دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
نحوه ارضا شدن همزمان زوجین
33
زمان مطالعه: 11 دقیقه
راهنمای ارضا شدن همزمان زوجین در رابطه جنسی - خیلی مواقع زوج‌ها سعی می‌کنند طوری عشق‌بازی‌شان را پیش برند که ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن شان همزمان با هم رخ دهد - ارضا شدن همزمان زن و شوهر در رابطه جنسی بسیار لذت بخش است. اگر می خواهید همزمان با همسرتان...

اُرگاسم همزمان : آیا امکان پذیر است؟

آموزش ارضا شدن همزمان زوجین پس از دخول آلت در واژن

چگونه ارضا شدن هم زمان را تجربه کنیم؟

ارضا شدن هم زمان من هیج وقت ، در روابط جنسی با همسرم به ارگاسم نمی عرف ؛ این موضوع سبب عصبانیت و تنفر من از شوهرم شده است ؛ و احساس می کنم روابط جنسی عمل بی جا است ومن به سوی سرد مزاجی پیش می روم . نمی دانم چکار کنم ؟ آیا طلاق بگیرم ؟ یا بی تفاوت شوم وارگاسم رسیدن را فراموش کنم ؟

ارضا شدن هم زمان این جملات برخی از زنان است وگاهی اوقات همین مسئله به از هم پاشیدگی زندگی زناشویی می شود یا این که بر اثر به سرد مزاجی کشیده شدن ” زن ” ، زندگی تبدیل به میدان اختلافات وعدم عشق وعلاقه نسبت به یکدیگر !!

چه باید انجام داد ؟

آیاامکان اصلاح ” مرد ” وجوددارد ؟ چگونه باید” مرد” رابه نحوه صحیح تماس جنسی با همسرش آشنا کرد ؟

ارضا شدن هم زمان آیا دراین شراطی امید به عشق وعلاقه وجوددارد ؟

قبل ازآن که به پرسش های فوق جواب داده شود ، خوب است که با بررسی مختصری ، کالبد شکافی شود تا مشکل رابه خوبی تشخیص داد آن گاه برای رفع مشکل چاره اندیشی کنیم. ارضا شدن هم زمان بنابراین با دقت به آموزه های دینی اگر ” زن”، در قبال شوهرش لوده گری وبی حیایی کند نه آن که زشت است بلکه سبب رشد وقرب اوست.برخی مردها متأسفانه دقت به روحیه جنسی خانمها ندارند که آن ها برای آماده شدن زمانی بیش از ” مردان ” نیاز دارند . ازاین جهت نیز در آموزه های دینی ما از ” مرد ” خواسته شده است که عجله نکند :

عَلِیٍّ ع فِی حَدِیثِ الْأَرْبَعِمِائَةِ قَالَ إِذَا أَرَادَ أَحَدُکُمْ أَنْ یَأْتِیَ زَوْجَتَهُ فَلَا یُعَجِّلْهَا فَإِنَّ لِلنِّسَاءِ حَوَائِجَ علی «ع»

در احادیث چهارصد گانه فرموده است : وقتی خواستید با همسرتان نزدیکی کنید عجله نکنید ، زیرا زن ها حوایج وخواسته هایی دارند «تا آماده برای همبستری شوند» «وسائل‏الشیعة ج : 20 ص : 118».آن ها تصور می کنند که با چند دقیقه عشق بازی ” زن ” آماده است ونزدیکی می کنند ، در حالی ” زن” هنوز آماده نشده است ودر نتیجه به ارگاسم نمی رسد.

divider

روش های ارضا شدن هم زمان زوج ها

برای رفع مشکل ، ” زن” می بایست برای رسیدن به ارگاسم ، کارهای زیر را انجام دهد:

الف ـ ارضا شدن هم زمان

” زن” می بایست دراین مرحله، شوهرش را از این عجله باز دارد وفرایند روابط جنسی را بایکدیگر مدیریت کنند . مشکل این جاست که برخی از خانمها بر باورهای نادرستی هستند که

  1. حجب وحیای زنانه مانع می شود به شوهر بگوید که او به چه چیزی نیاز دارد و از شوهرش تقاضایی برای آماده شدن خودش بکند !!
  2. ” زن” موجودی است ” مطلوب ” نه ” طالب” ، پس این غلط است که ” زن” از ” مرد ” تقاضایی کند و ثالثاً : ” مرد ” باید خودش به این نکته برسد و دقت به روحیه ” زن” داشته باشد .

راه ارضا شدن هم زمان پس از دخول

در آموزه های دینی زنی خوب و بهترین است که وقتی با شوهرش خلوت می کند” حیا وخجالت” را کنار می گذارد:
أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ خَیْرُ نِسَائِکُمُ الَّتِی إِذَا خَلَتْ مَعَ زَوْجِهَا خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ خَلَعَت مَعَهُ والْحَیَاءِ وَ إِذَا لَبِسَتْ لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَیَاءِ

فواید اضافی رابطه جنسی دوقطبی

از فواید رابطه جنسی دو قطبی احساس محق بودن زن برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن است. وقتی مرد در زمان خود لذتش را برد و نوبت به زن رسید،‌ طبیعت زن به زن می‌گوید حالا نوبت توست. بدون این احساس حق داشتن، برای بعضی از زنان رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن بسیار دشوار است.

بسیاری از زنان بخشش را به راحتی انجام می‌دهند؛ ولی وقتی نوبت دریافت کردن می‌رسد، برایشان همه‌چیز خیلی سخت می‌شود. زن به هنگام رابطه جنسی ممکن است چنان نگران یا در فکر نیازهای شریک جنسی‌اش باشد که به خود اجازه ندهد به نیازهای خودش نیز توجه کند. چنین گرایشی می‌تواند کاملاً ناخودآگاه باشد.

ارضاء شدن همزمان

یک بار حین شرح این نکته در یکی از سمینارهایم، زنی که معلوم بود شدیداً به هیجان آمده تقریباً فریاد زد: «اوه، باور کردنی نیست! دلیش باید همین باشد.» هر کسی می‌توانست بفهمد او دچار درک آنی و شگفتی‌آوری شده است. سخنرانی را قطع کردم و موضوع را از او پرسیدم. ماجرا را چنین برایمان شرح داد:

همین الان فهمیدم چرا فقط یک بار در زندگی‌ام ارگاسم داشته‌ام. زنی چهل و دو ساله‌ام و سال‌ها از زندگی مشترکم می‌گذرد، ولی فقط یک بار آن هم طی تجربه‌ای خاص به ارگاسم رسیدم. حدود شش سال از آن موقع می‌‌گذرد. همیشه فکر می‌کردم دلیلش چه بوده، ‌ولی به نتیجه‌ای نمی‌رسیدم تا امروز.

راستش را بخواهید حدود شش سال پیش در یکی از روزها وقتی همسرم خواهان رابطه جنسی شد، ‌من شرایط روحی مساعدی نداشتم. فکر می‌کردم در رابطه‌مان به اندازه‌ی کافی ایثار کرده‌‌ام،‌ اما اثری از هیچ تجربه‌ی باشکوهی نمی‌دیدم. بالاخره، پس از اصرار زیاد همسرم رابطه را پذیرفتم؛‌ منتها تصمیم گرفتم فقط دریافت کننده باشم و از نوازشش لذت ببرم.

برایم همه کاری کرد؛ ‌و من برخلاف همیشه، هیچ کاری برایش نکردم. با خودم گفتم این بار مال من است. واقعاً‌ نیز لحظات خوشی را گذارندم. حالا می‌فهمم چرا در این رابطه ارضا شدم و ارگاسم داشتم. در آن مورد خاص، توجه‌ام به او معطوف نبود. برای اولین بار به خودم توجه کردم و همین هم موثر واقع شد. جالب این که هیچ کاری برای لذت بخشیدن به شریک جنسی‌ام انجام ندادم، ولی او هم راضی و خشنود بود.

همان طور که مثال بالا نشان می‌دهد،‌وقتی زن بتواند کاملاً‌ دریافت کننده باشد،‌ می‌تواند واقعاً ‌از رابطه جنسی لذت ببرد. رابطه جنسی دو قطبی راهی برای زن می‌گشاید تا زمانی برای پذیرش و زمانی برای دریافت داشته باشد. پس از آن که آشکارا لذت می‌بخشد، این حق را برای خویش می‌بیند که به قطب لذت بردن تغییر مکان دهد. با درک دو جانبه‌ی رابطه جنسی دو قطبی و علامت دادن واضح مبنی بر این که مرحله‌ی دوم آغاز شده،‌ زن در آرامش کامل‌تری می‌آساید و از شکل‌گیری تدریجی کامیابی جنسی‌اش لذت می‌برد.

ارضا شدن همزمان

امام صادق «ع» : بهترین زنان شما ،زنی است که وقتی با شوهرش خلوت می کند ولباسش را درمی آورد ، خجالت وحیایش را کنار می گذارد ! و وقتی لباسش را می پوشد حیایش را نیز می پوشد!

حدیث فوق بهترین زن را کسی می داند که در هنگام خلوت از انجام هر گونه رفتار جنسی که سبب لذت خودش وهمسرش می شود ، خجالت نکشد.کنار گذاشتن حیاء وخجالت رمز موفقیت هر زنی در تماس جنسی می باشد .به عبارت دیگر زن دراین حالت از انجام دادن هر کاری که سبب لذت خود وهمسرش می شود ،خجالت نکشد ،بلکه آنرا بعنوان پرستش وکسب ثواب آخروی بداند!یقین این کار سبب به ارگاسم رسیدن زن ومرد می شود.

برخی از زنان به خاطر خجالت کشیدن ،به صورت منفعل در اختیار مرد قرار می گیرند ، این حالت مورد مقبول مرد نیست و از این همسر به صورت منفعل عمل می کند وهیچ گونه عشوه وحرکت عشقی ندارد، احساس انزجار می نمایند و به لذت لازم جنسی از همسر نمی رسند.

بسیاری از مردان ،ا ز این که همسران آن ها به صورت منفعل است« فقط جسم خالی او در اختیار اوست » ، ناراحت هستند ؛ حتی گاهی اوقات همین حالت همسرش که اورا ارضاء نمی کند، عصبانی می نماید ،و مرد با زن دیگری برای ارضای روحی خود تماس برقرار می کند واز همسرش می برد و این امر سبب ایراد گیری از همسرش می شود.

در فرهنگ دینی ما هر زنی که در کنار شوهرش”لوده وشهوی ” می باشد ، به خوبی یادشده است :

أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِکُمُ الْعَفِیفَةُ الْغَلِمَةُ

پیامبر «ص» :بهترین زنان شما زنی است که پاک دامن باشدو در مقابل شوهرش شهوی باشد!« وسائل‏الشیعة ج 20 ،ص : 30».
غلمة : یعنی زن که شهوت زیادی دارد.

قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِکُمْ نِسَاءُ قُرَیْشٍو……الْمَجُونُ لِزَوْجِهَا ……..

پیامبر «ص» فرمودند که بهترین زنان شما زنان قریش است……. و مجون « زن بی حیاء ولطیفه گو» در مقابل شوهرشان می باشند …..« وسایل الشیعه ج 20 ص37». بنابراین با دقت به آموزه های دینی اگر ” زن” ،در قبال شوهرش لوده گری وبی حیایی کند نه آن که زشت است بلکه سبب رشد وقرب اوست .

دکتر دیویدروبن نویسنده کتاب “هر زنی می تواند” می نویسد:

به دلیل این که احساسات تعیین کننده تمامی واکنش های جنسی است، «که حاوی شور شهوانی هم می شود» یک زن نیاز دارد که دیدگاههای خودرا در باره روابط جنسی و احساسات شوهرش و روابط بین آن ها ، بررسی کرده ،برروی انها تفکر کند.

زن ، باید “مرد ” را از نقاط حساس بدن خود که اورا به اُرگاسم می رساند ، باخبر نماید . از همسرش بخواهد کجای بدنش را لمس کند ویا آن که دست بکشد ویا آن که گاز های خفیف بگیرد ویا هر کاری فکر می کند وی را به اُ رگاسم نزدیک می کند با آرامی و محبت به ” شوهر ” خود بگوید .در تمام فرایند روابط جنسی ” زن ” ، نباید در مورد ضعف وعدم ارضاء نکردن ” مرد ” فکر کند ؛ زیرا این ” تفکرات ” مانع بزرگی برای آماده شدن و به ارگاسم رسیدن ” زن ” می باشد.

ازاین رو ” زن ” ، با حفظ غرور ” مرد ” ، با محبت از او می خواهد که اولاً نقاط حساس جنسی را لمس و بازی کردن وی را آماده برای همبستری کند ، .ثانیاً با محبت به او بگوید ” هنوز آماده نشده است. “

نکته مهم آن است که بی هیج عنوان این جملاتی رابه گونه ای نگویید که ” مرد ” احساس ضعف و ناتوانی کند؛ بلکه احساس ” عشق ” و ” طنازی “کند . سپس هر گاه آماده نزدیکی شدید با محبت به اوخبر دهید .

ب ـ ارضا شدن هم زمان زن و مرد با تنظیم آلت در واژن

” مرد ” ، با حرکت آلت جنسی خود در ” واژن ” زن به انزال وارگاسم می رسد ؛ چنانچه ” زن ” هنوز به ارگاسم نرسیده است می تواند با کمک ” مرد ” حرکات آلت جنسی وی را کنترل نماید تا باهم به ارگاسم برسند .

divider

روش های ارضا شدن هم زمان زن و شوهر

در تمام فرایند روابط جنسی ” زن ” ، نباید در مورد ضعف وعدم ارضاء نکردن ” مرد ” فکر کند ؛ زیرا این ” تفکرات ” مانع بزرگی برای آماده شدن و به ارگاسم رسیدن ” زن ” می باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (33 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits