دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
هر آنچه که در مورد خصوصیات خوب و بد مرد آذر ماهی باید بدانید!!!
69
زمان مطالعه: 7 دقیقه
اگر با پسر یا مرد آذر ماهی آشنا شده اید و میخواهید طالع بینی هندی و خصوصیات اخلاقی خوب و بد مرد این ماه را بشناسید. با ما همراه شوید. تا آگاه شوید که واقعا نیمه گمشده خود را پیدا کرده اید یا نه

طالع بینی و خصوصیات خاص و بارز مرد آذرماهی

اگر می خواهید مردی خوش لباس. خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید، او کسی جز متولد برج اذر نیست. اگر خواستید سراغ او را بگیرد کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند.

او مردی خانگی نیست و دست کم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می کند. چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد.

هر جا هم که بشود اطراق می کند. من کسی را می شناسم که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، با پای پیاده دور دنیا سفر کرد، ازدواج کرد، همسرش را طلاق داد، برای زندگی به آمریکا بعد هم به کانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت !

این مردها هیچ تمایلی ندارند که بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .

بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می کنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی که ممکن است به تنوع نیاز دارند

اگر شما زنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محبوب نمی شود. اگر شریک شما کمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یک ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر کنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممکن است هیچ وقت پیدایش نشود .

اگر می خواهید به شما توجه کند، باید وانمود کنید به او توجهی ندارید. این مسئله در مورد کلیه متولدین برجهای آتش صادق است. یادتان باشد او شکارچی منطقه البروج است و در جذب دختران استادی قدیمی است.

طوری رفتار کنید که شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا که گاهی متولد برج آذر و شریک او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند. این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود. اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را کشف کنند، روابط دوستانه شان رشد می کند.

مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود، پدر خوبی نیست. اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اماوقتی صدای بچه کوچولو را بشنود، عقیده اش تغییر می کند. به این ترتیب

درنگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور که کارهای خودش را بدون شما انجام می دهد، شما در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.

بیشتر بخوانید::

بهترین شغل برای متولدین آذر ماه کدام است ؟

متولدین آذر (برج قوس)

اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند،اوضاع جور دیگری است او از آنها خوشش می اید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی کنند و او هم می تواند بچه ها را به تفکر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار کند.

سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی اوشده، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند.

متولدین این برج معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنهاپیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید که دارند تاس می شوند.

تصور کنیم شما زنی بی همتا هستید.به عبارت دیگر در نظر مرد متولد آذر چنین هستید.او تحت تأثیر جاذبه شما قرار گرفته و عاشق شما می شود در آن لحظه شما فکر می کنید که از هر نظر پیروز شده اید و تصمیم به ازدواج با او می گیرد.

اما او به سبب دلبستگی به تفریح و تازگی ها به شما هم علاقمند شده است.اما آنچه واقعآ عاشق شما است؟

ممکن است او بلافاصله بعد از پیشنهاد ازدواج برای خوانده شدن خطبه عقد شما را به محضر ببرد.اما تصمیم صحیح این است که به او اظهار دارید که راجع به پیشنهادش فکر خواهید کرد.

چون اگر آتش عشق او خیلی زود خاموش شده،از بین برود زندگی زناشویی شما نتیجه خوبی نخواهد داشت.برای همین فقط به خاطر فرصت پیش آمده با این مرد ازدواج نکنید.

افرادی که در ماه آذر متولد شده باشند علایق و احساسات جنسی مخصوص به خودرا دارند و چه بهتر است که اگر شریک جنسی شما آذرماهی است آنرا بدانید.

کنجکاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در فیصله دادن ھر چه زودتر مشکلات چنان زیاد است که به راستی گاھی نمی‌توان حدی برای آن قائل شد .

از نظر امور عاطفی باید بگویم که عشق در قلب او نه تنھا به کندی صورت می‌گیرد بلکه ھرگز نمیتواند شور عشق به اعماق آن برسد اما شما می‌توانید به ھمین رسوخ سطحی اعتماد کامل داشته باشید،

اگر شما به دورویی ھایی که در برخی مردان وجوددارد واقف باشید، آن وقت میبینید

در ھر صورت ھمیشه یادتان باشد که تا چه حد در جوار این مرد دمدمی مزاج و تند که ریشه ھای عشق به انتھای قلب او رسوخ نمیکند، در دسترس خطر طلاق قرار دارید، اگر نمی خواھید او را از دست بدھید،

بچه ھا رابه وی ترجیح ندھید مرد متولد آذر با مغز و دل خود به تناوب فکر می‌کند، به ھمین دلیل اصلا نباید انتظار داشته باشید که پیوسته احساساتی وعاشق پیشه و یا دائما منطقی و عادل باشد.

بیشتر بخوانید::

زن متولد آذر، نماد: قوس

جدیدترین متن آذر ماهی یعنی...!!!!

رابطه زناشویی متولدین آذر با سایر ماه ها

رابطه زناشویی متولدین آذر با سایر ماه ها
فروردین آنها در کنار یکدیگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط باید مراقب روحیه حساس و زود رنج متولد آذر بود .
اردیبهشتازنظر روابط جسمانی تقریباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و یکدیگر را ارضا می کنند . برای رسیدن به تعادل باید هر دو به سهم خود کمی کوتاه بیایند.
خرداداین دو با کمی صبر و خویشنتداری می توانند بر مشکلات فایق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
تیرپیوند زناشویی این این دو با یکدیگر خوش یمن است و قرین نیکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خویشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
مردادمتولدین آذر در برخورد با مردادی ها باید مراقب زبان خود باشند و مردادیها نیز باید باید حس برتری جویی خویش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست یابند.
شهریورچون هر دو از انعطاف پذیری خوبی برخورداند می توانند با یکدیگر کنار بیایند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق یکدیگر را فراموش نکنند.
مهراین دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار یکدیگر زوج کاملی را تشکیل دهند .
آباناین دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درایت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
آذرچون هردوی آنها آدمهایی باهوش و منصف و دادگر هستند به خوبی می توانند از عهده مشکلات برآمده و روی هم رفته ازدواج موفقی داشته باشند.
دیمتولد دی باید کمی از سختگیریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بیشتری بدهد تا این ازدواج و پیوند قرین سعادت و خوشا باشد.
بهمنتنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بین آنها شود خودرایی و یکدنگی آنهاست .
اسفنداین پیوند به شرطی می توانند قرین سعادت باشد که متولد آذر کمی از لجبازی و خودرایی خود دست بردارد و متولد اسفند نیز روحیه اجتماعی وی را در نظر بگیرد و کمی انعطاف پذیر باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (69 رای)  

  
  ۳ دیدگاه
  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

  پویافرامرزب | ۳ سال پیش
  سلام یک کلام پسرآذرماهی یعنی خداتمام
  2
  2
  محمد | ۹ سال پیش
  چرا اینقدر در مورد مردان متولد اذر بدگویی کردین
  اصلانم اینطور نیس من اذر ماهی هستم وبیشتر این ویژگی هارو ندارم
  اگه دوستم بیاد این خصوصیاتو بخونه من که بد بخت میشم
  4
  6
  پاسخ ها:
  پرواز | ۵ سال پیش
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  چرا داری انکار میکنی ^^
  2
  4
  hits