بهترین پوزیشن جنسی برای اولین دخول

معرفی بهترین پوزیشن جنسی برای شب زفاف زناشویی
۳,۱۶۲
۳
۰
شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱
آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول - به دنبال بهترین پوزیشن برای نزدیکی هستید که باعث شود دیرتر دچار انزال شوید و دخول عمیق تری داشته باشد و یا باعث یک ارگاسم فوق العاده برای شریکتان شود؟ ما راه حل را پیدا کرده ایم . با دلگرم همراه باشید.
معرفی بهترین پوزیشن جنسی برای شب زفاف زناشویی

بهترین پوزیشن برای بار اول | پوزیشن شب اول زفاف

اگر به تازگی ازدواج کرده اید یا اولین رابطه جنسی تان را می خواهید تجربه کنید به شما تبریک می گوییم، امروز به شما کمک می کنیم تا بهترین پوزیشن رابطه جنسی را داشته باشید تا لذت بیشتری ببرید و خانم ها درد کمتری را در دقایق اول تجربه کنید. خانم ها مطمئن باشید که دقایق اول درد خواهید داشت اما بعد از آن چیزی جز لذت نخواهد بود.

separator line

کاهش درد اولین دخول

مهم ترین مضمون برای داشتن یک زندگی زناشویی رضایت بخش ودر عین حال لذت بخش, هنر برقراری تماس با همسر در حین رابطه جنسی است و بهمین علت قانون گذاشتن برای رابطه جنسی مفهوم صحیحی نیست. زیرا انسان‌ها بسیار با یک دیگر متمایز بوده و واکنش‌های خاصی نسبت به هر موردی نشان می دهند.

بنابر این بعضی از موارد زیر کلی بوده و می تواند تنها بعنوان یک راهنما باشد.

separator line

میزان درد اولین دخول

مضمون اول: روانشناسان توصیه می کنند که شب زفاف را نباید با جبر شروع کرد. در اولین دخول و پاره شدن پرده بکارت نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه‌ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را تدریجی متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتاب‌کاری و بکار بردن زور, تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند.

دراین صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابر این شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم رابه کار گیرد ودر انتها ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچک‌ ترین اشتباه در شب زفاف, آن چنان همسر خودرا خسته و دل آزرده می کند که به اسانی بهبود پذیر نخواهد بودو گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.

مضمون دوم: در اولین دخول با همسر خود بهتر است که تقریباً ساکت باشید؛ زیرا صحبت‌های اضافی و نابجا و حرف‌های تحریک کننده زدن ممکن است نتیجه عکس داشته باشد.

زیرا شما تا به حال با همسر خود رابطه جنسی نداشته‌اید و از تمایلات و مواردی که باعث ناراحتی او میشود آگاه نیستید.

بنابر این سکوت نسبی برترین گزینه برای شروع یک رابطه آینده‌دار است. در عین حال اگر همسر شما بیش از حد ساکت بود می توانید با سوالاتی هم چون “حس خوبی داری؟”, “نظرت در مورد این حالات چیه؟” و از این قبیل, وی را همراه خود کنید.

مضمون سوم: به هیچ عنوان نباید بعد از رابطه جنسی پریشان و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید.

بهمین علت, برنامه ریزی برای پیش گیری از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد.

مضمون چهارم: از خوردن غذای سنگین قبل از رابطه جنسی خودداری کنید زیرا باعث خواب آلودگی‌تان میشود. همینطور از خوردن مشروب پرهیز کنید, زیرا نوشیدن الکل نعوظ را دشوار می کند.

مضمون پنجم: نگران هم زمان کردن ارگاسم‌ها نباشید. خیلی از بانو‌ها تا زمانیکه تجربه کافی پیدا نکنند, در طول رابطه جنسی ارگاسم نمی شوند. خیلی بعید است که در اولین دخول بتوانید هردو باهم ارضاء شوید. پس سعی کنید که خوش بگذرانید و حتما به هم دیگر بگویید که چه چیز برایتان لذت بخش است و به ارضاء شدنتان کمک میکند.

مضمون ششم: آقایان اگر خیلی زودتر از زمانی که می‌خواستند ارضاء شدند اشکالی ندارد. کمی عشق بازی کنید, بخوابید و باز دوباره امتحان کنید. بار دوم بسیار ریلکس‌تر خواهید بود.

separator line

درد پاره شدن پرده بکارت در اولین دخول

پاره شده پرده بکارت در اولین دخول ممکن است دردآور و با خون ریزی همراه باشد. هرچند که این خون ریزی و درد مدت دوران زیادی طول نمی کشد و سریع برطرف می شود. در تعداد زیادی از بانو‌ها این حالات فقط 10 ثانیه طول میکشد و بعد ازآن همه ی چیز ارام بخش میشود.

و معاشقه کنید تا ترشحات واژن زیاد شود و از درد احتمالی کاسته شود.

توصیه میشود که یک ژل لوبریکانت درکنار شما قرار داشته باشد. زیرا ترشحات واژنی بعضی از بانو‌ها در اولین دخول به علت استرس و اضطراب در حد کافی نیست و این خود باعث درد میگردد.

بنابر این استفاده از ژل لوبریکانت میتواند موثر واقع شود. همینطور ژل لوبریکانت باعث کاهش احتمال پاره شدن کاندوم در حین رابطه می شود.

مضمون هفتم: تا سه روز پس از اولین دخول خون ریزی بسیار جزئی, طبیعی است و نباید نگران بود. ولی در صورت ادامه پیدا کردن خون ریزی حتما باید به جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

آقایان در صورت عدم مشاهده خون ریزی در اولین دخول نگران نشوند گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان, در صورتی که زن در هنگام رابطه جنسی, آرام و بدون تنش بوده, دوران کافی برای عشق ورزی داشته باشد, با طرف مقابل خود احساس اسانی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد.

آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود. به این ترتیب ممکن است در اولین دخول خون ریزی نداشته باشد و یا به علت نوع خاصی از پرده بکارت «پرده ارتجاعی» رخداد نظیر این می‌افتد. اما اگر زن پریشان باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خون ریزی و درد خواهد داشت.

از آنجایی که درنظر مردم پرده بکارت پرده‌ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود, بعضی مردها در هنگام رابطه جنسی فشار زیادی به دهانه واژن آورده و سبب پارگی دهانه واژن و درد و خون ریزی می شوند.

در صورتی که اگر زن هنگام رابطه جنسی آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از سوی مرد نیست.

separator line

نکاتی در مورد پرده بکارت در اولین دخول

پرده بکارت عضوی ماهیچه‌ای است که در ابتدای واژن قرار دارد و عمدتا در اولین دخول از بین می رود.

در بعضی از زنان این پرده شکل حلقوی داشته و ممکن است در اثر رابطه جنسی اصلا آسیبی نبیند و خون ریزی رخ ندهد. در زنانی که دارای این نوع پرده بکارت هستند گاه مشاهده میشود که به خاطر بافت ماهیچه‌ای ضخیم آن, تا مدت‌ها بعد از اولین رابطه جنسی همواره درد مقاربت مشاهده می شود.

separator line

روش صحیح اولین دخول

تعداد رشته‌های عصبی در پرده بکارت نسبت به بعضی از عضلات دیگر بدن بسیار کم است و بهمین علت در صورت آرامش جسمی و روانی پارگی آن طبق معمولً با درد کمی همراه است.

عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی ندارد انجام شود. بنابر این نزدیکی در اولین دخول شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیکی نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت, بلکه به علت آگاهی از نوع پرده به دکتر متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را تقاضای کنند؛ زیرا در موارد نادری که پرده بکارت از نوع ضخیم باشد, برای پاره شدن آن احتیاج به عمل جراحی است.

گاهی پرده بکارت با یکی دو بار نزدیکی کاملاً پاره نمیشود و هر بار قسمتی ازآن پاره شده و کمی خون ریزی میکند.

البته بدون پارگی پرده, مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند سبب حاملگی شود, زیرا اسپرماتوزئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و بطرف تخمک زن برود و حاملگی ایجاد شود. دراین موارد زن با پرده سالم باردار می شود.

separator line

علت درد شکم زن و درد آلت تناسلی مردان در اولین دخول

علت درد در ناحیه شکم در بانو‌ها در هنگام رابطه جنسی می تواند ناشی از کیست‌های تخمدان, مشکلات مجاری ادراری, بیماریهای عفونی لگنی, آندیومتریوزیس و … باشد که لازم است توسط متخصص زنان و زایمان مورد محاسبه و بررسی و آزمایش قرار گیرند.

اما علت درد در آلت تناسلی مردان میتواند ناشی از بیماری‌های دستگاه تناسلی مردانه و یا آسیب و اختلال در بافتی که روی آلت مردانه را پوشانده است باشد که آن‌ها نیز باید برای درمان باید به متخصصینی مثل اورولوژیست‌ها مراجعه نمایند.

separator line

۱۵ مدل پوزیشن ۶۹ رابطه جنسی (ویژه زوجین) +۱۸

1 _ پوزیشن آویز شده

در این حالت مرد به راحتی خوابیده یک پا را بالا قرار داده، و زن به شکل زانو زده و خوابیده قرار گرفته و او را ارضا میکند.

در این پوزیشن زن صورت خود را بین پا های مرد قرار میدهد، بطوری که باسن او روی شکم مرد بوده و پا هایش کنار صورت او باشد.

در این حالت زن شروع به رابطه میکند و مرد هم هر زمان که بخواهد میتواند با استفاده از دست های خود زن را تحریک کرده و یا سر خود را کمی بالا آورده و رابطه دهانی داشته باشد.

separator line

2- پوزیشن مار

در این پوزیشن میتوانید به ارگاسم های بسیار قوی و انفجاری برسید. در این شکل از پوزیشن 69 , پاهای زن بر روی گردن مرد آویخته می شود، بطوری که آلت تناسلی او نزدیک صورت همسرش باشد.

سپس مرد در جایی که راحت است می ایستد و به پا ها خود را باز میکند و شریک جنسی خود را به آرامی اندکی پایین میاورد تا صورت اون در نزدیکی آلت تناسلی اش قرار بگیرد. سپس زن کمی سر خود را می چرخاند و با یک دست پای مرد و با دست دیگر آلت تناسلی او را میگیرد. مرد هم با دستان خود کمر و شکم زن را گرفته و با دهان خود رابطه برقرار میکند.

separator line

3 - پوزیشن ماهی

این حالت از پوزیشن 69 باید توسط افرادی انجام شود که تجربه کافی داشته باشند، اگرچه هر زوجی میتواند این پوزیشن را امتحان کند.

در این حالت پاهای زن بر روی گردن مرد مینشیند، مرد می ایستد، پا هایش را به اندازه عرض شانه اش باز میکند و به آرامی زن را اندکی پایین تر میاورد و او را بر میگرداند تا شکم یکدیگر با هم تماس پیدا کنند.

سپس زن میتواند پا های خود را دو سر و گردن مرد قفل کند و دست هایش را دور کمر مرد گره بزند. مرد هم باید با دست های خود کمر زن را نگه دارد تا پوزیشن به خوبی حفظ شود.

separator line

4 - پوزیشن زامبی

همه زوج ها نمیتوانند از رابطه دهانی نهایت لذت را ببرند چرا که این نوع رابطه جنسی واقعا نوعی هنر است و شما باید تجربه و مهارت کافی داشته باشید تا به خوبی طرف مقابل را ارضا کنید.

مرد در این پوزیشن مینشیند و پا هایش را دراز کرده و از زانو کمی بلند و از هم جدا میکند.

سپس زن دولا میشود سر خود را به سمت آلت تناسلی میبرد، دست های خود را کنار زانو ها قرار داده و باسن خود را به صورت مرد نزدیک میکند. مرد باید در این حالت دست های خود را روی باسن یا پشت لگن همسر خود قرار دهد.

separator line

5 - پوزیشن دو زیست

زمانی که دو نفر رابطه جنسی دهانی دارند بیانگر این است که بسیار به هم نزدیک هستند و هیچ چیز چندش آوری بین آن ها وجود ندارد.

این موضوع در روابط خیلی مهم است و شاید بتوان گفت اوج یک رابطه میباشد. در این حالت پوزیشن 69 مرد روی زمین مینشیند، کمر خود را صاف نگه داشته و پا های خود را دراز کرده و از هم باز میکند.

در این حالت زن روی آرنج های خود تکیه میکند و کاملا بدنش را بالا میبرد و بدن خود را به بدن مرد تکیه میدهد بطوری که سینه های زن با بدن مرد تماس پیدا میکند.

سر زن بین پا های مرد و دست هایش زیر ران او قرار میگیرد و پا های زن هم رو به بالا و با فاصله زیادی از هم قرار دارد. مرد با دستان خود کمر زن را میگیرد و باسن و ناحیه تناسلی او را به صورت خود نزدیک میکند.

separator line

6 - پوزیشن نشانگر

این پوزیشن مناسب زوج هایی است که مرد هیکل و فیزیک قوی و مخصوصا دستان بسیار قدرتمندی دارد.

مرد روی زانو های خود مینشیند و زن را بلند میکند و دست های خود را دور او قرار میدهد. در این پوزیشن پا های زن بصورت باز شده روی شانه های مرد و در کنار گردن او قرار میگیرد.

در این حالت مرد به راحتی ناحیه تناسلی دسترسی دارد. این حالت از پوزیشن 69 برای مدت طولانی مناسب نیست اما برای شروع رابطه و اندکی گرم تر کردن شرایط کمک میکند.

separator line

7 - پوزیشن دروازه طلایی

یک حالت اسرار آمیز و عجیب در این پوزیشن وجود دارد که باعث میشود که این نوع از پوزیشن 69 خیلی جذاب باشد. این پوزیشن خیلی راحت نیست، مخصوصا برای زن اما در این حالت همه چیز برعکسه! در این پوزیشن مرد میخوابد و پا های خود را اندکی باز میکند.

سپس زن ناحیه تناسلی خود را به صورت مرد نزدیک کرده و سپس سر و صورت خود را به آلت تناسلی مرد نزدیک میکند، در عین حال باید زن بدن خود را مانند یک پل قرار بدهد. دست های زن باید نزدیک باسن مرد، و باسن زن باید نزدیک شانه های مرد باشد.

در این پوزیشن مرد علاوه بر داشتن رابطه دهانی، میتواند از دست های خود نیز استفاده کند که باعث افزایش لذت جنسی میشود.

separator line

8 - پوزیشن درخشنده

عشق ورزیدن، بوسیدن و مزه کردن یکدیگر چیزی است که اگر زوجین کاملا به همدیگر تعلق خاطر داشته باشند، در این پوزیشن نصیب شان میشود. در این حالت از پوزیشن 69 زن به بغل روی زمین دراز میکشد و زیر شانه خود یک بالشت کوچک قرارداده، یک دست باز میشود و کمی کشیده میشود.

پا های زن نیمه جمع شده میباشد و کمی از هم فاصله دارد. مرد هم به همین شکل قرار میگیرد و صورت خود را به آلت تناسلی زن نزدیک کرده و سرش را روی پای او گذاشته و پای دیگر را روی بدن مرد قرار میدهد. مرد باید کمی پا های خود را باز کند تا زن بتواند رابطه دهانی را انجام دهد.

همچنین در این یکی از دست های زن آزاد است که برای رابطه دهانی میتواند به او کمک کند.

separator line

9 - پوزیشن عقرب

این حالت از پوزیشن 69 یک گزینه بسیار جالب و جذاب است. در این شرایط باید زن و مرد به بغل دراز بکشند و سر خود را در نزدیکی ناحیه تناسلی یکدیگر قرار دهند و پا های خود را از قسمت زانو کمی باز کنند.

مرد با دست خود باسن زن را میگیرد و آلت تناسلی او را به دهان خود نزدیک میکند و با دست دیگر پای همسر خود را میگیرد. زن هم میتواند با هر دو دست به تمام قسمت های آلت تناسلی مرد و باسن او دسترسی داشته باشد.

این پوزیشن یکی از بهترین حالت های پوزیشن 69 میباشد.

separator line

10- پوزیشن یین یانگ

این پوزیشن یکی از راحت ترین و متداول ترین حالت های پوزیشن 69 است. اگر میخواهید رابطه دهانی داشته باشید، این حالت میتواند یکی از گزینه های محبوب باشد. در موقعیت زن دراز میکشد و پا های خود را بصورت کامل بالا میاورد، قوزک پا های خود را میگیرد و تا جایی که میتواند پا ها را از هم باز کرده و دوباره به بدن مرد میچسباند.

مرد جوری باید روی زانو های خود بنشیند که سر زن بین پا های او قرار بگیرد. سپس مرد باید آنقدری سر خود را جلو ببرد که آلت تناسلی زن برسد. در این حالت مرد باید با دستان خود اندکی کمر زن را بالا بیاورد، جوری که زن بصورت کامل خوابیده نباشد.

separator line

11- پوزیشن بلند گو

این حالت از پوزیشن 69 هم خیلی محبوب است چراکه در این وضعیت هر دو زوج بطور کامل در شرایط یکسان قرار دارند. همچنین این موقعیت خیلی راحت است و فشار زیادی به زوجین نمی آید.

در این پوزیشن زن روی زمین دراز میکشد، پا ها را جمع میکند اما در قسمت زانو ها به مقدار کمی پا ها را فاصله میدهد.

مرد هم باید طوری روی بدن زن قرار بگیرد که صورت خود را نزدیک آلت تناسلی زن قرار دهد. در این حالت مرد پشت ران های زن را میگیرد و به آرامی میتواند پا های او را تکان دهد و باز کند. اگر زوجین مهارت و تجربه کافی داشت باشند، لذت بردن از این پوزیشن تضمین شده است.

separator line

12 - هاکل باک

در این حالت همه کار را باید مرد انجام دهد. علاوه بر اینکه باید زن را با دهان خود ارضا کند، باید با یک دست نیز خود را ارضا کند. این شکل از پوزیشن 69 برای مقدمه رابطه جنسی عالی است. برای انجام این پوزیشن مرد باید دراز بکشد و سر خود را روی بالشت قرار دهد.

زن باید دولا شود و آلت تناسلی خود را به صورت مرد نزدیک کند و دست های خود را روی سینه مرد قرار دهد و بر روی آن تکیه کند. در واقع زن در این حالت سر خود را بین زانو های خود مخفی میکند!

separator line

13 - پوزیشن ویژوال

رابطه دهانی شکل بسیار خاصی از رابطه جنسی میباشد و اکثرا تنها زوج هایی اینگونه رابطه هایی دارند که به شدت صمیمی هستند. این حالت از پوزیشن 69 به شما کمک میکند که حرکات جدیدی را انجام دهید. در این پوزیشن مرد به روی کمر دراز میکشد و پا های خود را کمی باز میکند.

زن نیز به شکلی روی مرد قرار میگیرد که آلت تناسلی اش روی صورت مرد قرار بگیرد و سر خودش نیز بین پا های مرد باشد. پا های زن باید با فاصله کمی از همدیگر قرار بگیرد و از قسمت زانو اندکی خم شده و اطراف سر مرد قرار بگیرد. در این وضعیت دست های زن زیر ران های مرد قرار داشته و دست های مرد نیز روی باسن زن قرار میگیرد.

separator line

14 _ پوزیشن کتاب

در روابط جنسی خیلی مهم است که بطور کامل بدن شریک جنسی خود را بشناسید، هر حرکت و ری اکشن بدن او را باید بدانید، تنها در اینصورت است که میتوانید بطور کامل وی را ارضا کنید. در این شکل از پوزیشن 69 مرد دراز کشیده و یک بالشت زیر سر خود قرار میدهد و پا های خود را اندکی باز میکند.

زن باید باسن خود را روی سینه مرد قرار دهد و تا جای ممکن به گردن او نزدیک شود. در این پوزیشن زن در موقعیتی قرار گیرد که کنترل کامل بر روی آلت تناسلی مرد داشته باشد. دست های زن روی ران های مرد قرار میگیرد و سرش بین پا های مرد قرار دارد. مرد نیز باید سر خود را بالا بیاورد تا رابطه دهانی را انجام دهد. همچنین مرد میتواند هر دو دست خود را روی باسن زن قرار داده یا یکی از دستان خود را جهت ارضا بهتر همسر خود استفاده کند.

separator line

15 - پوزیشن دایره

این حالت از پوزیشن 69 هم یکی دیگر از پوزیشن های بسیار عالی برای یک رابطه دهانی هیجان انگیز و داغ است. در این وضعیت زن و مرد به شکلی دراز میکشند که سر شان در نزدیکی ناحیه تناسلی یکدیگر بوده و زانو ها نیز اندکی خم میشود.

مرد با یکی از دستان خود زن را اندکی بلند کرده تا بتواند به راحتی با دهان خود به ناحیه تناسلی زن دسترسی داشته باشد و با دست دیگر نیز باسن را کنترل میکند. زن نیز در این پوزیشن میتواند به تمام قسمت های آلت تناسلی مرد و باسن او دسترسی داشته باشد.

برای مشاهده تصاویر پوزیشن 69 اینجا کلیک کنید.

separator line

همچنین بخوانید:

رابطه جنسی افراد چاق بهتر است یا لاغر؟

چگونه در شب جمعه همسر خود را جذب کنیم؟ + ثواب رابطه جنسی

علت بی حالی و سستی ماهیچه های بدن بعد از رابطه جنسی چیست؟

در چه مکان هایی نباید رابطه جنسی داشت؟

راه های افزایش لذت در رابطه جنسی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  
  • برچسب ها:
  • پوزیشن جنسی
  • دخول
  • اولین دخول
  • مقابله با درد
  • بهترین پوزیشن
  • ارگاسم فوق العاده

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter