دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
نکات مهم نزدیکی و معاشقه با همسر(ویژه آقایان)
272
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بسیاری از مردان از راز و فوت وفن معاشقه با همسر خود آگاه نیستند و در انجام عمل نزدیکی و کم کردناسترس همسر خود در این راه دچار مشکل هستند که ما در این مقاله تمامی این راهها را برای شما به طور کامل توضیح داده ایم تا انتها با دلگرم همراه باشید.
توجه: این مطلب آموزشی ویژه خانم ها و آقایان متاهل است و برای کودکان یا افراد زیر 18 سال مناسب نمی باشد.

نکات مهم نزدیکی و معاشقه با همسر

نکات مهم نزدیکی و معاشقه با همسر : اگر میخواهید یک برج خوب و مستحکم داشته باشید باید برای ساخت این برج یک شروع خوب داشته باشید. عمل نزدیکی هم مانند ساخت برج می باشد. با این مثال مقاله خود را شروع میکنیم.

شخصی که میخواهد در عمل نزدیکی با زن خود شروعی مناسب داشته باشد باید قبل از انجام عمل نزدیکی به مدت 5 تا 10 دقیقه معاشقه داشته باشد یا با همسر خود بازی و شوخی کند.

او را ببوسد و به وی احساس آرامش و اطمینان را القا کند. زن را با جملاتی عاشقانه آرام کند چرا که بسیاری از زنان قبل از انجام عمل نزدیکی مضطرب هستند اما همسران این زنان اگر بتوانند در مقدمه شروع انجام عمل نزدیکی را آرام کنند و این اضطراب را از آنها دور کنند می توانند یک رابطه جنسی خوب با همسر خود داشته باشند.


عده ای از مردان میپرسند چگونه همسر خود را آماده انجام عمل نزدیکی کنیم ؟

ما به این سوال این گونه جواب میدهیم: تمامی خانم ها یک سری نقاط حساس دارند که با کار بروی این نقاط میتوان آنها را آماده و مهیای انجام نزدیکی نمود. این نقاط حساس عبارتند از :

 1. واژن : مردان می توانند با ماساژ دادن واژن همسر خود وی را آماده و مهیای عمل نزدیکی کنند فقط در انجام این عمل آرامش و ظرافت بسیار مهم است و نباید این کار را بصورت وحشیانه و سریع انجام داد.
 2. لاله گوش : گاز گرفتن لاله گوش خانم ها توسط لب می تواند باعث آمادگی خانم ها برای عمل نزدیکی شود.
 3. زیر گلو : لیسیدن و گاز گرفتن زیر گلوی خانم ها توسط لب ها می توانند باعث آمادگی خانم ها برای انجام عمل نزدیکی شود.
 4. سینه ها : مالش دادن و بوسیدن سینه های خانم ها می تواند باعث آمادگی انها برای انجام عمل نزدیکی شود.
 5. کف پا : در مورد کف پاها باید بگویم بوسیدن این ناحیه از بدن باعث آمادگی خانم ها می شود.
 6. لب ها : بوسیدن لب ها و گازگرفتن آنها توسط لب ها میتواند باعث آمادگی خانم ها شود.

نکات مهم نزدیکی و معاشقه با همسر

روش های عمل نزدیکی

خب در قسمت قبلی چگونگی یک شروع خوب رو برای انجام یک عمل نزدیکی شرح دادیم که اگر رعایت بشه حدوداً 40 درصد کار برای بهتر شدن این رابطه پیشرفته. حالا چگونه می توانید با روش های مختلف عمل دخول و نزدیکی را به بهترین روش انجام دهید.

پس از اینکه عمل معاشقه را به درستی انجام دادید میتوانید برای انجام عمل دخول از روش های زیر استفاده کنید.


 1. روش اول: در این روش زن چهار دست و پا بر زمین میشیند و مرد روی زانو در پشت سر او می ایستد و عمل دخول را انجام می دهد.
 2. روش دوم : در این روش مرد به صورت رو باز(طاق باز)میخواد و زن بروی آلت وی می شیند و بالا و پایین می رود و گاهی اوقات هم برای لذت بیشتر میتواند روی بدن مرد بخوابد و پوست بدن خود را به پوست بدن مرد بمالد.
 3. روش سوم : در این روش زن به صورت روباز میخوابد و پاهای خود را باز میگذارد. مرد با قرار گرفتن در بین پاهای زن میتواند عمل را انجام دهد.
 4. روش چهارم : زن در این روش بصورت روباز بخوابد و پاهای خود را باز بگذارد و مرد هم دو دست خود را در دوطرف زن بگذارد و با قرار در بین پاهای زن عمل دخول را انجام دهد.(این روش باعث می شود که مرد از نیروی بازوی های خود برای انجام عمل دخول کمک بگیرد.)
 5. روش پنجم : در این روش زن به پهلو میخوابد و مرد هم به پهلو در پشت سر او میخوابد و عمل دخول انجام میگیرد
 6. روش ششم : در این روش مرد می ایستد و زن را بغل میکند به صورتی که زن کاملا از روی زمین جدا شود و عمل دخول انجام میگیرد( این عمل برای مردان قوی هیکل یا زنان کوچک هیکل و لاغر انجام میشود).
 7. روش هفتم : در این روش مرد می ایستد و زن هم در مقابل او می ایستد و یک پای خود را بالا میگیرد و مرد می تواند عمل دخول را انجام دهد
 8. روش هشتم : در این روش زن به پهلو میخوابد و یک پای خود را به صورت قائم بالا می برد و مرد هم بروی آن پای زن که روی زمین است می نشیند و عمل دخول را انجام میدهد.

نکات مهم نزدیکی و معاشقه با همسر

کارهایی که در هنگام عمل نزدیکی باید انجام دهیم

کارهایی که درهنگام انجام عمل نزدیکی باید انجام بدید عبارتند از :


 1. از انجام عمل های تند و سریع خودداری کنید چراکه این کارها مال تو فیلماس و موجب انزال زودرس میشه.
 2. از به وجود آوردن محیطی ترس آور و اضطراب آور برای همسر خود خودداری کنید
 3. با توجه به جسه زن به او فشار بیار،تند کردن عمل دخول باعث میشود باعث به وجود آمدن تنگی نفس و فشار بالا در زنان جسه کوچک می شود
 4. هرگز با معده پر عمل دخول را انجام ندهید
 5. هرگز با مثانه پر عمل دخول را انجام ندهید چراکه اگر بول وارد واژن زن بشود ممکنه باعث بیماری هایی چون کم بینی و فلج و ... در وی بشوداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (272 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits