طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی با این روش ها

۷۷۶,۶۶۱
۲,۵۳۴
۱۵۶
شنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۲۳:۵۱

انزال زودرس در اغلب موارد يك مشكل رواني محسوب مي شود و در آن اندام‌هاي تناسلي فرد اصلا دچار اختلال نيستند. در واقع تصور مي‌شود كساني كه دچار انزال زودرس هستند، در اولين تجربيات جنسي خود براي رسيدن به انزال زودتر به دلايل مختلف فرهنگي و گاهي مذهبي تحت استرس بوده اند و همين تصور و ذهنيت اوليه در طول زندگيشان باعث ايجاد انزال زودرس شده است.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


البته آنچه مسلم است ، اين است كه زنان معمولا ديرتر از مردان ارضا مي‌شوند و عدم آگاهي زوجين از چگونگي ايجاد تطابق، زمان طولاني ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه‌تر زوج، باعث نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل مي‌شود. در حالي كه مي‌توان با يك آموزش درست در اين زمينه از احساس نارضايتي زوجين جلوگيري كرد.


مشكلات رواني كه به اشكال مختلف مي‌توانند باعث ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. مثلا اضطراب، هيجان و استرس‌هاي رواني كه فرد در زندگي روزمره خود دچار آنها مي شود در بروز بيماري انزال زودرس نقش مهمي ايفا مي‌كنند.

معمولا اين هيجانات و استرس‌ها باعث مي‌شوند تا فرد در حين نزديكي توانايي خود را در راحتي و تمركز روي رابطه جنسي از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكي ديگر از مسايلي كه از طريق ايجاد مشكل رواني باعث بروز انزال زودرس مي‌شود، ترس از بروز اختلا‌ل نعوظ است. در واقع ترسي كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد باعث مي‌شود تا به صورت ناخودآگاه انزال زودتر از موعد رخ دهد. البته در موارد نادري هم مصرف برخي داروها مثل بعضي از داروهاي اعصاب باعث بروز انزال زودرس مي‌شود.

تاخير دلپذير


براي درمان انزال زودرس بايد ابتدا حجب و حياي كاذب را كنار گذاشت و به روانپزشك مراجعه كرد. روانپزشك بر اساس نتايج بررسي‌هاي كه مي‌كند معمولا دو يا هر سه روش درمان اصلي انزال زودرس را تجويز مي‌كند، يعني: س ك س درماني، دارو درماني و روان درماني.


*روش س ك س درماني چهار مرحله دارد.

در مرحله اول، فعاليت جنسي شروع شده و به صورت معمول ادامه مي‌يابد.

در مرحله دوم، وقتي احساس انزال به فرد دست داد، فعاليت جنسي بايد فورا متوقف شده و بيمار بايد سر‌آلت تناسلي خود را محكم فشار دهد وبراي چند ثانيه نگه دارد تا احساس انزال از بين برود.

در مرحله سوم ، بايد براي حدود2 تا 3دقيقه صبر كرد و سپس دوباره به فعاليت جنسي ادامه داد. اين مراحل بايد تا زماني كه دلخواه زوجين باشد، تكرار شود. انجام اين روش به تدريج باعث طولاني شدن زمان انزال در مرد مي‌شود، البته مي توان به جاي فشار دردناك سر آلت براي 2 تا 3 دقيقه رابطه جنسي را قطع كرد و دو مرتبه شروع كرد.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

به کمک اين تکنيک مي توانيد از "آستانه ي غير قابل کنترل انزال" خود مطلع شويد. زمانيکه از لحظه ي دقيق اين امر اطلاع پيدا مي کنيد، به راحتي در هنگام برقراري رابطه جنسي مي توانيد تشخيص دهيد که چه وقت در حال رسيدن به اين نقطه هستيد؛ پيرو اين مهم به راحتي مي توانيد در لحظه ي مورد نظر از تحريک بيشتر خود دست بکشيد تا انزال صورت نگرفته و مدت زمان بيشتري به ارتباط ادامه دهيد.

براي به تعويق انداختن خروج مايع مني در اين زمان، فرد بايد براي چند لحظه بدون حرکت باقي بماند تا حس انزال به طور کلي برطرف گردد، پس از سپري شدن اين زمان، وي مجاز مي شود تا روند نرمال ارتباط را از سرگيرد. به منظور کسب آگاهي بيشتر پيرامون کليه ي متدهاي به تعويق انداختن انزال، به خواندن ادامه دهيد.

فنون و ترفندهاي تعويق انزال


درست لحظه اي که حس انزال به شما دست مي دهد، بايد آلت خود را از واژن خارج نموده و براي چند لحظه فشار جنسي موجود بر روي خودتان را کاهش دهيد. اين امر سبب مي شود تا برانگيختگي قدري افت پيدا کند و راحت تر بتوان به ادامه ارتباط جنسی پرداخت.


يکي ديگر از روش هاي حيرت انگيز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرينه است. پرينه (يا ميان دو راه) به حدفاصل ميان بيضه و مقعد اطلاق مي شود. در اين قسمت يک نقطه ويژه وجود دارد که اگر با انگشت به آن فشار وارد شود، مي تواند از انزال جلوگيري بعمل آورد. البته شايد قدري طول بکشد تا جاي دقيق آنرا پيدا کنيد، اما زمانيکه متوجه محل دقيق آن بشويد، مي توان به طور شگفت انگيزي انزال را به تعويق انداخت.


شايد اين شيوه تا حدي در به تعويق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هيچ گاه به عنوان بهترين گزينه براي عدم خروج مني تلقي نمي شود.


از شدت برانگيختگي فردي در کل مدت س ک س آگاه باشيد.
البته منظور ما اين نيست که آنقدر ذهن خودتان را درگير اين مسئله کنيد که به طور کلي دچار وسواس فکري شويد. اگر بيش از اندازه به اين موضوع اهميت بدهيد، مزيت لذت بردن از ارتباط جنسي را از دست خواهيد داد؛ اما گاهگاه مي توانيد به ميزان نعوذ و انگيختگي خود توجه کنيد.

با يک تمرين ساده مي توايند کنترل بيشتري بر روي رفتارهاي جنسي خود بدست آوريد. به اين منظور مي توانيد ميزان تحريک فردي خود را به عنوان مثال در يک محدودۀ 1 تا 10 تعريف کنيد. به اين ترتيب که عدد 1 نشانگر پايين ترين ميزان برانگيختگي و عدد 10 بيانگر مرحله ي انزال باشد. پيرو اين شماره گذاري شما هميشه بايد ميزان تحريک فردي خود را روي عددي نگه داريد که پايين تر از مرحله ي غير قابل کنترل باشد. با بکار بستن اين تکنيک ساده هيچ گاه در حين رابطه دچار انزال اجباري نخواهيد شد.


کنترل ماهيچه هاي کجل (ماهيچه هاي پوبوکسيک ،عضله ي عانه اي دنبالچه، ماهيچه هاي جنسی) هيچ اثري بر روي کنترل خروج مني ندارند. تقريباً غير ممکن است که بتوانيد به طور ارادي برروي ماهيچه هاي پوبوکسيک (عضله ي عانه اي دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگيختگي اجازه ندهيد که مني از آن خارج شود. حتي تلاش براي انجان دادن يک چنين کاري هم کل ارتباط جنسي را خراب ميکند.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

به جاي فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کليتوریس بفشاريد
براي تحريک کردن هر چه بيشتر شريک جنسي مي توانيد سر آلت تناسلي را به سمت کليتوریس فشار دهيد. اين مورد خانم را به شدت تحريک مي کند. از جمله مزاياي ديگر آن اين است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمي کنيد، بنابراين مي توانيد مدت زمان بيشتري دوام بياوريد. اجازه دهيد که خانم ضربه هاي آرامي را با استفاده از قضيب بر روي آلت تناسلي خود وارد کند.

بسياري از خانم ها از اين کار به عنوان يک پيش نوازي تحريک کننده استقبال خواهند کرد. زمانيکه دخول صورت گرفت به جاي اينکه به سرعت آلت تناسلي خود را داخل و خارج نماييد، بهتر است اجازه دهيد که چند لحظه به همان وضعيت باقي بماند. حساس ترين قسمت آلت تناسلي خانم ها در همان بخش هاي ابتدايي واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادي هستيد که به فروکردن هاي کوتاه بيشتر از عميق گرايش داريد، با اين کار هم مي توانيد لذت بيشتري ببريد و هم مدت زمان ارتباط جنسي را افزايش دهيد.


- بهترين راه اینست که اول خانم ارگاسم (تحریک) شود ؛ آنوقت ديگر مهم نيست که شما چه مدت مي توانيد دوام بياوريد.
يکي از راههاي جلوگيري از انزال زودرس اين است که به خودتان بگوييد که ابتدا بايد شريک جنسي ام را به ارگاسم برسانم. از آنجايي که خانم ها انرژي جنسي شان مانند آقايون پس از تجربه اولين ارگاسم به سرعت افت پيدا نمي کند، پس از اينکه براي مرتبه ي نخست به رضايت رسيدند، باز هم مي توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسي از خود تمايل نشان دهند. با به کار گرفتن اين تکنيک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، يک مرد عاشق پيشه ي بهتر هم جلوه خواهيد کرد!

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی

مجدداً ارگاسم شويد
اگر دفعه اول انزال صورت بگيرد، مطمئناً مدت زمان رسيدن به انزال دوم طولاني تر خواهد شد. فقط به جاي اينکه پس از اولين مرتبه، يکدفعه به خواب برويد بايد خودتان را بيدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهي شروع کنيد. زماني که براي بار اول ارگاسم مي شويد به بوسيدن و نوازش کردن ادامه دهيد تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافي تحريک شده و آمادگي انجام رابطه جنسي مجدد را پيدا کنيد.
زمانيکه شما رو قرار ميگيريد و لگن شريک جنسي به سمت بالا متمايل مي گردد، فشار زيادي به آلت وارده شده و انزال تسريع مي يابد.


در عوض زمانيکه خانم رو قرار مي گيرد نه تنها بيشترين لذت را مي برد و از هر زوايه که بخواهد حرکات ريتميک را انجام مي دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتري را متحمل مي شود. اين امر در مورد حالت پهلو به پهلو نيز صدق مي کند. بديهي است که اين شيوه کمک بزرگي به دوام بيشتر شما در حين رابطه جنسي قلمداد مي شود.


به طور کلي بر روي لذت بردن تمرکز کنيد نه اينکه چقدر بيشتر مي توانيد ادامه دهيد!
زمانيکه دائماً به ارگاسم فکر کنيد، بي شک زمان فرارسيدن آن را جلو مي اندازيد. در عوض سعي کنيد به احساسي که در کل بدنتان بوجود مي آيد فکر کنيد. ذهن خود را به سمت لذت فيزيکي، بو و يا منظره ي شريکتان و يا هرچيز ديگري که حس خوبي به شما القا مي کند، منحرف کنيد. فقط به اين امر که هر لحظه امکان دارد انزال شويد فکر نکنيد.


حالت هاي مختلف را امتحان کنيد- برخي از حالت ها هستند که مي توانند به شما در تعويق انزال کمک کنند
در همه حال بايد توجه داشته باشيد که صرف مدت زمان بيشتر تنها با اتکا به پيدا کردن راههاي جديد لذت بردن و يا تغيير حالت هاي مختلف ميسر نخواهد شد. بلکه همه چيز بر مي گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان س ک س. اگر به اين مطلب که مي توانيد از انزال زودرس خود جلوگيري نماييد خوش بين باشيد، آنوقت کنترل بيشتري بر روي آن پيدا خواهيد کرد.

طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


سعي کنيد مدت زمان پيش نوازي را بالا ببريد. هر چقدر پيش نوازي بيشتر به طول انجامد و ارتباط جنسي روند آرام تري را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پاياني نيز دو چندان خواهد شد.
زمانيکه در تخت خواب با شور و اشتياق برخورد ميکنيد و وقتي مدت زمان ارتباط جنسي را به وسيله پيش نوازي افزايش مي دهيد، مي توانيد از منفعت ايجاد صميميت بيشتر نيز بهرمند شويد. آرام و راحت باشيد و توجه خود را بر روي کاري که با هم در حال انجام دادن آن هستيد معطوف کنيد و فقط به س ک س فکر نکنيد. هر چقدر از نظر عصبي فشار بيشتري بر روي خود وارد کنيد، استرس و هيجان بيشتري به شما دست مي دهد و اين امر سبب مي شود که انزال سريع تر از زمان معين انجام پذيرد.


با تمرين و تکرار سعي کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و سپس تلاش کنيد تا بر روي کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ي آن قادر شويد مدت زمان رابطه جنسي را افزايش دهيد. سعي کنيد زمانيکه به آستانه انزال نزديک مي شويد کاري کنيد تا برانگيختگي کمتر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدي نگه داريد که انزال اجباري صورت پذيرد. هرگاه که احساس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ي انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه به خود فرصت بدهيد تا آرام شويد و زمانيکه تحريک اندکي کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهيد.

divider

روش های دیر انزالی را بیشتر بخوانید:

چگونه دیر ارضا شویم؟ آموزش یک روش جدید و متفاوت

در روابط زناشویی چگونه ارضا شویم و چگونه دیر ارضا شویم

3 پوزیشن رابطه جنسی برای ارگاسم سریع زن

مدت زمان رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2534 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  
ادعوت به همکاری پزشکان

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۱۵۶ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ro
محمود بیضایی | ۱ ماه پیش
سلام بچه ها داروها همگی خطرناک باعث سکته مغزی وقلبی،کشنده،چون فشار خون بعد از میل قرص میرود بالا،فقط هنگام رابطه جنسی آرام آرام دخول کنید،یا کاندوم،استفاده کنید،وزنه زدن هم میتواند استفاده کنید،منظورم بدنسازی هست،یا در موقع رابطه جنسی اون حس،لذت،را زیاده،به خودتان منتقل نکنید،بعدونی،که فکر لذت بیشتر بکنی دخول کن،یعنی بی خیال اندام ،های،همسر ،هر چه بیشتر،فکرش کنی زود تر ارضا میشوی،خود ارضایی،هم نکنید،،به نظر من این زود ارضایی روحی روانی هست،هر چه کمتر فکر اندام همسر ولذت بکنی دور تر ارضا میشوی،
۱
۰
 
 
مهسا | ۳ ماه پیش
نوازش ومعاشقه طولانی جواب میده وگاهی وقتا هم قرص کینگ دول بزنین
۰
۰
 
 
ir
ugd | ۸ ماه پیش
استاد ضیایی : اگر مرد میل جنسی زیاد و زودانزالی دارد هر روز به مدت لااقل یک هفته یک بشقاب سوپ خوری عدسی بخورد مثلا با شام مقداری عدس را با پیاز و نمک در ظرف آبپز کرده و میل کند . اگر مرد میل جنسی زیادی ندارد ولی باز هم زودانزالی دارد هر روز یک مشت خودتان ماش مانند عدسی بپزد و مصرف کند و یا همراه پلو مصرف کند ولی برنج کم و ماش زیاد باشد . اگر تورم خفیف پروستات و مشکل کم کاری کلیه و زودانزالی دارد هر روز اول مغرب یک قاشق غذاخوری سرپر خیسانده تخم کاهو مصرف کند .
۰
۰
 
 
ir
مرتضی | ۱ سال پیش
تازگی مطلبی دیدم اینکه اگر همسرمون انگشتانش را بصورت حلقه بالای بیضه ها گرفته به آرامی به سمت پایین هدایت کند (به طرف پاها)بیضه به جای اصلی خود برگشته انزال تاخیر می افتد
۱
۰
 
 
ir
رامین | ۱ سال پیش
قرص ویاگرا
۰
۰
 
 
ir
رامین | ۱ سال پیش
قرص ویاگرا خوبه
۰
۰
 
 
ir
میلاد | ۱ سال پیش
فقد ترامادول
۰
۰
پاسخ ها:
  us
  علی | ۱ سال پیش
  داش گلم ترامادول از مخدری بدتره که هم وابستگی مییاره و تشنج خرابی دندون و... یکی ام بعد از مدتی بدن عادت میکنه دیگه یا باید زیاد بخوری یا بازم زود ارضا میشی من خودم تجربه کردم
  خیلی چیزه مزخرفیه
  ۰
  ۰
  ir
  مهدی | ۷ ماه پیش
  دقیقا مصرف ترامادول هم عادت میشه هم دیگه فایده نداره.ب نظر من ترامادول هر دو ماه یه بار واسه نزدیکی مصرف کنی خوبه
  ۰
  ۰
 
 
ir
فریبرز | ۲ سال پیش
اقایون اصولا زود انزالی یه مشکل عصبی هست اکثر کسانی که بخاطر این موضوع به دکتر مراجعه کنن قرص کلومیپرامین رو بهتون میده که به مدت 30 روز یکنواخت هرشب استفاده کنین البته اگر 2 ساعت قبل از عملیات باشه همون بار اولم تاثیرشو میفهمین این قرص اصلا مخدره نیست و هیچگونه وابستگیی ایجاد نمیکنه البته بگم استفاده بیش از یک عدد در روز یا بیشتر از 30 روز سرخود و بدونه مشورت با دکتر میتونه خطرناک باشه وبعدن بشیمون بشین در ضمن این قرص برای کسانی که از هرگونه مواد مخدر استفاده میکنن عمل نمیکنه و استفادش با قرص های اعصاب دیگر بسیار خطرناکه و باید با پزشک درمیون بزارید من خودم مشکلم با این قرص کاملا حل شد
۰
۰
 
 
مممم | ۲ سال پیش
به به
۰
۰
 
 
علی | ۲ سال پیش
سلام خسته نباشید 25سالمه در اثر فشارروانی دچار استرس میشم استمنا میشوم بدون اینکه الت تناسلی تحریک بشود از این موضوع خیلی رنج میبرم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  پارسا عبدی | ۲ روز پیش
  استمنا میشوی؟!!!

  اونم بدون اینکه الت تناسلی تحریک شود؟!!!!


  هههه...


  از کجایی داداش؟! صدا قطع و وصل میشه... معلومه خیلی دوری....!!


  :))))))
  ۰
  ۰
 
 
salvador | ۲ سال پیش
با سلام به همه دوستان بنده 5 ساله ازدواج کردم و یادم نمیاد رابطه جنسیمون کمتر از 20 دقیقه طول کشیده باشد همیشه بین 20 تا 60 دقیقه طول می کشه. مهمترین و طبیعی ترین راهش در واقع ساده ترین و بدون ضررترین راهه، این کارهارو انجام بدید: 1:اضطراب و دلهره و پریشانی را از خود دور کنید حتی اگر 1 میلیارد بدهکارید 2:هردو نفر واقعا سکس بخوان 3: سریع وارد عمل نشوید(پیش نوازش و بوسه و نوازش نقاطی که خانم شما روی آن حساس است) این نقاط در خانمها متفاوت است باید آنرا پیدا کنید نوازش را آنقدر ادامه بدید تا شریک شما به وجد بیاد و آماده عمل دخول باشد 3:به آرامی و با حوصله عمل دخول را انجام بدهید 4:پوزیشنهای مختلف را انجام بدهید و ببینید خانم شما از کدام پوزیشن بیشتر لذت میبرد 5:آلت خود را هراز چند گاهی بیرون بیاورید و اجازه دهید همسرتان با آلت شما به کلیتوریس خود ضربه بزند یا خودتان این کار را انجام دهید 6:بعد از ارگاسم خانم، بهتر است که شما همزمان یا کمی بعد ارضا شوید... اگر این کارها را انجام بدید برای هم بهترین زوج خواهی ماند و بیشترین لذتها را نه تنها از سکس، بلکه از کل زندگیتون می برید
۰
۰
 
 
ir
غلامرضا | ۲ سال پیش
سلام خیلی مطالب خوبی ارائه کردید.واقعاً مفید بود
۰
۰
 
 
us
مجید | ۲ سال پیش
سلام خیلی سراغ قرص نرید خطرناکه بعضی افراد دچار ایست قلبی شدن یکی از راههایی که بصورت طبیعی من تجربشو دارم ورزش حرفه ای روزانه باشه وبخصوص دویدن و کوهنوردی
۰
۰
 
 
ir
محمد رضا | ۲ سال پیش
چقدر متحجر و پارینه سنگی فکر میکنن
با این متحجرین عقب افتاده تا 100 سال دیگه همینیم
۰
۰
 
 
ir
بنده خدا | ۲ سال پیش
سلام
برادر ها س ک س من فقط 20ثانیه هست بهترین روش استفاده از کاندوم هست
۰
۰
 
 
ir
رضا خان | ۲ سال پیش
سلامواقعااا خسته نباشیداین مشکل خیلی بزگیه که بیشتر پسرا دچاارشن شما به حرف اینایی ک ادعای مثبت بودن و شیخ بودنو در میارن گوش ندین آخه کسی نیست بگه شما اگه شیخین این دغدغه ی جونارو براشون توضیح بدین تا اینفد طلاق آمارش نره بالامردم خودشون خوبو بدو تشخیص میدن .بزارید ازطلاق جوناجلوگیری بشه...دمتون گرم ادامه بدین منم این مشکلو دارم بچه هالطفااا بیشتر راهنمایی کنین
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  حسن بابا | ۲ سال پیش
  رضاخان جان مشکل بزرگیه ولی راهی داره راهش وقتی پیدا کردی میفهمی خیلیم بزرگ نبوده شما نمی دونستی. نرم افزارشو دان کن از سایتش halshod.ir بعد می بینی.
  ۱
  ۰
  ee
  ناشناس | ۲ سال پیش
  این حرف چه ربطی به شیخ بودن داره آخه؟!چرا دوست داری تو هر مشکلی شیخ هارا مقصر جلوه بدی.
  ۱
  ۱
  eu
  یه نفر | ۱ ماه پیش
  داداشمون راس میگه خو . این چه ربطی به شیخ و ازین حرفا داره !
  رفقا ، یکی از دلایل زود انزالی ، خود ارضاییه . من به این اصل مطمینم .
  ۰
  ۱
 
 
ir
قنبر علی | ۲ سال پیش
سلام اگه زیاد با همسرتون چیز کنین رفته رفته مدت زمانش زیادتر میشه چارش اینه راه طبیعی غیر از این وجود نداره .
۰
۰
 
 
ir
محمود | ۳ سال پیش
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت گروه ممنون از سایت زیباتون
من 5 ماهه نامزدم و موقع نزدیکی زود ارضا میشم و این موضوع بدجور عذابم میده و میترسم شریک زندگیم رو نتونم راضی کنم سر این میل جنسی ، لطفا راهنمایی کنین
۰
۰
پاسخ ها:
  ru
  محمد | ۱ سال پیش
  نامزدی؟؟؟؟
  ۰
  ۰
  ir
  پارسا عبدی | ۲ روز پیش
  آقا محمد عزیز از لهستان! ؛) مشکلش چیه؟!
  ۰
  ۰
 
 
ir
حامد | ۳ سال پیش
مطالب عالی بود ممنون از همه
۰
۰
 
 
ir
حامد | ۳ سال پیش
مطلب خوبی بود تشکر
۰
۰
 
 
ir
کوروش | ۳ سال پیش
دوستان استفاده از قرص کلومیپرامین به مدت یک ماه هر شب 2ساعت قبل از نزدیکی جواب میده من استفاده کردم جواب گرفتم الان سکسم 20 دقیقه طول میکشه قبلا 2دقیقه بود
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  حسین مهدوی | ۲ سال پیش
  سلام این قرصی که میگی مخدر نداره از کجا باید تهیه کرد ممنون میشم دراین مورد منو راهنمایی کنی ادرس ایمیلمwooding7773@yahoo.cam
  ۰
  ۱
 
 
ir
کیوان | ۳ سال پیش
با سلام خدمت دوستان بهترین روش برای این مشکل فقط اینه ک موقع رابطه حواستونو جای دیگه مشغول کنید یعنی ب چیزای دیگه فکر کنید ب مسایلی ک طی روز براتون اتفاق افتاده وقتی هم ک احساس کردین ک الت تون داغ شده میخان ارضا بشین بیارین بیرون وبدنتونو بیحکت و شل نگه دارید
۰
۰
پاسخ ها:
  ru
  محمد | ۱ سال پیش
  درسته. این راهکار خوبیه
  ۰
  ۰
 
 
ir
افشین | ۳ سال پیش
سلام دستتون درد نکنه واقعا این مشکل بسیاری از جوانان رو عذاب میده مشکل بسیار بزرگی هست اگر کاری از دستتون بر میاد راهنمایی کنید خدایی ثواب داره
۰
۰
 
 
ir
بهزاد | ۳ سال پیش
سلام
بچه ها اگه میشه یه راه حل بهتر پیشنهاد بدین این موضوع زندگی خیلیارو خراب کرده
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۳ سال پیش
من خودمم همپین مشکلیو دارم ولی به نظر من موقع رابطه جنسی نباید به ارضا فک کرد چون اون موقع ادم زود تر ارضا میشه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  منصور | ۱ سال پیش
  کاملا موافقم..واقعیته
  ۰
  ۰
 
 
ir
محمد | ۳ سال پیش
سلام من یکسال پیش از یه دکترطب سنتی 20 تا قرص گیاهی گرفتم که هفته ای دوبار 2یا3ساعت قبل از نزدیکی مصرف میکردم وتا24ساعت اثرش بود وحدود 10دقیقه عمل دخولو انجام میدادم وبهداز اتمام قرصها به طرز معجزه اسایی مشکلم حل شدودیگه حتی قرص مصرف نکردم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ایلیا | ۳ سال پیش
  سلام
  اگه امکان داره اسم قرص ها رو بگین.
  ۰
  ۰
  us
  امین | ۳ سال پیش
  با سلام خواهشمندم اسم قرص ها رو بگین
  ۰
  ۰
  de
  جابر | ۱ سال پیش
  میشه اسم قرصو بگی
  ۰
  ۰
  de
  جابر | ۱ سال پیش
  اسم قرصو میشه بگین؟
  ۰
  ۰
  ir
  احمد | ۱ سال پیش
  خواهشا چینزی نگین که خیلیا تو کفش بمونن
  ۰
  ۰
  ca
  حسین | ۵ ماه پیش
  عزیزان دروغه سرکارتون گذاشته
  ۰
  ۰
 
 
ir
مهدی | ۳ سال پیش
دمتون گرم
۰
۰
 
 
ir
کامیار | ۳ سال پیش
بهترین روش دوش اب سرد قبل از تماس است...اقایان امتحان کنند.
۰
۰
پاسخ ها:
 
 
ir
یه نفر | ۳ سال پیش
لطفامراقب افرادی که به اسم دین به دنبال تحریک کردن و عصبانی کردن شما عزیزان هستن باشید....

مشکل زودانزالی بسیار رایج است وبایدبیشترهمفکر
ی شود

انشاالله موفق وسلالنت باشید..

یاعلی
۰
۰
 
 
ir
محمود | ۳ سال پیش
آقايون و خانوما
راه راحت تر . قرص يا كپسولش در داروخانه ها هست . بگيريد دير ارضا ميشيد . والسلام. مشكل ما همينه كه رو مون نميشه بريم داروخانه بگيم كاندم يا قرص و ...بده
۱
۰
 
 
ir
میلاد | ۳ سال پیش
سلام من هفده سالمه_زمان انزالم کمتر از 2 دقیقه میباشد.هیچ راه حلی راجبش پیدا نکردم.لگفا راهنماییم کنید.ممنون
۰
۱
 
 
ir
مانی | ۴ سال پیش
دوستان بجای کل کل دنبال یه راه حل خوب باشیم بهتره ها
لطفا بعضی ها هم بیخود دم از دونستنو اخلاقیات نکنن
۰
۰
 
 
ir
علیرضا | ۴ سال پیش
سلام ی حرکت برا زود ارضا شدن خانمها که تست شده و خوب هم جواب داده:پس از مرحله ارگاسم که باید با لطافت و آرامش کامل صورت بگیرد با ورود آلت در واژن و پس از چند حرکت ورود و خروج آلت درآن،بدون خارج نمودن آلت از واژن آقا بصورت نیم خیزو به روی دو زانو ایستاده وبا ادامه دادن حرکت قبل ( ورود و خروج آلت) همزمان و خیلی آرام کلیتوریس(چوچوله
)خانم را لمس نماید ظرف مدت کمتر از 30ثانیه خانم به مرحله ارضا میرسد که بعد از رسیدن به این حالت آقا سریع دست خود را از کلیتوریس جدا نموده و از حالت نیم خیز خارج و با بدن خود بدن خانم را لمس وعمل ورود و خروج را تا ارضا کامل خانم ادامه دهد(در صورت ادامه دادن به مالش کلیتوریس در حین ارضا شدن خانم، ممکن است به ایشان حس خودارضائی دست بدهد)ضمنا" اگر آقا بعد از مدت زمان کوتاهی از ارضا شدن خانم ویا حتی المکان همزمان با خانم ارضا شود برای خانم لذت بخش تر میباشد. موفق و موءید باشید التماس دعا.
۰
۰
 
 
za
نصرت الله | ۴ سال پیش
آخی مشکا ما چی میشه
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
جوون های عزیز حرکت فیله ی کمر هم واقعا واسه س کس س جواب میده.امتحان کنید.حداقل یک روز در میون.
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
عالیه انشالله جواب بده
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۴ سال پیش
خوب بود قربونu
۰
۰
 
 
ro
hoji | ۴ سال پیش
دو بار ارضاشدن مشکل داره یا نه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ro
  ابی | ۴ سال پیش
  نه اشکال ندارد
  ۰
  ۰
 
 
ir
خرزوخان | ۴ سال پیش
سرآلت من یه جوری جوش زده احتمالاازنحوه ختنه باشه بنظرشادوستان نحوه ختنه تاثیری درزودارضایی داره؟
۰
۰
 
 
ابراهیم | ۴ سال پیش
باجازه.به برادرای خوبم ناصر_ممدودیگربر
ادران.از حنا غافل نشوید.البته حنای درجه یک نه این حناهای تقلبی.حنایی که رنگ سبز پرنگ داره پودرش.باید به اندام تناسلی بگذارید.هفته یک بار کافیه.نسخهای هم خودم امتحان کردم پودر نخود با حنا شب پشت کمر مخصوصن پایین کمر.صدرصدبرای همه جواب میده.بازم میگم باید حنا اصل باشه نشونشم بعد انجام کار الت به رنگ قرمز پررنگ میشه حتا ادرار هم رنگ میگیره.البته این کار برای بوی دهان عالیه.سنگ مثانه رو هم میندازه.حتما به دیگران توصیه شود.
۰
۰
 
 
ir
علیرضا | ۴ سال پیش
قابل توجه آقایان عزیز !در هنگام رایطه وقتی آلت رو وارد واژن نمودید طی مرحله دخول و خروج بطور خیلی آرام با انگشت دست فاصله بین مقعد تا واژن خانم را لمس نموده و مالش دهید این عمل باعث تحریک شدید خانمها شده و زود ارضائی سریع برا خانمهای گرامی داره ضمنا خانم اگر ورود و خروج آلت در واژن خود را با دست لمس نماید خیلی خیلی سریع ارضاء میشود
۰
۰
 
 
ir
علیرضا | ۴ سال پیش
سلام دوستان در پاسخ به رضا عزیز که شماره پزشک خواسته بود باید بگم هرفردی خیلی راحت تر از پزشک میتونه درد خودشو پیدا کنه.اولا باید استراحتت کامل باشه و هنگام نزدیکی استرس زود ارضاء شدن نداشته باشی (ریلکس باش انگار داری قدم میزنی )
دوم با ورزش فیله(عضلات )کمر و همچنین فرو بردن بدن تا کمر در استخر آب سرد طی چند مرحله بطوریکه در هر مرحله آلت وعضلات ران احساس سرمای شدید(مورمور)کند تآثیر فراوان در دیر ارضائی داره و شاید راه درمان شما باشه .و یکی دیگه از مشکلات آقایان داشتن شکم خیلی بزرگه و پهلو های چربی گرفته س(شکم باید در حد متعادل باشه )وقتی هنگام نزدیکی سطح تماس قسمت های حساس بدن زن و مرد بیشتر باشه خانم خیلی زودتر ارضاء میشه
(زن باید در وقت رابطه از اندام شوهرش لذت ببره تا حواسش کاملا جمع موضوع باشه)9
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  حسین | ۲ سال پیش
  داداش دمت گرم خیلی خندیدم
  ۰
  ۰
 
 
us
محمد | ۴ سال پیش
پاسخ به فردين:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

تو اصلا میدونی انسانیت چیه؟انسانیت چه ربطی به مطالب علمی داره؟
واقعا برات از ته دل متاسفم
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  امیر | ۳ سال پیش
  در اسلام عزیز هم بسیار در مورد این مسائل مهم صحبت شده اگه یه جستجو دراینترنت یا کتب دینی مثل حلیله المتقین علامه مجلسی بکنی می بینید در مورد مسائل جنسی صحبت شده و اموزش این مسائل از لحاظ شرعی با رعایت ضوابط خود واجب است اون هم در شرایطی که دلیل بسباری از طلاقها مسائل جنسی
  طبق امارها می باشدممنونم از سایت شما و مطالب اموزنده شماو هیچ گاه به حرف های انسانهای کوته فکر که چیزی از اسلام عزیز ما نمی دانند توجه نکنید .. این مطالب شاید از جدایی خیلی از زوج ها جلوگیری کند
  ۰
  ۰
 
 
ir
؟ | ۴ سال پیش
پاسخ به راضیه:
شوهر منم همین مشکل رو داره واقعا مشکله.دستتون درد نکنه فک کنم بیشتر زوجای جوون این مشکلو دارن.به حرف بعضی از ادما نباید توجه کرد مگه اسلام نگفته خانواده خیلی مهمه پس اینکه اموزشی مانع طلاق جوونا بشه خیلی هم خوبه بیخودی حرف نزنین

لایک داری
۱
۰
 
 
de
علی | ۴ سال پیش
با سلام اگر در هنگام گرسنگی نزدیکی انجام بشه این مشکل حل میشه مثلا قبل از زمان نهار یا شام که احساس گرسنگی دارید امتحان کنید واقعا جواب میده با تشکر از مطلب خوبتون
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
والا ازنظر من خوبه این روشها ولی بنظر من اگه تغذیت کامل باشه بطورکلی زمان ودوام این کار بیشتره مهمتراز همه بعضی ها استرس زیادشون باعث زود انزالیه پس باید اعتماد بنفسشون بیشتر باشه
۰
۰
 
 
ir
منم | ۴ سال پیش
کاش مردای ما بلد بودند باخانوماشون چطوررفتارکننددر
همه موارد اینجوری انقدر طلاق زیاد نمیشد.هیچیشونو درست نمیکنند اخرتوقع دارند خانومشون براشون بهترین زنم باشه.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مانی | ۴ سال پیش
  حرفتون درسته ولی بلا نسبت داره جمع نبندین زنو شوهر هر دو همدیگه رو درک کنن هیچ چیز مانع راحتیشون نیستحتی اینا
  ۰
  ۰
 
 
de
ایمان | ۴ سال پیش
حضرت محمد ( ص ) ميفرمايند : « چون كسي خواهد كه با زن خود جماع كند به روش مرغان به نزد او نرود ، بلكه اول با او دستبازي و خوش طبعي كند و بعد از آن جماع كند »


یعنی همان اول كار فوري نرويد سراغ دخول ، بلكه با نوازش كردن و تحريك لمسي و زباني همسرتان را براي دخول آماده كنيد و بعد به انجام مقاربت بپردازيد . ( اگر فقط همين حديث را اجرا كنيد و سر لوحه زندگي زناشویی تان بكنيد ديگر مشكلي به نام عدم رضايت جنسي ، تكراري شدن براي همديگر و زود انزالي دچار نمي شويد !

حضرت علي ( ع ) ميفرمايند : « هركسي كه ميخواهد با زن خود نزديكي كند ، تعجيل نكند كه زنان را كارها ميباشد »
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  حسن | ۴ سال پیش
  دمت گرم خیلی مفید بود
  ۰
  ۰
 
 
de
ایمان | ۴ سال پیش
با درود خدمت مدیر محترم سایت
واقعا واسه بعضی از هموطنان متاسفم که اینقدر نادان هستند که وقتی یک رسانه میاد اطلاعات علمی در اختیار دیگران میزاره ناراحت میشوند و به دین و مذهب ربط میدن
اگه آموزش مداحی داده بود که خوب لذت میبردی ولی حالا که راههای جلوگیری از ناراحتی زوجین را نوشته بهت برخورده !!
واقعا متاسفم برات با این سطح فکرت
ضمنا ممنون از مدیرت محترم سایت بابت مقاله زیباتون
۱
۰
 
 
ir
رضا | ۴ سال پیش
مشكل من شديد تر از اين حرفاس ، هر كاري كردم جواب نداد اگه شماره يه دكتر حسابي را داريد بي زحمت بزاريد . ممنون
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مانی | ۴ سال پیش
  دمت گرم
  ۰
  ۰
 
 
ir
علیرضا | ۴ سال پیش
برای بزرگ شدن آلت و زیاد شدن منی و میل جنسی! گنجد سفید و فندق خام (بو نداده)را با هم آسیاب کرده با عسل طبیعی مخلوط کنید بعد از ظهر 1قاشق ازاین معجون میل کنید برا شب
۰
۰
 
 
ir
علیرضا | ۴ سال پیش
روش ارضا تضمینی خانمها!پس از ارگاسم کامل وقتی رابطه به مرحله دخول رسید پعد از چند بار ورود و خروج آلت در واژن بصورت کم عمق برای فشار آوردن بیشتر به کلیتوریس و زود ارضا شدن خانم باید آقا یکی از دستاشو زیر باسن خانم گذاشته وآلت را خیلی آرام و عمقی (تا ته )وارد واژن کرده وانتهای واژن با فشار 2تا3ثانیه نگه داشته وچند مرتبه تکرار کند و اگر آقا بتواند هر دو دست را زیر باسن خانم گذاشته و با پنجه پا حرکات بدن خود را کنترل کند اثر دو برابر ضمنا"آقا بایدمقعد خود را شل نگه دارد (شل نگه داشتن مقعد درحین رابطه یکی از راههای دیر ارضا شدن است)
۰
۰
 
 
ir
دنیا | ۴ سال پیش
ممنون اطلاعات خوبی داشت
۰
۰
 
 
من هستم | ۴ سال پیش
خدایی نمیدونم خوب میشم یا نه ولی من مشکلش رو دارم. ترسم از اینه که نتونم شریک زندگیمو ارضا کنم
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۴ سال پیش
نمی دانم اگه جواب بده خوبه
۰
۰
 
 
ir
ساسان | ۴ سال پیش
سلام.عامل اصلی زودانزالی در طب سنتی سستی کمر هستش که بخاطر سرد مزاج شدنه. عامل سرد مزاج شدن خود ارضایی وخوردن غذاهای سرد هستش.راه حل اولا ترک خودارضایی دوم پرهیز از خوردن غذاهای سرد در برنامه ی غذایی هست.بهترین غذا برای سفتی کمر یا دیر انزالی مداومت در خوردن خرما و دارچین هستش.اگه بتونید با روغن زیتون هر شب کمرتون رو چرب کنید و دستمال روش ببندید هم بسیار کمک کننده هستش.با تشکر
۰
۰
 
 
ir
ساسان | ۴ سال پیش
پاسخ به ناصر:
سلام هیچی به من اثر نمیکنه و خیلی زود ارضا میشم اگه راه حل کارا و مناسبی داشتید برام بفرستید به خاطر همین مشکل نمیتونم ازدواج کنم

سلام.علتش سردی هستش بخاطر استمنا یا نوع تغذیه سعی کن مزاجت با دستورات غذایی روبه گرم مزاجی بره مشکل حل میشه
۰
۰
 
 
ir
سهیل | ۴ سال پیش
سلام
خسته نباشین...
مطالب خوب بود مرسی
قرص های ترامادول هس اگ جواب نداد اسپره تاخیری بخرین خو؟؟؟اگ اسپره نمیتونین بخرین به هر دلایلی از اسپره بی حسی دندون استفاده کنین...!!
من خودمم استفاده میکنم حداقل تا 1ساعت دوام میارم.اخرش خودمم خسته میشم.ولی بدون اسپره فقط 20 دقیقه میتونستم...حالا خود دانین...
یاحق
۰
۰
پاسخ ها:
  درپاسخ به آقاسهيل بايد بگم که ترامادول وابستگي واعتيادرابه دنبال دارد وعوارض خاص خود راهم دارد و اسپري تاخيري هم به اندازه براي هرچند وقت يکبار خوب است ولي استفاده زياد ازآن هم عوارض دارد پس به اندازه کافي استفاده شود.

