دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
خصوصیات اخلاقی کامل مرد تیرماهی

طالع بینی مرد متولد تیر، نماد: سرطان

خصوصیات اخلاقی کامل مرد تیرماهی
91
زمان مطالعه: 12 دقیقه
طالع بینی مرد تیرزماهی ، مشخصات اخلاقی مرد تیرماهی، مرد متولد تیرماه، تیرماه نماد: سرطان اگر با یک مرد تیرماهی آشنا شده اید و قصد دارید با خصوصیت اخلاقیش آشنا شوید، تا بتوانید ارتباط بهتر و صمیمی تری با وی داشته باشید با ما همراه شوید

نشانه های بارزر یک مرد تیر ماهی

خیلی حسّاس ، سریع الانتقال ، رویایی ، عاشق خانه و خانواده ، منزوی ، عاشق مهتاب ، عاشق فرزند ، علاقه مند به کشاورزی ، گاهی آرام و گاهی طوفانی ، خجالتی ، بسیار با سلیقه و شیک پوش ، پشتیبان اقوام ، دارای قویترین احساسات ، بهترین آشپز ، علاقه زیاد به گل ، دارای حس پدرانه یا مادرانه ، با وفا ، رفیق باز ، صرفه جو و اقتصادی ، محتاج به کمک دیگران ، پر محبّت ، مطیع همسر ، تا حدودی خسیس ، متنفّر از انتقاد ، با هوش ، اهل قهر و آشتی ، در آشتی پیشقدم نمی شود ، همسری با وفا ، غمگین در روزهای ابری ، گاهی خوب و گاهی بد ، خیالاتی ، عاشق عتیقه و اشیاء کهنه ، اهل تدارک و آذوقه ، مادیّگرا و پول پرست ، رک گو ، خودخواه ومغرور ، تا حدودی سطحی نگر ، صبور و آرام ، حافظ اسرار ، علاقه زیاد به مادر ، عاشق تعریف و تمجید ، مهمان نواز عالی . خیلی ظریف ، شکیبا ، صمیمی ، محافظه کار ، اهل ریسک نیست ، میهن پرست ، انتقامجو ، وسواسی ، رئوف و مهربان .

عنوانخصوصیت
ترکی استانبولیبرج ینگچ
ترکی آذربایجانیقورا پیشیرن آی
رومیکنسر
گروهآب
روز شانسدوشنبه
عدد شانس2
سنگ شانسیاقوت
رنگ شانسسفید، نقره ای، خاکستری مایل به سفید
گل های شانسنیلوفر، رزسفید، زنبق
بوی شانسمشک، یاس
موسیقی شانسآهنگ های عشقی و رمانتیک
بارزترین خصوصیاتصداقت
بزرگترین ایده آلاطمینان مالی
بزرگترین اشتباهبی دقتی
بزرگترین آرزوپیشرفت اجتماعی

خصوصیت اخلاقی مرد متولد تیرماه

عجب نشانه دوست داشتنی است! مردان متولد این برج عکس ظاهر بدعنقی که دارند، سخت پوستانی دوست داشتنی هستند. وقتی به متولد تیر فکر می کنید، خرچنگ را از یاد نبرید . بسته به شرایطی دارد،‌ برای رویارویی و یا خلاصی از گرفتاری، قدم های جنبی بر می دارد، هیچ وقت درباره او بر اساس ظاهرش قضاوت نکنید.

بیشتر مردان متولد برج تیر آرام، احساساتی، خانگی و شیفته آشپزی هستند. نشانه خرچنگ بر شکم حکومت دارد و ضرب المثل قدیمی ? راه ورود به قلب یک مرد از شکمش می گذرد ? راجع به مردان متولد تیر صادق است اگر وی به شما گفت رژیم غذایی دارد، حرفش را باور نکنید.

او دمدمی است. علت خلق و خوی متغیر او ماه است که سبب می شود بسیار احساساتی و یا کاملاً سرد و نا امید باشد. (او عقل و منطق سرش نمی شود) قلب متولد تیر به مغزش فرمان می دهد و گاه زندگی او تحت سلطه عواطف اوست. اگر عاشق مردی هستید که متولد تیر است خبر خوبی برایتان دارم. او راحتتر از مردان متولد سایر برجها ابراز احساسات می کند، مردان متولد برجهای مختلف هر یک احساسات خود را به نوعی بیان می کنند. مرد متولد اسفند به شکل رویایی و متولد تیر به شکل عاطفی.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

هر آنچه که باید راجب متولدین تیرماه بدانید

1. ستاره مرد

هر ماهی ستاره مخصوص به خود را دارد.و نیرویی که شما را تحت تأثیر خود قرار می دهد،یک ستاره نیست بلکه ماه می باشد.ماه برای زمین بعد از خورشید، مهمترین سیاره است. برخلاف خورشید که شخصیت و ظاهر شخصی را تعیین می کند،ماه عالم درونی و روحی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد.

این نیروی درخشان و زیبا که می تواند تحت تأثیر ستارگان دیگر باشد، احساس و عاطفه محض است. شما انسانی احساسی از گروه آب در ماه تیر و برج خرچنگ هستید. واگر به این خصوصیات، تأثیر ماه که موجب جزر و مد دریاها شده اضافه گردد، گاهی شما را هیجان زده و گاهی کسل و غمگین می کند و نشانگر این نکته هست که شما انسانی حساس، ملایم، درونگرا و رمانتیک هستید. اما شما این احساس خود را پنهان کرده و از آشکار کردن عالم درونی خود اجتناب می ورزید و تصور می کنید که این کار به ضرر شما تمام می شود.

خصوصیات شما، درست مانند سمبل ماده خود خرچنگ می باشد.خرچنگ جانوری بسیار سخت پوست و بسیار قوی می باشد.اما تصور کنید که بعد از خارج شدن از پوسته خود چقدر عاجز و ناتوان می باشد.شما از سختی و ملایمت پدید آمده اید.کسانی که قدرت،پس زدن ماسکی را که به صورت زده اید،داشته باشند،از حساسیت و ملایمت شما بسیار تعجب می کنند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

2. بی دقتی

بزرگترین ایراد و اشتباه، متولد تیر ماه، در زندگی، بی دقتی می باشد. ممکن است او به سخنان شما خوب گوش نداده و یا آنها را اشتباه درک کند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

3. کینه

انسان متولد تیر ماه،هرگز بدی ها را فراموش نمی کند و هر موقع آن را به خاطر آورد،عصبانی و خشمگین شده و یا دلش به درد می آید. حتی اگر این ناحقی و بدی در مورد او، مربوط به دوران کودکی باشد، باز هم آنها را فراموش نمی کند.

حس ششم متولد تیرماه، باعث می شود که او، پنهان ترین جنبه های رفتاری و فکری طرف مقابل خود را حدس بزند. متولدین تیر ماه زمانی که،نقطه ضعف، انسان شرور و بدکار را دریابد، نقشه خود را کشیده و اجرا می کند. وچون کینه عمیقی دارد، انقام شدیدی می گیرد. انسان های تیر ماه که تحت تأثیر ماه هستند، مانند آب در هر ظرفی جای می گیرند و استعداد تقلید هم دارند و خیلی زود تحت تأثیر قرار می گیرند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

4. خجالت

اگر در لحظه متولد فرد تیر ماهی، ستاره دیگری ندرخشد، او بسیار خجالتی خواهد بود. حتی اگر ثروت و شهرت بزرگی داشته و به موفقیت های زیادی نایل شود، به علت کم رویی و خجالتی بودن، در بیان احساسات خود به دوستان و نزدیکان، با سختی مواجه می شود.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

5. مردان متولد تیرماه

اگر مردی را که متولد تیرماه بوده، پسندیده و دوستش دارید و اگر تصمیم ازدواج با او را دارید،باید قبل از هر چیز، زنی مناسب شخصیت او باشید. مرد متولد تیر ماه، مانند مرد خردادماه، طرف مقابل خود را زیاد، دچار دردسر نمی کند.اما باید به بعضی خصوصیات و رفتارهای او نیز دقت کرد.در مقابل هوش و ذکاوت مرد خردادماه، مرد تیرماه، احساسات لطیف خود را آشکار می کند، یعنی قبل از هر چیز باید بدانید که طرف مقابل شما،مردی احساساتی می باشد.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

6. ادب و نزاکت

مرد متولد تیر ماه، قبل از هر چیز، انسانی مؤدب و با نزاکت می باشد. او دائمآ به شما توجه کرده و احترام شما را خواهد داشت. و برای خشنودی و راحتی شما و این که دلخور نشوید، از هر کاری که از دستش برآید کوتاهی نمی کند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

7. حساب

در واقع،برج خرچنگ،حساب را تمثیل نمی کند. و مرد متولد تیر ماه،علاقه زیادی به ریاضی و حساب ندارد. اما به نظر می آید که،وی با ماشین حسابی در مغز خود،آفریده شده و هر نوع حسابی را به راحتی در مغز خود حل می کند. برای جلب توجه این مرد،باید به طرز لباس پوشیدن خود بیشتر دقت کنید. زیرا او همیشه از انسان های منظم و مرتب،خوشش می آید،و خود نیز لباس های ساده، ظریف و شیک، انتخاب می کند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

8. احساس

بعضی متولدین مرد تیر ماه، به هیچ وجه نمی توانند عشق خود را اعتراف کنند و خجالتی می باشند. وزنانی که می توانند آنها را خوشبخت کنند، بعد از مدتی از آنها دور شده و به راه خود ادامه می دهند. ودر این مورد نیز نمی توانید کمکی به او بکنید. شما هر چه به وی توجه کرده و نزدیک شوید،ب ه همان نسبت او نیز خوب و خوش رفتار خواهد بود. این مرد بسیار حساس از شعر و موسیقی بسیار لذت می برد، و بخصوص آهنگ های پراحساس و رمانتیک و عاشقانه را، بسیار دوست می دارد.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

9. لجاجت و اصرار

مرد متولد تیرماه، بعد از ین که، از عشق و علاقه شما مطمئن شد،و عشق و علاقه خود را نسبت به شما بازگو کند، دیگر از خجالت و کم رویی، به کلی رها شده و در ابراز عشق خود، اصرار و لجاجت به خرج می دهد.

و هرگز قصد، رها کردن شما را ندارد. و شما را مانند خرچنگی در چنگال خود گرفته و تصمیم دارد که تا آخر عمر با شما زندگی کرده و هرگز جدا نشود. اما در میان مردان متولد تیر ماه، شخصیت های متفاوتی نیز دیده می شود. و احتمال دارد فقط به یک زن، وابسته نبوده و به دفعات عاشق شوند.

در واقع تمامی مردان تیر ماه، حریص و آتشین هستند. اما بعضی به رابطه جنسی وابستگی زیادی داشته و ممکن است،چند بار ازدواج کنند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

10. مشروبات

مرد متولد تیر ماه، از گروه آب می باشد. به همین سبب آب را خیلی دوست دارد. هر روز استحمام کرده و تمیز و مرتب است.رفتن به دریا، سیاحت با قایق بادبانی، از سرگرمی های مورد علاقه او می باشد. به علاوه مایعات را نیز بسیار دوست می دارد. تعدادی از آنها با مشروبات الکلی میانه خوبی دارند. اما اگر هنگام تولد، ستاره دیگری تأثیر قوی نداشته باشد، الکل برای تمامی مردان متولد تیرماه مناسب نمی باشد.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

11. خانه و فرزندان

برای مرد متولد تیر ماه، هیچ چیزی به اندازه همسر و فرزندان و خانه اش، مهم نیست او در پی امنیت مادی می باشد. اما برای همسر،فرزندان و یا مادرش تمام دارایی خود را بدون تأمل و تفکر، فدا می کند. خانه مرتب و تمیز، همسری شیک پوش و فرزندان با تربیت و تر و تمیز، از ایده آل های او می باشد.

او پدری فداکار و تو دل برو است. با این وجود احساسات او بیشتر مادرانه است تا پدرانه, مثلاً پس از یک روز سخت کاری، در خانه پیش بند می بندد و بدون نق و نوق برای بچه ها آشپزی می کند. او از اعضای خانواده مراقبت می کند‌، آخر هفته بچه ها را بیرون می برد و حتی از قناری هم مواظب می کند. او ذاتاً پدر است و برایش خیلی سخت است که خودش بچه نداشته باشد، در این صورت دوستان و همکاران را بچه های خود می داند.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

12. قدرت حدس و درک واقعیت

به مرد متولد تیر، هرگز دروغ نگویید، زیرا،حتی اگر بسیار خوب نقش بازی کنید، او واقعیت را حدس می زند.ب اید همیشه نسبت به او روراست و صادق باشید و نباید کاری کنید که حس حسادت او را برانگیزید.این انسانها حتی دوستان بسیار صمیمی خود را قبول ندارند،پس شما بی نظیر ترین زن دنیا هستید که مورد قبول و تأیید او می باشید.

آشنایی کامل با مرد تیر ماهی نماد خرچنگ (سرطان)

13. رابطه مرد تیرماه با مادرش

مشکل اصلی شما با او، این است که می خواهد مادرش باشید. احساسات او نسبت به مادرش حد وسط ندارد. یا عاشق اوست و یا از او متنفر است. بیزاری او از مادرش گاه سبب میشود تا از هر زن دیگری (حتی شما) بیزار شود، یا این که مادر را آنقدردوست دارد که شما احساس می کنید فراموش شده اید پس از مادر شوهر هم نفرت پیدا می کنید.

بیش از آنکه با او پیوند زناشویی بندید بد نیست بفهمید روابط او با مادرش چگونه است. اگر او از آن مادرهای پاک باخته است که پسرش را ننر بار آورده، حتماً با او مشکل پیدا می کنید. اگر نمی دانید او مرد است یا موش یا بچه یا خرچنگ ، تله ای کار بگذارید تا بفهمید او چیست؟!

او در گذشته زندگی می کند و ناخودآگاه به دنبال شریکی است که یاد آور مادرش باشد. او به ریشه ها اهمیت زیادی می دهد و اغلب در شهرستانی که متولد شده زندگی می کند و همانجا هم می میرد. حتی گاهی خانه دوران کودکی اش را سالها بعد مجدداً می خرد و همانجا زندگی می کند.

او معمولاً زاده عادت است و باید مراقب باشد تا عادتهای بدی کسب نکند، چون عادتهای قدیمی را دیر فراموش می کند. او به دنبال شریکی است که برایش مادری کند، اما اگر شخص مناسبی را پیدا نکند با قوم و خویش و دوستان درگیری عاطفی پیدا می کند به طوری که دهان همه از تعجب باز می ماند.

رابطه زناشویی متولدین تیر با سایر ماه ها
ماهرابطه زناشویی
فروردیناگر این دو بتوانند همدیگر را درک کنند و کمی از خود انعطاف پذیری نشان دهند از زندگی آرامی بهره مند می شوند وگرنه با مشکلاتی روبرو خواهند شد.
اردیبهشتپیوند میان متولدین اردیبهشت و تیر بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
خرداداحساسات و عواطف و حس وفاداری متولدین تیر باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکمیل کرده و به سعادت دست یابند.
تیربا کمی خویشنتداری و صبر در مواقع بروز اختلاف زندگی سعادتباری خواهند داشت .
مردادزندگی این دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نیست ولی می تواند با بردباری طرفین سرشار از سعادت باشد.
شهریورموارد اشتراک آنها خیلی بیشتر از موارد اختلاف آنهاست و پیوند میان این دو می تواند بسیار خوش یمن و سعادت بار باشد.
مهرپیوند این دو با موانع زیادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .
آبانعلیرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدین آبان با صبر بی پایان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدین تیر به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
آذرپیوند زناشویی این این دو با یکدیگر خوش یمن است و قرین نیکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خویشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
دیپیوند زناشویی این دو در حالت کلی خوش یمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با یکدیگر داشته باشند .
بهمناین دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم یککدیگر به زندگی خود سر و سامان بخشند و در کنار یکدیگر با آرامش زندگی کنند.
اسفندپیوند این دو پیوندی مستحکم خواهد بود و روز به روز عمیق تر خواهد شد . و در کنار هم زندگی سعادت آمیزی را تشکیل می دهند .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (91 رای)  


۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

امير علي | ۵ سال پیش
تمام موارد بالا 25% درست ميباشد و اينكه در زندگي واقعي طور ديگري است . پس به اين مطالب دلخوش نباشيد . مطالبي براي سرگمي است.
1
6
hits