دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
نقاط تحریک پذیر و آماده کردن زن
179
زمان مطالعه: 7 دقیقه
نقاط حساس و تحريك پذير زن كجاست؟:زنها در مقایسه با مردها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امر علاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور و تحريك پذير بدنشان میشود.

نقاط تحریک پذیر زنان کدامند ؟+ آماده کردن زن

در شرح اهمیت معاشقه و ملاعبه قبل از برقراری رابطه جنسی همین بس که از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است که”همانند گنجشک آمیزش نکنید و همسر خود را آماده و راضی سازید”در مقدمه هر آمیزشی جهت آماده کردن زن می توان از نقاط تحریک پذیری زن استفاده نمود و در صورتی که در شب زفاف نیز چنین استفاده ای شود استحکام مودت بیشتری حاصل می شود از لحاظ روانی ملاعبه ای که در فاصله قصد و اجرا اعمال می گردد رضایت بخش و آرامش دهنده بوده وعمل دخول هرگز نمی تواند نام تجاوز را به خود بگیرد و درک لذت جنسی را با تنی محو در آرامش که فقط جای لذت را باقی گذارده بهمراه خواهد ساخت .

نقاط تحریک زنان

از نظر جسمی نیز مرد نعوظی پیدا کرده که ناشی از پرخون شدن نسج و اسفنجی سراسر آلت اوست و زن نیز پر خونی شعریه های سراسر دستگاه تناسلی را دارد مرد بدون دخالت ملاعبه و معاشقه دخولی انجام داده و انزالی صورت گرفته و در پی آن همه پرخونی ها مرد فرو کش کرده است ولی زن هیچ نفهمیده و این شعریه ای پر خون لگن و نعوظ زن برگشت نکرده و زن را به درد کمر بی ارزش اما پر دردی مبتلا می کند.دو نقطه در بدن زنان وجود دارند که در لذت جنسی زنان مهم اند. اگر مایلید همسرتان به اوج لذت جنسی برسد باید یاد بگیرید که نقاط تحریک پذیر بدن وی را تحریک کنید.

یک روانپزشک گفت: «مهم‌ترين تفاوت در فرايندهاي بين زن و مرد، به تفاوت در نوع محرک‌هايي که باعث ايجاد ميل و برانگيختگي در آنها مي‌شود، بازمي‌گردد.»

دکتر غلامحسین قائدی در این باره اظهار داشت: «مردها بيشتر به محرك‌هاي رواني و ذهني حساسند در حالي كه ميل جنسي زنان به تحريك فيزيکي آنها به‌وسيله مرد وابسته است و از این رو زنان تمايل دارند قبل از شروع رابطه زناشويي نوازش شوند.»

راهنمایی مختصر و مفید برای نوازش زنان

 • به علاوه، برنحوه نوازش در پیش نوازی تاکید می شود، پیش نوازی نباید به صورت یک کار اجباری یا با عجله انجام شود. در واقع، پیش نوازش می تواند ساعت ها پیش از رابطه آغاز شود و هر دقیقه آن، زن را برای رسیدن به اوج لذت جنسی آماده تر می کند.
 • از فکرتان استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای زنان تحریک ذهنی به اندازه تحریک احساسی حائز اهمیت است. یک یادداشت عاشقانه، تماسی تحریک کننده از محل کار و دیگر موارد این چنینی می توانند منجر به فکر کردن خانم در مورد رابطه عاشقانه با شما گردند. شمع، گل های تازه، همچنین موسیقی ملایم، اتمسفری عاشقانه و احساسی ایجاد می کنند.
 • لطافت. لمس کردن حتی پیش از آغاز شروع رابطه ، میل جنسی را ایجاد می کند. او را بغل کرده، دستش را بگیرید یا به رانهایش دست بزنید. رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان بیشتر زمانی رخ می دهد که مثلاً در حال بوسیدن او هستید و دستانتان بخش های حساستری از بدنش را لمس می کند. (سینه ها نقاطی شهوانی هستند اما تنها نقاط نیستند! نوازش پشت و ران هایش را امتحان کرده یا انگشتان خود را در موهایش فرو کنید.)
 • بوسیدن. برای پیش نوازشی عالی بوسیدن خیلی مهم است. کشف نقاطی جدید برای بوسیدن که تحریک کننده است برای همسرتان بسیار جالب است. برای شروع پشت گردن ، یا شانه هایش را ببوسید.
 • خوش صحبتی. حین پیش نوازش صحبت کردن با او را فراموش نکنید. زنان تمایل بیشتری برای شنیدن دارند و اعتراف به اینکه همسرتان چه احساس خوبی به شما می دهد، احساس آزادی بیشتر برای لذت بردن و باز بودن به او می دهد.

نقاط تحریک زنان

همچنین بخوانید:

نقاط تحریک زنان در رابطه زناشویی ویژه متاهلین

نقاط تحریک جنسی در مردان (خانم ها بخوانید و بدانید)

نقاط تحریک زنان و چگونگی تحریک این نقاط

نقاط تحریک پذیر زنان

دو نقطه در بدن زنان وجود دارند که در اوج گیری لذت زنان مهم اند. در صورتی که مایلید همسرتان به اوج لذت برسد باید یاد بگیرید که این نقاط بدن وی را تحریک کنید.

 • کلیتوریس. این بخش کوچک دارای تراکم شدیدی از پایانه های عصبی است که در بخش بیرونی و بالایی واژن قرار دارد. کلیتوریس به وسیله تکه کوچکی از پوست به نام “کلاهک کلیتوریس ” پوشانده شده است که از تحریک دائمی آن جلوگیری می کند، بنابراین می توانید با لیس زدن یا لمس کردن، کلیتوریس را نوازش کنید. پس از تحریک شدن، کلاهک کلیتوریس به عقب رفته و کلیتوریس اندکی بلند می شود.
 • نقطه “G”. این نقطه تحریک کننده داخل واژن قرار گرفته است. دسته ای ازپایانه های عصبی در محدوده ای حدود پنج سانتی متر بالاتر از استخوان زهاری برروی دیواره داخلی و بالایی واژن قرار دارد. برای یافتن نقطه G، به آرامی انگشت خود را به داخل واژن فروبرده، سپس انگشت خود را به صورت حرکت ” بیا نزدیکتر” خم کنید. بدانید که برخی زنان دوست دارند نقطهG آنها به طور مستقیم نوازش شود، درحالیکه دیگران فشار کمتری در این نقطه را ترجیح می دهند. تکنیک های مختلف را امتحان کرده و از همسر خود بپرسید که کدام روش را بیشتر دوست دارد.
 • دانشیار دانشگاه شاهد در پایان خاطرنشان کرد: «محركات ذهني و رواني مرد براي رابطه جنسي مي‌تواند شامل ظاهر فيزيکي، رنگ مو، نوع رفتارهاي جنسي زن، لحن و كلام زن، بوي زن و… و البته تماس فيزيکي و…. باشد درحالی که تحريك جنسي در زنان قبل از دخول ضروري است و نباید فراموش کرد که هر زني نقطه تحريك ويژه‌اي دارد که برای داشتن رابطه زناشویی موفق باید به آن توجه شود.»
 • مكيدن زبان زن يا مكيدن زبان مرد توسط زن برای هر دو طرف تحريك كننده است.
 • عطر و بوی خوش: به محض آن كه مرد با زن تماس پيدا كرد سوراخ های بينی او باز می شود و در مراكز هيجانی سمپاتيكی وی فعال شده ترشح آدرنالین شروع و در نتيجه فشار خون بالا رفته و بالاخره ترشحات دستگاه تناسلی شروع می شود.
 • زن و مرد هر دو بوهای مخصوص خود را دارند كه از لحاظ كيفی اثر عميق بر يكديگر دارند مثلا زن بوی دستان مرد را دوست دارد و دوست دارد همسرش به نام نوازش دستی به گونه ها و صورتش بكشد كه بوی دستان او را حس كند.
 • آنچه كه در هر دو حنس محرك است بوی مناطق جنسی زن و پوست بيضه های مرد است گرچه بوی طبيعی بدن زن و مرد برای يكديگر فوق العاده است اما استفاده از عطری كه خوشايند همسر باشد نيز توصيه می شود.

نكته مهم در اين مورد رعايت بهداشت و زدودن موهای زائد و برطرف كردن هرگونه عفونت و بوی بد است كه برای هر دو طرف مخصوصاً زن لازم و ضروری است.

 • گفتارهای عاشقانه: تحريك فقط به نوع فيزيكی محدود نمی شود و نوع روانی نيز دارد كه بايد به صورت همزمان استفاده شود صحبتهای عاشقانه كه هنگام رسيدن دو دلداده به هم بينشان رد و بدل می شود بسيار پر اهميت است.

نكته آخر اين كه مرد با فكر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل روانی نعوظ به او دست داده و اغلب در اين حالت تحريك شده به حساب می آيد آنچه بر زن لازم است تحريك موضعی نيست بلكه تحريك موقعی است و آن زمانی است كه مرد در حاليكه دخول انجام می دهد زود نعوظ وی پايان می يابد و دخالت زن با تحريك مرد در حالی كه عضلات مهبل را بر روی آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديك می كند و امكان با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وی، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضی می سازد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (179 رای)  


۲ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

محمود،بیضایی | ۴ سال پیش
سلام،بابا،وقتی الت مرد کوچک باشد،اعتماد به نفس نداره،عصبی ،افسرده هست،همسرش که نمی تواند نوازش،تحریک،بکن
ه،که هیچی،اگر خانومش،هم،دنیای تحریک را انجام بده بی فایده هست،مشکل اصلی الت کوچک هست، ما باید این *** را که باور کنیم،پزشکان یک راهی دارویی برای بزرگ کردن الت کشف کند بعد ببیند،1نفر چه زن چه مرد میاید گلایه کند ما مشکل جنسی داریم،طلاق هم کم میشود، امتحانش مجانیه،تا پزشکان راهی برای بزرگ کردن الت پیدا نکنند،همیشه،ما در چار مشکل جنسی هستیم،باتشکر،
0
1
رضا سلامی | ۵ سال پیش
ادم همسری مثل شما داشته باشه دیگه چی میخواد انقدر عاقل
0
4
hits