۲۸ مدل پوزیشن سگی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸

۵۵,۹۳۹
۴۱
۰
یکشنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸
۲۸ مدل پوزیشن سگی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸
پوزیشن سگی doggy style یا داگ استایل یکی از محبوب ترین پوزیشن های رابطه جنسی در میان زوجین میباشد.
۲۸ مدل پوزیشن سگی رابطه جنسی (مخصوص زوجین) +۱۸

تعریف ساده ترین نوع پوزیشن داگی این است که زن یکی از پاهای خود را بالا آورده و مرد نیز از پشت دخول میکند. پوزیشن داگ استایل مزیت های مختلفی دارد، اول از همه اینکه در این پوزیشن مرد میتواند خیلی عمیق دخول انجام دهد، دوما، سرعت حرکت بسیار بالاست و خستگی نیز کمتر میباشد و مورد سوم اینکه این پوزیشن رابطه جنسی خیلی راحت است بطوری که زوجین میتوانند برای مدت طولانی از رابطه جنسی خود لذت ببرند.

معمولا همه ی زوج ها با این پوزیشن آشنا هستند اما اغلب چند نوع ساده از پوزیشن داگ استایل را میشناسند، در این مقاله شما را با همه ی انواع پوزیشن داگی استایل آشنا خواهیم کرد. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

شکل های مختلف پوزیشن داگی استایل

توجه : به دلیل حفظ حریم دسترسی کودکان و محدودیت های اعلام شده از سمت کمیته فیلترینگ از درج تصاویر در این مقاله معذوریم.

حالت شخم زدن

در این پوزیشن نمیتوان برای مدت طولانی رابطه داشت اما جالب است که هر چند وقت یکبار چیز های جدید را امتحان کنید. برای انجام این حالت از پوزیشن داگ استایل مرد باید بایستد و پا های خود را اندکی باز کند. سپس همانطور که در تصویر میبینید زن باید یک بالشت زیر دستان خود قرار دهد و مرد او را از مچ پا بگیرد. این پوزیشن خیلی ایمن نیست چراکه باعث میشود تا جریان خون به سمت سر زن برود و این امر میتواند منجر به سرگیجه و یا غش شود. البته اگر برای مدت های کوتاه مثلا 5 دقیقه از این پوزیشن سگی استفاده کنید، اتفاقی نخواهد افتاد.

حالت چرخ دستی

برای انجام این شکل از پوزیشن سگی مرد می ایستد و پاهای خود را به اندازه عرض شانه باز کرده و از قسمت زانو ها کمی خم میکند. زن باید به روی شکم بخوابد و سر خود را پایین بگیرد و هنگامی که مرد، زن را از لگن گرفته و بلند میکند، باید تکیه کف دستان مرد باشد و زن پا های خود را به دور کمر مرد حلقه بزند. در این پوزیشن زن در موقعیت چندان راحتی نمیباشد اما میتوانید برای تنوع دادن به روابط زناشویی خود از این پوزیشن داگی استایل استفاده کنید.

حالت مرد زن ذلیل

در این پوزیشن زن بیشترین لذت را میبرد و به نوعی مرد فرمانبردار زن خواهد بود و به دستور او باید نیاز هایش را بر طرف کند. دلیل نام این پوزیشن داگ استایل هم دقیقا همین موضوع است. برای انجام این پوزیشن زن به روی شکم خود میخوابد و دستان خود را از هم فاصله داده و میتواند کمی از قسمت آرنج ها خم کند. همچنین باید پا های خود را باز کند تا مرد بتواند رابطه برقرار کند. سپس مرد برای دخول نزدیک شده و زن نیز پا های خود را به دور کمر مرد حلقه زده و او را به سمت خود فشار میدهد. مرد در این پوزیشن علاوه بر دخول میتواند با دستان خود باسن زن را تحریک کند. بطور کلی مرد در این پوزیشن میتواند خلاقانه عمل کند.

حالت قورباغه

این هم یک نوع دیگر از پوزیشن داگی استایل میباشد. بطور کلی این پوزیشن ها برای زوج هایی خوب است که دوست دارند روش های جدید را امتحان کنند تا لذت های جدید را احساس کنند. در این پوزیشن زن چهار دست و پا قرار میگیرد اما نه بر روی زانو ها بلکه بر روی دست ها و انگشتان پا. دست ها و پا های خود را از قسمت آرنج کمی خم میکند و باسن خود را بالا میاورد. مرد نیز دست های خود را بر روی باسن زن قرا میدهد و هنگام رابطه جنسی میتواند با حرکت دادن آن دخول عمیق تری انجام دهد.

حالت پوزیشن سگی رو به پایین

این پوزیشن برای روابط جنسی که با نقش بازی کردن همراه است ایده آل میباشد. در این پوزیشن میتوانید هر نقشی که دوست دارید را بازی کنید . برای اجرای این پوزیشن زن دراز کشیده و صورت خود را رو به پایین قرار میدهد، یکی از دستان او در کنار بدن و دست دیگر پشت کمر است و پا ها نیز باید از هم باز باشد. مرد نیز پا های خود را باز میکند. (کف پا ها باید نزدیک یکدیگر باشد) سپس با یک دست گردن زن را گرفته و با دست دیگر کمر را کنترل میکند.

پوزیشن های دیگر : ۱۵ مدل پوزیشن ۶۹ رابطه جنسی

حالت برج ایفل

رابطه جنسی یک فعالیت ورزشی بسیار خوب است. هر چقدر که تجربه بیشتری در روابط جنسی داشته باشید، تحرک بیشتری نیز خواهید داشت. برای انجام این حالت از پوزیشن سگی زن باید مستقیم بایستد و سپس پا های خود را بیشتر از عرض شانه باز کند و تا حدی خم شود که آرنج دستان خود را روی زمین قرار دهد. مرد نیز پشت زن قرار گرفته و از قسمت زانو ها اندکی خم میشود و دستان خود را روی باشن وی قرار داده و دخول میکند. در این روش با توجه به قد مرد، وی ممکن است بر روی انگشتان شصت پای خود قرار بگیرد و یا اینکه به حالت عادی رابطه جنسی را ادامه دهد.

حالت دوچرخه

برای انجام این پوزیشن داگی استایل زن در حالت چهار دست و پا (مطابق تصویر) قرار میگیرد و کف دستان خود را محکم روی زمین گذاشته تا تکیه گاه ایجاد کند. باسن خود را بالا آورده و پا های خود را کمی باز میکند. مرد باید بین پا های زن قرار بگیرد و تا اندازه که خود او و شریک جنسی اش راحت باشند، پا هایش را باز میکند. (پا های مرد باید کاملا صاف باشد) سپس مرد باسن و لگن همسر خود را گرفته و دخول میکند.

پوزیشن داگی

حالت نگهبان زندان

برای انجام هرگونه حرکت جدید در رابطه جنسی، از قبل با شریک خود صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که او از مایل به انجام چنان کار هایی میباشد یا خیر. اگر هر کدام از زوجین در رابطه جنسی به کاری مجبور شوند که خوشایند آن ها نباشند، نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد و بجای لذت از رابطه جنسی، کار به دعوا میکشد. برای انجام این شکل از پوزیشن سگی مرد باید صاف بایستد و زن نیز پشت به او است. پا های زن باید کمی از هم فاصله داشته باشد و از قسمت زانو ها نیز اندکی خم شود. بدن زن رو به جلو متمایل است و مر نیز باید دستان زن را به پشت او ببرد. در نهایت هم مرد با گرفتن باسن و دست های زن دخول را انجام میدهد. این پوزیشن برای زوج هایی که رابطه جنسی سخت (مثل ارباب و برده و...) را دوست دارند ایده آل است.

حالت برج ثور

برای انجام دادن این شکل از پوزیشن داگ استایل مرد باید بصورت مستقیم بایستد و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز کند. زن نیز به گونه ای باید جلوی مرد قرار بگیر که تنها باسن او با شریک جنسی خود تماس داشته باشد. سپس زن باید رو به جلو هم شود و دستان خود را تا نزدیکی انگشت هاش شصت پا، پایین بیاورد. مرد با در اختیار گرفتن باسن و لگن زن دخول میکند.

حالت پسر گاوچران

برای مرد ها احساس سلطه داشتن و تسلط بر زنان بسیار مهم است چراکه در طبیعت آن ها نهفته. این پوزیشن برای مرد هایی که میخواهند قدرت خود را اثبات کنند و نشان دهند که میتوانند زن خود را به خوبی ارضا کنند، گزینه ایده آلی است. در این پوزیشن داگی زن چهار دست و پار قرار میگیرد و پا های خود را باز میکند. مرد نیز به گونه ای روی زن قرار میگیرد که پاهایش کنار زانو های زن باشد. مرد باید دستان خود را بصورت مشت شده و صاف در دو طرف بدن زن قرار دهد و بر روی آن ها تکیه کند. این پوزیشن کمی قدیمی است اما هنوز هم جواب میده!

حالت قورباغه

زمانیکه رابطه جنسی دارید، سعی کنید بهترین پوزیشنی که خود و همسرتان از آن لذت میبرید را کشف کنید. این موضوع خیلی مهم است و میتواند در کیفیت رابطه شما تاثیر زیادی داشته باشد. برای انجام این نوع از پوزیشن سگی، مرد باید اندکی رو به عقب خم شود و دستان خود را اندکی از اندازه عرض شانه بیشتر باز کند و طوری قرار دهد که بر روی دستان خود تکیه گاه درست کند. سپس زن اندکی رو به جلو خم میشود (قوز میکند) و روی آلت تناسلی مرد مینشیند. در این حالت زن میتواند با استفاده از دستان خود حرکت جلو و عقب داشته باشد. از آنجایی که دستان هر دو نفر در این پوزیشن درگیر است، ویو جلوی چشمان مرد هنگام رابطه جنسی، باسن همسر خود است!

حالت ماه عسل

این پوزیشن برای رابطه جنسی عاشقانه، بسیار عالی است. این شکل از پوزیشن سگی خیلی رمانتیک است و به همین دلیل "ماه عسل" نامیده شده است. در این پوزیشن زن به روی شکم خود دراز کشیده و صورت وی رو به پایین قرار دارد، دستان خود را بالا برده و پا هایش را باز میکند. مرد نیز پشت زن زانو میزند و اندکی پا های خود را باز میکند و به باسن همسر خود نزدیک میشود. در این پوزیشن هنگام دخول مرد محدوده حرکتی زیادی در اختیار دارد و میتواند آنگونه که خود و یا همسرش بیشتر دوست دارد، رابطه جنسی را ادامه دهد.

حالت کلاسیک

این شکل، پایه ای ترین حالت پوزیشن سگی میباشد. در این پوزیشن اکثر حرکات را مرد انجام میدهد اما زن هم میتواند به همان اندازه حرکت کرده و در رابطه جنسی سهیم باشد. برای انجام این پوزیشن زن در حالت چهار دست و پار قرار گرفته و آرنج ها و زانو های خود را کمی باز میکند و مرد نیز با گرفتن مو های او، سر زن را صاف نگه میدارد. مرد نیز پشت زن زانو میزند و دخول را انجام میدهد. این پوزیشن یکی از محبوب ترین پوزیشن های رابطه در سراسر دنیا میباشد چراکه بسیار راحت است و دخول نیز عمیق میباشد و همچنین زوجین میتوانند رابطه خیلی صمیمانه ای داشته باشند. در این پوزیشن مرد میتواند بدن زن را بطور کامل ببیند و ارضا شدن در این حالت میتواند در عرض چند دقیقه انجام شود!

پوزیشن های دیگر : 21 پوزیشن رابطه جنسی دهانی

حالت زرشک

در این پوزیشن زن خیلی راحت نخواهد بود و نمیتواند بدن مرد را لمس کند اما دخول بسیار لذت بخش است. برای انجام این پوزیشن زن باید دراز بکشد و یک بالشت نرم زیر بدن خود قرار دهد، سپس پا ها را از پشت بالا آورده و با دستان خود بگیرد. همچنین سر زن نیز باید رو به بالا باشد. مرد نیز پشت زن زانو میزند و دستان خود را روی باسن وی قرار داده و دخول میکند.

حالت گاوچران برعکس

در زمان رابطه جنسی، به هیچ عنوان خود را کنترل نکنید، احساسات خود را ابراز کنید، فریاد بزنید، جیغ بزنید و یا هر کار دیگه ای که دوست دارید انجام دهید. برای انجام این حالت از پوزیشن سگی زن باید چهار دست و پار قرار بگیرد و پا های خود را کمی باز کند. بدن و دست های زن باید در یک راستا باشند و تکیه گاه نیز آرنج ها (دست ها) میباشد. مرد به پشت زن متصل است. پا های مرد باید صاف و باز باشد، کف یک دست را روی زمین قرار داده و تیکه گاه ایجاد میکند و دست دیگر نیز روی زانوی خود قرار میدهد. لازم به ذکر است که برای انجام این پوزیشن آلت تناسلی بزرگی داشته باشید.

حالت عقرب

برای انجام این حالت از پوزیشن داگی زن رو به جلو و بر روی یک بالشت دراز میکشد و پا های خود را خم و باز میکند. سپس مرد روی زن قرار میگیرد (مانند تصویر) و دست ها و پا های خود را صاف در اطراف بدن زن قرار میدهد. دست ها باید بصورت مشت شده باشد تا بتوان بر روی آن ها تکیه گاه ایجاد کرد. به علاوه، در این پوزیشن مرد باید بر روی پنجه پای خود قرار داشته باشد تا بتواند به راحتی و با سرعت بیشتر دخول کند.

پوزیشن سگی

حالت آخوندک عابد

اگر بدن نرمی داشت باشید، به راحتی میتوانید پوزیشن های مختلف رابطه جنسی را امتحان کنید و از روابط زناشویی خود لذت بیشتری ببرید. برای انجام این پوزیشن زن باید بر روی زانو های خود قرار بگیرد، پا های خود را باز کند، کاملا رو به جلو خم باشد، دست های خود را از قسمت آرنج ها خم کند، یکی از دست های خود را زیر شکمش بگذارد و بر روی دست دیگر تکیه گاه ایجاد کند. مرد نیز بر روی یک زانو قرار میگیرد، زانوی دیگر را از زانو خم میکند و بر روی کمر همسر خود قرار میدهد. مرد باید کف یکی از دست های خود را صاف روی زمین قرار دهد و روی آن تکیه کند و دست دیگر نیز روی باسن زن گذاشته میشود.

حالت اتو

این پوزیشن برای متحول کردن زندگی زناشویی زوجین فوق العاده است. شاید تصویر را ببینید و بگویید که این حالت چیز خاصی ندارد اما به شما اطمینان میدهم که اگر از این پوزیشن استفاده کنید، لذت های جدیدی را احساس خواهید کرد. برای انجام این حالت از پوزیشن سگی زن باید به روی شکم خود دراز بکشد، پا های خود را باز کند و از زانو کمی خم کند. در این پوزیشن زن باید دستان خود را در کنار بدن قرار دهد و اگر دوست داشته باشد میتواند لگن خود را کمی بالا آورده و ناحیه تناسلی خود را تحریک کند. مرد بین پا های زن زانو میزند و کمی رو به جلو خم میشود. یکی از دستان مرد بر روی لگن زن قرار میگرد و دست دیگر بر روی باسن. در این پوزیشن مرد سرعت و ضرباهنگ دخول را کنترل میکند.

حالت نارسیس

یک پیشنهاد؛ بر روی یک سطح آینه ای رابطه جنسی داشته باشید، فوق العاده است. برای انجام پوزیشن نارسیس زن باید کنار مرد بایستد بطوری که از پشت با مرد تماس داشته باشد، سپس رو به جلو خم میشود و بر روی دست چپ خود (که روی ران قرار میگیرد) تکیه میکند، پا های خود را کمی خم کرده و مرد او را با یک دست از کمر گرفته و بغل میکند. سپس مرد پای راست زن را میگیرد و بالا میاورد و نگه میدارد و زن نیز دست راست خود را دور گردن مرد میاندازد. این پوزیشن بیشتر زمانی استفاده میشود که زوجین دوست دارند ببینند که چگونه رابطه جنسی برقرار میکنند.

حالت پیچ گوشتی

برای انجام این حالت از پوزیشن سگی زن باید چهار دست و پا قرار بگیرد، پا ها فاصله داشته باشد (فاصله در قسمت زانو ها) و کف پا ها بهم برسند، دست ها رو به جلو و روی بالشت و سینه ها نیز با زمین در تماس است و سر باید رو به بالا باشد. مرد پشت زن، روی یک زانو قرار گرفته (زانو بین پا های زن) و پای دیگر از روی بدن میگذرد و در کنار سینه قرار میگیرد. یک دست مرد بر روی باسن و دست دیگر بر روی کمر زن قرار دارد.

حالت ونوس

در این پوزیشن زن می ایستد، کمی رو به جلو خم میشود و دست های خود را برای تکیه گاه کردن روی زانو ها قرار میدهد. مرد پشت زن قرار گرفته و کمی به بغل متمایل میشود، یک پا را خم میکند و به عنوان تکیه گاه استفاده میکند. سپس مرد دست های خود را بر روی باسن زن قرار داده و دخول میکند.

پوزیشن داگ استایل

حالت بول داگ

در این حالت از پوزیشن سگی زن چهار دست و پا قرار گرفته و کمی پا های خود را باز میکند. مرد نیز تقریبا در همان حالت بر روی زن قرار میگیرد و دست ها و پا های خود را تکیه گاه میکند و کمی هم زانو میزند. در این پوزیشن اگر زن کمی سر خود را بچرخاند، زوجین میتوانند به بوسیدن یکدیگر بپردازند.

حالت لاک پشت

در این پوزیشن تنها مرد کنترل رابطه جنسی را در اختیار دارد. برای اجرای این حالت جوری مینشیند که صورت او رو به پایین و در حالت دو زانو پا هایش به سینه برسد. مرد پشت زن قرار میگیرد و ران های خود را از هم باز میکند و به روی زن می افتد و دستان خود را کنار بدن وی میگذارد. همانطور که گفته شد، زن در این حالت از پوزیشن داگ استایل نمیتواند تحرک چندانی داشته باشد و کاملا تسلیم مرد است.

حالت تحت امر (مطیع)

برای اینکه رابطه جنسی خوبی داشته باشید، برخی اوقات نیاز است که اندکی خشونت را چاشنی کار کنید. برخی از پوزیشن ها برای رابطه جنسی خشن بهتر هستند. برای انجام این پوزیشن زن بر روی یک زانو قرار میگیرد و تا جایی که ممکن اس رو به جلو خم میشود. سپس دستان خود را از آرنج خم کرده و بر روی آنها تکیه میکند. مرد نیز به گونه ای پشت زن قرار میگیرد که پای دراز کشیده شده زن، بین پا های خودش قرار بگیرد، یک دست را روی لگن پایی که خم شده گذاشته و دست دیگر بر روی کمر زن قرار میگیرد.

حالت حفاری

اگر طرفدار رابطه جنسی از پشت هستید، این حالت از پوزیشن داگی را به شما پیشنهاد میکنم. برای انجام این پوزیشن مرد پشت زن قرار میگیرد و پا های زن نیز از میان پا های مرد عبور میکند. مرد باسن زن را میگیرد و او را عقب و جلو میکند تا دخول بهتری داشته باشند. در این پوزیشن میتوان بصورت خیلی عمیق دخول کرد، همچنین علاوه بر مرد، زن هم میتواند حرکت کند و رابطه جنسی را ادامه دهد.

حالت گل برفی

یکی دیگر از راه های تهییج روابط جنسی آن است که علاوه بر استفاده از پوزیشن های مختلف، در مکان ها مختلفی هم رابطه جنسی داشته باشید. در این حالت از پوزیشن سگی زن بر روی شکم خود دراز میکشد، پا ها از زانو خم است و از یکدیگر فاصله دارد و بدن به بغل متمایل است. مرد نیز پشت زن و بین پا های او قرار میگیرد و بالا تنه خود را روی بدن زن قرار میدهد. پا های زن در اطراف بدن مرد قرار میگیرد. در این پوزیشن دستان مرد نیز بصورت خم شده در کنار بدن زن قرار گرفته و زن دستان همسر خود را تکیه گاه میکند.

حالت اسب شاخ دار

این شیوه از پوزیشن داگی استایل بسیار لذت بخش است. هر چقدر که بیشتر این پوزیشن را تمرین کرده و کسب تجربه کنید، بیشتر لذت میبرید. برای انجام این پوزیشن زن در حالت چهار دست و پار قرار گرفته، پا ها را جفت کرده، دستان خود را به اندازه عرض شانه باز کرده، بر روی کفت دستان خود تکیه میدهد، به کمر کمی قوس میدهد و سر خود را نیز بالا میگیرد. مرد نیز به گونه ای پشت زن قرار میگیرد که پا های وی بین پا های خودش قرار بگیرد، سپس یک دست را روی باسن و دست دیگر را روی بدن همسر خود قرار میدهد تا بتواند ریتم حرکات را کنترل کند.

حالت زنگوله

برای اجرای این سبک از پوزیشن سگی زن به حالت دو زانو نشسته و رو به جلو خم میشود و دست های خود را بالای سرش میبرد. مرد نیز به شکلی قرار میگیرد که باسنش روی پا های زن باشد، پا ها به اندازه کافی باز و زن بین پا های مرد قرار بگیرد. در این پوزیشن دست های مرد پشت خودش قرار میگیرد تا بر روی آن ها تکیه کرده و وزن خود را قرار دهد.

برای مشاهده تصاویر پوزیشن سگی یا داگ استایل اینجا کلیک کنید.

divider

پوزیشن های دیگر رابطه جنسی:

۵ تکنیک طلایی پوزیشن رابطه جنسی میشنری

۴ مدل پوزیشن قاشقی رابطه جنسی

۱۵ مدل پوزیشن ۶۹ رابطه جنسی

۷ پوزیشن جنسی مناسب برای آلت تناسلی کوچک

۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند

۹ مدل پوزیشن مقعدی رابطه جنسی


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(41 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter