رابطه جنسی افراد چاق بهتر است یا لاغر؟

رابطه زناشویی چاق ها بهتر است یا لاغرها؟
۲۳,۳۱۶
۱۸
۲
سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲
تاثیر اضافه وزن بر رابطه زناشویی : رابطه زناشویی مطلوب، چاق ها بهترند یا لاغرها؟رابطه جنسی با میزان کالری دریافتی و وزن بدن رابطه مستقیم دارد و هرچه شاخص توده بدنی افراد بیشتر باشد میل جنسی آن ها کاهش می یابد بنابراین چاقی تاثیر زیادی بر روابط زناشویی دارد.
رابطه زناشویی چاق ها بهتر است یا لاغرها؟

تاثیر منفی چاقی بر رابطه زناشویی

همه ما تاثیرات اضافه و کاهش وزن بر جسم و روح افراد را می دانیم اما شاید دانستن اینکه تغییرات وزن در رابطه زناشویی نیز تاثیرگذار است برایتان تعجب انگیز باشد . رابطه جنسی با تناسب اندام و میزان دریافت کالری رابطه مستقیم دارد .

نتیجه پرخوری بر رابطه زناشویی

تاثیر چاقی و اضافه وزن بر رابطه زناشویی

لاغری و کنترل کردن اشتها تاثیر زیادی در رابطه جنسی دارد . تناسب اندام و لاغر بودن موجب افزایش میل جنسی می شود . افرادی که دارای تناسب اندام هستند و چربی شکمی ندارند و در کل شاخص توده بدنی آن ها بین 22 و 28 است میل جنسی بیشتری نسبت به افرادی که دارای اضافه وزن هستند دارند.

کاهش کالری دریافتی رابطه زناشویی بهتر

نتایج یک تحقیق گسترده ثابت کرده است که کسانی که از اضافه وزن رنج میبردند و میزان کالری دریافتی خود را کاهش دادند میل جنسیشان نسبت به زمانی که رژیم غذایی نداشتند بالاتررفته است.
رژیم کم کالری ارتباط مستقیمی با رابطه زناشویی بهتر و افزایش میل جنسی دارد بنابراین اگر دچار کاهش میل جنسی هستید پر خوری را کنار بگذارید و رژیم غذایی کم کالری بگیرید.

ارتباط اضافه وزن و اختلال نعوظ در مردان

چاقی چه تاثیری در رابطه جنسی دارد.اضافه وزن با اختلال گردش خون و کاهش تستوسترون همراه است که هر دوی سبب اختلال نعوظ می شود . همچنین چاقی در عین حال زمینه ساز دیابت نوع 2 است که یک عامل خطرساز دیگر برای ناتوانی در نعوظ است.

کاهش وزن زنان و ارتباط آن با رابطه زناشویی

همانطور که در قبل گفتیم رژیم غذایی که موجب کاهش وزن می شود ، می تواند بر رابطه زناشویی تاثیرگذار باشد . همچنین زنانی که برای کاهش وزن جراحی های معده انجام می دهند بر زندگی جنسی آنان تاثیر زیادی می گذارد . کارکرد جنسی از جمله بهبود در لغزندگی، برانگیختگی و میل جنسی در این زنان افزایش می یابد.

ارتباط وزن بدن و لذت جنسی

کم کردن وزن در حد متوسط می تواند به بهبود کارکرد جنسی شما کمک کند . لذت جنسی در زنان نیز با کاهش وزن مرتبط است . زنانی که کاهش وزن پیدا کرده اند، توانایی پوشیدن لباس های با سایز کوچکتر و بهبود قوام عضلانی، رامی یابند که این علت باعث می شود فرد از وضعیت بدنی اش احساس خشنودی کند و این امر به بهبود میل جنسی می انجامد. از طرفی این زنان در بدن شان احساس آسودگی بیشتری می کنند و به راحتی می توانند به برانگیختگی برسند و لذت جنسی ببرند .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(18 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
محمودبیضایی | ۱ سال پیش
من چاق هستم وهیچ مشکلی در میل جنسی ندارم، اینقدر زیاد هست که نمیتوانم خودم را کنترل کنم ،فقط تنها مشکل من کوچکی الت هست 16سانته،اعتماد به نفس ندارم،
۰
۰
 
 
ir
محمودبیضایی | ۱ سال پیش
سلام به نظر من اگر الت کوچک باشد هیچ لذتی نمی بری از رابطه جنسی ،زن لذت ببرد مرد هرگز نمیبرد،چون اعتماد،به نفس پایین هست،باید یک فکری برای بزرگ کردن الت کنیم،میخاد طرف چاق باشه یا لاغر.،
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم