همه چیز درباره روش های واقعی بزرگ کردن آلت تناسلی

۹۵,۱۹۶
۲۴۶
۱۲
شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۱۳

مجله دلگرم | اگر در اینترنت جستجو کرده باشید قطعا متوجه خواهید شد که در بسیاری از سایت های اینترنتی انواع و اقسام دارو ها و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی به چشم میخورد که هر کدام به نوبه خود به شما تضمین 100 درصدی میدهند. اما آیا واقعا این روش ها کارایی دارد؟

وسواسی که مرد ها نسبت به اندازه آلت تناسلی خود دارند باعث شده که یک صنعت مولتی میلیاردی در دنیا برای ساخت انواع محصولات بهبود دهنده آلت تناسلی ایجاد بشود.

درحالیکه بسیاری از آقایان درباره اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند، مطالعات نشان داده است که سایز آلت تناسلی اغلب افراد در رنج نرمال قرار میگیرد و هیچ جای نگرانی نیست. بسیاری از کارشناسان و پزشکان توصیه اکید کرده اند که قبل از شروع به خود درمانی و یا استفاده از روش های مختلف جهت بزرگ کردن آلت تناسلی خود حتما با یک متخصص مشورت نمایید چراکه این روش های گوناگون بزرگ کردن آلت تناسلی علاوه بر گران بودن اغلب بدون تاثیر و در برخی مواد مضر هستند.

معمولا نگرانی درباره اندازه آلت تناسلی یک مشکل روانی است. در این شرایط اغلب دچار عدم اعتماد بنفس است و بطور کلی تصویر ذهنی درستی از بدن خون ندارد. خیلی اوقات با مشاوره و یادآوری کردن اینکه چه صفاتی باعث زیبایی و جذابیت در افراد میشود، میتواند نگرانی ها را برطرف کرد.

بزرگ کردن آلت تناسلی ، افزایش سایز آلت تناسلی ، بزرگ کردن آلت تناسلی بدون عمل جراحی ، قرص بزرگ کردن آلت تناسلی ، روغن بزرگ کردن آلت تناسلی ، دستگاه اکستندر آلت تناسلی ، روش جلکینگ ، افزایش قطر آلت تناسلی ، افزایش طول آلت تناسلی

روشی وجود ندارد که بتواند آلت تناسلی شما را به اندازه خیلی زیادی بزرگ کند اما از این چند راهکار ساده میتوانید استفاده کند.

- مو های ناحیه تناسلی را اصلاح کنید

اگر دقت کرده باشید، زمانیکه مو های آلت تناسلی بلند میشوند، آلت شما کوچک تر بنظر میرسد.

- وزن خود را کاهش دهید

چاقی و یک شکم بزرگ باعث میشود آلت تناسلی شما کوچکتر از آن چیزی که واقعا هست بنظر برسد.

- زیبایی اندام

داشتن یک اندام زیبا نه تنها باعث افزایش اعتماد بنفس و زیبایی بیشتر میشود بلکه روابط جنسی شما را نیز متحول میکند.

در ادامه روش های مختلف بزرگ کردن آلت تناسلی و مزایا و معایبی که دارند را بررسی خواهیم کرد.

بزرگ کردن آلت تناسلی ، افزایش سایز آلت تناسلی ، بزرگ کردن آلت تناسلی بدون عمل جراحی ، قرص بزرگ کردن آلت تناسلی ، روغن بزرگ کردن آلت تناسلی ، دستگاه اکستندر آلت تناسلی ، روش جلکینگ ، افزایش قطر آلت تناسلی ، افزایش طول آلت تناسلی

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی بدون جراحی

بزرگ کردن آلت تناسلی با انواع قرص و روغن

قرص ها و یا روغن هایی که ادعا میشود در بزرگ شدن آلت تناسلی نقش دارند معمولا دارای انواع ویتامین ها، گیاهان دارویی و هورمون ها میباشند. درسته که این فروشندگان این محصولات ادعا میکنند که دارو های آن ها میتواند معجزه کند اما با قطعیت تمام میتوان گفت که از نظر علمی هیچگونه شواهدی مبنی بر صحت این ادعا ها و یا اثر گذاری مواد موجود در ترکیب محصولات افزایش دهنده سایز آلت تناسلی وجود ندارد.

این محصولات نه تنها هیچگونه اثر مثبتی ندارند بلکه مضر و آسیب رسان نیز میباشند چراکه در بسیاری از اینگونه محصولات شواهدی مبنی بر وجود انواع انگل ها، باکتری ها و فضولات جانوران وجود داشته است.

دستگاه وکیوم تناسلی (پمپ آلت تناسلی)

پمپ خلا آلت تناسلی دارای محفظه ای است که دور آلت تناسلی قرار گرفته و سپس با مکیدن هوا باعث ایجاد خلا و کشیده شدن آلت میشود. این پمپ خون را به قسمت آلت تناسلی کشیده و باعث متورم شدن آن میشود. این وسایل برخی اوقات برای یک راهکار کوتاه مدت ممکن است اثرگذار باشند اما استفاده بیش از حد از وکیوم تناسلی میتواند به بافت آلت شما آسیب وارد کند و باعث بشود قدرت نعوظ کاهش حتی بیشتری داشته باشد.

دستگاه اکستندر آلت تناسلی

در این روش باید یک وزنه کوچک و یا با استفاده از یک دستگاه کِشنده بر روی آلت تناسلی (در حالت چروکیده) فشار وارد شود. درباره استفاده از این روش هم بسیاری از پزشکان گفته اند که هیچگونه شواهد علمی مبنی بر تاثیری گذاری آویختن وزن به آلت تناسلی و بزرگ شدن آن وجود نداشته و اینکار میتواند آسیب های جدی و دائمی به آلت تناسلی وارد کند. قابل ذکر است که دستگاه های اکستندر نسبت به روش آویزان کردن وزنه کم عوارض تر است و گزارش هایی از سوی مصرف کننده مبنی بر تاثیرگذار بودن این روش وجود دارد.

روش جلکینگ

جلکینگ در واقع نوعی ماساژ برای افزایش سایز آلت تناسلی است بدین گونه که همانند عمل شیر دوشی، باید با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره آلت تناسلی (در حالت چروکیده) از پایین به بالا ماساژ دهید. این روش به منظور افزایش جریان خون به آلت تناسلی و افزایش سایز و قطر آن استفاده میشود.

بزرگ کردن آلت تناسلی ، افزایش سایز آلت تناسلی ، بزرگ کردن آلت تناسلی بدون عمل جراحی ، قرص بزرگ کردن آلت تناسلی ، روغن بزرگ کردن آلت تناسلی ، دستگاه اکستندر آلت تناسلی ، روش جلکینگ ، افزایش قطر آلت تناسلی ، افزایش طول آلت تناسلی

عمل های جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

عمل جراحی افزایش قطر آلت تناسلی

در این روش، از دیگر قسمت های بدن مقدار چربی برداشت و به آلت تناسلی تزریق میشود. برخی از مطالعات نشان داده است که این روش میتواند آلت تناسلی را 1.4 تا 4 سانتی متر بزرگ تر کند.

اما تحقیقاتی که در آن به تاثیرگذاری اینگونه عمل جراحی اشاره شده باشد بسیار محدود است و در اغلب مطالعات علمی که جامع تر و دقیق تر بوده اند مشخص شده که اکثر افرادی که اینگونه عمل ها را انجام داده اند دچار مشکلاتی همچون از بین رفتن بافت آلت تناسلی، زخم شدن آلت، تشکیل غده و توده های چربی بر روی آلت و عفونت شده اند.

در حال حاضر روش های دیگری نیز در حال آزمایش است که ممکن است روزی بتواند با داشتن عوارض کمتر نگرانی افرادی که احساس میکنند آلت تناسلی کوچکی دارند را برطرف کنند. لازم به ذکر است که اینگونه روش ها همچنان در مراحل آزمایشگاهی قرار داشته و هنوز قابل استفاده نیست و بنابراین مواظب سوء استفاده سودجویان باشید.

عمل جراحی افزایش طول آلت تناسلی

شایع ترین روش انجام عمل جراحی افزایش طول آلت، بریدن رباط متصل کننده آلت به استخوان عانه و پیوند پوست در ابتدای آلت به منظور افزایش طول آن است. پزشکان اعلام کرده اند که بر اثر انجام این عمل جراحی، طول آلت تناسلی در حالت چروکیده میتواند تا حدود 2 سانتی متر افزایش پیدا کند اما در حالت نعوظ، اندازه آلت تناسلی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که پس از این عمل جراحی، آلت تناسلی در هنگام نعوظ به اندازه قبل (قبل از عمل) بالا نخواهد آمد چراکه رباط متصل کننده آلت به استخوان عانه که مسئول اینکار بود، بریده شده است.

از آنجایی که اینگونه جراحی ها صرفا جنبه درآمد زایی دارد در بسیاری از مراکز درمانی معتبر انجام نمیشود.

بزرگ کردن آلت تناسلی با روش چربی کشی یا لیپوساکشن

در مردانی که چاق هستند و شکم بزرگی دارند، برداشت چربی های ناحیه زیر شکم میتواند باعث بزرگ تر دیده شدن آلت تناسلی آن ها بشود. برداشته شدن چربی های ناحیه عانه میتواند باعث بزرگ تر شدن آلت تناسلی فرو رفته بشود.

در این روش ممکن است نهایتا 2 سانتی متر آلت تناسلی بزرگ تر شود اما اگر وزن افراد افزایش پیدا کند، چربی به ناحیه عانه (که چربی های این قسمت طی عمل برداشته شده بود) برگشته و آلت تناسلی به اندازه قبلی باز میگردد.

همانند تمام روش های دیگر بزرگ کردن آلت تناسلی، روش عمل لیپوساکشن نیز عوارض و خطرات بسیاری دارد. در واقع این عمل یکی از پر خطر ترین عمل های زیبایی است و عوارض آن میتواند مشکلات بسیار جدی و حتی مرگ را بدنبال داشته باشد.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(246 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)  
 • برچسب ها:
 • بزرگ کردن آلت تناسلی
 • افزایش سایز آلت تناسلی
 • افزایش قطر آلت تناسلی
 • آلت تناسلی

۱۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
خسته از دست زندگی | ۳ ماه پیش
این راه روشی که در حال آزمایش هست،دارو هست عمل جراحی هست،چی هست،چگونه میشه آلت را بزرگ کرد،من 30سالمه ازدواج نکردمه،بخاطر همین کوچکی الت،نمیدانم داد به چه کسی بزنم، ،تمام داروها،ودستگاها
،را هم خریداری کردم بی نتیجه بود،فقط التم کبود شد،به خدا نمیدانم چهکار کنم سرگردان هستم اعتماد به نفس زیر،صفر،کار،همه چیز را نهادم کنار افسرده شدمه،خانه نشین هستم،فقط مشکلم همین کوتاهی الت هست،نمیتوانم ازدواج کنم ادامه زندگی بدم،خسته شدمه،آرزوی مرگ میکنم،حداقل،هیچ راهی برای بزرگ کردن الت نیست،از دست این دنیا،خدا،این مشکل خلاص شوم،مرگ بهتر از ادامه دادن برای من هست ،به خدایی که هرگز،نیست،که نیست،
۰
۰
 
 
ir
عسکر | ۶ ماه پیش
سلام بابا من باحال نیستم،که هیچی بی حال هم هستم مگه کجای حرف های من خنده داره خداوند،مسخره کنندگان را جریمه میکنه،فقط منتظر باش،ببین،من هم مسخره کردن به این روز افتادم،طول الت من 20سانت بود ،الت یکی از بچه کوچک بود بهش خندیدم،بعد از مدتی خودم گرفتار کوچکی الت شدم،حالا طول الت من شده 15سانت،هر چی دلت میخاد بخند،ازادی،بعد نتیجه اش ببین،
۰
۰
 
 
ir
عسکر | ۶ ماه پیش
سلام تورا خدا یک کاری بکنید،یک راهی پیشنهاد بدهید برای بزرگ کردن الت ما که نابود شدیم،از کوچکی الت فقط من منتظر یک راهی وایسادمه،کشف بشه،این کوچکی الت واقعیت دارد چرا کسی باور نمیکند،نمیدانم چرا،به خدا چرا،من به خود کشی هم فکر میکنم دیگه راحت شوم از دست الت کوچک
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  amir | ۶ ماه پیش
  وای چقد با حالی D: خخخخخخخ . چقد خندیدم
  ۰
  ۰
 
 
ir
محمودبیضایی | ۶ ماه پیش
سلام به نظر من باید این بزرگ کردن الت این چیزها جمع آوری بشه،وقتی راهی نیست نرمال هست،درمان ندارد،هیچ پزشکی هم تلاش نمیکند،دیگه دنبال کردن برای بزرگ کردن الت فایده ای ندارد،برای جوانان،من خودم با،یک پزشکی تماس گرفتم،،بهش،گفتم
، آقای پزشک راه من دوره فاصله من با تو 500کیلومتر هست،اگر راهی،برای ،بزرگ کردن،الت نیست تا نیام اینقدر راه،پزشکه،گفت هر چیزی باشه یک راهی دارد،وقتی رفتم پیش همان پزشک بهم گفت راهی برای بزرگ کردن الت نیست، بهش گفتم ،خودت به من،گفتی هر چیزی راهی دارد همین بود،،بچه ها پزشکان فقط بخاطر همان 40،50 تومان بلیط هست،که بگیر شان بیاد،پزشکان بعضی از آنها کلاه بردار هست،،مراقب،باشی
د،500هزار تومان به من ضرر،رساند،از ساعت 4صبح تا 10شب مرا احلاف،کرد،به خدا من جایگاهی در شهری که دکتر بود نداشتم،از 12ظهر تا 6بعداز ظهر داخل پارک سرما را تحمل کردم،که فقط پزشکه،به من بگویند راهی برای بزرگ کردن الت نیست، منم بیش خودم گفتم،خیلی خوب این هم یک راه روش جدید برای بزرگ کردن الت،آقای پزشک هنر کردی زحمت کشیدی،
۰
۰
 
 
ir
جلال | ۶ ماه پیش
سلام من باید چکار کنم الت تناسلی بزرگ شود
۰
۰
 
 
de
سامان | ۷ ماه پیش
سلام لطفا تکنیک کششی و گزینه ج /د رو در روش پنیمنور توضیح بدید
۰
۰
 
 
us
milad | ۷ ماه پیش
سلام آیا راه حلی برای سفید کردن.روشن کردن پوست الت تناسلی وجود دار؟
۰
۰
 
 
ir
سعید | ۹ ماه پیش
سلام من آلتم زمان چروکیده کوچیک هستش موقع بلند شدن هیچ مشکلی ندارم ویه مدتی بعضی وقتها موقع نزدیکی آلتم شل میشه اگه راهی داره بزرگش کنم موقع خوابیده مواقع که شل میشه چکار باید بکنم ممنون
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بهمن | ۸ ماه پیش
  تمام مشکل مردهای ایرانی بیشتر مال قنداق و مای بیبی و این حرفها است که کوچیک موندن دوم مال پوشیدن شرت در دوران کودکی هست مگه عرب ها نیستن همه بیست سانت را دارن اما ایران شاید۷۰درصد بین ۱۲تا۱۳ سانت هست
  ۰
  ۰
 
 
af
محب الله | ۹ ماه پیش
یعنی هیچ کاری برای بزرگ کردن وجود ندارد
۰
۰
پاسخ کارشناس:
بله درسته!
پاسخ ها:
  ir
  م | ۷ ماه پیش
  اسپری بزرگ کننده،هست ،،خیلی خوبه،،برای چند ساعت،،نه دائمی،،،باعث کلفت شدن میشه،،،
  ۰
  ۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter