alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
آیا میدانید چند ساعت از عمرتان را صرف آرایش میکنید؟
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آیا میدانید چند ساعت از عمرتان را صرف آرایش میکنید؟-آرایش زنان- 355 ساعت -آرایش -زنان -لوازم آرایش


آیا میدانید چند ساعت از عمرتان را صرف آرایش میکنید؟

زنان برای زیبایی بیشتر از لوازم آرایشی استفاده می کنند و ساعت های طولانی برای این کار وقت صرف می کنند. شما چطور؟ آیا می دانید چند ساعت از عمرتان را برای آرایش صورت و موهایتان صرف می کنید؟

آرایش زنان در 355 ساعت!

زنان اکثر اوقات برای رفتن به میهمانی ها و مجالس جشن از ساعت ها قبل شروع به آماده شدن و آرایش مو و صورت خود می کنند. اگر شما مدت زمانی طولانی را در مقابل آینه برای آرایش مو و صورت خود صرف می کنید باید بدانید که تنها شما این کار را انجام نمی دهید.

آرایش زنان
بیشتر از 2000 مرد و زن بالغ و 200 دختر و پسر در یک همه پرسی شرکت کرده اند و نتیجه ای قابل توجه به دست آمده است که می خوانید.
بعد از پرسش از 2000 زن و مرد و 200 دختر و پسر نوجوان آمار نتیجه این شد که 78 درصد از زنان و دختران حدود 60 الی 70 دقیقه در روز را برای آرایش موها و صورت خود در مقابل آینه می گذرانند.

آیا میدانید چند ساعت از عمرتان را صرف آرایش میکنید؟

اگر زمان سپری شده توسط زنان در مقابل آینه برای آرایش در مدت 12 ماه را جمع بزنیم عدد 335 حاصل می شود یعنی یک خانم 335 ساعت در سال معادل 14 روز کامل از عمر خود در یک سال در مقابل آینه و تنها برای آرایش صورت وموی خود سپری کرده است.
البته باید بدانید که این آمار برای زنان کشورهای اروپایی و برخی از زنان آسیایی است . به نظر شما مدت زمان صرف شده توسط دختران و زنان ایرانی برای آرایش چن ساعت می تواند باشد؟

این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits