دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
با این ۱۲ ترفند دوست پسرتان را عاشق خود کنید
488
زمان مطالعه: 9 دقیقه
پسرها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند، پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید و از جلب توجه زیادی دوری کنید. از طرفی، یکی از بهترین راه های جذب و علاقه مندی دوست پسرتان، این است که خاطرات به یاد ماندنی گذشته که با هم داشته اید را یادآوری کنید،

آیا فیلم های عاشقانه ای را تماشا می کنید که در آن مرد شیفته و فریفته زن می شود؟ آیا دوست دارید که عشقتان شیفته و فریفته شما شود و دیوانه وار دوستتان داشته باشد؟ در این مقاله قصد داریم چند ترفند ساده ارائه دهیم تا دوست پسرتان بیشتر مجذوب و شیفته شما شود. با مجله دلگرم همراه باشید.

من از تجربیاتی که بدست آورده ام صحبت می کنم و فکر می کنم بهترین راهنمایی هایی برای شما باشد تا بتوانید یک مرد را بیشتر مجذوب خود کنید.

divider

چکار کنیم دوست پسرمان عاشقمان شود؟

1-اسم او را صدا بزنید.

این ممکن است برایتان یکم عجیب و غریب به نظر برسد، اما واقعا تاثیر گذار است. اگر سعی کنید هنگام صحبت کردن با دوست پسرتان اسمش را بر زبان بیاورید، او متوجه می شود که شما او را در ذهن خود جای داده اید. این کار به او کمک می کند تا او نیز شما را در ذهنش حفظ کند. طبق تجربیات خودم این کار حتی در محیط های اداری و یا سازمانی تاثیر گذار بوده است. شما فامیل یک شخص را بیان می کنید مثلا می گویید جناب آقای... یا سرکار خانم... بلافاصله متوجه می شوید که به شما بیشتر توجه می شود. اما باید گفت که شاید در همه شرایط موثر نباشد. برای اینکه دوست پسرتان را شیفته خود کنید، باید اسمش را با حالتی جذاب و وسوسه انگیز و عاشقانه بیان کنید.

در واقع یکی از راه های جذب افراد، صدا کردن اسم آن هاست، زیرا هر کسی دوست دارد که اسمش در خاطرها بماند، پس سعی کنید با عناوین احترام آمیز و عاشقانه اسم دوست پسرتان را صدا بزنید.

2-همه جزئیات زندگی تان را نگویید. کمتر حرف بزنید

بعضی دختران ریز به ریز گزارش روزانه شان را به دوست پسرشان با پیامک یا تلفنی می گویند، شاید روزهای اول آشنایی این کار شیرین باشد، اما کم کم این کار برای یک پسر خسته کننده می شود. لازم نیست که همه جزئیات زندگی را برایش بگویید زیرا باعث حساسیت بیشتر دوست پسرتان می شود. در ضمن اگر همه چیز را از همان اوایل و زود به او بگویید هیجان کشف و پی بردن به زندگی تان در او کم رنگ تر می شود. پس بهتر است یک کمی زندگی تان را اسرار آمیز نگه دارید تا عشقتان برای پی بردن به زندگی شما بیشتر علاقه مند شود و بیشتر تمرکز کند. به هر حال من منظورم این است که درباره خودتان و کارهایتان به او بگویید اما چند تا چیز را اسرار آمیز نگه دارید. مثلا نگویید که یکشنبه با پدر بزرگ و نوه های دیگرش بازی بولینگ رفتیم. کمی زندگی تان را رمزآلود کنید. یعنی گاهی اوقات برای دوست پسرتان مرموز باشید اینجوری ذهن دوست پسرتان بیشتر به سمت شما کشیده می شود. باور کنید مردها بیشتر از اینکه عاشق ظاهر خانم ها شوند، عاشق اسرارآمیز بودن آن ها می شوند.

3-تغییرات کوچکی را ایجاد کنید

گاهی اوقات تغییرات کوچک نه تنها به حفظ توجه و علاقه دوست پسرتان کمک می کند، بلکه باعث می شود که او بیشتر از قبل شما را بخواهد. به عنوان مثال، با تغییر رنگ مو.

چکار کنیم دوست پسرمان عاشقمان شود

4-از او تعریف و تمجید کنید.

مردان اصولا به تایید شدن نیاز دارند. زمانی که عشق تان برایتان کاری انجام داد، از عشقتان تعریف و تشکر و قدردانی کردید او می فهمد که شما به او توجه دارید. پس اگر زمان بعد قرار است برایتان کاری انجام دهد مثلا اگر ماشین تان استارت نمی خورد و کمک تان کرد و با دستکاری استارت زد و راه افتاد، از او قدردانی کنید و اگر می دانید که دوست پسرتان اهل ورزش است از اندام ورزیده اش تعریف کنید. به او بگویید که بازوان ورزیده و عضله ای اش را دوست دارید.

5-خاطرات عاشقانه گذشته را تعریف کنید.

یکی از بهترین راه های جذب و علاقه مندی دوست پسرتان، این است که خاطرات به یاد ماندنی گذشته که با هم داشته اید را یادآوری کنید،مثلا این که چطوری و چه روزی و کجا با هم آشنا شدید، اولین روز دیدارتان، روزی که با هم به سفر رفتید و یا هر خاطره دیگری که حس می کنید تاثیر گذار باشد را یادآوری کنید. گاهی اوقات استرس های زندگی روزمره باعث می شود این خاطرات زیبا فراموش شوند. با این کار شما به عشقتان کمک می کنید که خاطرات خوب گذشته را به یاد آورد و تحت تاثیر قرار گیرد.

6-سعی کنید خودتان باشید و ظاهرتان طبیعی باشد.

اگر چه آراستگی ظاهر و آرایش کردن مهم است ، اما واقعا پسرها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند، پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید و از جلب توجه زیادی دوری کنید. نیازی نیست که یک زن هر روز صبح، قبل از بیدار شدن همسرش از رختخواب، چهره اش را آرایش کند و موهایش را سشوار بزند. همسرِ من یکبار بمن گفت که او همیشه لحظات خوشی که در تعطیلات که با هم گذارنیده ایم به یاد می آورد. بخصوص این که همسرم به من گفت موهای فرِ طبیعی ام و صورت بدون آرایشم را به یاد می آورد و حتی بمن گفت که خیلی جذاب و دلربا نبودم اما او من را با همان ظاهر طبیعی دوست داشته است.

جذب دوست پسر

7-برای تسخیر قلب دوست پسرتان زیاد سعی نکنید.

درست است که مردان نیاز به محبت دارند و باید به مرد محبت کنید، اما اگر بیش از حد تلاش کنید تا توجه او را جلب کنید، ممکن است برخلاف تصور شما اتفاق بیفتد. برای بدست آوردن قلب دوست پسرتان گریه نکنید، التماس نکنید و دنبالش نیفتید. هرچه بیشتر دنبال او بیفتید، او را از خودتان دورتر می کنید. به او زمان و آرامش بدهید. او باید نبود شما را در زندگیش احساس کند. هر چه شما دست نیافتنی تر باشید دوست پسرتون برای بدست آوردنتون بیشتر تلاش می کند و هر چه سهل الوصول تر باشید انگیزه کمتر می شود.

8-برای تماس تلفنی همیشه شما پیشقدم و نفر اول نباشید.

پسرها عاشق تعقیب وجستجو هستند، این در ذات و طبیعت آن ها است که به همین دلیل است که شما باید اجازه دهید دوست پسرتان اولین کسی باشد که تماس می گیرد. سعی کنید راحت قابل دسترس نباشید و اولین نفر برای تماس گرفتن نباشید. کمی خود را برای پسر مورد علاقه تان دست نیافتنی کنید. اگر اول شما به او زنگ بزنید، شانس جستجو را از او می گیرید و دست یافتن به شما برایش آسان می شود. بگذارید او کسی باشد که در جستجوی شما باشد و برای بدست آوردنتان تلاش کند و به شما نشان دهد چقدر شما را می خواهد. در اولین قدم لازم است تا تعداد تماس ها، قرارها و بطور کلی مکالمات تلفنی را به حد قابل توجهی کاهش بدهید یعنی کار به جایی بکشد که فقط منتظر این باشید تا دوست پسرتان از شما سراغی بگیرد نه اینکه مدام شما زنگ بزنید، اس بدهید و در تلگرام شبانه روز آنلاین باشید، اگر می خواهید معجزه کنید کافیست دوست پسرتون را تشنه بگذارید. اجازه دهید دلش برایتان تنگ شود، اگر برایتان سخت و غیرممکن بود این کار را بصورت تدریجی انجام دهید و نه یکباره.

وقتی فیلم های عاشقانه را تماشا می کنید، همیشه مردی را می بینید که دختری را تعقیب می کند، زیرا دختر خودش را برای آن پسر دست نیافتنی ساخته است.

9-با دوستانش، دوست و مهربان باشید

من مطمئن هستم که شما دوستانی دارید که بسیار برایتان مهم و باارزش هستند، بنابراین شما باید درک کنید که دوستانِ دوست پسرتان نیز برایش مهم هستند. همانطور که شما دلتان می خواهد که دوست پسرتان با دوستان شما خوش برخورد باشد و احترام قائل شود. او نیز چنین انتظاری از شما خواهد داشت. اگر با دوستانش مهربان و سازگار باشید و احترام بگذارید، دوست پسرتون بیشتر شیفته شما خواهد شد.

چگونه دوست پسرمان را مجذوب خود کنیم

10-دوست دختر حسود نباشید.

حسادت اصلا جذابیت ندارد، بنابراین دوست دختر مضطرب و حسود نباشید. اگر هر بار بخواهید مانع ارتباط دوست پسرتان و دوستانش شوید و یا با کنجکاوی از طریق گوشی تلفن اش وارد حریم خصوصی اش شوید، او شما را ترک خواهد کرد.داشتن حسادت در یک رابطه تاحدی می‌تواند سالم باشد اما متاسفانه وقتی این حسادت تا جایی پیش ‌رود که روابط مرد با اجتماع اطرافش دچار مشکل شود، او از زن زندگی‌اش دورتر می‌شود.

11-خودتان را دوست داشته باشید.

زمانی که شما خودتان را دوست داشته باشید و بتوانید ریلکس و شاد باشید و بخندید. سرشار از انرژی مثبت خواهید بود در اینصورت نه تنها جذاب تر و شیرین تر خواهید بود، بلکه می توانید انرژی مثبت را به پسر مورد علاقه تان انتقال دهید. هر مردی جدا از جذابیت های ظاهری زن، عاشق زیبایی درون و صفات نیکوی زن نیز می شود، زیرا مرد دوست دارد در کنار همسرش آرامش داشته باشد و نیازهای عاطفی اش مرتفع شود.

12-بـگذاریـد او برایتان کارهای دلپسندی انجام دهد.

هرگاه شما شیفته و شیدای کسی می شوید دوست دارید کار پـسـنـدیـده ای بـرایش انجام دهید. با هدیه دادن و کار پسندیده انجام دادن هم خودتان احساس خوبی خواهید داشت و هم صمیمیت بیشتری وارد رابطه کرده اید. اما آیا می دانید که با انجام کار پسندیده برای دوست پسرتان او را لوس خواهید کرد. نکته مهم این است که او دوست بدارید اما لوس نکنید. پس بهتر است اجازه دهید دوست پسرتان برای شما کارهای پسندیده انجام دهد. بگذارید او شما را لوس کند و قلبتان را بدست آورد.

دوستان عزیز از این که با مجله دلگرم همراه بودید، سپاسگزاریم. می توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

در این رابطه بخوانید:

دانستنیهایی درباره ی چگونگی عاشق شدن آقایان

راز و رمزهاي عاشق شدن !!

divider

ترجمه و گردآوری

سهیلا مقصودی

بخش نکات روانشناسی زناشویی مجله دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (488 رای)  

۳۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

R | ۲ سال پیش
من همه این کارهاروانجام دادم واقعاخیلی تأثیرگذاره دوست پسرم مثل پروانه دورمه واگه این مطالبونمیخوندم میدونم اشتباه میکردم کتاب وخواندن اینجور مطالب تجربه آدموخیلی زیاد میکنه ممنون بابت زحماتتون
9
20
R | ۲ سال پیش
من‌ دوست پسرمو خيلي دوسش دارم اونم خيلي منو دوست داره بهم قول داده بود همیشه کنارمه اما دیشب تنهام گزاشت تورو خدا کمکم کنین دارم داغون میشم چکار کنم برگرده
6
21
M | ۲ سال پیش
هعی. من سه روز دیگه میخام برم جای یک پسری که تازه شناختمش و از طریق دوستم باهم آشنا شدیم . ولی خب دوستم و اون پسره یکم زیاد ب هم محل میدن و یکم حسودیم میشه . از طرفی دوستم رفیق فابمه و از طرفی پسره و دوست دارم . موندم چیکار کنم ‌ اینجا گفدید حسودی نکنم . هعی . خیلی خیلی استرس و دلشوره دارم برای قرار . قرارع با هم حرف بزنیم و ب ی جاهایی برسیم ‌ با اینکه پنج دقیقه هم ممکنه بیشتر نشه ‌ ولی خیلی دلشوره دارم فقط از خدا کمک میخام ک آرومم کنه و همه چیز درست پیش بره ‌
دعا کنید برام خاعشن .
☹️❤️🖇️
14
12
z | ۲ سال پیش
نصف کمتر کارارو انجام دادم بقیش مخالفشونه😂
1
16
دیانا | ۲ سال پیش
دوس پسرم خیلی غرورشو خورد کرده واسم به هر حال اونم مرده من دوس ندارم همش غرورش خورد بشه ولی وقتی بهش میگم انقدر غرورتو واسم خورد نکن میگه بخاطرت جونمم میدم لطفا بگین چیکار کنم چی بهش بگم من دوی ندارم غرورش این همه له بشه
11
11
پاسخ ها:
🖤 | ۲ سال پیش
😐عجب به روش نیار که از غرورش میزنه
4
11
فاطمه | ۲ سال پیش
خیلی ممنون از ترفند هاتون اما مهم ترین چیز اینه که تکراری نباشید دوست پسرم دیوانه وار دوستم داره و ازم خواستگاری کرد
5
17
سونیا | ۳ سال پیش
من یه روز آنلاین نشدم دوست پسر گفت چرا نیستی کجای
وقتی به آدم اهمیت میدن
5
28
پریسا | ۳ سال پیش
ایول داری
مال منم همینجوریه
6
10
نیما | ۳ سال پیش
من یه دختررو خیلیییییی دوست دارم براش حاضرم جونمو بدم تو آینده باهاشم ازدواج خواهم کرد مطمئنم اونم منو دوست داره
6
47
| ۳ سال پیش
واقعا دوسش دارم ولی بعضی کارا میکنه یا بعضی حرفا میزنه از میرنجم ولی ب روی خودم نمیارم
4
43
مهلا گودرزی | ۳ سال پیش
سلام و خسته نباشید.. مطالب خیلی جامع و کامل بود..
2
21
رویا | ۳ سال پیش
نامزد من خیلی مغروره اصلا حاضر نیس با قهر من بیاد سمتم انتظارش خیلی بالاس همیشه میگه بایدی تو زندگی من جاایی نداره ،وقتی میگم ک من وقتی ناراحتم کافیه تو با چند جمله از دل من دربیاری من اروم میشم برعکس میکنه،هرکاری ک ازش میخوام ک نکنه بد تر میکنه ،توی رابطمون هیچ وقت پیش قدم نیس اون دلش میخواد من نازشو بکشم جایگاهشو به عنوان یه مرد همیشع فراموش میکنه ‌!
10
50
نازی | ۳ سال پیش
خوب بود ولی میترسم بهش محل نزارم بره خب
5
68
سحر | ۴ سال پیش
دوس پسر من کلا بیشعوره اگه شعور اونو با شعور یه گاو بزارن رو ترازو هم وزن میشه
20
122
اسما | ۴ سال پیش
سلام من یک نفررودوست دارم که یک شهردیگه هست وباهم رابطه تلفنی داریم..وتاوقتی من زنگ نزنم سراغی ازم نمیگیره.‌‌.میخا
م دیشنهادی بهم بدین که دیوانه ام بشودوبرای ازدواج پیشقدم بشود...ممنون
17
44
پاسخ ها:
فهیمی | ۲ سال پیش
منم این شرایطو دارم و الان موندم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه هی تو سر ادم کوبید بعد از انتظار داشت ک اعتماد بنفس داشته و شاد باشه چطوووری اخه بایدذب روی خودم نیاروم مدام شاد باشم !؟
2
15
سیما | ۴ سال پیش
ممنون از مطالب یه سوال داشتم اگه رابطمون زیاد صمیمی بشه و بخواهم فردی رو اکانت کنم چه جوری این کارا انجام دهم
3
10
مرال | ۴ سال پیش
عالیییی بود .
1
21
فاطیما | ۴ سال پیش
سلام اگه میشه درمورد اعتمادکردن ب پسرا بیشتر توضیح بدید
0
25
پاسخ ها:
yasna | ۳ سال پیش
درمورد اعتماد به پسر مطمعن باش اصلا نباید به او اعتماد بیجا داشته باشی موجب از دست رفتنش میشه فقط باید بهش وانمود کنی اعتماد داری و مواظب این بهایی که به اودادی باشد وخرابش نکند
2
35
z | ۴ سال پیش
خیلی ممنون بابت مطالبتون .
1
13
r | ۴ سال پیش
اگ بهش زنگ نزدیمو گله کرد چی
5
25
محمودبیضایی | ۴ سال پیش
سلام به خدا قسم، اگر دختری حجاب خانواده با ابرو نداشته باشه،خدا هم منو نمی تواند عاشقش کند،بچه ها مواظب باشید،اگر بادختری میخواهید ازدواج کنید،احساس کردید،اول خانواده،دختره،د
نبال ابرو خودش نیست،بعد دختره دوری کنید،که جای شما هر روز دادگاه،هست،
46
14
پاسخ ها:
الناز | ۴ سال پیش
چه ربطی به این چیزا داره عشق دست ادم نیست به این چیزا هم ربطی نداره
2
49
دیانا | ۲ سال پیش
حرفتون قابل قبول نیس شما ادمی هستین ک عشقو تجربه نکردین
عشق دست خود ادم نیس شما وقتی عاشق بشین دختره/پسره هرجوووری باشع باهاش کنار میای
2
36
مهتاب | ۴ سال پیش
ممنون از مطلب بسیار مفیدتان بسیار آموزنده و مشکل گشا بود خیلی از موضوعات مبهم را برای دوستان باز کردین باتشکر
3
15
fazlihaq | ۵ سال پیش
بسیار عالی قلمتان رسا
2
13
سارا | ۵ سال پیش
سلام مطلب جالبی بود اما با توجه به اسلامی بودن کشور و قبه داشتن دوست پسر در ایران این مطلب در اینجا جایگاهی نداشت پس بهتر بود برای بهتر کردن روابط بین زن و مرد مطلبی آورده می شد با تشکر از مطالب مفیدتان ما هر روز شما را دنبال می کنیم.
47
17
پاسخ ها:
سما | ۴ سال پیش
ببخشید ولی این روزا دیگه این موضوع برای همه جا افتاده.
8
49
الناز | ۴ سال پیش
طرز فکرت خیلی قدیمیه
10
49
المیرا | ۴ سال پیش
اسلام که اشنایی رو منع نکرده .همه که دختر خاله پسرخاله ندارن سریع ازدواج کنن و برن زیر یه سقف ... پس اشنایی چی میشه .؟ در ضمن جوامع امروزی روابطه در چهارچوب اعتدال ی چیزه رایجه ... خیلی از پسرها هم تا اشنا نشند ازدواج نمیکنند اتفاقا مطالبشان عالی بود
4
57
المیرا | ۴ سال پیش
دمتون گرم ... امیدوارم کارا باشه ، الان خیلی ها قبل از ازدواج اشنا میشن و این نکات لازمه
5
35
Reyhane | ۳ سال پیش
مطالب بسیار مفید بود و من با نظر شما موافق نیستم
6
44

hits