دلگرم
امروز: جمعه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۵ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
۲۰ راه برای درمان قطعی خود ارضایی !
728
179,426
زمان مطالعه: 11 دقیقه
خود ارضایی یا استمناء به انگلیسی ( Masturbation ) عملی غیر اخلاقی است که به شدت سلامت روحی و جسمی بدن را تحدید می کند. فرقی ندارد خانم هستید یا آقا! خود ارضایی از نظر اسلام هم جزء گناهان کبیره و حرام است.

درمان و ترک خود ارضایی با 20 روش جدید

خود ارضایی یکی از چالش های کسانی است که به بیماری " خود ارضایی " دچار شده اند, خود ارضایی کردن شما را دچار مشکلات روانی , جسمی و جنسی بزرگی می کند که شاید ازآن بی اطلاع باشید. پس با من در مجله دلگرم همراه شوید تا روش های جدیدی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید خود ارضایی کردن را درمان کنید.

درمان و ترک خود ارضایی

از مهمترین دلایل " خود ارضایی " که ممکن است شما را به انجام این کار وادار میکند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه در کودکی
 2. نداشتن رابطه جنسی سالم و تامین نیاز جنسی
 3. تصاویر و فیلم های Porn ( پورنو گرافی ) یا مستهجن از کوچک تا بزرگ
 4. مشکل در برقراری رابطه با دیگران
 5. سردی در روابط جنسی زوجین
 6. دوری از روابط اجتماعی

ابتدا فیلم آموزش 20 روش درمان کردن خود ارضایی را مشاهده کنید:

فیلم آموزش 20 روش درمان کردن خود ارضایی


آموزش درمان خود ارضایی و استمناء ( جلق زدن ) در زنان و مردان !


امروزه از خود ارضایی بعنوان آغاز اولین تجربه های جنسی در سنین کودکی نام برده می شود ! در واقع خود ارضایی در نوجوانان شروع می شود ! و علت آن عدم اطلاع رسانی های به موقع است !

متاسفانه خود ارضایی در مردان متاهل و زنان متاهل نیز شایع است ! که علت های آن را در پائین توضیح خواهیم داد.

تنها شدن مرد و عامل خود ارضایی

درمان و ترک خود ارضایی

روش های جدید درمان خود ارضایی

۱. از تماشای هرگونه عکس یا فیلم پورن (عکس و فیلم هایی با محتوای رابطه جنسی که مستحجن و تحریک کننده هستند) به شدت خودداری کنید.

 • هرچه عکس و فیلم پورنو دارید از بین ببرید Shift Delete و اگر عضو گروه یا کانال های هستید که مطالب پورنو پخش می کند از آنها خارج و بلاک کنید . تا زمانی که شما به سراغ مطالب و محتوی جنسی و سکسی برید تحریک خواهید شد.
 • اگر فیلم یا عکس خاصی در دسترس دارید که پورنو هم نیست ولی حس جنسی شما را تحریک می کند و یا فرد خاصی را در ذهن شما می آورد که سبب تحریک شما به خودارضایی می شود آنها را نیز از بین ببرید.
 • کلیپ ها و تصاویر از حرکات و اندام نمایی های این روزها در شبکه های اجتماعی را به هیچ عنوان مشاهده نکنید ! هرچه از این مدل تصاویر و کلیپ ها برایتان ارسال می شود را Block و Report کنید.
 • فیلتر شکن یا هر ابزاری که سایت ها و محتوی تحریک کننده را برای شما فراهم میکند حذف و از بین ببرید.

درمان و ترک خود ارضایی

۲. در حمام و دستشویی در را قفل نکنید و در زمان های تنهایی به حمام نروید

 • در مکان هایی مثل حمام که لباس بر تن ندارید و یا جایی که تنها هستید شیطان بیشتر به سراغتان می آید تا آنجا که ممکن است سریع دوش بگیرید و تا به دام شیطان نیافتاده اید و دست به خود ارضایی نزده اید از حمام خارج شوید!
 • یک دستگاه پخش موسیقی با خود به حمام ببرید ( البته طوری که خراب و خیس نشه ) و موسیقی های شاد و مورد علاقه خودتون بزارید و از موسیقی لذت ببرید تا خدای نکرده از خود ارضایی

درمان و ترک خود ارضایی

3. همیشه مضرات و عوارض خود ارضایی را با خودتون مرور کنید

 • برخی از عوارض خود ارضایی : از بین بردن اعتماد به نفس , افسردگی , گوشه گیری و دوری از روابط اجتماعی , از بین بردن نیاز جنسی سالم در ذهن شما , اعتیاد همیشگی , از بین بردن خلاقیت , ایجاد مشکلات جنسی شدید به دلیل استفاده مکرر از مواد شیمایی ( صابون - شامپو و ... ) , از بین بردن قدرت تصمیم گیری و ...
 • سعی کنید از تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.

درمان و ترک خود ارضایی

4. اجتناب از دلیل و منطق آوردن

 • اگر در زمانی ترک جلق و استمنا , به هر دلیلی اینکار را انجام دادید هرگز دلیلی منطقی جز حماقت و تکرار اشتباه برای خود نیارید !
 • برای اینکار جریمه های سنگینی رو برای خودتون در نظر بگیرید.
 • کاری کنید که خود ارضایی به شما لذت ندهد ! یعنی از انجام آن آسیب جسمی ببنید (مثلا مقداری نمک یا الکل سفید یا سرکه سفید) به دست خود بزنید ! چند بار که خود ارضایی به شما لذت نداد ! خود به خود مغز شما با آن بیگانه خواهد شد.

درمان و ترک خود ارضایی

5. به هر طریقی خود را سرگرم کنید و اجازه ندهید در تنهایی فکرهای شیطانی مثل خودارضایی به ذهنتان خطور کند.

 • سعی کنید از حضور در اماکن خلوت و بدور از نظر دیگران دوری کنید
 • خانم ها یا آقایانی که مبتلا به خود ارضایی هستند زمانی که تنها می شوند و یا بیکار هستند بیشتر به این عادت بد روی می اورند.
 • سعی کنید تنها نمانید یا اگر تنها هستید خود را سرگرم خواندن رمان کنید و یا به کاری تفریحی مشغول شوید و ذهن خود را درگیر کنید با این کار هرگز به خود ارضایی روی نخواهید آورد.
 • هرگاه افکار تحریک کننده سراغتان آمد سریع موقیت خودتون تغیر بدید و مکان دیگری بروید

divider

6. از رفت و آمد با کسانی که مستقیم و غیر مستقیم شما را به خود ارضایی و جلق دعوت می کنند دوری کنید

 • رابطه خودتون با کسانی که از این موضوع صحبت می کنند و خاطره تعریف میکنند و .. قطع کنید , ممکن است برای شما از فواید این کار هم صحبت کنند که خودتون بهتر میدونید که هیچ فایده ای جز یک عمر پشیمانی برای شما همراه ندارد.
 • از صحبت کردن در خصوص مسائل شهوت انگیز دوری کنید

درمان و ترک خود ارضایی

7. مشکلات جنسی خود را بصورت سالم و قانونی برطرف کنید

 • جلق زدن و خود ارضایی تنها برای مجرد ها نیست , و در خیلی مواقع افراد متاهل و دارای شریک جنسی هم دست به این کار می زند !
 • اگر از روش ارضاء شدن یا نوع رابطه جنسی با همسر و شریک جنسی خود لذت نمی برید یا به عبارت ساده تر اون مدلی نیست که دلتون میخواد یا نمیتونه شما را ارضاع کند, حتما از طرف مقابل کمک بخواهید.بهش بگید چه نوع رابطه جنسی رو لازم دارید چطور باید رفتار کنه و انجام بده که شما را راضی کند. و درنهایت اگر لازم است بگید که اگه اون مدلی که میخواید باشه این کارو ترک میکنید.
 • اگر لازم بود , طلاق بگیرید و جدا بشید !!! خیلی بهتر است تا یک عمر جلق زدن !! اگر با تلاش های مکرر در آخر نمی تونید زندگی جنسی سالمی رو با همسر خود داشته راه قانونی و درستش جدا شدن و انتخاب شریک جنسی مناسب برای خود است.

در نظر داشته باشید اعتیاد به خود ارضایی می تواند تا آخر عمر شما را درگیر کند از پای در آورد و زندگی و آینده خودتون و همسرتون حتی فرزندانتون رو برای همیشه از بین ببرد.

درمان و ترک خود ارضایی

8. اعضای بدن خود را لمس نکنید

 • تا آنجا که ممکن است به اعضای بدن خود به خصوص اندام جنسی (سینه و آلت تناسلی و هر کجای بدن که باعث تحریک شما می شود) دست نزنید.
 • از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.

درمان و ترک خود ارضایی

9. کار جدیدی را شروع کنید

عکاسی، وبلاگ نویسی، کتاب خوانی،بازی های سرگرم کننده، مهمانی ها و شرکت در اجتماع و یا هر کار دیگری که توسط آن سرگرم می شوید و خدای ناکرده رو به خودارضایی نخواهید آورد.

درمان و ترک خود ارضایی

10. به کارهای داوطلبانه بپردازید

 • می توانید به صورت داوطلبانه در زمان های بیکاری خود در مکانی مثل مهدکودک یا یتیم خانه یا هرمکانی که در‌آنجا می توانید توانایی های خود را به دیگران عرضه کنید و چه بسا پاداش خوبی در قبال آن دریافت کنید. در اینصورت محال است وقت برای خود ارضایی داشته باشید و یا اصلا به آن فکر کنید!
 • از خیال‌ پردازی های جنسی به شدت دوری کنید

11. به هیچ وجه در شرایطی قرار نگیرید که منجر به تحریک جنسی شما شود

همانطور که قبلا هم متذکر شدیم از مشاهده هرگونه محتوای غیراخلاقی که شما را به سمت آتش جهنم هدایت می کند مثل فیلم یا عکس پورنو پرهیز کنید. اگر ناخودآگاه و طبق عادت در کامپیوتر شخصی، تبلت یا تلفن همراه خود به سراغ صفحاتی می روید که عکس های برهنه و مستحجن وجود دارد با استفاده از نرم افزار “Google Chrome Parental Lock Extension” یا نرم افزارهای مشابهی که برای قفل گذاری والدین بر روی مرورگر و یا سایر نرم افزار فرزندان طراحی شده است برای خود قفل گذاری کنید تا نتوانید وارد سایت ها و شبکه های مستحجن شوید.

درمان و ترک خود ارضایی

12. ازدواج کنید

اگر در سن ازدواج هستید بهترین روش برای درمان خود ارضایی و استمناء ازدواج است. دلیل اصلی تاکید اسلام بر ازدواج در سن ۱۸ سالگی دوری از شر شیطان و تخلیه نیازهای جنسی به طریقه درست و لذت بخش آن می باشد.

اگر شرایط ازدواج را ندارید و امکان صیغه کردن را دارید اقدام به عقد موقت کنید. در واقع باید برای خود یک شریک جنسی واقعی و قانونی پیدا کنید. داشتن شریک جنسی با رابطه مرتب هفتگی و تخلیه نیاز جنسی بطور کل خود ارضایی را فراموش خواهید کرد.

13. با توکل بر خداوند و جلب رضایت او بر نفس خود غلبه کنید

با خواندن قرآن و دعاهایی که برای ترک خودارضایی در بالا آمده است غیرممکن است ناامیدی و احساس عجز به سراغ شما بیاید. یقین داشته باشید خداوند هر لحظه با شماست و ناظر بر تک تک اعمال و رفتار بندگان خود می باشد. خداوند آنقدر بخشنده و مهربان است که توبه بندگان خود را هر لحظه و هر کجا می شنود و بدون شک منتظر بازگشت بندگان خود به دامان پاکی و انسانیت است.


14. قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید

(اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)


15. غذای خود را به حداقل برسانید

وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.


16. شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو ( آلت به زیر) نخوابید

17. شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد


18. دعا و نماز بخوانید

انسان زمانی که به خدا نزدیکتر است از انجام گناه شرم خواهد کرد.


19. بعد از تصمیم به ترک خود ارضایی حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.


20. یک سیستم پاداش قرار دهید

با خودتان قرارداد ببندید که به ازای هر روز که خود ارضایی نکنید هزار تومان در یک صندوق بیندازید و در پایان هفته با پول آن چیزی را که دوست دارید برای خود بخرید. این روش کمک زیادی به ترک خود ارضایی می کند.


تماشای این فیلم از سخنان استاد رائفی پور با موضوع راهکار عملی ترک و درمان خود ارضاییدر آخر باید به شما بگوییم " داروی برای درمان خود ارضایی وجود ندارد ! جز عزم راسخ شما "

درمان و ترک خود ارضایی


پس از همین حالا شروع کنید خداوند بخشنده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

درمان خود ارضایی با توکل بر خدا و اراده قوی ۱۰۰٪ امکان پذیر است.

تجربیات سودمند خود را در مورد ترک و درمان خود ارضایی با سایر خوانندگان خوب مجله دلگرم در بخش کامنتها به اشتراک بگذارید.

از مشکلات خود ارضایی بیشتر بخوانید:

فواید رابطه جنسی بر هوش و عملکرد مغز

۵ نکته برای لذت بردن از زندگی زناشویی!

خود ارضایی کودکان : علل و درمان خودارضایی در کودکان


۱۰۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
یه دختر | ۲ روز پیش
هر پزشکی هر سایتی هر روانشناسی دلسوز شما نیست اون مغزمریضانی که در یوتوب ارد میدن به مقدار *** خودارضایی کن هیچ اشکالی نداره د آخه مگه میشه از یه مخدر به صورت منظم استفاده کرد؟
0
0
عبدلله | ۱ هفته پیش
سلام خیلی ممنونم بابت متن زیبا منم ۱۵ ساله هستم نمیتونم این عادت رو ترک کنم به اومید خدا این عادت ترک میکنم مرسی
0
0
فقط خدا | ۱ ماه پیش
تنها راهش این که برای خودت مجازات تعیین کنی
من کل جیبم را بگردی ۱۵ هزارتومان پیدانمیشه ولی برای خودم این مجازات را تعیین کردم که هر بار زدم ۳۰هزارتومان تو صنوق صدقات بندازم.
یکی از راهاشم که تاثیر داره دیدن عواقب اخرویش
دیدم که میگم
0
2
نمی دونم | ۳ ماه پیش
ای کاش منم بتونم ترک کنم چون از بچه گی تالان گرفتارشم وروانی شدم یه آدم پرخاشگر وبی اراده نفهم شدم اعتماد بنفس هم که صفر آخه از این بدتر هم میشه برام دعا کنید تاموفق شم
0
2
محمد | ۴ ماه پیش
من دوست ندارم تو جمع باشم. اعصاب ندارم. حال و حوصله هیچ رو ندارم. تفریح ندارم. دلخوشی ندارم. از جام نمیتونم تکون بخورم. این گناه هم اضافه شد. زیاد دووم نمیارم
1
1
محمدعلی | ۵ ماه پیش
بسیار عالی ممنون میشم که عوامل بیشتری هم بزاربن
0
2
شخص | ۶ ماه پیش
درمان خود ارضایی؟ فکر میکردم یجور مطلب طنز باشه تا یه آموزش. درمان خود ارضایی یعنی چی؟ یعنی یکی از اساسی ترین نیاز های زندگیمون رو چون نمیتونیم با کیفیت برطرف کنیم دیگه کلا برطرف نکنیم؟ ضعف جسمی و ضعیف شدن چشم به خاطر خود ارضایی نیست به خاطر تغذیه نادرسته. چه رابطه جنسی باشه چه خود ارضایی بدن میزان زیادی انرژی صرف میکنه که باید جبران بشه و بخاطر سوء تغذیه ای که اکثر مردم ایران بهش دچارن و بهش توجه هم نمیشه این اتفاق نمی‌افته. به جای آموزش درمان خود ارضایی آموزش خود ارضایی صحیح رو قرار بدین. صورت مسئله رو پاک نکنین خواهشا
3
0
پاسخ ها:
Vulcan | ۶ ماه پیش
منم با نظر شما موافقم
2
0
بی نام | ۷ ماه پیش
واقعا خود ارضایی زندگی ادمو نابود میکنه من خیلی تلاش کردم نمیشه من علاقه به رشته مدلینگ داشتم ولی این ۲ ۳سال اینقدر زیاد شده این کارم که از قیافه افتادم زیر چشمام گودی و سیاه لاغری بد شدن استیل ریزش مو شدید ضعیف شدن چشمام جذابیت صورتم از بین داره میره و دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم واقعا داره ایندم نابود میشه پیش دکتری باید بری اخه روانشناس که فقط حرفای اینترتو میزنه فک نکنم جدی به آدم کمک کنه
0
1
پاسخ ها:
هیچ کس | ۳ ماه پیش
ببین ترکش کاری نداره ، سخت ترین چیز حفظ کردنش هست. و تنها مشکلی که سر راه آدم هست رفیقاش هستند که نمیشه از اونا دوری کرد چون با هم اخت گرفتن و تنها راهش اینه که همه رفقا با هم برای ترکش تصمیم بگیرند و به هم کمک کنند و روحیه بدن
0
1
مرتضی | ۷ ماه پیش
سلام منم خسته شدم ۳۰ سال ادامه میدم واقعا نضرات بدی داره پوکی استخوان پرخاش گری .. زود ناراحت شدن .. ظعیف شدن چشمانم .. حافظه من کم شده اعوارض زیادی داره میدونم .. ناامیدی ازاین گناه کبیره خدامهربان تر هست من تو خودم میبینم شفا پیدا کنم من همین الان تصمیم گرفتم دیگه انجام ندم خدا یا کمکم کن‌ دوستان عزیزحمایت کنید ...
0
1
Vulcan | ۷ ماه پیش
سلام. منم پسرم خیلی وقته اینکاره ام. مشکلی ندارم باهاش. اولا داشتم الان ندارم یک امر طبیعیه این ضعیف شدن چشم و اینطور حرفا هست ولی اگر رعایت کنی اتفاقی نمی افته باید بعدش خودتو تقویت کنی خوب بخوری ورزش کنی و زیاده روی نکنی یه خانوم دکتر میشناسم خیلی قبولش دارم میگفت مثل شیرینیه به اندازه برای بدن مشکلی نداره (فقط از نظر جسمی میگم نه دینی و معنوی) ولی زیاده انجام بدی داره همینطور که شیرینی زیاد بخوری بیماری قند و... میگیری منم الان حالم خوبه و راه دیگه ای هم نیست نه میتونم زن بگیرم نه صیقه موقت حتی دوست دخترم ندارم پس تنها راه خالی کردن برام همینه باهاش کنار اومدم . خانوما درک نمیکنن حرفامو اگر پسر بودن میفهمیدن چی میگم .میل جنسی پسر زیاده خیلی زیاد اگر خالی نشه دست به کارای بد میزنه مثل تجاوز که حتی از اسمش بیزارم . جامعه باید طوری باشه که نیاز جنسی و همه نیاز ها از راه درست برطرف بشه که الان اینطوری نیست امید وارم آینده درست بشه.
2
1
بدبخت???? | ۷ ماه پیش
همش بخاطر این رفیقای بد هست وگرنه الان چه میفهمیدم خودارضایی چیه
0
1
قاسم | ۷ ماه پیش
ای کاش من هم بتوانم دور شوم
0
1
ماهان | ۷ ماه پیش
سلام خدمت دوستان عزیز
من تقریبا پونزده شونزده سالی هست که روزی یکبار خود ارضایی می‌کنم و باید بگم تمام تبلیغاتی که علیه خود ارضایی میشه دروغ محض هستن چه عوارض روحی و چه عوارض جسمی که برای خود ارضایی تعریف شدن دروغ هستن من زندگی کاملا شاد و جسم سالمی دارم و هیچ مشکلی توی روابطم ندارم
2
0
ناصر | ۷ ماه پیش
سلام من ناصر ۱۶ از امروز به امید خدا تصمیم به ترک اینکار زشت کردم لطفا حمایتم کنید بخدا خسته شدم خیلی ممنون
0
2
بی نام | ۸ ماه پیش
سلام
من یه ماهی ترک کردم اما امروز عهد خود را شکستم
ولی امروز نامه ای برای خودم می نویسم تا دیگر این کار زشت را نکنم برام دعا کنید از امروز دیگه شروع میکنم
0
3
گمنام | ۸ ماه پیش
برای من واقعا سخت من یه نو جوونم از ۹ سالگی شروع به دیدن فیلم های بد و مستهجن کردم اوایل فکر میکردم خودارضایی گناه نیست و ادامه میدادم
ولی چند وقتیه تونستم ترک کنم
اینو برای افراد معتقد مینویسم یاد امام زمان رو از بین نبرین
من هم تونستم با این طرفند یه هفته ایی رو سر کنم ولی باز انجام دادم اینکار بد رو هر وقت اینکارو میکنم حس میکنم خدا میگه برو گمشو از درگاه من با عصبانیت
خدا از خودت کمک میخوام
تورو امام حسین کمک کن بخدا دارم توی دریای گناه غرق میشم
ولی تصمیم گرفتم اینکارو بد رو انجام ندم
اگر هم انجام دادم خودم رو تنبیه کنم
۱۰۰ تا شنای خشک
0
1
محسن | ۹ ماه پیش
با سلام ممنون از راهنماییتان
0
0
موسی | ۹ ماه پیش
سلام به همگی هرکی ک میخاد در روز گناهی نکنه صبح که بلند میشین از خواب یازده بار سوره قل هوالله احد را بخونین تو اون روز گناهی مرتکب نمیشین این فرمایش امام علی هستش البته ایمان و اراده کنارش لازمه
2
1
حسین | ۹ ماه پیش
سلام من امروز این مطالب را خوندم ودیگه گفتم دیگه از این کارها نمیکنم
0
1
جنگجو | ۹ ماه پیش
آقا سلام.مدتیه که با این مشکل روبه رو شدم.یک سال تمام ترکش کردم.و تنها نیروی پیشران من تو این زمینه حب به امام زمانم بود.عاشق و دیوونش بودم.هر شب انتظار دیدنشو می کشیدم.حضورشو تو جای جای زندگیم حس میکردم.و دلیل این همه عشق و محبت کلیپایی بود که از استاد رائفی پور دیده بودم.دیگه اگه خودمم میخواستم نمیتونستم گناه کنم.یک سال و چند ماه گذشت. یکی از افرادی که برای ترک باهاش مشورت کرده بودم بهم گفت اگر ترک کردی مواظب باش شیطان دوباره تو وجودت نفوذ نکنه.متاسفانه،ب
دبختانه،و اینکه واقعا خاک بر سرم کننن که غرور ترک من رو گرفت .میدیدم که دوستام نمیتونن ترک کنن ولی من یک ساله ترک کردم.به روی خودم نمی آوردم.ولی گوشه ذهنم این غرور وجود داشت.آنچنان به زمین خوردم و دوباره این مصیبت شروع شد که الان هشت ماه تمامه دوباره درگیرش شدم.از خدا تمنای این رو دارم که دوباره بتونم دل امام زمانم رو به دست بیارم.و من امید دارم و میتونم.خانواده ما اکثرا سست اراده هستن.من تونستم چرا شما نتونین.من هم دوباره خواهم توانست.همه باهم باقدرت جلو میریم.خلاصه اینکه اهل بیت خیلی تو اراده موثرن و اگه ترک کردین به شدت حفظش کنین
0
0
پاسخ ها:
گمنام | ۸ ماه پیش
خدا کمکت میکنه
فقط کافیه اراده داشته باشی
0
0
سرباز | ۷ ماه پیش
سلام. منم دقیقا مثل شما بودم و به عشق شغل مورد علاقم بود که میخواستم بهش برسم، کلا خودارضایی رو گذاشتم کنار و بهش فکر نمیکردم. ۱۶ ماه بود که پاک بودم که غرور منو گرفت و دست به این کار بسیار زشت زدم. یعنی بعد از خودارضایی دیگه نمی خواستم که زنده باشم. از خدا و ائمه خجالت میکشم. خیلی دلم میخواست که زمان برگرده تا مرتکب گناه نشم. حس میکنم خدا ازم خیلی ناراحته. دوستان تورو خدا دعام کنید. دلم شکسته و بغض شدیدی دارم
0
0
محمد | ۱۰ ماه پیش
خیلی مطالب خوبی گذاشته بودید ممنون از شما و همتون
0
1
رضا | ۱۰ ماه پیش
از زمانی که دست چپ و راستم رو شناختم خود ارضایی دارم.واقعا کمرم سسته کلانش به10ثانیه هم نمیکشه که ارضاع میشم جون عزیزتون کمکم کنین.منظور از دست چپ راستم اینه که از دیر زمانی این بیماری همراه منه.هرروزم خودارضایی دارم.روزایی هسته45مرتبه
.دوستان جون عزیزتون کمکم کنین خسته شدم بقرآن.کاریم از دستم بر نمیاد جز دعا کردن بهتون.منو نجات بدین از100تا حج رفتن هم بالاتره اگه انسانیت حالیت بشه.منو از این منجلاب نجات بدینگنا
ه دارم جوونم.اینقدر عهد کردم با خودم که انجام ندم ولی متاسفانه نتونستم.33سال سنمه هیچ که نباشه الان20سال براحتی میشه که این گرفتاری دامن گیرم شدههرکا
ری بگی انجام دادم جواب نگرفتم
0
0
پاسخ ها:
گمنام | ۸ ماه پیش
هر وقت نتونستی خودتو کنترل کنی بگو
این کار دشمن منه نمیذارم دشمنم ازم ببره اگه تا حالا ازم برده دیگه نمیتونه
بعد بگو
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمان الرحیم
0
0
گمنام | ۸ ماه پیش
وقتی بعد از اینکار غسل کنی این افکار کمتر میان سراغت
0
0
مهدی | ۸ ماه پیش
دوست عزیز با این وضعیت شما باید برید دکتر
0
0
unknown | ۵ ماه پیش
ببين دوست من من هم يه زمانى اين كارو ميكردم ١ هفته تركش كردم و دَم در اتاقم نوشتم (اون مُرد) كه هر وقت خواستم همجين كارى بكنم ياد اين جمله بيافتم
اميدوارم موفق باشى دوست من!
0
0
گمنام | ۱ ماه پیش
راحت ترین راه برای ترک این امر ترک دنیای مجازی است یا ترک مکان های مستحجن که موجب افزایش شهوت در آدمی میشود
الته این راه نیاز به اراده خیلی قویی دارد
0
0
حامد | ۱۰ ماه پیش
من واسه تنبیه با چاقو رو دستم خط انداختم تا دیگه نزنم . چون با راست میزنم
1
0
سین | ۱۰ ماه پیش
من همش خوندم اما مگه میشه دختر با شلوارک بیاد تو خیابان رد بشه بعد این کارو انجام ندیم محاله
2
0
پاسخ ها:
گمنام | ۱ ماه پیش
با غلبه بر نفس
مثلا اون لحظه چشات رو ببند یا مکان رو ترک کن
0
1
محمد | ۱۱ ماه پیش
سلام من ۲۸سالمه هفت ساله متاهل هستم من هر سه روز یکبار خود ارضایی میکنم و شدیدا ناراحتم اما توان ترک کردنشو ندارم همسرم تنبلی تخمدان داره وخیلی بی میل هست به رابطه از یک طرف اعتیاد من به این کار زشت از طرفی بی میلی همسرم و از طرفی زود انزالی که دچارش شدم اینا شدن مشکل بزرگ من خیلی دلم میخواد به حالت طبیعی برگردم همسرم متوجه شده که این کار رو میکنم ضمنا همسرم رو خیلی دوست دارم و اصلا بفکر طلاق یا انتخاب شریک جنسی دیگه ای نیستم اگه کسی راهکاری میدونه راهنماییم کنه واقعا خیلی سخته برام این وضعیت.
0
1
پاسخ ها:
&&&&& | ۸ ماه پیش
ممنون از همراهیتون ، خیلی تأثیر گزار بود ، خدا پشت و پناهتون
0
0
گمنام | ۸ ماه پیش
خدا کمکت کنه ان شا الله
0
0
محمد | ۸ ماه پیش
سلام مشکلات اصلی رو منفرد کن و برای هر کدام راه درست پیدا کن طبق کامنت شما مشکل همسر تان و زود انزالی و احتمالا استرس شما (یکسری دلایل زود انزالی اضطراب هست) برای این مشکل ها به پزشک متخصص ارولوژی و مامایی برای خود و همسرتان مراجعه کنید و برای استرس در روابط زناشویی هم روانپزشک و روانشناس میتونه مفید باشه ،
0
1
زهرا | ۱۱ ماه پیش
ببخشید چرا نسبت به همه چیز بی علاقه و بی تفاوت شدم دیگه چیزای عاشقانه جذبم نمیکنه و خودمم مدام سرگیجه و وزوز گوش دارم اصلن حوصله و علاقه به هیچ کاری ندارم که واقعن کلافم کرده یه مدتی بود علاقه به ازدواج داشتم ولی الان هیچ شوقی ندارم مشکل کجاست و عایا این حس علاقه و شوق و ذوق بهم برمیگرده یا نه
0
1
.... | ۱۱ ماه پیش
یعنی هیچ راه درمانی برای از بین بردن عوارضش مث فراموشی و اینا وجود نداره؟؟؟ یا اینک اگ از این کار دست برداریم، اون مشکلاتم از بین میرع؟؟
0
0
پاسخ ها:
گمنام | ۸ ماه پیش
من در این مورد تحقیق کردم
اگه ترک کنی یواش یواش عوارضش میره
0
1
گمنام | ۱ ماه پیش
برخی ازتاثیرات مانندضعیف شدن چشم جبران نامپذیراند اما برخی دیگر مانند سیاهی دور چشم و اکنه جبران پذیر هستند
1
0
منوچ خان توتستانی | ۱ سال پیش
سلام فشار شهوت یا فشار جنسی ترک شدنی نیست تا 60،70سالگی که پیر شوید بعد خود ارضایی باعث کوچکی بیضه میشود ،وقتی بیضه کوچک شد نابارور میشوید یا بچه دار نمیشوید بعد که ازدواج کردید،باعث کوچکی الت و بی میل به جنس مخالف میشه ادم، چون هورمون های بدن ضعیف،میشود،باعث زود انزالی،هم میشود،شب ها روزی 20،الی،30 دقیقه ورزش کنید،نگاه فیلم صحنه دار هم نکنید ترک میشه خود ارضایی.
0
2
پاسخ ها:
صادق | ۶ ماه پیش
عزیز خودارضایی باعث کوچکی بیضه نمی شه
بر عکس گفتی اون خود ارضایی نکردنه که باعث کوچکی
بیضه می شود با یه سرچ ساده می تونید ببینید و به درستی حرف من پی ببرید
2
0
ححح | ۱ سال پیش
دوستان اگر بعد از خود ارضایی غسل نکنید نمازاتون قبول نیست روزه هاتون قبول نیست باید همرو قضا کنید ورودتون به حرم و مسجد حرامه مواظب باشید
0
1
ناشناس | ۱ سال پیش
خیلی ممنون بابت اطلاعات
التماس دعا
0
0
تبلیغات کاذب،دروغ | ۱ سال پیش
سلام دوستان،اگر خود ارضایی هم بکنید، خیلی بهتر از مصرف دارو کاهش شهوت هست، خود ارضایی ضرر خاصی ندارد به جزء گناه، این دارو ها دروغ هست ،خطرناکه،مشخص نیست از چه موادی درست شده،ما چنین دارویی نداریم کاهش شهوت، فردا که ازدواج کردید به مشکل میخورید،در رابطه، شاید به طلاق هم بکشه، هر آدمی شهوت بهش فشار بیاورد، نشانه سلامتی جنسی او هست، مگه شماها نمیدانید خیلی از طلاق ها همین نداشتن شهوت ،و نداشتم میل جنسی هست، باعث سردی زن و مرد وبعد جدایی میشه، فشار جنسی از 16 سالگی شروع میشه،در 28سالگی کاهش پیدا میکنه کم کم ،نگران نباشید،اگر از دارو یا روش خاصی استفاده کنید،من این قول را به شما میدم وقتی ازدواج کردید به مشکل میخورید، تبلیغات، بزرگ کردن الت و دارو کاهش شهوت دروغ کاذب هست باور نکنید،حتی پزشکان آمریکا این روش ها را هم رد کرده، تایید نکرده،
1
0
پاسخ ها:
ع | ۱۰ ماه پیش
خودارضایی ته بدبختی
اینکه خودارضایی بهتر از مصرف داروئه همش اشتباهه .
0
1
سجاد | ۸ ماه پیش
خواهشا خودتونا گول نزنید خود ارضایی جز بدبختی هیچی دیگه نداره
0
2
فرمانده چائو | ۱ سال پیش
سلام خدمت همه ی دوستانی که میخوان این عمل رو ترک کنند واقعا پیشنهاد من اینه که درباره عواقب گناه بخونید و یک کاغذ و خودکار بردارید و تا 21 روز هروز یکبار بنویسید «من امروز دوباره متولد میشوم من روزم را با یاد خدا شروع میکنم و هیچگونه گناهی مرتکب نمی شوم من هروز در توانایی هایم پیشرفت میکنم و چیز های جدید یاد میگیرم» چشمان خود را ببندید و این جمله رو ده بار با خود تکرار کنید حالا تصور کنید که واقعا امروز پیشرفت میکنید و هیچ گناهی انجام نمیدید بعد از 21 روز نیاز به نوشتن نیست فقط هروز تکرار کنید مطمئن باشید ن تنها عمل خود ارضایی بلکه اصلا هیچگونه گناهی به سراغ شما نخواهد آمد و سعی کنید در اهدافی که دارید هر روز کار کنید مطمئن باشید که یکی از بهترین کارها برای ترک گناه هست
0
0
دخترا بخونید | ۱ سال پیش
پایین تنه رو با تیغ نزنیند پوست حساس استعداد بیشتری داره شماره به خود ارضایی میل بده از تیز بر کرم موبر استفاده کنید ...ورزش مشغولید ندیدن این فیلما و ورزش و خواب اندازه خوندن ووو مهم ترین تو جمع باشید همیشه عوارضش که واقعا جدیه اره موقتا تخلیه میشی عین معتاد ولی اآیندت به فنا میره ... راستی دکترم میتونید برید که اصولی تر از من توضیح بده ...و خدایشم خواستگار پیدا شد تورو خدا ناز نوز نکنید دیدید پسر خوبیه از لحاظ اخلاق رفتار و کمی مالی برید ازدستتون راحت بشیم .. والا
0
1
پسرا بخونید 2 | ۱ سال پیش
بعد ده روز بدن یه جورایی خلع سلاح شده ولی روح و عادتون مونده روحی . میدونم حال میده ولی اون لعنتی ها رو از کامیپوتر وگوشیت پاک کن... اگه قصدت ترکه مطمنا تو انجام این کارا یکشو لنک میزنی وو دوباره میری انجام میدی طبیعه دوباره متنو بخون چه چیزای گفتم... چون شاید گرفتار بودم و ترک کردم دارم باهاتون صریح حرف میزنم.. راستی بعد چند ماه احتمال اینکه دوباره برگردی طبیعه . بگی خیلی شده تونستم کنترلش کنم فقط اینو بدون اگه رفتنی گیم اور میشی باید از اول بایدعذاب بکشی این مراحلو...
0
1
پاسخ ها:
سینا | ۱۰ ماه پیش
منظورت اینک خلع سلاح میش یعنی دیگ نمیاد
پع به خاطر اینک همه به ۸ روز میرسه قویترین هسش میاد
0
0
پسرا بخونید 1 | ۱ سال پیش
حتما پسرا بخونید.. که این غول خفته رو بیدار کردن.. هم باید خوراک هم جسمی و هم روحی باید برای ترک اون همزمان انجام بدن.
اول خوراکی ..باید منبع تغذیه ضعیف بشه.. سرکه سفید بخرید بعد از نهار شام به اندازه سه چهار قاشق با اب حل کنید بخورید ده روز بعد کمتر میشه فشار جنسی
جسمی. ساعت خواب کم باشه 7 8 ساعت. به سمت راست بخوابید فشار کمتر بیاد به اون لامصب مشغول کنید تو جمع باشید لعنتی هااا ادم بیکار کلا تنش میخاره... عوارض شو هر روز بخونید بخونید روی اون دست لعنتی یه ضربدر بزنید اگه دستتون رفت یه دوش اب سرد بگیرید..بعد ده روز بدن یه جورایی خلع سلاح شده ولی روح و عادتون مونده
روحی . میدونم حال میده ولی اون لعنتی ها رو از کامیپوتر وگوشیت پاک کن... اگه قصدت ترکه
0
0
2003 | ۱ سال پیش
سلام اونایی که ریزش خود به خود منی دارن چیکار کنن؟
0
0
خااااعک بر سرمون کنن | ۱ سال پیش
مسئله ی مهمیه ولی واقعا چرا نمیشه ترک کرد!!
من بیست سالمه و پنج ساله درگیرشم
خیلی سعی کردم ترک کنم خیلی کارا کردم اما نتیجه نگرفتم...تنها کاری که باید کرد اینه که خودتو مشغول کارای دیگه کنی ینی بیکار نباشی این موثرترین راهه اما حتی اونم موقتیه چون بعد یه مدت دوباره برمیگرده،من تونستم تا شیش ماه خودارضایی نکنم و میتونم بگم بهترین روزای عمرم بود اما با این وجود دوباره خودارضایی رو شروع کردم از اونجا هم که درصد بالایی از جوونا بیکارن و شرایط ازدواج رو ندارن باعث شده که همچین عملی رو انجام بدن،یکیشم خودم خیلی از سایت ها رو چک کردم و کارایی رو که گفتن انجام دادم اما بازم موفق به ترک نشدم فک کنم یه راه مونده ک انجامش ندادم اونم مصرف داروهای کاهنده شهوته. امیدوارم نتیجه بدن،تا الان هرچقد به خودم فشار آوردم جواب نگرفتم نمیشه همینجور دست رو دست گذاشت...امیدوار
م بتونم ترک کنم...خسته شدم دیگ...
0
0
پاسخ ها:
گمنام | ۱ ماه پیش
دوست عزیز محیط را پاک کن نیازی به ایتفاده از دارو نییت
0
0
نازگل | ۱ سال پیش
اصلی ترین عاملی که به خود ارضایی کشیده میشید تنها بودنه. عامل بعدیش نیاز جنسیه که باید تخلیه بشه. شرایط ازدواج هم که برای همه نیست . یک کیس مناسب پیدا کنید که قرار نباشه فقط نیاز جنسی تون باهاش رفع کنید. کلا نزاره تنها باشید.
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه
0
0
میثم | ۱ سال پیش
من ۲۳سالمه تقریبا از ۱۳سالگی این کارو انجام میدم بعد از هر بار مثل چی هم پشیمون میشم دو سه ماه ترک میکنم ولی بازم یدفعه شیطون میره تو جلدم
0
0
پاسخ ها:
صادق | ۶ ماه پیش
اون شیطون نیست طبیعته انسانیته
مگه شده تا حالا هوس کنی ادرارتو
بریزی تو پارچ بزاری تو یخچال خنک شه بعد بریزی تو لیوان بخوریش نه چون طبیعت انسانیت این نیاز رو بهت دیکته نمی کنه در مورد خود ارضایی هم همین طور مگه شما دلت لباس گرونقیمت می خواد گناهکار هستی
هر دینی یه دستوراتی داره اگر بخواد آدم خودشو محدود کنه باید بره تو غار بدون آب برق گاز و بدون هیچ گونه امکاناتی زندگی کنه آیا این کار درسته نه عزیز درست نیست کار از یه جا دیگه داره می لنگه شما گیر دادی به آلت تناسلی ات تا حالا دیدید که یه آدم پولدار از آلتش بی زار باشد ولی هر که در طول تاریخ بی پول و فقیر بوده از زندگی با تمام امکاناتش بی زار و گریزان بوده
داشتن آلت برای پولدارا لذت بخش است ولی برای بی پولی چون شما داشتن آلت رنج اور و باعث بد بختیت و مصیبت می شود چون اون طوری که باید نمی تونی ازش استفاده کنی و لذت ببری مثل حافظ شیرازی برو خودتو خواجه کن یا برو پول دربیار و با واقعیت زندگی خودتو وفق بده
1
0
گمنام | ۱ ماه پیش
من بعنوان یه آدمی که تقریبا پولدار بحساب میاد حرفت رو اصلا قبول ندارم اقا صادق
0
1
دلتنگ | ۱ سال پیش
من نوزده سالمه و دختر هستم دو سال این اتفاق برام میفته و خودم ناراحتم میشه یکی کمکم کنه وانگیزه بده من دانشجو هستم میترسم رو درسام تاثیر بذاره
0
0
پاسخ ها:
گمنام | ۱ سال پیش
از خدا بخواهید کمکتون کنه و روزه بگیرید
0
1
محمد | ۱ سال پیش
سلام من رتبه 1200کنکورشدم الانم توی دانشگاه دولتی حسابداری میخونم ولی به خدا به خاطر این مشکل توی دانشگاه شاگرد تنبله هستم افسردگی دارم میدونی ماانسان هستیم هممون میتونیم هرکاری که بخواهیم بکنیم چطور من 6ساله خواستم خودارضایی کنم الانم میخوام دیگه این کاررونکنم چون خدادارم چون ازاین زندان میخوام رهابشم
0
0
عاشق تنها | ۱ سال پیش
سلام و عرض ادب احترام خدمت شما خواهرم امیدوارم که بتونید این کار رو دیگه انجام ندید بهترین راحل این بیماری اینه که هرباری که میخوای این کار رو انجام بدی به دستت نگاه ببین چی میبینی اگه تونستی بخونی پس این کارو انجام نده خواهشا .دارم این حرف رو به تمام جوان های دنیا میزنم ببین دستتو نوشته الله بعد فکن با اسم خدا که به دستت قرار داره میخواهی خود ارضایی کنی
0
0
شاه | ۱ ماه پیش
توسعه من به همه دوستان فقط اراده داشته باشی همه چی حله. تجربه خودمو بگم. 1.بیکاری بدترین کاره واسه خود ارضایی هرچی بدبختی میکشیم مال بیکاریه.والان من دوتاشغل دارم اخرشب که میام خونه حال ندارم غذابخورم که سریع خوابم میبره. 2دیگه جای نرم نمیخوام همیشه جام سفته3. اولا موهای بدمومیزدم دیگه نمیزنم.فقط کوتاه میکنم. 4گرمی خوردم خیلی تعصییرداره کمش کنید. 5هروزروی تقویم پاکیتونوتیک بزنیدروحیه بدین بخودتتون 7عکسای قبلیتون نگاه کنید چقدر صورت خوب داشتیم ولی الان بد شده مقایسه کنید چی بودیم چی شدیم. 8به آینده فکرکنم شاید یه اتفاقی بیوفته که ازخاک بلندبشی به چیزهای بزرگ فکرکنید. مثلا بگو من بازیگربشم اگه خودارضایی ادامه بدم شاید آینده خوبی نداشته باشم. 9.جاهای خلوت دوری کن. رفیقم نداری برو داخل کوچه بشین مردمو نگاه کن... انشاا.. که همه باهم بتونم این کارو مثل من ترک کنید. اصلا چیزمهمی نیست. درضمن وقتی ترک کرد قیافت برمیگرده خوشکلترمیشی فقط به سراغ پول میری خونه ماشینم به راحتی به دستش میاری. منم 15سال خودارضایی داشتم ولی هنوزم مجردم ولی نابودش کردم. همه میتونیم شکستش بدیم. اراده... دوستتون دارم.
0
0
یه بنده خدا | ۱ سال پیش
سلام وحید جون من چند بار تصمیم به ترک گرفته بودم اما نمی شد به سراغ سایت ها اومدم همرو خوندم و خیلی روم تاثیر گذاشت تا جاییکه نزدیک 28 روز این کار رو نکردم ولی باز هم به این عمل دچار شدم بازم ممنون باز مطالبتون رو خواهم خوند و دوباره تصمیم به ترک خواهم گرفت ممنون.
0
0
یه دختر گناهکار | ۱ سال پیش
کاش من میمردم
هیچ دردی بالاتر از این نیست هیچ دردی
تمام زندگیتو میگیره
تمام دوران خوب زندگیم نابود شد
کاش خدا کوتاه میومد کاش من بمیرم فقط همین
1
0
پاسخ ها:
بهنام | ۱ سال پیش
اگه تو تنها ب این درد دچار هستی ناامید نباش بجنگ باهاش همون چند روز هم برای شروع خوبه خدا بزرگ تر از این حرفا هست
0
1
حمید | ۱۰ ماه پیش
اره تازه فهمیدم چقدر مشکلات روحی روانی پیدا کردم و حتی خود کشی بخاطر همین کصافت کاریه
0
0
سینا | ۱۰ ماه پیش
دقیقا تمام دوران خوبب ک داشتیم از بین رفت
0
0
علی | ۱ سال پیش
ممنون واقعا تاثیر گذار بود
0
1
هوشنگ | ۱ سال پیش
سلام راهی برای ترک فشار جنسی نیست به جزء ازدواج اگر 10سال هم ترک کنید این فشاره دست بردار نیست به جزء ادم پیر شود تستورستون بدن ضعیف شود من این راه تجربه کردمه نگران نباشید بهترین دوران جنسی همین 16سال تا 35سال هست بعد از 35سال فشار جنسی کم میشه بهترین دوران را از دست ندهید ازدواج کنید منم مثل شماها فکر میکردم حالا 38سالمه مجرد خبری هم از فشار جنسی نیست کم شده یک روزی آرزوی چنین روزهایی را دارید که دیگه شدنی نیست من که آرزو داشتم برگردم به 15سالگی شکر خدا کنید که از لحاظ سلامتی جنسی سالم هستید خبر ندارید که اگر میل جنسی نباشد باید بروید تستورستون تزریق کنید سرگیجه بگیرید شما نمیدانید عشق عاشقی عزیزم دوستت دارم همین فشار جنسی باعث میشه اگر نباشد زندگی زناشویی امکانپذیر نیست نمیتوانید ازدواج کنید هیچ دارویی مصرف نکنید که فقط بدبخت میشویدمن کاری به خود ارضایی ندارم چون این فشار جنسی باعث میشه آدم خودارضایی بکند من میگم اگر فشار جنسی تخلیه نشه آدم مشکلات روحی روانی میگیرد نمیشه تحمل کرد ترک کرد شدنی نیست واقعا اگرراهی جزء خودارضایی ندارید حداقل 1ماهی یک بار این کار را بکنید
0
0
پاسخ ها:
گمنام | ۱ ماه پیش
فشار جنسی از ۱۳ تا ۲۸ هست نه تا ۳۸
0
0
مریم | ۱ سال پیش
سلام خسته نباشید خیلی ممنونم بابت مطالب خوبتون...من دختری هستم ک شهوتم ب شدت بالا هست و ۱۶سالم هست و ازسن ۱۳یا۱۴سالگی خودارضایی میکردم اما الان تصمیم ب ترکش گرفتم اما خواستگار خوب ندارم ک بخوام ازدواج کنم و اینکه سنم موقع ازدواج نیست...!!!تا دوهفته خودارضایی نکردم اما خیلی افکار منفی ب سراغم میان و اینجوری هستم ک حتی فکرم بهش کنم حالم بد میشه،دیگه نمیخوام اینکارو بکنم چکار کنم؟؟؟
0
0
پاسخ ها:
سعید غیاثی | ۱ سال پیش
به نظر من بایستی بدنبال مشکل و بعدش راه حل بودش...خوب فکر کنیم و خوب ببینیم و خوب درک کنیم تابهتروخوب تريادبگيريم اینجوری میشه فهمید که مشکل نفس و اراده خودماست که بایستی تقویت بشه،یادتون نره که ما انسان برتر هستیم پس به وجود برتر خودتون فکر کنید وبرسيد.
0
0
حمید | ۱۰ ماه پیش
تف به این کار اخه چیشد که ما اینطوری شدیم
0
0
بی | ۱ سال پیش
سلام، چه خود ارضایی بکنید چه نکنید این فشار جنسی هست،خود ارضایی باعث،فشار جنسی نمیشود،اگر شما فشار جنسی نداشته باشید خودش بیماری هست باید درمان شود،فقط خود ارضایی باعث گناه،کم شدن هورمون بدن، زود انزالی،واختلال،
نعوظ،وبی میلی جنسی میشود،فشار جنسی سلامتی شما هست، نمیشه فشار جنسی را ترک کرد،اگر ترک شدنی بود حالا دیگه نه ازدواجی،نه نسلی بود، این فشار جنسی باعث میشه شما خود ارضایی کنید،برای ترک خود ارضایی بهترین را ازدواج هست،اگر هم شرایط ازدواج،ندارید،و
اقعا خیلی از جوانان شرایط ندارد،متاسفانه ،چیز مهمی که باید تخلیه بشه،تا با مشکلات روحی وروانی روبه رو نشن جوانان،فعلا شده ارزو،دست نیافتنی،در این اقتصاد خراب،بچه،ها ازدواج را میگم،فعلا راهی نیست،یا باید تحمل کندادم،یا بایدگناه کندگناه هم خوب نیست منظورم خودارضایی نیست،برای تسکین فشار جنسی به جزء ازدواج رابطه جنسی راه مناسبی نیست، فقط،بدنسازی،ورز
ش،نگاه نکردن به فیلم پورن،خود داری از تنهایی،توجه نکردن،بی خیال بودن،یعنی بهش فکرنکنیم،میتوان
دکمک کننده باشه،این تسکین صددرصدی نیست،فقط تلاش برای ازدواج کنیدتا،از،دست خودارضایی وگناه،خلاص،شوید
0
0
پاسخ ها:
هیچی | ۲ ماه پیش
خود شما هم قبول داید این یک فشار جنسی هست...حالا تصور کنید ک این فشار رو استحاله کنید.
با استحاله‌ی نیروی جنسی ....1سلامت ادم برمیگرده 2انرژیی و اراده برای رسیدن ب عشقش3 انرژی و اراده برای رسیدن به هدف‌هاش و ثروتی ک دلش میخواد..
خنده داره وقتی شما میگید فشاره ولی نمیگید ک اگه این فشار رو بشه محار کرد چی میشه...
رفیقایی رو میشناسم 3یا4سال ک ترک کردن الان بهترین روانوعشقوحال رو دارن منم 3سال پیش تونستم برا دو سال ترک کنم الان ک یه ساله برگشتم ب این کار شوووووم خییییلی دارم حصرت میخورم..وقته من برا دو سال تونستم الانم میتونم...
و وقتی دوستام تونستن پس شماها هم میتونید❣
فقط فکر کنید ک چی میشه اگ این نیاز رو برطرف نکنی و عادت کنی به برطرف نکردنش.
درود
0
0
پسر خوب | ۱ سال پیش
سلام
من محمد ام و می خواستم بگم همین چن ساعت پیش این عمل زشت رو انجام دادم و الان هم خیلی ناراحتم و واقعا تصميم گرفتم که ترک کنم و از شما به اندازه ی تمام قطرات بارون ممنونم که این توضیحات رو به ما دادید ممنونم ☺️☺️☺️☺️☺️
0
1
داغ دیده | ۱ سال پیش
در حالی که خدا استمنا رو هم مثل بقیه محرمات درحال ضرورت بخشیده دین رو سخت نگیریدخواهشا. درمجموع امیدوارم عشقتونو زودتر پیدا کنیدچون شعله عشق خیلی شدیدتر ازشعله شهوته بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدای آورد ورنه سزاوار خداوندیش کس نتواند که به جایی آورد
0
0
داغ دیده | ۱ سال پیش
پس لطفا جو ندید!بهتره بشینیدوشرایط خودتونو بسنجیدحتی آزمایش خون هم بدیدو کلاه خودتونو قاضی کنیدشما هیچ مسئله ای مهمتر ازین مسئله نداریدپس خوب به شرایط خودتون فکرکنید،،پس اگربه حسب شرایطتون میبینیدکه اصلا نمیتونیدترک کنیداگر میتونیدزن بگیرید یا شوهرکنید اگراونم نمیتونید اگرمردیدصیغه کنیدیا اگر زن هم هستیدو میبینیدراه دیگه ای نداریدصیغه بشیدیا اگراینکارهم نمیتونیدبه خاطرحفظ آبرو و...انجام بدیدو به شدت گیرافتادید ایرادی نداره که به قدر رفع ضرورت خودارضایی کنید مثلاهفته ای یکباریا دو هفته ای یکبار اگر دخترهستید و از بکارت خودتون میترسید اگرمیتونید فشار جنسی رو تحمل کنیدو دچار مشکلات روحی نشید تحمل کنیداما اگر نمیتونیدبهتره بدونیدکه خیلی ازجاها الان دیگه بکارت مسئله مهمی نیست چون بکارت میشه با پریدن از روی یه جوب هم ازبین بره واصلامهم نیست. خداوند انجام حرام درضرورت رو برای بندگانش بخشیده پس همونطورکه میشه درضرورت نمازرو باطل کردیا گوشت خوک خورد یا دروغ گفت میشه استمنا هم کردچون آسیب های روحی و روانی ناشی از خودخوری بعد ازاستمنا خیلی بدتراز خوده استمنا هست!
0
0
پاسخ ها:
وحید | ۱ سال پیش
دوست عزیز سلام، حرف های شما بسیار درسته ولی این مطلب رو به خاطر داشته باشید که با تایید این عمل انسان یکسره به دنبال چسبادن عمل نا شایست خود به یکی از راه هایی که شما فرمودید می گرده... متاسفانه
0
0
ناشناس | ۹ ماه پیش
چرا همچین حرفی میزنی من زندگیم سراین موضوع نابود شد تعادل نداشتم وضعف چشم ریزش مو افسردگی شدید و حتی خودکشی.الانم هیچ حسی به چیزی ندارم. یک سال با ایمان ترک کردم دیدم چقدر ارامش دارم."خودارضایی" آسیب روحی میاره نه تحمل فشار جنسی. اونقدرم ضرر داره که یک بارشم غلطه وقتی اسمش گناهه یعنی نباید یه بارم انجام بدی.تنها راه حلش خداس. یه قرآن بزارین جایی که این کارو میکنین مثلا نزدیک تخت خوابتون بعد هروقت خواستین انجام بدین بهش نگاه کنین و یاد خدابیفتین که نظاره گره دیگه نکنین.خودتونو مشغول کنین.یادتون نره شما اراده دارید و هرکاری میتونید بکنید.فرض کنید پا یا چشم نداشتید اونوقت باز میتونستین به زندگی ادامه بدین پس بدون این کار و بدون ارضا جنسی هم میشه زندگی کرد.هیچوقت به خودتون امید ندین که مثلا اگه ماهی یه بار باشه بهتراز هر روزه.سعی کنین واسه همیشه ترک کنین.اگه به جنس مخالف نگاه نکنین و فیلم نبینین و خودتونو تحریک نکنین هیچوقت این کارو نمیکنین.اگرتحریک شدین اتفاقی، سریع دوش سرد بگیرین یا سریع به عوارضش فک کنین یا قرآن بخونین.من تجربشو دارم.فقط خدا میتونه کمکت کنه.بش فک کن و ازش کمک بخاحل میش
0
0
داغ دیده | ۱ سال پیش
ببینید ترک خودارضایی مسئله ساده ای نیست و به خیلی چیزا بستگی داره اینکه شما از چه دوره و سنی شروع کردی( نوجوانی یا جوانی) چقدر عکس و فیلم پورن دیدی چندبار اینکار رو انجام دادی توی چه محیط اجتماعی زندگی میکنی( محیط محرک مثل تهران یا محیط مذهبی مثل یزد یا قم مثلا) تو چه خانوده ای رشد کردی(بی قید یا مقید مذهبی) در چقدر به مسائل جنسی فکر میکنی قوه شهوت قوی گرم مزاج داری یا سرد مزاج ضعیف با جنس مخالف ارتباط احساسی یا جنسی مستقیم یا غیر مستقیم داشتی یا نه و خیلی مسائل دیگه... پس لطفا جو گیر نشید و بگید آهاییی بیایید من فهمیدم چطور میشه ترک کرد چون شرایط ها متفاوت هستن آدم ها متفاوت هستن چون این جو دادن شما باعث نا امید شدن بقیه و مشکلات شدید روانی میشه وقتی که طرف راهی که شما پیشنهاد میدید رو میره و به نتیجه نمیرسه! من خودم از دوران نوجوانی درگیر این موضوع هستم تا الان که ۲۳ سالمه حدوده ۱۰ ۱۲ سال میشه و هر راهی رو امتحان کردم اما فایده نداشته چون من به شخصه شرایط مخصوص به خودمو دارم( تهرانی هستم، به شدت گرم مزاج هستم چون درصد هورمون تستسترون من تو آزمایش ماکسیمم بود! و...)
0
0
پاسخ ها:
... | ۱۱ ماه پیش
ولی به نظر من ربطی به شهر نداره خیلی من ۱۳ سالم بود تهران بودیم چیزیم نبود هرچند تجربه فیلم دیدن داشتم ولی اصلا جو محرک نبود تو مدرسه هیشکی ازین حرفا نمیزد اومدیم قم همه بچه ها از اول تا آخر مدرسه از این چیزا حرف میزدن حتی بعضیاشون باهم دیگه... این بود که من که خودم تا حالا نزده بودم تو ترک فیلم دیدن بودم زدم و فیلم دیدن رو شروع کردم تا الان که حدود ۱ سال میگزره یعنی اونموقع که دوباره شروع کردم تابستون بود بابام فهمید باهام حرف زد دوسه ماه نزدم اما دوباره نمیدونم چی شد که شروع کردم
0
0
غمگین | ۱ سال پیش
من۱۸سالمه میدونم درمان من ازدواجه
ولی مامانم نمیزاره ازدواج کنم میگه زوده
به نظرشما چیکارکنم که مامانم راضی شه؟؟؟
0
0
پاسخ ها:
هادب | ۱ سال پیش
به مادرت توضیح بده که نیاز هایی دارم و باید براورده بشه ، سایت ها و کانال هایی وجود داره که میتونی اونجا با فردی آشنا بشی
0
0
.... | ۱ سال پیش
سلام من 2 ماه هست که ترک کردم
اما خروج منی می تونه باز هم ضرر داشته باشه؟
0
0
حاصل سالها تجربه | ۱ سال پیش
اینی که می گم تجربه 20 ساله پشتش خوابیده: من با اونهایی که هرچیزی گیر چشمشون میاد می بینند کاری ندارم. به نظر من اگر عوامل تحریک کننده مثل: فیلم و عکس و ... رو حذف کردید (منظورم فقط فیلم یا عکس مورد دار نیست) و باز هم اینطوری می شید، اصلا لازم نیست که مثلا: در اطاق تنها نباشید و... فقط کافیه صبح بعد از صبحانه تا شب قبل از غروب، بیرون از خانه باشید و خودتونو به چیزی مشغول کنید. باقیش به امید خدا خود به خود درست خواهد شد. اگر هم می خواید بعد از ازدواج این اتفاق براتون نیوفته، رک با شریک جنسی تون صحبت کنید که چه چیزی اونو ارضا می کنه، دلیل اصلی سرد مزاجی در زوج ها این هست که دیگری فقط فکر ارضاء خودشه. کارشو تو چند ثانیه می کنه و شریکشو ول می کنه به امان خدا! در حالیکه در رابطه جنسی باید کمی از خود گذشتگی کرد تا در انتهاش لذتشو ببری نه اینکه سریع و در همون اول کار!
0
0
امیدوارم | ۱ سال پیش
هیچی ندارم بگم... فقط التماس دعا
خدایا اراده قوی بهمون بده.
0
1
یه ایرانی | ۱ سال پیش
سن ازدواج بالاست فکر جوانها هم بدبختانه رشد کرده العان بچه 8 ساله همه چیزو میدونه.کار یک شخص نیست کل مملکت درگیر هست. همه باید دست به دست هم بدن .گناه مال اون کسانی هست که وضعیت این مملکت و جوان هاشو به این جا رسوندن.تو ایران تو پیری باید بری ازدواج کنی مسخره هست بابا چه وضعه شه. من خودم سربازی معافم مدرک لیسانس پدرم به فکرم بود و خونه دارم ولی العان 25 سال سنم هست و مجردم من معتقدم من باید تو 17 سالگی زن داشتم. اصلا برا ازدواج تو مملکت ما شیوه و روش و راهش از بیس ایراد داره شانسی شده مسئله...دخترا که هیچی بعد ازدواج تازه باید متوجه بشن میشه باهاش زندگی ادامه داد یا نه...همین مسلئله بزرگتربن عامل بی حجابی دخترهاست. فکر انسان درگیر میشه .تو مملکت ما بلوغ بگی همه فکرشون میره به جنسی بلوغ فکری خیلی مهمه.... یکی میبینی 15 سالشه ولی فکر عقیده یک انسان 24 ساله روداره و برعکس. اینا همه حرفه جوان وقتی سر وقتش درسش کامل باشه و باسواد باشه و به موقع ازدواج کنه و بی عدالتی نباشه کار داشته باشه درست تو مملکت استعداد یابی بشه وقت جوان تلف نشه و..........مگه دیوانه هست دنبال این کارا باشه؟!!
0
0
حمید | ۱ سال پیش
سلام به همون خدا هیچ راهی برا ترکش نیس من الان ۱۰ساله به این سرطان گرفتارم هربارم میخام ولی نمیشه
1
0
پاسخ ها:
هادی | ۱ سال پیش
قطعا میشه
شدنیه
با تلاش و اراده
کاری کن وقت و حال خود ارضایی نداشته باشی
0
1
علی | ۱۱ ماه پیش
از خدا بخواه اون موقع می بینی یه جایی یه جور دستتو می گیره که همون از اون گناه پاک میشی هم زندگیت باصفا و لذت بخش میشه در ضمن امام رضا فراموش نکنید حواسش به ما ها هست بدجور
0
1
hits
statcounter