دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
تاثیر ماساژ جنسی روی رابطه زناشویی

فواید ماساژ جنسی در رابطه زناشویی + آموزش ماساژ جنسی

تاثیر ماساژ جنسی روی رابطه زناشویی
29
زمان مطالعه: 8 دقیقه
تاثیر جالب ماساژ جنسی بدن زن بر رابطه جنسی : ماساژ جنسی بدن زن چه تاثیری بر رابطه زناشویی دارد؟ ماساژ جنسی علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، میتواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه زناشویی را دو چندان نماید.

اثرات ماساژ بر رابطه جنسی و شیوه این ماساژ

ماساژ برای از بین بردن تنش, استرس, آسیب و درد مزمن عالی است, اما آیا می دانستید که ماساژ برای روابط جنسی هم فوق العاده است؟

ماساژ دادن زوج ها می تواند صمیمیت و لذت رابطه زناشویی را چند برابر کند. اما ماساژ فردی نیز باعث افزایش میل جنسی و افزایش گردش خون و همچنین کاهش استرس و درد می شود که همه این ها تاثیر به سزایی در رابطه جنسی زن و شوهر ها دارد.تحقیقات نشان می دهد ماساژ مزایای بسیار زیادی برای کاهش استرس و افسردگی دارد. یکی از مهمترین عوارض استرس بیش از حد، افسردگی و اضطراب است که به کاهش میل جنسی و اختلال عملکرد جنسی منجر می شود. ماساژ درمانی با بالا بردن حس لذت و آزاد کردن هورمون احساس خوب “سروتونین” به نوبه خود به کاهش استرس و کاهش خفیف اشکال مختلف افسردگی کمک می کند.

ماساژ تاثیر بسیار زیادی در بهبود روابط جنسی زوجین دارد

اضطراب نیز قاتل عشق است، چون باعث می شود هورمون های استرس از جمله کورتیزول به طور مداوم منتشر می شوند. زمانی که بیش از حد هورمون های استرس در بدن وجود دارد تحریک شدن و اوج لذت جنسی بسیار دشوار است. ماساژ می تواند به بدن کمک کند تا از شر هورمون استرس و سموم دیگر خلاص شود، در این صورت بدن در وضعیت بسیار خوبی قرار می گیرد که برای روح,جسم و میل جنسی عالی است.اگر شما یا شریک زندگی تان درد مزمن ناشی از آسیب دیدگی دارید، ممکن است این درد مانع داشتن یک زندگی جنسی سالم شود. اشکال مختلف ماساژ درمانی می تواند بوسیله افزایش گردش خون و رساندن انرژی کلی به محل آسیب دیدگی به سرعت بهبود و درمان درد کمک کند.

کاهش درد بستر را برای زن و شوهر ها آماده می کند که تمایل بیشتری به مقاربت داشته باشند. افزایش گردش خون حاصل از ماساژ برای سیستم گردش خون، تحریک جنسی هنگام رابطه و عملکرد جنسی سالم هم در مردان و هم در زنان عالی است. همچنین باعث تحریک سیستم لنفاوی و حذف سموم بدن می شود.همه این ها مزایای ماساژ درمانی و ماساژ جنسی است در اینجا نکاتی برای ماساژ جنسی زوج ها ارائه می دهیم که می تواند روی زندگی جنسی و صمیمی تر کردن رابطه تان تاثیر بسزایی داشته باشد.

چند نکته در مورد ماساژ جنسی بدن زن

معمولا همه افراد از اینکه بدنشان توسط فردی از روی احساس مورد لمس و نوازش قرار گیرد، لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود. گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام می شود. ولی گاهی هم انجام ماساژ می تواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. به این نوع ماساژ در اصطلاح ماساژ جنسی گفته می شود.حتما” برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید. برای انجام این کار مفرح در اتاق خوابتان شما باید با چند تکنیک ساده آشنا باشید.

در اینجا ما چند نکته ساده را به شما آموزش می دهیم تا شبی خوب و بیادماندنی با یکدیگر داشته باشید:

1. ابتدا یک روغن ماساژ مرغوب تهیه کنید. روغن نباید خیلی چرب باشد تا باعث ناراحتی شما بشود. از طرف دیگر این روغن نباید به سرعت هم جذب پوست شود، تا شما بتوانید به کمک آن مدت زیادی بدن یکدیگر را بمالید. همچنین روغن نباید بوی زننده و نامطبوعی هم داشته باشد. ممکن است بتوانید روغن یا لوسیون هایی با عطرهای گوناگون که عطر بعضی از آنها بسیار محرک هم هست، تهیه کنید.

2. محیط مناسب: چراغها را خاموش کرده، چند شمع یا چراغ خواب با نور کم روشن کنید. هیچ عاملی که آرامش شما را برهم بزند نباید در محیط وجود داشته باشد. در صورت تمایل می توانید یک موزیک ملایم و مورد علاقه تان را پخش کنید. حالا فضای مناسب برای یک ماساژ جنسی فوق العاده آماده است.

3. بهتر است لباس های خود را در آورده و بدنتان را با حوله بپوشانید تا بتوانید در زمان مناسب به راحتی لخت شوید. برای شروع مقدار کمی از روغن مخصوص ماساژ روی دست ها ریخته و ابتدا بدن خودتان را ماساژ دهید! پشت گردن، شانه و بازوها را به آرامی با نوک انگشت بمالید. بهتر است فک و شقیقه خود را هم با حرکات دایره ای بمالید تا عضلات این نواحی شل شود. بعد از اینکه قسمت هایی از بدن خود را مالش دادید حالا دست های شما آماده ماساژ طرف مقابل است.

4. شریک جنسی شما باید با بدن لخت یا نیمه لخت روی شکم بخوابد. مطمئن شوید که او کاملا راحت است. مقدار زیادی از روغن ماساژ را روی سراسر پشت او ریخته و با کف دست هایتان آنرا پخش کنید. بدن او را به آهستگی مالش دهید. بیاد داشته باشید که این عمل را حتما باید با احساس انجام دهید. به او این اختیار را هم بدهید که هر وقت که خواست بدن شما را ماساژ بدهد. هرگز گوشت بدن یکدیگر را چنگ نزنید. بدن طرف مقابل را به آرامی فشار داده و گاهی قسمت هایی از آن را به نرمی درست مثل حالت نیشگون گرفتن، بین انگشتانتان بگیرید.

5. ماساژ را از ناحیه پشت گردن او شروع کرده به سمت شانه ها پایین بیایید. مراقب باشید که با فشار بیش از حد به گردن اون آسیب وارد نکنید. بازوهای شریک جنسی تان را از هم باز کرده و ماهیچه های بازو را با نوک انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید. بعد از دو طرف از سمت بازو به سمت ستون مهره ها بیایید ولی روی خود استخوان مهره ها زیاد فشار نیاورید. اطراف مهره ها را در دو طرف ماساژ دهید و همینطور به سمت استخوان دنبالچه پایین بیایید. مراقب باشید که قسمت انتهایی مهره ها بسیار حساس است و نباید آنرا زیاد فشار دهید.

6. بعد از ماساژ بازو و پشت، حالا به سراغ پاهای او بروید. مخصوصا قسمت داخلی رانها را که از تحریک پذیری بالایی برخوردار است را با دقت بمالید. از ران تا ساق پا و نوک انگشتان را با ظرافت نوازش کنید. در نظر داشته باشید که مهمترین نکته در ماساژ جنسی موفق، آرامش و عجله نداشتن است. سعی کنید با حوصله و آرامش این کار را انجام دهید.

7. پشت او را به شکلی ماساژ بدهید که گاهی سینه شما با پشت و کمر او تماس پیدا کند. انجام این عمل سکسی تاثیر زیادی در تحریک شریک جنسی تان دارد. همچنین در حین ماساژ می توانید سایر قسمت های بدن خود را هم به او بمالید! هر از چند مدت یکبار بازدم خود را روی بدن او بدمید. تماس هوای گرم بازدمی شما می تواند او را تا مرز جنون ببرد. همچنین گاهی بدن خود را به او چسبانده و گوشهای او را به آرامی بمکید یا اینکه بخورید. (از رابطه جنسی دهانی لذت ببرید!)

8. هیچوقت کلمات محبت آمیز و عاشقانه به همراه بوسه های داغ را فراموش نکنید. همیشه در نظر داشته باشید که انجام یک ماساژ صحیح علاوه بر از بین بردن خستگی از بدن شما، می تواند تاثیر شگرفی در روح و روان داشته و ضمن ایجاد آرامش ذهنی، لذت جنسی سکس را برای شما دو چندان سازد. ماساژ جنسی بدن زن همواره بعنوان یکی از بهترین مقدمات سکس و معاشقه مورد توجه بوده و تاثیر زیادی در رضایت جنسی و تسهیل ارگاسم رسیدن زن دارد.

9. توجه داشته باشید که در صورت تحریک شدن و ارضا شدن، حتی اگر هیچ‌گونه دخولی صورت نگرفته باشد احتمال بارداری وجود دارد. بنابراین سعی کنید با رعایت نکات لازم از استرس‌های تلخ ترس از حاملگی دوری کنید.

آموزش ماساژ جنسی بدن زن قبل از نزدیکی

آموزش ماساژ جنسی قبل از رابطه جنسی

۱. نور اتاق را روی حالتی رمانتیک تنظیم کنید , موسیقی آرامش بخشی بگذارید. بهتر است عطر سنبل در فضای اتاق باشد.

اتاق را برای ماساژ دادن همسرتان آماده کنید

۲. همیشه دستان خود را با مالیدن به هم گرم کنید. می توانید از یک روغن ماساژ هم استفاده کنید, آن را کف دستتان بریزید و با مالش دادن دستان روغن را گرم کنید، هیچ چیز بدتر از یک شروع ماساژ جنسی با دستان سرد نیست!

۳. ماساژ پا و دست را فراموش نکنید، استرس بسیاری از افراد در این مناطق وجود دارد.
تاثیر ماساژ جنسی روی روابطه زناشویی مزایای ماساژ برای بهتر شدن رابطه جنسی و آموزش ماساژ جنسی ماساژ درمانی ماساژ سکسی ماساژ دادن زن ماساژ قبل از سکس ماساژ زن لخت

ماساژ دست ها و پاهای همسرتان را فراموش نکنید

۴. هنگامی که پشت همسرتان را ماساژ می دهید، از روغن به اندازه کافی استفاده کنید تا دستانتان بدون ایجاد اصطحکاک بتوانند روی پوست بدنش حرکت کنند.

۵. پوست سر همسرتان را به آرامی بمالید, از جلو به عقب با حرکات دایره ای، این کار باعث آزاد شدن مقدار زیادی اندورفین می شود و احساس فوق العاده ای به همسرتان میدهد.

۶. به ماساژ گردن و شانه هم توجه کنید، ابتدا کمی آرام این نواحی را ماساژ دهید, عضلات همسرتان که کمی شل شد می توانید با کمی فشار بیشتر این نواحی را ماساژ دهید تا گره، تنش و استرس این ناحیه از بین برود.

۷. پس از اتمام ماساژ جنسی، برای تخلیه سموم بدن , به همسرتان یک لیوان آب بدهید.

۸. حالا نوبت شماست ! لذت ببرید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (29 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits