دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۸ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
نانو بروز ابرو چیست و چه فوایدی دارد؟

آیا نانو بروز برای پر کردن ابرو مناسب است؟

نانو بروز ابرو چیست و چه فوایدی دارد؟
1
زمان مطالعه: 8 دقیقه
نانو بروز : خانم هایی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند می توانند از جدیدترین تکنیک هاشور ابرو به نام نانو بروز استفاده کنند و ابروهای پرپشت و طبیعی داشته باشند.

نانو بروز چیست و به درد چه کسانی می خورد؟

نانو بروز ؛ تکنیک جدید خوشگلی ابرو : امروزه برخلاف گذشته داشتن ابروهای پهن و پرپشت در بین خانم ها بسیار محبوب شده است. عوامل گوناگونی باعث کم شدن ابروها به مرور زمان میشود از جمله برداشتن بیش از حد ابرو، استرس، افزایش سن و ... . به همین دلیل امروزه استفاده از روش های مختلف برای پرکردن و زیباتر کردن ابروها بسیار رواج پیدا کرده است.

از جمله جدیدترین روش های هاشور ابرو نانو بروز است که به وسیله دستگاه نانو مخصوص و استابلایزر انجام می شود. پیش از این فیبروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو به حساب می آمد ولی نانو بروز توانست تحولی در دنیای تاتو و هاشور ابرو ایجاد کند به گونه ای که نتیجه آن بسیار طبیعی و زیبا خواهد شد. نانو بروز تکنیکی است که میتواند همه آن چیزی که از یک تتو انتظار می رود را برآورده کند. و برای تمامی پوست ها به خصوص پوست چرب نیز نتیجه بخش است.

تکنیک نانو بروز توسط امیل ایلهام اغلو گرند مستر کمپانی فی اختراع شده است. نانو بروز تکنیکی است که محدودیت های تکنیک های میکروبیلدینگ فیبروز، بولد بروز و بریزی را ندارد. نانو بروز همان میکروبیلدینگ است که به جای قلم با دستگاه انجام می شود و برای همین ظرافت و ماندگاری بیشتری دارد.

دستگاه و سوزن نانوبروز با بقیه دستگاه ها متفاوت است. در این تکنیک رنگ از طریق سوزن های نانو که بسیار ریز هستند بر روی خط ابرو یا در جهت ابرو کشیده می شوند.تکنیک نانو بروز برخلاف میکروبیلدینگ فیبروز برای پوست های چرب نیز مناسب است و بدون پخش رنگ و با ظرافت و ماندگاری بالا بر روی پوست چرب انجام می شود.

نانو بروز با ابروی طبیعی فرد تفاوتی ندارد چون دقیقا بر روی خطوط ابرو و در جهت آن کشیده میشود . همچنین رنگ های بدون سرب و ارگانیک نانو بروز به تقویت ریشه ابرو نیز کمک میکند. نانو بروز چون با دستگاه و سوزن های نانو انجام می شود ماندگاری بالاتری نسبت به فیبروز دارد ولی از نظر ظرافت و زیبایی تقریبا شبیه به فیبروز است.

تمام مدل های نچرال، سه بعدی، بود بروز، بریزی بروز و ... متناسب با ابرو و صورت شما با نانو بروز قابل اجرا است. همانطور که قبلا نیز گفته شد رنگ های استفاده شده در نانو بروز از مواد آلی و بدون سرب هستند که علاوه بر خاصیت تقویت کنندگی که دارند به راحتی اگر آن را ترمیم نکنید، بدون ماندن جای رنگ خود به خود میریزد و پاک میشود و بدون هیچ گونه مشکلی میتوانید مدل ابروهای خود را تغییر دهید.

مزیت های نانو بروز

مزیت های نانو بروز چیست؟

از مزیت های نانو بروز آن است که با دستگاه و سوزن های نانو انجام می شود.علاوه بر مواردی که در بالا در مورد ماندگاری، طبیعی بودن و مفید بودن نانو بروز گفتیم، در این قسمت به بررسی سایر مزیت های این تکنیک میپردازیم. از دیگر مزیت های نانو بروز آن است که با دستگاه و سوزن های نانو انجام می شود. هاشور ابروها با این سوزن ها بسیار ظریف و نازک است و مشابه موهای اصلی ابرو است. همچنین به دلیل همین نازک بودن سوزن ها انجام نانو بروز با درد کمتری نسبت به سایر روش ها خواهد بود.

نانو بروز در مقایسه با سایر روش ها به دفعات کمتر ترمیم نیاز دارد و همین باعث پرطرفدار شدن این تکنیک شده است. نانو بروز برای تمامی پوست های خشک، نرمال، چرب و مختلط مناسب است و لک پوستی ایجاد نمیکند. همچنین این تکنیک برای افرادی که بد زخم هستند و یا بیماری خاصی دارند نیر مناسب است. با نانو بروز همیشه صورتی زیبا و آراسته خواهید داشت و نیاز به صرف وقت برای تمدید آرایش ندارید.

separator line

دستگاه نانو بروز

دستگاه نانو بروز چگونه است؟

دستگاه نانو بروز یک دستگاه با 7 ولتاژ است.دستگاه نانو بروز با نام های سیمپلیسیتی مستر و سیمپلیسیتی آرتیست شناخته می شود. دستگاه نانو بروز یک دستگاه با 7 ولتاژ است که در قسمت سوزن یک نگه دارنده پلاستیکی به نام استابلایزر دارد. این نگه دارنده هلالی شکل کمک میکند که در یک خط مشخص خطوط هاشور کشیده شود.

تنظیمات درجه و سرعت دستگاه نانو بروز بر روی بدنه و در قسمت هندپیس قرار دارد. این دستگاه یک چراغ دارد که هنگام کار روشن می شود و در صورتی روی پایه نگهدارنده باشد به حالت نیمه خاموش در می آید.

سوزن های دستگاه نانو بروز

تمامی سوزن های دستگاه نانو بروز از نانو هستند.همانطور که از نام این تکنیک مشخص است تمامی سوزن های دستگاه نانو بروز از نانو هستند و با سوزن های پیچی یا عادی میکروپیگمنتیشن فرق دارد. در دستگاه نانو بروز مجموعه ای از سوزن های بسیار ریز و ظریف کنار هم قرار گرفته اند که میتوانند با کمک استابلایزر در کشیدن خطوط بسیار صاف عمل کنند و رنگ را تا قسمت مشخصی به زیر پوست منتقل کنند.

سوزن های نانو بروز به درجه های 3 دهم، 4 دهم و 18 صدم درجه بندی می شود که 18 صدم از همه نازک تر است. هنگام کار کردن با دستگاه نانو بروز باید زاویه سوزن و استابلایزر با پوست 45 درجه باشد. همچنین هنگام خط کشیدن با سوزن نانوبروز باید آهسته حرکت کرد تا رنگ را در لایه بیشتری از پوست تزریق شود و رنگ پخش نشود.

درجه بندی سوزن های نانو بروز 3دهم، 4 دهم، 18 صدم است که 18 صدم از بقیه خیلی نازک تر است. نوع سوزن های این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود. این دستگاه و تکنیک مناسب افراد با پوست های چرب و پوست های خشک می باشند.

زاویه سوزن در نانو بروز

زاویه سوزن در نانو بروز چگونه است؟

زاویه سوزن در نانو بروز بسیار مهم است به طوریکه زاویه سوزن و استابلایزر با پوست باید 45 درجه باشد،نوع سوزن های این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود.درجه بندی سوزن های نانو بروز 3دهم، 4 دهم، 18 صدم است که 18 صدم از بقیه خیلی نازک تر است.این دستگاه و تکنیک هم برای پوست های چرب و هم پوست های خشک بسیار مناسب است.

همچنین بخوانید:

فرق هاشور ابرو با فیبروز ابرو چیست کدام بهتر است؟

تفاوت نانو بروز با سایر تکنیک های هاشور ابرو

در نانو بروز خطوط بسیار ظریف و طبیعی است.در تکنیک های قدیمی هاشور ابرو فشار دست و زاویه دست از ابتدا و انتهای ابرو یکسان بود ولی در تکنیک نانو بروز مانند میکروبیلدینگ در هر نقطه از ابرو ما فشار دست، چرخش دست و زاویه دست متفاوتی داریم. همچنین در هاشور ابرو خطوط بسیار ضخیم بود در حالی که در نانو بروز خطوط بسیار ظریف و طبیعی است.

تفاوت نانو بروز با میکروپیگمنتیشن چیست؟

وجود استابلایزر در دستگاه نانو بروز تفاوت اصلی آن با دستگاه میکرو پیگمنتیشن است. این نگهدارنده پلاستیکی باعث می شود که از لرزش خطوط در حین کار جلوگیری شود. در نانو بروز برخلاف سایر تکنیک ها کاشت به صورت یکنواخت و بدون برداشتن دست انجام می شود و دیگر از کاشت های مختلف مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک خبری نیست.

یکی دیگر از تفاوت های نانو بروز با میکرو پیگمنتیشن و سایر روش ها این است که در هنگام کشیدن خط یا تار مو حدود 15 الی 20 ثانیه زمان میبرد در حالی که در سایر روش ها کشیدن خط 3 الی 4 ثانیه طول میکشید.

زاویه سوزن در نانو بروز

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز چیست؟

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز ارگانیک و بدون سرب است. رنگ های مورد استفاده در نانو بروز ارگانیک و بدون سرب و فلزهای سنگین است و آسیبی به بدن نمی رساند. این گونه رنگ ها با ساختار بدن هماهنگ است و به همین دلیل در مقابله با سیستم دفاعی بدن در صورتی که تمدید نشود به مرور کمرنگ میشود و بدون هیچ اثری از روی پوست محو می شود.

در تکنیک نانو بروز برای اثر بخشی بیشتر بهتر است هم از دستگاه نانو بروز و هم از رنگ های مخصوص آن که با برند فیکانتور عرضه می شود، استفاده کرد. البته می‌توان با رقیق کردن رنگ ‌های میکروبلیدینگ فیبروز از این رنگ‌ها نیز برای نانو بروز ابرو استفاده کرد.

مدت زمان ماندگاری نانو بروز چقدر است؟

نانو بروز روشی مناسب برای افراد دارای پوست چرب است که ماندگاری آن بسته به شرایط آب و هوا و جنس پوست بین یک تا دو سال است. در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ شده و به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • dr-tatoo.com
  • tatooacademy.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است