دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
طالع ازدواج و خصوصیت مرد متولد اردیبهشت (نماد: ثور)
61
زمان مطالعه: 14 دقیقه
مشخصات كلي زنان و مردان متولدين اردبيهشت ماه: خيلي قانع ، صبور و آرام ، پرتحمّل ، عاشق مالكيّت ، حسود ، متعصّب ، اهل اعتدال ، با محبّت ، خيلي قوي و سالم ، عاشق عطر و بوي طبيعي ، از تجارب گذشته الهام مي‌گيرد ، واقعاْ وفادار ، مخالف افراط ، ‎‎‎با...

مشخصات کلی زنان و مردان متولدین اردبیهشت ماه:

خیلی قانع ، صبور و آرام ، پرتحمّل ، عاشق مالکیّت ، حسود ، متعصّب ، اهل اعتدال ، با محبّت ، خیلی قوی و سالم ، عاشق عطر و بوی طبیعی ، از تجارب گذشته الهام می‌گیرد ، واقعاْ وفادار ، مخالف افراط ، ‎‎‎با سلیقه ، خوشگل‌پسند ، پول‌دوست ، همیشه راضی ، مصمّم ، پرکار ، سخاوتمند ، مؤقّر و سنگین ، فقط در مقابل حرف آرام رام می‌شود ، اهل مادیّات ، دنبال زندگی شیرین ، مادّی‌گرا و سودجو ، به‌هر کاری صورت واقعی می‌دهد ، مخالف خشونت ، با ثبات و پایدار ، عاشق صلح و آرامش ، صادق ، مال جمع کن ، اهل هنر ، مخالف درگیری ، اگر عصبانی شود طوفان بپا می‌کند ، مستعد کشاورزی ، هرکاری را به پایان می‌رساند ، رئیس فعّال و لایق ، با همه کنار می آید ، خود سر ، نجیب، عاشق خانه و خانواده ، عاشق طبیعت ، عاشق رفتار ملایم ، کمک رسان ، دارای قلبی بزرگ ، با صفا ، مسلّط به نفس ، دارای عزّت نفس ، عاشق گل و زیبائی ، بی تفاوت نسبت به دشمنان ، میانه رو ، رفیق و دوست بسیار شیرین ،شیک پوش ، علاقه‌مند به موسیقی ، قدر شناس ، مخالف عجله ، دارای تحمّل زیاد ، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد .

خصوصیت بارز طالع مرد متولد اردیبهشت

عنصر وجودی مردان اردیبهشت ماه : خاک

روز شانس: جمعه

عدد شانس: 6

سنگ شانس: زمرد

رنگ شانس: صورتی،آبی،آسمانی،کرم

گل شانس: رز قرمز،میخک صورتی،شب بو

بوی شانس: میخک،گل سیب

بارزترین خصوصیات: مقاومت

بزرگترین ایده آل: شهرت

بزرگترین اشتباه: لجاجت

بزرگترین آرزو: ثروت زیاد

رابطه زناشویی متولدین اردیبهشت با سایر ماه ها

ماه تولدرابطه زناشویی
فروردینروابط زناشویی آنها با یکدیگر هیچ کم وکاستی نخواهد داشت زیرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمایلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.
اردیبهشتپیوند دو اردیبهشتی با یکدیگر قرین سعادت و نیکبختی خواهد بود .
خرداداز نظر برنامه ریزی در زندگی و نظم و مقررات ممکن است پیوند این دو با یکدیگر چندان سازگار نباشد.
تیرپیوند میان متولدین اردیبهشت و تیر بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
مرداداین دو در روابط زناشویی با یکدیگر سازگار و هماهنگ هستند و یکدیگر را ارضا می کنند و این عامل مهمی برای پایداری کانون خانواده آنهاست .
شهریورازدواج این دو عاری از هرگونه شکاف عمیق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی میان این دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی میان آنها جبران این کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نیکبختی خواهد بود.
مهرپیوند عاطفی خوبی میان آنها برقرار است و از نظر جنسی نیز یکدیگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر باید تا اندازه ای سلطه متولد اردیبهشت را بپذیرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.
آباناین دو علیرغم تفاوتها و اختلاف سلیقه هایی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خویشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
آذرازنظر روابط جسمانی تقریباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و یکدیگر را ارضا می کنند . برای رسیدن به تعادل باید هر دو به سهم خود کمی کوتاه بیایند.
دیزندگی متولدین اردیبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.
بهمناین دو در اکثر زمینه ها با هم اختلاف سلیقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آیند بدون شک همدیگر را کامل می کنند.
اسفنداز لحاظ شخصیتی باهم چندان سازگار نیستند ولی اگر از خود محوری دست بردارند و باهم یکی شوند می توانند همدیگر را کامل کنند .

گروه خاک

از دوازده ماه سال،سه ماه از گروه آتش،سه ماه از گروه خاک،سه ماه از گروه هوا و سه ماه دیگر نیز از گروه آب می باشند،هر سه ماه یک گروه،با هم سازگارند.این ماه ها خصوصیات بارزی از گروه خود را دارند.از آنجایی که شما از گروه خاک هستید در زندگی خود تابع منطقی بوده و علایق وافری به مادیات داشته،شخصی با اراده و استوار و آماده،هستید.انسانی هستید که در ماه پول به دنیا آمده اید و ماده در زندگی شما جایگاه مهمی را اشغال کرده است.شما بر این باورید که پول برای ادامه یک زندگی راحت و آسوده،ضروری است و تفکرات و اندیشه ها و نقشه های شما،در این راه می باشد

نیروی مقاومت

برج گاو به شما قدرت و استقامت می دهد و قدرت مقاومت و پایداری را در وجود شما می توان یافت.این نیروی مقاومت که در ماه های دیگر به ندرت دیده می شود،به شما اعتماد به نفس و نیرو می بخشد.باتبارا فرزند خانواده ای فقیر بود که از یک طرف مشغول تحصیل بود و از طرف دیگر در پرده سینما ها،حضور داشته و خود نشان میداد و به عنوان پاداش و نتیجه سال ها نیروی مقاومت و پایداری خود،یکی از معروفترین چهره های هالیوود شد و در میان نامدارترین و پرآوازه ترین هنرپیشه های هالیوود،جای گرفت.

لجاجت

تنها چیزی که در زندگی مانع پیشرفت و حرکت شما می باشد،لجاجت و یکدندگی شما می باشد.زیرا،شما در زندگی خود،پیشنهاداتی که دریافت کرده و یا سخنانی را که می شنوید،به راحتی قبول نکرده و نمی پذیرید.در نگاه او،این روش زندگی،روشی مفید می باشد،زیبا مطالعه و تحقیق در مورد مسئله ای و سپس اقدام به کاری،عاقلانه می باشد.اما در مورد شما،اوضاع چنین نیست.شما حتی گفته های کسی را که به وی اطمینان و اعتماد دارید،نیز به زودی باور نمی کنید.

دوستی و رفاقت

متولدین اردیبهشت،انسان های خونگرمی بوده و روابط دوستی برایشان بسیار مهم بوده و جزو شخصیت های رئوف و آتشین و حریص می باشند.اما احساسات خود را به آسانی،بروز نمی دهند.در مقابل قدرتی که ستاره ونوس به آنان ارزانی داشته،در ابراز احساسات خود کم رو و خجالتی هست،زیرا هرگز تصور نمی کنند که ستاره عشق و زیبایی،به آنها نیروی جذابیت و زیبایی و خونگرمی زیادی،داده است. به عبارت دیگر این را باور نمی کنند.

وجود انسان هایی که زندگی را زیباتر،می کنند

عنوان «انسان هایی که زندگی را زیبا می کنند»در مورد متولدین اردیبهشت ماه،بیان می شود.زیرا،بین متولدین این ماه،تعداد زیادی موزیسین،نقاش و معمار،دیده می شود.بعلاوه زنان زیبا و مردان خوش تیپ زیادی که توجه همه را به سوی خود جلب می کنند،جزو متولدین این ماه،می باشند.بعلاوه«رادولف والنتینو»هنر پیشه ای که در مراسم تشییع جنازه وی هزاران زن شرکت کرده بود،تا زمان حال،بین مردانی که به دنیا آمده و یا از دنیا رفته اند،یکی از زیباترین و خوش تیپ ترین مردان دنیا،به شمار می رود.انسان های متولد اردیبهشت ماه نه تنها در مورد هنرهای زیبا،بلکه در مورد فعالیت های مختلفی که تمثیل کننده زیبایی هستند،کار و تلاش می کنند.

مقتصد و صرفه جو بودن

متولدین اردیبهشت،اهمیت پول را به خوبی دانسته و تنها در سایه پول می توانند،امنیت و اعتماد به نفس داشته باشند.اگر چه بسیار ثروتمند نیز باشند،به اسراف و ولخرجی معتقد نیستند. اما این انسان که معتقد به حساب شده خرج کردن پول بوده و پیاده رفتن را مناسب و بهتر از رفتن با ماشین می داند،در لحظه ای که برای شما در مورد مقتصد بودن و صرفه جویی سخنرانی می کند،به یکباره می تواند به شخص محتاج و نیازمندی،مقدار بسیار زیادی پول که حتی به فکر شما نیز نمی رسید،داده و به او کمک کند.

انسان هایی که شناخت آنها بسیار مشکل می باشد

متولدین اردیبهشت که شخصیت آرام و متعادل دارند،گاه گاهی بسیار ناآرام و بد رفتار شده و دوستان و نزدیکان و خانواده خود را آزار می دهند.این انسان ها که علاقه وافری به عشق و سکس دارند،از مخالفت با آرزوها و خواسته هایش نا خشنود می شود اما به خاطر این موارد،دیگران را مورد سرزنش و نکوهش قرار می دهد.به طور خلاصه،بعضی از متولدین اردیبهشت دارای فکر محدود و بسته ای هستند و امکان وفق دادن خود با شرایط و افکار جدید،برای آنها وجود ندارد.

متولد اردیبهشت انسانی است که آرام و ساکن و فعال و پرکار بوده و از زیبایی ها لذت می برد و احساس نشاط و سرزندگی عجیبی دارد.می توان گفت که دارای نشاط و شادی بچه گانه ای می باشد.به همین سبب اگر شخصی در مسیر خود،با لیز خوردن از روی پوست موز لیز خورده و بر زمین بیفتد،برای او صحنه خنده داری بوده و با قهقهه می خندد.«بالزاک»که تمامی داستان های او بین رمان های کلاسیک،جای دارند،متولد اردیبهشت ماه بوده است.مردم زمان«بالزاک»که از علاقه وافر او نسبت به غذا،اطلاع داشته اند،از دیدن رمان های پر احساس و رمانتیک او بسیار متعجب می شدند.

مسایل جنسی

هم زن و هم مرد اردیبهشت ماه،اهمیت زیادی به سکس می دهند.سکس برای آنها به اندازه زیبایی های زندگی،غذا و پول،مهم می باشد.اما مرد متولد اردیبهشت،خود را با این مسائل زیاد مشغول نمی کند.او به هر زنی که به او توجه کرده و در رفتار و حرکات خود،علاقه خود را به او نشان دهد،به آسانی نزدیک می شود.

حسادت

زنان و مردان اردیبهشت،حسود هستند.این حس حسادت بیشتر در مسائل عشقی،بارز است.اما در مورد اوضاع و احوال دیگران نیز به چشم می خورد.متولد اردیبهشت نه تنها آرزوی منزلی زیبا و راحتی را دارد بلکه از بودن افراد قابل ستایش و نیکو در اطراف خود خشنود می شود.

سلامتی و تحرک

انسان های متولد اردیبهشت بسیار سالم و سرزنده هستند.از ورزش و حرکت دادن بدن خود بسیار خوشحال می شوند.حرکت و جنب و جوش برای این افراد که علاقه بسیاری به غذا دارند،از نظر سلامتی بسیار مهم می باشد.

مردان متولد اردیبهشت

مردان متولد اردیبهشت،دوستی صادق،شوهر خوب،پدری مهربان و رئیس خانوادگی کامل هستند و خصوصیات ویژه خود را دارند.اگر می خواهید با چنین مردی ازدواج کرده و با شادی و خوشی زندگی کنید،باید بسیار دقیق و هوشیار باشید.مرد متولد اردیبهشت به کار خود اهمیت بسیاری می دهد.به هر کاری که مشغول باشد بسیار دقت کرده و تا اندازه ای که برای دیگران قابل تحمل نیست کار می کند.اما باید کار خود را،خودش انتخاب کند.زیرا کار کردن برای او تحت نظر شخصی خشن و بی رحم و ناشکیبا،بسیار مشکل می باشد.

مسایل جنسی:

نیروی سکس متولد اردیبهشت،زیاد است.و آرزوی سکس مانند پوشاک و خوراک در زندگی روزمره آنها،وجود دارد.اگر در مورد سکس توانایی همراهی با او را ندارید،با چنین مردی ازدواج نکنید.زیرا اگر شما در نظر مرد اردیبهشت،از نظر سکس کامل نباشید،هر چند که شما را دوست داشته باشد،اما نا خواسته،با زنان دیگری،رابطه جنسی خواهد داشت.اگر مطمئن هستید که در این مورد،نمی توانید او را خشنود کنید،بهتر است با یکی از متولدین ماه های دیگر ازدواج کنید.

غذا:

مرد متولد اردیبهشت،بسیار بااشتهاست.او برای هر چیز زیبا و لذیذ،در زندگی،اشتها و میل دارد.اگر می خواهید،این مرد را وابسته خود کنید،بهتر است غذاهای مورد علاقه او را پخته و سفره ای باذوق و سلیقه زیبایی برایش بچینید.به گفته بزرگان،مسیر نفوذ به قلب مرد اردیبهشت از معده او می گذرد،لذا در این خصوص دقت و توجه لازم را داشته باشید.

سلامتی:

مرد اردیبهشت از نظر جسمی بسیار سالم و قوی می باشد.اما اگر بیمار باشد،مقاومت خود را از دست می دهد.قسمت گردن و گلوی او بسیار حساس می باشد.اگر سرماخوردگی داشته باشد احتمال عود بیماری او،وجود دارد.و نیز اعتماد و ایمان زیادی به دکترها ندارد.و به صحت افکار خود معتقد بوده و حرف دیگران را در این مورد قبول ندارد،واین هم مانعی است که جلوی بهبودی و سلامتی سریع او را،می گیرد.

دیکتاتوری:

اگر به نام سرشناسان اردیبهشت ماه دقت کنید،به نام تعداد زیادی،امپراطور و دیکتاتور وملکه،برخورد می کنید،یکی از خصوصیا متولدین این ماه،امر و نهی کردن و دستور انجام کارها می باشد.به همین سبب در زندگی مشترک و در خانه همیشه حرف اول را او خواهد زد نه شما.از طرف دیگر مرد متولد اردیبهشت،به اندازه یک کودک،صاف و ساده می باشد.شما می توانید خانه و زندگی را با سلیقه خود اداره کنید ولی چنین نشان دهید که طبق دستورات و خواسته های او اداره می شود.

عشق:

گفتیم که مرد متولد اردیبهشت،اهمیت زیادی به سکس می دهد.اما علی رغم تمامی روابط سکسی خود،همیشه به دنبال عشق است.لحظه ای که عاشق می شود،تمام خصوصیات زیبایی را که تا آن زمان مخفی کرده بود،آشکار می کند.واگر عاشق زنی شد،هرگز از او دست نکشیده و ترکش نمی کند.اما نباید از این مرد انتظار داشت،زمانی که عاشق شماست،سخنان شیرین عاشقانه بیان کرده و شعر خوانده و پی در پی «دوستت دارم» بگوید،زیرا او بسیار کم حرف بوده و احساسات قلبی خود را با عمل و حرکات نشان می دهد.

ازدواج:

هیچ یک از متولدین ماه های دیگر به اندازه متولد اردیبهشت که زن مورد علاقه خود را پیدا کرده و با او ازدواج می کند،خشنود و خرسند نمی شود.زیرا مردان اردیبهشت اگرتحت تأثیر ستاره ای دیگر نباشند،در طول عمر خود،فقط یک بار عاشق می شوند،و در کنار آن زن احساس آرامش و مسرت می کنند.این مرد که ارزش پول را دانسته و به مسائل مادی اهمیت زیادی می دهد،ولی درباره زن مورد علاقه وی،به کلی تغییر عقیده می دهد.

به نظر او هیچ چیزی در دنیا شایسته و لایق،وجود معشوق او و نشانگر عشق و علاقه وی نمی تواند باشد.تمام چیزهای زیبا و گلچین شده را برای همسرش آورده و از او می خواهد که لباس های شیک و مدرن پوشیده و آرایش کرده و به بهترین نحو خود را زینت بخشد.

زن ایده آل:

مرد اردیبهشت با سازگاری و تفاهم، با همسر خود،یک عمر به شادی و آرامش زندگی می کند.اما گاهی ممکن است همسر وی زنی بسیار حساس بوده و به مسائل معنوی بیشتر از مادیات اهمیت بدهد.و در این صورت تفاهم و سازگاری در زندگی مشترک،بسیار مشکل خواهد بود.زیرا مرد اردیبهشت تصور می کند که تمام خواسته ها و نیازهای همسرش را برآورد می کند و نا رضایتی و خوشنودی او را درک نمی کند.

و اگر همسر او،این موضوع را بیان کند،با عکس العمل شدید و خشن شوهر خود،مواجه می شود.و مرد اخم کرده و روزها با همسرش صحبت نمی کند.براساس حسادت بیش از اندازه مرد اردیبهشت،هرگز مرد دیگری حق ندارد به زنی که متعلق به اوست،حتی گوشه چشمی نگاه کند.در این حالت،احساس حسادت وی بیش از پیش و با شدت بروز می کند و حتی در این درگیری و احساس حسادت،این مرد،تمام اشیایی که در خانه وجود داشته و برایش بسیار باارزش می باشد،شکسته و پاره پاره می کند.

دوستی:

نباید فراموش کنید که روابط دوستی شوهرتان نیز باید پابه پای او و همراه او باشید.زیرا مرد اردیبهشت بسیار صبور و خوش نیت و طالب دوستی بوده و در دوران مجردی دوستان زیادی داشته است.فقط در مورد همسرش،نظر و عقیده وی تغییر می کند.در مورد زن خود بسیار حساس بوده و حتی اگر موردی هم وجود نداشته باشد،باز نسبت به وی حسادت می کند.به همین سبب اگر با مردی که متولد اردیبهشت بوده ازدواج کنید باید درایجاد روابط دوستی بسیار دقیق و ظریف باشید.

پدر خانواده:

مردان متولد اردیبهشت،علاقه وافری به کودکان دارند.در زمان تشکیل خانواده و ازدواج در مورد کودکان نیز ایده آل هایی دارند و به آنها فکر می کنند.یکی از بزرگترین ایده آل های آنها در زندگی،همسر مورد علاقه و محبوب و فرزندانشان است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (61 رای)  


۳ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

morvarid | ۸ سال پیش
khub bood
0
0
helya | ۸ سال پیش
بدنبود.تکراری بود
0
0
helya | ۸ سال پیش
بدنبود
0
0
hits