۱۰ راهکار طلایی برای داشتن رابطه جنسی بیشتر و لذت بخش تر

۸,۱۵۸
۵۴
۰
سه شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۰۵
۱۰ راهکار طلایی برای داشتن رابطه جنسی بیشتر و لذت بخش تر
روشهایی برای داشتن رابطه جنسی بیشتر و طولانی تر شدن مدت زمان لذت، برای کسانی که تازه نامزد کرده و یا به تازگی ازدواج کرده اند. با ما در دلگرم همراه شوید .
۱۰ راهکار طلایی برای داشتن رابطه جنسی بیشتر و لذت بخش تر

چگونه مدت زمان لذت بردن از رابطه جنسی را طولانی تر کنیم

همه دوست دارند که کمی طولانی تر در رابطه ی جنسی بمانند و برای مدت بیشتری لذت آن را تجربه کنند.

بنا به آمار انزال زودرس شایع ترین مشکل مردان است. اگر چه هیچ محدودیت و یا مدت زمان حداقلی برای میزان لذت بردن از رابطه ی جنسی برای همسران وجود ندارد و هر کس نسبت به ویژگی های فردی و توانایی و تمایلات همسر و شریک جنسی خود می تواند به یک حد اعتدال از رضایت مندی جنسی دست یابد.

انزال زودرس در مردان می تواند به یک عذاب برای طرفین تبدیل شده و هر دو را آزار دهد. در این مقاله قصد داریم تا پیشنهاداتی برای لذت بردن از رابطه ی جنسی را تجربه کنید. با دلگرم همراه باشید.

برای رابطه جنسی طولانی تر همیشه زیبا و جذاب بمانید

برای داشتن تداوم در روابط جنسی و لذت بردن از رابطه ی جنسی برای مدت طولانی تر باید سعی کنید همیشه برای همسران تان جذاب و دوست داشتنی باشید.

سعی کنید همیشه جذابیت خود را حفظ کنید حتی در خانه همیشه تمیز بوده و لباس های خوب بپوشید تا خواستنی تر باشید.

همچنین زمانی که پیش هم نیستید در خصوص رابطه ای که قرار است شب با هم داشته باشید با او حرف بزنید و شرایط دوست داشتنی تر و رویایی تری برای او خلق کنید.

برای رابطه جنسی طولانی تر ارتباط عاشقانه با همسرتان را همیشه حفظ کنید

اطمینان حاصل کنید که ارتباط صمیمی و عاشقانه تان همیشه پابرجا می ماند. سعی کنید همیشه دوست داشتن تان را به او یادآوری کرده و عاشقانه با او بمانید.

همیشه برایش متون عاشقانه بفرستید و عشق و احساس خود را ابراز کنید. ابراز عشق در ایجاد رابطه جنسی معجزه می کند.

همیشه او را از یک تاریخ و مکان خاص که قصد دارید یک شب رویایی را با او داشته باشید آگاه کنید تا او نیز ولع بیشتری برای آن شب داشته باشد و برای آن هیجان زده باشد. به او بگویید که می خواهید با کمک او یک خاطره ی فوق العاده و دوست داشتنی برایش بسازید.

یک اتاق خواب مناسب برای لذت بردن از رابطه جنسی بهتر داشته باشید

باید یک فضای مناسب برای همخوابگی با شریک زندگی تان بسازید. یک فضای عاشقانه ایجاد کنید و مطمئن شوید که هر دوتان از بودن در آنجا احساس راحتی و آرامش می کنند.

از قرار دادن چیزهایی که حواس شما را پرت می کنند در اتاق تان پرهیز کنید. وسایلی مانند گل یا عکس بچه ها یا پدرمادرتان و یا دوستان تان می توانند حواس شما را پرت کرده و مزاحم معاشقه تان بشوند.

همچنین تهویه ی مناسبی برای اتاق خواب تان ایجاد کنید و در صورتی که تمایل داشتید می توانید از بخور های مختلف یا شمع نیز برای رمانتیک کردن فضا و احساس آرامش و راحتی بیشترتان استفاده کنید. به علاوه توصیه می کنیم که یک موسیقی ملایم هم در اتاق پلی کنید تا احساس بهتری به شما دست بدهد.

برای افزایش رابطه جنسی همسرتان را سوپرایز کنید

در رابطه جنسی او را سوپرایز کنید

اجازه ندهید که رابطه ی جنسی شما مانند یک اتفاق تایمیک و از پیش تعیین شده باشد. گاهی او را سوپرایز کنید و در مواقعی که انتظارش را ندارد وی را برای یک معاشقه ی دوست داشتنی آماده کنید.

می توانید یک فیلم عاشقانه را با هم تماشا کنید و به او نزدیک شوید و او را در آغوش بگیرید. این کار به تنهایی نمی تواند از نظر جنسی وی را تحریک کند اما قطعا یک فیلم پرشور می تواند او را برای داشتن یک رابطه ی جنسی آماده تر کند.

او را نوازش کنید تا قبل از دخول یک یا دو بار به اوج برسد. این کارها می تواند شما را برای لذت بردن از رابطه ی جنسی آماده کند.

کشف یک موقعیت جدید برای داشتن یک رابطه جنسی طولانی تر

هر بار که شما یک رابطه ی جنسی با شریک زندگی خود دارید باید سعی کنید که از تبدیل شدن آن به یک عادت جلوگیری کنید.

سعی کنید در موقیت ها و زمان های مختلف شانس خود را امتحان کنید و هر بار یک فضای جدید را تجربه کنید.

چه کسی می داند که شاید تنها کمی تغییر در محلی که در آن با هم می خوابید چقدر بتواند در عقب انداختن انزال زودرس شما موثر باشد.

به عبارتی برخی موقعیت های می توانند شما را بیش از حد تحریک کرده و باعث انزال زودرس شما بشوند.

برای داشتن رابطه ی جنسی لذت بخش تر هر 3 بار مکان خود را عوض کنید و در یک جای دیگر با هم رابطه داشته باشید.

چگونه رابطه جنسی بیشتری را در زندگی زناشویی خود تجربه کنیم؟

اگر ندانید از کجا باید شروع کرد افزایش دادن این رابطه به نظرتان غیر ممکن خواهد بود. در ادامه نکاتی را برای چگونگی انجام این کار ارایه می دهیم :

برای داشتن یک رابطه جنسی برنامه ریزی کنید

به داشتن رابطه جنسی با همسر خود فکر کنید، برایش برنامه ریزی کنید، برای اجرایش طرح و نقشه داشته باشید و... یادتان باشد هر چه بیشتر به این موضوع فکر کنید بیشتر خواهان آن خواهید بود.

دوستت دارم برای ایحاد رابطه جنسی

هر روز عبارت "دوستت دارم" را به زبان آورید تا تمایل به رابطه جنسی افزایش یابد

اگر گرفتار یک زندگی یکنواخت شده اید و همه چیز در کار کردن، پرداخت صورت حساب های ماهیانه، تمییز کردن کف اتاق ها، کوتاه کردن چمن ها و شاخه درخت های باغچه و مراقبت از خانواده خلاصه می شود سعی کنید هر روز عبارت "دوستت دارم" را به زبان آورید.

همین عبارت کوتاه گویای عشق و علاقه و توجه خاص شماست و می تواند تمایل به داشتن رابطه جنسی با همسر را افزایش دهد.

زوج هایی که بطور مرتب از عبارت های خودمانی و عاشقانه استفاده می کنند علیرغم نداشتن تماس جنسی مانند لمس کردن و یا نوازش کردن از امکان رابطه جنسی بیشتری برخوردار هستند بویژه اگر این عبارتها با یک هدیه کوچک همراه باشد.

با تغییر در روش زندگی شانس داشتن رابطه جنسی را بالا ببرید

همچنین با ایجاد تغییر در کارهای همیشگی می توانید از شانس بیشتری برای داشتن رابطه زناشویی با همسر خود برخوردار باشید.

تغییراتی در روش نزدیکی، تزئینات خانه، طرز آرایش و لباس پوشیدن، تهیه شام یا نهار مورد علاقه و... همگی می توانند بسیار موثر باشند.

برای افزایش رابطه جنسی یک شب از هفته را برای خود اختصاص دهید

یک روش عالی برای افزایش رابطه جنسی با همسر، رها کردن تمام هیاهوهای گذشته و اختصاص دادن یک شب از هفته برای خود زوجین است.

نه کار، نه وظایف فردا، نه شستشو و تمیز کردن خانه و نه هیچ چیز دیگر. این زمان را با فرزندان تان، دوستان و یا اقوام سپری نکنید فقط خودتان دو نفر!

در بیشتر مواقع، این زمان به بیان نظرات ، افکار و آرزوها ختم می شود که باعث محکم تر و نزدیک تر شدن ارتباط زوجین می گردد.

بیشتر شدن ارتباطات بین زوجین بطور خودکار به رابطه جنسی بهتر، لذت بخش تر و مداوم تر ختم خواهد شد.

برای داشتن رابطه جنسی بیشتر حداقل یک بار در هفته با هم دوش بگیرید

حداقل یک بار در هفته با هم دوش بگیرید. هر یک شما به تنهایی این کار را بطور روزانه انجام می دهید چرا یک بار را با هم نباشید؟

این کار جرقه ای از تمایل و نیاز را در شما ایجاد خواهد کرد. دوش گرفتن سبب می شود بدون نیاز به تخصیص زمانی خاص، از مشاهده بدن یکدیگر لذت ببرید.

حتی اگر تمام آنچه شما انجام می دهید به هیجان آوردن یکدیگر باشد، تمایل به سپری کردن زمانی با هم به افزایش رابطه جنسی در زندگی زناشویی تان ختم خواهد شد.

اهمیت رابطه جنسی

چرا داشتن رابطه جنسی هر چه بیشتر در زندگی زناشویی این قدر اهمیت دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت این رابطه نقشی حیاتی، عمیق و بی همتا در زندگی زناشویی ایفا می کند.

رابطه جنسی باعث پیدایش پیوندها و عشق و علاقه و تعلق خاطری در بین زوجین می شود که با هیچ ناملایمت و عدم توافقی ازبین نخواهد رفت. در واقع زوجین با این ابزار تمایل و علاقه خود با دیگری را ابراز می کنند.

وقتی که شما با همسرتان رابطه زناشویی دارید یعنی در واقع با او بودن را بر کار، درس و دیگر روابطی که هر روز با آن درگیر هستید ترجیح داده اید.

اولین قدم در افزایش رابطه جنسی در زندگی زناشویی این است که خواهان این افزایش باشید حتی اگر توانایی جنسی و یا تمایل شما به انجام این رابطه خیلی زیاد نباشد.

شما باید تلاش کنید تا تمایلات تان را افزایش دهید و نگرش تان به رابطه جنسی مانند کارهای عادی و روزمره که گاهگاهی آنها ارانجام می دهید نباشد بلکه آن را برای خودتان یک اولویت بدانید و برایش طرح و نقشه و برنامه ریزی داشته باشید.

نتیجه گیری:
در تلاشی که برای لذت بردن از رابطه ی جنسی برای مدت طولانی تر می کنید، ممکن است بارها تلاش تان بیهوده بوده و حتی مشاوره ها و ایده های علمی هم به کارتان نیاید. با این حال شما باید هر راهی را تجربه کنید و هر ترفندی را امتحان کنید تا بتوانید وضعیت ایده آل خود را پیدا کنید. مطالعات نشان می دهد که مدت زمان رابطه ی جنسی به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله وضعیت ذهنی، جذابیت طرفین و عشقبازی. در یک مطالعه که روی مردان انجام شد اکثر آن ها به مدت 3 تا 7 دقیقه رابطه ی جنسی داشتند. مطالعات نشان می دهد که مقاربت 3 تا 7 دقیقه کافی است. اما کمتر از 3 دقیقه بیش از حد کوتاه و بیشتر از 13 دقیقه بیش از حد طولانی است.

separator line

بیشتر بخوانید:

درمان بسیاری از دردها و مشکلات شما در رابطه جنسی با همسرتان است!

چگونه با همسرمان رابطه جنسی هات داشته باشیم؟

با رعایت این ۱۲ نکته بهترین رابطه جنسی عمر تان را تجربه کنید


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(54 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)  
  • برچسب ها:
  • رابطه جنسی
  • رابطه جنسی طولانی
  • لذت جنسی
  • لذت بیشتر از رابطه جنسی
  • رابطه جنسی بیشتر

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter