دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۴ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی
رفع تخیلات شوهر در هنگام رابطه جنسی
10
زمان مطالعه: 17 دقیقه
تخیلات جنسی همسرم در تخت خواب:خیالپردازی جنسی امری طبیعی است. همه انسان‌ها خیالپردازی جنسی دارند و در ذهن خود به فانتزی‌های جنسی فکر می‌کنند.

تخیلات جنسی همسرم در تخت خواب

خیالپردازی جنسی امری طبیعی است. همه انسان‌ها خیالپردازی جنسی دارند و در ذهن خود به فانتزی‌های جنسی فکر می‌کنند. در واقع احساسات و شهوت طبیعی نهفته موجود در درون هر فردی با خیالپردازی جنسی امکان بروز پیدا می‌کند. هر فردی در حین نزدیکی و برای کسب لذت بیشتر، به نوعی در تخیلات خویش، به رویاهای جنسی می‌پردازد و تلاش می‌کند با عملی‌کردن آن، تجربه جنسی متفاوت و شیرین‌تری را نسبت به قبل لمس کند.

با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با راه های مناسب برای کنترل و درمان خیالپردازی‌های جنسی

آشنا شوید.

رفع تخیلات شوهر در هنگام رابطه جنسی

افراط و تفریط در​خیالپردازی جنسی

میزان و درجه خیالپردازی‌های جنسی از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت است و برحسب سن، جنسیت، قدرت تخیل و خیالپردازی، سابقه رابطه جنسی و توان جسمی دامنه متغیری دارد.مثلا برخی افراد فقط یک رویه ثابت و مشخصی را برای رابطه جنسی خود تعیین می‌کنند و در همه حال آن را می‌پسندند و راضی به آن بوده و از این طریق هم کسب لذت می‌کنند تا آنجا که تا آخر عمر فعالیت جنسی خود نیز همان طور باقی می‌مانند، اما در مقابل، افرادی هستند که تنوع در روش برقراری ارتباط جنسی را ترجیح می‌دهند و دائم به دنبال تغییر این رابطه بوده و برای چگونگی رابطه جنسی، کمیت و کیفیت آن و بهبود این رابطه، تخیل داشته و فکر می‌کنند. برای برخی تنوع در نزدیکی و جستجوی لذتی جدید، بسیار حائز اهمیت است.

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

رابطه جنسی خیالی؛ میلی برخاسته از درون

شاید از خودتان سوال کنید خیالپردازی جنسی و رابطه جنسی خیالی چگونه است و اهمیت آن چیست؟

خیالپردازی جنسی اساس یک رابطه جنسی سالم و با کیفیت است. فرد با تصورات خیالی خود وارد رابطه جنسی با همسر می‌شود و در حین رابطه به شناخت حقایق خیالات خود می‌پردازد و از بهترین آنها که مناسب حال خود و همسر است، نهایت استفاده را می‌برد و در رابطه‌های بعدی برای تکمیل یا بهبود آن قدم برمی‌دارد.بنابر نظر روان‌شناسان و متخصصان مسائل جنسی، ضمیر ناخودآگاه هر فردی در شکل‌گیری خیالپردازی جنسی نقش بسزایی دارد و قدرت تخیل در رابطه جنسی، با میزان شهوت و هوس هر فردی در ارتباط مستقیم است.

به این معنی که هر چقدر میزان شهوت فرد بالا باشد شدت و قدرت خیالپردازی جنسی هم بالا خواهد بود.از سوی دیگر، تحقیقات نشان داده است بسیاری از زنان طی یک رابطه جنسی خیالی، با کمک تصورات و خیالات خود به ارگاسم رسیده و به آرامش درونی دست می‌یابند، به همین دلیل می‌توان گفت میزان خیالپردازی جنسی در زنان نسبت به مردان بیشتر است.خیال داشتن رابطه جنسی و میل به مقاربت از حالات درونی هر فردی است که باید ارضاء شود. گاهی فکر و ذهن فرد بشدت درگیر این مسأله می‌شود و گاهی نیز ارضای این میل به قدری قوت می‌یابد که ممکن است زمینه‌ای برای بروز مشکلات درونی و روحی در شخص شود.

مثلا، اگر هنگام نیاز به رابطه جنسی، پاسخ درستی به این حالت فرد داده نشود؛ شهوت و هوس، ارضاء نشده باقی می‌ماند و در نهایت نیز ممکن است سرکوب شود. به دلیل واپس‌رانی این غریزه، فرد دچار استرس و پریشانی شده، احساس ناراحتی می‌کند و همیشه نگران و مضطرب خواهد بود. در صورت تکرار این حالت و ارضا نشدن مکرر آن، اندک‌اندک شخص احساس سرخوردگی و ناکامی می‌کند، اعتماد به نفسش کاهش می‌یابد و حس غالب فرد از خود، احساس حقارت خواهد بود.

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

فواید احتمالی خیالپردازی جنسی

روان‌شناسان معتقدند خیالپردازی جنسی فواید بسیاری دارد که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 1. تنوع در روش و چگونگی مقاربت
 2. کاهش اضطراب، استرس و نگرانی
 3. آشنایی با خصوصیات روانی و روحی خود و همسر
 4. آگاهی از علایق و تمایلات خود و همسر
 5. افزایش علاقه و محبت زوجین نسبت به یکدیگر در زندگی مشترک
 6. افزایش هیجانات مثبت در حین رابطه جنسی
 7. صمیمیت بیشتر زوجین در زندگی زناشویی
 8. افزایش اعتماد به نفس به سبب جلب رضایت همسر
 9. آرامش خاطر از فعال جنسی‌بودن
 10. کسب رضایت از زندگی جنسی

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

شهوت در مردان

ذهن مرد ها و زن ها در رابطه با مسایل جنسی بسیار متفاوت عمل میکنند. مرد ها گاهی علاقه به روش های متفاوت و فانتزی برای برقراری رابطه جنسی دارند. گاهی لباس خاص رنگ موی خاص و یا پوزیشن خاصی برای انجام روابط جنسی دارند. تا چه اندازه این درخواست ها معقول می باشد. به کدام درخواست ها باید پاسخ مثبت داد. در صورت عدم رضایت به ایت خواسته ها چگونه این درخواست هارا رد کنیم.

تخیلات جنسی آقایان

یکی از زیبا ترین و مقدس ترین امیال در انسان میل جنسی یا غریزه جنسی میباشد که خداوند به انسان و سایر موجودات زنده بخشیده اما تفاوت موجود بین انسان و سایر موجودات زنده همانند حیوانات در زمینه گرایش به جنس مخالف و این غریزه در آن است که حیوانات به منظور تولید مثل غریزه جنسی خود را بکار میگیرند و این در حالیست که انسانها در طول حیات خود شاید فقط معدود دفعاتی ( امروزه بین ۱ تا ۳ مرتبه ) به منظور تولید مثل ، غریزه جنسی خود را بکار میگیرند .

غریزه و میل جنسی در هر شخصی وجود دارد و اگر کسی ادعایی جز این امر داشته باشد حتما بیمار است آنچه که مسلم است این غریزه در هر دو جنس زن و مرد از غرایز قوی میباشد چرا که انسان موجودیست لذت جو و پاسخ به نیاز جنسی نیز از لذتی زیاد برخوردار است پس ناخودآگاه همه انسانها به دنبال پاسخ دادن به این نیاز خود هستند اما هر نیازی میباید در مسیر صحیح خود پاسخ داده شود به عنوان مثال همه ماها از پول خوشمان می آید اما میدانیم بریا رسیدن به آن باید تلاش کنیم کار کنیم کار کردن بریا کسب درامد بیشتر عمل صحیحی در جهت رفع نیاز اقتصادی ماست اما دزدی ، کلاه برداری ، قتل و ... نیز هم روشی نا صحیح پاسخ به نیاز اقتصادیست شما کدام را انتخاب میکنید ؟ اگر مورد دوم انخاب شماست پس در جامعه ای که مد نظر شماست امنیت جایی ندارد .

زنان مریخی مردان ونوسی


ریزه و میل جنسی در هر شخصی وجود دارد و اگر کسی ادعایی جز این امر داشته باشد حتما بیمار است آنچه که مسلم است این غریزه در هر دو جنس زن و مرد از غرایز قوی میباشد چرا که انسان موجودیست لذت جو و پاسخ به نیاز جنسی نیز از لذتی زیاد

فتیش و فانتزی جنسی

تا حالا خیلی شندیده ایم که زنان وقتی در مورد مردان صحبت میکنند میگویند مردان همه ی فکرو ذهنشون در رابطه جنسی خلاصه میشه و فقط به دنبال غریزه جنسی خود هستند و همینطور شنیده ایم که مردان نیز در مورد زنان می گویند زنان همیشه به دنبال قرو فر خودشون هستند و خلاصه اینگونه حرفها آنچه مسلم است هم زنان و هم مردان هم دارای میل جنسی هستند و هم مایلند به سر و وضع خود برسند اما تفاوت در اینست که نیازهای انسانها به دو نوع تقسیم می شود نیازهای آشکار و نیازهای نهان یا پنهان ، غریزه جنسی در مردان از نیازهای بارز یا آشکار انها میباشد و در عوض حس خودنمایی و ظاهر آرایی از نیازهای نهان آنها این در حالیست که میل جنسی در زنان از نیازهای نهان و میل به خودنمائی از نیازهای آشکار آنها به شمار میرود اما وجه مشترک این دو گروه اینست که هر دوی انها چه زن و چه مرد هر دو نیاز را دارا میباشند .

پس تا اینجای مطلب به این نتیجه رسیدیم که نیاز جنسی در هر دو جنس زن و مرد قرار داده شده و هیچکس نمیتواند ادعا کند میل جنسی جنسی در او وجود ندارد چرا که خداوند غریزه جنسی را در وجود همه ماها قرار داده است.

فانتزی های جنسی آقایان

مردان دارای تفکرات جنسی مختلفی هستند که از آنها به عنوان فانتیزیهای جنسی در ادامه مطلب یاد خواهیم کرد اما این تفکرات جنسی برگرفته از نیازهای روحی و روانی آنهاست اکثر افراد تصور می کنند مردان فقط با انجام یکسری اعمال پیش پا افتاده به ارگاسم خواهند رسید اما رابطه جنسی بین زن و شوهر از چه جهت مقدس است ؟ آیا فقط به خاطر اینکه با انجام یکسری اعمال فیزیکی به ارضای جنسی برسیم ؟

مسلما اگر اینگونه بود پس از لحظاتی یا ساعاتی مجددا نیاز جنسی به حد اول خود برمیگشت و انگار نه انگار پس هدف از رابطه جنسی بین زن و شوهر ارضای جنسی و ارضای روحی روانی میباشد ارضای روحی و روانی تاثیرات دراز مدتی برروی رفتارهای زن و شوهر در زندگی زناشویی دارد و این همان مقدس بودن رابطه جنس ببن زن و شوهر میباشد حال آنکه اکثر افراد متاسفانه فقط بخش اول که همان ارضای جنسیست را دنبال می کنند و اگر به دنبال ارضای جنسی و روحی هر دو باشند لذتی چندین برابر و البته ماندگار در آنها شکل میگیرد .

پس با ارضای روحی و روانی آشنا شدیم حالا هر انسانی برای رسیدن به ارضای روحی و روانی تفکراتی در سر دارد که همان تفکرات جنسی میباشد این تفکرات جنسی یا همان فانتیزی های جنسی کاملا متفاوت از شخصیت برونی افراد است که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

تعریف فانتیزهای جنسی

به اعمال و رفتاری که در مورد رابطه جنسی در ذهن افراد شکل میگیرد که بیشتر جنبه روانی دارد فانتیزهای جنسی یا در اصطلاح علم سکسولوژی فتیش گفته می شود که در افراد مختلف متفاوت میباشد به عبارتی تفکراتی که مردان و زنان را تحریک میکند و در رابطه جنسی به دنبال رفع نیاز آن میباشند. که البته همانطور که گفته شد در افراد مختلف متفاوت است.

مثال :برخی مردان از موی بلند همسر خود لذت میبرند و تحریک می شوند این در حالیست که شاید موی بلند اصلا برای مردی دیگر جلب توجه نکند چه برسه به اینکه تحریک بشود .

برخی مردان از حرف زدن با زنان لذت برده و تحریک می شوند ، برخی با دیدن رژ لب ، لاک ناخن و ... تحریک می شوند ، برخی با دیدن پاهای زنان جورابهای زنان و یا لباسهای زیر آنها تحریک می شوند و ... که شاید مردی دیگر در مورد این موارد بی تفاوت باشد .

شاید پوشیدن شلوار کوتاه ( برمودائی ) برای زنان طبیعی باشد شاید پوشیدن سندل طبیعی باشد اما برای چه با اینگونه پوششها مقابله می شود ؟

برای اینکه شاید برخی مردان نسبت به آن قسمتی از پای شما یا بدن شما که پیداست بی تفاوت باشند و با این مسئله عادی برخورد کنند اما در خیلی افراد دیگر باعث تحریک شدن و ایجاد تفکرات جنسی گردد که البته متاسفانه زمینه اکثر تجاوزات همین مسئله میباشد . خیلی زنان از تفکرات جنسی مردان آنچه که باعث تحریک شدن آنها می شود بی اطلاعند یعنی فکر میکنند فقط بدن برهنه آنها باعث تحریک مردان می شود که این نا صحیح است چرا که همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم شاید کوچکترین چیزی از زنان باعث تحریک مردی شود البته در تمامی مردان صادق نمیباشد.

به نظر شخص بنده فتیش در رابطه جنسی در مورد همه افراد وجود دارد اما متفاوت است و ربطی به شخصیت طرف ندارد به عنوان مثال شاید مردی از دیدن پاهای زن خود تحریک شود و اینقدر که از دیدن پاهای وی تحریک می شود از دیدن جهاز جنسی وی تحریک نشود و با انجام اعمالی مثل بوسیدن و یا لیسیدن پای همسر خود ارضا شود ( اراضی روانی ) این در حالیست که اگر شما این شخص را بیرون ببینید فکر میکنید از نظر غریزهجنسی مردیست سرد . فتیش انواع گوناگون دارد شاید انجام عملی برای شما چندش آور باشد اما از نظر زوج شما یک نیاز باشد .

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

به چه تمایل فانتزی و فتیشی میتوان بیمار گفت ؟

زمانی که رابطه جنسی منحصرا به یک عمل در یک زمان و در یک مکان معطوف می شود فتیش بیمار گونه گویند . حدودا ۶ ماه پیش از دوست قاضی خود شنیدم که زوجی ۲۵ و ۲۷ ساله پس از ۶ ماه زندگی برای طلاق اقدام کرده بودند که این زوج از هر نظر به هم می خوردند و ادعا میکردند یکدیگر را دوست دارند وقتی جویای مشکل شدم متوجه شدم این اقا فقط در حمام می توانسته از رابطه جنسی لذت ببرد یعنی هر موقع که نیاز داشتند باید به جمام میرفتند شب بود روز بود هر زمان و در بستر هرگز ارضاء نمی شدند و ...

کلا رفتارهای مشترکی که باعث لذت بیشتر جنسی مردان می شود را به طور اختصار در زیر اشاره می کنم : به کاربردن حرفهای تحریک آمیز به تنهایی پاسخگو نمیباشد شیوه بیان آنها نیز باید با لحن آرام و شکیل باشد ، نوع پوشش برخی زنان بر این باورند که اگر تما م پوششهای خو را از تن در بیاورند مردان زود تر تحریک میشوند اما معمولا اگر بخشهای از بدن نمایان باشد عطش جنسی مردان بیشتر می شود ، آرایش و زیبایی برخی زنان وقتی قرار است بریا خرید ، کلاس ، مهمانی و ... به بیرون بروند شاید دو ساعت اقدام به آرایش کردن و انتخاب لباس و عطر مناسب می کنند این در حالیست که وقتی نوبت به همسر خود میرسه به زور در خانه آرایش می کنند این رفتار به علت عدی شدن ( عدات کردن ) افارد میباشد و نا صحیح است .

انجام حرکات تحریک آمیز و ... تمامی اینها صرفا به منظور تحریک شوهر خود بود اما در رابطه جنسی آنچه که باید در نظر داشته باشیم ایست که طرف مقابل ما یک ماشین برای ارضا کردن نیاز جنسی ما نمیباشد رابطه جنسی یک رابطه دو طرفه میباشد از خودگذشتگی در سایر روابط زناشوئی و رابطه جنسی فراموش نشود در این رابطه مردان از یکرسی اعمال فیزیکی به ارضای جنسی خواهند رسید اما اراضای روحی و روانی را فراموش نکنیم اکثر مردان از رابطه جنسی به سبک اورال لذت میبرند این در حالیست که انجام این رابطه برای برخی زنان چندش آور است

مسلما برخی رفتارها به علت عدم تجربه جنسی در حین رابطه جنسی شکل میگیرد یعنی شاید شما از انجام برخی اعمال اجتناب ورزید اما در حین رابطه جنسی زمانی که حالت و رفتارهای همسر خودرا ببنینید راضی به انجام آن کار بشوید کلا مردان نیازدارند که همسر خود کاملا در اختیاز آنها باشد البته نا گفته نماند در فتیش برخی مردان مایلند که خود کاملا در اختیار همسر خود باشند . در دوران نامزدی و پیش از ازدواج راجع به نیازهای جنسی خود صحبت کنید ، صحبت کردن در زمینه مسائل جنسی به منظور ازدواج فاکتاوری ضروری میباشد و همیشه در ذهن خودتان بپروراندی که تنها کسی که در زندگی

می تواند به نیاز جنسی شما پاسخ دهد کسی نیست جز همسر شما پس ذهن وی را آماده سازید فراموش نکنید رفتارهای شما باید متقابل باشد پس همانگونه که از همسر خود انتظار دارید عمل خاصی را در جهت اراض کردن شما که برگرفته از تفکرات جنسی شماست را انجام دهد خود نیز در جهت ارضای جنسی و روحی همسر خود تلاش کنید تا شیفته یکدیگر شوید .

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

چگونه خیالپردازی‌های جنسی مرضی را کنترل کنیم؟

بی‌گمان دریافته‌اید در صورت کنترل نشدن این شهوت و رابطه جنسی خیالی، وضعی به وجود می‌آید که شخص به طور ناخودآگاه گرفتار عذاب وجدان و احساس گناه می‌شود. همچنین به مرور زمان، چنین فردی خود را موجودی منحرف و بی‌مصرف در اجتماع خواهد یافت. لذا، شکل‌گیری عقده‌های روحی و احساس حقارت در فرد از پیامدهای اجتناب‌ناپذیر و حتمی‌الوقوع این گونه افکار است که موجب اختلافاتی در روابط اجتماعی و زناشویی فرد می‌شود.

حال می‌پرسید: چگونه می‌توان این حس را کنترل کرد؟

روان‌شناسان تدابیر ذیل را برای پیشگیری و پرهیز از مشکلات خیالپردازی جنسی بیان می‌کنند.

اولین گام: آگاهی از علت این حس

تنها خود شما هستید که می‌توانید تشخیص دهید، دلیل هوی و هوس و شهوت‌تان چیست؟

از خود بپرسید: آیا این خیالپردازی‌ها، هوس و شهوت، فقط به دلیل زیاده‌روی میل درونی شماست یا این که فقط به عنوان نشانگری از میل ذاتی و مفیدی است که برای تقویت و لذت بیشتر از رابطه جنسی لازم و ضروری است؟

برای پاسخگویی به این سوال، لازم است بدانید این گونه خیالپردازی‌ها، توهمات و هوی و هوس درباره رابطه جنسی، بخشی از طبیعت درونی هر انسانی است و فقدان آنها جای بسی سوال دارد، لذا توصیه می‌کنیم از وجود آنها در ذهن خود احساس شرم و خجالت نداشته باشید.

اما اگر این افکار، بیش از اندازه هستند و وجود آنها موجب آزردگی و تکدر خاطرتان شده، باید بگوییم، شرایط به​گونه‌ای دیگر است و شما باید آن را تهدیدی جدی در نظر گرفته و سهل‌انگاری نکنید.

روان‌شناسان پیشنهاد می‌کنند در چنین مواقعی بهتر است به درون خود مراجعه و در جستجوی علت اصلی باشید و آن را پیدا کنید. به طور مثال، آزار جنسی یا وجود رابطه جنسی ناموفق می‌تواند دلیلی باشد که جهت فکر و تخیل فرد درباره رابطه جنسی به سوی خلاف پیش رفته و به مشکلات و انحرافات جنسی منجر شود.

دومین گام:‌ پذیرش میل جنسی

برخی به اشتباه تصور می‌کنند تنها چاره کار، دوری و پرهیز از خیالپردازی است؛ اما این که صرفا بخواهید دست از این رویاپردازی‌ها بردارید راه حل مشکل نیست. این فراموشی‌های ظاهری، نه تنها موجب ایجاد استرس و اضطراب‌های درونی می‌گردد، بلکه تبعات بعدی آن، می‌تواند مشکل را نیز دو صد چندان کند. بدانید و بپذیرید که این تصورات و خیالپردازی‌های جنسی، برای همه انسان‌ها، حتی در بسیاری از مردم اطراف شما، وجود دارد و هرگز حس غریبی برایشان نیست و این در حالی است که هیچ یک از آنها منحرف و فاسد اجتماعی نیستند!

سومین گام: غلبه بر تصورات ذهنی خود

برای غلبه بر خیالپردازی‌های جنسی افراطی، سعی کنید تصورات صحیح و مناسبی را در ذهن خود پرورش دهید.

روان‌شناسان می‌گویند: در این مرحله مهم و حیاتی، به​جای احساس، منطق خود را حاکم و عاقلانه برخورد کنید. بهتر است در حین خیالپردازی به روابطی معقول و طبیعی فکر کنید و از اندیشیدن به روابط یا حالاتی که ممکن است به جسم یا روح شما آسیب بزند، بشدت پرهیز کنید.

بهتر است به رویاهای دست‌یافتنی و واقعی فکر کنید نه خیالی. توجه به این نکته بسیار حائر اهمیت است زیرا نبود دسترسی و ارضاء در رویاهای خیالی، باعث می‌شود استرس و اضطراب تمام وجود شما را دربر گیرد و مانعی بزرگ در پیشرفتان محسوب شود. اگر تا کنون چنین رویاهایی داشتید، می‌توانید از این پس، با ورزشی منظم و اصلاح رویاهای خیالی خود به رویاهایی واقعی، درصدد جبران این اشتباه برآیید و از پریشانی و عقده‌های حقارت درونی خود رهایی یابید.

در ضمن، فکرکردن به رابطه جنسی زیبا و دلنشینی که قبلا تجربه کرده‌اید و از آن لذت برده‌اید، می‌تواند به شما در پیشبرد اهدافتان کمک شایانی کند. علاوه بر آنچه گفته شد، سعی کنید در خیالاتتان، خود را جای هیچ شخصیت خارجی دیگری نگذارید! (منظور این است که نقش افرادی را که در عکس‌ها یا فیلم‌های پورنو می‌بینید، ایفا نکنید.) بهترین کار این است که در خیالاتتان هم، خود واقعی‌تان را حفظ کنید.

چهارمین گام: حرکت به سمت یک رابطه جنسی حقیقی

گاهی لازم است با این حس آزاردهنده مواجه شوید و آن را برای همیشه خاموش کنید. اگر احساس می‌کنید که دیگر نمی‌توانید میل جنسی خود را کنترل کنید یا در خیالپردازی‌های جنسی خود، با روشی افراطی پیش می‌روید، بهتر است با همسرتان نزدیکی داشته باشید و خود را ملزم به رابطه جنسی عملی و اصولی کنید.

احتمالا با پرداختن به آن، نه تنها می‌توانید بخشی از رویاهای جنسی منطقی خود را ارضاء کنید، بلکه همچنین به این طریق خواهید توانست تمام انرژی خود را صرف یک رابطه جنسی حقیقی و واقعی کنید نه خیالات واهی. لازم به ذکر است، با هدایت این حس خیالپردازی جنسی در جهت غیرافراطی و واقعی، خواهید توانست با به کارگیری تصورات خیالی خود در راستای رابطه جنسی واقعی نهایت لذت را ببرید و به سبب آن به آرامش درونی و احساس خوشنودی برسید. البته همواره به یاد داشته باشید کنترل این حس سرکش، نیازمند زمان و اراده قوی شماست.

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

در اسلام هرنوع لذت بردن زن و شوهر از هم جایز است ولی به شرطی که کرامت انسانی حفظ شود.

با انجام هر کاری و هر روشی میتونی از همسرتون لذا ببرید ولی فانتزی های خودتونو با همسرتان در میان بگذارید. در صورتی که دوست نداشت انجام ندهید.

خواهشمنديم اگر سوال يا نکته‌اي براي مطلب تخیلات جنسی همسرم در تخت خواب

در ذهن شما باقي مانده است، آن‌را در قسمت نظرات با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد

شوهرم اصرار به ایجاد رابطه به روش داگ استایل دارد

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینی



این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (10 رای)  
 • منبع
 • گردآوری شده ی دلگرم
۵ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
ترانه | ۲ سال پیش
سلام من به تازگی نامزد کردم و نامزدم همش ازم میخواد تو رابطه اینده ای که باهم داریم بهش حرفهای ناپسند بگم میگه من برده ات میشم تو اربابی ....
0
0
نسیم | ۲ سال پیش
باسلام وقت بخیر
متاسفانه همسر من تخیلات جنسی داره خودش میگه چون قرص اعصاب میخوره حس جنسیش کمه و با این تخیلات بهتر میتونه رابطه داشته باشه.
ادم معتقدی هستش و حتی دراین باره به من *** رو میگه و واقعا عاشق من هستش
فیلمای پورن میبینه بامن یا تنهایی با پتو
تخیلات جنسی هم داره که همیشه من و خودش رو تصور میکنه با آقا و خانم دیگه. مخصوصا من با خانومای دیگه
چیزی که منو اذیت میکنه اینه که از من میخاد اسم ببرم که
کدوم دوستم رو بیارم توی این فانتزی و من اصولا مقاومت میکنم از بردن اسم
واقعا یه جوری شدم که دلم نمیخاد همسرم دوستام رو حتی توی عکس ببینه
ادم خوبیه و میگه من فقط موقع رابطه جنسی اینارو میگم و توی واقعیت اینجوری نیس و واقعا هم.من ازش تاحالا هیچی ندیدم اما حساس شدم
خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید چون واقعا عاشقانه همدیگرو دوست داریم و دوس ندارم دچار مشکل بشیم
0
0
پاسخ کارشناس:
کارشناس دلگرم : سلام دوست عزیزم، خیال پردازی ها در حد طبیعی نه تنها مشکلی را ایجاد نمی کند بلکه ضروری است چراکه از طبیعت درونی هر انسانی نشات میگیرد اما اگر این تخیلات از حد طبیعی خارج شود باید آن را تهدیدی جدی در نظر گرفت و نباید سهل انگارانه از کنار آن گذشت ،اگر فرد در تخیلات جنسی مداومت و اصرار دارد و شخصی را در تخیلات خود وارد رابطه زناشویی می کند، این مسئله خطرناک و غیر طبیعی است و نیاز به درمان دارد پیشنهاد میکنم با همسرتون به مشاور مراجعه کنید.
مریم | ۲ سال پیش
سلام من به تازگی با کلمه فانتزی آشنا شدم و ریختم بهم همش حس میکنم شوهرم موقع رابطه جنسی با من داره بجای من فلان بازیگر رو که دوست داره یا فلان استاد زن دانشگاهش که هنوزم تعریفشو میکنه و.... رو میبینه. نمیدونم چرا رو یه رابطه استاد شاگردی ساده که فقط تشویق علمی بوده انقدر حساس شدم .گاهی ازون بازیگر بشدت بدم میاد چون فقط احتمال میدم تو ذهن شوهرمه. من از شوهرم پرسیدم توی ذهنت فانتزی میسازی؟ گفت خب حالا بگم که چی؟این نوع سوالا رو کلا نپرس چون اگه باشه اعصابتو خورد میکنی. و این نوع جواب شوهرم منو بیشتر داغون کرده و مطمعن شدم فانتزی میسازه. طبق حرفای شما فانتزی بد نیست ولی من سوالم اینه یعنی داره با من رابطه جنسی میکنه و بیاد فلان بازیگره؟؟ یعنی از من سو استفاده میکنه؟ من این وسط چکارم پس؟
0
0
پاسخ ها:
ج | ۲ سال پیش
وااااااای همش درد دلای منه
همسر من بشدت آدم مقیدی هم هست
ولی موقع خلوتمون وقتی تو اوجه حتی اسم استادشو هم میاره و منم سعی میکنم سرخوردش نکنم شاید خودش بفکر بیفته ولی مدام میگه عاشقتم که اینقد باهام صمیمی هستی........از بیشتر اون اسمهایی میاره متنفرم....... من واقعا سردرگمم
0
0
اشکان | ۲ سال پیش
من هیچ قضاوتی نمیکنم شایدم حق با شماست که ناراحت باشین... فقط یه نکته مد نظرتون باشه رویاها چیزهایی دست نیافتنی برای مردانند... وقتی باشما به لذت رسیده شمادیگه رویاش نیستید... بخاطر همینه که به گفته برخی نامزدی شیرینترین دورانه چون هنوز کاملا دست یافتنی نیستید
0
0