۱۰ عمل شیطنت‌آمیز برای بهبود رابطه جنسی

10 توصیه برای داشتن رابطه جنسی بی نظیر و لذت بخش
۱۶,۸۹۴
۱۹
۰
یکشنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۴۵
رابطه زناشویی شیطنت آمیز و داغ : رابطه جنسی برخی از همسران همراه با شیطنت و بازی های جنسی است که می تواند در روحیه طرفین تاثیر مثبت داشته باشد.
10 توصیه برای داشتن رابطه جنسی بی نظیر و لذت بخش

داشتن رابطه جنسی لذت بخش _ داغ _ جذاب و عالی با 10 کار فوق العاده

آیا می دانید برای داشتن یک رابطه ی جنسی لذت بخش و دلپذیر چه مقدماتی را باید انجام دهیم؟

آیا می دانید چه وقت باید رابطه ی جنسی را شروع کنیم؟

وقتی ارتباط جنسی میانتان برقرار شد و حس و حال عشق بازی درونتان شکل گرفت و گرمِ گرم شُدید ، وقت آن است که شروع کنید .بسیاری از زوج ها عادت می کنند بگذارند رابطه ی جنسی همین طور شانسی اتفاق بیفتد ، یا امیدوارند همسرشان وقتی میلش به اندازه ی کافی قوی شد خودش پیش قدم شود .

اما چنین رویکردی اغلب باعث می شود با وجود اینکه احتماً هر دو طرف حس و حال این کار را دارند هیچ کدام پا پیش نگذارند ، چون مجبورند خودشان حس و حال همسرشان را حدس بزنند .

باید راهی بیابید تا بتوانید از میزان تمایل همسرتان به رابطه ی جنسی مطلع شوید . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله ی روابط جنسی لذت بخش با بکارگیری 10 بازی شیطنت آمیز را مطالعه کنید . در روابط زناشویی نوع روش از زوجی به زوج دیگر متفاوت است و به حس و حالی که در آن هستید و نوع رابطه ی جنسی که مایلید داشته باشید بستگی دارد .

روابط جنسی هیجان‌انگیز و صمیمانه می‌توانند روابط زناشویی را زنده و کامیاب نگه دارند. شاید در یک زندگی زناشویی بلند مدت گاهی رابطه جنسی یکنواخت شود، اما راه‌های بی‌شماری برای شعله‌ور کردن آتش روابط جنسی وجود دارد. با تعهد، ارتباط و اندکی خلاقیت می‌توانید به داشتن یک عمر رابطه جنسی فوق العاده با هم امیدوار باشید.

با هم شیطنت‌کردن راهی فوق‌العاده برای افزودن حرارت بیشتر به روابط جنسی است. این کار در کنار مفرح‌ بودن می‌تواند احساس اعتماد و صمیمیت را نیز در شما افزایش دهد. در اینجا چند ایده برای بازی های شیطنت آمیز برای افزایش میل جنسی مناسب بزرگسالان ذکر شده است.

1. لباس زیرهای آنچنانی بپوشید

بسیاری از زنان و مردان از برخورد ساتن، ابریشم، تور و چرم به پوستشان لذت می‌برند و طیف گسترده‌ای از لباس زیرهای مختلف و لذت بخش برای هر دو گروه دربازار موجود است. چه لباس‌های زیبا را ترجیح دهید و چه لباس‌های پیچیده را، مسلماً باید چیزی پیدا کنید که در آن راحت باشید تا روابط جنسی لذت بخشی داشته باشید.

2. در رابطه جنسی خود ایفای نقش کنید

شاید دوست داشته باشید در روابط جنسی نقش دکتر و پرستار، ندیمه و یا مستخدم را بازی کنید. ممکن است ترجیح دهید لباس‌هایتان را سریع در بیاورید یا دوست داشته باشید برای آن ها هم برنامه ی خاصی پیاده کنید.

Marital malice

3 . نوع رابطه جنسی را با تاس ریختن مشخص کنید

می‌توانید برای افزایش روابط‌ جنسی لذت‌بخش ساعت‌ها با دو تاس تفریح کنید. می‌توانید فهرستی از فعالیت‌های روابط جنسی را بنویسید که با مجموع اعدادی که از ریختن دو تاس در هر مرحله حاصل می شوند در ارتباطند. مثلاً ۳ می‌تواند بوسه باشد، ۴ می‌تواند نوازش باشد و ۹ می‌تواند مقاربت باشد. شاید هم مایل باشید جفت ۶ را به چیزی خیلی خاص اختصاص دهید. یک راه دیگر هم این است که اعداد ۱ تا ۶ را روی یک تاس به قسمت‌های مختلف بدن و ۱ تا ۶ تاس دیگر را با انواع تماس ربط دهید. بعد تاس‌ها را بریزید و طبق دستور عمل کنید.

4 . آب بازی کنید

سال‌هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده‌اند. این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است. کفی‌کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می‌تواند بی‌اندازه لذت بخش باشد. قطرات نوازشگر آب و روغن‌های مخصوص حمام به پوست حسی فوق‌العاده شهوانی می‌دهند و می‌تواند موجب روابط جنسی رضایت بخشی شود. وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید. اگر دوشتان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است!

5 . از چشم بند استفاده کنید

از دست دادنِ حس بینایی اغلب سایر حواس را تقویت می‌کند. بنابراین بستن چشمان همسرتان و سربه‌سر او گذاشتن از طریق تماس‌دادن چیزهای مختلف با سطح بدنش می‌تواند خیلی هیجان‌انگیز باشد. سعی کنید چیزهایی که استفاده می‌کنید احساسات مختلف را برانگیزند، می‌توانید از چیزهای بی‌ادبانه و آنچنانی که با رابطه جنسی ارتباط ضمنی دارند استفاده کنید. اجزای بدن خود را هم به کار گیرید.

شیطنت در رابطه جنسی

6 . به فعالیت‌های معمولی روزانه‌تان جاذبه جنسی بدهید

این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج، کارهای خانه یا پختن شام باشد. البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید.

7 . به چیزهای مورد علاقه‌تان پیچ و تاب جنسی بدهید

مثلا قایم موشک آنچنانی بازی کنید. شیئی را جایی در خانه پنهان کنید و روی آن جزئیات عملی روابط جنسی را بنویسید که اگر همسرتان آن شیء را یافت برای او انجام خواهید داد.

8 . رمانتیک و ملایم

این روش ممکن است با شامی زیر نور شمع یا ماساژ بدن یا پاها یا هر کاری که به زبان بی زبانی بگوید « دوستت دارم » آغاز شود . می توایند فقط ظرف ها را به جای همسرتان بشویید ، بوسه ای رمانتیک به او هدیه کنید و نهایتاً بگویید « بیا امشب زود بریم تو رختخواب » .

9 . بی پروا و جسورانه

بدون حاشیه رفتن ، صاف سر اصل مطلب . مثلاً می گویید « می خوامت » . اگر ترجیح می دهید از کلمات استفاده نکنید فقط دست تان را صاف روی نقطه ی حساس جنسی همسرتان قرار دهید .

شیطنت در رابطه جنسی

10. سراسیمه و شوریده

با بوسه و در آغوش کشیدن آغاز کنید ، اما بعد فوری روند کار را سرعت بخشید و سراغ نوازش و حرکت دست ها روی بدن بروید .

و در آخر گستاخانه و شهوانی

این روش دل و جرئت می طلبد . اما اگر وقتش مناسب باشد محشر است . با لباس های مستهجن یا برهنه و آماده جلو همسرتان ظاهر شوید . یا اگر به اندازه ی کافی شجاع هستید ، با اداهای خاص مرحله به مرحله خود را جلو او برهنه کنید.

همچنین بخوانید:

۳۰ مدل رابطه جنسی بدون دخول مناسب دوران عقد و نامزدی !

گفتن برخی جملات حین رابطه جنسی

۲۱ پوزیشن رابطه جنسی دهانی (مخصوص زوجین) +۱۸

۲۹ روش موثر برای تحریک مردان در رابطه جنسی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(19 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  
  • برچسب ها:
  • رابطه زناشویی
  • شیطنت آمیز
  • داغ
  • رابطه جنسی
  • 10 عمل شیطنت‌آمیز

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter