دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۰ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
طالع ازدواج و خصوصیت زن متولد اردیبهشت (نماد: ثور)
73
زمان مطالعه: 18 دقیقه
مشخصات كلي زنان و مردان متولدين اردبيهشت ماه: خيلي قانع ، صبور و آرام ، پرتحمّل ، عاشق مالكيّت ، حسود ، متعصّب ، اهل اعتدال ، با محبّت ، خيلي قوي و سالم ، عاشق عطر و بوي طبيعي ، از تجارب گذشته الهام مي‌گيرد ، واقعاْ وفادار ، مخالف افراط ، ‎‎‎با...

مشخصات کلی زنان و مردان متولدین اردبیهشت ماه:

خیلی قانع ، صبور و آرام ، پرتحمّل ، عاشق مالکیّت ، حسود ، متعصّب ، اهل اعتدال ، با محبّت ، خیلی قوی و سالم ، عاشق عطر و بوی طبیعی ، از تجارب گذشته الهام می‌گیرد ، واقعاْ وفادار ، مخالف افراط ، ‎‎‎با سلیقه ، خوشگل‌پسند ، پول‌دوست ، همیشه راضی ، مصمّم ، پرکار ، سخاوتمند ، مؤقّر و سنگین ، فقط در مقابل حرف آرام رام می‌شود ، اهل مادیّات ، دنبال زندگی شیرین ، مادّی‌گرا و سودجو ، به‌هر کاری صورت واقعی می‌دهد ، مخالف خشونت ، با ثبات و پایدار ، عاشق صلح و آرامش ، صادق ، مال جمع کن ، اهل هنر ، مخالف درگیری ، اگر عصبانی شود طوفان بپا می‌کند ، مستعد کشاورزی ، هرکاری را به پایان می‌رساند ، رئیس فعّال و لایق ، با همه کنار می آید ، خود سر ، نجیب، عاشق خانه و خانواده ، عاشق طبیعت ، عاشق رفتار ملایم ، کمک رسان ، دارای قلبی بزرگ ، با صفا ، مسلّط به نفس ، دارای عزّت نفس ، عاشق گل و زیبائی ، بی تفاوت نسبت به دشمنان ، میانه رو ، رفیق و دوست بسیار شیرین ،شیک پوش ، علاقه‌مند به موسیقی ، قدر شناس ، مخالف عجله ، دارای تحمّل زیاد ، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد .

خصوصیت بارز طالع زن متولد اردیبهشت

ترکی استانبولی: برج بوغا

ترکی آذربایجانی: گولن آی

رومی :تاروس

گروه: خاک

روز شانس: جمعه

عدد شانس: 6

سنگ شانس: زمرد

رنگ شانس: صورتی،آبی،آسمانی،کرم

گل شانس: رز قرمز،میخک صورتی،شب بو

بوی شانس: میخک،گل سیب

بارزترین خصوصیات: مقاومت

بزرگترین ایده آل: شهرت

بزرگترین اشتباه: لجاجت

بزرگترین آرزو: ثروت زیاد

رابطه زناشویی متولدین اردیبهشت با سایر ماه ها

ماه تولدرابطه زناشویی
فروردینروابط زناشویی آنها با یکدیگر هیچ کم وکاستی نخواهد داشت زیرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمایلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.
اردیبهشتپیوند دو اردیبهشتی با یکدیگر قرین سعادت و نیکبختی خواهد بود .
خرداداز نظر برنامه ریزی در زندگی و نظم و مقررات ممکن است پیوند این دو با یکدیگر چندان سازگار نباشد.
تیرپیوند میان متولدین اردیبهشت و تیر بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
مرداداین دو در روابط زناشویی با یکدیگر سازگار و هماهنگ هستند و یکدیگر را ارضا می کنند و این عامل مهمی برای پایداری کانون خانواده آنهاست .
شهریورازدواج این دو عاری از هرگونه شکاف عمیق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی میان این دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی میان آنها جبران این کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نیکبختی خواهد بود.
مهرپیوند عاطفی خوبی میان آنها برقرار است و از نظر جنسی نیز یکدیگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر باید تا اندازه ای سلطه متولد اردیبهشت را بپذیرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.
آباناین دو علیرغم تفاوتها و اختلاف سلیقه هایی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خویشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
آذرازنظر روابط جسمانی تقریباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و یکدیگر را ارضا می کنند . برای رسیدن به تعادل باید هر دو به سهم خود کمی کوتاه بیایند.
دیزندگی متولدین اردیبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.
بهمناین دو در اکثر زمینه ها با هم اختلاف سلیقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آیند بدون شک همدیگر را کامل می کنند.
اسفنداز لحاظ شخصیتی باهم چندان سازگار نیستند ولی اگر از خود محوری دست بردارند و باهم یکی شوند می توانند همدیگر را کامل کنند .

گروه خاک

از دوازده ماه سال،سه ماه از گروه آتش،سه ماه از گروه خاک،سه ماه از گروه هوا و سه ماه دیگر نیز از گروه آب می باشند،هر سه ماه یک گروه،با هم سازگارند.این ماه ها خصوصیات بارزی از گروه خود را دارند.از آنجایی که شما از گروه خاک هستید در زندگی خود تابع منطقی بوده و علایق وافری به مادیات داشته،شخصی با اراده و استوار و آماده،هستید.انسانی هستید که در ماه پول به دنیا آمده اید و ماده در زندگی شما جایگاه مهمی را اشغال کرده است.شما بر این باورید که پول برای ادامه یک زندگی راحت و آسوده،ضروری است و تفکرات و اندیشه ها و نقشه های شما،در این راه می باشد.

مسایل جنسی زنان اردبیهشت ماهی

هم زن و هم مرد اردیبهشت ماه،اهمیت زیادی به سکس می دهند.سکس برای آنها به اندازه زیبایی های زندگی،غذا و پول،مهم می باشد.اما مرد متولد اردیبهشت،خود را با این مسائل زیاد مشغول نمی کند.او به هر زنی که به او توجه کرده و در رفتار و حرکات خود،علاقه خود را به او نشان دهد،به آسانی نزدیک می شود.

اعتماد به نفس زنان اردبیهشت ماهی

زنان متولد اردیبهشت،اعتماد به نفس بالایی دارند.این اعتماد به نفس از لحظه تولد همراه آنهاست.آنها به خوبی می دانند که توانایی حل هر مسئله و از میان برداشتن هر مشکلی را دارند.اما اگر در لحظه تولد،ستاره دیگری بدرخشد،این اعتماد از بین رفته و ضعیف تر می شود.

عشق زنان اردبیهشتی

زن اردیبهشت ماه،در مورد عشق و دوستی انسانی بسیار صادق می باشد.او از آن شخصیت هایی است که یک باری عاشق شده و با تمام وجود وابسته می شود.اگر چیزهایی که می خواهد در عشق پیدا کند،در هر شرایطی که باشد،احساس خوشبختی و شادی می کند.در سایه جاذبه پر قدرتی که ونوس به این زن داده،توانایی به دست آوردن سریع،مردی را که مورد علاقه اش است،را دارد.باید به این نکته اشاره شود که زن اردیبهشت ممکن است در مورد مسائل عشقی،مرتکب اشتباه شود.

زیرا هر چند که در هر موردی منطقی بوده و با ثبات و اطمینان کامل پیش می رود،احتمال دارد در عشق بی قراری و بی تابی کرده و تصمیم درستی نگیرد.شاید عاشق کسی شود که به هیچ وجه مناسب و شایسته او نباشد.حتی اگر چنین مردی او را استثمار کند،چشم پوشی کرده و اعتراض نکند.

دوستان صادق

زن اردیبهشت به دوستان خود بسیار وابسته می باشد.و انتظار علاقه و توجه متقابل را نیز از آنها ندارد.حتی به ناحق از دوستانش دفاع کرده و ایثار و فداکاری زیادی می کند و در مقابل این از آنان نیز انتظار صداقت و یکرنگی را دارد.برای حل مشکلات دوستان،سریعآ اقدام می کند.کمک های مالی کرده و در حد امکان خود به آنان هدایایی می دهد.

خانه و مسکن زنان اردبیهشتی

زن اردیبهشت حتی اگر در اتاقی زندگی می کند،باز حال و هوایی به آن می دهد.او با کمک سلیقه و ذوق و هنر خود،این جای کوچک را زینت داده،بسیار زیبا و قابل استفاده میکند.و این خانه کوچک از بسیاری خانه های لوکس،زیباتر و گرم تر به نظر می آید.این زن به خانه خود علاقه داشته و در این مورد حساسیت زیادی نشان می دهد و شرایط را برای شریک زندگی خود در این خانه،فراهم می کند.

غذا زنان اردبیهشتی

زن متولد اردیبهشت،غذا را دوست دارد.و به این باور است که غذا،اهمیت زیادی در زندگی دارد.برای او راه ورود به قلب انسان ها از معده آنها می گذرد.و برای وابسته کردن مرد مورد علاقه خود،مخصوصآ در مورد غذای او دقت و توجه بیشتری به عمل می آورد.سفره او همیشه مرتب و منظم چیده شده و غذاهایش لذیذ و خوشمزه می باشد.و به دلیل زیبایی سفره و لذیذ بودن غذا،حتمآ از آنها می چشند و به همین دلیل گاهی زنان اردیبهشت،چاق می باشند.

درد و رنج زنان اردبیهشتی

زن مغرور اردیبهشت در مقابل درد و رنج بسیار صبور و مقاوم است.وهرگز آنها را بروز نداده و شکایت نمی کند.زیرا بروز درد و رنج و اضطراب خود،برای زنی مقاوم مانند او یک نقطه ضعف محسوب می شود.حتی در مقابل درد جسمانی نیز با فشار دندانها،آرام بوده و صبر و تحمل نشان می دهد.

تمایل به لوکس

صبر و تحمل زن اردیبهشت در شرایط سخت و بی پولی،نشانه بی علاقگی وی به اشیای زیبا و گرانقیمت نیست.بر عکس او از تماشای اشیای زیبا و گرانقیمت و باارزش و لوکس نیز،لذت وافری می برد.خریدن اشیای باارزش و لوکس با قیمت ارزان برای او بسیار عالی می باشد.

وابستگی و حسادت

زن اردیبهشت،زمانی وابسته شده و ازدواج می کند که کاملآ عاشق باشد.دراین حال به عیب و ایرادهای شوهر خود اهمیت زیادی نداده و به بهبودی اوضاع با گذشت زمان،اعتقاد دارد.در عین حال این زن به خاطر اعتماد شوهر نسبت به وی،اعتماد کاملی به همسرش دارد و حتی در مورد خیانت و بی وفایی همسرش،لحظه ای فکر نمیکند.شوهر او درست مانند وی صادق خواهد بود.معمولآ در نظر و تفکرات خود اشتباه نمی کند و حسادت در مورد عشق برای او معنایی ندارد.

اما این زن،گاهی با شرایط غیر عادی و دور از انتظار خود روبرو شده و شوهرش نسبت به وی بی وفایی کرده و خیانت می کند.و در آن لحظه این زن تبدیل به یک گاو زخمی می شود.اگر مرد پشیمان شده و عذر خواهی کند،زندگی مشترکشان،مانند قبل،ادامه پیدا می کند،اما اگر مرد به کار و خیانت خود ادامه داده و احساس ندامت نکند،زن اردیبهشت دچار بدبینی شدید شده و منزوی شده و به طور کامل با زندگی قهر می کند.

زن اردیبهشتی دوستدار گل و زیبایی

شما کمتر ممکن است زن متولد اردیبهشتی را ببینید که از دیدن چند گل مصنوعی در گلدان خوشش بیاید و از دیدن آن لذت ببرد. گل های او بایدحقیقی باشند و احساس واقعی و بویی خوش از آن ها به مشام برسد. تا جایی که برایش امکان داشته باشد خانه را با گل های مختلف می آراید. همیشه عطرهای خارجی و احیانا قدیمی را بکار می برد در حالی که تعدادی از ایشان برعکس ، بوی طبیعی ، یک بدن کاملا شسته و کاملا تمیز و هوای آزاد و بوهای خوش طبیعی، مثلا بوی نان تازه ای که در تنور پخته می شود، آشکارا قابل رویت است .

بوی چمنی که بعد از یک شب بارندگی زده شده است،او را سرشار از شادی و نشاط می سازد. این هشداری است به شما که همیشه بعد از اصلاح عطر خوش بویی به کار ببرید و در خرید ادوکلن کمال دقت را مبذول دارید. همانقدر که او به بوهای خوش علاقه نشان می دهد، از بوهای ناخوش و بد متنفر است. او کسی نیست که بتواند و یا بخواهد بوی بد را تحمل کند. پس هرگز به کارهای معمولی و خانه داری وادارش نکنید مگر اینکه خودتان پشت سرش بایستید و مرتبا اسپری خوش بویی در آشپز خانه بزنید.

احتمالا یکی از علل مسائل کوچک خانوادگی در منزلی که خانم آن متولد اردیبهشت است، بوی آشپزخانه و طبخ غذا است. در مورد بوهای خوب وبد علاقه او به طبیعت نقش عجیبی ایفا می کند، در یک خانه روستایی بوی اصطبل، و یا در کنار دریا بوی ماهی های صید شده شامه را به هیچ عنوان نمی آزارد زیرا اینها دارای بوهای طبیعی هستند. با توجه به این نکات شما خیلی راحت می توانید کاری کنید که او همیشه راضی باشد.

زن اردیبهشتی چه رنگ هایی را دوست می دارد

مشابه همین حساسیت را نسبت به رنگ ها نیز می توان در او دید و هر قدر رنگ ها غنی تر باشند، بیشتر نظر او را جلب می کنند و در این میان رنگ آبی اثر عجیب بر روی او دارد. این رنگ اعم از اینکه آبی آسمانی باشد یا آبی نیلی می تواند به راحتی او را ازخود بیخود سازد. رنگ های صورتی و قرمز کمرنگ نیز بیش و کم همین اثر را روی او می گذارند.

پس وقتی می خواهید به دیدن یک دختر متولد اردیبهشت بروید، خیلی بهتر خواهد بود که یک کراوات آبی بزنید و یا پیراهن صورتی بپوشید، اما مواظب باشید که این دو را یک جا بکار نبرید؛ زیرا علاقه عجیب او به طبیعت موجب شده است که حساسیت زیادی نسبت به هماهنگی بین رنگ های مختلف از خود نشان بدهد و اصلا مایل نیست که دوستانش به صورت پرده قلمکار لباس بپوشند.

از نظر غذا به طعم آن سخت اهمیت می دهد. اگر او را برای شام به رستوران می برید، محلی را انتخاب کنید که سر آشپز خوب و معروفی داشته باشد. رستورانی که قبل از غذاسوپ لوبیا سرو کند، بدون شک نظر او را از شما بر می گرداند. علاقه او به غذاهای خوش طعم موجب می شود که علی الاصول آشپز قابلی باشد. احتمالا هیچ کس به اندازه زن متولد این ماه نمی داند که یک معده خالی را چگونه باید پر کرد و از انجا که معده یکی از دو کلید قلب مرد است، آشپزخانه بزرگترین حیله ای است که زن متولد اردیبهشت آن را برای به دام انداختن مرد دلخوهش بکار می برد.

زن اردیبهشتی علاقه به موسیقی و ساز و آواز

مناظر زیبای طبیعی و موسیقی وی را مثل جادو زدگان به خود جذب می کند و بیشتر زن های تولد یافته در دومین ماه سال یا شخصا سازی را می نوازد و یا اینکه لااقل علاقه خاصی به ساز و آواز و هنر نشان می دهند. بردن او به نمایشگاه های نقاشی و یا سالن های کنسرت در جلب نظرش فوق العاده مفید است و به همین ترتیب در ماه عسل هیچ کجا به اندازه نقاطی که بتواند خود را در دامان طبیعت ببیند، خوشحال نمی کند. او به راستی و با تمام وجود خود از عظمت طبیعت لذت می برد.

علاقه زن متولد اردیبهشت به طبیعت به قدری زیاد است که هیچ وقت نمی توان یکی از ایشان را یافت که روزی روزگاری به ییلاق و ده پناه نبرده باشد و یا صمیمانه عاشق اسب سواری و ماهیگیری نباشد.

زن اردیبهشتی در عشق بی پرواست

دختر متولد برج ثور در ابراز عشق بسیار بی پرواست اما شیفتگی اش نسبت به طبیعت و اعتقاد به اینکه همه چیز همان طوری است که دیده می شود، اغلب موجب سردرگمی و گمراهی اش می گردد. اگر مردی فقط به ظاهر چنان بود که او می خواهد، صمیمانه دست هایش را به دور گردنش می اندازد و عاشقش می شود و شما اگر می خواهید دست های او را به دور گردن خود ببینید، سعی کنید دهانتان هرگز بوی سیر ندهد، رنگ هایی را که دوست ندارد، نپوشید و به هنگام ملاقاتش صفحه ای را روی گرام بگذارید که موسیقی تند و خشنی داشته باشد. از نظر احساسات فوق العاده حساس و پاکباز است و به هیچ صورتی نمی خواهد که عشق شما نسبت به وی خدشه دار باشد زیرا یک عشق خدشه دار « طبیعی » و ملکوتی نیست.

زن اردیبهشتی در شیک پوشی طرفدار سادگی است

در لباس پوشیدن پارچه های نرم و لطیف را ترجیح می دهد و مدل لباس هایش را خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می کند و به این دلیل از طرفداران لباسهای اسپرت است. لباسش باید حتی المقدور راحت باشد و خیچ بعید نیست که سر چشمه یک چنین تمایلی همان عشق به طبیعت در خود احساس می نماید. اگر بر حسب اتفاق به هنگام تولد تحت تاثیر برج دلو( بهمن ) قرار گرفته باشد، احتمال وجود دارد که گاهگاهی پی لباس های فانتزی برود اما حتی در این حالت نیز لباس هایی انتخاب می کند که به درد بخور باشند.

هر قدر بیشتر او را بشناسید، بیشتر به این موضوع پی می برید که او منبع نیرو و قدرت است. کمتر ممکن است از کسی توقع داشته باشد مگر در محدوده عشق و وفاداری، و اگر خواسته اش برآورده شد، صمیمانه قدر شناسی می کند. اطرافیانش عاشق صداقت و راستی او می باشند. همنشینی با او مثل یک حمام گرم آرام بخش است و اتفاقا خودش هم عاشق استحمام است با آب گرم همراه با مقدار زیادی لوسیون، انواع روغن های زیبایی وصابون های خوش بو است. حمام منزل او همیشه شباهت به حمام افسانه ای کلئوپاترا دارد و به طوری که آدم گاهی فکر می کند وقتی او حمام می گیرد، چند کنیز به ردیف می ایستند و هر کدام حوله، لباس، وسایل آرایش ودیگر لوازم شخصی او را برایش آماده می کنند.

زن اردیبهشتی مخالفت با شتابزدگی

به هنگام آشنایی با یک چنین زنی خیلی زود متوجه می شوید که سخت مایل است احترامش مخصوصا در مجامع عمومی کاملا حفظ شود وشما با دانستن ماه تولد او بهتر است سخت مراقب این موضوع باشید. نکته دیگری که لازم است به خاطر داشته باشید، این است که او تمایل وافری به انجام آهسته و پیوسته کارها دارد. در نتیجه اگر دستپاچه اش کنید و یا وادارش سازید که تعجیل به خرج بدهد، عصبانی می شود و این کاری است که حتی امتحان کردنش هم جایز نمی باشد. روش طبیعی او آهسته کاری است و تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که از این شیوه تخطی کند. اما این امکان هم وجود دارد که از روی عصبانیت گاهی سخت از خود شتابزدگی نشان دهد.

زن اردیبهشتی یک رگ لجبازی

از نظر بچه داری و مادر بودن صبرش در تحمل ناملایمات و شیوه آهسته کاری اش موجب می شود که مادری مهربان، بردبار و تمام عیار باشد. او کودکان تازه به دنیا آمده را سخت دوست دارد و به آن ها عشق می ورزد، اما هر قدر بچه ها بزرگتر می شوند، رفتار او جدی تر و توقعاتش بیشتر می گردد. مادری که در اردیبهشت متولد شده باشد، وقتی ببیند که بچه نوجوانش دیگر مانند سابق حرفش را گوش نمی کند و به فرمان هایش گردن نمی نهد،‌عصبانی می شود. او قادر به تحمل یک چنین رویدادی نیست. در یک چنین مواردی است که گاهی عصبانیت منهدم کننده اش ظاهر می گردد. او نسبت به تنبلی و مخصوصا در هم و برهمی کودکانش از خود عکس العمل شدید نشان می دهد و به همین دلیل هم بچه های یک چنین مادری از جمله بچه های نادری هستند که پیوسته مواظب هستند اسباب و اثاثیه و اتاقشان مرتب و کارهایشان انجام شده باشد.

عشق زن متولد این ماه به زیبایی و هماهنگی رنگ ها و دکوراسیون اتاق ها ومنزل موجب می شود که پیوسته با آنچه که بچه های نوجوانش در اتاق های خود انجام می دهند و عکس ها و تصاویری که به در و دیوار می چسبانند، مخالف باشد. در خارج از کادر سلیقه برخورد او با بچه هایش فوق العاده کم است،به طوری که با گذشت ایام بچه ها به تدریج احساس می کنند که او خیلی پیش از آنکه معلم و دستور دهنده باشد، یک دوست صمیمی و وفادار است. بچه های یک چنین زنی بعد از آنکه از آب و گل در آمدند و خود صاحب خانه و زندگی شدند، بدون شک از مادر خو به عنوان یک زن فهمیده و مهربان در دوران کودکی، و یک دوست صمیمی و یک رنگ در دوران نوجوانی و بزرگسالی نام می برند.

زن اردیبهشتی مدد کار شوهر

زن متولد برج ثور لوس نیست و کمتر اتفاق می افتد که از چیزی شکایت داشته باشد. او زنی است که اگر اقتصاد خانواده اش مواجه با بحران موقتی ای شد، آرام و بدون اعتراض کاری برای خودش پیدا می کند و به کمک شوهرش می شتابد. در وجودش تنبلی نهفته نشده است و با آرام بودن شیوه زندگی و حرکاتش، بسیار پشتکار دار است.

او می تواند مانند یک مرد از نردبان بالا برود و اتاق های منزلش را رنگ کند، اما توقع دارد که بعد از آن روز را به آرامش بگذراندو راحت بخوابد. او با سر بلندی دوش به دوش شوهرش کار می کند ولی کمتر اتفاق می افتد که بخواهد از شوهرش پیشی بگیرد و یا برتری احتمالی خود را بر او ثابت کند. بسیاری از زنان متولد این ماه صمیمانه به شوهر خود کمک می کنند تا به درس خود ادامه بدهد و تخصصی بگیرد و یا اینکه در صورت لزوم نامه ها و نوشته های او را در منزل ماشین می نماید. اما یادتان باشد که به همان اندازه که یاری دهنده است، خواهان دریافت یاری دیگران نیز می باشد، اما از مردی که این کار را با ترحم انجام بدهد یا او را قادر به انجام کاری نداند، به شدت متنفر است، اصولا او از هر نوع ضعفی نفرت دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (73 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

ف.ا | ۲ سال پیش
سلام عالی بود وواقعا همه درموردمن که یه دختراردیبهشتی هستم درست هست. باافتخار یه دختر اردیبهشتی هستم...
0
2

hits