دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
زن متولد شهریور، نماد: سنبله
77
زمان مطالعه: 5 دقیقه
مهمترین نشانه در طالع بینی زن متولد شهریور باکرگی،‌ دوشیزگی، و طبیعی بودن است و همین برای توصیف دختر متولد این برج کافی است. دختران متولد این برج بطور کلی هیچ وقت مثل مردم دیگر رفتار نمی کنند. نه...

زن متولد شهریور، نماد: سنبلهمهمترین نشانه در طالع بینی زن متولد شهریور باکرگی،‌ دوشیزگی، و طبیعی بودن است و همین برای توصیف دختر متولد این برج کافی است.

دختران متولد این برج بطور کلی هیچ وقت مثل مردم دیگر رفتار نمی کنند. نه عصبانی می شوند و دردسر درست می کنند و نه یک دفعه غیبشان می زند.

او عمداً می خواهد که مثل طبیعت به نظر برسد. (نه منظور من این نیست که او لباس نمی پوشد و سخت است) او ندرتاً آرایش می کند. اگر زنی روستایی باشد, مطمئن باشید از ریشهء گشنیز و کرفس یا چیزی شبیه به ان, مواد آرایشی درست کرده و مصرف می کند.

او مادر محشری است. برای او خیلی مهم است که بچهء باهوشی داشته باشد. اما باید بداند که بچه همان اندازه که به آموزش و یادگیری نیاز دارد به عشق و محبت هم نیازمند است.زن شهریور باید به خاطر داشته باشد که گاهگاه کتابش را کنار بگذارد و کودک را در آغوش بگیرد. او یک ریز به دنبال علایم هوشمندی در نوازادش است و حتی شاید گاهی فکر کند که نوزاد کوچولو از نظر هوش مشکل دارد! در عین هر کاری که بتواند برای بچه انجام می دهد و از سپیدهء صبح تا بوق سگ از او پرستاری می کند.

یادتان باشد که او خوددار است. پس انتظار نداشته باشید که مثل متولدین برجهای آبی ناگهان فوران کند, یا مثل دخترهای متولد برج اسد و میزان جذاب و لوند باشد. در عوض چشمهای او تمام مدت شما را به دقت نگاه می کند و سعی دارد به کنه وجود شما پی ببرد.

پشتکار او سبب می شود که دستیار خوبی باشد و هر رئیسی به او واقعاً اعتماد کند. او فمینیست سرسختی است ولی می خواهد که او را مثل یک انسان باهوش با حقوق خودش بپذیرید.

در زندگی برخی از زنهای متولد این برج لکه هایی هست که دوست دارند آنها را مثل غلطهای تایپی با غلط گیر پاک کند و اگر موفق شود از خوشحالی بال در می آورد.

برج سنبل،دوستي و رفاقت را تمثيل مي كند.اين زن هم براي دوستي و رفاقت اهميت زيادي مي دهد.او توانايي اين را دارد كه با شيرين صحبتي و سخنان عاقلانه،مردم را به خود علاقمند كند.نيز مانند متولد ارديبهشت ماه،براي دوستي،شرايط از پيش تعيين شده ندارد.هرگز سعي نمي كند كه دوستان خود را از ميان افراد برتر جامعه انتخاب كند.زماني كه شما را بپسندد با شما رفاقت مي كند.و ثروتمند بودن شما برايش اهميت ندارد.

اين زن بسيار متمدن است.بعد از مدتي كه با شما رفاقت كند،رفتن به گردش و تفريح،همراه شما را مي پذيرد.بايد او را به محل هاي اصيل و خوب ببريد،مثلآبه جاي بردن او به محل هاي ارزان قيمت،مي توانيد گاه گاهي او را به رستوراني خوب دعوت كنيد،از اين دعوت بيشتر ممنون مي شود.از سينما،تئاتر و يا ديگر محل هاي تفريحي،لذت مي برد.براي بردن وي به تفريح و گردش،بايد پول زيادي خرج كنيد،اما هرگز اين كار را براي خودنمايي انجام ندهيد.بايد به او هدايايي ظريف كه شايسته او باشد،مانند كتاب،تقديم كنيد.زن شهريور،مانند مرد شهريور«بيمار بيماري»نيست و بيشتر مريض نمي شود.

رابطه زناشويی متولدين شهریور با ساير ماه ها

فروردین

آنها بايد برای يکديگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با يکديگر برخورد کرده و به نيازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند و به بقای رابطه خود اميدوار باشند . در غير اين صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسيار پيچيده به نظر می رسد .

اردیبهشت

ازدواج اين دو عاری از هرگونه شکاف عميق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی ميان اين دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی ميان آنها جبران اين کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نيکبختی خواهد بود.

خرداد

روحيه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهريوری منظم و با برنامه سازگار نيست و ممکن است از اين لحاظ زندگی اين دو در کنار يکديگر کمی توام با درگيری و اختلاف باشد.

تیر

موارد اشتراک آنها خيلی بيشتر از موارد اختلاف آنهاست و پيوند ميان اين دو می تواند بسيار خوش يمن و سعادت بار باشد.

مرداد

اين پيوند از نقاط مشترک زيادی برخوردار نيست و ممکن است ظربه پذير باشد ولی طرفين با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .

شهریور

پيوند دو شهريوری باهم از بسياری جهات مناسب است زيرا آنها به خوبی احساسات خود را کنترل کرده و بر نفس خويش تسلط دارند و خواهان يک زندگی آرام بدون دغدغه هستند.

مهر

اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.

آبان

پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .

آذر

چون هر دو از انعطاف پذيری خوبی برخورداند می توانند با يکديگر کنار بيايند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق يکديگر را فراموش نکنند.

دی

رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.

بهمن

آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همديگر رار درک می کنند .

اسفند

آنها با درک يکديگر و متحد شدن باهم می توانند نقاط ضعف يکديگر را پوشش داده و مکمل هم باشند و به اتکای يکديگر به اهداف خود در زندگی دست يابند و سعادتمند شوند .این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (77 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits