ارگاسم در خواب : ۱۰ حقیقت در رابطه با رویا جنسی و ارگاسم در خواب

علت و درمان ارگاسم شبانه
۳,۲۴۳
۴
۰
سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰
ارگاسم در خواب یک اتفاق غیر ارادی است که به دلیل افزایش جریان خون در آلت تناسلی به دنبال رویایی جنسی رخ می‌دهد. هم زنان و هم مردان ارگاسم شبانه را تجربه می‌کنند. هم زنان و هم مردان، هردو ارگاسم درخواب را تجربه می‌کنند، این اتفاق کاملا طبیعی است.
علت و درمان ارگاسم شبانه

حقایقی در رابطه با ارگاسم در خواب

هم زنان و هم مردان، هردو ارگاسم درخواب را تجربه می‌کنند، این اتفاق کاملا طبیعی است. تحقیقات نشان می‌دهد که ارگاسم شبانه، با رویا‌های جنسی آغاز می‌گردد.

این رویا‌ها باعث می‌شوند که جریان خون در نواحی تناسلی افزایش پیدا کند و ترکیب این اتفاق با آرامش خواب عمیق، به بدن اجازه می‌دهد بدون هیچ تلاشی به ارگاسم برسد. برخی افراد هرگز ارگاسم در خواب را تجربه نمی‌کنند.

چرا خواب رابطه جنسی می بینیم؟

ما به خاطر فعالیت های شدیدی که بطور مداوم در ذهن ناخودآگاهمان در حال انجام است، خواب می بینیم. و از آنجا که رابطه جنسی یکی از نیرومندترین غرایز و امیال انسانی است، حیرت انگیز نیست که برخی خواب های ما محتوای جنسی داشته باشد.

اگر میل و انگیزه شدیدی برای انجام برخی کارها داشته باشیم، احتمال اینکه آن را در خواب ببینیم خیلی زیاد است—و ذهن خودآگاه ما نمی تواند از اتفاق آن جلوگیری کند.

آیا حقیقت دارد که ذهن خودآگاه ما خواب های جنسی را سانسور می کند؟

بله. ذهن چیزی دارد به اسم “سانسور رویا” که خواب ها را تصفیه می کند. پس اگر فردی در امور دینی و اخلاقی دیدگاهی بسیار سخت گیرانه داشته باشد، و شروع به دیدن یک خواب جنسی کند، قابلیت سانسور رویاها در ذهن آن خواب را جوری تغییر می دهند که صحنه های خیلی گستاخانه با سمبل ها و نشانه هایی جایگزین میشوند.

از اینرو، مردی با اخلاقیات جنسی بسیار خشک و سختگیرانه، ممکن است در عمق ناخودآگاه خود میل شدیدی به داشتن رابطه جنسی با زنی زیبا داشته باشد. در این مورد، به جای اینکه آن فرد خواب اندام های جنسی زنانه را ببیند، در خواب لوله ها یا تونل هایی می بیند. و به جای دیدن سینه زنان در خواب خواب تپه های بسیار دلپذیر و زیبا می بیند، و از این قبیل.

به همین ترتیب، زنی که اخلاقیات جنسی او بسیار خشک و سختگیرانه است، آلت جنسی مردانه در خواب نمی بیند و در عوض سمبل هایی از آن مثل موشک، سیگار و دودکش های بلند را در خواب می بیند.

اما تجربه نشان می دهد این نوع رویاهای سمبلیک نسبت به قبل کمتر شده است. مردم نسبت به نسل های قبل در امور جنسی بازتر شده اند، به همین خاطر است که در خواب جنسی را به وضوح و آشکار می بینند نه سمبل هایی از آن را.

همچنین بخوانید:

روش‌های کنترل ارگاسم : راه‌های ارگاسم طولانی در مردان و زنان

ارگاسم زن: ۹ روش برای به ارگاسم رساندن خانم ها در رابطه جنسی

تقویت و بهبود ارگاسم زنان با این ۲۰ خوراکی جادویی !

آموزش ارگاسم رساندن زنان


آیا احتمال ارگاسم شدن در خواب وجود دارد؟

مطمئناً. البته برای خانم ها خیلی کم پیش می آید اما امکان پذیر است—به ویژه زمانهایی که آمادگی جنسی لازم را داشته باشند.

روی تحقیقی کار می کردم که در آن تعداد زیادی از خانم اعتراف کردند که اولین ارگاسمشان در خواب اتفاق افتاده است

1. زنان ارگاسم هنگام خواب را تجربه می‌کنند

بله، زنان نیز می‌توانند رویا‌های جنسی داشته باشند و با آن‌ها لذت جنسی را تجربه کنند و این رویا‌ها تنها مربوط به دوران بلوغ نیست. تحقیقات نشان می‌دهند که ۳۷ درصد زنان حداقل یکبار ارگاسم هنگام خواب را تجربه می‌کنند.

2.مردانی که از نظر جنسی فعال نیستند، بیشتر آن را تجربه می‌کنند

رویا‌های جنسی در دوران بلوغ، قبل از آنکه یک پسر نوجوان رابطه جنسی را تجربه کند یا دست به خودارضایی بزند، بیشتر رخ می‌دهند. البته این رویا‌ها در دوران جوانی و بزرگسالی نیز اتفاق می‌افتد، اما رخ دادن آنها احتمال کمتری دارد.

3. رویای خیس یا انزال شبانه

زمانی که مرد ارگاسم در خواب را تجربه می‌کنند، مایع منی از آلت تناسلی او خارج می‌شود. تحقیقات خاصی در این رابطه انجام نشده است و مشخص نیست که خروج منی در شب چقدر رواج دارد، اما اگر از مردان بپرسید همه یکبار آن را تجربه کرده‌اند، احتمال رخ دادن این اتفاق در سنین بلوغ بسیار بیشتر است. به تجربه ارگاسم هنگام خواب توسط مردان، رویای خیس یا انزال شبانه می‌گویند.

4. ارگاسم شبانه راحت‌تر از ارگاسم در روز است

برخی زنان در بیداری قادر به تجربه ارگاسم نیستند، اما بسیاری از آن‌ها ارگاسم را در خواب تجربه می‌کنند. رویا‌های جنسی، معمولا عاری از هرگونه حواس پرتی، استرس و پریشانی هستند، این عوامل می‌توانند ارگاسم را مختل کنند.

5. بیشتر ارگاسم در خواب هنگام خواب رِم اتفاق می‌افتد

هنگام خواب رم ( مرحله‌ای از خواب است که بدن در آن شروع به تولید عمیق‌ترین امواج یعنی امواج دلتا می‌کند. با تولید این امواج بسیاری از خستگی‌ها و انقباض‌هایی که بر بدن وارد شده‌اند، رفع می‌شوند) جریان خون در ناحیه واژن یا آلت تناسلی افزایش می‌یابد و درست در این زمان است که فرد بیشتر خواب می‌بیند.

6. مردان در طول شب بار‌ها نعوظ می‌کنند، اما الزاما ارگاسم نمی‌شوند

تحقیات نشان می‌دهند که بسیاری از مردان در طول شب بار‌ها ممکن است نعوظ کامل یا جزئی داشته باشند، اما این بدان معنا نیست که الزاما رویایی جنسی می‌بینند و انزال را تجربه می‌کنند. جریان خون در ناحیه آلت تناسلی، در طول شب تغییر می‌کند و همین علت نعوظ‌های شبانه است.

7. تحقیقات زیادی در رابطه با ارگاسم هنگام خواب انجام نشده است

تا به امروز، تقریبا تمام مطالعات حول ارگاسم در زمان خواب روی گروه‌های کوچک انجام شده است. زیرا نمی‌توان ارگاسم در خواب را پیش بینی کرد، بنابراین این چیزی نیست که بتوان به سادگی در آزمایشگاه آن را مطالعه کرد.

8. ارگاسم شبانه اغلب در حین رویا دیدن اتفاق می‌افتد، حتی اگر به یاد نیاورید

ممکن است ابتدا رویایی جنسی ببینید و بعد جریان خون در ناحیه تناسلی شما افزایش یابد و در نهایت به ارگاسم برسید. یا گاهی برعکس آن اتفاق می‌افتد، افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی، رویای جنسی شما را فعال می‌کند و برخی اوقات منجر به ارگاسم می‌شود.

بازهم محققان مطمئن نیستند که چه اتفاقی دقیقا رخ می‌دهد، اما به گفته اکثر دانشمندان حتی اگر به خاطر نیاورید، قبل یا بعد از ارگاسم شبانه حتما یک رویای جنسی می‌بینید.

9. برخی موقعیت‌ها در خواب، می‌توانند رویای جنسی و ارگاسم در خواب را تحریک کنند

یک مطالعه نشان داد که خوابیدن روی شکم می‌تواند منجر به دیدن رویا‌های جنسی شود. کاملا منطقی است، از انجا که این گونه خوابیدن موجب بیشترین تماس میان ناحیه تناسلی شما و رختخواب می‌گردد، ممکن است در طول شب برانگیخته شوید.

10. ارگاسم شبانه کاملا طبیعی و البته خوب است

ارگاسم در خواب یک هدیه از سوی مغز است، علامتی که نشان می‌دهد که لیبیدو و فانتزی‌های جنسی شما به درستی کار می‌کنند. شما هرگز نباید بابت تجربه ارگاسم شبانه احساس گناه کنید، حتی اگر همراه با آن‌ها رویا‌های بسیار داغی ببینید. رویا‌ها نمادین هستند و الزاما این معنا را نمی‌دهند که شما دلتان یک رابطه جنسی با همکار، همسایه یا همکلاسیتان می‌خواهد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • ارگاسم
  • ارگاسم در خواب
  • خواب رابطه جنسی
  • رویا جنسی
  • ۱۰ حقیقت در رابطه
  • علت ارگاسم در خواب

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter