دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ مه ۲۰۲۴ میلادی
تنگ کردن واژن با این ۸ تکنیک خانگی !
112
زمان مطالعه: 7 دقیقه
راه های تنگ کردن واژن: تنگی واژن با ورزش بشین پاشو ، سفت کردن واژن با تمرین کگل ، تنگ شدن واژن با کشش لگن و یوگا ، مخروط واژن و ژل تنگ کننده واژن
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

تنگ کردن واژن چیزی است که این روز ها خانم ها خیلی درگیر آن هستند. چند سال اول ازدواج معمولا همه چیز عالی است. زوج ها بصورت مرتب رابطه جنسی دارند و مخصوصا خانم ها از همه چیز راضی اند. البته پس از گذشته مدتی مشکلات مختلف شروع میشود و روابط زناشویی مثل گذشته نیست. یکی از همین مشکلات، گشادی واژن است.

معمولا یکی از علل اصلی گشادی واژن بارداری و زایمان است. در طول بارداری به دلیل اینکه یک وزن زیاد به مدت زیادی بر روی ماهیچه های رحمی قرار میگیرد، واژن گشاد میشود. حتی اگر زایمان طبیعی نداشته باشید، خود مدت زمان بارداری میتواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند.

در ادامه مطلب 8 راهکار شگفت انگیز برای تنگ کردن واژن را به شما آموزش خواهیم داد. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

چگونه میتوان واژن را تنگ کرد؟

تنگ کردن واژن

1. رژیم غذایی

یکی از بهترین روش های تنگ کردن واژن استفاده از یک رژیم غذایی سالم است. رژیم غذایی مقوی باعث تقویت ماهیچه های کف لگن میشود. پس از زایمان و بارداری، این ماهیچه ها آسیب میبیند و عامل گشادی واژن میشود. اگر تغذیه مناسب داشته باشید، این بافت ها بخوبی بازسازی میشوند.

باید از غذا هایی بیشتر استفاده کنید که دارای مقادیر زیادی استروژن باشند. مواد غذایی مثل زغال اخته، دانه کنجد، انار، هویج، سویا، دانه گندم و سیب.

علاوه بر مواردی که گفته شد، استفاده از کربوهیدرات های طبیعی و گوشت بدون چربی (یا کم چرب) از مواد غذایی دیگری است که باید در برنامه شما وجود داشته باشد.

یکی از افسانه هایی که شاید از مادر بزرگ ها بشنوید این است که میگویند سرکه میتواند باعث تنگ کردن واژن شود، چه بصورت موضعی استفاده شود و یا آنکه آن را بخورید. به شما اطمینان میدهم که چنین چیزی به هیچ عنوان پایه علمی نداشته و تایید شده نیست. بجای استفاده از این راهکار ها سعی کنید از روش های علمی که در این مقاله به شما میگوییم استفاده کنید.

تنگ کردن واژن ، رژیم غذایی

2. تمرین های کگل

نرمش های کگل یکی از محبوب ترین و بهترین راه ها برای تنگ کردن واژن است. ابتدا باید ماهیچه ای که میخواهید روی آن کار کنید را مشخص کنید. برای انجام این کار زمانی که در حال ادرار کردن هستید، در میانه کار، ادرار کردن را قطع کنید. زمانی که اینکار را انجام میدهید میتوانید حس کنید که کدام ماهیچه را باید تقویت کنید. پس از این مرحله، مثانه خود را کاملا تخلیه کنید و به پشت دراز بکشید. حالا سعی کنید ماهیچه های کف لگن (همان ماهیچه ای که هنگام ادرار کردن متوجه شدید) خود را منقبض کرده و برای چند ثانیه نگه دارید. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید باید فقط روی ماهیچه های کف لگن تمرکز کنید و ماهیچه های شکم، ران و یا باسن را منقبض نکنید.

تمرین های کگل روش بسیار موثری است که وقت زیادی را نیز نمیگیرد. اگر تنها روزی 10 تا 15 دقیقه این تمرینات را انجام دهید، خیلی زود تاثیرات آن را مشاهده خواهید کرد.

تنگ کردن واژن ، تمرین کگل

3. بشین ، پاشو

با انجام تمرینات بشین پاشو، بصورت کاملا طبیعی و به سرعت تنگی واژن خود را باز خواهید یافت. بشین پاشو گرچه یکی از ساده ترین حرکات ورزشی است اما بسیاری از افراد این حرکت را اشتباه انجام میدهند.

برای تاثیر گذاری این حرکت جهت تنگ کردن واژن انجام صحیح این تمرین ضروری است ، پا ها را کمی بیش از اندازه عرض شانه باز کنید، پنجه پا ها را در زاویه 30 درجه قرار بدید و مطمئن بشید که پا ها در یک سطح باشد. (عقب و جلو نباشد) سپس ابتدا از لگن (با صاف نگه داشتن کمر) اندکی خم شده و در ادامه با خم شدن زانو ها در حالت نشسته پایین تر بروید. برای برگشتن به حالت ایستاده حتما باید به پاشنه پا فشار بیاورید. (نباید بر روی پنجه پا بالا بیایید) اگر همچنان نمیتوانید این حرکات را به درستی انجام دهید، از یک مربی کمک بگیرید چراکه اشتباه انجام دادن این حرکت میتواند خطرناک باشد.

تنگ کردن واژن ، بشین پاشو

4. کشش لگن

تمرین های کشش لگن اختصاصا برای تنگ کردن واژن ساخته شده و ماهیچه های کف لگن را هدف قرار میدهد. برای اینکه این تمرینات را راحت تر انجام دهید، بهتر است که از یک صندلی محکم استفاده کنید. بر روی لبه صندلی بنشینید و پا ها را از هم باز کنید. کف دست ها را بر روی زانو ها و آرنج ها را رو به بیرون قرار دهید. سپس در همین حالت رو به جلو خم شوید (که در این حال باید دست ها از آرنج خم بشود) تا وزن تان روی ران ها بیافتد. در این حالت تا جایی که میتوانید پایین بروید تا فشار بیاید و چند ثانیه نگه دارید و بعد به حالت اول بازگردید.

تنگ کردن واژن ، کشش لگن

5. بالا بردن پا ها

یک راه دیگر برای درمان گشادی واژن استفاده از این روش است. برای انجام این روش به پشت دراز بکشید و پا های خود را یکی یکی کاملا صاف و بدون اینکه خم شود بالا بیاورید. هنگام پایین آوردن هم باید همچنان پا ها صاف باشند. حتی میتوانید هنگام بالا و پایین آوردن، پا ها را کمی به طرفین نیز حرکت دهید. اگر میخواهید بهترین نتیجه را از این تمرین بگیرید باید بصورت مرتب و برای 21 روز این نرمش را انجام دهید.

تنگ کردن واژن ، تمرین

6. یوگا

انجام یوگا بطور کلی میتواند باعث تنگ شدن واژن بشود. بسیاری از تمرینات یوگا به روی ماهیچه های کف لگن و تقویت آن ها تمرکز دارد که این امر منجر به تنگی واژن میشود. برخی نرمش های یوگا مثل حالت پل و حالت بچه نسبت به دیگر حرکات تاثیر گذاری بیشتری دارند. اگر این تمرینات را بصورت صحیح و چند مرتبه در روز به مدت یک ماه انجام بدهید، میتوانید بصورت طبیعی واژن خود را تنگ کنید.

تنگ کردن واژن ، یوگا

7. مخروط واژن

مخروط واژن یک راه عالی برای تقویت دیواره رحم است. این مخروط ها دارای وزنه های مختلفی میباشد که در بسته محصول موجود است. به مدت 15 دقیقه و 2 بار در روز ( 2 تا 15 دقیقه) یک مخروط را با سبک ترین وزنه وارد واژن خود کنید و به مرور و یا قوی تر شدن ماهیچه های رحمی خود، وزنه را سنگین تر کنید. این روش بسیار موثر است اما باید بصورت مرتب و هر روز انجام شود تا نتیجه دهد.

تنگ کردن واژن ، مخروط واژن

8. ژل تنگ کننده واژن

یکی دیگر از راه های تنگ کردن واژن استفاده از کرم های مخصوص است. ژل تنگ کننده واژن دارای مواد طبیعی است که باعث تقویت ماهیچه های کف لگن و در نهایت تنگ شدن واژن میشود. مزیت بزرگ این ژل ها این است که عوارض جانبی ندارند و به دیگر قسمت های بدن شما آسیب نمیزنند. روش استفاده از ژل تنگ کننده واژن بسیار آسان است. ژل را بر روی انگشت خود قرار داده و به درون واژن خود بمالید. سپس کمی بمالید و پس از چند دقیقه تنگی واژن را احساس خواهید کرد. اگر از ژل تنگ کننده واژن بصورت مرتب و در طولانی مدت استفاده کنید، همیشه واژنی تنگ خواهید داشت.

ژل تنگ کننده واژن

نکته: اگر میخواهید خیلی سریع تر به نتیجه برسید، توصیه این است که بصورت همزمان از ژل تنگ کننده واژن و روش های دیگری که در بالا (مخصوصا تمرینات ورزشی) استفاده کنید.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (112 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits