دلگرم
امروز: جمعه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
خصوصیت اخلاقی و رابطه زناشویی مرد متولد خرداد (نماد: جوزا)
122
زمان مطالعه: 9 دقیقه
مردان متولد خرداد چه خصوصیت اخلاقی دارند اگر مرد خرداد ماهی در زندگیتون وجود دارد و میخواهید با خصوصیت اخلاقی و نوع شخصیتش آشنا شوید با ما همراه شوید از نحوه برخورد مرد خردادی در روابط زناشویی با دیگر ماهها چگونه است

مردان متولد خرداد

مردان متولد خرداد بسیار گیرا هستند. دوست شما باشد یا عاشق شما، به هر حال وسوسه انگیر است و جالب اینکه خودش هم به خوبی می داند! اگر شما لارو جنبنده ای هستید پیله ای زیبا به دور شما می تند و صبر می کند تا به پروانه‏ ای زیبا تبدیل شوید، اما وقتی به خواسته اش رسید، به این نتیجه میرسد که دیگر پروانه دوست ندارد و آن وقتست است که آرام و بی صدا می رود از آن پیله ابریشمی چیزی به جا نمی ماند و شما هم فقط یک سراب دیده اید. پس اگر می‏ خواهید عاشق او شوید از ترفند خودش استفاده کنید. بهترین راه برای جذب مرد خردادی بی توجهی است.

اگر در میهمانی ها تظاهر کنید که او را ندیده اید، خواهید دید که چطور به خود می جنبد و در عرض دو دقیقه به هر بهانه ای که شده خود را به کنار شما می کشاند. او به هر چیزی که در اطرافش باشد توجه می کند و همیشه بیشترین توجه او به شماست و مشکلات شما از همین جا آغاز می شود چون چنان برای شما از عشق نجوا می کند گویی هیچ گاه چنین سخنانی نشینده اید و مشکل عمده تر اینکه او حتی اگر شما را دوست نداشته باشد باز هم عاشقانه برای شما زمزمه خواهد کرد.

او می ترسد نکند توانایی های سرنوشت ساز او (جذابیت) رو به زوال باشد، پس تصمیم می گیرد توانایی هایش را امتحان کند و ندرتاً شکست می خورد. واقعیت این است که او روحیه ای ماجرا جو دارد. حتی وقتی ازدواج می کند باز هم نظری به زنهای دیگر دارد. اگر روزی به شما تلفن کرد و گفت که به سفر می رود، خیلی به گفته اش اطمینان نکنید چون احتمالاً در جای دیگر مشغول خوشگذرانی است.

مرد خرداد حتی در عین وفاداری به همسرش علاقه دارد تا وارد جمع زنهای دیگر شده و با آنها گپ بزند.

کمی دقت کنید شاید مردی متولد خرداد که ازدواج کرده واز زندگی اش هم راضی است ولی هنوز هرجامیرود به زنها می گوید که عاشق آنهاست (و واقعاً عاشق آنهاست بشناسید) او همه آنها را دوست دارد ولی به روشهای مختلف و دلایل متفاوت. سیاره متولدین خرداد عطارد است. بسیاری از مردان عطاردی چشمهایی زیرک و زیبا و معمولاً مژه هایی بلند دارند. طرز تفکر و سوخت و ساز عطاردی معمولاً از آنها مردانی لاغر اندام می سازد.

از آنجا که به ژست اهمیت می دهد، اگر تاجر باشد، حتماً دسته چکهای زیادی (برای ژست و پز) به همراه خواهد داشت و دفتر کارش پر از تلفنهای بی سیم شیک و آخرین مدل است و بطور همزمان راه می رود و صحبت می کند . دفتر کار او پر از لوازم اداری متنوع است. البته او به واژه پرداز بیش از هر چیزی علاقه دارد.

جوزا نشانه ارتباطات است اما برای مرد متولد خرداد، برقراری ارتباط با نوزاد سخت و گیج کننده است. تا وقتی که عضو جدید خانواده نمی تواند صحبت کند، پدر خانواده نگران و عصبی است. اما به محض اینکه نوزاد کوچک شروع به صحبت می کند شادی پدر هم شروع میشود. او عاشق بازی کردن با بچه هاست و علت اینکه بچه ها هم عاشق او هستند این است که او مثل برادر بزرگتر با آنها رفتار می کند. بطور کلی فرق نمی کند که از صدور شناسنامه او چند سال گذشته باشد چون در هرحال او کودکی بیش نیست.

گفتیم که شانس و بخت انسان متولد خرداد ماه،دو برابر دیگر ماه ها می باشد.امکان دارد که بیش از یک بار ازدواج کرده و ماجراهای عشقی زیادی دشته باشد.مرد متولد خرداد ازدواج کرده و اگر بعد از گذشت زمانی،خشنود نباشد،در جدایی از همسرش هیچ مانعی ندیده و به راحتی از وی جدا می شود.واگر در آن زمان با زنی جذاب آشنا شده و عاشق او باشد،هیچ نیرویی نمی تواند او را در خانه خود بند کند.

separator line

خصوصیت مردان متولد خرداد ماه


مرد متولد خرداد،خیلی زود وابسته نمی شود.و اگر با اقدام آنی و بدون فکر،تصمیم به ازدواج بگیرد،ممکن است بعدآ پشیمان شده و از همسرش جدا شود.ویاممکن است شما با دیدن تغییر رفتار و اخلاق او بعد از ازدواج بسیار متعجب شوید.از آنجایی که مرد متولد خرداد،انسانی شاد،باهوش،پرحرف،مؤدب و خون گرم است،بسیار محبوب بوده و مورد توجه مردم می باشد.و او به تمام معنی انسانی ایده آل است.

1. عشق

در مطالبی که بیان شد در مورد متولد خرداد و این که مشکل عاشق و دلبسته می شود،اما به این منظور نیست که مرد متولد خرداد هرگز عاشق نمی شود.او نیز عاشق و دلبسته شده و در این صورت حساسات قوی خواهد داشت و برای وابسته کردن معشوقش تمام استعدادها و قابلیت هایش را به کار می برد.این مرد که تحت تأثیر دوقلوهایی است که یکی جدی و یکی دیگر سر به هوا می باشد.به سرعت تغییر رفتار و شخصیت می دهد.و اگر مرد متولد خرداد،شما را دوست داشته باشد،این احساس خود را با سخنانی شیرین بیان می کند و به ندرت انسانی پیدا می شود که احساس عشق و محبت خود را مانند مرد خرداد،بیان کند.

شما زمانی که به سخنان شیرین او گوش می دهید،خود را زیباترین،خوش بخت ترین و خوش شانس ترین زن دنیا می پندارید،اما این مرد که چنین شیرین سخن است،بعد از گذشت مدتی احساس عشق خود را آشکار نکرده و سخنانی شیرین ابراز نمی کند.وشما،شاید فکر کنید که او دیگر شما را دوست نداشته و از شما خسته شده است.در این شرایط،هرگز اشتباه نکنید،زیرا مرد خرداد شما را واقعآ دوست دارد،اما گاهی افکار و اندیشه های زیادی داشته و در مورد نقشه و طرح هایی فکر کرده و در مورد مسائلی تحقیق و کاوش می کند و چون عمیقآ به آنها فکر می کند،ممکن است در مورد شما سهل انگاری کند.

2. فانتزی

سعی کنید شخصیت خوب خود را حفظ کنید،زیرا مرد متولد خرداد به انسان های با شخصیت علاقه دارد.شما باید در دوران روابط خود با او در هر مرحله جنبه های مختلف شخصیت خود را به او نشان دهید و به این طریق دقت و حس کنجکاوی او را تحریک کرده و او را به هیجان آورده و سرگرمش کنید.مرد خرداد نسبت به زنی که او را سرگرم کرده و شور و شوق او را تحریک کرده و هر لحظه تغییر میکند،وابسته شده و هرگز به فکر ترک کردن او نخواهد بود.

مهمترین عامل برای مرد خرداد در روابط خود،ارتباط فکری می باشد.و او شیفته و دلباخته انسانهایی است که با شخصیت و با تجربه و عاقل و با معلومات بوده و دائمآ در حال تغییر و پیشرفت هستند.اگرانسانی هستید که از علم و معلومات زیاد خوشتان نمی آید و اهمیت زیادی به تحصیلات نمی دهید،تصمیم ازدواج با مرد خرداد را نگیرید.اما اگر زنی با معلومات،متمدن بوده و از تازه ها و چیزهای مدرن خوشتان می آید و طبق تغییرات زمان،شما نیز تغییر می کنید،برای او همسری ایده آل هستید.

3. پول

افکار و عقاید مرد خرداد با عقاید دیگران در مورد پول،متفاوت است.به ندرت کسی پیدا می شود که به اندازه مرد متولد خرداد،اهمیت پول و مادیات را بداند.برای همین،او گاهی به پول اهمیت زیادی داده و گاهی نیز اصلآ به آن تجه نمی کند.بعضی اوقات بسیار بخشنده و سخاوتمند شده و گاهی نیز بسیار خسیس می شود.اگر بودجه خانه خود را به او بسپارند ممکن است در نیمه های ماه بی پول بمانید.زیرا این مرد هر موقع که چیز مورد علاقه و پسند خود را ببیند،فورآ می خرد.

اگر مرد متولد خرداد تحت تآثیر شدید ستاره دیگری قرار نگیرد،اصلآ حسود نمی باشد.او حتی در مورد حسادت به دوستان قدیمی شما،فکر هم نمی کند.او به شما اطمینان داشته و در مورد خیانت کاری نسبت به شما اعتماد کامل دارد.واگر چنین گناهی از شما سر بزند،اولین کاری که انجام می دهد،رفتن و ترک کردن شماست.این زن به همسر و کسانی که دوستشان دارد،احترام زیادی قائل است و انتظار احترام متقابل نیز از طرف آنها،دارد.

4. عشقی دیگر

گفتیم که شانس و بخت انسان متولد خرداد ماه،دو برابر دیگر ماه ها می باشد.امکان دارد که بیش از یک بار ازدواج کرده و ماجراهای عشقی زیادی دشته باشد.مرد متولد خرداد ازدواج کرده و اگر بعد از گذشت زمانی،خشنود نباشد،در جدایی از همسرش هیچ مانعی ندیده و به راحتی از وی جدا می شود.واگر در آن زمان با زنی جذاب آشنا شده و عاشق او باشد،هیچ نیرویی نمی تواند او را در خانه خود بند کند.

رابطه زناشویی مرد متولد خرداد با سایر ماهها
متولد ماهنوع رابطه
فروردینآنها در زندگی خیلی خوب می توانند با یکدیگر دوست و صمیمی باشند و از خطاهای یکدیگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرین روحیه تنوع طلب آنهاست که زیاد ثبات ندارند.
اردیبهشتپیوند دو اردیبهشتی با یکدیگر قرین سعادت و نیکبختی خواهد بود .
خردادباکمی آرامش و صبر و خویشتنداری در مقابله با صفات منفی یکدیگر زندگی خوب و سعادتمندی خواهند داشت .
تیراحساسات و عواطف و حس وفاداری متولدین تیر باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکمیل کرده و به سعادت دست یابند.
مردادشاید بهترین و پایدارترین پیوند زناشویی میان این دو برقرار شود زیرا به خوبی به نیازهای یکدیگر پاسخ می دهند.
شهریورروحیه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهریوری منظم و با برنامه سازگار نیست و ممکن است از این لحاظ زندگی این دو در کنار یکدیگر کمی توام با درگیری و اختلاف باشد.
مهراین دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .
آباناگر از غرور خود کمی بکاهند و همدیگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
آذراین دو با کمی صبر و خویشنتداری می توانند بر مشکلات فایق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
دیاگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند یکدیگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.
بهمنممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همین دلیل زندگی هیجان انگیز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .
اسفنداسفندی رویاپرور و خردادی واقع گرا می توانند همدیگر را کامل کنند به شرط آنکه از غرور و خودخواهی بیجای خود دست بردارند و رعایت تعادل و توازن در هر چیز را کرده و کمی منطقی تر باشند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (122 رای)  


۴ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

امیر | ۱ سال پیش
بسیار عالی گفته شده
1
1
امیر | ۱ سال پیش
من یک خرداد ماهی هستم و این مطالب گفته شده کاملا با روحیات من سازگار است و دقیقا درسته
1
4
Masoumeh | ۱ سال پیش
خردادی
0
1
Masoumeh | ۱ سال پیش
درمورده مردان خردادی بیشتربنویسید
0
3