  لطفا اطلاعات علمي را بگذاريد و طرز فکر وروش خود يا شنيده هاي خود را بازگو نکنيد چون ممکن است ديگران از روش شما استفاده کنند وبجاي درمان يک مشکل، مشکلات ديگري به مشکلاتشان اضافه شود. با تشکر
  ۰
  ۰
 
 
ir
مصطفی | ۴ سال پیش
آقا هرچی تو این زمینه اطلاع رسانی بشه دمتونم گرم به چرت پرت های آدمایی که فقط ادعاشون میشه گوش ندید با تشکر
۰
۰
 
 
us
رحیم | ۴ سال پیش
عالی بود
۰
۰
 
 
ir
ئ | ۴ سال پیش
خوب بود به به
۰
۰
 
 
ir
صالح | ۴ سال پیش
عالی بود
۰
۰
 
 
us
لاله | ۴ سال پیش
خوبه امتحان میکنیم
۰
۰
 
 
ir
شاهین | ۴ سال پیش
سلام خوب بود
هر روز ارتباط جنسی داشته باشید با همسرتون دو هفته ای خوب میشد...
منم این مشکلو داشتم این روش جواب داده....
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مانی | ۴ سال پیش
  ای بابا مایک ماهم رفتیم فقط پدر خودمون در اومد بازم گرفتاریم
  ۰
  ۰
 
 
ir
امیرعلی | ۴ سال پیش
سلام .این آقای ساغر چقددددددد کوته فکره . واقعا همین کارارو میکنی ک میگن ایرانیا عقب مونم . متاسفمممممممممم
مم براتون واقعا ک ..... اه اه
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۴ سال پیش
عالی بود. من که استفاده کردم.
ممنون
۰
۰
 
 
af
احمد فرهاد غیاثی | ۴ سال پیش
مطلب فوق واقعن بدرد بخور و مورد قبول است.. ممنون از شما
۰
۰
 
 
ir
کاظم | ۴ سال پیش
اقای محترم که دم از دین و اعتقاد میزنین اینا ربطی به مذهب نداره.روش های درمان هستن.
۰
۰
 
 
ir
فری | ۴ سال پیش
خیلی خوب بود
۰
۰
 
 
ir
سلام | ۴ سال پیش
سلام :)
۰
۰
 
 
ir
::: | ۴ سال پیش
25دقیقه!!!!!! بابا توکجاتازه کاری؟؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
یسنا | ۴ سال پیش
موافقم بعد یه مدت عوارض بدی داره من شوهرم از این روش استفاده کرده الان خیلی از درد گله داره
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۴ سال پیش
سلام بد نبود دستتون درد نکنه من خودم امتحان کردم جوابگوست
۰
۰
 
 
ir
دوست | ۴ سال پیش
وقتي كه همين مشكل به ظاهر كوچيك عواقب و فجاياي بزرگي مثل انحراف روجين واز هم پاشيدن خانواده و....را به دنبال داره خيلي بيشتر از اينها بايد بهش توجه بشه.با آرزوي سلامتي رواني وجسمي همه زوجين وتشكر از مطالب مفيد شما....
۰
۰
 
 
us
فردين | ۴ سال پیش
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  هادی | ۲ سال پیش
  هشکلت چیه یکم برو مطالعه کن خوب میشی .
  ۰
  ۰
 
 
ir
پارسا | ۴ سال پیش
بدنبود
۰
۰
 
 
ir
حبیب | ۴ سال پیش
با سلام دستتون درد نکنه خیلی خوب بود لطفا واژهای علمی رو بیشتر بازشون کنید . هیچ ربطی هم به دین ومذهب نداره لطفا ادامه بدید .موق باشید
۰
۰
 
 
ir
nima | ۴ سال پیش
ای بابا اینم شد زندگی
۰
۰
 
 
ir
عباس | ۴ سال پیش
بسیار عالی بود
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۴ سال پیش
ربطی به دین و مذهب نداره *** زندگیه که وجود داره و خدا تو ادما گذاشته و اگه کسی مشکل داره باید درمانش کنه
۰
۰
 
 
a1
حمید | ۴ سال پیش
خدا همه مردارو شفا بده تا بتونند خانومارو اذیت کنند
۰
۰
 
 
ir
ممد | ۴ سال پیش
در کل خوب بود .
میخواستم بدونم راه حل دارویی نداره مثلا بااستفاده از گیاه عصاره یا همچین چیزایی قابل بهبود هست
۰
۰
 
 
ir
مهرداد | ۴ سال پیش
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

کل مقاله رو خوندی تازه یاد اعتقاداتت افتادی؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
راضیه | ۴ سال پیش
شوهر منم همین مشکل رو داره واقعا مشکله.دستتون درد نکنه فک کنم بیشتر زوجای جوون این مشکلو دارن.به حرف بعضی از ادما نباید توجه کرد مگه اسلام نگفته خانواده خیلی مهمه پس اینکه اموزشی مانع طلاق جوونا بشه خیلی هم خوبه بیخودی حرف نزنین
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۴ سال پیش
[quote name="m"]واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.[ا
آخه انسان,آموزش درست استفاده کردن از بزرگترین میل بشری که خدا به انسان عطا کرده به جهت تحکیم روابط عاطفی کجاش غیر انسانیه؟واقعا شما چطور فکر میکنید؟!
۰
۰
 
 
ir
ارش | ۴ سال پیش
من امشب امتحان میکنم دعا کنید جواب بده
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۴ سال پیش
سلام
مطالب را خواندم واقعا عالی بود به قول اقا محمد ما باید مشکل را از اتاق خواب حل کنیم
۰
۰
 
 
ir
تازه کار | ۴ سال پیش
سلام.واقعا دستتون دردنکنه من انجام دادم از تقریبا 15دقیقه تونستم 25 دقیقه دوام بیارم
متشکرم ازاینکه این مطالب مفید رو در اختیار عموم میذارید
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
به نظر من بیشتری مشکلات زوجین از اتاق خواب ایجاد میشود پس چه بهتر از اتاق خواب به انها آموزش داده شود.
۰
۰
 
 
ir
حمید | ۴ سال پیش
من خیلی وقته این مشکل رو دارم نمیدونم چطوری درمانش کنم این روشو انجام میدم خدا کنه جواب بده
۰
۰
 
 
a1
a | ۴ سال پیش
dada damet garm agar aghayn
on in matalebo bedoonan ta 90 darsad donbale etiyad nemira
۰
۰
 
 
ir
یه فر | ۴ سال پیش
مگه ادم نیستید
۰
۰
 
 
ir
دلتنگ | ۴ سال پیش
اقااون وسط چجوری میشه سرالت و نگه داری بعدچندقیقه دیگه دوباره شروع کنی...من یه خورده هولم....نمیتونم صبرکنم چیکارباید کنم؟؟؟؟
۰
۰
 
 
a1
x | ۴ سال پیش
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
خواهش میکنم به جای اینحرفا برو یکم اطلاعاتتوببر بالاشماکه نه درباره ی دین میفهمی نه ازانسانیت.این مطلب حداقل به۵۰۰زوج کمک میکنه تامشکلشون حل بشه
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
۰
۰
 
 
a1
چواد | ۴ سال پیش
علت درنحوه ختنه کردن است
۰
۰
 
 
ir
ساغر | ۴ سال پیش
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.

پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
برادر من این الان چه ربطی به دین و مذهب و انسانیت داشت.اگه کتاب های امامان رو هم بخونی بیشتر این توصیه ها رو دارند.
۰
۰
 
 
ir
psdk | ۴ سال پیش
سلام میگن یکی از دلایل زودانزالی اینکه فرد قبلا استمنا انجام میداده
۰
۰
پاسخ ها:
 
 
ir
H | ۴ سال پیش
پاسخ به رضا:
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.


چه ربطی به هم دارن

اصلا ربطی به مذهب و دین نداره! اینا راه های درمان زود انزالی است!
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۴ سال پیش
اقا مهدی شما خودتو ناراحت نکن بعضی ادما هنوزم کوته فکرن
۰
۰
 
 
ir
امیر 09377878989 | ۴ سال پیش
اقا ما که زود انزالی نداریم چیکار کنیم یه کمکی کنید.
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۴ سال پیش
پاسخ به مشدی ممد:
بفرماییدشما مذکریدیامونث ثانیا تحریک کردن جوانان در این اوضاع واحوال اجتماعی چه سودی به شما میزساند .بروید دنبال کار شرافتمندانه .

عزیز من اینا واسه متأهل ها نوشته شده، شما اگه مجردی واسه چی می خوانی آخه؟!!
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۴ سال پیش
باسلام وتشكر خواهش ميكنم اصلاً به حرفاي مفت ودري وري بعضي اين آدمها گوش نكنيدوروز به روز اين مواردهاراكامل وكاملتر بكنيد...با تشكر
۰
۰
 
 
ir
ناصر | ۴ سال پیش
سلام هیچی به من اثر نمیکنه و خیلی زود ارضا میشم اگه راه حل کارا و مناسبی داشتید برام بفرستید به خاطر همین مشکل نمیتونم ازدواج کنم
۰
۰
 
 
ir
H | ۵ سال پیش
خود ارضایی خدافظظظظظظظظظ
۰
۰
 
 
ir
همای | ۵ سال پیش
ممنون همه مطالب تاحدودی برای من جدید بودبجز مورداستنما که خودباعث زودارضایی میشودکه جدای ازمسایل دینی به عنوان یه روش پیشنهادنمیشه
۰
۰
 
 
ir
محمدی | ۵ سال پیش
باتشکر از اطلاع رسانی شمادر مورد این مسیله مهم که در زنگی زنا شویی حایز اهمیت است واظهار تاسف در مورد بعضی ها که خود را به نفهمی میزنن . دانستن در مورد یک چیز (غلط ویا درست) تصمیم گیری در مورد انجام ویا عدم انجام آن را با توجه به عواقب آن راحتتر می کند.
۰
۰
 
 
رضا | ۵ سال پیش
پاسخ به m:
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.


چه ربطی به هم دارن
۰
۰
 
 
us
علی | ۵ سال پیش
مطالب خیلی خوب و عالی بودن، لطفا به چرت و پرتهای بعضیا گوش ندین امروزه مشکل خیلی از جوانها در هنگام رابطه زود انزالی است که متاسفانه حتی به طلاق میکشد. پس هرچه میتوانید اطلاع رسانی کنید
۰
۰
 
 
ir
رضا | ۵ سال پیش
اسپری دندون لیدوکایین بهترین چیزه.
۰
۰
 
 
ir
sina | ۵ سال پیش
پاسخ به علی:
این روشی که برای تعبیق انزال توضیح دادید فشار زیادی هم از نظر عصبی و هم جسمی به ادم وارد میکنه.آیاروش ها یا اعمال جراحی ای وجود دارند که بتوان سر آلت را تا 50% به بی حسی دایمی فرو برد؟

عجب راه حلی !!
۰
۰
 
 
ir
mhj | ۵ سال پیش
سلام.
استمنا گناه کبیره است.
برید در کتاب گناهان کبیره شهید دستغیب خودتون ببینید.
برای دنیای دیگران آخرتتان را آتش نزنید.
چون دوستتون داشتم اینارو براتون نوشتم
یا علی...
۰
۰
پاسخ کارشناس:
با سلام و تشکر از شما ٫ این مطلب بازنشر بود از وب سایت یک پزشک ! مورد مذکور از متن مقاله حذف شد.
پاسخ ها:
  ir
  مانی | ۴ سال پیش
  تکبیر حاج اقا
  ما فعلا مشکلمون چیز دیگست
  ۰
  ۰
 
 
ir
مجتبی | ۵ سال پیش
خوب بود
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۵ سال پیش
خیلی خوب بود
۰
۰
 
 
ir
سالار | ۵ سال پیش
با تشکر از زحمات شما &در صورت امکان باز هم ادامه دهید
۰
۰
 
 
us
کیاوش | ۵ سال پیش
بسیارجالب و تقریبا کامل بود تشکذ
۰
۰
 
 
ir
محمد رضا | ۵ سال پیش
چقدر راحت ميگوييد كه استمنا كنيد
اگر انسانيد نميدانيد استمنا چقدر عوارض روحي و جسمي دارد؟؟؟
اگر هم مسلمانيد مگر نميدانيد كه استمنا حرام است؟؟؟
۰
۰
 
 
ir
مشدی ممد | ۵ سال پیش
بفرماییدشما مذکریدیامونث ثانیا تحریک کردن جوانان در این اوضاع واحوال اجتماعی چه سودی به شما میزساند .بروید دنبال کار شرافتمندانه .
۰
۰
 
 
us
علی | ۵ سال پیش
این روشی که برای تعبیق انزال توضیح دادید فشار زیادی هم از نظر عصبی و هم جسمی به ادم وارد میکنه.آیاروش ها یا اعمال جراحی ای وجود دارند که بتوان سر آلت را تا 50% به بی حسی دایمی فرو برد؟
۰
۰
 
 
ir
m | ۵ سال پیش
واقعا افتضاح بود. به مذهب و دین اعتقاد ندارید به انسانیت اعتقاد داشته باشید.
۰
۰
 
 
ir
mozafar | ۵ سال پیش
salam besyar mamnoon az harfaye beja va dorostetoon kheili mochaker
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۵ سال پیش
پاسخ به فرهاد:
اوضاع خیلی بده!!!
چرا بیشتر جوونا همین مشکل و دارن آخه؟
کسی میدونه؟!!!

آقا فرهاد یکی از دلایل اصلی زود انزالی خود ارضایی هستش
۰
۰
 
 
ir
فرهاد | ۵ سال پیش
اوضاع خیلی بده!!!
چرا بیشتر جوونا همین مشکل و دارن آخه؟
کسی میدونه؟!!!
۰
۰
 
 
a1
رضا | ۵ سال پیش
عالی بود امیدوارم جواب بده.
۰
۰
 
 
ir
فرزاد | ۵ سال پیش
بد نبود
۰
۰
 
 
ir
فرزاد | ۵ سال پیش
عالی بود
۰
۱
 
 
ir
مهدی | ۵ سال پیش
دستت درد نکنه. بنظرم کامل و جامع بود.
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۵ سال پیش
مطلب از سایت دكتر ولیپور برداشته شده لطفا منبع رو حتما بنویسید تا سوء برداشت نشه
۰
۰
پاسخ کارشناس:
دوست عزیز دلگرم , با کمی دقت در پایین مطلب متوجه می شوید که منبع به همراه لینک در پایین مقاله درج شده است . پس دقت بیشتری بفرمایید.با سپاس .
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter