مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
راه های مناسب برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان

چگونه آلت تناسلی بزرگ و سفتی داشته باشیم؟

راه های مناسب برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان
688
زمان مطالعه: 8 دقیقه
سایز آلت تناسلی موضوعی است که از دیر باز ذهن مردان را به خود مشغول کرده است حتی افرادی که در رابطه جنسی مشکلی نداشته و اندازه آلت طبیعی دارند نیز دوست دارند تا آلت بزرگ تری داشته باشند انگار که بزرگ کردن الت تناسلی برای برخی مردان باعث بالا رفتن حس...

چگونه آلت تناسلی خود را بزرگ کنیم؟

آلت تناسلی قسمتی از بدن است که آقایان معمولاً حساسیت بیشتری برای محافظت از آن به خرج می دهند.

همه ما از اهمیت استفاده از کاندوم در برخی موقعیت های خاص آگاهیم، اما مراقبت صحیح از آن لزوماً به همین جا ختم نمی شود. با دلگرم همراه باشید تا با راه های مناسب برای مراقبت از آلت و افزایش سایز آلت تناسلی آشنا شوید.


مراقبت های ضروری از آلت تناسلی

اصلاح

برای خیلی از مردها، اصلاح و نظافت آلت تناسلی یک بخش ساده از برنامه مراقبتشان است درحالیکه برای خیلی های دیگر، اینکار چیزی جز اذیت و آزار موقت نیست. اصلاح آلت تناسلی و زدن موهای آن فوایدی دارد، اما در عین حال این اصلاح کردن ها و واکس زدن ها معایبی هم دارد که همان موقع خود را نشان نمی دهد:

 • ارتقاء نظافت/کاهش رطوبت
 • تحریک کننده بودن از نظر جنسی
 • بالا بردن حساسیت حین عمل زناشویی
 • -تسهیل معاینه پوست
 • بزرگتر جلوه دادن آلت تناسلی

معایب اصلاح کردن

 • خسته کننده
 • می تواند منجر به ایجاد جراحت شود
 • می تواند منجر به پیدایش عفونت جدید یا پخش عفونت های قبلی شود.

برای خیلی از خانم ها، آلت تناسلی مردانه اصلاح شده بسیار تحریک کننده است.

اما در عین حال باید بدانید که اصلاح کردن می تواند منجر به ایجاد جراحت یا التهاب فولیکول های موهای آلت تناسلی شده و عفونت های ویروسی مثل تبخال تناسلی یا molluscum contagiosum (نوعی بیماری پوستی که در آن برآمدگی های مدوری روی پوست ایجاد می شود که محتوی ماده نیمه مایع یا خمیری هستند) را پخش می کنند.

حتی ایجاد عفونت های باکتریایی مثل استافیلوکوک مقاوم دربرابر متیسیلین نیز با استفاده از تیغ های اصلاح مرتبط شناخته شده است. همه اینها با مراقبت صحیح از آلت تناسلی تناقض دارد.اگر ترجیح می دهید که آلت تناسلیتان را اصلاح نکنید و فقط با قیچی یا ماشین ریش تراش موهای آن را کوتاه کنید، مطمئن تر است.


اما اگر ترجیح می دهید که موهای آنرا اصلاح کنید، بهتر است از چه وسیله ای استفاده کنید؟

استفاده از یک تیغ ریش تراشی ساده با کرم یا صابون اصلاح و بعد از آن استفاده از لوسیون افترشیو مرطوب کننده یا آب نمک گرم بهترین است.

از ریش تراش های برقی و مواد شیمیایی برای برداشتن موها به هیچ عنوان استفاده نکنید. و آخر اینکه، شاید دوست داشته باشید که بعد از اصلاح آنرا واکس هم بزنید. اشکالی ندارد فقط یادتان باشد که اینکار هم گران است وهم دردآور.

شستشو

آلت تناسلی، عضو بسیار حساسی است، و طی همه مراحل مراقبتی باید این نکته را خوب به خاطر داشته باشید. بنا به دلایلی عجیب، خیلی از مردها فکر میکنند که برای تمیز کردن آلت تناسلی خود باید آن را حسابی با آب و صابون بسابند تا تمیز شود.

اما بهتر است بدانید که شستشو ساده با آب گرم و درصورت لزوم یک صابون ملایم برای این منظور کافی است. مردانی که ختنه نکرده اند باید پوست ختنه گاه را عقب برده و سر آلت تناسلی را فقط با آب گرم، بدون صابون، شستشو دهند. حتماً پس از شستشو این محل را خوب خشک کنید.

هم شستشوی زیاد و هم شستشوی کم موجب بروز بالانیت (التهاب سر آلت تناسلی) می شود. اگر احساس ناراحتی در این قسمت کردید، از مصرف صابون های عطردار یا ژل ها و مایع های شستشوی بدن خودداری کنید و به جای آن از آب نمک استفاده کنید.

پوشیدن لباس جدید یا پودر لباسشویی جدید هم ممکن است موجب بروز ناراحتی شود. اگر این ناراحتی ادامه پیدا کرد، حتماً به پزشک مراجعه کنید.

معاینه خود

مردها، مخصوصاً وقتی از نظر جنسی فعال باشند، باید به طور منظم آلت تناسلی خود را معاینه کنند تا وجود سرطان بیضه یا عفونت هایی که از طریق رابطه جنسی منتقل می شود را تشخیص دهند. اما چند وقت یکبار باید اینکار صورت گیرد؟ هیچ قانون خاصی برای آن وجود ندارد، اما یکبار در ماه به نظر کافی می رسد.

برای معاینه آلت تناسلی برای بررسی سرطان بیضه، توصیه های زیر را در نظر داشته باشید:

یکبار در ماه، پس از حمام

 • هر دو بیضه را تک تک بررسی کنید.
 • با هر دو دست، بیضه را بین شصت ها و انگشتانتان گرفته و آرام آن را بغلتانید.
 • وجود هرگونه غده سفت یا برآمدگی را بررسی کنید و آنرا از نظر تغییر اندازه، شکل یا همسانی بررسی کنید.
 • اپیدیدیم (قسمتی از مجرای منوی که در پشت بیضه قرار دارد و به وسیله مجاری باریکی به آن مربوط است) یا رگ های خونی و طناب اسپرماتیک را با غده سرطانی اشتباه نگیرید.
 • معاینه آلت تناسلی نه تنها به تشخیص غدد سرطانی کمک می کند بلکه راه خوبی برای تشخیص عفونت ها و بیماری هایی است که از طریق جنسی منتقل می شوند.

چراغ قرمزها

چراغ قرمزهای زیادی برای بیماری هایی که از نظر جنسی منتقل می شوند وجود دارد. از اینرو، در معاینات خود خوب دقت کنید و بدانید که برخی از این بیماری ها، مثل کلامیدیه، می توانند هیچ نشانه و علامتی نداشته باشند.

در چنین مواردی، باید با شریک جنسی خود، رک و واضح گفتگو کنید. اگر وی به چنین بیماری هایی مبتلا شود، ممکن است شما بدون اینکه بدانید این بیماری را به او منتقل کرده باشید.

در زیر به برخی از علائم و نشانه های این نوع بیماری ها اشاره میکنیم:

 • خارج شدن ترشحاتی از آلت تناسلی: این ترشح می تواند غلیظ و زردرنگ یا رقیق و خیلی روشن باشد.
 • تغییر بو یا رنگ مایع منی
 • وجود خون در مایع منی یا ادرار (رنگ تیره)
 • احساس درد هنگام ادرار یا انزال
 • احساس درد در ناحیه لگن
 • زخم های سفلیسی (زخم های قرمز رنگ بدون درد) بر روی ناحیه دستگاه تناسلی، مقعد، زبان.
 • برآمدگی هایی رنگ گوشت یا قرمز رنگ، جوش یا زخم روی آلت تناسلی که ممکن است خارش داشته باشد یا نداشته باشد.
 • ایجاد زگیل یا برآمدگی های مشابه به رنگ گوشت روی ناحیه تناسلی.

علاوه بر این، بسیار از بیماری هایی که از طریق رابطه جنسی منتقل می شوند، به ویژه عفونت های ویروسی مثل HIV یا تبخال، علائمی شبه علائم آنفولانزا دارند که می توانند جزء علائم اولیه این بیماری های به حساب آیند.

اگر در هفته های بعد از یک رابطه جنسی که در آن مراقبت های لازم را در نظر نگرفته بوده اید، متوجه گلودرد، تورم غدد، تب یا درد بدن شدید، بهتر است برای اطمینان تحت آزمایش قرار گیرید.

و آخر اینکه، اگر چیزی غیرعادی مشاهده کردید، نترسید. جوش های مروارید شکل دور دیواره سر آلت جای نگرانی ندارد. به همین ترتیب، جوش یا ناراحتی های ایجاد شده بخاطر اصلاح کاملاً طبیعی هستند.

اگر اطمینان ندارید، بهترین کار این است که قبل از هر چیز به پزشک مراجعه کنید تا ببینید که چه چیز نرمال است و چه چیز غیرطبیعی است. صبر کردن بدترین کاری است که می توانید انجام دهید.

یادتان باشد: همه مردها آلت تناسلی دارند. پس اگر به چیزی شک کردید حتماً به پزشک مراجعه کنید.

آلت تناسلی سفت

روش های طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی

ورزش

برای دستیابی به یک نعوظ خوب، جریان خون آلت شما باید مناسب باشد. با برقراری یک جریان خون مناسب، شما می‌توانید نعوظ خوبی داشته باشید. با انجام ورزش منظم، شمامی‌توانید جریان خون را بطور چشمگیری بهبود ببخشید. در نتیجه بهنگام آمیزش آلت شما سفت‌تر خواهد شد...

تغذیه مناسب

تا می‌توانید از سبزیجات تازه، میوه و ماهی استفاده کرده، مصرف چربیها را به حداقل برسانید.

استفاده از ویتامینها و مکمل

بعضی مواد مثل ویتامین ب۱۲جینسینگ می‌توانید انرژی و توان جنسی شما را بیشتر کنند. این افزایش انرژی، اعتماد به نفس شما را بالا برده موجب تقویت آلت شما می‌شود.بیاد داشته باشید که مهمترین نکته برای آمیزش موفق داشتن اعتماد به نفس است.

اجتناب از مصرف الکل ، سیگار و داروها

بدون شک بیشتر داروها برای بدن مضر هستند. هر چه زودتر دخانیات را قطع کنید. افرادی سیگاری نسبت به غیر سیگاریها نعوظ ضعیفتری دارند. سیگار با ایجاد انقباض عروقی موجب تضعیف آلت تناسلی مردان می‌شود. در مورد مصرف داروها حتماً با پزشک خود مشورت کنید. .

کشاله ران خود را مرتب ماساژ دهید

ماساژ نیز همانند ورزش در برقراری خون مناسب، نقش دارد. روزانه با ماساژ آلت و ناحیه اطراف آن جریان خون آنرا بهبود بخشنده و توان جنسی و آلت خود را تقویت نمایید.

همچنین بخوانید:

علت سایز مختلف آلت تناسلی مردان چیست؟

اندازه آلت مردان چقدر باید باشد؟

۱۰ روش طبیعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

راه های مناسب برای افزایش قطر و طول آلت تناسلی آقایاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (688 رای)  
قرآن آنلاین
۷ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

شروین | ۳ سال پیش
ازبچگی شورت تنگ نبایدپوشید که فشار به آلت نیاد. خوردن میوه های رقیق کننده ی خون مثل هندوانه هم مفیده.ویتامین E ونکشیدن سیگارهم که جای خود داره.
0
12
ناصر | ۳ سال پیش
فقط روغن زالو باور کنید بهترین عملکرد داره . برای من خیلی خوب بودش . مدتی روغن زالو استفاده کردم هم حجم داشت هم افزایش نعوظ برای من واقعا خوب بودش البته مدل های مختلف هست من همین زالو ویسکا زدم نتیجه دارد . مدل های مختلف هستش . راضی بودید شما هم نتیجه رو بگید.
5
8
کبری برزگر | ۳ سال پیش
مشکلم همسرم زود ارضا ع میسه‌می‌شود چه کار کنم
10
39
saman | ۳ سال پیش
سلام من سی و شش سالمه و التم در حالت نعوظ ۱۱ سانت ایا غیر نرمال هست؟
8
18
امید | ۴ سال پیش
سلام،کسانی،که کوچکی الت دارد،افسرده هست، قبل از 18سالگی میتواند،با روغن زیتون مالشی15دقیقه،هر
شب،الت را مثل دوشیدن گاو،ماساژ،یا کشش بدهد،فقط خون رسانایی وماساژه مهمه،نه روغن،روغن فقط برای راحتی کشش،هست،چند سانت نتیجه بده در افراد متفاوت،هست،فقط مطمئن باشید،نتیجه میگیرید،مخصوصا،
برای،کلفتی الت،یا قطر الت،زمان،درمان هم هر چی زمان،بیشتر شود بهتر نتیجه میده،مثال،2سال،
این هم بگم 1،2، ماهه،بخواهید نتیجه بده نمیده،فقط آدم حوصله دارد،میخاد،بعد از بلوغ هم اگر کسی از این روش بتواند استفاده بکند بی نتیجه نیست،باید وقت گذاشت،2تا4سال،،
من که خودم بعد از بلوغ نتیجه گرفتمه،از این روش، 3سانت،طول،قطر هم 2سانت،فقط حوصله میخاد،،منظور من کشش،با دست هست نه (دستگاه )،بعد،هم دستگاه،وکیوم،اک
ستندر، الت راسیاه کبود میکند،مطمئن،باش
ید،نتیجه هم نداره،قرص،ژل ،روغن،خراطین،کر
م،بی فایده، نتیجه نداره،اگر نتیجه هم بده، دائم نیست بر میگرده،عوارض هم به کنار،اگر کسی هم شک دارد امتحانش مجانیه،،از عمل جراحی هم دوری کنید،مشخص نیست،بعد از عمل چه،نتیجه حاصل شود،فکر این راهم بکنید،شاید،بچه،
دار،نشید،دیگه،ب
عداز،عمل، وهزاران،خطردیگه
4
11
پاسخ ها:
ازوطن | ۱ سال پیش
اقا امید روشی که گفتند درست است من هم همین کار را کردم خیلی بزرگتر شده
1
12
يوسف دشته | ۴ سال پیش
خوب است
2
4