ماساژ واژن : فواید و آموزش ماساژ واژن برای شدت تحریک در زنان

۸,۷۸۴
۱۷
۰
سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
برای ماساژ واژن زن دست خود را با روغن زیتون و یا یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن رابه انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان رابه سمت بالا « بطرف ناف» بگیرید. لبهای داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» را با انگشتتان از هم جدا کرده و انها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.
ماساژ واژن : فواید و آموزش ماساژ واژن برای شدت تحریک در زنان

ماساژ واژن

ماساژ واژن : برای این‌که بتوانید همسر خودرا تحریک کنید ماساژ دادن واژن بهترین راه برای اینکار است که باید جلوی بدن او را ماساژ دهید.ماساژ جلوی بدن زن در رابطه جنسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

فواید ماساژ واژن زنان

حالا یک راه بسیار ساده ای برای خوشحال کردن زن وجود داره که میتونه تا مدت ها در ذهنش بمونه و عشق و علاقه ی همسرمون رو بهمون زیاد کنه. یکی از این راه ها ، ماساژ واژن است . میشه گفت که ماساژ اندام تناسلی زن و مخصوصا ماساژ واژن یکی از هنر های مدرن زن و شوهرهای امروزیه که زندگیه زناشویی رو به شدت شیرین میکنه .

همیشه یادتون باشه که ماساژ دستگاه تناسلی زنان ،می تونه شور و حال خوبی در هر دوی شما ایجاد بکنه و بقدری زن رو تحریک بکنه که هر چقدر هم که در طول روز خسته باشد ، بعد از یک ماساژ جنسی ، همسر شما مشتاقانه خواهان برقراری نزدیکی جنسی با شما بشه !

اینم بدونید که درسته که هم اکنون دیگه کسی حوصله و وقت انجام ماساژ واژن زن رو نداره ، ولی اگر فقط نیم ساعت برای ماساژ دستگاه تناسلی زنان وقت بذارید تا یک ماه شما و همسرتون پر از انرژی و شارژ هستید و ، تا یک عمر از خاطرش لذت می برید.

ماساژ اندام تناسلی زن مهر و محبت بین شما خیلی زیاد میشه . خوب حالا اگر آماده هستید، آموزش ماساژ جلوی بدن زن و آموزش ماساژ اندام تناسلی زن رو شروع میکنیم.

اصول ماساژ واژن و تحریک کننده

 1. بهتر است ماساژ واژن روی یک پارچه نرم و لطیف و روی زمین انجام شود. تخت خوابهای فنری برای این کار مناسب نیستند.
 2. برای انجام ماساژ واژن باید محیط شما امن بوده و نگران آمد و رفت سایرین و مزاحمت دیگران نباشید.
 3. قبل از شروع ماساژ واژن دستهای خودرا تمیز شسته و آنها را گرم کنید.
 4. روغن مناسب ماساژ واژن مواظب باشید که روغن ماساژی که استفاده می کنیدخیلی گرم یا خیلی سرد نباشد.
 5. در هنگام ماساژ واژن ساعت مچی انگشتر و زیورآلات خودرا خارج کنید تا به پوست او آسیبی نرسد.
 6. همیشه اول روغن ماساژ را روی دستهای خود ریخته بعد به بدن همسرتان بمالید. گاهی اگر روغن یا لوسیون ماساژ را مستقیما” روی بدن بریزید آزاردهنده خواهد بود.
 7. از شروع ماساژ جنسی تا پایان آن هیچوقت هر دو دست خودرا با هم ازبدن او برندارید.
 8. همیشه با نرمی و صرف وقت ماساژ دهید و هیچگاه عجله نکنید.

اگر هر دو شما پی برده اید که ماساژ واژن ، مقدمه ای با شکوه برای عشقبازی است آنگاه یک بار که تمایل جنسی زیادی داشته و تمام بدن‌تان در حالت آرامش است، می توانید با نوازش قسمت تحریک شونده شریکتان، موجب افزایش حالت جنسی وی شوید

ماساژ واژن / ماساژ واژن با روغن زیتون

آموزش ماساژ واژن یا اندام تناسلی زن

 1. برای ماساژ واژن اول اتاق رو برای یک شب عاشقانه و رمانتیک تزئین کنید. باور کنید ، همین گلی که روی میز در عکس میبینید ، میتونه خانم شما رو به قدری عاشق تر بکنه که نگو و نپرس. محیطی که ماساژ جلوی بدن زن در اون انجام میشه در تحریک جنسی زن خیلی تاثیر داره برای همین اتاق رو مرتب کنید ، برای ماساژ اندام تناسلی زن پرده ها رو بندازید و مقداری عطر معطر در اتاق بزنید .
 2. برای ماساژ اندام تناسلی زن اگر تخت دارید روی تخت و اگر تخت ندارید روی مبل و اگر مبل هم ندارید روی زمین یک حوله تمیز و نرم و لطیف رو پهن کنید ..
 3. برای ماساژ جلوی بدن زن ترجیحاً از حوله هایی استفاده کنید که به رنگ اتاق بیاد ، نو هم باشه چه بهتر .البته نرم و لطیف بودن حوله مهم تر از نو بودنش هست.
 4. برای ماساژ واژن زن اگر یک حوله ی دیگه دارید ، بذارید یک جاییکه گرم بشه و بعداً ً که همسرتون لباساش رو در آورد ، اون حوله ی گرم رو بکشید روش . اگرهم هوا گرم بود ، می تونید بدون لباس بمونید .
 5. برای ماساژ واژن درجه هوای اتاق رو در حالت متعادل نه ارید تا وقتی که زن یا شوهر شما لباس تنش نیست زیادی سرد یا گرمش نشه .
 6. برای ماساژ واژن زن یک موزیک عاشقانه که هر دوتاتون دوست دارید رو انتخاب کنید و صدا ی بلند گو رو کم کنید تا در پس زمینه اون موزیک پخش بشه . سعی کنید از موزیک های رمانتیک و ملایم استفاده کنید .
 7. قبل از ماساژ واژن از شمع استفاده کنید . این شمع ها هر چقدر هم که بنظر لوس برسند ، ولی در عمل حس رمانتیک فوق العاده زیبا یی به محیط می‌دهند . وقتی چراغ ها خاموش باشه و اتاق با نور شمع ها روشن باشه ، این نور شمع به تحریک جنسی هر دوی شما در حین ماساژ کمک میکنه .

مهیا شدن جهت ماساژ جنسی

در هنگام ماساژ جنسی می توانید یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خودرا انتخاب کنید

 • هرگاه که آماده انجام یک ماساژ واژن تحریک کننده و باشکوه هستید، برای خلق یک جو عاشقانه وقت بگذارید تا شریک شما بفهمد که این یک موقعیت خاص است. جهت ایجاد یک محیط خوشبو و خوشبو، دور تا دور اتاق را بوسیله گلهای خوشبو تزئین کنید و برای ایجاد یک محیط عاشقانه از تعدادی شمع کمک بگیرید، البته آنها را در فاصله ای امن از محل ماساژ قرار دهید.

 • تشک یا سطحی را که بر روی آن قصد انجام ماساژ جنسی را دارید، بوسیله ملحفه های تمیز و پاک پوشانده و همچنین ملحفه های اضافی و حوله های تمیز برای مواقعی که شریک شما احساس سرما میکند درکنار خود داشته باشید. به عنوان موسیقی پس زمینه در ماساژ، یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خودرا انتخاب کنید، اما مراقب باشید که صدای زیاد موسیقی سبب برهم خوردن ریتم طبیعی حرکات ماساژ شما نشود.

 • بدقت برنامه و حرکات ماساژتان را انتخاب کنید تا بدین صورت هر دو شما احساس اسانی کنید. درصورتی که تمامی لباسها را از تن خارج کرده‌اید، باید حرارت اتاق گرم و بدون رطوبت باشد. از داشتن یک محیط شخصی «Privacy» خاطرجمعی حاصل کنید تا بدین طریق فرد گیرنده ماساژ جنسی قادر باشد تمامی افکار و نگرانیها را از خود دور کرده، و فرد ماساژ دهنده نیز بتواند تمام توجه خودرا معطوف انجام ماساژ نماید.

 • دریک ماساژ واژن کامل و تحریک کننده «بر روی تمام بدن»، هر دو شریک به یک زیرانداز محکم مانند یک لایه فوتن«Futon»، یا لایه ای از اسفنج، و یا یک تشک محکم نیاز دارند که بتواند وزن بدن آنها را در زیر فشارهای مالش و حرکات ماساژ تحمل کند. البته پتوهای تاشده، کیسه خوابهای پوشیده شده بوسیله ملحفه، و یا بالشهای محکم قرارگرفته بر روی زمین نیز کفایت می‌کنند. حوله ها و روغنهای ماساژ جنسی باید درکنار و معرض شما باشند.

ماساژ واژن / ماساژ واژن با روغن زیتون / آموزش ماساژ واژن

بهترین روغن برای ماساژ بدن زن

روغن زیتون بهترین گزینه برای ماساژ واژن میباشد.

برای ماساژ اندام تناسلی زن روغن مناسب برای ماساژ بدن زن که معطر باشد را تهیه کنید . روغن مناسب برای ماساژ بدن زن بدون روان کننده امکان نداره ، هرچی روان کننده بیشتری داشته باشید ، زن لذت بیشتری خواهد برد.

روغن برای ماساژ بدن زن با رایحه های مختلفی در بازار وجود داره که خوشبوترین روغن برای ماساژ بدن زن ،روغن بادام شرین ، روغن زیتون ، روغن نارگیل ، روغن اواکادو و هر روغن دیگه ای که خودتون دوست داشته باشید هست.

آموزش ماساژ واژن با روغن

نخستین قدم، چرب کردن موضع ماساژ (واژن) است. مقدار کمی روغن را در کف یک دست ریخته و سپس هر دو دست را بهم بمالید تا قبل از گستردن آن بر روی بدن بوسیله حرکات نرم و ملایم و با به کار بردن بخش نرم کف دست آنرا گرم کرده باشید. درکنار خود دستمال یا حوله ای به منظور پاک کردن دستهای خود و یا روغنهای ریخته شده داشته باشید.

در صورتیکه شریک شما مالیدن روغن بر روی پوست خودرا دوست ندارد، از لوسیون های بدن که حالت مغذی برای پوست دارند استفاده کنید. حرکات روان شما در حین گستردن روغن بر روی پوست، سبب گرم شدن عضلات و تسهیل جریان گردش خون شده و بافتهای بدن را برای سایر مالشها آماده می‌کند.

در این مرحله از ماساژ جنسی نباید عجله کرد، چون به هر دو شما فرصت آرامش می‌دهد. توجه خودرا معطوف یکدیگر کنید.

 1. هرگز روغن برای ماساژ بدن زن رو مستقیم روی اندام تناسلی زن نریزید. بلکه یک مقداری از اون رو روی کف دستتون بریزیر و با مالیدن دو کف دستتون به هم دیگر اون روان کننده رو گرم کنید تا آماده ماساژ اندام تناسلی زن شوید.
 2. خودتون رو آماده کنید. ناخن ها تون باید کوتاه باشه تا هنگام ماساژ جلوی بدن زن به پوست زن آسیب نزنه. اگر ساعت دارید از دست تان باز کنید و دستانتون رو خوب بشویید و قبل از این‌که ماساژ اندام تناسلی زن را شروع کنید ، دست هاتون رو به هم بمالید تا خوب گرم بشه .
 3. بعنوان یک ماساژور اندام تناسلی زن شما باید کاملا آروم باشید . در هنگام ماساژ جلوی بدن زن به هیچ وجه عجله نکنید و هر قسمت ازبدن رو به آرومی ماساژ بدهید.
 4. زنی که داره ماساژ داده میشه باید 2 ساعت قبل از ماساژ از خوردن غذا های سنگین و چرب و چیلی پرهیز کند.
 5. یک فکر خوب برای انجام ماساژ جلوی بدن زن اینه که قبل از انجام هر حرکتی ، اون ماساژ رو روی خودتون انجام داده باشید یک وقت همسرتون اذیت نشه.
 6. خودتون هم در طول ماساژ جلوی بدن زن باید در وضعیت اسانی باشید تا بتونید آرامش خودتون رو با ماساژ اندام تناسلی زن به همسرتون انتقال بدید .
 7. اگر تصمیم دارید که هر دوتایی « زن و شوهری » در هنگام ماساژ اندام تناسلی زن بدون لباس و لخت باشید ، قبلش دمای اتاق رو گرم نگه دارید.
 8. برای ماساژ اندام تناسلی زن نیازی نیست که حرکات ماساژ جلوی بدن زن رو دقیقاً مثل حرفه ای ها انجام بدید . این‌که شما چندین روش ماساژ جلوی بدن زن رو بلد باشید خیلی خوبه ، ولی نیازی نیست که خودتون رو اذیت کنید که اونها رو دقیقاً مثل حرفه ای ها انجام بدید.
 9. برای ماساژ اندام تناسلی زن همین که دست های گرم شما بدن همسرتون رو نوازش کنه خودش خوبه . همین که زن شما در حین ماساژ جلوی بدن زن به این فکر میکنه که شما برای خوشحال کردن اون دارید ماساژش میدید، احساس آرامش بخشی بهش دست میده .
 10. روغن برای ماساژ بدن زن رو روی کف دستاتون بریزید و بعد از این‌که گرمش کردید ، اون رو روی اندام تناسلی زن بمالید و به آرومی نوازشش کنید . یادتون باشه که چند دقیقه قبل از این‌که ماساژ جلوی بدن زن رو شروع کنید ، حتماً روغن برای ماساژ بدن زن رو روی واژن همسرتان بمالید و بذارید چند دقیقه بمونه و بعد ماساژ جلوی بدن زن را شروع کنید .
 11. برای نوازش کردن واژن زن ، از حرکات نرم و کشیده استفاده کنید تا ماهیچه های اندام تناسلی زن ریلکس بشه. از فشار وارد کردن به استخوان های ناحیه واژن پرهیز کنید . یادتون باشه که قراره ماساژ جلوی بدن زن بدید و همین حالا تو باشگاه بدن سازی نیستید .
 12. قبل از شروع ماساژ جلوی بدن زن تصمیم بگیرید که از کجا می‌خواهید ماساژ رو شروع کنید و حرکت بعدی چی باید باشه . این بستگی به خودتون داره که ماساژ جلوی بدن زن رو از کجا شروع کنید .
 13. برای ماساژ اندام تناسلی زن جاهایی که طبق معمول همه ی دوست دارند از اونجا ماساژ داده بشوند ، کمر ، کپل و پهلو ، باسن و ران هاست . و بعد از اون تمام پا رو ماساژ بدید و بعد به سمت بالا تنه برید ودر اخر صورت و سر رو ماساژ بدید .
 14. یادتون باشه که هرگز قبل از این‌که ماساژ جلوی بدن زن تموم بشه ، وارد قسمت دیگه ای نشید . برای ماساژ اندام تناسلی زن یعنی اگر دارید ماساژ جلوی بدن زن رو انجام می‌دید ، تا کل واژن رو ماساژ ندادید ، ماساژ باسن زن رو شروع نکنید .
 15. برای ماساژ اندام تناسلی زن این اتفاق خیلی زیاد می افته که مثلاً مرد داره یک طرف کمر خانمش رو ماساژ میده و همون طور که قبلا ً گفتیم این ماساژ جلوی بدن زن باعث تحریک زن میشه؛ شوهر بعد از ماساژ یک طرف اندام تناسلی زن ، کپل و پهلوی زن ، تحریک میشه و میره سراغ ران !!! آقایون خودتون رو بازرسی کنید و بعد از ماساژ جلوی بدن زن برید سر حرکت بعدی !!
 16. در هنگام ماساژ جلوی بدن زن حرف زدن ممنوع . یک قسمت اساسی در ماساژ جلوی بدن زن این هست که طرفین ساکت و آرام باشند .
 17. برای ماساژ جلوی بدن زن آرامش موجود در جو محیط رو حفظ کنید.
 18. ضمنا قبل از شروع ماساژ جلوی بدن زن دست هایتان رابا آب و صابون بشویید زیر اندام تناسلی زن حساس بوده و خطر عفونت وجوددارد.


بیشتر بخوانید :

کاهش وزن با ماساژ چند نقطه خاص از بدن

فواید ماساژ جنسی

با تشکر از همراهی شما همراهان همیشگی مجله اینترنتی دلگرم :
امیدوارم از مبحث ماساژ واژن استفاده کافی را برده باشید. حال اگر سوالی در رابطه با آموزش ماساژ واژن با روغن زیتون و یا دیگر انواع روغن ها در ذهن شما نقش بسته میتوانید با کارشناسان مجله دلگرم در میان گذاشته و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(17 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)  
 • برچسب ها:
 • ماساژ واژن
 • فواید ماساژ واژن زنان
 • اصول ماساژ واژن
 • ماساژ واژن با روغن زیتون
 • ماساژ دادن واژن
 • ماساژ جلوی بدن زن
 • ماساژ جلوی بدن زن در رابطه جنسی
 • فواید ماساژ واژن
 • آموزش ماساژ واژن
 • ماساژ جنسی
 • بهترین روغن برای ماساژ بدن زن
 • ماساژ واژن با روغن

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter