پرسش و پاسخ در رابطه ی مقعدی که بهتر است خانمها بدانند

۳۹,۸۶۱
۴۲
۲۶
Arad |
شنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
انجام رابطه جنسی مقعدی مسئله ایی است که شاید سوالات مختلفی را برای شما ایجاد کرده باشد ، اینکه آیا رابطه مقعدی عوارض دارد ؟ انجام آن توصیه می شود به زوجین ؟ آیا رابطه از پشت باعث بارداری می شود و سوالاتی از این قبیل را در زیر برای شما انتخاب کرده ایم.
پرسش و پاسخ در رابطه ی مقعدی که بهتر است خانمها بدانند

پرسش : رابطه مقعدی 3-4 بار توی یه بار رابطه برا مرد بیشتر ضرر داره یا برای زن ؟

پاسخ : کلا رابطه ی جنسی مقعدی ضررش برای خانومه تا اقا! یعنی در این نوع رابطه ی جنسی نامتعارف!!! بی اختیاری در دفع مدفوع، بی اختیاری در خروج گاز شکم، بواسیر، شقاق، بیماری های مقاربتی، پارگی رکتوم، ابتلا به انواع عفونت در اثر پاره شدن رکتوم، درد بسیار زیاد در حین نزدیکی، عدم ارضای جنسی و روحی و ...

همگی برای خانوم ها اتفاق میافته و برای اقایون فقط مورد ابتلا به بیماری های مقاربتی میتونه ایجاد بشه که احتمال اون هم در اقایون نسبت به خانوما کمتره.

سوال و جواب رابطه مقعدی

قبل از شروع هر پرسش و پاسخی باید بدانیم عمل نزدیکی جنسی از طریق مقعد در قوانین کشور ما به هر نحو ممنوع بوده و اکراه دارد.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : بعد از اینکه پریودم تموم شد با نامزدم رابطه مقعدی برقرارکردم ایشون منی خودشو در مقعد من ریخت.وقتی اومدم خونه دهانه معقدم خونی شده بود/الان 1هفتست.یکم زیردلم گرفته. توو ناحیه شکم احساس گرفتگی میکنم.میترسم حامله شده باشم راهنمایی کنید.اصلا هیچ نزدیکی ب واژنم نشد یوقت پردم اسیب ندیده باشه اخه خون دیدم .

پاسخ : در صورتی که مطمئنید منی با واژن برخوردی نداشته بارداری منتفیه. با توجه به زمان رابطه هم کلاً احتمال بارداری در صورت برخود منی با واژن هم کمه. در مورد بکارت هم نگرانی وجود نداره. در صورتی که چیزی وارد واژن نشه آسیبی بهش وارد نمی‌شه.

خون رو هم شما در ناحیه‌ی مقعد دیدید که قاعدتاً به خاطر فشار وارده بر همون ناحیه بوده که بهش آسیب زده. به خاطر همین آسیب‌هایی که رابطه‌ی مقعدی به این منطقه وارد می‌شه بهتره از این نوع رابطه خودداری کنید.


پرسش : حکم رابطه جنسی مقعدی از نظر شرعی ؟

پاسخ : رابطه جنسی مقعدی در صورت رضایت زن مکروه و در صورتی که زن رضایت نداشته باشد حرام است

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

سوال : آیا رابطه جنسی مقعدی برای پزشکی قانونی قایل تشخیص است ؟

پاسخ : بله ، با توجه به علائمی که طی انجام مکرر این رابطه بوجود می آید این رابطه نیز برای پزشکی قانونی قابل تشخیص است

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

سوال : اگر شوهرم از من درخواست جنسی مقعدی داشته باشد و من نپذیرم آیا میتواند بعلت عدم تمکین از من شکایت کند ؟

پاسخ : در مورد رابطه جنسی مقعدی خیر ، در صورت عدم رضایت زن مرد نمیتواند درخواست تمکین کند

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : با رابطه جنسی از پشت و همچنین بزرگ شدن باسن زن , آیا این موضوع درست است؟

پاسخ : برخلاف تصور بسیاری از خانمها رابطه زناشویی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن زنان نمی شود. رابطه جنسی از پشت باعث مشکلات زیادی در زنان می شود اما از نظر علمی ثابت نشده است که رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن شود.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن دهانه مقعد می شود؟

پاسخ : بله اسفنکتر دهانه مقعد در اثر فشار زیاد هنگام ورود آلت تناسلی تغییر شکل می دهد و به مرور باز می شود. بی اختیاری در اجابت مزاج هم برای خیلی از خانمها اتفاق می افتد.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا ریختن اسپرم مرد در مقعد باعث بارداری می شود؟

پاسخ : خیر مگر در مواردی که روی مقعد ریخته شود و قسمتی از آن به داخل واژن وارد شود. اما اگر اسپرم درون مقعد ریخته شود باعث بارداری نخواهد شد

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : یک بار هم رابطه جنسی از مقعد داشته باشیم در معاینه مشخص می شود؟

پاسخ : به طور کلی هر چه از زمان نزدیکی از مقعد بگذرد تشخیص مشکل می شود مثلا اگر کسی یک بار رابطه جنسی از مقعد داشته و از آن زمان دو سال می گذرد در معاینه خیلی قابل تشخیص نیست.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا رابطه جنسی از پشت قابل تشخیص است؟

پاسخ : رابطه جنسی از مقعد اگر بیش از سه بار باشد قابل تشخصی است. دلایل پزشکی آن تخریب چین‌ های دور سوراخ و این بافت ها به دلیل سایش صاف تر از قبل است. پوست اطراف سوراخ ضخیم شده و گاهی پوست جدید آورده و به سمت داخل کشیده می شود.

اگر این رابطه بلند مدت باشد علاوه بر پوست بیرونی، بخش های داخلی از جمله رکتوم نیز پوست کلفتی پیدا می کند. در این حالت مقعد به صورت قیف به سمت داخل در آمده و سبب شل شدگی اسفنکتر می شود. از علایم دیگر زخم در ناحیه مقعدی و یا بیماری هایی از جمله بواسیر، زگیل و هموروئید می باشد.

این روش ها توسط پزشکی قانونی برای امور حقوقی برای تشخیص رابطه مقعدی پسر و رابطه مقعدی با دوست پسر نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در امور شکایت یا تجاوز از مقعد نتایج به دادگستری و دادگاه ارسال می شود.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا ریختن اسپرم داخل مقعد مشکلی ندارد؟

پاسخ : ریختن آب منی مرد داخل مقعد زن اگر به سرعت تخلیه شود مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما در صورتی که دیر تخلیه شود باعث عفونت می شود. دلیل اصلی آن وجود میکربی به نام استریپکوک در قسمتی از انتهای روده ی بزرگ به نام کولُن است و وجود این میکروب در آن قسمت از بدن برای جذب آب و جلوگیری از یبوست الزامی است.

منی مرد سرشار از مواد قندی و پروتئینی است اگر منی مرد در داخل مقعد ریخته شود به رشد هرچه سریع تر این میکروب کمک می کند و لزا این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : اکثر سایت های ایرانی میگن رابطه از پشت برای دختر ضرر داره پس چرا خارجیا اینقدر این کارو میکنن براشون ضرر نداره؟ این حرف سایتا چقدر درسته؟

پاسخ : نه تنها سایتهای ایرانی ، بلکه سایتهای " علمی" خارجی هم میگن رابطه از مقعد ضرر داره . شما برای اینکه از نظر علمی بدونی ضرر داره یا نه ، برو سایتهای علمی و پزشکی ! بدون استثنا همه شون گفتن خطر داره من این حرف شما رو قبول ندارم که : " پس چرا خارجیا اینقدر این کارو میکنن براشون ضرر نداره؟

" شما تو چند تا کشور زندگی کردی و میدونی؟ من تو ایران هستم و میبینم خیلی از مریضامون اینکارو میکنن. حالا چون جامعه مون آزاد نیست به چشم نمیاد . و بالعکس خارجی ها اون قدر که به چشم ما میاد اینکارو نمیکنن. چون اونجا عکس و فیلم و سایتهای صکصی زیاده ، پس شما میبینی و فکر میکنی همه شون اینکارو میکنن. در صورتیکه تو ایرانم خیلی انجام میشه و به چشم نمیاد.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : همسرم مرا مجبور به رابطه مقعدی می کند چکار کنم ؟

پاسخ : خانمی پرسیدن که آیا رابطه مقعدی درد دارد و در ادامه این سوال بنده جویا شدن که چرا این سوال را مطح کردند و ایشان گفتند که همسرشان مجبورشان به انجام رابطه مقعدی کرده است.در چنین حالاتی در ابتدا باید بدانید که طبق فتوا مراجع این رابطه کراهت دارد و بنا بر احتیاط واجب باید زن رضایت داشته باشد ولی از آنجا که همسر ممکن است خیانت کند و زندگی ایشان دوچار مشکل شود.

لذا به ایشان روش های رابطه مقعدی را توضیح داده و خواستم که با همسرشان صحبت کرده و عواقب سکس مقعدی را به او اطلاع دهند. زیرا بسیاری از مردان از خطرات رابطه مقعدی آگاهی ندارند.

بی شک این رابطه اگر به آرامی و رعایت برخی اصول باشد درد کمتری دارد و اگر ناگهانی و بدون آموزش باشد بافت های پاره شده، خونریزی رخ داده و در بلند مدت ممکن است منجر به سرطان شود.قبل از این رابطه حتما نظر خانم ها در مورد رابطه مقعدی بپرسید زیرا علاوه بر آسیب های جسمی، آسیب های روحی از جمله عدم تمایل به رابطه جنسی و ادامه دادن زندگی مشترک می تواند رخ دهد.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : من چند وقت پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم وتمام ابمو درون مقعدش ریختم و بالافاصله جلو و عقبش را شستشو داد ولی اثری ا اب ندید میخواسم ببینم عایا احتمال حاملی وجود دارد؟؟

پاسخ : احتمال حاملگی وجود نداره ولی در صورت تکرار احتمال ابتلاء به عفونت مقعدی در ایشون وجود داره چون افرادی دیده شده که حتی دچار بی ارادگی مدفوع هم شده ان چون به اعصاب این ناحیه آسیب جدی وارد میشود به هر حال این روشی خلاف خلقت انسانه و مسلما ایجاد مشکلاتی برای هر دو نفر خواهد کرد .

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا مرد با برقراری رابطه جنسی مقعدی تمامی نیازهای جنسی خود را برطرف کرده و دیگر به همسر خود تمایلی ندارد؟

پاسخ : اگرچه این مشکل در برخی روابط وجود دارد اما فقط به رابطه جنسی مقعدی محدود نمی شود.

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا برای برقراری رابطه جنسی مقعدی نیازی به استفاده از کاندوم است ؟

پاسخ : این یک باور نادرست است زیرا بسیاری از افراد فکر می کنند از آن جایی که با رابطه جنسی مقعدی احتمال بارداری وجود ندارد نیازی به استفاده از کاندوم نیست.

بسیاری از بیماری های آمیزشی از طریق مقعد قابل انتقال هستند (کلامیدیا، سوزاک، هپاتیت های مسری و ایدز) به علاوه چین های سوراخ مقعد بسیار ظریف هستند و در صورتی که عمل دخول در بیشتر مواقع بدون استفاده از روغن چرب کننده انجام شود امکان پارگی این چین ها وجود دارد بنابراین حتما در هنگام برقراری رابطه جنسی مقعدی از روغن چرب کننده استفاده کنید. و البته تا می توانید به هیچ عنوان رابطه ی مقعدی نداشته باشید یا این کار را ترک کنید .

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : آیا رابطه جنسی مقعدی بهداشتی نیست؟

پاسخ : کاملا درست است . سوراخ مقعد و قسمت پایینی مقعد از ذرات مدفوع بسیار کمی برخوردار هستند و آلودگی به همراه دارد .

پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

پرسش : درسته ک میگن رابطه مقعدی باعث بی اختیاری مدفوع و گاز میشه؟ اگه زیاد و در طول چند سال همش پشت سر هم تکرار بشه اتفاق میفته یا حتی با انجامش هر از گاهی ( مثلا دو سه هفته یه ماه یکبار ) به عنوان تنوع تو زندگی زناشویی بازم این خطر هست؟

یکی هم خدایی نکرده اگه واسه خانومی این اتفاق بیفته بعد ترک این نوع رابطه این بی اختیاری قابل برگشته یا دائمی هست؟ اگه قابل برگشته چقدر طول میکشه ک اختیار برگرده؟

پاسخ : پارگی اسفنکتر بطور دائمی رخ میدهد حتی برای یک بار رابطه جنسی و همچنین خطر سرطان مقعد افزایش می یابد .پس از انجام این رابطه جدا دوری کنید.

سوالات خود در خصوص رابطه مقعدی را اینجا مطرح کنید

همچنین نظر خانم دکتر فاطمه آذرتاش در مورد رابطه ی جنسی مقعدی


پرسش و پاسخ رابطه ی مقعدی

در مورد رابطه جنسی مقعدی بیشتر بخوانید :

پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی

همه چیز درباره نزدیکی از راه مقعد

خطرات و عوارض رابطه ی مقعدی

۱۰ حقیقت درباره رابطه جنسی مقعدی (خانم ها به همسر خود بگویند)


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(42 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  
 • برچسب ها:
 • رابطه مقعدی
 • رابطه از پشت
 • رابطه جنسی
 • سوالات جنسی

۲۶ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
dk
مهسا | ۱ هفته پیش
سلام خسته نباشد من با نامزدم
۵/۶ بار رابطه مقعدی داشتم چین های مقعد از بین میره و مقعد گشاد میمونه؟
مثل قبلش نمیشه خیلی نگرانم تورو خدا جواب بدین
۱
۲
پاسخ ها:
  ir
  ناشناس | ۱ هفته پیش
  سلام
  کی گفته چین ها از بین میره و مقعد گشاد میشه؟اگر رابطه مقعدی طبق اصول وبا امادگی انجام بشه دلیلی نیست که مشکلی پیش بیایداین مواردی که باعث مشکلاتی شده درموردافرادی است که عملکرددرستی در رابطه مقعدی ندارندوهم چنین زیاده روی کردن در این رابطه است مثلا روزی چندبار این رابطه را انجام میدن واجازه بازسازی به مفعدرا نمیدن والا اگر این رابطه با فاصله زمانی یک هفته ودرماه چندبارباشه مشکلی ایجادنمی کنه.
  ۲
  ۰
 
 
ir
شروین | ۱ هفته پیش
اگر رابطه مقعدی با آماده سازی ورضایت شریک جنسی و انجام معاشقه وتحریک کامل و با ملایمت و آرامش و آماده سازی اولیه توسط مرد و با تحریک اولیه با انگشت و ژل و بدون عجله و خشونت انجام بشه ، مشکل خاصی ایجادنخواهدکرد .
۶
۱
پاسخ ها:
  ir
  ناشناس | ۱ هفته پیش
  سلام
  دیدگاه شما کاملا درسته ای کاش کارشناسان به جای این همه ترس ووحشت طریقه درست این رابطه را اموزش می دادندتا برای بعضی از افرادمشکلی ایجادنمیشدوسخنان این کارشناسان متاسفانه می تونه باعث اختلاف درزندگی زوجین بشه این کارشناسان فکر می کنندکه خدمت می کنندولی دراصل اگر یک زندگی را دچارچالش سازندومنجربه جدایی بشن به شدت مواخذه خواهندشد.
  ۲
  ۱
 
 
سلام
اقای هاشمی شما انگلیسی هستی؟
۱
۰
 
 
ir
ناشناس | ۴ هفته پیش
سلام
اگرکارشناس نیستی برای چی داری اظهارنظرمی کنی بهتره چیزی که دران اطلاعاتی نداری واردنشی ودرباره اش حرف بزنی چون خیلی از حرفاتون بچگانه وابکیه.
من نمی دونم یه عده میان سایت می زنندویه مقالاتی را کپی می کنندکه اصلا صلاحیت پاسخگویی ندارند.
به جای پاسخ دادن خودت هم فهمیدی چی گفتی؟
۱
۰
 
 
ir
ناشناس | ۴ هفته پیش
سلام
اما دنباله حرفهایم
اما درموردتوهین هایی که کردی لازم است یک ***یا پاسخ دهنده براعصاب خودش مسلط باشه ومنطقی جواب بدهد. اما درمورد اسیب هایی که گفتی خواستم بدونم کدام مواردرا خودتون دیدی که خانم در راه رفتن ونشستن وخوابیدن ودفع مدفوع مشکل داشته ؟چرا چیزی که واقعیت نداره را داری القا می کنید.بله شایدمواردی بوده که یه خانم را یه عده بهش تجاوز کرده وباعث اسیب شدنداین دلیل نمیشه چون این موارددررابطه واژنی هم اتفاق افتاده که طرف مورد تجاوزیا خشونت جنسی قرارگرفته دچار مشکل شده است من حرفم اینه زوجینی که این رابطه را با رضایت وبا اصول انجام می دهند کدام مورد انان دچار مشکل شده اند؟ لطفا رعایت ادب درکلام را هم داشته باشید.
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  متاسفم | ۴ هفته پیش
  من کارشناس نیستم و اینکه منطق شما هول هوس شما می چرخه , و اینکه شما جزء اون دسته از افرادی هستی که فکر می کنه نظر خودش نظر بقیه هم هست . قانون و شرع هم وقتی درسته که البته زن و مرد در کنار هم اونو وضع کرده باشن . هوسهای زودگذر و یک عمر بدبختی برای شریک جنسیت.بگرد بچرخ توو مطالب نت ببین خودت راضی به رابطه ی مقعدی میشی ؟انچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند.نظر تو نظر همه نیست .
  ۱
  ۰
 
 
ir
ناشناس | ۴ هفته پیش
سلام اما دنباله حرف هایم اما گفتی که مقعد برای دفع مدفوع است خب کسی نگفته مقعدبرای دفع نیست چنانچه دهان هم برای غذا خوردن وصحبت کردن و.....واصلا عضو جنسی هم نیست ولی برای رابطه اورال خیلی ها از ان استفاده می کنندوفکر نکنم شما مخالف ان هم باشید. هم چنین جالبه شرع مقدس تمام قوانینی که برای رابطه واژنی را اورده مثل عده نگه داشتن ومهریه کامل رسیدن و...وجوب غسل جنابت را همه را برای رابطه مقعدی هم به این شکل گفته است جالبه که شما وقتی از شرع چیزی نمی دانیدبهتره اظهار نظرنفرمایید.
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  متاسفم | ۴ هفته پیش
  در جواب این هم باید بگم متاسفانه تمام قوانین توسط کسی هم جنس و هم نظر شما نوشته شده و باید دید وجدان چی میگه که شما ندارید . یهچند وقتی با دماغت غذا بخور ببینم وقتی قاشق رو فرو می کنی توش مشکلی پیش نمیاد ؟ چون افراد بیمار رو گاهی از طریق بینی غذا رسانی می کنند اونم با سرم . خیلی چیزها رو با وجدانت بررسی کن ببین لذت تو مهمتره یا معیوب شدن اون خانم بدبخت که مجبوری ادای راضی ها رو هم مقابل تو در بیاره .
  ۱
  ۱
 
 
ir
ناشناس | ۴ هفته پیش
سلام
می تونم بپرسم کجا شرع افرادرااز این رابطه بازداشته است؟
بهترنظرمراجع را مطالعه کنی اکثرا گفته اندکه اگر زن رضایت داشته باشه این رابطه مانعی نداره.
درضمن شما بهتر از نظرپزشکی نظرات سکسونراپ ها را هم در این مورد مطالعه کنید.یکی از سکسوتراپ گفته اگر زوجین از این رابطه لذت می برند دلیلی بر ترک این رابطه وجود ندارد.
خانم دکتر فیزوه سخندان سکسوتراپ گفته اندزوجینی که می خواهندرابطه مقعدی داشته باشندبایدنسبت رابطه مقعدی نسبت به واژنی 20درصدبه 80درصدرابطه واژنی باشه یعنی در 10مرتبه رابطه جنسی 8مرتبه ان واژنی .2مرتبه ان هم مقعدی می تونه باشه
اقای دکترمهرابی گفته اگر این رابطه زیاده روی نشود وسایز الت با اندام مقعدخانم تناسب داشته باشه مشکلی ایجاد نمی کنه.
دکترمهردادرضایی متخصص جراحی همورئیدوفیشر گفته اگر این رابطه طبق اصول خودش انجام بشه تا 2باردرهفته مشکلی ایجادنخواهدکرد.
خانم دکترژاله طاهری اگر عملکردنادرست باشه این رابطه می تونه مشکلاتی را ایجادکنه.
این چندین مورداز شخنان دکترها ومتخصص های جنسی بود.
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  متاسفم | ۴ هفته پیش
  چرا خانه ایی که در داره از دیوار می خوایی بری داخل . خوب یا زنگ بزن یا کلید بنداز برو توو . در برای ورود به خانست و دیوار نقش دیگه ایی داره . تمااااااام پزشکان در درجه ی اول بر این نظر هستن واژن برای رابطه ی جنسی دو طرفه هست نه مقعد.شما چون دومی رو به اولی ترجیح میدی می خایی بگی همه ی مراجع و پزشکان هم بر این باورند . نه اشتباه داری میری. همین سایت شاید 5 تا مطلب داخلش خوندم از عوارض رابطه ی مقعدی اون هم برای خانمها .
  ۱
  ۰
  ir
  من | ۴ هفته پیش
  حالا بیا و اندازه بگیر سایز آلت رو با مقعد خانم . منفجر شدم از خنده .
  ۱
  ۱
 
 
ir
ناشناس | ۴ هفته پیش
سلام
می تونم بپرسم این اراجیف چیه داری تحویل مردم میدید و ترس وحشت درست می کنیدوباعث اختلاف در زندگی زوج ها میشید.
واقعا جای تاسف داره که این بزرگنمایی ها وحرف های نادرست می خواهیدبه چه نتیجه ای دست پیدا کنید.
من ان قدر دراین مورد تحقیق کرده ام که این رابطه اگر درست واصولی انجام بشه هیچ مشکل وعوارضی ایجادنمی کنه وفقط درمواردی که عملکرد نادرست بوده مثل شتاب وخشونت وتجاوز و عدم تناسب سایز الت ومقعدمواردی بوده که اسیب زده است.
پس لطفا باعث استرس وترس های نادرست نشیدوسعی کنیدواقعیت های یک رابطه را بیان کنید.
۰
۱
پاسخ ها:
  ir
  سی دو | ۴ هفته پیش
  آقای محترم مطالب نوشته شده و پرسش و پاسخ ها به هیچ وجه نادرست نیست چرا که هم شرع و هم علم پزشکی زن را از این عمل بازداشته و توصیه اکید کرده که این عمل در هر شرایطی برای زن صدمات جبران ناپذیری به همراه دارد . قبل از انجام هر عمل ابتدا مطالعه کنید . مقعد برای دفع مدفوع است نه عمل جنسی .
  ۱
  ۰
  ir
  متاسفم | ۴ هفته پیش
  متاسفم که فقط برای لذت خودت این اراجیف رو تو نوشتی ناشناس .
  سری به کامنتها بزنی بد نیست میبینی همه ی خانمهایی که این عمل رو داشتن الان در راه رفتن و نشستن و خابیدن و دفع مدفوع و ....... دچار ده ها مشکلن . جم کن مردک هوس بازه بی شرم ازخودراضی که برای یک دقیقه لذت اونم فقط یکطرفه حاضری سلامتی همسرت یا شریک جنسیتو به خطر بندازی . از جلوی چشمم دور شو هوس باز.
  ۲
  ۱
  gb
  سعید هاشمی | ۳ هفته پیش
  هوس باز. اگر ذره ایی آدم باشی اینکار و نمی کنی
  ۱
  ۲
 
 
ir
Bahar | ۴ ماه پیش
سلام من با نامزدم رابطه مقعدی بافاصله 2.3ماه داشتیم دفه اخر بعد از 8 ماه داشتیم همش استرس داریم ایدز نگیریم درصورتی ک جفتمون پاکیم ولی میترسیم ک ازمایش بدیم چقدر احتمال ابتلا هست اخه همه جا نوشته رابطه مقعدی باعث ابتلا ب ایدر میشه،اگه نامزدمم نداشته باشه بازم امکان ابتلا هست؟!من خیلی میترسم توروخدا جواب بدین
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  ناشناس | ۳ هفته پیش
  سلام بهارخانم
  متاسفانه درسایت ها برای اینکه از این رابطه جلوگیری کنندازراههای گوناگون واردمیشن که ایجادترس واضطراب کنند.
  اما فکرنمی کننداین ترس های واهی نه تنها نتیجه درستی ایجادنمی کنه ودربسیاری ازموادرکه نادرستی حرف این حضرات اثبات شدباعث بی اعتمادی شدیدی به بقیه سخنان ومقالات ان ها خواهدشد.
  کسی نیست که به این افرادبگه اخر وقتی طرفین پاک هستن از کجا این ویروس ایدز سروکله اش پیدا میشه وافرادرا مبتلا می کنه فقط این افرادچون دوست ندارندقیدکنندکه ایدز تنها از طریق فرد الوده منتقل میشه واز روابط خارج ازخانه وبا افرادروسپی درکل می نویسنداین رابطه باعث ایدز میشه خب عالی جنابان اگر کسی که ایدز نداره ازکجا می تونه این بیماری را منتقل کند.
  اگر فردی هم که ایدز داشته باشه حال چه رابطه واژنی وچه دهانی وچه مقعدی داشته باشه این ویروس منتقل خواهدشد.
  ۰
  ۲
 
 
ir
Niko | ۶ ماه پیش
سلام من یک ماه پیش رابطه مقعدی داشتم
الانم درد داره بعد از یک ماه بیشتری که گذشته دردش در اون حد نیست اما درد دارم در نشستن زیاد و خوابیدن زیاد مخصوصا تو ماشین نشستن و موقع مدفوع ایا دردش عادیه چون من اولین بار بود انجام دادم و اینکه کی خوب میشه یا مشکلی هست؟؟
چه راهکاری داره واسه بهتر شدن ؟
مدت زمان رابطه در حد چند دقیقه و چندبار داخل شدن بودن بیشتر نگه داشتن تا داخل شدن ولی الان من خیلی درد دایم دارم و میترسم مشکلی برای خودم ایجاد کرده باشم!
۲
۱
پاسخ ها:
  ir
  ناشناس | ۳ هفته پیش
  سلام نیکو خانم
  البته رابطه مقعدی با توجه به ظرافت هایی که داردبایدطبق اصول خودش انجام بشه وعملکردنادرست می تونه باعث درد ومشکلاتی مثل خونریزی وسوزش گردد.
  احتمالا شوهرشما به دلیل بی تجربگی این رابطه را بدون اصول ایمنی انجام داده که باعث اذیت ودردوناراحتی شما شده است والا اگر این رابطه طبق اصولی که اموزش داده شده انجام بگیردشما نبایددجارهیچ کدام از این مشکلات می شدید.
  در این رابطه بایدخانم اعلام رضایت وامادگی روحی وذهنی داشته باشدنه انکه شوهراونا به زوروالتماس راضی کند.
  بعدبایدبرای اماده شدن مقعدحدود5تا10دقیقه با ژل لوبریکانت مقعد لمس بشه وماساژنرم داده بشه تا ماهیچه های مقعدارام ارام نرم بشن وسپس ارام انگشت داخل بشه واین روندادامه پیداکنه تا مقعدکاملا اماده پذیراشدن الت بشه بعدبا ارامش والت داخل مقعد قرارمی گیردتا این رابطه با لذت وبدون دردوبا خوبی وبدون مشکل بعدی انجام گردد.
  ۳
  ۱
  ir
  ناشناس به نیکوخانم | ۳ هفته پیش
  اما شما درمورد مواردی که گفتی اگر خونریزی هنگام دفع نداری ودچارسوزش مقعدی نیستی نگران نباش این مشکلات با گذشت زمان برطرف میشه ولی برای تسریع دربهبودی می تونیدروزی یکی تا دوبار درتشت ابگرم با محلول نمک نشسته وهم چنین می تونیدشب ها از پمادانتی همورئیدبرای تسریع بهبودی استفاده کنید.
  ۱
  ۱
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter