترین گزینه برای عدم خروج منی تلقی نمی شود.


از شدت برانگیختگی فردی در کل مدت آمیزش آگاه باشید

البته منظور ما این نیست که آنقدر ذهن خودتان را درگیر این مسئله کنید که به طور کلی دچار وسواس فکری شوید. اگر بیش از اندازه به این موضوع اهمیت بدهید، مزیت لذت بردن از ارتباط جنسی را از دست خواهید داد؛ اما گاهگاه می توانید به میزان نعوذ و انگیختگی خود توجه کنید.

با یک تمرین ساده می توایند کنترل بیشتری بر روی رفتارهای جنسی خود بدست آورید. به این منظور می توانید میزان تحریک فردی خود را به عنوان مثال در یک محدودۀ 1 تا 10 تعریف کنید. به این ترتیب که عدد 1 نشانگر پایین ترین میزان برانگیختگی و عدد 10 بیانگر مرحله ی انزال باشد. پیرو این شماره گذاری شما همیشه باید میزان تحریک فردی خود را روی عددی نگه دارید که پایین تر از مرحله ی غیر قابل کنترل باشد. با بکار بستن این تکنیک ساده هیچ گاه در حین رابطه دچار انزال اجباری نخواهید شد.


کنترل ماهیچه های کجل (ماهیچه های پوبوکسیک ،عضله ی عانه ای دنبالچه، ماهیچه های جنسی) هیچ اثری بر روی کنترل خروج منی ندارند. تقریباً غیر ممکن است که بتوانید به طور ارادی برروی ماهیچه های پوبوکسیک (عضله ی عانه ای دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگیختگی اجازه ندهید که منی از آن خارج شود. حتی تلاش برای انجان دادن یک چنین کاری هم کل ارتباط جنسی را خراب میکند.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

به جای فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کلیتوریس بفشارید

برای تحریک کردن هر چه بیشتر شریک جنسی می توانید سر آلت تناسلی را به سمت کلیتوریس فشار دهید. این مورد خانم را به شدت تحریک می کند. از جمله مزایای دیگر آن این است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمی کنید، بنابراین می توانید مدت زمان بیشتری دوام بیاورید. اجازه دهید که خانم ضربه های آرامی را با استفاده از قضیب بر روی آلت تناسلی خود وارد کند.

بسیاری از خانم ها از این کار به عنوان یک پیش نوازی تحریک کننده استقبال خواهند کرد. زمانیکه دخول صورت گرفت به جای اینکه به سرعت آلت تناسلی خود را داخل و خارج نمایید، بهتر است اجازه دهید که چند لحظه به همان وضعیت باقی بماند. حساس ترین قسمت آلت تناسلی خانم ها در همان بخش های ابتدایی واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادی هستید که به فروکردن های کوتاه بیشتر از عمیق گرایش دارید، با این کار هم می توانید لذت بیشتری ببرید و هم مدت زمان ارتباط جنسی را افزایش دهید.


بهترین راه اینست که اول خانم ارگاسم (تحریک) شود ؛ آنوقت دیگر مهم نیست که شما چه مدت می توانید دوام بیاورید.

یکی از راههای جلوگیری از انزال زودرس این است که به خودتان بگویید که ابتدا باید شریک جنسی ام را به ارگاسم برسانم. از آنجایی که خانم ها انرژی جنسی شان مانند آقایون پس از تجربه اولین ارگاسم به سرعت افت پیدا نمی کند، پس از اینکه برای مرتبه ی نخست به رضایت رسیدند، باز هم می توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسی از خود

تمایل نشان دهند. با به کار گرفتن این تکنیک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، یک مرد عاشق پیشه ی بهتر هم جلوه خواهید کرد!

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

مجدداً ارگاسم شوید

اگر دفعه اول انزال صورت بگیرد، مطمئناً مدت زمان رسیدن به انزال دوم طولانی تر خواهد شد. فقط به جای اینکه پس از اولین مرتبه، یکدفعه به خواب بروید باید خودتان را بیدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهی شروع کنید.

زمانی که برای بار اول ارگاسم می شوید به بوسیدن و نوازش کردن ادامه دهید تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافی تحریک شده و آمادگی انجام رابطه جنسی مجدد را پیدا کنید.

زمانیکه شما رو قرار میگیرید و لگن شریک جنسی به سمت بالا متمایل می گردد، فشار زیادی به آلت وارده شده و انزال تسریع می یابد.


در عوض زمانیکه خانم رو قرار می گیرد نه تنها بیشترین لذت را می برد و از هر زوایه که بخواهد حرکات ریتمیک را انجام می دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتری را متحمل می شود. این امر در مورد حالت پهلو به پهلو نیز صدق می کند. بدیهی است که این شیوه کمک بزرگی به دوام بیشتر شما در حین رابطه جنسی قلمداد می شود.


به طور کلی بر روی لذت بردن تمرکز کنید نه اینکه چقدر بیشتر می توانید ادامه دهید!

زمانیکه دائماً به ارگاسم فکر کنید، بی شک زمان فرارسیدن آن را جلو می اندازید. در عوض سعی کنید به احساسی که در کل بدنتان بوجود می آید فکر کنید. ذهن خود را به سمت لذت فیزیکی، بو و یا منظره ی شریکتان و یا هرچیز دیگری که حس خوبی به شما القا می کند، منحرف کنید. فقط به این امر که هر لحظه امکان دارد انزال شوید فکر نکنید.


حالت های مختلف را امتحان کنید- برخی از حالت ها هستند که می توانند به شما در تعویق انزال کمک کنند

در همه حال باید توجه داشته باشید که صرف مدت زمان بیشتر تنها با اتکا به پیدا کردن راههای جدید لذت بردن و یا تغییر حالت های مختلف میسر نخواهد شد. بلکه همه چیز بر می گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان رابطه جنسی. اگر به این مطلب که می توانید از انزال زودرس خود جلوگیری نمایید خوش بین باشید، آنوقت کنترل بیشتری بر روی آن پیدا خواهید کرد.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


سعی کنید مدت زمان پیش نوازی را بالا ببرید. هر چقدر پیش نوازی بیشتر به طول انجامد و ارتباط جنسی روند آرام تری را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پایانی نیز دو چندان خواهد شد.

زمانیکه در تخت خواب با شور و اشتیاق برخورد میکنید و وقتی مدت زمان ارتباط جنسی را به وسیله پیش نوازی افزایش می دهید، می توانید از منفعت ایجاد صمیمیت بیشتر نیز بهرمند شوید. آرام و راحت باشید و توجه خود را بر روی کاری که با هم در حال انجام دادن آن هستید معطوف کنید و فقط به رابطه جنسی فکر نکنید. هر چقدر از نظر عصبی فشار بیشتری بر روی خود وارد کنید، استرس و هیجان بیشتری به شما دست می دهد و این امر سبب می شود که انزال سریع تر از زمان معین انجام پذیرد.


با تمرین و تکرار سعی کنید آستانه انزال را در خودتان معین کنید و سپس تلاش کنید تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پیدا کنید تا بواسطه ی آن قادر شوید مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید. سعی کنید زمانیکه به آستانه انزال نزدیک می شوید کاری کنید تا برانگیختگی کمتر شود. همیشه خودتان را پایین تر از حدی نگه دارید که انزال اجباری صورت پذیرد. هرگاه که احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، حرکت دادن بدن را متوقف کنید، چند ثانیه به خود فرصت بدهید تا آرام شوید و زمانیکه تحریک اندکی کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهید.

divider

روش های دیر انزالی را بیشتر بخوانید:

چگونه دیر ارضا شویم؟ آموزش یک روش جدید و متفاوت

در روابط زناشویی چگونه ارضا شویم و چگونه دیر ارضا شویم

3 پوزیشن رابطه جنسی برای ارگاسم سریع زن

مدت زمان رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (2590 رای)  

۱۵۶ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

محمود بیضایی | ۵ سال پیش
سلام بچه ها داروها همگی خطرناک باعث سکته مغزی وقلبی،کشنده،چون فشار خون بعد از میل قرص میرود بالا،فقط هنگام رابطه جنسی آرام آرام دخول کنید،یا کاندوم،استفاده کنید،وزنه زدن هم میتواند استفاده کنید،منظورم بدنسازی هست،یا در موقع رابطه جنسی اون حس،لذت،را زیاده،به خودتان منتقل نکنید،بعدونی،که فکر لذت بیشتر بکنی دخول کن،یعنی بی خیال اندام ،های،همسر ،هر چه بیشتر،فکرش کنی زود تر ارضا میشوی،خود ارضایی،هم نکنید،،به نظر من این زود ارضایی روحی روانی هست،هر چه کمتر فکر اندام همسر ولذت بکنی دور تر ارضا میشوی،
0
3
مهسا | ۵ سال پیش
نوازش ومعاشقه طولانی جواب میده وگاهی وقتا هم قرص کینگ دول بزنین
0
6
ugd | ۵ سال پیش
استاد ضیایی : اگر مرد میل جنسی زیاد و زودانزالی دارد هر روز به مدت لااقل یک هفته یک بشقاب سوپ خوری عدسی بخورد مثلا با شام مقداری عدس را با پیاز و نمک در ظرف آبپز کرده و میل کند . اگر مرد میل جنسی زیادی ندارد ولی باز هم زودانزالی دارد هر روز یک مشت خودتان ماش مانند عدسی بپزد و مصرف کند و یا همراه پلو مصرف کند ولی برنج کم و ماش زیاد باشد . اگر تورم خفیف پروستات و مشکل کم کاری کلیه و زودانزالی دارد هر روز اول مغرب یک قاشق غذاخوری سرپر خیسانده تخم کاهو مصرف کند .
0
1
مرتضی | ۶ سال پیش
تازگی مطلبی دیدم اینکه اگر همسرمون انگشتانش را بصورت حلقه بالای بیضه ها گرفته به آرامی به سمت پایین هدایت کند (به طرف پاها)بیضه به جای اصلی خود برگشته انزال تاخیر می افتد
0
2
رامین | ۶ سال پیش
قرص ویاگرا
1
2
رامین | ۶ سال پیش
قرص ویاگرا خوبه
1
1
میلاد | ۶ سال پیش
فقد ترامادول
1
2
پاسخ ها:
علی | ۶ سال پیش
داش گلم ترامادول از مخدری بدتره که هم وابستگی مییاره و تشنج خرابی دندون و... یکی ام بعد از مدتی بدن عادت میکنه دیگه یا باید زیاد بخوری یا بازم زود ارضا میشی من خودم تجربه کردم
خیلی چیزه مزخرفیه
2
0
مهدی | ۵ سال پیش
دقیقا مصرف ترامادول هم عادت میشه هم دیگه فایده نداره.ب نظر من ترامادول هر دو ماه یه بار واسه نزدیکی مصرف کنی خوبه
2
0
فریبرز | ۷ سال پیش
اقایون اصولا زود انزالی یه مشکل عصبی هست اکثر کسانی که بخاطر این موضوع به دکتر مراجعه کنن قرص کلومیپرامین رو بهتون میده که به مدت 30 روز یکنواخت هرشب استفاده کنین البته اگر 2 ساعت قبل از عملیات باشه همون بار اولم تاثیرشو میفهمین این قرص اصلا مخدره نیست و هیچگونه وابستگیی ایجاد نمیکنه البته بگم استفاده بیش از یک عدد در روز یا بیشتر از 30 روز سرخود و بدونه مشورت با دکتر میتونه خطرناک باشه وبعدن بشیمون بشین در ضمن این قرص برای کسانی که از هرگونه مواد مخدر استفاده میکنن عمل نمیکنه و استفادش با قرص های اعصاب دیگر بسیار خطرناکه و باید با پزشک درمیون بزارید من خودم مشکلم با این قرص کاملا حل شد
1
1
مممم | ۷ سال پیش
به به
1
0
علی | ۷ سال پیش
سلام خسته نباشید 25سالمه در اثر فشارروانی دچار استرس میشم استمنا میشوم بدون اینکه الت تناسلی تحریک بشود از این موضوع خیلی رنج میبرم
0
0
پاسخ ها:
پارسا عبدی | ۵ سال پیش
استمنا میشوی؟!!!

اونم بدون اینکه الت تناسلی تحریک شود؟!!!!


هههه...


از کجایی داداش؟! صدا قطع و وصل میشه... معلومه خیلی دوری....!!


:))))))
0
1
salvador | ۷ سال پیش
با سلام به همه دوستان بنده 5 ساله ازدواج کردم و یادم نمیاد رابطه جنسیمون کمتر از 20 دقیقه طول کشیده باشد همیشه بین 20 تا 60 دقیقه طول می کشه. مهمترین و طبیعی ترین راهش در واقع ساده ترین و بدون ضررترین راهه، این کارهارو انجام بدید: 1:اضطراب و دلهره و پریشانی را از خود دور کنید حتی اگر 1 میلیارد بدهکارید 2:هردو نفر واقعا سکس بخوان 3: سریع وارد عمل نشوید(پیش نوازش و بوسه و نوازش نقاطی که خانم شما روی آن حساس است) این نقاط در خانمها متفاوت است باید آنرا پیدا کنید نوازش را آنقدر ادامه بدید تا شریک شما به وجد بیاد و آماده عمل دخول باشد 3:به آرامی و با حوصله عمل دخول را انجام بدهید 4:پوزیشنهای مختلف را انجام بدهید و ببینید خانم شما از کدام پوزیشن بیشتر لذت میبرد 5:آلت خود را هراز چند گاهی بیرون بیاورید و اجازه دهید همسرتان با آلت شما به کلیتوریس خود ضربه بزند یا خودتان این کار را انجام دهید 6:بعد از ارگاسم خانم، بهتر است که شما همزمان یا کمی بعد ارضا شوید... اگر این کارها را انجام بدید برای هم بهترین زوج خواهی ماند و بیشترین لذتها را نه تنها از سکس، بلکه از کل زندگیتون می برید
0
8
غلامرضا | ۷ سال پیش
سلام خیلی مطالب خوبی ارائه کردید.واقعاً مفید بود
0
1
مجید | ۷ سال پیش
سلام خیلی سراغ قرص نرید خطرناکه بعضی افراد دچار ایست قلبی شدن یکی از راههایی که بصورت طبیعی من تجربشو دارم ورزش حرفه ای روزانه باشه وبخصوص دویدن و کوهنوردی
0
2
محمد رضا | ۷ سال پیش
چقدر متحجر و پارینه سنگی فکر میکنن
با این متحجرین عقب افتاده تا 100 سال دیگه همینیم
0
0
بنده خدا | ۷ سال پیش
سلام
برادر ها س ک س من فقط 20ثانیه هست بهترین روش استفاده از کاندوم هست
1
2
رضا خان | ۷ سال پیش
سلامواقعااا خسته نباشیداین مشکل خیلی بزگیه که بیشتر پسرا دچاارشن شما به حرف اینایی ک ادعای مثبت بودن و شیخ بودنو در میارن گوش ندین آخه کسی نیست بگه شما اگه شیخین این دغدغه ی جونارو براشون توضیح بدین تا اینفد طلاق آمارش نره بالامردم خودشون خوبو بدو تشخیص میدن .بزارید ازطلاق جوناجلوگیری بشه...دمتون گرم ادامه بدین منم این مشکلو دارم بچه هالطفااا بیشتر راهنمایی کنین
0
1
پاسخ ها:
حسن بابا | ۷ سال پیش
رضاخان جان مشکل بزرگیه ولی راهی داره راهش وقتی پیدا کردی میفهمی خیلیم بزرگ نبوده شما نمی دونستی. نرم افزارشو دان کن از سایتش halshod.ir بعد می بینی.
0
2
ناشناس | ۷ سال پیش
این حرف چه ربطی به شیخ بودن داره آخه؟!چرا دوست داری تو هر مشکلی شیخ هارا مقصر جلوه بدی.
0
2
یه نفر | ۵ سال پیش
داداشمون راس میگه خو . این چه ربطی به شیخ و ازین حرفا داره !
رفقا ، یکی از دلایل زود انزالی ، خود ارضاییه . من به این اصل مطمینم .
1
3
قنبر علی | ۸ سال پیش
سلام اگه زیاد با همسرتون چیز کنین رفته رفته مدت زمانش زیادتر میشه چارش اینه راه طبیعی غیر از این وجود نداره .
0
2
محمود | ۸ سال پیش
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت گروه ممنون از سایت زیباتون
من 5 ماهه نامزدم و موقع نزدیکی زود ارضا میشم و این موضوع بدجور عذابم میده و میترسم شریک زندگیم رو نتونم راضی کنم سر این میل جنسی ، لطفا راهنمایی کنین
1
1
پاسخ ها:
محمد | ۶ سال پیش
نامزدی؟؟؟؟
0
2
پارسا عبدی | ۵ سال پیش
آقا محمد عزیز از لهستان! ؛) مشکلش چیه؟!
1
2
حامد | ۸ سال پیش
مطالب عالی بود ممنون از همه
0
0
حامد | ۸ سال پیش
مطلب خوبی بود تشکر
0
0
کوروش | ۸ سال پیش
دوستان استفاده از قرص کلومیپرامین به مدت یک ماه هر شب 2ساعت قبل از نزدیکی جواب میده من استفاده کردم جواب گرفتم الان سکسم 20 دقیقه طول میکشه قبلا 2دقیقه بود
0
0
پاسخ ها:
حسین مهدوی | ۷ سال پیش
سلام این قرصی که میگی مخدر نداره از کجا باید تهیه کرد ممنون میشم دراین مورد منو راهنمایی کنی ادرس ایمیلمwooding7773@yahoo.cam
0
0
کیوان | ۸ سال پیش
با سلام خدمت دوستان بهترین روش برای این مشکل فقط اینه ک موقع رابطه حواستونو جای دیگه مشغول کنید یعنی ب چیزای دیگه فکر کنید ب مسایلی ک طی روز براتون اتفاق افتاده وقتی هم ک احساس کردین ک الت تون داغ شده میخان ارضا بشین بیارین بیرون وبدنتونو بیحکت و شل نگه دارید
0
0
پاسخ ها:
محمد | ۶ سال پیش
درسته. این راهکار خوبیه
0
1
افشین | ۸ سال پیش
سلام دستتون درد نکنه واقعا این مشکل بسیاری از جوانان رو عذاب میده مشکل بسیار بزرگی هست اگر کاری از دستتون بر میاد راهنمایی کنید خدایی ثواب داره
0
2
بهزاد | ۸ سال پیش
سلام
بچه ها اگه میشه یه راه حل بهتر پیشنهاد بدین این موضوع زندگی خیلیارو خراب کرده
0
0
رضا | ۸ سال پیش
من خودمم همپین مشکلیو دارم ولی به نظر من موقع رابطه جنسی نباید به ارضا فک کرد چون اون موقع ادم زود تر ارضا میشه
0
0
پاسخ ها:
منصور | ۷ سال پیش
کاملا موافقم..واقعیته
0
0
محمد | ۸ سال پیش
سلام من یکسال پیش از یه دکترطب سنتی 20 تا قرص گیاهی گرفتم که هفته ای دوبار 2یا3ساعت قبل از نزدیکی مصرف میکردم وتا24ساعت اثرش بود وحدود 10دقیقه عمل دخولو انجام میدادم وبهداز اتمام قرصها به طرز معجزه اسایی مشکلم حل شدودیگه حتی قرص مصرف نکردم
0
1
پاسخ ها:
ایلیا | ۸ سال پیش
سلام
اگه امکان داره اسم قرص ها رو بگین.
0
2
امین | ۸ سال پیش
با سلام خواهشمندم اسم قرص ها رو بگین
1
0
جابر | ۶ سال پیش
میشه اسم قرصو بگی
0
0
جابر | ۶ سال پیش
اسم قرصو میشه بگین؟
0
0
احمد | ۶ سال پیش
خواهشا چینزی نگین که خیلیا تو کفش بمونن
0
1
حسین | ۵ سال پیش
عزیزان دروغه سرکارتون گذاشته
1
1
مهدی | ۸ سال پیش
دمتون گرم
0
0
کامیار | ۸ سال پیش
بهترین روش دوش اب سرد قبل از تماس است...اقایان امتحان کنند.
0
3
پاسخ ها:
محسن شریفی | ۷ سال پیش
راهنماییها خیلی خوب
1
0
یه نفر | ۹ سال پیش
لطفامراقب افرادی که به اسم دین به دنبال تحریک کردن و عصبانی کردن شما عزیزان هستن باشید....

مشکل زودانزالی بسیار رایج است وبایدبیشترهمفکر
ی شود

انشاالله موفق وسلالنت باشید..

یاعلی
0
1
محمود | ۹ سال پیش
آقايون و خانوما
راه راحت تر . قرص يا كپسولش در داروخانه ها هست . بگيريد دير ارضا ميشيد . والسلام. مشكل ما همينه كه رو مون نميشه بريم داروخانه بگيم كاندم يا قرص و ...بده
0
0
میلاد | ۹ سال پیش
سلام من هفده سالمه_زمان انزالم کمتر از 2 دقیقه میباشد.هیچ راه حلی راجبش پیدا نکردم.لگفا راهنماییم کنید.ممنون
0
0
مانی | ۹ سال پیش
دوستان بجای کل کل دنبال یه راه حل خوب باشیم بهتره ها
لطفا بعضی ها هم بیخود دم از دونستنو اخلاقیات نکنن
0
0
علیرضا | ۹ سال پیش
سلام ی حرکت برا زود ارضا شدن خانمها که تست شده و خوب هم جواب داده:پس از مرحله ارگاسم که باید با لطافت و آرامش کامل صورت بگیرد با ورود آلت در واژن و پس از چند حرکت ورود و خروج آلت درآن،بدون خارج نمودن آلت از واژن آقا بصورت نیم خیزو به روی دو زانو ایستاده وبا ادامه دادن حرکت قبل ( ورود و خروج آلت) همزمان و خیلی آرام کلیتوریس(چوچوله
)خانم را لمس نماید ظرف مدت کمتر از 30ثانیه خانم به مرحله ارضا میرسد که بعد از رسیدن به این حالت آقا سریع دست خود را از کلیتوریس جدا نموده و از حالت نیم خیز خارج و با بدن خود بدن خانم را لمس وعمل ورود و خروج را تا ارضا کامل خانم ادامه دهد(در صورت ادامه دادن به مالش کلیتوریس در حین ارضا شدن خانم، ممکن است به ایشان حس خودارضائی دست بدهد)ضمنا" اگر آقا بعد از مدت زمان کوتاهی از ارضا شدن خانم ویا حتی المکان همزمان با خانم ارضا شود برای خانم لذت بخش تر میباشد. موفق و موءید باشید التماس دعا.
0
1
نصرت الله | ۹ سال پیش
آخی مشکا ما چی میشه
0
0
محمد | ۹ سال پیش
جوون های عزیز حرکت فیله ی کمر هم واقعا واسه س کس س جواب میده.امتحان کنید.حداقل یک روز در میون.
0
0
محمد | ۹ سال پیش
عالیه انشالله جواب بده
0
1
رضا | ۹ سال پیش
خوب بود قربونu
0
0
hoji | ۹ سال پیش
دو بار ارضاشدن مشکل داره یا نه؟
0
0
پاسخ ها:
ابی | ۹ سال پیش
نه اشکال ندارد
0
0
خرزوخان | ۹ سال پیش
سرآلت من یه جوری جوش زده احتمالاازنحوه ختنه باشه بنظرشادوستان نحوه ختنه تاثیری درزودارضایی داره؟
0
0
ابراهیم | ۹ سال پیش
باجازه.به برادرای خوبم ناصر_ممدودیگربر
ادران.از حنا غافل نشوید.البته حنای درجه یک نه این حناهای تقلبی.حنایی که رنگ سبز پرنگ داره پودرش.باید به اندام تناسلی بگذارید.هفته یک بار کافیه.نسخهای هم خودم امتحان کردم پودر نخود با حنا شب پشت کمر مخصوصن پایین کمر.صدرصدبرای همه جواب میده.بازم میگم باید حنا اصل باشه نشونشم بعد انجام کار الت به رنگ قرمز پررنگ میشه حتا ادرار هم رنگ میگیره.البته این کار برای بوی دهان عالیه.سنگ مثانه رو هم میندازه.حتما به دیگران توصیه شود.
0
1
علیرضا | ۹ سال پیش
قابل توجه آقایان عزیز !در هنگام رایطه وقتی آلت رو وارد واژن نمودید طی مرحله دخول و خروج بطور خیلی آرام با انگشت دست فاصله بین مقعد تا واژن خانم را لمس نموده و مالش دهید این عمل باعث تحریک شدید خانمها شده و زود ارضائی سریع برا خانمهای گرامی داره ضمنا خانم اگر ورود و خروج آلت در واژن خود را با دست لمس نماید خیلی خیلی سریع ارضاء میشود
0
1
علیرضا | ۹ سال پیش
سلام دوستان در پاسخ به رضا عزیز که شماره پزشک خواسته بود باید بگم هرفردی خیلی راحت تر از پزشک میتونه درد خودشو پیدا کنه.اولا باید استراحتت کامل باشه و هنگام نزدیکی استرس زود ارضاء شدن نداشته باشی (ریلکس باش انگار داری قدم میزنی )
دوم با ورزش فیله(عضلات )کمر و همچنین فرو بردن بدن تا کمر در استخر آب سرد طی چند مرحله بطوریکه در هر مرحله آلت وعضلات ران احساس سرمای شدید(مورمور)کند تآثیر فراوان در دیر ارضائی داره و شاید راه درمان شما باشه .و یکی دیگه از مشکلات آقایان داشتن شکم خیلی بزرگه و پهلو های چربی گرفته س(شکم باید در حد متعادل باشه )وقتی هنگام نزدیکی سطح تماس قسمت های حساس بدن زن و مرد بیشتر باشه خانم خیلی زودتر ارضاء میشه
(زن باید در وقت رابطه از اندام شوهرش لذت ببره تا حواسش کاملا جمع موضوع باشه)9
0
0
پاسخ ها:
حسین | ۷ سال پیش
داداش دمت گرم خیلی خندیدم
0
0
محمد | ۹ سال پیش
پاسخ به فردين:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

تو اصلا میدونی انسانیت چیه؟انسانیت چه ربطی به مطالب علمی داره؟
واقعا برات از ته دل متاسفم
0
0
پاسخ ها:
امیر | ۹ سال پیش
در اسلام عزیز هم بسیار در مورد این مسائل مهم صحبت شده اگه یه جستجو دراینترنت یا کتب دینی مثل حلیله المتقین علامه مجلسی بکنی می بینید در مورد مسائل جنسی صحبت شده و اموزش این مسائل از لحاظ شرعی با رعایت ضوابط خود واجب است اون هم در شرایطی که دلیل بسباری از طلاقها مسائل جنسی
طبق امارها می باشدممنونم از سایت شما و مطالب اموزنده شماو هیچ گاه به حرف های انسانهای کوته فکر که چیزی از اسلام عزیز ما نمی دانند توجه نکنید .. این مطالب شاید از جدایی خیلی از زوج ها جلوگیری کند
1
0
؟ | ۹ سال پیش
پاسخ به راضیه:
شوهر منم همین مشکل رو داره واقعا مشکله.دستتون درد نکنه فک کنم بیشتر زوجای جوون این مشکلو دارن.به حرف بعضی از ادما نباید توجه کرد مگه اسلام نگفته خانواده خیلی مهمه پس اینکه اموزشی مانع طلاق جوونا بشه خیلی هم خوبه بیخودی حرف نزنین

لایک داری
1
0
علی | ۹ سال پیش
با سلام اگر در هنگام گرسنگی نزدیکی انجام بشه این مشکل حل میشه مثلا قبل از زمان نهار یا شام که احساس گرسنگی دارید امتحان کنید واقعا جواب میده با تشکر از مطلب خوبتون
0
0
امیر | ۹ سال پیش
والا ازنظر من خوبه این روشها ولی بنظر من اگه تغذیت کامل باشه بطورکلی زمان ودوام این کار بیشتره مهمتراز همه بعضی ها استرس زیادشون باعث زود انزالیه پس باید اعتماد بنفسشون بیشتر باشه
0
0
منم | ۹ سال پیش
کاش مردای ما بلد بودند باخانوماشون چطوررفتارکننددر
همه موارد اینجوری انقدر طلاق زیاد نمیشد.هیچیشونو درست نمیکنند اخرتوقع دارند خانومشون براشون بهترین زنم باشه.
0
1
پاسخ ها:
مانی | ۹ سال پیش
حرفتون درسته ولی بلا نسبت داره جمع نبندین زنو شوهر هر دو همدیگه رو درک کنن هیچ چیز مانع راحتیشون نیستحتی اینا
1
1
ایمان | ۹ سال پیش
حضرت محمد ( ص ) ميفرمايند : « چون كسي خواهد كه با زن خود جماع كند به روش مرغان به نزد او نرود ، بلكه اول با او دستبازي و خوش طبعي كند و بعد از آن جماع كند »


یعنی همان اول كار فوري نرويد سراغ دخول ، بلكه با نوازش كردن و تحريك لمسي و زباني همسرتان را براي دخول آماده كنيد و بعد به انجام مقاربت بپردازيد . ( اگر فقط همين حديث را اجرا كنيد و سر لوحه زندگي زناشویی تان بكنيد ديگر مشكلي به نام عدم رضايت جنسي ، تكراري شدن براي همديگر و زود انزالي دچار نمي شويد !

حضرت علي ( ع ) ميفرمايند : « هركسي كه ميخواهد با زن خود نزديكي كند ، تعجيل نكند كه زنان را كارها ميباشد »
2
2
پاسخ ها:
حسن | ۹ سال پیش
دمت گرم خیلی مفید بود
0
0
ایمان | ۹ سال پیش
با درود خدمت مدیر محترم سایت
واقعا واسه بعضی از هموطنان متاسفم که اینقدر نادان هستند که وقتی یک رسانه میاد اطلاعات علمی در اختیار دیگران میزاره ناراحت میشوند و به دین و مذهب ربط میدن
اگه آموزش مداحی داده بود که خوب لذت میبردی ولی حالا که راههای جلوگیری از ناراحتی زوجین را نوشته بهت برخورده !!
واقعا متاسفم برات با این سطح فکرت
ضمنا ممنون از مدیرت محترم سایت بابت مقاله زیباتون
0
0
رضا | ۹ سال پیش
مشكل من شديد تر از اين حرفاس ، هر كاري كردم جواب نداد اگه شماره يه دكتر حسابي را داريد بي زحمت بزاريد . ممنون
0
0
پاسخ ها:
مانی | ۹ سال پیش
دمت گرم
0
0
علیرضا | ۹ سال پیش
برای بزرگ شدن آلت و زیاد شدن منی و میل جنسی! گنجد سفید و فندق خام (بو نداده)را با هم آسیاب کرده با عسل طبیعی مخلوط کنید بعد از ظهر 1قاشق ازاین معجون میل کنید برا شب
2
0
علیرضا | ۹ سال پیش
روش ارضا تضمینی خانمها!پس از ارگاسم کامل وقتی رابطه به مرحله دخول رسید پعد از چند بار ورود و خروج آلت در واژن بصورت کم عمق برای فشار آوردن بیشتر به کلیتوریس و زود ارضا شدن خانم باید آقا یکی از دستاشو زیر باسن خانم گذاشته وآلت را خیلی آرام و عمقی (تا ته )وارد واژن کرده وانتهای واژن با فشار 2تا3ثانیه نگه داشته وچند مرتبه تکرار کند و اگر آقا بتواند هر دو دست را زیر باسن خانم گذاشته و با پنجه پا حرکات بدن خود را کنترل کند اثر دو برابر ضمنا"آقا بایدمقعد خود را شل نگه دارد (شل نگه داشتن مقعد درحین رابطه یکی از راههای دیر ارضا شدن است)
1
0
دنیا | ۹ سال پیش
ممنون اطلاعات خوبی داشت
0
0
من هستم | ۹ سال پیش
خدایی نمیدونم خوب میشم یا نه ولی من مشکلش رو دارم. ترسم از اینه که نتونم شریک زندگیمو ارضا کنم
0
1
حمید | ۹ سال پیش
نمی دانم اگه جواب بده خوبه
0
0
ساسان | ۹ سال پیش
سلام.عامل اصلی زودانزالی در طب سنتی سستی کمر هستش که بخاطر سرد مزاج شدنه. عامل سرد مزاج شدن خود ارضایی وخوردن غذاهای سرد هستش.راه حل اولا ترک خودارضایی دوم پرهیز از خوردن غذاهای سرد در برنامه ی غذایی هست.بهترین غذا برای سفتی کمر یا دیر انزالی مداومت در خوردن خرما و دارچین هستش.اگه بتونید با روغن زیتون هر شب کمرتون رو چرب کنید و دستمال روش ببندید هم بسیار کمک کننده هستش.با تشکر
0
0
ساسان | ۹ سال پیش
پاسخ به ناصر:
سلام هیچی به من اثر نمیکنه و خیلی زود ارضا میشم اگه راه حل کارا و مناسبی داشتید برام بفرستید به خاطر همین مشکل نمیتونم ازدواج کنم

سلام.علتش سردی هستش بخاطر استمنا یا نوع تغذیه سعی کن مزاجت با دستورات غذایی روبه گرم مزاجی بره مشکل حل میشه
0
2
سهیل | ۹ سال پیش
سلام
خسته نباشین...
مطالب خوب بود مرسی
قرص های ترامادول هس اگ جواب نداد اسپره تاخیری بخرین خو؟؟؟اگ اسپره نمیتونین بخرین به هر دلایلی از اسپره بی حسی دندون استفاده کنین...!!
من خودمم استفاده میکنم حداقل تا 1ساعت دوام میارم.اخرش خودمم خسته میشم.ولی بدون اسپره فقط 20 دقیقه میتونستم...حالا خود دانین...
یاحق
0
1
پاسخ ها:
منصورررررررررررررر | ۹ سال پیش
درپاسخ به آقاسهيل بايد بگم که ترامادول وابستگي واعتيادرابه دنبال دارد وعوارض خاص خود راهم دارد و اسپري تاخيري هم به اندازه براي هرچند وقت يکبار خوب است ولي استفاده زياد ازآن هم عوارض دارد پس به اندازه کافي استفاده شود.

لطفا اطلاعات علمي را بگذاريد و طرز فکر وروش خود يا شنيده هاي خود را بازگو نکنيد چون ممکن است ديگران از روش شما استفاده کنند وبجاي درمان يک مشکل، مشکلات ديگري به مشکلاتشان اضافه شود. با تشکر
0
0
مصطفی | ۹ سال پیش
آقا هرچی تو این زمینه اطلاع رسانی بشه دمتونم گرم به چرت پرت های آدمایی که فقط ادعاشون میشه گوش ندید با تشکر
0
0
رحیم | ۹ سال پیش
عالی بود
0
0
ئ | ۹ سال پیش
خوب بود به به
0
1
صالح | ۹ سال پیش
عالی بود
0
0
لاله | ۹ سال پیش
خوبه امتحان میکنیم
0
1
شاهین | ۹ سال پیش
سلام خوب بود
هر روز ارتباط جنسی داشته باشید با همسرتون دو هفته ای خوب میشد...
منم این مشکلو داشتم این روش جواب داده....
1
0
پاسخ ها:
مانی | ۹ سال پیش
ای بابا مایک ماهم رفتیم فقط پدر خودمون در اومد بازم گرفتاریم
0
0
امیرعلی | ۹ سال پیش
سلام .این آقای ساغر چقددددددد کوته فکره . واقعا همین کارارو میکنی ک میگن ایرانیا عقب مونم . متاسفمممممممممم
مم براتون واقعا ک ..... اه اه
0
0
مهدی | ۹ سال پیش
عالی بود. من که استفاده کردم.
ممنون
0
0
احمد فرهاد غیاثی | ۹ سال پیش
مطلب فوق واقعن بدرد بخور و مورد قبول است.. ممنون از شما
0
0
کاظم | ۹ سال پیش
اقای محترم که دم از دین و اعتقاد میزنین اینا ربطی به مذهب نداره.روش های درمان هستن.
0
2
فری | ۹ سال پیش
خیلی خوب بود
0
1
سلام | ۹ سال پیش
سلام :)
0
0
::: | ۹ سال پیش
25دقیقه!!!!!! بابا توکجاتازه کاری؟؟؟؟؟؟
0
2

hits