مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
مرد متولد شهریور، نماد: سنبله
75
زمان مطالعه: 6 دقیقه
و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم کرد. این مرد, کسی است که گاهی شانس خود را در قمار امتحان می کند. او رگ گواست و آنقدر سرد و بی احساس است که گاهی با خود فکر می کنید چه اشتباهی کرده اید که به...

مرد متولد شهریور، نماد: سنبلهو حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم کرد. این مرد, کسی است که گاهی شانس خود را در قمار امتحان می کند. او رگ گواست و آنقدر سرد و بی احساس است که گاهی با خود فکر می کنید چه اشتباهی کرده اید که به او اینطور رفتار می کند. اما قبل از آنکه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید،, باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند.

متولدین مرد این برج چه جذاب باشند, چه نباشند, معمولاً دوست داشتنی به نظر میرسند. بیشتر آنها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر کوهستان, بدون جوش و لک دارند. آنها چشمانی قشنگ و معمولاً قهوه ای رنگ دارند که مثل ستاره ها می درخشند. مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام است. او نمونهء بلندی ?سبزه بودن? و خوش تیپی است.

به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی است, حتی وقتی که اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می کند. او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینک آفتابی موقری می کند و با کراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.

برخی از مردان متولد برج شهریور کمی سرد و بعضی دیگر مشخصاً سرد و بی روحی هستند. برای مرد متولد این برج سخت است که خود را از نظر عاطفی متعهد کند چون می ترسد کنترل اوضاع از دستش خارج شود. او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می کند. سیارهء او - مریخ - سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس کند. بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می کنند. احساس امنیت بیشتری دارند.

مرد شهریور مردی کوشاست و برای رسیدن به آنچه می خواهد سخت تلاش و کار می کند ولی الزاماً تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست. چون بر عکس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده است.

او مثل متولدین برجهای قابل تغییر، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند است. گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد, که فکر می کنید می خواهد شما را اذیت کند.

از آنجا که ابراز احساسات برای او آسان نیست, پدر خوبی نخواهد بود, هر چند که خودش می خواهد باشد. اما برای او سخت است که خودمانی رفتار کند. او پدری بسیار منضبط است و وقتی بچه ها تکالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می کند.

پدر شهریوری گاهی فراموش می کند که او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد که تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر است. در هر مرحله ای از زندگی که این نکته را بفهمد و به درستی رفتار کند, مردی خشنود و با احساس خواهد بود..

با بحث در مورد خصوصيات مرد شهريور ممكن است،تصور كنيد كه مرد شهريور به غير از شادي و دوستي،خصوصيات ديگري ندارد،اما مرد شهريور بعد از ازدواج به كلي تغيير مي كند.اما مانند قبل پول دوست و صرفه جو مي باشد،اما شما را دوست داشته و وابسته به شما بوده و در نظر او تنها انسان قابل اعتماد براي زندگي،شما خواهيد بود.او سعي خواهد كرد كه تمام خواسته هاي شما را برآورده كند و در ابتدا بي تجربه خواهد بود،اما با گذشت زمان،هداياي قابل ملاحظه و باارزشي كه مورد علاقه شماست،برايتان خواهد داد.

بعد از ازدواج،انتظار سخنان رمانتيك از مرد شهريور را نداشته باشيد،اگر در زمان تولد،ستاره ديگري تأثير بگذارد،شايد سخنان شيريني بگويد.اما در اين مورد نبايد مطمئن باشيد،او بعد از ازدواج با شما،نظير دوستي شاد و با نشاط رفتار خواهد كرد و هرگز عاشقي آتشين نخواهد بود.ولي شوهري مي باشد كه هميشه به فكر شما بوده و آرزوها و خواسته هاي شما را فراموش نكرده و احترام زيادي برايتان مي گذارد.

رابطه زناشويی متولدين شهریور با ساير ماه ها

فروردین

آنها بايد برای يکديگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با يکديگر برخورد کرده و به نيازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند و به بقای رابطه خود اميدوار باشند . در غير اين صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسيار پيچيده به نظر می رسد .

اردیبهشت

ازدواج اين دو عاری از هرگونه شکاف عميق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی ميان اين دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی ميان آنها جبران اين کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نيکبختی خواهد بود.

خرداد

روحيه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهريوری منظم و با برنامه سازگار نيست و ممکن است از اين لحاظ زندگی اين دو در کنار يکديگر کمی توام با درگيری و اختلاف باشد.

تیر

موارد اشتراک آنها خيلی بيشتر از موارد اختلاف آنهاست و پيوند ميان اين دو می تواند بسيار خوش يمن و سعادت بار باشد.

مرداد

اين پيوند از نقاط مشترک زيادی برخوردار نيست و ممکن است ظربه پذير باشد ولی طرفين با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .

شهریور

پيوند دو شهريوری باهم از بسياری جهات مناسب است زيرا آنها به خوبی احساسات خود را کنترل کرده و بر نفس خويش تسلط دارند و خواهان يک زندگی آرام بدون دغدغه هستند.

مهر

اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.

آبان

پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .

آذر

چون هر دو از انعطاف پذيری خوبی برخورداند می توانند با يکديگر کنار بيايند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق يکديگر را فراموش نکنند.

دی

رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.

بهمن

آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همديگر رار درک می کنند .

اسفند

آنها با درک يکديگر و متحد شدن باهم می توانند نقاط ضعف يکديگر را پوشش داده و مکمل هم باشند و به اتکای يکديگر به اهداف خود در زندگی دست يابند و سعادتمند شوند .این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (75 رای)  
قرآن آنلاین
۳ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

فرشته قربانی | ۱ سال پیش
بیسیار عالیوجذعب
0
0
دنیا | ۷ سال پیش
ممنون درست بود
0
0
0000 | ۸ سال پیش
سلام اینطور که شمامیگین نیست خیلی چیزای مزخرفی نوشتین
0
0