دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
10 روش برای این که مردان ارگاسم لذت بخش تری تجربه کنند

۱۰ روش برای رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم در آقایان

10 روش برای این که مردان ارگاسم لذت بخش تری تجربه کنند
4
زمان مطالعه: 9 دقیقه
ترفندهایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم : آیا در رسیدن به ارگاسم واقعی مشکل دارید؟ آیا هر چقدر شریک جنسی تان سعی می کند به اوج لذت جنسی نمی رسید؟ نگران نباشید دلگرم در این مطلب ترفندهای جدید برای رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم را برای شما...

ارگاسم لذت بخش تر در مردان با 10 تکنیک موثر

وقتی صحبت از عملکرد جنسی مردان در اتاق خواب می شود معمولا همه خودشان را بهترین می دانند و هیچ گونه ضعفی از خود بروز نمی دهند یا برای راهنمایی گرفتن به سراغ کسی نیم روند. ما با مشورت مشاوران جنسی سعی کرده ایم بهترین نکات که به مردان کمک می کند ارگاسم لذت بخش تری را تجربه کنند با شما درمیان بگذاریم.

1. ارگاسم لذت بخش تر مردان با تحریک ناحیه پرینه

 • اگر تا به حال امتحان نکرده اید پس باید حتما آن را تجربه کنید. فاصله بین بیضه ها و مقعد یکی از حساس ترین نقاط تحریک پذیر در مردان است.
 • با فشار این منطقه میتوانید ارگاسم چندگانه داشته باشید.
 • احتمالا دلیلش وجود غده پروستات در زیر ناحیه پرینه است. در طول رابطه جنسی ریا اورال از شریک خود بخواهید با انگشت ناحیه پرینه را فشار داده و لمس کند.

2. برای ارگاسم لذت بخش تر مردان کگل انجام دهید

 • حتما شنیده اید که ورزش کگل باعث قوی تر شدن ارگاسم واژینال در زنان می شود. مردها هم می توانند همین کار را انجام دهید.
 • ورزش کگل بهترین راه برای تقویت عضلات کف لگن است و به شما کمک می کند کنترل بهتری روی انزال و شدت آن داشته باشید. سعی کنید با انقباض عضلات کف لگن آلت خود را بالا و پایین ببرید.

3. تغییر رژیم غذایی برای ارگاسم لذت بخش تر مردان

 • یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در زندگی جنسی کنترل رژیم غذایی است. با سبزیجات شروع کنید. اسفناج به انعطاف پذیری عروق خونی کمک می کند در نتیجه جریان خون به ناحیه تناسلی افزایش پیدا می کند. کلم کیل و کلم منابع خوب فولات هستند که به سلامت تولید مثل کمک می کند.
 • مطمئن شوید که تخم مرغ می خورید. تخم مرغ غنی از ویتامین های گروه B است که باعث کاهش استرس می شوند که برای داشتن یک میل جنسی سالم و ارگاسم بهتر الزامی است.
 • در نهایت بلغور جو دوسر و سایر غلات که باعث افزایش تستوسترون در جریان خون شما می شود که معنی ان داشتن انزال شدیدتر است.

4. برای ارگاسم لذت بخش تر انزال خود را به عقب برگردانید

 • کنترل انزال می تواند کار سختی باشد ولی تمرینش ارزش دارد. در مطالعه اخیر که در مجله تحقیقت جنسی منتشر شده نشان داد اگر مردان در مرحله 90 درصد ارضای جنسی کمی توقف نمایند و انزال را به عقب برانند ارگاسمی که تجربه می کنند قوی تر خواهد بود.
 • پس زمانی که نزدیک به انزال هستید دخول را متوقف کرده به کار دیگری مشغول شوید تا انزال به عقب برگردد سپس دوباره شروع کنید. سعی کنید این کار را 2 تا 3 بار تکرار کنید.

5. تستوسترون خود را افزایش دهید

 • هورمون مردانه تستوسترون به ارگاسم کمک می کند. یکی از هورمون هایی که برای ترمیم عضلات بعد از ورزش های قدرتی تولید می شود تستوسترون است.
 • بنابراین ورزش باعث می شود میزان تستوسترون خون شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه ارگاسم قوی تری را تجربه کنید.

6. ارگاسم لذت بخش تر مردان با فشار بیضه ها

 • درست قبل از انزال بیضه ها بالا امده و به بدن نزدیک می شوند تا قدرت بیشتری برای انزال داشته باشید اگر در این هنگام بیضه ها را به آرامی به سمت بالا فشار دهید ارگاسم لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد.
 • از شریک خود بخواهید که کف دستش را به سمت بالا روی بیضه ها گذاشته و آن ها را کمی به بدن نزدیک تر کند. این کار شدت ارگاسم و تحریک شما را افزایش می دهد.

7. نفس بکشید

نگه داشتن تنفس هنگام ارگاسم باعث می شود که اکسیژن در جریان خون کاهش پیدا کند بنابراین در حین رابطه جنسی تنفس منظم دشته باشید تا ارگاسم بهتری را تجربه کنید.

8. زمان مقاومت را کاهش دهید

هر مردی با توجه به شرایط جنسی و سنی بین دو نعوظش یک دوره مقاومت و فاصله دارد اگر می خواهید رابطه جنسی مجدد را تجربه کنید باید با نوازش آلت تناسلی و صحبت های کثیف و تحریک کننده این زمان را کاهش دهید تا در دور بعدی ارگاسم لذت بخش تری را تجربه کنید.

9. به جای فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کلیتوریس بفشارید

 • برای تحریک کردن هر چه بیشتر شریک جنسی می توانید سر آلت تناسلی را به سمت کلیتوریس فشار دهید. این مورد خانم را به شدت تحریک می کند. از جمله مزایای دیگر آن این است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمی کنید، بنابراین می توانید مدت زمان بیشتری دوام بیاورید.
 • اجازه دهید که خانم ضربه های آرامی را با استفاده از قضیب بر روی آلت تناسلی خود وارد کند.
 • بسیاری از خانم ها از این کار به عنوان یک پیش نوازی تحریک کننده استقبال خواهند کرد. زمانیکه دخول صورت گرفت به جای اینکه به سرعت آلت تناسلی خود را داخل و خارج نمایید، بهتر است اجازه دهید که چند لحظه به همان وضعیت باقی بماند. حساس ترین قسمت آلت تناسلی خانم ها در همان بخش های ابتدایی واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادی هستید
 • که به فروکردن های کوتاه بیشتر از عمیق گرایش دارید، با این کار هم می توانید لذت بیشتری ببرید و هم مدت زمان ارتباط جنسی را افزایش دهید.
 • بهترین راه اینست که اول خانم ارگاسم (تحریک) شود ؛ آنوقت دیگر مهم نیست که شما چه مدت می توانید دوام بیاورید.یکی از راههای جلوگیری از انزال زودرس این است که به خودتان بگویید که ابتدا باید شریک جنسی ام را به ارگاسم برسانم. از آنجایی که خانم ها انرژی جنسی شان مانند آقایون پس از تجربه اولین ارگاسم به سرعت افت پیدا نمی کند،
 • پس از اینکه برای مرتبه ی نخست به رضایت رسیدند، باز هم می توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسی از خود تمایل نشان دهند. با به کار گرفتن این تکنیک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، یک مرد عاشق پیشه ی بهتر هم جلوه خواهید کرد!

10. مجدداً ارگاسم شوید

 • اگر دفعه اول انزال صورت بگیرد، مطمئناً مدت زمان رسیدن به انزال دوم طولانی تر خواهد شد. فقط به جای اینکه پس از اولین مرتبه، یکدفعه به خواب بروید باید خودتان را بیدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهی شروع کنید.
 • زمانی که برای بار اول ارگاسم می شوید به بوسیدن و نوازش کردن ادامه دهید تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافی تحریک شده و آمادگی انجام رابطه جنسی مجدد را پیدا کنید.
 • زمانیکه شما رو قرار میگیرید و لگن شریک جنسی به سمت بالا متمایل می گردد، فشار زیادی به آلت وارده شده و انزال تسریع می یابد.در عوض زمانیکه خانم رو قرار می گیرد نه تنها بیشترین لذت را می برد و از هر زوایه که بخواهد حرکات ریتمیک را انجام می دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتری را متحمل می شود.
 • این امر در مورد حالت پهلو به پهلو نیز صدق می کند. بدیهی است که این شیوه کمک بزرگی به دوام بیشتر شما در حین رابطه جنسی قلمداد می شود.
 • به طور کلی بر روی لذت بردن تمرکز کنید نه اینکه چقدر بیشتر می توانید ادامه دهید!زمانیکه دائماً به ارگاسم فکر کنید، بی شک زمان فرارسیدن آن را جلو می اندازید. در عوض سعی کنید به احساسی که در کل بدنتان بوجود می آید فکر کنید.
 • ذهن خود را به سمت لذت فیزیکی، بو و یا منظره ی شریکتان و یا هرچیز دیگری که حس خوبی به شما القا می کند، منحرف کنید. فقط به این امر که هر لحظه امکان دارد انزال شوید فکر نکنید.
 • حالت های مختلف را امتحان کنید- برخی از حالت ها هستند که می توانند به شما در تعویق انزال کمک کننددر همه حال باید توجه داشته باشید که صرف مدت زمان بیشتر تنها با اتکا به پیدا کردن راههای جدید لذت بردن و یا تغییر حالت های مختلف میسر نخواهد شد. بلکه همه چیز بر می گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان س ک س.
 • اگر به این مطلب که می توانید از انزال زودرس خود جلوگیری نمایید خوش بین باشید، آنوقت کنترل بیشتری بر روی آن پیدا خواهید کرد.سعی کنید مدت زمان پیش نوازی را بالا ببرید. هر چقدر پیش نوازی بیشتر به طول انجامد و ارتباط جنسی روند آرام تری را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پایانی نیز دو چندان خواهد شد.

چگونه آنورگاسمی یا نرسیدن به ارگاسم را درمان کنیم؟

 • زمانیکه در تخت خواب با شور و اشتیاق برخورد میکنید و وقتی مدت زمان ارتباط جنسی را به وسیله پیش نوازی افزایش می دهید، می توانید از منفعت ایجاد صمیمیت بیشتر نیز بهرمند شوید. آرام و راحت باشید و توجه خود را بر روی کاری که با هم در حال انجام دادن آن هستید معطوف کنید و فقط به س ک س فکر نکنید.
 • هر چقدر از نظر عصبی فشار بیشتری بر روی خود وارد کنید، استرس و هیجان بیشتری به شما دست می دهد و این امر سبب می شود که انزال سریع تر از زمان معین انجام پذیرد.با تمرین و تکرار سعی کنید آستانه انزال را در خودتان معین کنید و سپس تلاش کنید تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پیدا کنید تا بواسطه ی آن قادر شوید مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید.
 • سعی کنید زمانیکه به آستانه انزال نزدیک می شوید کاری کنید تا برانگیختگی کمتر شود. همیشه خودتان را پایین تر از حدی نگه دارید که انزال اجباری صورت پذیرد. هرگاه که احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، حرکت دادن بدن را متوقف کنید، چند ثانیه به خود فرصت بدهید تا آرام شوید و زمانیکه تحریک اندکی کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهید.

همچنین بخوانید:

آموزش ارگاسم رساندن زنان

ارگاسم در خواب : ۱۰ حقیقت در رابطه با رویا جنسی و ارگاسم در خواب

۱۰ تکنیک تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم بیشتر

چطور ارگاسم متقابل داشته باشیم؟ ۱۲ راه برای رسیدن به ارگاسم بهتراین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (4 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits