دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۳ میلادی
بهترین همسر: ویژگی های بهترین همسر دنیا چیست؟
15
زمان مطالعه: 6 دقیقه
بهترین همسر دنیا چه خصوصیاتی دارد؟ خیلی مهم است که مناسب ترین و بهترین همسر را برای خودتان انتخاب کنید. در این مقاله ویژگی های مهم بهترین همسر را به شما خواهیم گفت

مجله دلگرم | بهترین همسر دنیا اشتباهات گذشته را فراموش می کند. یک همسر خوب، گذشته را نادیده می گیرد و دائم اشتباهاتی را که یادآوری آنها هیچ نفعی به حال رابطه تان ندارد بازگو نمی کند.

بهترین همسر دنیا مقایسه نمی کند. یک شریک زندگی مناسب تفاوت انسان ها را درک می کند و می داند که هر شخص نقاط ضعف و قوت خود را دارد. بنابراین شما را با افراد دیگر مقایسه نمی کند.

بهترین همسر دنیا به رابطه دوطرفه اعتقاد دارد. او باید بداند که یک رابطه سالم به تلاش هر دو طرف وابسته است و باید بین آنها تعادل برقرار باشد. رابطه های یک طرفه در نهایت به مشکل منجر خواهد شد.

بهترین همسر ، بهترین همسر دنیا

بهترین همسر دنیا به تنهایی شما احترام می گذارد. هر فردی به تنهایی احتیاج دارد. همسر شما باید معنای حریم خصوصی را درک کند. افرادی که این قانون را رعایت نمی کنند ، پس از مدتی از هم خسته می شوند و در رابطه احساس خفقان می کنند. باز هم می گوییم، در هر چیزی تعادل لازم است، حتی با هم بودن.

بهترین همسر دنیا گفتگو با شما را در اولویت قرار می دهد. یک شریک زندگی خوب ارتباط و گفتگو با شما را در اولویت کارهای خود قرار می دهد. بدون گفتگو با یکدیگر ، مشکلات کوچک تبدیل به مشکلاتی بزرگ و حل نشدنی تبدیل می شود . شما باید در گفتگو با همسر تان آزاد باشید و مطمئن باشید که : حرف هایتان شنیده می شود. گفتگو برای تداوم یک رابطه حیاتی است.

یادمان باشد که هم زن و هم مرد برای بهترین همسردنیا بودن تلاش کنند… .

کشش جنسی احمقانه عشق واقعی نیست

در بسیاری از فیلم ها و کتابها عشق در نگاه اول را با تپش قلب؛ عرق کف دست و... نشان می دهند اما باید توجه داشته باشید این خصوصیات عاشق واقعی نیست، فقط یک کشش جنسی احمقانه است که نسبت به هر کسی که فرومونها را در مغزتان فعال کند پیدا می کنید.

فرومونها وقتی بدن ما در بدن فرد دیگری وجود یک dna خاص را از روی بوی بدن او کشف میکند، تولید میشوند. تولید این فرومونها نشان دهنده این است که این دو نفر میتوانند از نظر زنتیکی جفت خوبی برای هم باشند، یعنی ترکیب dna آنها یک نوزاد سالم تولید خواهد کرد. اما نشان نمی دهد که این دو نفر از نظر شخصیتی هم جفت خوبی برای هم هستند.

عشق بدون دوام و نا پایدار یکی دیگر نشانه های کشش احمقانه جنسی

عشق حقیقی بدون هیچگونه کشش جنسی احمقانه ایجاد میشود. گاهی اوقات این روابط پرآشوب چندین سال به طول میانجامد، خیلی پس ازاینکه این کشش جنسی دیگر از بین رفته است. شاید این زوجها به عبث امیدوارند که یک روز شعله عشقشان دوباره زبانه کشد. یا شاید هم تصور میکنند سرنوشت این بوده که چون بهترین هوس و بزرگترین درد را باهم تجربه کرده اند باید با هم بمانند! برای انتخاب درست همسر بهترین راه ترکیب کشش جنسی و عشق حقیقی است.

حس مسئولیت و حمایت از نشانه های عشق واقعی

حمایت و نگهداری از فرد مقابل، شاد کردن و کمک به موفقیت او از نشانه های عشق واقعی است که با کشش جنسی که در آن فرد مجبور به ایجاد حس لذت و رضایت در شماست تفاوت دارد.

از نشانه های عشق واقعی این است که هیچ گاه طرف مقابلتان را مجبور به دوست داشتن خود نمی کنید و فقط خوشبختی او مد نظرتان است حتی اگر شما را دوست ندارد او را رها می کنید تا در کنار کسی باشد که دوستش دارد.

اگر عشق واقعی باشد به یکدیگر کمک می کنید که به شناخت بیشتری از یکدیگر برسید زیرا شناخت دو طرفه سبب ایجاد عشق عمیق می شود، عشقی که بسیار لذت بخش تر و رمانتیک تر از هر کشش جنسی است.

یار و معشوق حقیقی کسی است که عشق واقعی شما و بهترین دوستتان است. اگر می خواهید انتخاب درستی داشته باشید کسی را انتخاب کنید که به شما شبیه باشد . درست است افراد متفاوت و مخالف با شما ممکن است شما را به خود جلب کنند اما یار و معشوق حقیقی شما نیستند. متاسفانه خیلی از افراد متضاد با هم ازدواج میکنند و می فهمند زندگی زناشویی بسیار بدی دارند.

به هیجانات اهمیت ندهید

هنگامی که انتخاب عاقلانه ای نداریم پس از گذشت چند سال و فروکش کردن هیجانات اولیه ، درک رفتار یکدیگر را از دست می دهیم درنتیجه هر چه زمان جلوتر میرود وقت کمتری را با هم سپری میکنیم و آخر کار محبور میشویم یا از هم جدا شویم یا عقاید و علایق خود را عوض کنیم.

اما بهتر است در چنین شرایطی از کسی که دوستش ندارید و معشوق واقعی شما نیست، جدا شوید زیرا با ماندن با او شانس خود ، همسر و دو نفر دیگر را برای خوشبختی را از بین میبرید و زندگی خانواده هایتان را نیز با دعواها، و جنجال های همیشگی مختل می کنید.

صبر و گذشت از نشانه های عشق واقعی

اگر طرف مقابلتان در برابر رفتارهای زشت و بی ادبانه شما صبر و گذشت زیادی نشان داد از او سوء استفاده نکنید زیرا این کار شما می تواند نشان دهنده این باشد که شما واقعاً طرف مقابلتان را دوست ندارید.

هیچوقت عشقتان را فقط محض آزمایش کردن، آزمایش نکنید و در این صورت خود را جای او بگذارید. 20 سال آینده خود را تصور کنید .آیا با تصور آن لبخند بر لبتان می آید یا می ترسید. بیشتر افراد دوست دارند سالیان دراز با فردی زندگی کنند که آن ها را تحسین می کند نه فردی که منتقد آن ها ست و با این تصور لبخند بر روی لبانشان می آید.

بهترین نشانه عشق حقیقی دوستی به علاوه کشش جنسی

عشق واقعی دوستی به اضافه کشش جنسی است. اگراز گذراندن زندگیتان در کنار همسرتان احساس لذت می کنید ، او بهترین دوست شماست.این رابطه موجب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس می شود و شما را به بالاترین درجه کمال می رساند.

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (15 رای)  

۲ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

محمودبیضایی | ۴ سال پیش
سلام،به نظر من بهترین همسر ،همسری هست چه زن چه مردکه به یکدیگر آرامش بدن، اصل ازدواج ارامشه،هست،بعد خیانت و دروغ به هم دیگه نگن،واز اول ازدواج تا اخر عمر همان عشق وصمیمیت دوست داشتن یکدیگر بین زن و مرد باقی بماند ،اگر ازدواج این 4 نشانه را نداشته باشد،دنیای پول و طلا هم داشته باشه، به درد پوس،پیاز هم نمیخوره،مجردی ماندن ارزشش خیلی بهتر از ازدواجی،هست که خیانت دروغ،به هم دیگر،و آرامش ،صمیمیت،نداشته،
باشد،بچه ها من ضربه عاشقی را خوردمه،عذاب روحی وروانی های عاشقی را کشیدمه،من نتیجه نرسیدن به،عشقم را دیدمه،برای من عادی شده دیگه عاشقی ازدواج،اینها، باشه،نباشه، فرقی برام نمیکند،چون 15سال من با عشق عاشقی،نرسیدن به عشقم،دست پنجه نرم کردمه،من شرنوشت،زندگی ام میگم که شماها قدر یک دیگر را بیشتر بدانید دوستی،ها،بین شماها بیشتربشه،وگر،نه
،این طلاق جدایی، خیلی راحت هست،ولی بعد از،گذشتن ،چند سال،بعداز جدایی ،مثل یک. بمب،منفجر،میشی،
بعد میفهمی،طلاق جدایی از مرگ حبس،ابد هم عذابش، بیشتر هست،زندگی من که خراب شد،شماها بخاطر یک سری مسائل،جزئی،بی ارزش،زندگی خدتان را به دست باد،باران اما،واگرها،نسپا
رید،
0
0
س.ص | ۸ سال پیش
خوب بود
0
0