مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
مرد متولد بهمن، نماد: دلو
87
زمان مطالعه: 4 دقیقه
او جذاب ترین مرد در طالع بینی است.هم مرد و هم زن متولد این برج مثل آهن ربا مرد مرا به خود جذب می کنند. آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می شوند. مرد متولد این برج از ویژگیهای آسمانی و هیکل خوبی...

مرد متولد بهمن، نماد: دلواو جذاب ترین مرد در طالع بینی است.هم مرد و هم زن متولد این برج مثل آهن ربا مرد مرا به خود جذب می کنند. آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می شوند. مرد متولد این برج از ویژگیهای آسمانی و هیکل خوبی برخوردار است و باعث می شود که خیلی ها دچار تپش قلب شوند.

وقتی بفهمد او همان کسی است که شما به دنبالش هستید، در جهت مخالف شما می دود. او را در هر گروه یا انجمنی می توانید پیدا کنید مطمئن باشید که عضو هر گروهی باشد، به نحو شایسته ای عمل می کند در ضمن او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می کند. بطور کلی او کسی است که می توانید در حالیکه در گفتگوی مهمی شرکت کرده، خوب گوش دهد و بفهمد که در آن سر سالن چه اتفاقی می افتد.

او بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه می رسد مثل خفاش کور می شود. اما در مورد معجزه‏ات عقلانی صحبت کنید، او بهترین است.

پسرهای متولد این برج در سنین پایین خانه را ترک می کنند تا بالهایشان را باز کنند و در آسمان پرواز کنند. آنها می خواهند چیزهای جدییدی یاد بگیرند. این مردان عاشق ورزش هستند، انها از شطرنج لذت می برند و از آنجا که می خواهند از مغزشان استفاده کنند حتی ممکن است تمبر جمع آوری کنند. آنها دوست دارند که دیدشان را وسیع تر کنند و برای شر و ور گفتن در مورد دیگران وقت ندارند .

مرد متولد این برج فوق العاده رک است. وقتی بدخلق است، به طعنه رک می شود. در چنین مواقعی در مقابل اظهار نظرهای او باید پوست کلفت باشید. گاهی آنقدر سرد و یک دنده می شود که بدجوری از دستش ناراحت می شوید.

بسیاری از مردم با مردان متولد برج بهمن مشکل عاطفی پیدا کرده اند و پس از این تجربه غمگینتر و عاقلتر شده اند. و قبول کرده اند که شکست خورده اند.

مرد متولد بهمن از ازدواج که او را محدود می کند،می ترسد.اما اگر به شما عادت کرده،شما را دوست داشته باشد،پیش شما،آسایش و آرامش را نیز خواهد یافت.حتی اگر مقاومت هم کند بالاخره به شما پیشنهاد ازدواج خواهد داد.این مرد زمانی که کسی را دوست داشته باشد بسیار تغییر می کند.چون نیروی حدس بالایی دارد،آرزوهای شما را بدون بیان و گفتگو درک می کند.و برای ممنون کردن شما هر کاری انجام می دهد.

به او حسادت نکنید.اگر حسود هستید باید این را با مهارت مخفی کنید.زیرا این مرد هم رفیقان مرد و هم رفیقان زن زیادی خواهد داشت و به آنها توجه خواهد کرد.با او دوست باشید،بانظراتش موافقت کنید و دوست داشتن و علاقه خود را آشکار کنید.طبق مد روز لباس بپوشید.در خانه راحتی او را فراهم کنید.بله فداکاری های زیادی خواهید کرد.اما اگر مرد برتر بهمن شما را دوست داشته باشد بسیار خوشبخت خواهید شد.

رابطه زناشويی متولدين بهمن با ساير ماه ها

فروردین

هر دو از يک احساس مسئوليت خوب برخوردارند که مانع از بی اعتنايی به خواسته های يکديگر می شود و رابطه ای گرم و صميمانه را برای آنها به ارمغان می آورد.

اردیبهشت

اين دو در اکثر زمينه ها با هم اختلاف سليقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آيند بدون شک همديگر را کامل می کنند.

خرداد

ممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همين دليل زندگی هيجان انگيز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .

تیر

اين دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم يککديگر به زندگی خود سر و سامان بخشند و در کنار يکديگر با آرامش زندگی کنند.

مرداد

اين پيوند پيوندی مناسب و شايسته است و اگر طرفين در مقابل نقاط ضعف يکديگر کمی از خود گذشتگی و خويشتن داری نشان دهند قرين سعادت خواهد بود .

شهریور

آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همديگر رار درک می کنند .

مهر

متولدين مهر بهترين همسران را می توانند از ميان متولدين بهمن برای خود پيدا کنند .

آبان

رابطه زناشويی اين دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .

آذر

تنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بين آنها شود خودرايی و يکدنگی آنهاست .

دی

رابطه زناشويی اين دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف يکديگر با هم کنار می آيند .

بهمن

اين پيوند به احتمال زياد به سعادت و نيکبختی می رسد.

اسفند

با اتکا به حس همدردی و دلسوزی خود می توانند پيوند خود را تحکيم بخشيده و زندگی سعادتباری داشته باشند.



این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (87 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است