۲۰ راه جدید برای درمان خود ارضایی (جق زدن)

۶۵,۸۲۶
۲۷۷
۲۱
یکشنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸
خود ارضایی یا استمناء به انگلیسی ( Masturbation ) عملی غیر اخلاقی است که به شدت سلامت روحی و جسمی بدن را تحدید می کند. فرقی ندارد خانم هستید یا آقا! خود ارضایی از نظر اسلام هم جزء گناهان کبیره و حرام است.
۲۰ راه جدید برای درمان خود ارضایی (جق زدن)

درمان و ترک خود ارضايی با 20 روش جدید

خود ارضایی یکی از چالش های کسانی است که به بیماری " خود ارضایی " دچار شده اند, خود ارضایی کردن شما را دچار مشکلات روانی , جسمی و جنسی بزرگی می کند که شاید ازآن بی اطلاع باشید. پس با من در مجله دلگرم همراه شوید تا روش های جدیدی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید خود ارضایی کردن را درمان کنید.

divider

از مهمترین دلایل " خود ارضایی " که ممکن است شما را به انجام این کار وادار میکند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه در کودکی
 2. نداشتن رابطه جنسی سالم و تامین نیاز جنسی
 3. تصاویر و فیلم های Porn ( پورنو گرافی ) یا مستهجن از کوچک تا بزرگ
 4. مشکل در برقراری رابطه با دیگران
 5. سردی در روابط جنسی زوجین
 6. دوری از روابط اجتماعی

ابتدا فیلم آموزش 20 روش درمان کردن خود ارضایی را مشاهده کنید:

فیلم آموزش 20 روش درمان کردن خود ارضایی


آموزش درمان خود ارضایی و استمناء ( جلق زدن ) در زنان و مردان !


امروزه از خود ارضایی بعنوان آغاز اولین تجربه های جنسی در سنین کودکی نام برده می شود ! در واقع خود ارضايي در نوجوانان شروع می شود ! و علت آن عدم اطلاع رسانی های به موقع است !

متاسفانه خود ارضايي در مردان متاهل و زنان متاهل نیز شایع است ! که علت های آن را در پائین توضیح خواهیم داد.

خود ارضایی

divider

راههای جدید درمان خود ارضایی


۱. از تماشای هرگونه عکس یا فیلم پورن (عکس و فیلم هایی با محتوای رابطه جنسی که مستحجن و تحریک کننده هستند) به شدت خودداری کنید.

 • هرچه عکس و فیلم پورنو دارید از بین ببرید Shift Delete و اگر عضو گروه یا کانال های هستید که مطالب پورنو پخش می کند از آنها خارج و بلاک کنید . تا زمانی که شما به سراغ مطالب و محتوی جنسی و سکسی برید تحریک خواهید شد.
 • اگر فیلم یا عکس خاصی در دسترس دارید که پورنو هم نیست ولی حس جنسی شما را تحریک می کند و یا فرد خاصی را در ذهن شما می آورد که سبب تحریک شما به خودارضایی می شود آنها را نیز از بین ببرید.
 • کلیپ ها و تصاویر از حرکات و اندام نمایی های این روزها در شبکه های اجتماعی را به هیچ عنوان مشاهده نکنید ! هرچه از این مدل تصاویر و کلیپ ها برایتان ارسال می شود را Block و Report کنید.
 • فیلتر شکن یا هر ابزاری که سایت ها و محتوی تحریک کننده را برای شما فراهم میکند حذف و از بین ببرید.

divider


۲. در حمام و دستشویی در را قفل نکنید و در زمان های تنهایی به حمام نروید

 • در مکان هایی مثل حمام که لباس بر تن ندارید و یا جایی که تنها هستید شیطان بیشتر به سراغتان می آید تا آنجا که ممکن است سریع دوش بگیرید و تا به دام شیطان نیافتاده اید و دست به خود ارضایی نزده اید از حمام خارج شوید!
 • یک دستگاه پخش موسیقی با خود به حمام ببرید ( البته طوری که خراب و خیس نشه ) و موسیقی های شاد و مورد علاقه خودتون بزارید و از موسیقی لذت ببرید تا خدای نکرده از خود ارضایی

divider

3. همیشه مضرات و عوارض خود ارضایی را با خودتون مرور کنید

 • برخی از عوارض خود ارضایی : از بین بردن اعتماد به نفس , افسردگی , گوشه گیری و دوری از روابط اجتماعی , از بین بردن نیاز جنسی سالم در ذهن شما , اعتیاد همیشگی , از بین بردن خلاقیت , ایجاد مشکلات جنسی شدید به دلیل استفاده مکرر از مواد شیمایی ( صابون - شامپو و ... ) , از بین بردن قدرت تصمیم گیری و ...
 • سعی کنید از تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.

divider

4. اجتناب از دلیل و منطق آوردن

 • اگر در زمانی ترک جلق و استمنا , به هر دلیلی اینکار را انجام دادید هرگز دلیلی منطقی جز حماقت و تکرار اشتباه برای خود نیارید !
 • برای اینکار جریمه های سنگینی رو برای خودتون در نظر بگیرید .

divider


5. به هر طریقی خود را سرگرم کنید و اجازه ندهید در تنهایی فکرهای شیطانی مثل خودارضایی به ذهنتان خطور کند.

 • سعی کنید از حضور در اماکن خلوت و بدور از نظر دیگران دوری کنید
 • خانم ها یا آقایانی که مبتلا به خود ارضایی هستند زمانی که تنها می شوند و یا بیکار هستند بیشتر به این عادت بد روی می اورند.
 • سعی کنید تنها نمانید یا اگر تنها هستید خود را سرگرم خواندن رمان کنید و یا به کاری تفریحی مشغول شوید و ذهن خود را درگیر کنید با این کار هرگز به خود ارضایی روی نخواهید آورد.
 • هرگاه افکار تحریک کننده سراغتان آمد سریع موقیت خودتون تغیر بدید و مکان دیگری بروید

divider

6. از رفت و آمد با کسانی که مستقیم و غیر مستقیم شما را به خود ارضایی و جلق دعوت می کنند دوری کنید

 • رابطه خودتون با کسانی که از این موضوع صحبت می کنند و خاطره تعریف میکنند و .. قطع کنید , ممکن است برای شما از فواید این کار هم صحبت کنند که خودتون بهتر میدونید که هیچ فایده ای جز یک عمر پشیمانی برای شما همراه ندارد.
 • از صحبت کردن در خصوص مسائل شهوت انگیز دوری کنید

divider

7. مشکلات جنسی خود را بصورت سالم و قانونی برطرف کنید

 • جلق زدن و خود ارضایی تنها برای مجرد ها نیست , و در خیلی مواقع افراد متاهل و دارای شریک جنسی هم دست به این کار می زند !
 • اگر از روش ارضاء شدن یا نوع رابطه جنسی با همسر و شریک جنسی خود لذت نمی برید یا به عبارت ساده تر اون مدلی نیست که دلتون میخواد یا نمیتونه شما را ارضاع کند, حتما از طرف مقابل کمک بخواهید.بهش بگید چه نوع رابطه جنسی رو لازم دارید چطور باید رفتار کنه و انجام بده که شما را راضی کند. و درنهایت اگر لازم است بگید که اگه اون مدلی که میخواید باشه این کارو ترک میکنید.
 • اگر لازم بود , طلاق بگیرید و جدا بشید !!! خیلی بهتر است تا یک عمر جلق زدن !! اگر با تلاش های مکرر در آخر نمی تونید زندگی جنسی سالمی رو با همسر خود داشته راه قانونی و درستش جدا شدن و انتخاب شریک جنسی مناسب برای خود است.

در نظر داشته باشید اعتیاد به خود ارضایی می تواند تا آخر عمر شما را درگیر کند از پای در آورد و زندگی و آینده خودتون و همسرتون حتی فرزندانتون رو برای همیشه از بین ببرد.

divider

8. اعضای بدن خود را لمس نکنید.

 • تا آنجا که ممکن است به اعضای بدن خود به خصوص اندام جنسی (سینه و آلت تناسلی و هر کجای بدن که باعث تحریک شما می شود) دست نزنید.
 • از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.

divider


9. کار جدیدی را شروع کنید.
عکاسی، وبلاگ نویسی، کتاب خوانی،بازی های سرگرم کننده، مهمانی ها و شرکت در اجتماع و یا هر کار دیگری که توسط آن سرگرم می شوید و خدای ناکرده رو به خودارضایی نخواهید آورد.

divider


10. به کارهای داوطلبانه بپردازید.

 • می توانید به صورت داوطلبانه در زمان های بیکاری خود در مکانی مثل مهدکودک یا یتیم خانه یا هرمکانی که در‌آنجا می توانید توانایی های خود را به دیگران عرضه کنید و چه بسا پاداش خوبی در قبال آن دریافت کنید. در اینصورت محال است وقت برای خود ارضایی داشته باشید و یا اصلا به آن فکر کنید!
 • از خیال‌ پردازی های جنسی به شدت دوری کنید

11. به هیچ وجه در شرایطی قرار نگیرید که منجر به تحریک جنسی شما شود.
همانطور که قبلا هم متذکر شدیم از مشاهده هرگونه محتوای غیراخلاقی که شما را به سمت آتش جهنم هدایت می کند مثل فیلم یا عکس پورنو پرهیز کنید. اگر ناخودآگاه و طبق عادت در کامپیوتر شخصی، تبلت یا تلفن همراه خود به سراغ صفحاتی می روید که عکس های برهنه و مستحجن وجود دارد با استفاده از نرم افزار “Google Chrome Parental Lock Extension” یا نرم افزارهای مشابهی که برای قفل گذاری والدین بر روی مرورگر و یا سایر نرم افزار فرزندان طراحی شده است برای خود قفل گذاری کنید تا نتوانید وارد سایت ها و شبکه های مستحجن شوید.

divider

12. ازدواج کنید.
اگر در سن ازدواج هستید بهترین روش برای درمان خود ارضایی و استمناء ازدواج است. دلیل اصلی تاکید اسلام بر ازدواج در سن ۱۸ سالگی دوری از شر شیطان و تخلیه نیازهای جنسی به طریقه درست و لذت بخش آن می باشد.


13. با توکل بر خداوند و جلب رضایت او بر نفس خود غلبه کنید.
با خواندن قرآن و دعاهایی که برای ترک خودارضایی در بالا آمده است غیرممکن است ناامیدی و احساس عجز به سراغ شما بیاید. یقین داشته باشید خداوند هر لحظه با شماست و ناظر بر تک تک اعمال و رفتار بندگان خود می باشد. خداوند آنقدر بخشنده و مهربان است که توبه بندگان خود را هر لحظه و هر کجا می شنود و بدون شک منتظر بازگشت بندگان خود به دامان پاکی و انسانیت است.


14. قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید.

(اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)


15. غذای خود را به حداقل برسانید .

وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.


16. شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو ( آلت به زیر) نخوابید.

17. شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.18. همواره بیاد داشته باشید که تصمیم دارید این عمل را ترک کنید.


19. بعد از تصمیم به ترک خود ارضایی حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.


20. یک سیستم پاداش قرار دهید.

با خودتان قرارداد ببندید که به ازای هر روز که خود ارضایی نکنید هزار تومان در یک صندوق بیندازید و در پایان هفته با پول آن چیزی را که دوست دارید برای خود بخرید. این روش کمک زیادی به ترک خود ارضایی می کند.


تماشای این فیلم از سخنان استاد رائفی پور با موضوع راهکار عملی ترک و درمان خود ارضایی


در آخر باید به شما بگوییم " داروی برای درمان خود ارضايی وجود ندارد ! جز عزم راسخ شما "

divider


پس از همین حالا شروع کنید خداوند بخشنده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

درمان خود ارضایی با توکل بر خدا و اراده قوی ۱۰۰٪ امکان پذیر است.

تجربیات سودمند خود را در مورد ترک و درمان خود ارضایی با سایر خوانندگان خوب مجله دلگرم در بخش کامنتها به اشتراک بگذارید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(277 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۲۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
de
یه دختر گناهکار | ۶ روز پیش
کاش من میمردم
هیچ دردی بالاتر از این نیست هیچ دردی
تمام زندگیتو میگیره
تمام دوران خوب زندگیم نابود شد
کاش خدا کوتاه میومد کاش من بمیرم فقط همین
۴
۰
 
 
ro
علی | ۶ روز پیش
ممنون واقعا تاثیر گذار بود
۰
۰
 
 
ro
هوشنگ | ۱ هفته پیش
سلام راهی برای ترک فشار جنسی نیست به جزء ازدواج اگر 10سال هم ترک کنید این فشاره دست بردار نیست به جزء ادم پیر شود تستورستون بدن ضعیف شود من این راه تجربه کردمه نگران نباشید بهترین دوران جنسی همین 16سال تا 35سال هست بعد از 35سال فشار جنسی کم میشه بهترین دوران را از دست ندهید ازدواج کنید منم مثل شماها فکر میکردم حالا 38سالمه مجرد خبری هم از فشار جنسی نیست کم شده یک روزی آرزوی چنین روزهایی را دارید که دیگه شدنی نیست من که آرزو داشتم برگردم به 15سالگی شکر خدا کنید که از لحاظ سلامتی جنسی سالم هستید خبر ندارید که اگر میل جنسی نباشد باید بروید تستورستون تزریق کنید سرگیجه بگیرید شما نمیدانید عشق عاشقی عزیزم دوستت دارم همین فشار جنسی باعث میشه اگر نباشد زندگی زناشویی امکانپذیر نیست نمیتوانید ازدواج کنید هیچ دارویی مصرف نکنید که فقط بدبخت میشویدمن کاری به خود ارضایی ندارم چون این فشار جنسی باعث میشه آدم خودارضایی بکند من میگم اگر فشار جنسی تخلیه نشه آدم مشکلات روحی روانی میگیرد نمیشه تحمل کرد ترک کرد شدنی نیست واقعا اگرراهی جزء خودارضایی ندارید حداقل 1ماهی یک بار این کار را بکنید
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۱ هفته پیش
سلام خسته نباشید خیلی ممنونم بابت مطالب خوبتون...من دختری هستم ک شهوتم ب شدت بالا هست و ۱۶سالم هست و ازسن ۱۳یا۱۴سالگی خودارضایی میکردم اما الان تصمیم ب ترکش گرفتم اما خواستگار خوب ندارم ک بخوام ازدواج کنم و اینکه سنم موقع ازدواج نیست...!!!تا دوهفته خودارضایی نکردم اما خیلی افکار منفی ب سراغم میان و اینجوری هستم ک حتی فکرم بهش کنم حالم بد میشه،دیگه نمیخوام اینکارو بکنم چکار کنم؟؟؟
۴
۰
 
 
ru
بی | ۲ هفته پیش
سلام، چه خود ارضایی بکنید چه نکنید این فشار جنسی هست،خود ارضایی باعث،فشار جنسی نمیشود،اگر شما فشار جنسی نداشته باشید خودش بیماری هست باید درمان شود،فقط خود ارضایی باعث گناه،کم شدن هورمون بدن، زود انزالی،واختلال،
نعوظ،وبی میلی جنسی میشود،فشار جنسی سلامتی شما هست، نمیشه فشار جنسی را ترک کرد،اگر ترک شدنی بود حالا دیگه نه ازدواجی،نه نسلی بود، این فشار جنسی باعث میشه شما خود ارضایی کنید،برای ترک خود ارضایی بهترین را ازدواج هست،اگر هم شرایط ازدواج،ندارید،و
اقعا خیلی از جوانان شرایط ندارد،متاسفانه ،چیز مهمی که باید تخلیه بشه،تا با مشکلات روحی وروانی روبه رو نشن جوانان،فعلا شده ارزو،دست نیافتنی،در این اقتصاد خراب،بچه،ها ازدواج را میگم،فعلا راهی نیست،یا باید تحمل کندادم،یا بایدگناه کندگناه هم خوب نیست منظورم خودارضایی نیست،برای تسکین فشار جنسی به جزء ازدواج رابطه جنسی راه مناسبی نیست، فقط،بدنسازی،ورز
ش،نگاه نکردن به فیلم پورن،خود داری از تنهایی،توجه نکردن،بی خیال بودن،یعنی بهش فکرنکنیم،میتوان
دکمک کننده باشه،این تسکین صددرصدی نیست،فقط تلاش برای ازدواج کنیدتا،از،دست خودارضایی وگناه،خلاص،شوید
۱
۰
 
 
ir
پسر خوب | ۱ ماه پیش
سلام
من محمد ام و می خواستم بگم همین چن ساعت پیش این عمل زشت رو انجام دادم و الان هم خیلی ناراحتم و واقعا تصميم گرفتم که ترک کنم و از شما به اندازه ی تمام قطرات بارون ممنونم که این توضیحات رو به ما دادید ممنونم ☺️☺️☺️☺️☺️
۵
۰
 
 
ir
داغ دیده | ۱ ماه پیش
در حالی که خدا استمنا رو هم مثل بقیه محرمات درحال ضرورت بخشیده دین رو سخت نگیریدخواهشا. درمجموع امیدوارم عشقتونو زودتر پیدا کنیدچون شعله عشق خیلی شدیدتر ازشعله شهوته بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدای آورد ورنه سزاوار خداوندیش کس نتواند که به جایی آورد
۳
۰
 
 
ir
داغ دیده | ۱ ماه پیش
پس لطفا جو ندید!بهتره بشینیدوشرایط خودتونو بسنجیدحتی آزمایش خون هم بدیدو کلاه خودتونو قاضی کنیدشما هیچ مسئله ای مهمتر ازین مسئله نداریدپس خوب به شرایط خودتون فکرکنید،،پس اگربه حسب شرایطتون میبینیدکه اصلا نمیتونیدترک کنیداگر میتونیدزن بگیرید یا شوهرکنید اگراونم نمیتونید اگرمردیدصیغه کنیدیا اگر زن هم هستیدو میبینیدراه دیگه ای نداریدصیغه بشیدیا اگراینکارهم نمیتونیدبه خاطرحفظ آبرو و...انجام بدیدو به شدت گیرافتادید ایرادی نداره که به قدر رفع ضرورت خودارضایی کنید مثلاهفته ای یکباریا دو هفته ای یکبار اگر دخترهستید و از بکارت خودتون میترسید اگرمیتونید فشار جنسی رو تحمل کنیدو دچار مشکلات روحی نشید تحمل کنیداما اگر نمیتونیدبهتره بدونیدکه خیلی ازجاها الان دیگه بکارت مسئله مهمی نیست چون بکارت میشه با پریدن از روی یه جوب هم ازبین بره واصلامهم نیست. خداوند انجام حرام درضرورت رو برای بندگانش بخشیده پس همونطورکه میشه درضرورت نمازرو باطل کردیا گوشت خوک خورد یا دروغ گفت میشه استمنا هم کردچون آسیب های روحی و روانی ناشی از خودخوری بعد ازاستمنا خیلی بدتراز خوده استمنا هست!
۰
۶
پاسخ ها:
  ir
  وحید | ۳ هفته پیش
  دوست عزیز سلام، حرف های شما بسیار درسته ولی این مطلب رو به خاطر داشته باشید که با تایید این عمل انسان یکسره به دنبال چسبادن عمل نا شایست خود به یکی از راه هایی که شما فرمودید می گرده... متاسفانه
  ۴
  ۱
 
 
ir
داغ دیده | ۱ ماه پیش
ببینید ترک خودارضایی مسئله ساده ای نیست و به خیلی چیزا بستگی داره اینکه شما از چه دوره و سنی شروع کردی( نوجوانی یا جوانی) چقدر عکس و فیلم پورن دیدی چندبار اینکار رو انجام دادی توی چه محیط اجتماعی زندگی میکنی( محیط محرک مثل تهران یا محیط مذهبی مثل یزد یا قم مثلا) تو چه خانوده ای رشد کردی(بی قید یا مقید مذهبی) در چقدر به مسائل جنسی فکر میکنی قوه شهوت قوی گرم مزاج داری یا سرد مزاج ضعیف با جنس مخالف ارتباط احساسی یا جنسی مستقیم یا غیر مستقیم داشتی یا نه و خیلی مسائل دیگه... پس لطفا جو گیر نشید و بگید آهاییی بیایید من فهمیدم چطور میشه ترک کرد چون شرایط ها متفاوت هستن آدم ها متفاوت هستن چون این جو دادن شما باعث نا امید شدن بقیه و مشکلات شدید روانی میشه وقتی که طرف راهی که شما پیشنهاد میدید رو میره و به نتیجه نمیرسه! من خودم از دوران نوجوانی درگیر این موضوع هستم تا الان که ۲۳ سالمه حدوده ۱۰ ۱۲ سال میشه و هر راهی رو امتحان کردم اما فایده نداشته چون من به شخصه شرایط مخصوص به خودمو دارم( تهرانی هستم، به شدت گرم مزاج هستم چون درصد هورمون تستسترون من تو آزمایش ماکسیمم بود! و...)
۳
۲
 
 
ir
غمگین | ۱ ماه پیش
من۱۸سالمه میدونم درمان من ازدواجه
ولی مامانم نمیزاره ازدواج کنم میگه زوده
به نظرشما چیکارکنم که مامانم راضی شه؟؟؟
۱
۳
 
 
ir
.... | ۱ ماه پیش
سلام من 2 ماه هست که ترک کردم
اما خروج منی می تونه باز هم ضرر داشته باشه؟
۰
۱
 
 
ir
حاصل سالها تجربه | ۲ ماه پیش
اینی که می گم تجربه 20 ساله پشتش خوابیده: من با اونهایی که هرچیزی گیر چشمشون میاد می بینند کاری ندارم. به نظر من اگر عوامل تحریک کننده مثل: فیلم و عکس و ... رو حذف کردید (منظورم فقط فیلم یا عکس مورد دار نیست) و باز هم اینطوری می شید، اصلا لازم نیست که مثلا: در اطاق تنها نباشید و... فقط کافیه صبح بعد از صبحانه تا شب قبل از غروب، بیرون از خانه باشید و خودتونو به چیزی مشغول کنید. باقیش به امید خدا خود به خود درست خواهد شد. اگر هم می خواید بعد از ازدواج این اتفاق براتون نیوفته، رک با شریک جنسی تون صحبت کنید که چه چیزی اونو ارضا می کنه، دلیل اصلی سرد مزاجی در زوج ها این هست که دیگری فقط فکر ارضاء خودشه. کارشو تو چند ثانیه می کنه و شریکشو ول می کنه به امان خدا! در حالیکه در رابطه جنسی باید کمی از خود گذشتگی کرد تا در انتهاش لذتشو ببری نه اینکه سریع و در همون اول کار!
۲
۰
 
 
ir
امیدوارم | ۲ ماه پیش
هیچی ندارم بگم... فقط التماس دعا????????????
خدایا اراده قوی بهمون بده.
۳
۰
 
 
ir
یه ایرانی | ۲ ماه پیش
سن ازدواج بالاست فکر جوانها هم بدبختانه رشد کرده العان بچه 8 ساله همه چیزو میدونه.کار یک شخص نیست کل مملکت درگیر هست. همه باید دست به دست هم بدن .گناه مال اون کسانی هست که وضعیت این مملکت و جوان هاشو به این جا رسوندن.تو ایران تو پیری باید بری ازدواج کنی مسخره هست بابا چه وضعه شه. من خودم سربازی معافم مدرک لیسانس پدرم به فکرم بود و خونه دارم ولی العان 25 سال سنم هست و مجردم من معتقدم من باید تو 17 سالگی زن داشتم. اصلا برا ازدواج تو مملکت ما شیوه و روش و راهش از بیس ایراد داره شانسی شده مسئله...دخترا که هیچی بعد ازدواج تازه باید متوجه بشن میشه باهاش زندگی ادامه داد یا نه...همین مسلئله بزرگتربن عامل بی حجابی دخترهاست. فکر انسان درگیر میشه .تو مملکت ما بلوغ بگی همه فکرشون میره به جنسی بلوغ فکری خیلی مهمه.... یکی میبینی 15 سالشه ولی فکر عقیده یک انسان 24 ساله روداره و برعکس. اینا همه حرفه جوان وقتی سر وقتش درسش کامل باشه و باسواد باشه و به موقع ازدواج کنه و بی عدالتی نباشه کار داشته باشه درست تو مملکت استعداد یابی بشه وقت جوان تلف نشه و..........مگه دیوانه هست دنبال این کارا باشه؟!!
۳
۰
 
 
ir
حمید | ۲ ماه پیش
سلام به همون خدا هیچ راهی برا ترکش نیس من الان ۱۰ساله به این سرطان گرفتارم هربارم میخام ولی نمیشه
۱
۳
 
 
ir
نجات یافته | ۶ ماه پیش
تنها روش ترک این کار کنترل ذهنه
برای اینکه ذهن به سمت این افکار نره:
۱- نباید بیکار و تنها موند
۲-نباید فیلم و عکس و مطالب و جوکهای محرک دید و شنید اگر هم اتفاقی پیش اومد باید سریع ازش گذشت و بهش فکر نکرد
۳- هروقت ذهن اولین قدم رو به سمت این افکار برداشت"اولین قدم" باید سریع ازش گذشت و ادامه نداد اگه اولین فکر ناخواسته به ذهن میاد، اما دومین فکر عمدیه ..پس اگه ادامه دادی و افکار شاخ و برگ دادی و به خودارضایی منجر شد جای تعجب نیست. پس کنترل ذهن رو تو اولین لحظه به دست بگیرید و بچرخونید به یه سمت دیگه
۳
۰
 
 
ir
x4 | ۶ ماه پیش
توکل به خدا رو خوب اومدی . آدم حسابی خوب این یه نیازه مثل غذا خوردن مثل خوابیدن .چرا موضوع رو اینقدر پیچیده می کنید ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  A | ۳ ماه پیش
  مثل غذا خوردن!!! مثل این که سیانور بخوری بگی گشنه!
  ۰
  ۰
  dk
  علی | ۳ ماه پیش
  ارضاع شدن نیاز بدن هست ولی راهش *** زدن نیست ! خود خرت هم اینو میدونی که راهش خود ارضایی نیست و موضوع رو ساده میکنی !
  ۲
  ۰
  ro
  mason | ۲ ماه پیش
  منم موافقم باهات اگر با خود ارضایی تخلیه شهوت نکنیم با چی کنیم رابطه نا مشرو نمیشه صیغه و ازدواجم پول میخواد سرکوبشم کنی جنون میگیریی
  ۲
  ۲
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter