۲۰ راه جدید برای درمان خود ارضایی (جق زدن)

۹۴,۸۳۲
۴۳۱
۴۱
شنبه, ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳
خود ارضایی یا استمناء به انگلیسی ( Masturbation ) عملی غیر اخلاقی است که به شدت سلامت روحی و جسمی بدن را تحدید می کند. فرقی ندارد خانم هستید یا آقا! خود ارضایی از نظر اسلام هم جزء گناهان کبیره و حرام است.
۲۰ راه جدید برای درمان خود ارضایی (جق زدن)

درمان و ترک خود ارضایی با 20 روش جدید

خود ارضایی یکی از چالش های کسانی است که به بیماری " خود ارضایی " دچار شده اند, خود ارضایی کردن شما را دچار مشکلات روانی , جسمی و جنسی بزرگی می کند که شاید ازآن بی اطلاع باشید. پس با من در مجله دلگرم همراه شوید تا روش های جدیدی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید خود ارضایی کردن را درمان کنید.

فواید رابطه جنسی بر هوش و عملکرد مغز

درمان و ترک خود ارضایی

از مهمترین دلایل " خود ارضایی " که ممکن است شما را به انجام این کار وادار میکند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه در کودکی
 2. نداشتن رابطه جنسی سالم و تامین نیاز جنسی
 3. تصاویر و فیلم های Porn ( پورنو گرافی ) یا مستهجن از کوچک تا بزرگ
 4. مشکل در برقراری رابطه با دیگران
 5. سردی در روابط جنسی زوجین
 6. دوری از روابط اجتماعی

ابتدا فیلم آموزش 20 روش درمان کردن خود ارضایی را مشاهده کنید:

فیلم آموزش 20 روش درمان کردن خود ارضایی


آموزش درمان خود ارضایی و استمناء ( جلق زدن ) در زنان و مردان !


امروزه از خود ارضایی بعنوان آغاز اولین تجربه های جنسی در سنین کودکی نام برده می شود ! در واقع خود ارضایی در نوجوانان شروع می شود ! و علت آن عدم اطلاع رسانی های به موقع است !

متاسفانه خود ارضایی در مردان متاهل و زنان متاهل نیز شایع است ! که علت های آن را در پائین توضیح خواهیم داد.

۸ فایده علمی و اثبات شده بوسه لب به لب

خود ارضایی

درمان و ترک خود ارضایی

راههای جدید درمان خود ارضایی


۱. از تماشای هرگونه عکس یا فیلم پورن (عکس و فیلم هایی با محتوای رابطه جنسی که مستحجن و تحریک کننده هستند) به شدت خودداری کنید.

 • هرچه عکس و فیلم پورنو دارید از بین ببرید Shift Delete و اگر عضو گروه یا کانال های هستید که مطالب پورنو پخش می کند از آنها خارج و بلاک کنید . تا زمانی که شما به سراغ مطالب و محتوی جنسی و سکسی برید تحریک خواهید شد.
 • اگر فیلم یا عکس خاصی در دسترس دارید که پورنو هم نیست ولی حس جنسی شما را تحریک می کند و یا فرد خاصی را در ذهن شما می آورد که سبب تحریک شما به خودارضایی می شود آنها را نیز از بین ببرید.
 • کلیپ ها و تصاویر از حرکات و اندام نمایی های این روزها در شبکه های اجتماعی را به هیچ عنوان مشاهده نکنید ! هرچه از این مدل تصاویر و کلیپ ها برایتان ارسال می شود را Block و Report کنید.
 • فیلتر شکن یا هر ابزاری که سایت ها و محتوی تحریک کننده را برای شما فراهم میکند حذف و از بین ببرید.

آیا خودارضایی ریسک ابتلا به سرطان پروستات را بالا میبرد ؟

درمان و ترک خود ارضایی


۲. در حمام و دستشویی در را قفل نکنید و در زمان های تنهایی به حمام نروید

 • در مکان هایی مثل حمام که لباس بر تن ندارید و یا جایی که تنها هستید شیطان بیشتر به سراغتان می آید تا آنجا که ممکن است سریع دوش بگیرید و تا به دام شیطان نیافتاده اید و دست به خود ارضایی نزده اید از حمام خارج شوید!
 • یک دستگاه پخش موسیقی با خود به حمام ببرید ( البته طوری که خراب و خیس نشه ) و موسیقی های شاد و مورد علاقه خودتون بزارید و از موسیقی لذت ببرید تا خدای نکرده از خود ارضایی

درمان و ترک خود ارضایی

3. همیشه مضرات و عوارض خود ارضایی را با خودتون مرور کنید

 • برخی از عوارض خود ارضایی : از بین بردن اعتماد به نفس , افسردگی , گوشه گیری و دوری از روابط اجتماعی , از بین بردن نیاز جنسی سالم در ذهن شما , اعتیاد همیشگی , از بین بردن خلاقیت , ایجاد مشکلات جنسی شدید به دلیل استفاده مکرر از مواد شیمایی ( صابون - شامپو و ... ) , از بین بردن قدرت تصمیم گیری و ...
 • سعی کنید از تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.

درمان و ترک خود ارضایی

4. اجتناب از دلیل و منطق آوردن

 • اگر در زمانی ترک جلق و استمنا , به هر دلیلی اینکار را انجام دادید هرگز دلیلی منطقی جز حماقت و تکرار اشتباه برای خود نیارید !
 • برای اینکار جریمه های سنگینی رو برای خودتون در نظر بگیرید .

درمان و ترک خود ارضایی


5. به هر طریقی خود را سرگرم کنید و اجازه ندهید در تنهایی فکرهای شیطانی مثل خودارضایی به ذهنتان خطور کند.

 • سعی کنید از حضور در اماکن خلوت و بدور از نظر دیگران دوری کنید
 • خانم ها یا آقایانی که مبتلا به خود ارضایی هستند زمانی که تنها می شوند و یا بیکار هستند بیشتر به این عادت بد روی می اورند.
 • سعی کنید تنها نمانید یا اگر تنها هستید خود را سرگرم خواندن رمان کنید و یا به کاری تفریحی مشغول شوید و ذهن خود را درگیر کنید با این کار هرگز به خود ارضایی روی نخواهید آورد.
 • هرگاه افکار تحریک کننده سراغتان آمد سریع موقیت خودتون تغیر بدید و مکان دیگری بروید

divider

6. از رفت و آمد با کسانی که مستقیم و غیر مستقیم شما را به خود ارضایی و جلق دعوت می کنند دوری کنید

 • رابطه خودتون با کسانی که از این موضوع صحبت می کنند و خاطره تعریف میکنند و .. قطع کنید , ممکن است برای شما از فواید این کار هم صحبت کنند که خودتون بهتر میدونید که هیچ فایده ای جز یک عمر پشیمانی برای شما همراه ندارد.
 • از صحبت کردن در خصوص مسائل شهوت انگیز دوری کنید

درمان و ترک خود ارضایی

7. مشکلات جنسی خود را بصورت سالم و قانونی برطرف کنید

 • جلق زدن و خود ارضایی تنها برای مجرد ها نیست , و در خیلی مواقع افراد متاهل و دارای شریک جنسی هم دست به این کار می زند !
 • اگر از روش ارضاء شدن یا نوع رابطه جنسی با همسر و شریک جنسی خود لذت نمی برید یا به عبارت ساده تر اون مدلی نیست که دلتون میخواد یا نمیتونه شما را ارضاع کند, حتما از طرف مقابل کمک بخواهید.بهش بگید چه نوع رابطه جنسی رو لازم دارید چطور باید رفتار کنه و انجام بده که شما را راضی کند. و درنهایت اگر لازم است بگید که اگه اون مدلی که میخواید باشه این کارو ترک میکنید.
 • اگر لازم بود , طلاق بگیرید و جدا بشید !!! خیلی بهتر است تا یک عمر جلق زدن !! اگر با تلاش های مکرر در آخر نمی تونید زندگی جنسی سالمی رو با همسر خود داشته راه قانونی و درستش جدا شدن و انتخاب شریک جنسی مناسب برای خود است.

در نظر داشته باشید اعتیاد به خود ارضایی می تواند تا آخر عمر شما را درگیر کند از پای در آورد و زندگی و آینده خودتون و همسرتون حتی فرزندانتون رو برای همیشه از بین ببرد.

درمان و ترک خود ارضایی

8. اعضای بدن خود را لمس نکنید

 • تا آنجا که ممکن است به اعضای بدن خود به خصوص اندام جنسی (سینه و آلت تناسلی و هر کجای بدن که باعث تحریک شما می شود) دست نزنید.
 • از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.

درمان و ترک خود ارضایی


9. کار جدیدی را شروع کنید

عکاسی، وبلاگ نویسی، کتاب خوانی،بازی های سرگرم کننده، مهمانی ها و شرکت در اجتماع و یا هر کار دیگری که توسط آن سرگرم می شوید و خدای ناکرده رو به خودارضایی نخواهید آورد.

درمان و ترک خود ارضایی


10. به کارهای داوطلبانه بپردازید

 • می توانید به صورت داوطلبانه در زمان های بیکاری خود در مکانی مثل مهدکودک یا یتیم خانه یا هرمکانی که در‌آنجا می توانید توانایی های خود را به دیگران عرضه کنید و چه بسا پاداش خوبی در قبال آن دریافت کنید. در اینصورت محال است وقت برای خود ارضایی داشته باشید و یا اصلا به آن فکر کنید!
 • از خیال‌ پردازی های جنسی به شدت دوری کنید


11. به هیچ وجه در شرایطی قرار نگیرید که منجر به تحریک جنسی شما شود

همانطور که قبلا هم متذکر شدیم از مشاهده هرگونه محتوای غیراخلاقی که شما را به سمت آتش جهنم هدایت می کند مثل فیلم یا عکس پورنو پرهیز کنید. اگر ناخودآگاه و طبق عادت در کامپیوتر شخصی، تبلت یا تلفن همراه خود به سراغ صفحاتی می روید که عکس های برهنه و مستحجن وجود دارد با استفاده از نرم افزار “Google Chrome Parental Lock Extension” یا نرم افزارهای مشابهی که برای قفل گذاری والدین بر روی مرورگر و یا سایر نرم افزار فرزندان طراحی شده است برای خود قفل گذاری کنید تا نتوانید وارد سایت ها و شبکه های مستحجن شوید.

درمان و ترک خود ارضایی

12. ازدواج کنید

اگر در سن ازدواج هستید بهترین روش برای درمان خود ارضایی و استمناء ازدواج است. دلیل اصلی تاکید اسلام بر ازدواج در سن ۱۸ سالگی دوری از شر شیطان و تخلیه نیازهای جنسی به طریقه درست و لذت بخش آن می باشد.


13. با توکل بر خداوند و جلب رضایت او بر نفس خود غلبه کنید

با خواندن قرآن و دعاهایی که برای ترک خودارضایی در بالا آمده است غیرممکن است ناامیدی و احساس عجز به سراغ شما بیاید. یقین داشته باشید خداوند هر لحظه با شماست و ناظر بر تک تک اعمال و رفتار بندگان خود می باشد. خداوند آنقدر بخشنده و مهربان است که توبه بندگان خود را هر لحظه و هر کجا می شنود و بدون شک منتظر بازگشت بندگان خود به دامان پاکی و انسانیت است.


14. قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید

(اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)


15. غذای خود را به حداقل برسانید

وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.


16. شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو ( آلت به زیر) نخوابید

17. شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد18. همواره بیاد داشته باشید که تصمیم دارید این عمل را ترک کنید


19. بعد از تصمیم به ترک خود ارضایی حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.


20. یک سیستم پاداش قرار دهید

با خودتان قرارداد ببندید که به ازای هر روز که خود ارضایی نکنید هزار تومان در یک صندوق بیندازید و در پایان هفته با پول آن چیزی را که دوست دارید برای خود بخرید. این روش کمک زیادی به ترک خود ارضایی می کند.


تماشای این فیلم از سخنان استاد رائفی پور با موضوع راهکار عملی ترک و درمان خود ارضایی


در آخر باید به شما بگوییم " داروی برای درمان خود ارضایی وجود ندارد ! جز عزم راسخ شما "

درمان و ترک خود ارضایی


پس از همین حالا شروع کنید خداوند بخشنده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

درمان خود ارضایی با توکل بر خدا و اراده قوی ۱۰۰٪ امکان پذیر است.

تجربیات سودمند خود را در مورد ترک و درمان خود ارضایی با سایر خوانندگان خوب مجله دلگرم در بخش کامنتها به اشتراک بگذارید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(431 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  

۴۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ro
ححح | ۱۲ ساعت پیش
دوستان اگر بعد از خود ارضایی غسل نکنید نمازاتون قبول نیست روزه هاتون قبول نیست باید همرو قضا کنید ورودتون به حرم و مسجد حرامه مواظب باشید
۰
۰
 
 
ro
ناشناس | ۴ روز پیش
خیلی ممنون بابت اطلاعات
التماس دعا
۰
۰
 
 
de
تبلیغات کاذب،دروغ | ۱ هفته پیش
سلام دوستان،اگر خود ارضایی هم بکنید، خیلی بهتر از مصرف دارو کاهش شهوت هست، خود ارضایی ضرر خاصی ندارد به جزء گناه، این دارو ها دروغ هست ،خطرناکه،مشخص نیست از چه موادی درست شده،ما چنین دارویی نداریم کاهش شهوت، فردا که ازدواج کردید به مشکل میخورید،در رابطه، شاید به طلاق هم بکشه، هر آدمی شهوت بهش فشار بیاورد، نشانه سلامتی جنسی او هست، مگه شماها نمیدانید خیلی از طلاق ها همین نداشتن شهوت ،و نداشتم میل جنسی هست، باعث سردی زن و مرد وبعد جدایی میشه، فشار جنسی از 16 سالگی شروع میشه،در 28سالگی کاهش پیدا میکنه کم کم ،نگران نباشید،اگر از دارو یا روش خاصی استفاده کنید،من این قول را به شما میدم وقتی ازدواج کردید به مشکل میخورید، تبلیغات، بزرگ کردن الت و دارو کاهش شهوت دروغ کاذب هست باور نکنید،حتی پزشکان آمریکا این روش ها را هم رد کرده، تایید نکرده،
۰
۰
 
 
ir
فرمانده چائو | ۱ ماه پیش
سلام خدمت همه ی دوستانی که میخوان این عمل رو ترک کنند واقعا پیشنهاد من اینه که درباره عواقب گناه بخونید و یک کاغذ و خودکار بردارید و تا 21 روز هروز یکبار بنویسید «من امروز دوباره متولد میشوم من روزم را با یاد خدا شروع میکنم و هیچگونه گناهی مرتکب نمی شوم من هروز در توانایی هایم پیشرفت میکنم و چیز های جدید یاد میگیرم» چشمان خود را ببندید و این جمله رو ده بار با خود تکرار کنید حالا تصور کنید که واقعا امروز پیشرفت میکنید و هیچ گناهی انجام نمیدید بعد از 21 روز نیاز به نوشتن نیست فقط هروز تکرار کنید مطمئن باشید ن تنها عمل خود ارضایی بلکه اصلا هیچگونه گناهی به سراغ شما نخواهد آمد و سعی کنید در اهدافی که دارید هر روز کار کنید مطمئن باشید که یکی از بهترین کارها برای ترک گناه هست
۱
۰
 
 
ir
دخترا بخونید | ۱ ماه پیش
پایین تنه رو با تیغ نزنیند پوست حساس استعداد بیشتری داره شماره به خود ارضایی میل بده از تیز بر کرم موبر استفاده کنید ...ورزش مشغولید ندیدن این فیلما و ورزش و خواب اندازه خوندن ووو مهم ترین تو جمع باشید همیشه عوارضش که واقعا جدیه اره موقتا تخلیه میشی عین معتاد ولی اآیندت به فنا میره ... راستی دکترم میتونید برید که اصولی تر از من توضیح بده ...و خدایشم خواستگار پیدا شد تورو خدا ناز نوز نکنید دیدید پسر خوبیه از لحاظ اخلاق رفتار و کمی مالی برید ازدستتون راحت بشیم .. والا
۱
۰
 
 
ir
پسرا بخونید 2 | ۱ ماه پیش
بعد ده روز بدن یه جورایی خلع سلاح شده ولی روح و عادتون مونده روحی . میدونم حال میده ولی اون لعنتی ها رو از کامیپوتر وگوشیت پاک کن... اگه قصدت ترکه مطمنا تو انجام این کارا یکشو لنک میزنی وو دوباره میری انجام میدی طبیعه دوباره متنو بخون چه چیزای گفتم... چون شاید گرفتار بودم و ترک کردم دارم باهاتون صریح حرف میزنم.. راستی بعد چند ماه احتمال اینکه دوباره برگردی طبیعه . بگی خیلی شده تونستم کنترلش کنم فقط اینو بدون اگه رفتنی گیم اور میشی باید از اول بایدعذاب بکشی این مراحلو...
۱
۰
 
 
ir
پسرا بخونید 1 | ۱ ماه پیش
حتما پسرا بخونید.. که این غول خفته رو بیدار کردن.. هم باید خوراک هم جسمی و هم روحی باید برای ترک اون همزمان انجام بدن.
اول خوراکی ..باید منبع تغذیه ضعیف بشه.. سرکه سفید بخرید بعد از نهار شام به اندازه سه چهار قاشق با اب حل کنید بخورید ده روز بعد کمتر میشه فشار جنسی
جسمی. ساعت خواب کم باشه 7 8 ساعت. به سمت راست بخوابید فشار کمتر بیاد به اون لامصب مشغول کنید تو جمع باشید لعنتی هااا ادم بیکار کلا تنش میخاره... عوارض شو هر روز بخونید بخونید روی اون دست لعنتی یه ضربدر بزنید اگه دستتون رفت یه دوش اب سرد بگیرید..بعد ده روز بدن یه جورایی خلع سلاح شده ولی روح و عادتون مونده
روحی . میدونم حال میده ولی اون لعنتی ها رو از کامیپوتر وگوشیت پاک کن... اگه قصدت ترکه
۰
۰
 
 
ir
2003 | ۱ ماه پیش
سلام اونایی که ریزش خود به خود منی دارن چیکار کنن؟
۱
۰
 
 
مسئله ی مهمیه ولی واقعا چرا نمیشه ترک کرد!!
من بیست سالمه و پنج ساله درگیرشم
خیلی سعی کردم ترک کنم خیلی کارا کردم اما نتیجه نگرفتم...تنها کاری که باید کرد اینه که خودتو مشغول کارای دیگه کنی ینی بیکار نباشی این موثرترین راهه اما حتی اونم موقتیه چون بعد یه مدت دوباره برمیگرده،من تونستم تا شیش ماه خودارضایی نکنم و میتونم بگم بهترین روزای عمرم بود اما با این وجود دوباره خودارضایی رو شروع کردم از اونجا هم که درصد بالایی از جوونا بیکارن و شرایط ازدواج رو ندارن باعث شده که همچین عملی رو انجام بدن،یکیشم خودم خیلی از سایت ها رو چک کردم و کارایی رو که گفتن انجام دادم اما بازم موفق به ترک نشدم فک کنم یه راه مونده ک انجامش ندادم اونم مصرف داروهای کاهنده شهوته. امیدوارم نتیجه بدن،تا الان هرچقد به خودم فشار آوردم جواب نگرفتم نمیشه همینجور دست رو دست گذاشت...امیدوار
م بتونم ترک کنم...خسته شدم دیگ...
۰
۰
 
 
ir
نازگل | ۲ ماه پیش
اصلی ترین عاملی که به خود ارضایی کشیده میشید تنها بودنه. عامل بعدیش نیاز جنسیه که باید تخلیه بشه. شرایط ازدواج هم که برای همه نیست . یک کیس مناسب پیدا کنید که قرار نباشه فقط نیاز جنسی تون باهاش رفع کنید. کلا نزاره تنها باشید.
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه
۱
۰
 
 
ir
میثم | ۲ ماه پیش
من ۲۳سالمه تقریبا از ۱۳سالگی این کارو انجام میدم بعد از هر بار مثل چی هم پشیمون میشم دو سه ماه ترک میکنم ولی بازم یدفعه شیطون میره تو جلدم
۰
۰
 
 
ir
دلتنگ | ۲ ماه پیش
من نوزده سالمه و دختر هستم دو سال این اتفاق برام میفته و خودم ناراحتم میشه یکی کمکم کنه وانگیزه بده من دانشجو هستم میترسم رو درسام تاثیر بذاره
۰
۰
پاسخ ها:
  de
  گمنام | ۲ ماه پیش
  از خدا بخواهید کمکتون کنه و روزه بگیرید
  ۰
  ۰
  ir
  محمد | ۱ ماه پیش
  سلام من رتبه 1200کنکورشدم الانم توی دانشگاه دولتی حسابداری میخونم ولی به خدا به خاطر این مشکل توی دانشگاه شاگرد تنبله هستم افسردگی دارم میدونی ماانسان هستیم هممون میتونیم هرکاری که بخواهیم بکنیم چطور من 6ساله خواستم خودارضایی کنم الانم میخوام دیگه این کاررونکنم چون خدادارم چون ازاین زندان میخوام رهابشم
  ۰
  ۰
  au
  عاشق تنها | ۱ ماه پیش
  سلام و عرض ادب احترام خدمت شما خواهرم امیدوارم که بتونید این کار رو دیگه انجام ندید بهترین راحل این بیماری اینه که هرباری که میخوای این کار رو انجام بدی به دستت نگاه ببین چی میبینی اگه تونستی بخونی پس این کارو انجام نده خواهشا .دارم این حرف رو به تمام جوان های دنیا میزنم ببین دستتو نوشته الله بعد فکن با اسم خدا که به دستت قرار داره میخواهی خود ارضایی کنی
  ۱
  ۰
 
 
ir
یه بنده خدا | ۲ ماه پیش
سلام وحید جون من چند بار تصمیم به ترک گرفته بودم اما نمی شد به سراغ سایت ها اومدم همرو خوندم و خیلی روم تاثیر گذاشت تا جاییکه نزدیک 28 روز این کار رو نکردم ولی باز هم به این عمل دچار شدم بازم ممنون باز مطالبتون رو خواهم خوند و دوباره تصمیم به ترک خواهم گرفت ممنون.
۱
۰
 
 
de
یه دختر گناهکار | ۳ ماه پیش
کاش من میمردم
هیچ دردی بالاتر از این نیست هیچ دردی
تمام زندگیتو میگیره
تمام دوران خوب زندگیم نابود شد
کاش خدا کوتاه میومد کاش من بمیرم فقط همین
۰
۱
پاسخ ها:
  ro
  بهنام | ۱ ماه پیش
  اگه تو تنها ب این درد دچار هستی ناامید نباش بجنگ باهاش همون چند روز هم برای شروع خوبه خدا بزرگ تر از این حرفا هست
  ۰
  ۰
 
 
ro
علی | ۳ ماه پیش
ممنون واقعا تاثیر گذار بود
۰
۰
 
 
ro
هوشنگ | ۳ ماه پیش
سلام راهی برای ترک فشار جنسی نیست به جزء ازدواج اگر 10سال هم ترک کنید این فشاره دست بردار نیست به جزء ادم پیر شود تستورستون بدن ضعیف شود من این راه تجربه کردمه نگران نباشید بهترین دوران جنسی همین 16سال تا 35سال هست بعد از 35سال فشار جنسی کم میشه بهترین دوران را از دست ندهید ازدواج کنید منم مثل شماها فکر میکردم حالا 38سالمه مجرد خبری هم از فشار جنسی نیست کم شده یک روزی آرزوی چنین روزهایی را دارید که دیگه شدنی نیست من که آرزو داشتم برگردم به 15سالگی شکر خدا کنید که از لحاظ سلامتی جنسی سالم هستید خبر ندارید که اگر میل جنسی نباشد باید بروید تستورستون تزریق کنید سرگیجه بگیرید شما نمیدانید عشق عاشقی عزیزم دوستت دارم همین فشار جنسی باعث میشه اگر نباشد زندگی زناشویی امکانپذیر نیست نمیتوانید ازدواج کنید هیچ دارویی مصرف نکنید که فقط بدبخت میشویدمن کاری به خود ارضایی ندارم چون این فشار جنسی باعث میشه آدم خودارضایی بکند من میگم اگر فشار جنسی تخلیه نشه آدم مشکلات روحی روانی میگیرد نمیشه تحمل کرد ترک کرد شدنی نیست واقعا اگرراهی جزء خودارضایی ندارید حداقل 1ماهی یک بار این کار را بکنید
۲
۰
 
 
ir
مریم | ۳ ماه پیش
سلام خسته نباشید خیلی ممنونم بابت مطالب خوبتون...من دختری هستم ک شهوتم ب شدت بالا هست و ۱۶سالم هست و ازسن ۱۳یا۱۴سالگی خودارضایی میکردم اما الان تصمیم ب ترکش گرفتم اما خواستگار خوب ندارم ک بخوام ازدواج کنم و اینکه سنم موقع ازدواج نیست...!!!تا دوهفته خودارضایی نکردم اما خیلی افکار منفی ب سراغم میان و اینجوری هستم ک حتی فکرم بهش کنم حالم بد میشه،دیگه نمیخوام اینکارو بکنم چکار کنم؟؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سعید غیاثی | ۱ ماه پیش
  به نظر من بایستی بدنبال مشکل و بعدش راه حل بودش...خوب فکر کنیم و خوب ببینیم و خوب درک کنیم تابهتروخوب تريادبگيريم اینجوری میشه فهمید که مشکل نفس و اراده خودماست که بایستی تقویت بشه،یادتون نره که ما انسان برتر هستیم پس به وجود برتر خودتون فکر کنید وبرسيد.
  ۰
  ۰
 
 
ru
بی | ۳ ماه پیش
سلام، چه خود ارضایی بکنید چه نکنید این فشار جنسی هست،خود ارضایی باعث،فشار جنسی نمیشود،اگر شما فشار جنسی نداشته باشید خودش بیماری هست باید درمان شود،فقط خود ارضایی باعث گناه،کم شدن هورمون بدن، زود انزالی،واختلال،
نعوظ،وبی میلی جنسی میشود،فشار جنسی سلامتی شما هست، نمیشه فشار جنسی را ترک کرد،اگر ترک شدنی بود حالا دیگه نه ازدواجی،نه نسلی بود، این فشار جنسی باعث میشه شما خود ارضایی کنید،برای ترک خود ارضایی بهترین را ازدواج هست،اگر هم شرایط ازدواج،ندارید،و
اقعا خیلی از جوانان شرایط ندارد،متاسفانه ،چیز مهمی که باید تخلیه بشه،تا با مشکلات روحی وروانی روبه رو نشن جوانان،فعلا شده ارزو،دست نیافتنی،در این اقتصاد خراب،بچه،ها ازدواج را میگم،فعلا راهی نیست،یا باید تحمل کندادم،یا بایدگناه کندگناه هم خوب نیست منظورم خودارضایی نیست،برای تسکین فشار جنسی به جزء ازدواج رابطه جنسی راه مناسبی نیست، فقط،بدنسازی،ورز
ش،نگاه نکردن به فیلم پورن،خود داری از تنهایی،توجه نکردن،بی خیال بودن،یعنی بهش فکرنکنیم،میتوان
دکمک کننده باشه،این تسکین صددرصدی نیست،فقط تلاش برای ازدواج کنیدتا،از،دست خودارضایی وگناه،خلاص،شوید
۰
۰
 
 
ir
پسر خوب | ۴ ماه پیش
سلام
من محمد ام و می خواستم بگم همین چن ساعت پیش این عمل زشت رو انجام دادم و الان هم خیلی ناراحتم و واقعا تصميم گرفتم که ترک کنم و از شما به اندازه ی تمام قطرات بارون ممنونم که این توضیحات رو به ما دادید ممنونم ☺️☺️☺️☺️☺️
۰
۱
 
 
ir
داغ دیده | ۴ ماه پیش
در حالی که خدا استمنا رو هم مثل بقیه محرمات درحال ضرورت بخشیده دین رو سخت نگیریدخواهشا. درمجموع امیدوارم عشقتونو زودتر پیدا کنیدچون شعله عشق خیلی شدیدتر ازشعله شهوته بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدای آورد ورنه سزاوار خداوندیش کس نتواند که به جایی آورد
۰
۰
 
 
ir
داغ دیده | ۴ ماه پیش
پس لطفا جو ندید!بهتره بشینیدوشرایط خودتونو بسنجیدحتی آزمایش خون هم بدیدو کلاه خودتونو قاضی کنیدشما هیچ مسئله ای مهمتر ازین مسئله نداریدپس خوب به شرایط خودتون فکرکنید،،پس اگربه حسب شرایطتون میبینیدکه اصلا نمیتونیدترک کنیداگر میتونیدزن بگیرید یا شوهرکنید اگراونم نمیتونید اگرمردیدصیغه کنیدیا اگر زن هم هستیدو میبینیدراه دیگه ای نداریدصیغه بشیدیا اگراینکارهم نمیتونیدبه خاطرحفظ آبرو و...انجام بدیدو به شدت گیرافتادید ایرادی نداره که به قدر رفع ضرورت خودارضایی کنید مثلاهفته ای یکباریا دو هفته ای یکبار اگر دخترهستید و از بکارت خودتون میترسید اگرمیتونید فشار جنسی رو تحمل کنیدو دچار مشکلات روحی نشید تحمل کنیداما اگر نمیتونیدبهتره بدونیدکه خیلی ازجاها الان دیگه بکارت مسئله مهمی نیست چون بکارت میشه با پریدن از روی یه جوب هم ازبین بره واصلامهم نیست. خداوند انجام حرام درضرورت رو برای بندگانش بخشیده پس همونطورکه میشه درضرورت نمازرو باطل کردیا گوشت خوک خورد یا دروغ گفت میشه استمنا هم کردچون آسیب های روحی و روانی ناشی از خودخوری بعد ازاستمنا خیلی بدتراز خوده استمنا هست!
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  وحید | ۳ ماه پیش
  دوست عزیز سلام، حرف های شما بسیار درسته ولی این مطلب رو به خاطر داشته باشید که با تایید این عمل انسان یکسره به دنبال چسبادن عمل نا شایست خود به یکی از راه هایی که شما فرمودید می گرده... متاسفانه
  ۰
  ۰
 
 
ir
داغ دیده | ۴ ماه پیش
ببینید ترک خودارضایی مسئله ساده ای نیست و به خیلی چیزا بستگی داره اینکه شما از چه دوره و سنی شروع کردی( نوجوانی یا جوانی) چقدر عکس و فیلم پورن دیدی چندبار اینکار رو انجام دادی توی چه محیط اجتماعی زندگی میکنی( محیط محرک مثل تهران یا محیط مذهبی مثل یزد یا قم مثلا) تو چه خانوده ای رشد کردی(بی قید یا مقید مذهبی) در چقدر به مسائل جنسی فکر میکنی قوه شهوت قوی گرم مزاج داری یا سرد مزاج ضعیف با جنس مخالف ارتباط احساسی یا جنسی مستقیم یا غیر مستقیم داشتی یا نه و خیلی مسائل دیگه... پس لطفا جو گیر نشید و بگید آهاییی بیایید من فهمیدم چطور میشه ترک کرد چون شرایط ها متفاوت هستن آدم ها متفاوت هستن چون این جو دادن شما باعث نا امید شدن بقیه و مشکلات شدید روانی میشه وقتی که طرف راهی که شما پیشنهاد میدید رو میره و به نتیجه نمیرسه! من خودم از دوران نوجوانی درگیر این موضوع هستم تا الان که ۲۳ سالمه حدوده ۱۰ ۱۲ سال میشه و هر راهی رو امتحان کردم اما فایده نداشته چون من به شخصه شرایط مخصوص به خودمو دارم( تهرانی هستم، به شدت گرم مزاج هستم چون درصد هورمون تستسترون من تو آزمایش ماکسیمم بود! و...)
۰
۰
 
 
ir
غمگین | ۴ ماه پیش
من۱۸سالمه میدونم درمان من ازدواجه
ولی مامانم نمیزاره ازدواج کنم میگه زوده
به نظرشما چیکارکنم که مامانم راضی شه؟؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  هادب | ۲ ماه پیش
  به مادرت توضیح بده که نیاز هایی دارم و باید براورده بشه ، سایت ها و کانال هایی وجود داره که میتونی اونجا با فردی آشنا بشی
  ۰
  ۰
 
 
ir
.... | ۴ ماه پیش
سلام من 2 ماه هست که ترک کردم
اما خروج منی می تونه باز هم ضرر داشته باشه؟
۰
۰
 
 
ir
حاصل سالها تجربه | ۵ ماه پیش
اینی که می گم تجربه 20 ساله پشتش خوابیده: من با اونهایی که هرچیزی گیر چشمشون میاد می بینند کاری ندارم. به نظر من اگر عوامل تحریک کننده مثل: فیلم و عکس و ... رو حذف کردید (منظورم فقط فیلم یا عکس مورد دار نیست) و باز هم اینطوری می شید، اصلا لازم نیست که مثلا: در اطاق تنها نباشید و... فقط کافیه صبح بعد از صبحانه تا شب قبل از غروب، بیرون از خانه باشید و خودتونو به چیزی مشغول کنید. باقیش به امید خدا خود به خود درست خواهد شد. اگر هم می خواید بعد از ازدواج این اتفاق براتون نیوفته، رک با شریک جنسی تون صحبت کنید که چه چیزی اونو ارضا می کنه، دلیل اصلی سرد مزاجی در زوج ها این هست که دیگری فقط فکر ارضاء خودشه. کارشو تو چند ثانیه می کنه و شریکشو ول می کنه به امان خدا! در حالیکه در رابطه جنسی باید کمی از خود گذشتگی کرد تا در انتهاش لذتشو ببری نه اینکه سریع و در همون اول کار!
۰
۰
 
 
ir
امیدوارم | ۵ ماه پیش
هیچی ندارم بگم... فقط التماس دعا????????????
خدایا اراده قوی بهمون بده.
۰
۰
 
 
ir
یه ایرانی | ۵ ماه پیش
سن ازدواج بالاست فکر جوانها هم بدبختانه رشد کرده العان بچه 8 ساله همه چیزو میدونه.کار یک شخص نیست کل مملکت درگیر هست. همه باید دست به دست هم بدن .گناه مال اون کسانی هست که وضعیت این مملکت و جوان هاشو به این جا رسوندن.تو ایران تو پیری باید بری ازدواج کنی مسخره هست بابا چه وضعه شه. من خودم سربازی معافم مدرک لیسانس پدرم به فکرم بود و خونه دارم ولی العان 25 سال سنم هست و مجردم من معتقدم من باید تو 17 سالگی زن داشتم. اصلا برا ازدواج تو مملکت ما شیوه و روش و راهش از بیس ایراد داره شانسی شده مسئله...دخترا که هیچی بعد ازدواج تازه باید متوجه بشن میشه باهاش زندگی ادامه داد یا نه...همین مسلئله بزرگتربن عامل بی حجابی دخترهاست. فکر انسان درگیر میشه .تو مملکت ما بلوغ بگی همه فکرشون میره به جنسی بلوغ فکری خیلی مهمه.... یکی میبینی 15 سالشه ولی فکر عقیده یک انسان 24 ساله روداره و برعکس. اینا همه حرفه جوان وقتی سر وقتش درسش کامل باشه و باسواد باشه و به موقع ازدواج کنه و بی عدالتی نباشه کار داشته باشه درست تو مملکت استعداد یابی بشه وقت جوان تلف نشه و..........مگه دیوانه هست دنبال این کارا باشه؟!!
۰
۱
 
 
ir
حمید | ۵ ماه پیش
سلام به همون خدا هیچ راهی برا ترکش نیس من الان ۱۰ساله به این سرطان گرفتارم هربارم میخام ولی نمیشه
۰
۰
پاسخ ها:
  هادی | ۲ ماه پیش
  قطعا میشه
  شدنیه
  با تلاش و اراده
  کاری کن وقت و حال خود ارضایی نداشته باشی
  ۰
  ۰
 
 
ir
نجات یافته | ۹ ماه پیش
تنها روش ترک این کار کنترل ذهنه
برای اینکه ذهن به سمت این افکار نره:
۱- نباید بیکار و تنها موند
۲-نباید فیلم و عکس و مطالب و جوکهای محرک دید و شنید اگر هم اتفاقی پیش اومد باید سریع ازش گذشت و بهش فکر نکرد
۳- هروقت ذهن اولین قدم رو به سمت این افکار برداشت"اولین قدم" باید سریع ازش گذشت و ادامه نداد اگه اولین فکر ناخواسته به ذهن میاد، اما دومین فکر عمدیه ..پس اگه ادامه دادی و افکار شاخ و برگ دادی و به خودارضایی منجر شد جای تعجب نیست. پس کنترل ذهن رو تو اولین لحظه به دست بگیرید و بچرخونید به یه سمت دیگه
۰
۰
 
 
ir
x4 | ۹ ماه پیش
توکل به خدا رو خوب اومدی . آدم حسابی خوب این یه نیازه مثل غذا خوردن مثل خوابیدن .چرا موضوع رو اینقدر پیچیده می کنید ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  A | ۶ ماه پیش
  مثل غذا خوردن!!! مثل این که سیانور بخوری بگی گشنه!
  ۱
  ۰
  dk
  علی | ۶ ماه پیش
  ارضاع شدن نیاز بدن هست ولی راهش *** زدن نیست ! خود خرت هم اینو میدونی که راهش خود ارضایی نیست و موضوع رو ساده میکنی !
  ۱
  ۱
  ro
  mason | ۵ ماه پیش
  منم موافقم باهات اگر با خود ارضایی تخلیه شهوت نکنیم با چی کنیم رابطه نا مشرو نمیشه صیغه و ازدواجم پول میخواد سرکوبشم کنی جنون میگیریی
  ۰
  ۱
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter