فواید مایع منی مرد برای زن (ویژه متاهلین)

فواید منی مرد برای زنان (فقط زوجین بخوانند)
۶۰,۰۱۴
۸۱
۴
یکشنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
فواید مایع منی مرد برای زن (ویژه متاهلین)
فواید منی برای زن : پزشکان و پژوهشگران اخیرا یک سری از خواص و فواید جذب منی در زنان را کشف کرده اند ، فوایدی از قبیل تامین سلامت جسمی ، جنسی و روانی که توسط مواد موجود در مایع منی در بدن زن انجام میشود .
فواید منی مرد برای زنان (فقط زوجین بخوانند)

بررسی تاثیرات و فواید مایع منی بر زنان

پزشکان و پژوهشگران اخیرا یک سری از خواص و فواید جذب منی در زنان را کشف کرده اند ، فوایدی از قبیل تامین سلامت جسمی ، جنسی و روانی که توسط مواد موجود در مایع منی در بدن زن انجام میشود .در این مطلب از دلگرم تعدادی از فواید و تاثیرات جذب مایع منی در زنان که حاصل تحقیق و پژوهش پزشکان است را برای شما بازگو میکنیم.

محققان و پژوهشگران علوم بهداشتی همواره بر آن بوده اند تا کلیه عوامل موثر بر افسردگی را کشف وبا ارائه راهکارهای درمانی موثر آرامش و شادی را به زندگی افراد بازگردانند . تاثیر مایع منی بر زنان از انجایی که قرباینان افسردگی را بیشتر زنان تشکیل داده اند یکی از حوزه های پژوهشی در درمان افسردگی بررسی رابطه بین مایع انزال مرد و کیفیت حالات خلقی زنان در هنگام انجام رابطه قرار گرفته است.

به اعتقاد برخی از محققان زنانی که در هنگام انجام رابطه جنسی امکان دریافت مایع منی را در بدن خود بطور مستقیم و بدون کاندوم داشته اند کمتر علائم افسردگی از خود نشان داده اند لذا میتوان استنباط کرد جذب مایع منی در بدن زن پیامدهای مثبت روحی خلقی میتوانسته ایجاد کرده باشد. منظور از مایع منی توده آبکی شیری رنگی است که از غدد و بخش های ارگان جنسی ترشح و در هنگام انزال از مجرای ادار مرد خارج میگردد .

فواید منی مرد برای زنان (فقط زوجین بخوانند)

برخی ترکیبات مایع منی :

شامل تستسترون ، استروژن ، پرولاکتین ، هورمونهای تحریک کننده فولیکول و .. میباشند که بسیاری از انها قابل جذب در بدن زن هستند که از میان آنها تستسترون و استروژن قابل جذب درواژن زن هستندو گفته شده تستسترونی که در واژن ریخته میشود سریعتر از تستسترون بر سطح پوست جذب میگردد به منظور بررسی رابطه بین مایع منی و افسردگی ، تیم تحقیقاتی دانشگاه نیویورک در آلبانی از 293 دانشجوی دختر داوطلت دعوت به عمل اورد تا مورد آزمایش قرار گیرند .

از این جامعه آماری سوالاتی در مورد تعداد دفعات رابطه جنسی ، نوع رابطه ، استفاده یا عدم استفاده از کاندوم ، آخرین انجام رابطه جنسی ، پرسیده شده و متعاقباً تست افسردگی ” بک ” از انها به عمل امد.نتایج تحقیق نشان داد دخترانی که برای انجام رابطه جنسی از کاندوم استفاده کرده بودند بیشن از افرادی که بدون کاندوم مبادرت به رابطه جنسی داشتند علائم افسردگی از خود نشاند میدادند از سویی احتمال انجام رفتارهایی چون خود خودکشی نیز در دخترانی که رابطه جنسی بدون کاندوم داشتند کمتر از دخترانی که با کاندوم رابطه جنسی داشتند گزارش شده بود .

نتیجه دیگر این تحقیق نشان داد دخترانی که بدون کاندوم رابطه جنسی داشتند بطور متوسط دو برابر دسته ای که از کاندوم برای رابطه جنسی استفاده میکرند رابطه جنسی می داشتند.نظر ناظران این تحقیق بر این است که اگر چه شاید رابطه قطعی بین وجود مایع منی در واژن و بهره وری از پیامدهای شیمیایی آن در بدن جهت مقابله یا کاهش افسردگی نتوان تصور کرد و عوامل دیگری در کنار این عامل دست اندر کار یا مداخله گر میتوانند باشند لیکن نتایج خود این تحقیق نیز قابل تامل میتواند باشد.

واضح است که تنها علت کم بودن افسردگی در زنانی که رابطه جنسی بدون کاندوم دارند الزاماً تاثیرات مایع منی در بدن انها شاید نباشد و سایر فاکتورهای مداخله گر در این راستا باید مورد بررسی قرار گیرند.لذا تحقیقات بیشتری در ایندست در حال انجامند تا با امکان کنترل سایر عوامل مداخله گر، به قطعیت تاثیر مایع منی در بالابردن حالات خلقی زن بتوان ایمان آورد.

از سویی نباید خطرات انتقال بیماری های مقاربتی را در فرایند انجام رابطه جنسی بدون کاندوم از نظر دور داشت علی الخصوص درانجام روابط جنسی با شریک جدید که از سلامت زندگی جنسی هنوز اطمینان حاصل نگردیده است انجام رابطه جنسی بدون کاندوم میتواند پیامدهای منفی بیش از نتایج مثبت ببار آورد. مضافاً به اینکه گفته شده حضور مایع انزال در واژن برای زنانی که زمینه سرطان رحم دارند تحریک زا و مشکل آفرین میتواند قلمداد گردد.

همچنین بخوانید:

مقدار طبیعی مایع منی چقدر باید باشد؟

آیا مایع منی نجس است؟

علت غلظت اسپرم یا مایع منی و تاثیر آن بر باروری چیست؟

فواید منی مرد برای زنان (فقط زوجین بخوانند)

تاثیر منی در کاهش تهوع

اندر فوائد ورود مایع منی مرد در بدن زن بد نیست اشاره ای نیز بر خاصیت ” ضد تهوع گونه گی ” اسپرم برای زنان حامله داشته باشیم .علت تهوع در زنان مقابله طبیعی بدن زن با شرایط بیگانه و درهنگام وجود وحضور ماده خارجی و تصور عفونت از آن داشتن است . لذا در هنگام بارداری به دلیل ورود اسپرم به داخل بدن ، حالت دفاعی در بدن شکل پذیرفته و باانجام عمل تهوع سعی در دفع یا رفع مینماید .

برای برخی درمانگران این تصور بوجود امد که شاید بتوان این بار با اضافه کردن همانچیزی که بدن با آن به مقابله پرداخته ، میزان و سطح مقاومت بدن نسبت به انرا بالا برده علائم تهوع را در این دسته از زنان کاهش داد.بنابر این ، این دسته از محققین پیشنهاد کرده اند که با انجام رابطه جنسی دهانی و وارد کردن اسپرم مرد به بدن شاید بتوان به این امر فائق آمد. نکته قابل ذکر اینکه هر اسپرمی کارکرد مشابه در بدن زن حامله ایفا نمیکند و حتماً بایستی اسپرمی مردی وارد بدن زن گردد که زن از او حامله بوده و مشابهت اسپرمی مهیا باشد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(81 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  
 • برچسب ها:
 • فواید منی
 • فواید منی برای زن
 • خواص منی

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ro
محمودبیضایی | ۴ ماه پیش
درست هست مطلب شما درباره خودن آب منی ساک،رابطه،از عقب نیست ولی من لازم دانستم این موضوع را بگم، برای افرادی که به خانمش چنین،پیشنهاد هایی،میکنه،عذر خواهی،
۰
۱
 
 
ro
محمودبیضایی | ۴ ماه پیش
سلام خوردن آب منی مرد توسط زن هیچ فایده ای ندارد،به جزء ضرر،بابا ما در ایران داریم زندگی میکنیم،نه در امریکا،نه خوردن اب منی خوب هست نه ساک زدن،فقط گناه هست، مگه یک آدمی دیوانه باشد این کارها را انجام دهد باخانمش، به نظر من رابطه از عقب هم گناه هست ،مگه کسی زن میگیره برای این چیزها هوس،ساک غیره،زن گرفتن،یعنی آرامش گرفتن مرد،و،زن،ما نباید خانم های ایرانی را مقایسه کنم با فیلم های پورن،خانم های خارجی،انها،دارو مصرف میکند عادت کردنه،باید این روش ها را،هر روز انجام بدن تا آرام بشن،هزاران بیماری هم دارن،فکر مان را عوض کنیم، به نظر من این کارهای،کثیف،را هر مرد ایرانی انجام دهد خیانت به همسرش هست، او ازدواج هم دیگه،هیچ، معنی ،نداده،چون با این کارها همسرش را با هزاران بیماری مبتلا میکند، بابا عاقل باشد،چهکار به خانمه،مرد،خارجی داریم هر کاری انجام میدم به جهنم،به خدا زن خوب نعمت الهی هست،وقتی مجرد هستی هیچ آرامشی نداری،وقتی ازدواج میکنه،چقدر ادم آرامش میگیره،بابا زن مرد عاقل میخاد قدر یک دیگر را بداند،،وسلام،
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  حسین | ۲ ماه پیش
  شما ازدواج نکردی حتما و دوستا حداقل واسه یک بار هم شده برین مطالعه کنید و یک نگاهی به کتاب رساله مراجع بندازین و ببینید که هیچ حرامی در رابطه جنسی زن و شوهر نداره فقط. تنها چیزی که گفتن انجام ندین پایین دادن حرامات مثل. منی ولی حتی خالی شدن منی. در دهان اشکالی نداره به شرطی که خورده نشود یه کم مطالعه خواهشا بعد نظر بدین جدای از همه اینا هر کاری. در رابطه انجام میشه اکثرا با رضایت کامل دو طرف. هست یعنی یک زوج خوب دوست دارن اون کاری. انجام بدن در رابطه که طرف. مقابل. دوست داره حتی. اگ لذت بخش نباشه همین که طرف مقابل لذت میبره هر دو لذت میبرن
  ۰
  ۰
 
 
ro
ساحل | ۷ ماه پیش
آخه این چه منابعی برای تهیه مطلبه؟؟؟ چرا از سایت های پزشکی به روز جهانی مطلب ترجمه نمی کنید؟ منابعی که استفاده کردین اصلا موثق و به روز نیستند.
۰
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter