دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
مرد متولد مهر، نماد: میزان
64
زمان مطالعه: 5 دقیقه
واقعاً مار خوش خط و خالی است، اما معمولاً به بهترین روش ممکن، رفتار می کند. مرد متولد برج مهر مثل شوالیه ای است که در زره می درخشد و با اسب سفید جنگی، دوشیزه های گرفتار مخمصه را نجات می دهد. او...

مرد متولد مهر، نماد: میزانواقعاً مار خوش خط و خالی است، اما معمولاً به بهترین روش ممکن، رفتار می کند. مرد متولد برج مهر مثل شوالیه ای است که در زره می درخشد و با اسب سفید جنگی، دوشیزه های گرفتار مخمصه را نجات می دهد. او حتی در قرن بیست و یک هم رنگ و بوی عشق مؤدبانه را فراموش نکرده است. اگر ببیند عجوزه ای، دوشیزه ای را تهدید می کند، می داند چه کار کند. (مطمئن باشید فرار نخواهد کرد.)

او جذاب واستثنایی به نظر می رسد و کلکسیونی از ادکلن و عطر دارد. به یک مرد متولد برج مهر که می شناسید، فکر کنید. آیا زیادی شیک و ظریف نیست؟

این مرد دوست داشتنی، سیاستمدار بزرگی است. او از ناراحت کردن دیگران متنفر است. در واقع او طوری رفتار می کند که ثابت کند زمان احترام به بانوان (شوالیه گری) به پایان نرسیده است. وی کسی است که در اتوبوس و مترو بلند می شود تا شما بنشینید. او خیلی با نزاکت است. اگر با این شوالیه مهربان ازدواج کنید، گرچه از نظر شما همیشه جذاب خواهد ماند، اما به شکلی محسور کننده با همه دوشیزه ها مؤدبانه رفتار می کند. او بی وفا نیست، فقط نمی تواند هیچ صورت زیبایی را نادیده بگیرد.

جز لاینکف وجودی او این است که می خواهد زیبا و جذاب به نظر برسد. اگر پول داشته باشد لباسهای سفارشی و پیراهنها ابریشمی از جنس عالی می پوشد. نه به این دلیل که آنها نشانه موقعیت اجتماعی هستند، بلکه او کسی است که عاشق بهترین ها است.

از آن جا که عنصر وجودی او هواست احساسات او بیشتر از ذهنش سرچشمه می گیرد تا از قلبش. او فکر می کند چون ستاره اش ونوس است، پس سرا پا عشق و شور است و نمی خواهد بپذیرد که گاهی رفتار سردی دارد.

مردان مثبت متولد برج مهر جذاب هستند ولی مردان منفی می توانند، نا مرتب کثیف، بی ادب، هرزه و نفرت انگیز باشند.

پدر متولد مهر فداکار است. وی به نوازد علاقه زیادی ندارد چون دایماً باید تر و خشک شود. اما وقتی آنقدر بزرگ شود که زبان باز کند، مورد علاقه بابا خواهد بود راستی یادتان نرود شاید وقت زیادی را به بچه اختصاص ندهد و ترجیح بدهد به جای بازی با بچه، یک گیم گلف یا یک دست تنیس بازی کند.

او همان کسی است که شما می خواهید!

این مرد همیشه به دنبال زنی کامل و بی نقص می باشد که در ذهن خود تصور می کند.شاید ظرافت زن کافی نباشد.زن بسیار شیک پوش است و تمام لباس هایی که می پوشد برازنده او می باشد،اما آیا حرکات و رفتارش چگونه است؟باید طرز راه رفتن و حرکاتش نیز شتاب باشد.اگر حرکات شما به اندازه یک بالرین زیبا و ظریف باشد،شیفتگی این مرد بیشتر خواهد بود.و به زن ایده آل و مورد تصور او،نزدیکتر خواهید بود.این مرد به هیچ وجه پرخور نمی باشد،شاید پراشتها نباشد اما غذاهای زیبا و منتخب را دوست دارد.این مرد در غذا نیز،دنبال زیبایی می گردد،باید قبل از هر چیز برای او سفره ای زیبا و رنگین بچینید.

رابطه زناشويی متولدين مهر با ساير ماه ها

فروردین

پيوند بين اين دو توام با سازگاری و توافق و نيکبختی است. آنها از نظر نيازهای جسمانی نيز با يکديگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند يکديگر را ارضا کنند .

اردیبهشت

پيوند عاطفی خوبی ميان آنها برقرار است و از نظر جنسی نيز يکديگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر بايد تا اندازه ای سلطه متولد ارديبهشت را بپذيرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.

خرداد

اين دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .

تیر

پيوند اين دو با موانع زيادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .

مرداد

اين دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، يکی با منطق و ديگری با احساس و عاطفه به ميدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.

شهریور

اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.

مهر

متولدين مهر اهل بحث و گفتگو استدلال هستند و از اين نظر ممکن است به پر و پای يکديگر بپيچند و گهگاه باعث آزار و اذيت يکديگر شوند.

آبان

وصلت ميان اين دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نيست ولی بر اساس درک و تفاهم يکديگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با يکديگر داشته باشند.

آذر

اين دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار يکديگر زوج کاملی را تشکيل دهند .

دی

عليرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشويی اين دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر بايد عقل و درايت خود را بکار را به کار گيرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصيت پنهان در پشت آن را کشف کند.

بهمن

متولدين مهر بهترين همسران را می توانند از ميان متولدين بهمن برای خود پيدا کنند .

اسفند

پيوند زناشويی ميان اين دو با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد ، به ويژه آن که روابط جسمانی آنها با هم کاملاً سازگاری است و به خوبی يکديگر را ارضا میکنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (64 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits