۵ تکنیک طلایی برای رابطه دهانی بهتر

۳,۹۰۰
۶
۰
یکشنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۵

رابطه جنسی دهانی برای مردان بسیار جذاب است اما نمیتوان گفت که خانم ها هم به همان اندازه رابطه دهانی را دوست دارند. حتی بسیاری از خانم هایی که رابطه جنسی دهانی رو هم دوست دارند دچار چالش هایی هستند. مثلا فکر میکنند نمیتوانند به خوبی این کار را انجام دهند و یا اینکه به دلیل نداشتن مهارت کافی شوهر شان لذت نبرد.

در ادامه 5 تکنیک شگفت انگیز را به شما آموزش میدهیم تا با اعتماد بنفس کافی رابطه دهانی داشته باشید. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

چگونه رابطه دهانی بهتری داشته باشیم؟

1. راحت باشید.

ارضاع شدن در رابطه دهانی برای خانم ها زمان بیشتری نسبت به رابطه همراه با دخول طول میکشد به همین دلیل قبل از اینکه کار را شروع کنید، اطمینان حاصل کنید که در پوزیشن راحتی هستید مثلا روی مبل دراز بکشید و یا از بالشت های نرم استفاده کنید.

2. روی به ارگاسم رسیدن تمرکز نکنید.

هم خانم ها و هم آقایان هنگام رابطه جنسی تمرکز زیادی روی به ارگاسم رسیدن و ارضاع شدن دارند درحالیکه باید سعی کنید از تمام لحظات رابطه خود لذت ببرید و بجای اینکه تنها به ارگاسم فکر کنید، از تمام لحظات رابطه خود لذت ببرید.

رابطه دهانی ، رابطه جنسی دهانی ، ساک زدن

3. به همسر خود گوش دهید.

آقایان بدانید زمانیکه در حال انجام رابطه دهانی برای خانم خود هستید، هدف این است که او لذت ببرد، پس تمرکز خود را فقط روی او قرار دهید تا از تمامی لحظات رابطه را دوست داشته باشد. به همین دلیل خانم ها باید هنگام رابطه دهانی همسر خود را راهنمایی کرده و به او بگویند که روی چه جایی تمرکز کند. خانم ها میتوانند با صدای خود سیگنال های لازم را ارسال کنند.

یک نکته که آقایان میتوانند از آن استفاده کنند: اگر همسرتان هنگام رابطه دهانی، لگن خود را بالا آورده و حرکت میدهد (مخصوصا اگر در یک الگوی دایره ای باشد) به این معنا است که در حال لذت بردن است اما اگر پا های خود را بهم چسبانده و خود را به تخت فشار میدهد، میتواند نشانه ای بر آن باشد که از حرکات شما خیلی لذت نمیبرد.

4. از روان کننده استفاده کنید.

اگر میخواهید راحت تر به ارگاسم برسید، میتوانید از روان کننده های مخصوصی که برای ارگاسم تولید شده و کلیتوریس را تحریک میکند استفاده کنید. ژل روان کننده را باید قبل از رابطه دهانی به روی ناحیه تناسلی خود ماساژ دهید.

رابطه دهانی ، رابطه جنسی دهانی ، ساک زدن

5. از اسباب بازی جنسی استفاده کنید.

درسته که در رابطه دهانی اصل کار را دهان و زبان انجام میدهد، اما میتوانید کمی هم کمک بگیرید. ویبراتور ها و ماساژور های جنسی میتوانند لذت جنسی را چند برابر کنند. اسباب بازی های جنسی میتوانند نقش مهمی در یک رابطه جنسی با کیفیت داشته باشند.


مطالب مرتبط:

۲۱ پوزیشن رابطه جنسی دهانی (مخصوص زوجین) +۱۸

آموزش رابطه جنسی دهانی (مخصوص زوجین) +۱۸

۸ چیزی که مرد ها در رابطه جنسی دهانی دوست ندارند!

۱۵ مدل پوزیشن ۶۹ رابطه جنسی (ویژه زوجین) +۱۸


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


۵ تکنیک طلایی برای رابطه دهانی بهتر
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
6
2

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter