دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
روش استفاده صحیح از اسپری تاخیری و ژل تاخیری

روش استفاده از اسپری و ژل تاخیری (ویژه آقایان)

روش استفاده صحیح از اسپری تاخیری و ژل تاخیری
7
زمان مطالعه: 17 دقیقه
چطور از اسپری تاخیری استفاده کنیم ؟ اغلب اسپری‌های تاخیری عملکردی مشابه با آنچه در این مقاله خواهید دید دارند، البته لازم به ذکر است که این اطلاعات را به همراه دستورالعمل‌های ارائه شده با نوع برندی که خریداری می‌کنید مقایسه کرده و از آن‌ها غافل...

طرز استفاده اسپری تاخیری

قبل از اینکه با روش استفاده از اسپری تاخیری آشنا شوید، در ابتدا باید این نکته را مد نظر قرار دهید که همه اسپری‌ها و کرم‌های تاخیری با شیوه یکسانی عمل نمی‌کنند. با اینکه بسیاری از آن‌ها کاملا مشابه هستند، اما در نحوه استفاده و اثربخشی هرکدام تفاوت‌هایی وجود دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود دستورالعمل‌هایی که همراه این گونه محصولات ارائه می‌شود به دقت مطالعه کنید.

نکات کلیدی در روش استفاده از اسپری تاخیری

1- تجربه یک به یک

در مرحله اول پیشنهاد می‌شود تنها از یک برند استفاده کنید تا ببینید برای شما مناسب است یا خیر، در صورت استفاده متناوب از چند برند مختلف در بازه زمانی کوتاه مدت اگر به مشکلی برخوردید نمی‌توانید تشخیص دهید که کدام برند برای شما مناسب نبوده است، هم چنین در این صورت برند مناسب خود را به راحتی پیدا خواهید کرد و در مدیریت هزینه‌های مربوطه نیز موفق خواهید بود.

2- میزان استعمال

معمولا پیشنهاد می‌شود از سه تا چند بار اسپری کردن برای هر بار رابطه جنسی استفاده کنید؛ ولی بیش از ده بار اسپری کردن توصیه نمی‌شود. با این حال تصمیم گیری در مورد مقدار اسپری برای هر بار رابطه جنسی به تجربه شما بستگی دارد و معمولا پس از چند بار امتحان کردن میزان مناسب اسپری مورد نیاز برای برقراری یک رابطه جنسی ایده آل را خواهید یافت. برای مثال برخی تنها به یک بار اسپری کردن آلت خود برای به دست آوردن میزان ایده آل تاخیر در رابطه نیاز دارند. پس این در درجه اول به خود شما بستگی دارد.

3- محل صحیح اسپری کردن

پیشنهاد می‌شود قسمتی از آلت که دارای بیشترین حساسیت هست را اسپری نمایید. اسپری کردن تمام قسمت‌های آلت به این علت که ممکن است به بی حسی و متعاقبا از دست دادن نعوظ منجر شود توصیه نمی‌شود. هنگامی که آلت را اسپری کردید، به آرامی آن را تا زمانی که ماده جذب شود مالش دهید. این مدت زمان معمولا نباید بیش از ۱۰ تا ۲۰ ثانیه طول بکشد.

4- زمان به کارگیری

معمولا بین اینکه قبل از رسیدن به حالت نعوظ از اسپری استفاده کنید و یا بعد از نعوظ کامل، تفاوتی وجود ندارد با این حال باید ببینید کدام مورد برای شما و شریک جنسی تان بهتر جواب می‌دهد.

5- مدت زمان انتظار

در این مورد اسپری‌های مختلف بر حسب ترکیبات، زمان‌های مختلفی تا ایجاد تاخیر نیاز دارند، اما هیچ کدام از آن‌ها بلافاصله پس از استعمال تاخیر ایجاد نمی‌کنند و در رابطه با استفاده همه انواع آن به میزانی زمان برای ایجاد تاخیر نیاز است؛ بنابراین همیشه باید مدتی صبر کنید تا ترکیبات اسپری شده به خوبی جذب پوست شوند تا بتوانید بهترین نتیجه را از رابطه جنسی خود ببرید و مهم‌تر اینکه از انتقال آن به شریکتان جلوگیری کنید. در مجموع سپری کردن مدت زمانی حدود ۵ تا نهایت ده دقیقه برای تاثیر کافی است.

6- اقدامات پیش از شروع رابطه

یکی از سوالات رایجی که در خصوص روش استفاده از اسپری تاخیری ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می‌کند این است که آیا باید پیش از شروع رابطه آلت را شست وشو داد یا نه؟! در این رابطه ابهامات زیادی وجود دارد چرا که شرکت‌های سازنده این محصولات نیز دستور العمل‌های مختلفی ارائه می‌دهند. یا این حال پیشنهاد می‌شود پس از سپری کردن زمان انتظار و جذب اسپری اضافه آن را به وسیله دستمال کاغذی تمیز پاک کنید و در صورت تمایل به ایجاد رابطه دهانی آلت را با آب شست و شو دهید.

7- شست شوی دست‌ ها پس از استعمال

بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده این محصولات توصیه می‌کنند پس از استعمال اسپری‌های تاخیری دست‌ها را بشویید تا از انتقال آن به شریک جنسی و یا قسمت‌های حساس بدن مانند چشم‌ها جلوگیری کنید.

8- مدت تاخیر ایجادی

مدت زمان باقی ماندن تاخیر ایجاد شده در افراد مختلف متفاوت است با این حال به کلی این تاخیر حدود یک ساعت باقی می‌ماند.

9- استفاده در زمان بارداری یا در زمان اقدام برای بارداری

اغلب شرکت‌های ارائه دهنده این محصولات پیشنهاد می‌کنند در زمان بارداری از این محصولات استفاده نشود.

10- فاصله زمانی استفاده از اسپری‌های تاخیری

یکی دیگر از سوالاتی که در خصوص روش استفاده از اسپری تاخیری به طور صحیح، ممکن است ذهن بسیاری از آقایان را مطرح کند این است که آیا می‌توان بطور مرتب از اینگونه محصولات استفاده کرد؟

در این رابطه نیز نظرات مختلفی ارائه شده است. برخی از دستورالعمل‌ها حاکی از آن است که از این ترکیبات نباید در مقادیر بیش از بیست اسپری در عرض بیست و چهار ساعت شبانه روز استفاده کرد، برخی دیگر اعلام می‌کنند حداکثر میزان استفاده ۹ اسپری در فاصله هر ۲۴ ساعت بوده و بین هربار استفاده باید حداقل چهار ساعت زمان سپری شود.

اسپری تاخیری

بهترین کرم ها و اسپری های تاخیری در دنیا

اسپری تاخیری PROMESCENT

اسپری PROMESCENT یا همان شتاب زده یکی از بهترین اسپری های تاخیری در بازار می باشد.
این اسپری از لیدوکائین و کمی مواد تشکیل دهنده فعال تهیه شده است که از معروفترین اسپری های تاخیری موجود به شمار می رود.
تاثیرات بلند مدت و خفیف این اسپری می تواند مشکل زود انزالی شما کاملا برطرف کند.

یکی دیگر از ویژگی های این اسپری ضد آب بودن آن است، این اسپری به سرعت از طریق پوست جذب می شود . همین امر موجب شده تا بتوان از آن در حمام یا استخر نیز استفاده کرد.
همچنین از این محصول می توان به همراه کاندوم نیز استفاده کرد. اگر می خواهید رابطه طولانی مدت بدون طعم و بوی تند و تیز داشته باشید و از آن در هر جایی استفاده کنید این محصول یکی از بهترین پیشنهادات برای شما است.

۱- اسپری تاخیری PROMESCENT

separator line

اسپری تاخیری Adam & Eve: Marathon

اسپری Adam & Eve یکی دیگر از بهترین اسپری های درمان زود انزالی به شمار می آید.این محصول از یک شرکت بسیار معروف و مطمئن می باشد که دارای ترکیبات مطمئن و شناخته شده می باشد. ماده اصلی تشکیل دهنده این اسپری بنزوکائین می باشد که می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که لیدوکائین حساسیت دارند.

این اسپری تقریبا بعد از ۱۵ دقیقه به حداکثر توان بالقوه خود می رسد که می تواند تا مدت زمان بسیار زیادی اثرات خود را حفظ کند.

درست است که تاثیرات این اسپری کمی دیر شروع می شود ولی بعد از اثر گذاری می توانید یک رابطه لذت بخش و طولانی مدت را تجربه کنید.لطفا توجه داشته باشید در زمان استفاده از این اسپری به هیچ عنوان روابط دهانی نداشته باشید.جالب توجه این است که این اسپری به طرز شگفت آوری مردان را قوی می کند می کند. با این وجود تمام ترکیبات موجود در آن از مجوز FDA برخوردار است.

۲- اسپری تاخیری Adam & Eve: Marathon

separator line

اسپری تاخیری VigRX

اسپری تاخیری VigRX یکی از بهترین اسپری های تاخیری در جهان به شمار می آید . این اسپری تاخیری با تاثیر بر روی عصب های آلت تناسلی باعث کاهش احساسات آن و در نتیجه بیشتر شدن زمان روابط می شود.

این محصول به صورت اسپری طراحی شده است و بسیار موثر و کاربردی می باشد.

اسپری تاخیری

separator line

اسپری تاخیری Shibari Triton

با وجود اسم عجیب و غریب این اسپری که اشاره به یک شکل باستانی ژاپنی دارد، این اسپری بسیار ایمن و دارای ترکیبات استاندارد است.
این محصول به عنوان یک اسپری تاخیری قوی معرفی نشده است، اما می تواند تا حدودی زمان رابطه شما را افزایش دهد.

این اسپری نیز مانند محصول شماره ۲، از ترکیبات ۱۰% لیدوکائین به همراه مقداری مواد تشکیل دهنده فعال می باشد .پس تا حدودی به همان اندازه می تواند رابطه شما را افزایش دهد.
این اسپری را می توانید به همراه کاندوم نیز استفاده کنید اما بر عکس محصول شماره ۲ برای رابطه دهانی مناسب نمی باشد.

توجه کنید که دستورالعمل های روی بسته کمی صرفه جویی کرده است و نظر کاربران این را نشان می دهد که برای داشتن یک رابطه بلند مدت باید کمی بیشتر از مقدار توصیه شده استفاده کنید.

البته هر چقد که این اسپری را بیشتر استفاده کنید، سوزش بیشتری احساس خواهید کرد. این شاید برای هر کسی خوشایند نباشد اما خب از نظر قیمت این محصول خیلی به صرفه تر از سایر محصولات می باشد.

اسپری تاخیری Shibari Triton

separator line

کرم تاخیری Doc Johanson”s Power Plus

کرم تاخیری Power Plus یکی از معروفترین و محبوب ترین برند های محصولات جنسی در دنیا است . به هیچ عنوان از لیدوکائین در محصولات خود استفاده نمی کند. ماده فعال اصلی این محصول بنزوکائین است که در این فرمول با دوز ۷٫۵ درصد استفاده شده است.

اگرچه شرکت Doc johanson محصولات بسیار زیاد و متنوعی برای درمان انزال زود رس تولید می کند، اما این محصول با این قدرت در قالب کرم منحصر به فرد است. همچنین به دلیل کرم بودن این محصول کنترل آن بسیار راحت تر از اسپری است. شما می توانید به راحتی آن را در هر قسمتی که می خواهید استفاده کنید.

البته کرم بودن این تاخیری مشکلاتی هم دارد زیرا هیچ برچسب یا راهنمای اندازه گیری روی محصول درج نشده است که مصرف کننده بتواند مقدار مناسب هر بار استفاده را تشخیص دهد.

اگرچه محصولات Doc Johanson بسیار محبوب هستند اما هیچ کدام آن ها برای استفاده از رابطه دهانی تایید نشده است.این محصول بر خلاف سایر محصولات موجود در لیست که برای رابطه دهانی مناسب نیستند. اصلا طعم و بوی تلخ و تندی ندارد و می توانید از آن برای رابطه دهانی استفاده کنید.

لطفا توجه داشته باشید این محصول بسیار قوی است،پس مراقب باشید که مقدار زیادی از آن را استفاده نکنید.

۵- کرم تاخیری Doc Johanson”s Power Plus

separator line

اسپری تاخیری Super Dragon 6000

در این محصول نیز مانند بیشتر محصولات قدرتمند موجود در بازار از ترکیب اصلی ۱۰ درصد لیدوکائین و یک فرمول انحصاری استفاده شده که به نسبت سایر محصولات از نظر قدرت قابل مقایسه است.با این حال یک تفاوتی که این اسپری با سایر محصولات موجود دارد، این است که با مصرف ویتامین E پوست خود را هم تامین می کنید.

از آن جایی که این محصول در شکل اسپری طراحی شده است دیگر نگرانی بابت استفاده بیش از حد نخواهید داشت.
اما با این حال هر پمپ یک اندازه خاص دارد بنابراین شما باید در مصرف این اسپری به یک الگوریتم خاص برسید.

اسپری Super Dragon یکی از قوی ترین محصولات تاخیری موجود در بازار است که تنها ۳ تا ۵ دقیقه بعد از مصرف به حداکثر تاثیر خود می رسد.
این اسپری یکی از بهترین ها برای درمان زود انزالی و داشتن یک رابطه لذت بخش و طولانی مدت است.

فرمول تولید این اسپری به گونه ای است که بسیار در برابر آب مقاوم است و می توانید از این محصول به راحتی در حمام یا استخر استفاده کنید.
به دلیل داشتن ویتامین E در این اسپری داشتن رابطه دهانی حداقل تا بعد از ۴۵ دقیقه توصیه نمی شود.

توجه داشته باشید این محصول بسیاری قدرتمند است، پس از استفاده بیش از حد آن خودداری کنید.

کاربرانی که این محصول را استفاده می کنند می گویند که بعد از استفاده از این اسپری باید زنگ هشدار تنظیم کرد تا مطمئن شوید خودتان را نمی سوزانید.

۶- اسپری تاخیری Super Dragon 6000

separator line

اسپری تاخیری ویگا Viga 5000

اسپری ویگا ۵۰۰۰ نیز یکی دیگر اسپری های تاخیری محبوب برای درمان زود انزالی است. در ترکیبات این اسپری نیز مانند اکثرا محصولات دیگر در لیست از تریکب ۱۰ درصد لیدوکائین به همراه ویتامین E استفاده شده است.

شاید این محصول از نظر قدرت قابل قیاس با سایر محصولات نباشد. اما دارای ویژگی هایی است که باعث شده است این محصول نیز به یک محصول محبوب برای درمان انزال زود رس شناخته شود. اول از همه این محصول یکی از بهترین اسپری ها از نظر طعم و بو است.

همچنین این محصول دارای ترکیبات بسیار ایمن و استاندارد است. البته از نظر قیمت نیز این محصول کمی گران تر از سایر محصولات است که به دلیل استفاده از ترکیبات طبیعی و استاندارد در این اسپری می باشد.

کاربرانی که این اسپری را استفاده می کنند، می گویند این اسپری بسیار قوی تر از سایر محصولات موجود در بازار عمل می کند.ولی با این وجود جدول ترکیبت محصول نشان می دهد که این محصول نیز دقیقا ترکیبات مشابه با سایر محصولات موجود در لیست را دارد.

احتمال می رود راز نهفته قدرت این محصول در سایر ترکیبات انحصاری آن باشد.اگر شما هم با مشکل زود انزالی مواجه هستید و بسیار بر روی بی خطر بودن و طبیعی بودن محصول خود تاکید دارید. ویگا ۵۰۰۰ می تواند پیشنهادی مناسب برای شما باشد.

سرعت عمل تاثیر گذاری این اسپری نیز بسیار بالا است. به طوری که کمتر از ۵ دقیقه زمان می برد تا به حداکثر قدرت خود برسد.
این اسپری نیز مانند محصول قبل دارای ویتامین E در ترکیبات خود می باشد. به همین علت توصیه می شود که ۶۰ تا ۹۰ دقیقه بعد از شستشو از رابطه دهانی اجتناب نمائید.

۶- اسپری تاخیری Super Dragon 6000

separator line

اسپری تاخیری China Braush

این اسپری بسیار عالی و پر قدرت کار می کند، که به دلیل استفاده از ترکیبات مشکوک بیشتر در جوامع غیر مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول از ترکیب کاملا طبیعی چند گیاه دارویی چینی تهیه شده است و از لحاظ فنی این محصول کاملا طبیعی و قابل خوردن می باشد.

اما به هیچ عنوان آن را نخورید. این اسپری تاخیری از ترکیبات طبیععی مانند دارچین، جینسینگ کره ای، آلوئه ورا و گل میخک تهیه و تولید شده است.

البته در مورد استفاده از این محصول مراقب باشید، زیرا بخشی از ترکیبات این محصول دارای عوارض سنگ سازی صفراوی است.
صرف نظر از این ها این محصول می تواند یک جایگزین طبیعی بسیار عالی برای لیدوکائین و بنزوکائین باشد، چرا که هر دو آن ها باعث تحریک پوست و عوارض دردناک طولانی مدت می شود.

متاسفانه این محصول با این که دارای ترکیبات طبیعی است، اما چندین نقص دارد.اول اینکه بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه زمان می برد تا به حداکثر قدرت خود برسد.

دوم اینکه ممکن است باعث سوزش آلت تناسلی در طول رابطه شود.با این حال این محصول نیز به اندازه فرمول های مدرن امروزی موثر است و می تواند مدت زمان رابطه را تا حد زیادی افزایش دهد.یکی دیگر از ویژگی های این اسپری شستشوی راحت آن است که باعث می شود بدون از بین رفتن تاثیر آن را بشویید تا بتوانید رابطه دهانی داشته باشید.با این حال این محصول برای رابطه دهانی تایید نشده است.

۸- اسپری تاخیری China Braush

separator line

سنگ جامائیکا تاخیری Jamaican Stone

محصول سنگ جامائیکا که از میوه یک درخت در کارائیب تهیه شده و در بین مردان جامائیکا بسیار محبوب است.
این محصول روش مصرف عجیبی دارد که به هیچ یک از محصولات قبل شبیه نیست. شما برای استفاده از این محصول آن را با آب مخلوط کنید و ماده خمیری شکل به دست آمده را استفاده کنید.

این محصول بسیار قوی بوده و به سرعت به حداکثر تاثیر خود می رسد، که می تواند تا مدت زمان زیادی ادامه داشته باشد. این محصول نیز مانند سایر محصول برای رابطه دهانی تایید نشده است. علاوه بر تمام این موارد اگر از این محصول به درستی استفاده نکنید می تواند باعث یک سوزش شدید شود که تا ساعت ها باقی می ماند.

از آن جایی که این محصول در بیشتر کشور های دنیا ممنوع است به سختی می توان آن را در یک فروشگاه آنلاین پیدا کرد.البته این محصول به صورت اسپری در آمازون انگلیس به فروش می رسد.

سنگ جامائیکا تاخیری Jamaican Stone

separator line

اسپری تاخیری Tauro Extra Power

اسپری Tauro Extra Power یک معجزه کاملا طبیعی در صنعت داروهای جنسی به شمار می آید.اگرچه این اسپری دارای قدرت فوق العاده زیاد است، اما تمام ترکیبات موجود در این اسیپری طبیعی است .این اسپری متشکل از عصاره گیاهانی همچون Chamomilla، عصاره Ginko Biloba و عصاره Hedera تهیه شده شده است.

دیگر ترکیبات موجود در این اسپری عصاره جینسینگ و عصاره هلی کوپتر است. اگر می خواهید از تمام ترکیبات موجود در این محصول مطلع شوید بهتر است آن را در مرورگر خود سرچ نمائید.
اما تمام ترکیبات موجود در این اسپری صددرصد گیاهی و بدون هیچ گونه عوارض جانبی می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این اسپری نسبت به سایر محصولات طبیعی برای درمان زود انزالی تولید آن در قالب اسپری است . کنترل و استفاده از آن را بسیار راحت می کند.این محصول بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال یک اسپری تاخیری قوی با ترکیبات طبیعی و تایید شده هستند.

این اسپری تقریبا بعد از ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت به حداکثر قدرت خود می رسد و می تواند تا ۳۰ دقیقه زمان رابطه شما را افزایش دهد.این اسپری نیز مانند سایر محصولات برای رابطه دهانی تایید نشده است. پس حتما قبل از داشتن رابطه دهانی آن را با آب و صابون بشویید.

توجه داشته باشید این اسپری دارای طعم و بویی مانند اتاق عمل و بیمارستان است، پس به هیچ عنوان قبل از شستشو رابطه دهانی نداشته باشید.

درست است که این محصول دارای طعم و بوی بدی است و برای رابطه دهانی مناسب نیست اما می تواند جایگزین محصولات گران قیمت مشابه، لیدوکائین ها و بنزوکائین ها باشد.

این اسپری را می توانید حتی در زمان استفاده از کاندوم استفاده کنید و از آن جا که تمام ترکیبات این اسپری طبیعی و گیاهی است هیچ گونه عوارض جانبی برای پوست شما نخواهد داشت.
به طور کلی این اسپری یک محصول فوق العاده برای افرادی است که می خواهند مشکل زود انزالی خود را با تریکبات طبیعی درمان کنند.

۱۰- اسپری تاخیری Tauro Extra Power

separator line

هنگام استفاده از اسپری تاخیری به نکات زیر توجه کنید

  • اگر تصمیم دارید بدون کاندوم از این محصولات استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که شریک جنسی شما از این مسئله با خبر باشد
  • بعد از استفاده از هر کدام از این محصولات، اطمینان حاصل کنید که آلت تناسلی شما کاملا بی حس شده باشد.
  • از محصولاتی که توصیه کردیم برای رابطه دهانی استفاده نشود، به هیچ عنوان استفاده نکنید.
  • این کار ممکن از عواقبی مانند مشکلات حسی، بی حسی صورت و یا مرگ ناگهانی داشته باشد.
  • حتما بعد از استفاده از این محصولات دستان خود را بشویید، زیرا ممکن است بر اثر تماس دست با چشم تان دچار سوزش شدید یا عفونت شوید.
  • این محصولات را باید در جای امن و به دور از گرما یا سرمای شدید نگه داری کنید. اسپری هایی که در دمای انجماد یا گرمای شدید قرار می گیرند خاصیت خود را از دست می دهند و دیگر به درستی نمی توانند مشکل زود انزالی شما را برطرف کنند.

همچنین بخوانید:

همه چیز درمورد استفاده از اسپری های تاخیری

اسپری تاخیری چیست ؟ معرفی ۱۰ مارک برتر اسپری تاخیری

مضرات استفاده از اسپری تاخیری

بهترین محل برای اسپری جنسی در آقایاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (7 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits