دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
راهنمای آماده کردن مو برای رنگ موی
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
راهنمای آماده کردن مو برای رنگ موی-رنگ کردن مو-رنگ کردن موی-رنگ کردن مو ها-رنگ کردن موی سر-اموزش رنگ کردن مو-اماده کردن مو-رنگ کردن موهایتان- آماده کردن موها برای رنگ کردن

راهنمای آماده کردن مو برای رنگ موی

راهنمای آماده کردن مو برای رنگ موی

یکی از بدترین اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شوید این است که موهایتان را قبل از رنگ کردن آماده نکنید. اگر برای این کار،زمان نگذارید، از کار رنگ کردن موهایتان راضی نخواهید بود. چه بخواهید موهایتان را در خانه رنگ کنید یا در سالن زیبایی، کار آماده سازی فقط چند دقیقه طول می کشد.


موهایتان را نشویید. معمولاً در آرایشگاه ها توصیه می شود که مشتری ها موهای خود را قبل از اینکه برای رنگ کردن بیایند، نشویند. اکثر برندهای رنگ مو هم پیشنهاد نمی کنند که مو ها را قبل از رنگ کردن بشویید.

از لباس و پوست تان در مقابل لکه های رنگ محافظت کنید. معمولاً از یک پیشبند و همچنین چند حوله برای محافظت از لباس و پوست مشتری ها از رنگ شدن، استفاده می کنند.

موها را شانه کنید. برای آماده کردن موها برای رنگ کردن باید آنها را برس بکشید و مطمئن شوید که درهم و برهم نیستند. وقتی به موهایتان برس می کشید، آنها را خشک نگه دارید.

روی خط موهایتان موم بمالید. با این کار، از رنگ شدن این مناطق از پوست صورت جلوگیری می کنید. موم را به صورت یک لایه نازک بر روی پوست بمالید و سعی کنید مو ها را نگیرد.

منبع: phowاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.3 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است