مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
ارگاسم در زنان در رابطه زناشویی را چگونه به وجود آوریم؟
107
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ارگاسم در زنان-رسیدن به ارگاسم در زنان-روش های رسیدن به ارگاسم در زنان-چگونگی ارگاسم در زنان-راههای رسیدن به ارگاسم در زنان-ارگاسم زنان-به ارگاسم رساندن زنان-اوج لذت جنسی-روابط عاطفی و جنسی-اوج لذت جنسی در زندگی زناشویی-روابط جنسی-اعمال...
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

ارگاسم در زنان:ارتباط عاطفی اصلی ترین کلید برای رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی است. باید دقت داشته باشید ارگاسم زنان خیلی پیچیده تر از ارگاسم و انزال مردهاست.هرچند این پیچیدگی بیشتر به روابط عاطفی و جنسی درگیر با یکدیگر مربوط می شود نه فقط بعد جنسی که باعث به ارگاسم رسیدن زنان می شود.در ادامه چند راه مفید برای به ارگاسم رسیدن زنان را بیان کرده ایم تا بتوانید با کمک گرفتن از این راه حل ها به اوج لذت جنسی در زندگی زناشویی با همسرتان برسید.با دلگرم همراه شوید:

ارگاسم در زنان

1:

متوجه شوید که همسر شما به چه کارهایی در روابط جنسی علاقه دارد.از او بپرسید و به خوانده ها و شنیده ها فقط عمل نکنید بیشتر بر روی این تمرکز داشته باشید که خود همسرتان از چه اعمال جنسی لذت می برد.

2:

با همسرتان ارتباط بیشتری در نزدیکی برقرار کنید.با او درباره اعمال جنسی مورد علاقه هردویتان صحبت کنید.همسرتان را لمس کنید و هرجای بدن او را که لمس میکنید احساسش را درباره آن بپرسید.

3:

با آرامش و آهسته ارتباط جنسی با همسرتان را آغاز کنید.معمولا مردها برعکس زن ها در رابطه جنسی سریع تر و سخت تر هستند و اینگونه لذت بیشتری میبرند.اما مخصوصا در ابتدای رابطه لطافت و آرامش و آهستگی معاشقه زن ها بیشتر لذت می برندهرچقدر هیجان زده هستید و یا حس میکنید از نظر شما سرعت و هیجان بهتر است، ابتدای رابطه جنسی را آهسته و آرام شروع کنید و قدم به قدم پیش بروید تا تحریک همسرتان به صورت کامل و عالی ایجاد شود.

ارگاسم در زنان

4:

به علائم بی کلام و حسی همسرتان در طول تحریک همسر و رابطه جنسی توجه کنید.به مدل و نوع نفس کشیدن او در هر مرحله از رابطه جنسی، به صداهای او و به نوع حرکت های بدنش دقت کنید.راههای زیادی از این قبیل وجود دارند که باعث می شوند بدون اینکه همسرتان به شما بگوید، متوجه شوید که چه چیزی باعث تحریک بیشتر و لذت او در رابطه جنسی می شود تا به ارگاسم برسد.

5:

عجله نداشته باشید.به این نکته دقت کنید که ارگاسم زنان دیرتر از مردان اتفاق می افتد و زمان می برد.این به این معناست که شما می توانید یا خود به ارگاسم و انزال برسید و سپس همسر خود را با حوصله و آرامش به ارگاسم برسانید و یا از روش هایی استفاده کنید که ارگاسم شما نیز طولانی تر شود.

6:

حال اگر همسر شما به شما بگوید تا به حال در رابطه جنسی با شما به ارگاسم نرسیده و نمی داند چگونه به ارگاسم زنانه و اوج لذت جنسی خودش برسد، در این صورت شما باید چه کنید؟اول آناتومی همسرتان را دوباره برسی کنید.سعی کنید اگر تا به حال این کار را نمیکردید اکنون کلیتوریس و نقطه G همسرتان را در رابطه جنسی تحریک کنید و او را با نقاط حساس بدنش آشنا کنید.کاری کنید که شما و همسرتان بیشتر بایکدیگر احساس صمیمیت و آرامش کنید.افزایش نزدیکی و صمیمیت بین شما و همسرتان باعث افزایش درک جنسی شما از یکدیگر نیز می شود.

نکته مهم:

:: همواره به همسرتان یادآوری کنید که چقدر برای شما جذاب و خوش اندام و زیباست.اگر همسر شما احساس جذابیت و اعتماد به نفس راجع به بدن خود داشته باشد در رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم بسیار موفق تر است.

تهیه و ترجمه:مجله اینترنتی دلگرم

قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است