دلگرم
امروز: شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
خصوصیت اخلاقی و رابطه زناشویی زن متولد خرداد (نماد: جوزا)
65
زمان مطالعه: 9 دقیقه
زنان متولد خرداد چه خصوصیت اخلاقی دارند اگر زن خرداد ماهی در زندگیتون وجود دارد و میخواهید با خصوصیت اخلاقی و نوع شخصیتش آشنا شوید با ما همراه شوید از نحوه برخورد زن خردادی در روابط زناشویی با دیگر ماهها چگونه است

زنان متولد خرداد

زن متولد خرداد معتقد است ماهی برای مغز مفید است اگر می خواهید او را شیفته خود کنید یک بشقاب ماهی را تا ته بخورید!

او پول زیادی بابت هزینه پستی می پردازد و همیشه هم به تنهایی به پستخانه می رود. اگر شما دوست او هستید از دریافت یک خروار کارت پستال و یادداشتهای کوچک او خوشحال خواهید شد چون او دایماً با شما در تماس است. دفترچه یادداشت او پر از قرار ملاقات، برنامه و وظایف اوست و اگر می خواهید او را ببنید، حتماً دو هفته قبل وقت ملاقات بگیرید. او عاشق دیدن نمایشهای جدید، آخرین فیلمها و خواندن جدیدترین کتابهاست و کسی است که با رضایت کامل با شما به گردش های هنری، علمی، تفریحی یا ورزشی می آید.

بعضی از مردم می گویند که زن متولد خرداد معمولاً شایعات خوبی برای گفتن دارد و می شود اعتراف کرد که خبرهای بی مزه و یا چرت و پرت نمی گوید. خبرهای او بسیار وسوسه انگیز و داغ و مربوط به مسائل روز است. توصیه می کنم هیچ رازی را به او نگویید، چون مطمئناً کمی دور خودش می چرخد، چای دم می کند و برای پخش خبر جدید به یکی از دوستان تلفن می کند.

زن متولد برج خرداد دوست دارد بلوز و شلوار راحتی بپوشد. او قلباً‌ فمینیست است و عقیده دارد که زنان از هر نظر با مردان مساوی هستند و او نیازی ندارد که زنانگی خود را با زلم زیمبو و یا لباسهای چین واچین ثابت کند بلکه می خواهد او را فقط به خاطر خود و افکارش دوست بدارید بنابراین خود او نیز به ذهن شما بیش از ظاهرتان علاقمند است.

بیشتر زنان متولد خرداد بسیار سرشناس هستند. اگرچه برخی می گویند آنها آدمهایی سطحی هستند، اما در واقع اینطور نیست. او بر خلاف این آنها خود را به سرعت با محیط وفق می دهند. آنها همانطور که در بحثها در مورد موضوعات اصلی و شاخه های فرعی صحبت می کنند (چون آنها عاشق بحث و مذاکره هستند) به راحتی هم می توانند موضوع را عوض کنند. دوستان یک زن خرداد توصیفهای مختلفی از او دارند.

گاهی معتقدند او شبیه آفتاب پرست است و تحت تأثیر محیط و افراد مختلف رنگ عوض می کند. اما بطور کلی بهترین ویژگی او این است که حتی اگر سعی کنید به هیچ وجه به ذهن او راه نخواهید یافت. فقط می دانید که هفت روز هفته هر روز بیست و چهار ساعت کار می کند. اگر زندگی یا حتی اتاق خود را با او تقسیم کردید مطمئن باشید شادی او در تمام ساعات شبانه روز شما را مات و متحیر می کند.

فکر نمی کنم که زن متولد این برج مادر خیلی خوبی باشد، او هم مثل همتای مردش بچه ها را وقتی دوست دارد که بزرگ می شوند و زبان باز می کنند و به جای اینکه خودش بچه دار شود و یکی دو سال خود را به زحمت بیاندازد و هر سه ساعت یک بار بچه را تر و خشک کند و در تختخواب بگذارد، ترجیح می دهد کودکی را به خانه بیاورد و به فرزندی بپذیرد!

رفتار او اصلاً مثل مادرها نیست. اگر برای بچه ها آشپزی کند، لطف زیادی در حق آنها کرده و بچه ها باید خیلی هم خوشحال باشند. او بیش از تغذیه جسم، به تغذیه مغز آنها اهمیت می دهد و بچه ها را به سوی آموختن سوق می دهد و برای آنها داستان می خواند و آنها را تشویق می کند که عاقلانه فکر کنند. اگر بچه ها بخواهند مادر آنها را در آغوش خود بگیرد، احتمالاً دلسرد و ناامید می شوند ، اما اگر بخواهند آنها را نصیحت کند، حتماً به آنها کمک خواهد کرد.

زن متولد خرداد،در سنین جوانی عاشق می شود.یعنی بهتر بگوییم،عاشق شدن خود را باور می کند و اگر این رابطه مدتی ادامه داشته باشد،این زن پی می برد که هرگز عاشق نبوده بلکه فقط او را پسندیده است.ممکن است در همان ابتدای روابط خود ازدواج کند و این ازدواج که در سنین پایین صورت گرفته،بعد از مدت کوتاهی،باعث یأس و ناامیدی زن می شود.و زن با استفاده از عقل و هوش خود،برای قطع این رابطه،دنبال چاره ای می گردد و نهایتآ آن راه را پیدا می کند.

بیشتر بخوانید::

ازدواج خرداد ماهی ها با...

آیا میدانید بهترین شغل ها برای متولدین خرداد کدامند ؟

خصوصیت اخلاقی و رابطه زناشویی مرد متولد خرداد (نماد: جوزا)

separator line

خصوصیت زنان متولد خرداد ماه

زنان خرداد ماه نیز بسیار هدفمند،جذاب و مورد توجه هستند.و درک احساسات و افکار آنها مانند مردان خرداد،بسیار مشکل می باشد.اگر این زن را دوست دارید و یا در صدد برقراری رابطه زناشویی با او هستید،سعی کنید او را در وهله اول خوب بشناسید.این زن که تحت تأثیر ستاره هوش و حرکت است،عقل و هوش فوق العاده ای دارد.و نسبت به مردان متولد خرداد،حریص تر و استوارتر است.و چون به استقلال و آزادی خود علاقه زیادی دارد،برای خود کار و مسلکی انتخاب می کند.

1. عشق:

زن متولد خرداد،در سنین جوانی عاشق می شود.یعنی بهتر بگوییم،عاشق شدن خود را باور می کند و اگر این رابطه مدتی ادامه داشته باشد،این زن پی می برد که هرگز عاشق نبوده بلکه فقط او را پسندیده است.ممکن است در همان ابتدای روابط خود ازدواج کند و این ازدواج که در سنین پایین صورت گرفته،بعد از مدت کوتاهی،باعث یأس و ناامیدی زن می شود.و زن با استفاده از عقل و هوش خود،برای قطع این رابطه،دنبال چاره ای می گردد و نهایتآ آن راه را پیدا می کند.

2. جاذبه فوق العاده:

زن متولد خرداد،جاذبه فوق العاده ای دارد.این زن با تکیه به هوش سرشار و شیرین بیان،حرکات ظریف و نشاط و شادی و بسیاری از خصوصیات خود،قادر است که دست نیافتنی ترین مردان دنیا را به خود جلب نماید.

3. پول:

برعکس مرد متولد خرداد،زن متولد خرداد،برای پول اهمیت زیادی قائل است،زیرا،در نظر او پول تمثیل کننده،استقلال و راحتی و شیک پوشی و امکانات بی نظیری است.پول برای بخشی از متولدین خردادماه،مهمتر از عشق می باشد.این زنان خودخواه بوده و خود را بیشتر از دیگران می پسندند و همان طور که یک انسان برای شخصی که دوستش دارد بهترین چیزها را می خواهد،آن هم بهترین چیزهای دنیا را برای خود می خواهند.و اگر پولی که از کار کردن به دست می آورند،کافی نباشد،با تکیه به جاذبه خود به دنبال کار پر درآمدی می باشند.وبیشترشان به این آرزوها می رسند.

زنان جذاب خردادماه،در یافتن شوهر برای خود،هرگز دچار مشکل نمی شوند،شانس و طالع آنها هم مانند مردان خردادماه دو برابر هست.اگر در ازدواج اول خود موفق نباشند،دوباره شوهر دیگری پیدا کرده و ازدواج می کنند.اما برای زن خرداد ظاهر و قیافه زیاد مهم نیست بلکه به عقل و هوش اهمیت بسیاری می دهد.ودنبال مردی هست که خصوصیات قابل تمجید و تقدیر داشته باشد.اما جای تعجب است که باهوش ترین و عاقل ترین مردان نیز،همیشه زنان زیبا و احساساتی را ترجیح می دهند.

4. اجتماع:

زن متولد خردادماه،در اجتماع،بسیار مورد توجه و علاقه می باشد.همان طور که در سایه ترک و جنبش خود زندگی زناشویی و امور کاری را با هم اداره می کند،زمانی نیز برای خود،پیدا می کند.زنان مجرد و یا متأهل خردادماه،کمی سربه هوا هستند.آنها دوست دارند در جمع مردانی که وارد شده اند،مورد پسند و توجه قرار گیرند.اما در حقیقت نیت جدی نداشته و نسبت به شوهر خود وابسته و وفادار هستند فقط از جلب توجه مردان و حس علاقه آنها و شنیدن سخنان زیبا،لذت می برند.

5. خانه و مسکن:

زنان خرداد ماه خانه خود را دوست دارند.اما نمی توان به آنها «کدبانو»گفت زیرا از کار خانه متنفر هستند.

6. مسافرت:

زن متولد خرداد،عاشق تنوع و تغییرات و تازگی است،به همین سبب مسافرت را خیلی دوست دارد.و در هر فرصتی از خانه خود دور شده و مسافرت می کند.مسافرت هوایی را به مسافرت دریایی و زمینی ترجیح می دهد.و نباید از ترجیح مسافرت هوایی او تعجب کرد،چون جزو گروه هوا می باشد.او طبیعتآ عجله داشته و پرتحرک است و از سیر و سیاحت آرام و تدریجی،لذت نمی برد.چون پر تحرک است،دوست دارد در کمترین زمان بیشترین مکان ها را دیده و سیر کند.زیرا او می داند که به هر مکان جدیدی که وارد می شود،با تازگی ها و تنوع زیادی روبرو می شود.وهرگز چیزی به اندازه تازگی و تنوع،روح او را نوازش نمی کند.

7. فرزندان:

زن متولد خرداد به فرزندان خود وابسته است.اما اگر در زمان تولد،ونوس و یا ستاره دیگری نورافشانی کند،فرزندان خود را زیاد درک نمی کند.

separator line

رابطه زناشویی زن خرداد ماهی با سایر ماهها
متولد ماهرابطه زناشویی
فروردینآنها در زندگی خیلی خوب می توانند با یکدیگر دوست و صمیمی باشند و از خطاهای یکدیگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرین روحیه تنوع طلب آنهاست که زیاد ثبات ندارند.
اردیبهشتپیوند دو اردیبهشتی با یکدیگر قرین سعادت و نیکبختی خواهد بود .
خردادباکمی آرامش و صبر و خویشتنداری در مقابله با صفات منفی یکدیگر زندگی خوب و سعادتمندی خواهند داشت .
تیراحساسات و عواطف و حس وفاداری متولدین تیر باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکمیل کرده و به سعادت دست یابند.
مردادشاید بهترین و پایدارترین پیوند زناشویی میان این دو برقرار شود زیرا به خوبی به نیازهای یکدیگر پاسخ می دهند.
شهریورروحیه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهریوری منظم و با برنامه سازگار نیست و ممکن است از این لحاظ زندگی این دو در کنار یکدیگر کمی توام با درگیری و اختلاف باشد.
مهراین دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .
آباناگر از غرور خود کمی بکاهند و همدیگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
آذراین دو با کمی صبر و خویشنتداری می توانند بر مشکلات فایق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
دیاگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند یکدیگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.
بهمنممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همین دلیل زندگی هیجان انگیز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .
اسفنداسفندی رویاپرور و خردادی واقع گرا می توانند همدیگر را کامل کنند به شرط آنکه از غرور و خودخواهی بیجای خود دست بردارند و رعایت تعادل و توازن در هر چیز را کرده و کمی منطقی تر باشند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (65 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits