مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
زن متولد اسفند، نماد: حوت
76
زمان مطالعه: 5 دقیقه
وای خدای من عجب زن رویایی! اگر سعی کنید او را به خیال پردازی متهم کنید،(با حالتی آرامش بخش!) به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه می کند و می گوید کاملاً اشتباه می کنید. او واقع گرا است. گاهی هم همه...

زن متولد اسفند، نماد: حوتوای خدای من عجب زن رویایی! اگر سعی کنید او را به خیال پردازی متهم کنید،(با حالتی آرامش بخش!) به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه می کند و می گوید کاملاً اشتباه می کنید. او واقع گرا است. گاهی هم همه چیز را آن قدر واقعی می پندارد که شاید در حالیکه فیلم غم انگیزی می بیند، هق هق زیرگریه بزند، منظورم را که می فهمید!

بطور کلی این نشانه به قدیسین مربوط می شود. اما فراموش نکنید زنان متول این برج دو دسته هستند، دسته اول زنی لوند با چشم و گوش بازو شیک است، دسته دوم آفتاب پرستی رویایی است. برخی از این زنان از چنان قدرت تظاهری برخوردارند که تارهای خیال پردازی که به دور خود تنیده اند، می توانند واقعاً باور کنند.

او زنی است که می تواند به محض اینکه شما (به عنوان همسر) صبح خانه را ترک کردید وبه محل رفتید، مثل زمان هجده سالگی اش لباس بپوشید و از خانه بیرون برود. او با کفشهای پاشه بلندی که پوشیده به زحمت قدم می زند و اوقات خوبی را می گذارند و قبل از شما به خانه بر می گردد و می گوید که تمام روز را در خانه بوده و گردگیری می کردها (لبته همه آنها اینطور نیستند). بعضی از آنها آنقدرعشاق و شیفته شریک هستند که به هیچ وجه نمی توانند بارگناه خیانت کاری را تحمل کنند.

زن متولد این برج واقعاً رویایی است. وی شیفته خانواده و دوستان است. او از جریحه دار کردن احساسات دیگران متنفر است و مثل متولد برج مهر به جای رویارویی با مسایل، خود را درگیر آنها نکرده و اغلب با آنها مواجه نمی شود. از آنجا که توانایی همدلی با دیگران را دارد، مادر خوبی نیز هست و از وظایف خود شانه خالی نمی کند. او بچه ها را غرق محبت می کند.

او سعی دارد از بچه ها خیلی مراقبت کند تاجایی که آنها در می یابند گاهی حس استقلال خود را از دست می دهند و تازه وقتی با دنیای واقعی روبروی شوند می بینند که با دنیایی که ما در ترسیم کرده، خیلی تفوت دارد. برای او خیلی سخت است که بچه ها را تنبیه کند و وقتی با بچه ها درشتی می کند و سر آنها داد می کشد خودش بیش از آنها ناراحت می شود. زنی رامی ناسم که متولد همین برج است.

او یکبار آنقدر از دست بچه هایش عصبانی شده بود که به آنها گفته بود که میرود و آنها را تنها می گذارد. بعد در را محکم به هم کوبیده و در کابینت قایم شده بود! ولی پنج دقیقه بعد بیرون آمده بود.ا و را برای روی آوردن به مشروبات الکلی مستعد می دانند.

یکی دیگر از دوره بحرانی که مادر متولد برج اسفند می گذراندوقتی است که بچه های بی تجربه او خانه را ترک می کنند و او هم به سراغ خیالبافی می رود و تصور می کند که آنها نوزاد هستند. این خطر همیشه وجود دارد که در سکوت در آبهای خیال پردازی شناور شود. چوب و قلاب ماهی گیری بخرید و او را بیرون بکشید.

زن متولد اسفند می خواهد با مردی که دوست دارد ازدواج کند و زن متولد اسفند که با مردی که دوست ندارد و فقط به خاطر پول با او ازدواج کند،اصلآ وجود ندارد.برای ممکن شدن این کار،تأثیرات ساتورن و مرکوری لازم است.و زنی که دوست داشته و ازدواج کند بسیار مشفق خواهد بود.او برای راحتی و خوشحالی شوهرش سعی می کند.اگر پول شوهرش کم باشد تمام کارها را بر عهده می گیرد و تمام گفته های او را انجام می دهد.اما این زن در مورد کارهای خانه زیادی ماهر نیست و مرتب و منظم بودن خانه اش خیلی کم دیده می شود.

رابطه زناشويی متولدين اسفند با ساير ماه ها

فروردین

اين پيوند سرشار از فراز و نشيب و مملو از تفاوتها و تضادها ست.

اردیبهشت

از لحاظ شخصيتی باهم چندان سازگار نيستند ولی اگر از خود محوری دست بردارند و باهم يکی شوند می توانند همديگر را کامل کنند .

خرداد

اسفندی روياپرور و خردادی واقع گرا می توانند همديگر را کامل کنند به شرط آنکه از غرور و خودخواهی بيجای خود دست بردارند و رعايت تعادل و توازن در هر چيز را کرده و کمی منطقی تر باشند.

تیر

پيوند اين دو پيوندی مستحکم خواهد بود و روز به روز عميق تر خواهد شد . و در کنار هم زندگی سعادت آميزی را تشکيل می دهند .

مرداد

اين دو به گونه ای غريزی با هم تفاوت دارند و اگر چنانچه متولد مرداد کمی سلطه جويی خود را کاهش دهد و در مقابل تغييرات خلق و خوی متولد اسفند از خود تحمل و بردباری بيشتری نشان دهد زندگی آنها قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .

شهریور

آنها با درک يکديگر و متحد شدن باهم می توانند نقاط ضعف يکديگر را پوشش داده و مکمل هم باشند و به اتکای يکديگر به اهداف خود در زندگی دست يابند و سعادتمند شوند .

مهر

پيوند زناشويی ميان اين دو با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد ، به ويژه آن که روابط جسمانی آنها با هم کاملاً سازگاری است و به خوبی يکديگر را ارضا میکنند.

آبان

عليرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نيازهای روحی و جسمی يکديگر را به خوبی درک کرده يکديگر را ارضا می کنند.

آذر

اين پيوند به شرطی می توانند قرين سعادت باشد که متولد آذر کمی از لجبازی و خودرايی خود دست بردارد و متولد اسفند نيز روحيه اجتماعی وی را در نظر بگيرد و کمی انعطاف پذير باشد.

دی

اين پيوند چشم انداز اميد بخشی را نويد می دهد.

بهمن

با اتکا به حس همدردی و دلسوزی خود می توانند پيوند خود را تحکيم بخشيده و زندگی سعادتباری داشته باشند.

اسفند

با پرهيز از حساسيت و زودرنجی بسيار خود قادرند زندگی سعادت آميزی را پی ريزی کنند و از آن لذت ببرند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (76 رای)  
قرآن آنلاین
۱ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

مائده | ۸ سال پیش
ایول با..خود خودمم!مخصوصا اینکه تو کارایه خونه خوب نیسم!!!!!!ههههه
هههه
0
0