دلگرم
امروز: شنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
زن متولد بهمن، نماد: دلو
97
زمان مطالعه: 4 دقیقه
باور کنید نمی توانم او را به خوبی توصیف کنم و بگویم شبیه به چیست. چون او پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها کوتاه می کند و دامنی می پوشد که قوزک پایش را هم می پوشاند. زنان متولد برج بهمن...

زن متولد بهمن، نماد: دلوباور کنید نمی توانم او را به خوبی توصیف کنم و بگویم شبیه به چیست. چون او پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها کوتاه می کند و دامنی می پوشد که قوزک پایش را هم می پوشاند. زنان متولد برج بهمن اولین کسانی بودند که سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالویی و رژلب ارغوانی مصرف کردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور کردن رنگها دارند.

همه ما می خواهیم که دیگران ما را دوست بدارند اما هر یک به روشهای مختلف. تا جایی که می توانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد. اگر همسر شما متولد این برج است انتظار نداشته باشید که آرام بنشیند، دمپایی شما را جفت کند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر کاکائو درست کند. در غیر اینصورت یک شب وقتی به خانه بر می گردید می بینید که طغیان کرده، شیرکاکائو را روی تخت ریخته، دمپایی شما را پوشیده و از خانه بیرون می رود.

قطعاً پس از ازدواج برای خود حساب بانکی جداگانه ای دارد. او دوست دارد که مردش بیرون از خانه کار کند شاید مجبورشوید در منزل بمانید از نوزادتان نگهداری کنید! اومی خواهد درخشش خود را حفظ کند و دوست ندارد که ببیند با یک کهنه کهنه بچه از جلا افتاده است؟ از آنجا که نظرش در باره همه چیز تغییر میکند، گاهی دو رو به نظر میرسد. گاهی نیز عمداً سعی می کند، شما را عصبانی کند. بهترین برخورد این است که یک کلمه هم حرف نزنید و پیشنهاد نکنید(صم ویکم باشید) چون مطمئناً بر خلاف نظر شما عمل خواهد کرد.

او بچه ها را مثل هم تربیت می کند. او می تواند خیلی افراطی باشد و بدون هیچ نگرانی در اتوبوس به بچه شیر بدهد.

او می خواهد بچه ها را متناسب با قرن جدید تربیت کند و آنها را به مدارس خارجی بفرستد.

دختر متولد این برج تندر و صاعقه طالع بینی است.

برخلاف فرار مرد متولد بهمن از محبت،زن متولد بهمن به دنبال عشق و محبت است.برای او به اندازه عقل،احساساتش هم اهمیت دارد.زن زمانی که عاشق شود خیلی تغییر می کند.و حتی از دیدار دوستان و رفیقانش نیز دست برمی دارد و آرزوی تنهایی و خلوت با شما را دارد.با درک معنی حرکات و رفتار شما،کارهای زیادی را برای خوشحالی شما انجام می دهد.علایق و سلیقه شما را دریافته و به رفتار و اعمال شما توجه خواهد کرد.

باید ذکر کنیم که این زن در عشق هم بسیار موفق است.اما بهتر است بدانید که او فقط تا زمانی که شما را دوست داشته باشد وابسته خواهد بود.اگر عشق او را بکشید او را از دست می دهید.

رابطه زناشويی متولدين بهمن با ساير ماه ها

فروردین

هر دو از يک احساس مسئوليت خوب برخوردارند که مانع از بی اعتنايی به خواسته های يکديگر می شود و رابطه ای گرم و صميمانه را برای آنها به ارمغان می آورد.

اردیبهشت

اين دو در اکثر زمينه ها با هم اختلاف سليقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آيند بدون شک همديگر را کامل می کنند.

خرداد

ممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همين دليل زندگی هيجان انگيز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .

تیر

اين دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم يککديگر به زندگی خود سر و سامان بخشند و در کنار يکديگر با آرامش زندگی کنند.

مرداد

اين پيوند پيوندی مناسب و شايسته است و اگر طرفين در مقابل نقاط ضعف يکديگر کمی از خود گذشتگی و خويشتن داری نشان دهند قرين سعادت خواهد بود .

شهریور

آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همديگر رار درک می کنند .

مهر

متولدين مهر بهترين همسران را می توانند از ميان متولدين بهمن برای خود پيدا کنند .

آبان

رابطه زناشويی اين دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .

آذر

تنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بين آنها شود خودرايی و يکدنگی آنهاست .

دی

رابطه زناشويی اين دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف يکديگر با هم کنار می آيند .

بهمن

اين پيوند به احتمال زياد به سعادت و نيکبختی می رسد.

اسفند

با اتکا به حس همدردی و دلسوزی خود می توانند پيوند خود را تحکيم بخشيده و زندگی سعادتباری داشته باشند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (97 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits