دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
هر آنچه که در مورد خصوصیات خوب و بد زن آذر ماهی باید بدانید!!!
72
زمان مطالعه: 7 دقیقه
اگر با دختری آذر ماهی آشنا شده اید و میخواهید طالع بینی هندی و خصوصیات اخلاقی خوب و بد زن این ماه را بشناسید. با ما همراه شوید. تا آگاه شوید که واقعا نیمه گمشده خود را پیدا کرده اید یا نه

طالع بینی و خصوصیات خاص و بارز زن آذرماهی

زن آذر ماهی عجیب مهربانی است! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای که دارد هیچ وقت عقب نمی ماند.

او دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید. او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست.

اما گاهگاه می خواهد فرار کند و برود. به خاطر بسپارید که نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج کنید. قبل از آنکه دست به کار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند.

در غیر اینصورت بعدها دیسیپلین شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند. اگر خیلی زود ازدواج کرده والان احساس خفگی و سرکوب می کند بهتر است در کلاسهای شبانه و یا دانشگاه مکاتبه ای ثبت نام کند.

او دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست. اما تمام تلاشش را می کند تا فرزندانی باهوش تربیت کند. او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش می کند.

زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی همتا است. او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلکه بچه ها را تشویق می کند که خودشان باشند. او آنقدر صادق است که همیشه واقعیت را به بچه ها می گوید.

مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش، هوش آنهاست. فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند که از تک تک سلولها خاکستری مغزشان استفاده می کنند.

او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت کنید. شعله های خلق آتشی خود را نشان می دهد. به نظر خودش، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی ترسد و با تلاش کار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏کند.

برای تحریک ذهنش باید تمرکز داشته باشد، در غیر اینصورت دمغ و پکر می شود محدودیت برای کلیه متولدین این برج مضر است، حتی اگر با آدمهای کم هوش ازدواج کند و آپارتمانی لوکس داشته باشد.

اگر دختر متولد با کسی ازدواج کند که نتواند او را به همان ترتیبی که عادت داشته نگهداری کند بعید نیست با اولین کسی که از هوش کافی برخوردار است، بپلکد.

فراموش نکنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند. در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و ان دختر خواهان داشتن شریکی است که مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا در فروب با هم به گردش بروند.

سیاره متولد این برج مشتری است و از آنجا که مشتری سیاره پرچانگی است. برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنکه بتوانند عمل کنند، قول می دهند.

ماهها قبل وقتی از وضع مالی ام ناراضی بودم، یک زن متولد این برج پیشنهاد کرد هر وقت به پول احتیاج داشتم، به من قرض خواهد داد وقتی به کف گیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا کمک بگیرم.

او گفت: آه اگر دیروز گفته بودی، داشتم، اما قبض گاز را پرداخت کردم و الان اصلاً پول ندارم. دختر متولد برج آذر در صحبتهایش دایماً از افراد سرشناس نام می برد و شما را آماده می کند تا هرچه می گوید را باور کنید.

می گفت که دیشب در سالن سینما با هنرپیشه که او را به اسم کوچک هم صدا می زد، ملاقات کرده به نظر آمد حتی آنها با هم شام هم خورده اند ولی بعد شنیدم که اصلاً فلانی آشنایی هم نداده است.

بیشتر بخوانید::

بهترین شغل برای متولدین آذر ماه کدام است ؟

متن تبریک تولد به عشق آذر ماهی ام

حرفهای او را زیاد باور نکنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیز هوش این آدمهای مهیج را ببینید.

زن متولد آذر،مادر و پدر و نزدیکان خود را دوست داشته و به آنها علاقه زیادی دارد.برای همین هم نباید از خانواده این زن انتقاد کنید.گاهی شرایط باعث دوری او از خانواده اش می شود.اما او باز هم دلبسته نزدیکانش است.

این زن به همان ترتیب به خانواده شما هم احترام خواهد گذاشت.اما احتمال دوست نداشتن آنها وجود دارد.زیرا زن متولد آذر از همنشینی با انسان های عاقل،شاد،خوش صحبت و با معمولات لذت می برد.او به همه احترام می گذارد.

اما تا حد امکان سعی می کند از انسان هایی که از کارهای خانه بحث می کنند،خسته کننده و بی معلوماتند دوری کند.زنان متولد آذرماه دعوا و سر و صدا را دوست ندارند،گرایش به منطق آنها صحیح تر است.

اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد . اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود ،

آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود . او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد.

اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید ، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید . مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد.

می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست ، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط ، راست گو اما بد زبان و درشت گو است . اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید .

شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات ، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد .

زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است .

بیشتر بخوانید::

ازدواج آذر ماهی ها با...

متولدین آذر (برج قوس)

رابطه زناشویی متولدین آذر با سایر ماه ها

رابطه زناشویی متولدین آذر ماه با دیگر ماه ها
فروردین آنها در کنار یکدیگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط باید مراقب روحیه حساس و زود رنج متولد آذر بود .
اردیبهشتازنظر روابط جسمانی تقریباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و یکدیگر را ارضا می کنند . برای رسیدن به تعادل باید هر دو به سهم خود کمی کوتاه بیایند.
خرداداین دو با کمی صبر و خویشنتداری می توانند بر مشکلات فایق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
تیرپیوند زناشویی این این دو با یکدیگر خوش یمن است و قرین نیکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خویشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
مردادمتولدین آذر در برخورد با مردادی ها باید مراقب زبان خود باشند و مردادیها نیز باید باید حس برتری جویی خویش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست یابند.
شهریورچون هر دو از انعطاف پذیری خوبی برخورداند می توانند با یکدیگر کنار بیایند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق یکدیگر را فراموش نکنند.
مهراین دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار یکدیگر زوج کاملی را تشکیل دهند .
آباناین دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درایت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
آذرچون هردوی آنها آدمهایی باهوش و منصف و دادگر هستند به خوبی می توانند از عهده مشکلات برآمده و روی هم رفته ازدواج موفقی داشته باشند.
دیمتولد دی باید کمی از سختگیریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بیشتری بدهد تا این ازدواج و پیوند قرین سعادت و خوشا باشد.
بهمنتنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بین آنها شود خودرایی و یکدنگی آنهاست .
اسفنداین پیوند به شرطی می توانند قرین سعادت باشد که متولد آذر کمی از لجبازی و خودرایی خود دست بردارد و متولد اسفند نیز روحیه اجتماعی وی را در نظر بگیرد و کمی انعطاف پذیر باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (72 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !