۷ نقطه حساس بدن آقایان و خانم ها در رابطه جنسی

۴,۷۳۳
۳۵
۰
شنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۸:۵۵

مجله دلگرم | یکی از راه های داشتن یک رابطه جنسی بهتر آن است که بجای اینکه مستقیم برید سراغ اصل کار و دخول انجام دهید، عشقبازی کرده و نقاط حساس بدن همسر خود را تحریک کنید. از سر تا کف پا، نقاط حساس زیادی در بدن وجود دارد که میتوانید هنگام رابطه جنسی آن ها را تحریک کنید.

در ادامه 7 نقطه حساس بدن در رابطه زناشویی را به شما معرفی میکنیم.

نقاط حساس بدن ، نقاط حساس بدن در رابطه زناشویی، نقاط حساس بدن در رابطه جنسی

1. لب ها

کاملا واضح است. همیشه در هنگام رابطه جنسی بوسه هم وجود دارد اما اگر میخواهید رابطه بهتری داشته باشید باید به بوسیدن همسر خود توجه بیشتری بکنید.

  • آقایان: بوسه هایی کثیف (پر از آب دهان) و استفاده از زبان و مکیدن شدن لب هایشان را دوست دارند.
  • خانم ها: بیشتر بوسه های آرام و عاشقانه را میپسندند.

2. گردن

بوسیدن، لیس زدن و در کل تحریک گردن یکی از جذاب ترین کار هایی است که هنگام رابطه جنسی میتوانید انجام دهید. یکی از تکنیک هایی که هنگام بوسیدن و تحریک گردن شریک جنسی خود میتوانید انجام دهید آن است که کمی گاز بگیرید! گاز گرفتن آرام گردن میتواند خیلی جذاب باشد.

مطلب مرتبط: روش های بوسیدن همسر

3. نوک سینه ها

سر سینه ها به دلیل داشتن رشته های عصبی زیاد یکی از حساس ترین نقاط بدن است. تحریک این قسمت میتواند به سرعت همسر شما را برانگیخته کند.

4. باسن

باسن نیز فوق العاده حساس است. هم آقایان و هم خانم ها دوست دارند که باسن آن ها لمس و تحریک بشود. خانم ها میتوانند هنگام رابطه جنسی و مخصوصا در زمان رابطه دهانی قسمت پایین کمر و باسن همسر خود را تحریک کرده تا رابطه با کیفیت تری داشته باشند. آقایان نیز در هنگام دخول با نشگون گرفتن باسن خانم خود میتوانند به او بفهمانند که واقعا در حال لذت بردن هستند.

5. کف پا

ماساژ کف پا راهی عالی جهت تحریک همسر برای رابطه جنسی است. مثلا خانم ها میتوانند انگشت های پا، مخصوصا شست پای همسر خود را بمکند. (البته زوجین حتما باید بهداشت و نظافت شخصی رو رعایت بکنند) آقایان نیز با بوسیدن، قلقلک دادن و نشگون گرفتن و ماساژ کف پای همسر خود براحتی میتوانند لذت رابطه جنسی را دوچندان کنند.

6. ناحیه لگن

فقط منظور باسن نیست. تمامی منطقه لگن مثل ران ها بسیار حساس است و تحریک این مناطق در تهییج زوجین نقش موثری دارد. البته حساس ترین و لذت بخش ترین قسمت برای هر فردی متفاوت است. بطور مثال اکثر آقایان دوست دارند که بیضه هایشان را به آرامی ساک بزنید و ماساژ بدهید در حالیکه منطقه بسیار حساس بدن خانم ها که میتوانید روی آن تمرکز کنید، کلیتوریس است.

مطلب مرتبط: حرف های تحریک کننده در رابطه جنسی

7. ناحیه تناسلی

آلت تناسلی مرکز اصلی رابطه جنسی است. پس از اینکه بخوبی قسمت های حساس بدن همسر خود را تحریک کردید، موقع اصل کاری است! توصیه برای خانم ها این است که سعی کنید بیشتر سر آلت تناسلی همسر خود را تحریک کنید چراکه این قسمت حساس ترین بخش آلت تناسلی مردانه است. آقایان نیز باید بدانند که حساس ترین بخش آلت تناسلی خانم ها، واژن نیست! بلکه گردنه رحم است. دهانه رحم در انتهای واژن قرار گرفته است که هم با آلت تناسلی و هم با انگشتان قابل تحریک است.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(35 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter