آیا به تست باکره بودن پسرها میشه اعتماد کرد ؟

۱۰,۰۴۱
۸
۰
یکشنبه, ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ۱۵:۱۳

تست باکرگی پسران به روش سنتی :

در حال حاضر روش های تشخیص متعددی برای تشخیص باکرگی مردان ذکر شده است. مانند وجود خط پشت زانو ، سفت بودن محل ختنه، توانایی پسر در پاشیدن ادرار خود بالاتر از سیمی که یک متر از زمین فاصله دارد و نهایتا داشتن نقطه های سرخ رنگ در قسمت فوقانی و داخلی گوش.

گاهی رفتار یک مرد در اولین رابطه جنسی گویای نداشتن رابطه جنسی می باشد . مثلا اینکه یک مرد در اولین رابطه خود دچار زودانزالی شود یعنی کمتر از 2 دقیقه دخول به ارگاسم برسد یا اصلا بدون دخول ارضا شود. البته این موارد در مورد همه مردان صادق نیست.

در مورد پسران تست دقیق علمی وجود ندارد اما وجود خط در پشت زانو، سفت بودن محل ختنه و توانایی پسر برای پاشیدن ادرار خود بالاتر از یک سیم با فاصله یک متر از سطح زمین از مواردی است که در برخی فرهنگها برای تست باکرگی مورد توجه قرار می‌گیرد

نجات 3 پسر اعدامی با تست باکرگی :

یک پزشک سنتی ۵۴ ساله از کشور ویتنام که «وام تی هونگ» نام دارد، طی اظهاراتی ادعا کرد که پس از حدود ده سال تحقیقات به این نتیجه رسیده که پسرها اگر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشند، می توان به آن پی برد.

این پزشک سنتی در ادامه افزود: در سال دو هزار میلادی خانمی در منطقه ما مورد تجاوز سه فرد ناشناس قرار گرفت. پلیس پس از انجام تحقیقات، سه جوان را بازداشت کردند اما این سه جوان ادعا کردند که بی گناه هستند و تاکنون هیچ رابطه جنسی برقرار نکرده اند.

وام تی هونگ گفت: پس از شنیدن ادعای این سه جوان که به نظر بی گناه می آمدند، تحقیقاتم را آغاز کردم و پس از چند سال متوجه شدم که به محض برقراری اولین رابطه جنسی توسط پسران، لایه ای از روی اندام جنسی آنها از بین می رود.

این پزشک سنتی همچنین افزود: پس از کشف این مسأله و رساندن خبر آن به وکلای این سه جوان بی گناه، آن وکلا توانستند به دادگاه ثابت کنند که این سه جوان تاکنون هیچ رابطه جنسی با کسی برقرار نکرده از همین رو آنان از اعدام نجات یافتند .

منابع خبری از کشور ویتنام اعلام کردند: پس از مطرح شدن ادعای این پزشک سنتی، گمانه زنی ها در مورد درستی یا نادرستی آن آغاز شد و تحقیقات و بررسی ها توسط پزشکان غیرسنتی آغاز شد و در نهایت به صحت ادعای وام تی هونگ پی بردند. همین امر در نجات یافتن آن سه جوان نیز تأثیرگذار بود.

تشخیص باکره بودن پسران

نظریه دکتر مجد در مورد تست باکرگی پسران :

هیچ روش علمی برای تشخیص تجربه فعالیت جنسی در پسران یا همان باکرگی پسران وجود ندارد و مطالب منتشر شده در کانال ها یا سایتها کذب و صرفا جهت جذب بازدید کننده می باشد .

divider

بیشتر بخوانید :

آیا آب منی خشک شده باعث حاملگی می شود ؟

آیا خوردن آب منی فوایدی هم دارد ؟

نیامدن آب منی بعد از ارگاسم و علل آن


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(8 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)  
  • برچسب ها:
  • باکره
  • پسران باکره
  • تشخیص پسران باکره

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter