۵ بازی جنسی هات برای تنوع در رابطه زناشویی

۵۷,۳۱۴
۲۳۱
۰
سه شنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰
بازی های جنسی را میشناسید؟ بازی های مخصوص مهمانی و پارتی، بازی های ویدیویی و بازی های فکری چند تا از انواع بازی های میباشند.
۵ بازی جنسی هات برای تنوع در رابطه زناشویی

بازی های جنسی خیلی جذابند. دسته دیگری از بازی هایی هستند که به آن ها بازی های جنسی میگوییم. این بازی ها یک چیز جدید به روابط اضافه میکنند. این بازی ها مثل بازی مسخره "حقیقت یا جرات" نیست.

اینکه در یک رابطه همیشه شور و اشتیاق وجود داشته باشد، بسیار مهم است. برخی از تحقیقات علمی جدید نشان داده است که افرادی که در روابط طولانی مدت هستند (حداقل 3 سال) بیشتر به ارگاسم میرسند (ارضاء میشوند) ، رابطه دهانی بیشتری دارند و پوزیشن های (حالت های مختلف در روابط جنسی) بیشتری را امتحان کرده و در کل به میزان زیادی از زندگی جنسی خود راضی هستند.

مقداری سرگرمی و یک بازی جنسی خوب، اصلا ایده بدی نیست. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

بازی مخصوص رابطه جنسی

بازی برای روابط زناشویی

divider

- با یک چشم بند میتوانید کار های جالبی انجام دهید.

چشم همسرتان را ببندید و به او بگویید که باید حدس بزند. مثلا چه غذایی به او میدهید ؟ با چه چیز هایی دارید او را لمس میکنید ؟ قراره دفعه بعد به کجا دست بزنید ؟ چنین سوالات و بازی میتوانید خیلی جالب و جذاب باشد.

- یک بازی جنسی بخرید.

واقعا ده ها شکل مختلف از این بازی ها برای فروش وجود دارد. بعضی ها بصورت کارتی هستند و برخی دیگر یک جفت تاس مخصوص دارند. انواعی هم مثل بازی های تخته ای میباشند و حتما میدونید که این روز ها بازی های تخته ای خیلی پر طرفدار شده اند. البته چند نمونه بازی هم وجود دارند که ترکیبی از تمام حالت های قبلی میباشند.

بازی مخصوص رابطه جنسی

- جنگا جنسی بازی کنید.

اگر جنگا ندارید، یک ست بخرید. روی هر قطعه یک دستور بنویسید. تصمیمش با خودتونه اما مثلا میتونید بنویسید "گوشمو لیس بزن" و همینطوری ادامه دهید. زمانی که با موفقیت یکی از قطعات را از زیر برداشته و روی برج قرار دادید، همسرتان باید دستور نوشته شده روی همان قطعه را اجرا کند. یک تنبیه برای کسی که برج را خراب میکند در نظر بگیرید، مثلا باید شما را یک ناهار یا شام مهمان کند.

- صحنه رابطه جنسی یک فیلم را بازی کنید.

اول صحنه رابطه جنسی مورد علاقه خود را از فیلمی که دوست دارید انتخاب کنید. اگر نتوانستید چیز خاصی بیاد آورید، در اینترنت سرچ کنید. سپس همان صحنه را با همسرتان دوباره خلق کنید. پس از چند بار امتحان این روش حتی میتوانید صحنه های فیلم های بزرگسالان را نیز شبیه سازی کنید.

بازی رابطه زناشویی

- یک فعالیت روزانه را به یک بازی لختی تبدیل کنید.

در حال هر کاری هستید کم کم شروع کنید به در آوردن لباس های خود. مثلا در زمان تبلیغ بین مسابقات فوتبال زمان بسیار خوبی است. مهم این است که در عین حالی که کاری انجام میدهید لباس های خود را همزمان در بیاورید. البته عجله نکنید و اینکار را آرام آرام انجام دهید.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(231 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)  
  • برچسب ها:
  • بازی جنسی
  • بازی های رابطه جنسی
  • بازی روابط زناشویی
  • حقیقت یا جرات
  • بازی حقیقت یا جرات

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter