دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
۳۰ مدل رابطه جنسی بدون دخول مناسب دوران عقد و نامزدی
339
زمان مطالعه: 20 دقیقه
رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی باید با حساسیت بیشتری انجام شود چرا که اگرچه از نظر شرعی هیچ مشکلی وجود ندارد اما عرف هم بسیاری از این رفتارها را قبول نمی کند. ما در این مقاله سعی می کنیم انواع رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد را به شما آموزش دهیم...
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

رابطه جنسی بدون دخول به زمانی گفته میشود که آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد نشود و زوجین برای ارضاع کردن یکدیگر از دهان و دست های خود استفاده کنند.

رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

ممکن است به دلایل متفاوتی زوج ها دوست نداشته باشند که در رابطه جنسی دخول داشته باشند، در این شرایط پوزیشن های رابطه جنسی بدون دخول میتواند کمک زیادی بکند.

هنگام رابطه جنسی دهانی هر دو طرف ارضاع خواهند شد و برخی از افراد میگویند که رابطه دهانی حتی از دخول هم لذت بخش تر است. احساس رابطه دهانی کاملا با انواع دیگر روابط زناشویی متفاوت است.

برای اینکه روابط جنسی بدون دخول شما تکراری و خسته کننده نشود، یک لیست کامل از پوزیشن های بدون دخول را برای شما در ادامه آورده ایم. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

توجه : به دلیل حفظ حریم دسترسی کودکان و محدودیت های اعلام شده از سمت کمیته فیلترینگ از درج تصاویر در این مقاله معذوریم.

divider

1- آویز شدن

در این حالت مرد به راحتی خوابیده یک پا را بالا قرار داده، و زن به شکل زانو زده و خوابیده قرار گرفته و او را ارضا میکند. در این پوزیشن زن صورت خود را بین پا های مرد قرار میدهد، بطوری که باسن او روی شکم مرد بوده و پا هایش کنار صورت او باشد. در این حالت زن شروع به رابطه میکند و مرد هم هر زمان که بخواهد میتواند با استفاده از دست های خود زن را تحریک کرده و یا سر خود را کمی بالا آورده و رابطه دهانی داشته باشد.

همچنین بخوانید: ۵ کاری که در اولین رابطه جنسی خود نباید انجام بدهید!


2- حالت ساعت

راه های زیادی وجود دارد که زنان در رابطه دهانی میتوانند استفاده کنند و شوهر شان به خوبی ارضا شود. اگر هم زن از این نوع رابطه خوشش نیاید، در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی، زن بطور کامل در اختیار مرد است و نمیتواند مقاومت کند. در این پوزیشن مرد باید بر روی دستان خود که کمی از هم فاصله دارد در برابر دیوار بایستد، پا های خود را در عین حال که کاملا صاف است، از هم باز کند. زن نیز باید روبروی مرد بایستد و پا های خود را کاملا بسته در کنار هم نگه دارد و سر خود را بین پا های همسر خود قرار دهد. سپس زن میتواند به راحتی رابطه دهانی داشته باشد و از دستان خود نیز استفاده کند.

همچنین بخوانید: با رعایت این ۱۲ نکته بهترین رابطه جنسی عمر تان را تجربه کنید


3- مدل مار

در این پوزیشن میتوانید به ارگاسم های بسیار قوی و انفجاری برسید. در این شکل از پوزیشن 69 , پاهای زن بر روی گردن مرد آویخته می شود، بطوری که آلت تناسلی او نزدیک صورت همسرش باشد. سپس مرد در جایی که راحت است می ایستد و به پا ها خود را باز میکند و شریک جنسی خود را به آرامی اندکی پایین میاورد تا صورت اون در نزدیکی آلت تناسلی اش قرار بگیرد. سپس زن کمی سر خود را می چرخاند و با یک دست پای مرد و با دست دیگر آلت تناسلی او را میگیرد. مرد هم با دستان خود کمر و شکم زن را گرفته و با دهان خود رابطه برقرار میکند.

همچنین بخوانید: ۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک


4- حالت شیر آتش نشانی

زمانی که با شوهر تان رابطه دهانی دارید، اصلا به چیزی فکر نکنید، افکار خود را خاموش کنید و فقط روی آلت تناسلی همسرتان تمرکز کنید تا بتوانید به او اوج لذت رابطه را هدیه دهید. در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی دهانی مرد باید بایستد و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز کند و از قسمت زانو ها کمی خم شود. سپس زن بین پا های مرد قرار میگیرد و با دست های خود ران های مرد را میگیرد. سپس مرد دستان خود را پشت سر زن قرار میدهد و شروع میکند به کنترل حرکات با استفاده از حرکات لگن و باسن. البته در این پوزیشن بدلیل کنترل زیادی که مرد دارد، باید مراقب بود که محدودیت های و ظرفیت زن در نظر گرفته شود.

divider

5- پوزیشن ماهی

این حالت از پوزیشن 69 باید توسط افرادی انجام شود که تجربه کافی داشته باشند، اگرچه هر زوجی میتواند این پوزیشن را امتحان کند. در این حالت پاهای زن بر روی گردن مرد مینشیند، مرد می ایستد، پا هایش را به اندازه عرض شانه اش باز میکند و به آرامی زن را اندکی پایین تر میاورد و او را بر میگرداند تا شکم یکدیگر با هم تماس پیدا کنند. سپس زن میتواند پا های خود را دو سر و گردن مرد قفل کند و دست هایش را دور کمر مرد گره بزند. مرد هم باید با دست های خود کمر زن را نگه دارد تا پوزیشن به خوبی حفظ شود.

همچنین بخوانید: در زمان رابطه جنسی باید از این کلمات استفاده کنید!


6- حالت زئوس

این مسئله که مرد ها دوست دارند احساس قدرت و برتری نسبت به زن داشته باشند اصلا چیز جدیدی نیست و همه میدانند که مرد ها عاشق یک رابطه دهانی خوب هستند. به همین دلیل هیچ چیز مثل یک رابطه دهانی خوب در این پوزیشن باعث غرور مرد نمیشود. در این پوزیشن مرد می ایستد و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز میکند. سپس زن جوری جلوی مرد زانو میزند (زیر پا یک بالشت کوچک قرار دهید) که آلت تناسلی مرد درست رو به روی صورت و دهان او قرار بگیرد. در مرحله بعد مرد سر زن را میگیرد و ریتم حرکت را کنترل میکند. زن نیز باسن مرد را در دست خواهد داشت. در این پوزیشن مرد میتواند همسر خود و سینه هایش را نگاه کند.


رابطه جنسی بدون دخول ، رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

7- پوزیشن زامبی

همه زوج ها نمیتوانند از رابطه دهانی نهایت لذت را ببرند چرا که این نوع رابطه جنسی واقعا نوعی هنر است و شما باید تجربه و مهارت کافی داشته باشید تا به خوبی طرف مقابل را ارضا کنید. مرد در این پوزیشن مینشیند و پا هایش را دراز کرده و از زانو کمی بلند و از هم جدا میکند. سپس زن دولا میشود سر خود را به سمت آلت تناسلی میبرد، دست های خود را کنار زانو ها قرار داده و باسن خود را به صورت مرد نزدیک میکند. مرد باید در این حالت دست های خود را روی باسن یا پشت لگن همسر خود قرار دهد.

همچنین بخوانید: ۵ تکنیک طلایی پوزیشن رابطه جنسی میشنری


8- حالت میله

اگر زن شما به هر دلیلی دوست ندارد رابطه جنسی دهانی داشته باشد، از این پوزیشن استفاده کنید و به او بگویید که در این حالت نیازی نیست که خیلی فشار بیاورد و میتواند طبق میل خودش حرکت کند. در این پوزیشن مرد به صورت بر عکس طوری قرار میگیرد که دست هایش از ناحیه آرنج خم شده و در کنار سرش قرار گرفته باشد. پا های مرد نیز باید صاف بوده و در کنار هم قرار داشته باشد. زن نیز روی زانو های خود جوری در مقابل مرد قرار میگیرد که سرش نزدیک آلت تناسلی مرد باشد. همچنین زن میتواند از دست های خود به عنوان تکیه گاه استفاده کند و آن ها را روی ران مرد قرار دهد و یا آنکه با دستان خود ناحیه تناسلی مرد را نوازش کند و ماساژ دهد.

همچنین بخوانید: ۹ مدل پوزیشن مقعدی رابطه جنسی


9- پوزیشن دو زیست

زمانی که دو نفر رابطه جنسی دهانی دارند بیانگر این است که بسیار به هم نزدیک هستند و هیچ چیز چندش آوری بین آن ها وجود ندارد. این موضوع در روابط خیلی مهم است و شاید بتوان گفت اوج یک رابطه میباشد. در این حالت پوزیشن 69 مرد روی زمین مینشیند، کمر خود را صاف نگه داشته و پا های خود را دراز کرده و از هم باز میکند. در این حالت زن روی آرنج های خود تکیه میکند و کاملا بدنش را بالا میبرد و بدن خود را به بدن مرد تکیه میدهد بطوری که سینه های زن با بدن مرد تماس پیدا میکند. سر زن بین پا های مرد و دست هایش زیر ران او قرار میگیرد و پا های زن هم رو به بالا و با فاصله زیادی از هم قرار دارد. مرد با دستان خود کمر زن را میگیرد و باسن و ناحیه تناسلی او را به صورت خود نزدیک میکند.

divider


10- حالت مته

رابطه دهانی هم میتواند بسیار لذت بخش باشد و هم آزار دهنده. این موضوع که کدام حالت برای شما صادق است بستگی به احوالات زوجین و طرز فکر آن ها دارد. در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی مرد با پا هایی که به اندازه عرض شانه باز شده می ایستد و از قسمت زانو کمی خم میشود. زن بین پا های مزد مینشیند و سر خود را رو به بالا و پا ها را خم کرده و کمی از هم فاصله میدهد. یکی از دست های زن روی کمر مرد است و دست دیگر بر روی آلت تناسلی او. دست های مرد نیز روی صورت زن است و حرکات را کنترل میکند. اگر زن دوست داشته باشد میتواند بصورت همزمان با یکی از دستان خود، واژن خود را تحریک کند.


11 - پوزیشن نشانگر

این پوزیشن مناسب زوج هایی است که مرد هیکل و فیزیک قوی و مخصوصا دستان بسیار قدرتمندی دارد. مرد روی زانو های خود مینشیند و زن را بلند میکند و دست های خود را دور او قرار میدهد. در این پوزیشن پا های زن بصورت باز شده روی شانه های مرد و در کنار گردن او قرار میگیرد. در این حالت مرد به راحتی ناحیه تناسلی دسترسی دارد. این حالت از پوزیشن 69 برای مدت طولانی مناسب نیست اما برای شروع رابطه و اندکی گرم تر کردن شرایط کمک میکند.

12- حالت لوله کش

این حالت یک پوزیشن خیلی جالب اما غیر استاندارد برای رابطه جنسی دهانی میباشد که توصیه میشود حتما با شریک جنسی خود آن را امتحان کنید. در این پوزیشن مرد مینشیند و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز میکند و در همان حالت باید تلمبه بزند و حرکت کند. زن نیز جلوی مرد به حالت نیمه دراز کشیده قرار گرفته و صورت خود را به آلت تناسلی مرد نزدیک میکند. مرد نیز باید دستان خود را روی کمر یا باسن همسر خود گذاشته و آن را ماساژ دهد و یا صرفا با دستان خود حرکات را کنترل کند. به عنوان یک حرکت آغازین و گرم کننده رابطه جنسی، این پوزیشن بسیار عالی است.

divider


13 - پوزیشن دروازه طلایی

یک حالت اسرار آمیز و عجیب در این پوزیشن وجود دارد که باعث میشود که این نوع از پوزیشن 69 خیلی جذاب باشد. این پوزیشن خیلی راحت نیست، مخصوصا برای زن اما در این حالت همه چیز برعکسه! در این پوزیشن مرد میخوابد و پا های خود را اندکی باز میکند. سپس زن ناحیه تناسلی خود را به صورت مرد نزدیک کرده و سپس سر و صورت خود را به آلت تناسلی مرد نزدیک میکند، در عین حال باید زن بدن خود را مانند یک پل قرار بدهد. دست های زن باید نزدیک باسن مرد، و باسن زن باید نزدیک شانه های مرد باشد. در این پوزیشن مرد علاوه بر داشتن رابطه دهانی، میتواند از دست های خود نیز استفاده کند که باعث افزایش لذت جنسی میشود.


14- حالت آویز

این پوزیشن رابطه جنسی دهانی نوعی پوزیشن 69 میباشد، با این تفاوت که مرد میتواند در این حالت کاری انجام ندهد و فقط از حرکات زن لذت برده و ارضا شود. در این پوزیشن مرد به صورت مستقیم روی زمین درا میکشد و یک پا را صاف و پای دیگر را از قسمت زانو کمی خم میکند. در ضمن پا ها باید کمی فاصله داشته باشند. زن نیز به شکلی روی مرد قرار میگیرد که سر او بین پا های مرد بوده و باسن وی نیز روی سینه ها و پا ها نزدیک سر مرد باشد. در این حالت مرد میتواند با دست و یا دهان خود زن را تحریک کند.

همچنین بخوانید: ۲۹ روش موثر برای تحریک مردان در رابطه جنسی


15- پوزیشن درخشنده

عشق ورزیدن، بوسیدن و مزه کردن یکدیگر چیزی است که اگر زوجین کاملا به همدیگر تعلق خاطر داشته باشند، در این پوزیشن نصیب شان میشود. در این حالت از پوزیشن 69 زن به بغل روی زمین دراز میکشد و زیر شانه خود یک بالشت کوچک قرارداده، یک دست باز میشود و کمی کشیده میشود. پا های زن نیمه جمع شده میباشد و کمی از هم فاصله دارد. مرد هم به همین شکل قرار میگیرد و صورت خود را به آلت تناسلی زن نزدیک کرده و سرش را روی پای او گذاشته و پای دیگر را روی بدن مرد قرار میدهد. مرد باید کمی پا های خود را باز کند تا زن بتواند رابطه دهانی را انجام دهد. همچنین در این یکی از دست های زن آزاد است که برای رابطه جنسی دهانی میتواند به او کمک کند.

divider


16- حالت هالووین مکزیکی

این پوزیشن رابطه جنسی خیلی سخت و عجیب است اما قطعا بهتر از پوزیشن های تکراری و معمولی است. در این پوزیشن مرد لذت بسیاری میبرد اما خانم ها باید مواظب باشند که شوهر شان خیلی سریع ارضا نشود. برای اجرای این پوزیشن زن باید روی زمین دراز بکشد و کمی پا های خود را از قسمت زانو ها خم کند. مرد نیز باید به گونه ای روی زن دراز بکشد که کمرش روی ران زن تکیه داشته باشد و سر و صورت زن نیز بین پا های مرد باشد. پا های مرد باید کمی از قسمت زانو ها فاصله داشته باشد و دست ها نیز باید از قسمت آرنج خم شده و تکیه گاه وزن بدن باشد. اگر مرد بتواند به خوبی وزن خود را کنترل کند و وزن خود را روی زن نگذارد، این پوزیشن برای خانم ها خیلی راحت تر میشود.

همچنین بخوانید: ۱۰ مکان جالب برای رابطه جنسی (به غیر از تخت خواب)


17 - پوزیشن عقرب

این حالت از پوزیشن 69 یک گزینه بسیار جالب و جذاب است. در این شرایط باید زن و مرد به بغل دراز بکشند و سر خود را در نزدیکی ناحیه تناسلی یکدیگر قرار دهند و پا های خود را از قسمت زانو کمی باز کنند. مرد با دست خود باسن زن را میگیرد و آلت تناسلی او را به دهان خود نزدیک میکند و با دست دیگر پای همسر خود را میگیرد. زن هم میتواند با هر دو دست به تمام قسمت های آلت تناسلی مرد و باسن او دسترسی داشته باشد. این پوزیشن یکی از بهترین حالت های پوزیشن 69 میباشد.

همچنین بخوانید: اگر بیش از یک هفته رابطه جنسی نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟


18 - حالت دزد دریایی عصبانی

اگر شوهر شما حتما نیاز به رابطه دهانی دارد و شما هم خیلی خسته هستید، این پوزیشن را امتحان کنید. در این پوزیشن رابطه جنسی دهانی، زن دراز میکشد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کرده و از هم فاصله میدهد. مرد باید به شکلی روی زن قرار بگیرد که بدن خود را بخوبی مستحکم کند و روی انگشت ها و شست پا تکیه داشته باشد. دست ها و پا ها باید صاف باشد. در این حالت زن نه تنها از دهان خود استفاده میکند بلکه از دستان خود نیز باید استفاده کند. حرکات در این پوزیشن توسط مرد با تکان دادن لگن انجام میشود.


19- پوزیشن یین یانگ

این پوزیشن یکی از راحت ترین و متداول ترین حالت های پوزیشن 69 است. اگر میخواهید رابطه دهانی داشته باشید، این حالت میتواند یکی از گزینه های محبوب باشد. در موقعیت زن دراز میکشد و پا های خود را بصورت کامل بالا میاورد، قوزک پا های خود را میگیرد و تا جایی که میتواند پا ها را از هم باز کرده و دوباره به بدن مرد میچسباند. مرد جوری باید روی زانو های خود بنشیند که سر زن بین پا های او قرار بگیرد. سپس مرد باید آنقدری سر خود را جلو ببرد که آلت تناسلی زن برسد. در این حالت مرد باید با دستان خود اندکی کمر زن را بالا بیاورد، جوری که زن بصورت کامل خوابیده نباشد.

رابطه جنسی بدون دخول ، رابطه جنسی در دوران عقد ، سکس بدون دخول


20 - حالت بتمن

در این پوزیشن که صرفا برای رابطه دهانی طراحی شده، اکثر حرکات را زن کنترل میکند گرچه مرد هم کنترل کمی بر روی حرکات دارد. در این حالت مرد ریتم و میزان وارد شدن آلت تناسلی به دهان زن را کنترل میکند. برای این پوزیشن جنسی زن باید روی کمر دراز بکشد و کمی پا ها را باز کند. مرد نیز به نحوی در مقابل زن زانو میزند که سینه های زن مقابل ران های مرد قرار بگیرد. مرد در این پوزیشن باید دست های خود را صاف قرار دهد و وزن خود را کنترل کند. زن نیز دستان خود را پشت مرد قرار میدهد تا بتواند با حرکت دادن سر خود مرد را ارضا کند.


21- پوزیشن بلند گو

این حالت از پوزیشن 69 هم خیلی محبوب است چراکه در این وضعیت هر دو زوج بطور کامل در شرایط یکسان قرار دارند. همچنین این موقعیت خیلی راحت است و فشار زیادی به زوجین نمی آید. در این پوزیشن زن روی زمین دراز میکشد، پا ها را جمع میکند اما در قسمت زانو ها به مقدار کمی پا ها را فاصله میدهد. مرد هم باید طوری روی بدن زن قرار بگیرد که صورت خود را نزدیک آلت تناسلی زن قرار دهد. در این حالت مرد پشت ران های زن را میگیرد و به آرامی میتواند پا های او را تکان دهد و باز کند. اگر زوجین مهارت و تجربه کافی داشت باشند، لذت بردن از این پوزیشن تضمین شده است.

همچنین بخوانید: ۱۸ ترفند شگفت انگیز روابط جنسی از دید مردان (خانم ها بخوانند)


22 - حالت زن زندانی

اینکه بخواهید همسر خود را برای رابطه دهانی اجبار کنید کاری بسیار اشتباه است مگر اینکه این رفتار نوعی نقش بازی کردن برای افزایش جذابیت رابطه جنسی شما باشد. اگر چنین قصدی دارید، این پوزیشن کاملا برای شما مناسب است. زن باید برای این حال بخوابد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کند، مرد نیز باید به گونه ای روی صورت زن قرار بگیرد که دهان او را نزدیک آلت تناسلی خود قرار دهد. در این پوزیشن مرد بطور کامل روی زن نمیشیند و بیشتر فشار بر روی زانو ها که پشت شانه های زن قرار دارد، وارد میشود. سپس مرد با میتواند با دستان خود سر زن را تکان دهد و رابطه جنسی را ادامه دهد. دست های زن نیز روی کمر مرد قرار دارد و در این پوزیشن زن به معنای واقعی در اختیار مرد میباشد.

همچنین بخوانید: ۱۰ رفتار اشتباه زنان در حین رابطه جنسی


23- هاکل باک

در این حالت همه کار را باید مرد انجام دهد. این شکل از پوزیشن 69 برای مقدمه رابطه جنسی عالی است.

divider


24 - حالت سراب

زوج های کمی هستند که رابطه جنسی دهانی دارند و اکثرا گمان میکنند که این نوع رابطه جنسی خیلی خسته کننده و یکنواخت میباشد. اما باید اشاره کرد که پوزیشن های زیادی برای رابطه دهانی وجود دارد. در این حالت از پوزیشن های رابطه دهانی مرد به گونه ای چهار دست و پا قرار میگیرد که وزن خود را روی زانو ها و دست ها قرار دهد. دست ها باید صاف و به اندازه عرض شانه باز باشد. زن نیز باید روی زمین دراز بکشد و سر خود را بین پا های مرد قرار دهد و با دستان خود باسن مرد را گرفته و پا هایش نیز باید کمی فاصله داشته باشد. در این پوزیشن هم مرد و هم زن میتواند حرکت کنند.

همچنین بخوانید: ۷ دلیلی که نشان می دهد رابطه جنسی در صبح مفیدتر است!


25- پوزیشن ویژوال

رابطه جنسی دهانی شکل بسیار خاصی از رابطه جنسی میباشد و اکثرا تنها زوج هایی اینگونه رابطه هایی دارند که به شدت صمیمی هستند. این حالت از پوزیشن 69 به شما کمک میکند که حرکات جدیدی را انجام دهید. در این پوزیشن مرد به روی کمر دراز میکشد و پا های خود را کمی باز میکند. زن نیز به شکلی روی مرد قرار میگیرد که آلت تناسلی اش روی صورت مرد قرار بگیرد و سر خودش نیز بین پا های مرد باشد. پا های زن باید با فاصله کمی از همدیگر قرار بگیرد و از قسمت زانو اندکی خم شده و اطراف سر مرد قرار بگیرد. در این وضعیت دست های زن زیر ران های مرد قرار داشته و دست های مرد نیز روی باسن زن قرار میگیرد.


26 - حالت افقی

در این پوزیشن مرد به کنار میخوابد و قسمت بالایی بدن خود را با استفاده از آرنج دست کمی بالاتر آورده و همچنین پا ها را نیز از هم باز میکند. زن نیز کنار مرد دراز میکشد به شکلی که زانو هایش به نزدیکی شانه های مرد رسیده، پا ها را خم کرده و صورت خود را به آلت تناسلی مرد میرساند. زن با یک دست باسن مرد را میگیرد تا بتواند به راحتی آلت تناسلی مرد را در دهان خود قرار دهد. مرد نیز میتواند با دست خود آلت تناسلی زن را تحریک کند.

همچنین بخوانید: آیا رابطه جنسی از پشت بی ضرر است؟


27- پوزیشن کتابی

در روابط جنسی خیلی مهم است که بطور کامل بدن شریک جنسی خود را بشناسید، هر حرکت و ری اکشن بدن او را باید بدانید، تنها در اینصورت است که میتوانید بطور کامل وی را ارضا کنید. در این شکل از پوزیشن 69 مرد دراز کشیده و یک بالشت زیر سر خود قرار میدهد و پا های خود را اندکی باز میکند. زن باید باسن خود را روی سینه مرد قرار دهد و تا جای ممکن به گردن او نزدیک شود. در این پوزیشن زن در موقعیتی قرار گیرد که کنترل کامل بر روی آلت تناسلی مرد داشته باشد. دست های زن روی ران های مرد قرار میگیرد و سرش بین پا های مرد قرار دارد.

مرد نیز باید سر خود را بالا بیاورد تا رابطه دهانی را انجام دهد. همچنین مرد میتواند هر دو دست خود را روی باسن زن قرار داده یا یکی از دستان خود را جهت ارضا بهتر همسر خود استفاده کند.

divider


28 - حالت شمشیر

برای انجام این پوزیشن نزدیکی دهانی مرد به کنار دراز کشیده و با استفاده از آرنج خود بالا تنه خود را بالا میاورد، پا ها را در قسمت زانو خم کرده و از هم فاصله میدهد، همچنین کف پا ها باید بصورت ضربدری قرار بگیرد. زن نیز به شکلی کنار مرد میخوابد که سر او بین پا های حلقه شده شوهر خود قرار بگیرد. پا های زن بصورت صاف و در کنار هم است و دست ها هم روی ران مرد استراحت میکند.


29- مدل دایره

این حالت از پوزیشن 69 هم یکی دیگر از پوزیشن های بسیار عالی برای یک رابطه هیجان انگیز و داغ است. در این وضعیت زن و مرد به شکلی دراز میکشند که سر شان در نزدیکی ناحیه تناسلی یکدیگر بوده و زانو ها نیز اندکی خم میشود. مرد با یکی از دستان خود زن را اندکی بلند کرده تا بتواند به راحتی با دهان خود به ناحیه تناسلی زن دسترسی داشته باشد و با دست دیگر نیز باسن را کنترل میکند. زن نیز در این پوزیشن میتواند به تمام قسمت های آلت تناسلی مرد و باسن او دسترسی داشته باشد. این پوزیشن نیز یکی از برترین حالت های پوزیشن 69 میباشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (339 رای)  

۲۸ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

رها | ۱ هفته پیش
بخدا من هیچی نفهمیدم
1
2
سودا | ۳ سال پیش
خیلی راه حلهای مناسبی دادین ولی متاسفانه یه جوری گفتین که به خانوما خیلی بر میخوره
رابطه دهانی یکم حال به هم زنه ولی اگه چند دفعه امتحان کنید براتون عادی میشه و اگه وافعا همسرتون رو دوست داشته باشین و عاشقش باشین برای اینکه لذت ببره هر کاری میکنید من خودم نامزد دارم و کم کم وارد این قضایا شدیم دفعه اول برام سخت بود ولی به مرور خودمو عادت دادم و خوردنش برام خیلی راحت شده و در رابطه فقط خوردن نیست اگه بتونید با دست همسرتون رو ارضا کنید خیلی رابطه خوبی باهم خواهید داشت
امتحان کردم که میگم
31
117
هانیه | ۳ سال پیش
همش رابطه دهانی جنسی بود یعنی زوج در دوره رابطه فقط رابطه دهانی جنسی دارد؟
26
72
احسان | ۴ سال پیش
چرند بود اول تا آخرش ی چیز بی معنی بود
28
77
عقل کل | ۴ سال پیش
بنظر من بعصیا فکر میکنن تو عهد غار سنگین و دنبال رابطه به شیوه قدیم هستن. مطمین باشید که خیلی از اونایی که سنشون بالا تره با شنیدن رابطه جنسی دهانی ارزو میکردند الان دنیا میامدند تا انو تجربه کنند. با مشورت با مشاوران مجرب میتونید به ارامش جنسی برسید.لازم هم نیست حرف چهارتا ادم عهد بوقی رو گوش کنید.وقتی صحبت رابطه جنسی میشه بعصی اونو با عشق دو طرف بهم اشتباه میگیرن.رابطه جنسی از نوع فانتیزی یا مدرن میتونه استحکام زیادی به زندگی دوطرف بده.
17
41
Baran | ۴ سال پیش
پوزیشناتون واقعا خوب بود هم خودم دوست دارم هم اینکه همسرم از این پوزیشناتون واقعا استقبال کرد.خیلییی عالیی بود.واقعا ممنون ازتون ک این اطلاعات رو در اختیار زوج ها قرار میدین.و متاسفم برا کسایی ک اطلاعات درباره رابطه جنسی رو ی چیز غیر عادی و زننده میدونن
22
68
mino | ۴ سال پیش
خوب بودن اماتوی این پوزیشن دهانیتون مردلذت میبره زن فقط وسیله لذت بردن مردشده همین
35
104
محمد | ۵ سال پیش
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون فقط نسخه تصویری رو در اختیار بزرگسالان بکذارید ممنون
23
142
کیمبرلی | ۵ سال پیش
همه کار کردی جز دخول، همون دخول انجام بدن بهتره. تا اینکه انقد خودشون رو شکنجه بدن.
وقتی زن عقد دائم کرد، عملا ازدواج کرده، و باید نیاز شوهرشو برآورده کنه.
این حرفا مال عهد عتیقه که بکارت رو نگه دار واسه خونه خودت.
48
65
خوش شانس | ۵ سال پیش
متاسفم با این چرند که نوشتید !!
41
55
خوش شانس | ۵ سال پیش
نویسنده گرامی
همه مواردی که نوشتی همه مشابهت داشته و بعضا اصلا کاربرد ندارد .
در کل دو نوع رابطه بدون دخول وجود دارد
15
48
ایهام | ۵ سال پیش
واقعا متاسفم از نظر شما این مرده ک فقط باید به اوج لذت برسه چرا همه رابطه دهانیتون فقط برا مرد بود اگرم این عمل بخواد گاهی صورت بگیره باید دوطرفه باشه
26
91
چچچ | ۵ سال پیش
واقعا یعنی چی این کار ها ادم خجالت میکشه واقعا بی تربیتانه
74
58
چچچ | ۵ سال پیش
مزخرف واقعا هرکی این کار بکنه چرت پرت
60
45
ناشناس | ۵ سال پیش
چه چرت و پرت هایی از خودت درآوردی، برای هر کدوم هم یه اسم گذاشتی واقعا متاسفم برای نویسنده
32
61
ساغر | ۵ سال پیش
رابطه دهانی مرد حس بدی داره لذت بخش نیس
43
47
... | ۵ سال پیش
اووووققققق همش دهانی اه حال بهم زنید مگه زنها ابزارند
35
96
محمد | ۵ سال پیش
من‌یه مردم بادیدن اینا واقعا متاسفم .
42
67
یلدا | ۵ سال پیش
یعنی حالم بهم خورد با این روشها انگار زن ی ابزار توو دست مرده ک اونو ارضا کنه اینا همش توهین ب زن بود این حس عشق ب زن نمیده حس تجاوز میده.
33
120
عباس،قلی | ۵ سال پیش
عسل خانم تو هنوز بدنت گرم هست،بعد که ازدواج کردی می بینی پسره هر پوزیشن،هایی انجام بده لذت نمیبری،بابا ما داریم از گرسنگی تلف میشویم،تو میگی چه،دنبال چه هستید، هر آدمی باشد پوزیشن،یا راه روشی برای رابطه، جنسی،بلد هست،بالاخره یک پوزیشن،انجام میده،بابا خیلی ادم الت کوتاه دارد نمتواند ازدواج کند،اگر میخواهید کمک کنید کمک چنین افرادی کنید،نمیدانم زنه برود بالا مرده برود پایین،مرده برود روی بغل،زنه برود روی کمر،نمیدانم زنه زانو بزند ،مرده برود پشت زنه، اینها را همه میداند،کمک کننده نیست،بابا،
29
43
عسل | ۵ سال پیش
سلام نامزدم این پوزیشن ها رو روی من اجرا کرد واقعا به اوج لذت جنسی رسیدم خیلی لذتبخشه به همه توصیه میکنم امتحان کنید .
41
114
پاسخ ها:
... | ۵ سال پیش
خجالت نمی کشی آمدی به مردم اتفاقات اتاق خوابت را تشریح می کنی ؟!!!!!!!!!!!
109
128
جون | ۱ ماه پیش
جون کیف کردی 🍑
0
6
مرد واقعی | ۵ سال پیش
من بعنوان یه مرد واقعا خجالت زده شدم از اینکه در کشوری زندگی میکنم که تعریف عشق فقط محدود به پوزیشن های رابطه جنسی یه یعنی یه مرد و یک زن هیچ مسئله دیگری در زندگی ندارند جز اینکه با چه پوزیشنی رابطه برقرار کنند. یعنی دوست ندارند بعضی شب ها کنار هم دراز بکشند و باهم حرف بزنند . باهم کتاب بخونند فقط فکر این هستند که هرشب یه پوزیشن جدید امتحان کنند. متاسفم
48
117
پاسخ ها:
مهسا | ۵ سال پیش
واقعاکه زندگی همش رابطه نیس که
30
99
بیتا | ۴ سال پیش
شما کاملا درست میگی.واقعا جای تاسف داره که همش شده بحث رابطه جنسی.آدم جرات نداره با کسی حرف بزنه سریع پیشنهاد رابطه بهش میده.دیگه شعور و ادب و تربیت از بین رفته.بعد دم از فرهنگ میزنن.
32
116
رها | ۵ سال پیش
متنتون خيلي خودخواهانه به نفع مرد وتوهين اميز در موردخانمها بود.اينکه ميگيد مرددررابطه احساس برتري وغرور کند بعني زن ي فرد حقير و در اختيار هست که خيلي بي ادبانه و زننده بود،رابطه جنسي نمود عشق مي تونه باشه جنگ که نيست،وحشي بازي که نيست.مکه تجاوز ي حيوان نر به ي زن هست که حرف از برتري مرد مي زنيد؟جه برتري؟؟؟
25
101
پاسخ ها:
ک | ۱۰ ماه پیش
من یک مردم وموافقم باشم مردوزن ازهم برتری ندارن فقط یک روح دردوبدن هستن وزن ومردبایدفدای هم بشن وزن احساس امنیت خیلی زیادداشته باشه کنارمردش واحساس قدرت به هم منتقل کنن
4
45

hits